Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ΟΥ-9ΟΥ-10ΟΥ 2010!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια!!!αχ πολυ κουραση σημερα..ΔΕν ταλαιπωρηθηκα ευτυχως με το νοσοκομειο αλλα με το Κωνσταντινι που επρεπε να πινει νερα να γεμισει η κυστη και τελικα δεν γεμισε 100% ,μετα επρεπε να ειναι αδεια ,κανει τσισα ,παμε για τον υπερηχο ξανα και δεν ειχε αδειασει εντελως,να μην κανει τσισα με τιποτα,την μαλωσα κι εγω γιατι με ειχε πιασει πονοκεφαλος πια τοσες ωρες.την εβαλα και εποινε νερο και επιτελους ξαναεκανε και τελειωσαμε...ειχε παει 3παρα πια!!!ευτυχως ηρθαν οι γονεις μου σημερα και ηρθαν να με παρουν και φτασαμε γρηγορα σπιτι να ξεκουραστουμε!!

οταν πηγα να την παρω απο το σχολειο η δασκαλα μου ειπε οτι ειναι πολυ καλο παιδι,μαζευει τα παιδια,συμμετεχει ,δεν πειραζει τα αλλα παιδια και της εδωσε και ενα δωρακι,2 μπισκοτακια τυλιγμενα σαν καραμελιτσα,ειχε γραψει και μια καρτουλα ''Καλο Σαββατοκυριακο Κωνσταντινα'' και θα φαει λεει το ενα το Σαββατο και το αλλο την Κυριακη για να θυμαται το σχολειο και να ερθει παλι την Δευτερα που κατι τους εχει ετοιμασει ειπε!!!παντως σημερα δεν λεει οτι δεν θελει το σχολειο...για να δουμε πως θα ειναι την Δευτερα!! Τωρα το μεσημερι 2 λεπτα μιλησα στο τηλεφωνο και εψαξε τα συρταρια μου,πηρε ενα μανο και εβαψε τα δαχτυλα των ποδιων!!!ηρθε ολο χαρα να μου τα δειξει!!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α για την εξεταση δεν σας ειπα,καλη ηταν.Εχει μειωθει η διαταση οποτε παμε καλα!!!!

Συμπεθερα πολυ κοινωνικος ο Τασουλης ε;μπραβο!!τι υπονοουμενο εκρυβε η ατακα ''να σου δειξω τις ντοματες;;''χαχα ωραιες οι διακοπες σας!!!κι εγω στον Καλαμο να σου πω κουραστηκα τοσες μερες....ηθελα να ερθω σπιτι μου να μπουμε σε ενα προγραμμα.πολυ ωραια ιδεα το παρτυ με τους ηρωες που σκεφτηκες!!θα το χαρει πολυ!!ταξιδακι μονο με 65 ευρω;; μην το χασετε!!!!καλα η πεθερα φοβερη...επιετλους ελευθερη η γυναικα!!!

Μαγδουλα κανε κι εσυ υπομονη..σκεφτηκα κι εγω να την μαλωσω αλλα δεν θελω να την αφηνω και να ειμαστε μαλωμενες...να φανταστεις η δασκαλα δεν με αφηνει να της την δωσω οταν την κραταω αγκαλια γιατι δεν θελει λεει να την ''αρπαζει'' απο την αγκαλια μου!!θα στρωσουν μωρε ,αν δουν οτι ειμαστε αμετακινητες!!αφου εκανε κιολας φιλο,μια χαρα!!!

φιλακια και καλο σκ κοριτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν μπαίνω στις 17,00 πριν ξυπνήσω τις κόρες στο mammy...βλέπω όλο χαρά το σεντόνι της Ρουλίτσας...ξεκινάω...και ακούω :"μαμά..μαμά μαμά τσύπνησα έντε έλα τσίσα!!!"...Φτου λέω έχασα τα νέα...Δε γινόταν να μη ξαναμπώ να τα διαβάσω έστω και στις 23,00!!!

Ρουλάκι καλό χειμώνα λοιπόν αφού μαζευτήκατε..Πολύ γεμάτο και σας το καλοκαιράκι σας,λογικό να νοσταλγείς κουκούνιασμα στο ανανεωμένο σπίτι σας.Εγώ προτιμώ τα ανοιχτόχρωμα χρώματα για κρεβατοκάμαρα αλλά και ένας τοίχος σκούρος να σπάει ωραίος θα είναι,μοδέρνος...Ευχαριστώ για τις ευχές και τα λόγια ενθάρρυνσης για το νέο μου ξεκίνημα...Πολύ γλωσσοφαγιά βρε κορίτσια όλοι πάνω μου έχουν κάτσει...πάλι σήμερα πήγαμε παιδότοπο με Φωτεινή σα μαστουρωμένη και φαινόμουν και ένιωθα...

Είσαι φοβερό φωτομοντέλο μη ψάχνεις κοπλιμέντα...ειδικά αυτή η φώτο που μας έβγαλες θεά!Εγώ πάλι δεν έχω φοβία να τις αφήσω,πιστεύω οι άλλοι θα τις προσέχουν τα διπλά λόγω ευθύνης από ότι εμείς απλά νιώθω ότι τους κουράζω να τους φορτώνω 2 παιδιά και να φεύγω πχ ΣΚ.Η πρώτη μας φορά θα ναι τώρα στο γάμο.Να μη τα μαζέψω τα μαλλιά λες ε;μμμμμ...μου πάνε νομίζω μαζεμένα...

Εχω αγχωθεί να τελειώσω όλες μου τις υποχρεώσεις μέχρι τη Τετάρτη λες και δε θα υπάρχει ζωή μετά...πλυσίματα,τα του πάρτυ,ψώνια...Μου ρθε ξαφνικό η αλήθεια...

Για το πάρτυ σας ωραίες οι ιδέες σου αλλά ωραίο και το Μιλάνο!!Κακά τα ψέμματα ανοιχτά γενέθλια αν πεις να κάνεις φεύγουν πολλά λεφτά και για να μη παρεξηγηθείς αναγκάζεσαι να καλέσεις κόσμο που δε βλέπεις συχνά.Καλύτερα μεταξύ σας και στο σχολείο μια τουρτίτσα και να πάτε να ανανεωθείτε!

Το ποδήλατο σούπερ από sportsdirect και πήρα και ένα φούτερ με lazy town επίσης καλή ποιότητα με 4 λίρες!

Ρουλίτσα και γω είμαι υπέρ της μεγάλης οικογένειας...θέλω να τα βλέπω να μεγαλώνουν να πετυχαίνουν να κάνουν οικογένειες και να γεμίζω από αυτά.Το ότι θα μείνεις 1 ή 2 χρόνια πχ εκτός δουλειάς ή σε πιο low ρυθμούς σκέψου δεν είναι και τόσο πολύ μπροστά στο θαύμα να χεις ακόμα ένα παιδί.Μια ζωή δουλεύουμε...τα παιδιά μας είναι η χαρά μας...Τι καλός ο άντρας σου που θέλει....για να μιλήσει λίγο και με τον δικό μου που μουλάρωσε πάνω στο θέμα...

Χθες γυρνώντας από το σχολείο είδαν στα σκουπίδια ένα τεράστιο αρκούδο κοντά 1,5 μέτρο μπεζ γυαλιστερός σε άριστη κατάσταση.Απορώ όποιος τον πέταξε...Φαγώθηκαν να τον πάρουμε.Λέω άμα χωρέσει πλυντήριο τον κρατάμε αν όχι bye bye...Ηρθαμε βρε σπρωξε από δω σπρώξε από κει που να μπει..θηρίο σας λέω και κάτι ματάκια παιχνιδιάρικα.Το βράδυ έβαλε ο άντρας μου λάστιχο στη βεράντα έριξε και ένα μπουκάλι soflan και τον έκανε του κουτιού!Και έτσι αποκτήσαμε και νέο χαβαλέ!!!Ξετρελλάθηκαν του βγαλαν και όνομα! Tendy! Ο Τέντης πάνω και ο Τέντης κάτω...το τι του κάνουν...στόμα να χε να μιλήσει...

Μάγκυ τα παπούτσια σας και τα αθλητικά και τα starakia μποτάκια σούπερ...ζήλεψα...Δεν τους πήρα ακόμα κλειστά...θέλω να τις έχω μαζί να δοκιμάσουν μην την πάθω σαν τα πέδιλα της Χρυσανθούλας.

Μη του φωνάζεις καλέ του αγγέλου,θα στρώσει,λογικό δεν είναι;;;και σενα αμα σε έπαιρναν από τη ρέκλα στους κανόνες εν μια νυκτι θα σου κακοφαινόταν...Θα μαζέψεις τα παιχνίδια,θα φας τώρα αυτό το φαγητό,θα κατουρήσεις τώρα,θα κοιμηθείς εδώ...απόλυτα λογικό.Δώστε τους χρόνο..

Αλεξ πολύ χαίρομαι όταν ακούω ότι όλα πάνε καλύτερα με το Κωνσταντινί...νιώθω την ανακούφιση σου και ότι οι κόποι σου και η υπομονή σου δικαιώνονται...Τι γλυκιά η δασκάλα με τα μπισκοτάκια...

Και ο Αλεξούκος ξεκινάει αύριο σκολείο...να δείτε πως κουρεύτηκε ίδιος ο μπαμπάς του έγινε...χα χα

Καλή Κυριακή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνωμη που χαθηκα μαλλον ο β περασε μια γαστρεντεριτιδα απεξω απεξω παρασκευη βραδυ κ παλι λεω ισως γιατι οσο ημουν στην δουλεια το απογευμα κ γταν στην πεθερουσκα το παιδι εφαγε σοκολατα μπισκοτα ποπ κορν χορτΑ παστιτσιο κ τυροπιτακια καλα ακουσατε κ εγω εφριξα οταν τα μαθα παρασκευη βραδυ ξερνοβολαφε σα γατι

σαββατο κυριακη απλα ανορεχτος χωρις αλλα συμπτωματα κ

Σημερα πηγα κ στην μανουλα ηρθε κ ο στρατουλης μου απολαυσα ξεκουραση εγω ξαπλα κ αυτοι τρεχανε χιχι

κ τωρα το βραδυ ο συζηξ κανει ολο εμετο δεν ξερω τι σκατα αρρωστησε κ αυτος;;

εγω παντως ακομα περδικι αυριο να τον παω σχολειο τον β δεν εχει κανενα συμπτωμα απο παρασκευη η θα χει τιποτα κ θα κολησουν ολα τα παιδακια εξαιτιας μας;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι εχει πολλα παππουτσια ο β εχει κολημμα ο συζηξ του αρεσουν πολυ τα μαυρα εχουν μ φωτακια εχει πολυ πλακα

μεγεια τον τεντυ καλα εκανες κ τον πηρες κ εγω παιχνιδια τα χαριζω

το χαν κάποιοι κ μεγαλωσαν αφου ηταν σε καλη κατασταση κ το πλυνες σουπερ

η λοις ετσι ειχε βρει ενα σπιτι της μπαρμπι τελειο

εμας παλι σιγα μην αφησουν τιποτα οι γυφτοι οποτε κ να περασω χωμενοι κ ψαχουλευουν χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι βαλε φωτο άπο φορεμα να σου πουμε για μαλλι

εγω παλι εχω πολυ λιγα κοσμηματα μου αρεσουν μονο τα αληθινα κ τα μικροσκοπικα

σε αλλους λατρευω τα φο κ τα μεγαλα απλα εγω νιωθω οτι δε μου πανε

Σπανια φοραω κατι εκτος απο βερα κ το δαχτυλιδι μου

κ στο λαιμο ενα σταυρο

αλεξ πες πως πηγατε καλε αυριο να παρω κουραγιο

αυριο μας καλεσε κ η εβελινα η οποια κυρια στο σχολειο απο τη πρωτη μερα

Παω για νανι κουτουλαωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!Η ημερα μου ξεκινησε με τις απιστευτες φατσουλες της Μιμικας και του Βασιλακη, τι κουκλια είναι αυτά!!!Η δε Μιμικα υπερπαραγωγη όπως παντα!!!Και ο Βασιλακης όμως του φαινεται από τη φατσουλα ότι είναι ησυχος!!!Είπα να προσπαθώ να γραφω κάθε πρωι, γιατι μετα αρχιζω τις δουλειες και ξεχνιεμαι!!!Εχω μια νύστα και μια βαρεμαρα δεν περιγραφεται!!!Σας ειπα ότι πεθυμησα το σπιτακι μου και ηθελα να κατσω σαββατοκυριακο, ε;;;Αμ δεν με αφησανε παλι και πηγαμε από Παρασκευη μεχρι χθες σε ένα φοβερο συγκροτημα που εφτιαξε ο διευθυντης του αντρα μου κοντα στα Φιλιατρα (Μεσσηνια) κι επειδη τους ειχε φτιαξει το site δωρεαν, ολο μας παρακαλαγανε να παμε και ειπα να μην τους χαλασω το χατηρι!!!Ηταν μαζι και οι νονοι του μικρου με τα παιδια τους, μας εδωσε ένα μεγαλο διωροφο και ειμασταν ολοι μαζι, κανονικο σπιτι, ευτυχως που δεν το γκρεμισανε τα μικρα, γιατι ειχαν τρελλαθει όλα παρεα!!!Ειχα μια γκρινια, όμως, την Παρασκευη, ότι αντε να μαζευω παλι πραγματα, ηθελα να κανω δουλειες κλπ, όταν όμως το Σαββατο το πρωι μας πηραν από Τριπολη και μας ειπαν ότι εριχνε καρεκλες, λεω τι καλυτερα που ειμαι εδώ!!!Το Σαββατο πηγαμε παραλία και καποια στιγμη , όπως ειμασταν στη ξαπλωστρα, από την μια μερια εβρεχε και από την άλλη ηθελες αντιλιακο!!!Τελικά, ξεκιναει μια μπορα, βουτηξαμε παιδια, παιχνιδια και φυγαμε, αλλα κρατησε μονο 5 λεπτα και χαζομαρα που δεν ξαναγυρισαμε!!!Την Κυριακη πηγαμε από τις 10 το πρωι και φυγαμε στις 8 το βραδυ!!!Εχει μια φοβερη παραλια και ακριβως από πανω ένα ακομα πιο φοβερο beach bar με πισινα, κατι τεραστια πουφ και πραγματικα ειχαμε λιωσει, τα παιδια ειχαν βγαλει λεπια, θαλασσα-πισινα!!!Αφου ο μεγαλος γιος της νονας μας, ελεγε να ξαναερθουμε και να κατσουμε χιλιες μερες!!!Και ηταν μαζι μας παλι ο φοβερος φωτογραφος!!!Αν ειπατε ότι οι προηγουμενες φωτογραφιες ηταν ωραιες (σας ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια!!!) που να δειτε τι εβγαλε χθες!!!Αφου βγαλαμε με τα παιδια, με τους αντρες μας κλπ, μας παιρνει με τη νονα του μικρου και καναμε κανονικη φωτογραφιση!!!Τι πανω στα πουφ, τι στη πισινα, τι με το ηλιοβασιλεμα, τι γκριματσες, τι σοβαρες, πολύ γελιο!!!Αφου οι αλλοι ανθρωποι που ηταν εκει νομιζαν ότι ειμαστε διασημες, γιατι για μοντελα δεν νομιζω να μας περασαν!!!(ειχαμε φαει και από ένα κλαμπ σαντουιτς πριν!!!)Αν αυτή ηταν η τελευταια μας εξορμηση εκλεισε με τον πιο ωραιο και χαλαρο τροπο, βεβαια ποτε δεν ξερεις με αυτους που εχω μπλεξει!!!Βεβαια ο Τασουλης το πρωι από την κουραση, μου λεει δεν θελω να παω σχολειο, κουραστηκα να πηγαινω κάθε μερα!!!Πηγε όμως το καμαρι αν και κοιμοταν ορθιο!!!!Στα δικα σας τωρα!!!

Μαγδουλα μου θα το κανω τελικα, κι αν δεν μου αρεσει θα το ξαναφτιαξω!!!Δεν εχουμε κανει ακομα τιποτα γι’ αυτό ηθελα να κατσω σκ εδώ για να τα βαλω σε μια σειρα, αλλα δεν πειραζει, τωρα που παει και ο μικρος σχολειο, ισως κατσω μια μερα από τη δουλεια και το ξεκινησω!!!Ναι βαφω και μονη μου!!!Μην τον μαλωνεις τον γλυκουλη, θα συνηθισει, αν του φωναζεις, μπορει να το παρει σαν καταναγκαστικο εργο!!!Αυτο με το refresh μου το ελεγε κι εμενα ο πεθερος μου, επειδη ειχε κανει λαθος κατά τη γνωμη του και ειχε μαθει τον αντρα μου να διαβαζει από μικρος μετα στο νηπιο βαριοταν, γι’ αυτό κι εγω του μαθαινω τα βασικα και ότι του κεντριζει το ενδιαφερον!!!Τους αριθμους τους ξερει και τους αναγνωριζει, την αλφαβητα την ξερει από τα παιχνιδια της fisher price, αλλα όταν του λεω πες μου μια λεξη από αλφα μου λεει «αλφα»!!!Περαστικα στα αντρακια σου!!!

Συμπεθερουλα μου, τελος καλο!!!Συμφωνω με τη Μαρια, κάθε φορα που λες ότι είναι όλα καλα, νιωθω μια ευχαρίστηση λες και είναι δικο μου παιδι, μπραβο σου για την υπομονη σου ολο αυτό τον καιρο!!!Τι γλυκο δωρακι από την δασκαλα σας!!!Κατι φορες ζηλευω τοσο πολύ τις δασκαλες, που είναι ολη την ημερα με αγνες χαρουμενες φατσουλες, βεβαια είναι και τεραστια η ευθυνη τους και η κουραση τους!Κοκεταρια η νυφη, δεν πηρε από την πεθερα που λενε!!!Εγω βαριεμαι να τα κανω όλα αυτά, αν μου τα κανουν όμως καθομαι ευχαριστως!!!Τι να σου πω για το υπονοουμενο;;;Τον κοιταμε καμια φορα με τον αντρα μου όπως παιζει και συναναστεφεται με αλλα παιδακια και λεμε τι μας περιμενει!!!Εχει γινει αντρακι και φατσονι!!!(η κουκουβαγιομανα!!)

Μαρακι μου, όταν εγραφα τοσα πολλα λεω θα χαιρεται το Μαρακι να διαβαζει!!!Τα λογια ενθαρυνσης δεν είναι τυπικα, είναι αληθινα και στα λεω γιατι ολοι μας ενώ ξερουμε την αξια μας καποιες φορες χανομαστε και θελουμε ένα σπρωξιματακι για να θυμηθουμε όλα τα καλα μας!!!Βουρ λοιπον και μην φοβασαι τιποτα!!!Βαλε και φωτο το φορεμα να σου πουμε!!!Μαλλον το αναβαλλουμε το Μιλανο γιατι οι νονοι μας κι ένα άλλο ζευγαρι δεν μπορουν τοτε, θελουμε να δουμε και τις εξελιξεις με την δουλεια του αντρα μου και βλεπουμε!Αυτο που με στεναχωρει για τα γενεθλια είναι ότι δεν εχω χωρο να τα κανω, στο σπιτι δεν θελει ο αντρας μου με τιποτα γιατι θα μας το κανουν λεει χαλια, ο παιδοτοπος που εχουμε εδώ είναι αθλιος, πρεπει να βρω αν το αποφασισουμε για εξω μια αιθουσα και να τα φτιαξω όλα εγω ή καποιο χωρο που να κανει παρτυ, θα το ξανασκεφτω!!Με το θεμα του παιδιου αν με αφηνανε ελευθερη να το αποφασιω εγω, νομιζω δεν θα το ειχα παρει ετσι, αλλα ολοι ολη την ωρα λενε αντε και αντε, λες και τους εχω στο κρεββατι μου!!Ευτυχως ο αντρας μου δεν με πιεζει πολύ, αλλα ξερω ότι θελει πολύ, βεβαια όταν με παιρνει στη δουλεια μου και μου λεει αργεις του λεω θες και δευτερο!!!Το κακο είναι ότι με τις υποχρεωσεις που εχουμε ανοιξει δεν με παιρνει ουτε κατά διανοια να μεινω εκτος δουλειας να μην σου πω ουτε ένα μηνα!!!Και οι σκεψεις μου οι τρελλες είναι οι εξης: βλεπω ένα μωρακι τωρα νεογεννητο που εχουμε στη παρεα και δεν λαχταραω να εχω κι εγω, και από την άλλη λεω κι αν δεν μπορω να κανω όταν θελω και το μετανιωσω!!!Αμα σας λεω ότι χρηζω ψυχιατρικης παρακολουθησης!!!Ο Τεντυ βρηκε νέο σπιτι, τι καλα!!!

Γιατρινα μου ειδα τις φωτο από τις διακοπες και επαθα πλακα!!!!Μπραβο σου!!!Μοντελο!!!Μα να εχεις κανει ιδια τη Μιμικα;;;;Γι’ αυτό ο αντρας σου δεν θελει δευτερο, σου λεει να βγαλω κι άλλη κορη κλωνο της γυναικας μου;;; Κοριτσακια μου σας φιλω, αρχιζει η δουλεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!πηγα το Κωνσταντινι σχολειο..σε ολη την διαδρομη εκλαιγε…αλλα ετσι μου ειπαν ότι είναι τον πρωτο καιρο οι Δευτερες..ξεσυνηθισζουν το σκ και παλι κλαματα…την αφησα στην δασκαλα και μου φωναζε ‘’μην φευγεις..’’’και εκλαιγε και απλωνε τα χερακια…τι να το κανω μωρε!!!μου ματωνει την καρδια!!!κατα τα αλλα χθες πηγαμε σε ένα παρτυ…λιγο κολλημενη πανω μου ηταν γιατι δεν ηξερε τα παιδακια,μετα επαιζαν μουσικη και χορευαν γιατι συρτακια και να με τραβολογαει να χορεψουμε…!!Σαββατο μαζευτηκαμε σπιτι μερικοι φιλοι,ψησαμε ,επιαξαν και τα μικρα μας,μια χαρα!! Τωρα εκανα ολες τις δουλειες μου,τι γρηγορα που γινονται όταν εισαι μονη!!!θα βγω να ψωνισω μερικα πραγματακια και να μαγειρεψω και στη 1 θα παρω το μικρο μου!!σημερα φακες εχει το μενου στον σταθμο.ελπιζω να φαει!!!

Μαρακι , δεν ηθελες να καθισεις σπιτι αλλα τωρα αγχωθηκες που ξεκινας δουλεια ε;μια χαρα θα τα προλαβαινεις.τι ωραριο θα εχεις;με γεια ο αρκουδος!!τωρα που το λες κι εγω ειχα έναν τετοιο τεραστιο αλλα τον εχω στο πατρικο,θα τον παρω μια μερα,θα χαρει το Κωνσταντινακι.αχ Μαρια,ανακουφιση δεν λες τιποτα ….τωρα που δεν εχω να ασχοληθω με τοσα ,φαρμακα,εξετασεις,διατροφες νιωθω περιεργα να σου πω…σκεφτομαι ποσα πραγματα επρεπε να θυμαμαι…

Μαγδουλα πως ηταν η δικια σας επιστροφη στο σχολειο;ελπιζω καλυτερη από εμας!!!καλε το βαρυστομαχιασε η γιαγια το παιδι!!!!αλλα αν αρχισε και ο αντρας σου εμετυς μηπως αρρωστησαν…περαστικα τους!!!πολύ κουκλακι στις φωτο!!!και με την ξαδερφη που παιζουν!!!

Ρουλακι πολύ γελασα με την φωτογραφιση!!!παλι εκδρομουλα ε;μια χαρα ,μην παραπονιεσαι καθολου…θα κλειστουμε σε λιγο καιρο μεσα και θα αναπολεις!!!Μπραβο στον Τασουλη,παρολο που ηταν κουρασμενος ,πηγε σχολειο!!!ποτε ξεκινατε τα βαψιματα;εγω παλι δεν τολμω τετοια χρωματα…κακως βεβαια,να μας βαλεις φωτο όταν τελειωσεις να παρουμε καμια ιδεα!!!αχ σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια…αντε να περασουν όλα τελειως και να μην ξανασχοληθουμε με τετοια..αντε με κανενα κρυολόγημα!!!με την δουλεια του αντρα σου τι περιμενεις;θα αλλαξει τιποτα;

Βρε την Δημητρουλα που μας στελνει και μειλ!!χαχα φοβερη φωτογραφος!!!πολυ ωραιες και οι φωτο των διακοπως!!!οχι δεν ζηλευωωωωωωω!!!!!!!Η Δημητρα ολο σκερτσα!!!Το παρτυ πριγκηπικο!!!!

μας εφεραν τον υπολογιστη και απο τον αλλο τον μικρο ειναι σαν να κοιταω γιγαντο οθονη!!!!!αντε φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και γω....Μπορεί να μη πρόλαβα το πρωί αλλά τις φίλες μου εδώ απίκο...Και από το δήμο να το ξέρετε αν δεν έχει ιντερνετ με πρόσβαση θα μπαίνω βράδια...Θα μουρμουράει ο σύζυξ αλλά τις φιλεναδίτσες δεν τις αλλάζω...κόλλημα μεγάλο!

Το πρωί που λέτε έφυγα 09,00 και γύρησα 14,30!Που ήμουν;;;Εξόρμηση στα μαγαζιά!Φοράω όλο βερμούδες και σόρτς όλο το καλοκαίρι και κάτι έπρεπε να πάρω να βάζω στη δουλειά.Να ναι καλά zara,mango και marks & spencer.Πήρα παντελόνια μακρυά,φούστες,πουκάμισα και μπλουζίτσες φθινοπωρινές.Και εσώρουχα πήρα...όχι για τη δουλειά....για τις ολονυχτίες...χα χα

Αυριο έχω κομμωτήριο και είμαι έτοιμη!Θα πάω να παραγγείλω και τούρτες.Τη Κυριακή επίσης έχουν επέτειο γάμου τα πεθερικά μου,40 χρόνια!Και είπαμε Σαββάτο βράδι να πάμε σε ένα ταβερνάκι και να τους κάνω έκπληξη μια τούρτα με σχεδιασμένες βέρες λέω πάνω.Νομίζω θα συγκινηθούν...

Τα κορίτσια σήμερα πήγαν πρώτη μέρα σε μεγάλη τάξη με θρανία καρέκλες και τη δασκάλα των προνηπίων.Θα τις βάλει σε αυτή τη τάξη.Δεν ειναι για την ηλικία τους ακόμα αλλά επειδή οι φίλοι τους είναι λίγο πιο μεγάλοι και δε θέλει να τους χωρίσει τις πήγε εκεί.Καταχάρηκαν!Μας τραβούσαν το μεσημέρι να μας δείξουν που έκατσαν,πως είναι η νέα τάξη.Στο τετράδιο έγραφε έκαναν συζήτηση σε κύκλο,αριθμητική προπαιδεία και λεξοσυμβολισμούς.Μη ρωτήσετε τι είναι αυτά αλλά πολύ καλύτερα από τα μπεμπε που ζωγράφιζαν μόνο και πλαστελίνες.Μας είπε απλά θα τις κοιμίζει πιο αργά γιατί ταιζουν πρώτα τα μωρά και τα μεγάλα τρώνε στις 13,30.Καλύτερα αφού θα καθυστερώ και να τις παίρνω.Μάλλον το ωράριο θα ναι 07,30-15,30.Θα δω τι θα μου πουν...

Χαρουλίτα και Μιμίκα θεές είστε!Μάνα και κόρη όντως κλώνοι...όλες ίδια σας τα κάνατε τα παιδιά σας...Αλεξ-Κωνσταντινί,Μάγκυ-Βατίλης,άντε ο Τασούλης ξεφεύγει λίγο....Οι δικές μου είναι πεθεογκαρμπόνια!!Αφού ώρες ώρες αναρωτιέμαι βρε μπας και δεν ήταν δικά μου τα ωάρια και δε μου το παν μη με στεναχωρήσουν;;;!!!!

Και το πάρτυ στο σχολείο πρέπει να τα πέρασαν σούπερ!Και συ κορμάρα!!φτου σκόρδα!

Μάγκυ περαστικά σας μάλλον ίωση θα ταν αφού έχει τα ίδια και ο σύζυξ.Η αλλαγή του καιρού θέλει προσοχή.Τελικά τον έστειλες σήμερα;

Το φόρεμα αύριο φώτο...δε με παίρνουν τα πόδια μου...Για κόσμημα λέω να βάλω σκουλαρίκια μαργαριταράκια που έχω και να μου δανείσει η μάνα μου ένα βραχιόλι με μαργαριτάρια που έχει.Δε διακινδυνεύω να ξύνομαι με τα φω όλη νύχτα μετά...Με πιάνει άσχημα,θέλει κορτιζονούχα αλοιφή μετά.Και θα τα φοράω και ώρες από τις 18,00 μέχρι το ξημέρωμα...

Ρουλάκι καλέ και ο χειμώνας θα χει εξορμήσεις...εσείς που είστε στεριά πάτε οπουδήποτε...Ναι με το μωρό έχεις δίκιο να χαλιέσαι που σε πρήζουν.Είναι προσωπική απόφαση.Και αν ο άλλος σε πρήζει καταλήγεις να λές τελικά το θέλω στα αλήθεια ή μηπως το θέλουν οι άλλοι;;;Και γω πάντως τώρα που ηρέμησαν τα κορίτσια και κάθονται και παίζουμε και φτιάχνουμε πράγματα, η ιδέα της γκρίνιας πάλι με χαλάει...αλλά και ένα ροδαλό μωράκι όμως ε;;;αχ αχ

Αλεξ καταρχήν να χαίρεσαι τον σύζυγο για σήμερα!!!Μη μου πείτε ποια γιορτή είναι,αποκλείεται να το θυμηθώ...Μα καλά και αυτοί φακές τις Δευτέρες;;;Πως θα δελεάσουν τα παιδιά....Είδες πόσο γρήγορα γίνονται οι δουλειές χωρίς παιδιά στα πόδια μας;Αφού πάντα καθάριζα το σπίτι Σάββατα και ήθελα όλο το πρωινό και ξανά και πάλι πάτησαν και πέταξαν...Τώρα που το κανα καθημερινές σε 2 ώρες τελείωνα μπάνια,βεράντες,μέσα....Τώρα πάλι....σαν και πρώτα....

Σήμερα θα ξεκινούσε και ο Αλεξούκος πρώτη μέρα σκολείο....Φωτεινή;;;;;;;;;;Περιμένουμε ανταπόκριση....

Σας φιλώ!

Επεξεργάστηκε από MARDIO
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!

Εκανα καφέ και κάθομαι να διαβάσω τα νέα σας γιατί έχω μείνει πίσω..Δεν ξέρω αν θα προλάβω να απαντήσω γιατί έχω μάθημα σε λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!τελειωσα εξωτερικες δουλειες ταχυδρομειο,τραπεζα,δεη μεσα σε μια ωρα και πηγα και μεχρι τον Αγ.Δημητριο με το μετρο!!!να πω την αληθεια ,μου λειπει το παρεακι αλλαειναι ξεκουραστα ετσι!!Χθες βραδυ ειπα να δοκιμασω το κολπο σου Μαγδα και καναμε συμφωνια με την Κωνσταντινα ότι αν παει αυριο χωρις κλαμματα σχολειο όταν παω να την παρω θα της εχω μια εκπληξη καποιο γλυκακι ή ότι άλλο ηθελε.Συμφωνησε,πηγε για υπνο μια χαρα αλλα το πρωι κλαμμα από το σπιτι!!!ουφφφφ..υπομονηηηηηη!!!!!!!!!!!

Μαρια τελευταια μερα αδειουχα ε;αντε καλη αρχη!!!!!με γεια και η γκαρνταρομπα!!!!κι εγω πηρα ένα τζινακι και κατι μπαλαρινουλες!!σε ευχαριστω για τον αντρουλη ,Ιωακειμ ειναι!!απο 30/8 μεχρι 30/9 εχουμε 4 γιορτες-γενεθλια στο σπιτι!!! τα πεθερικα σου είναι Ροδο;ωραια ιδεα η τουρτα!!!Σε μεγαλη ταξη τα κοριτσια ε;ωραια!!λες να μαθουν προπαιδεια στα 3 και να μας κουφανουν;;;!!!!χαχαχα Κι εσενα σου μοιαζει η Δημητρουλα νομιζω,δεν εχω δει τα πεθερικα αλλα νομιζω εχει κι από εσενα!!καλε μια χαρα οι φακες,για την Κωνσταντινα τουλαχιστον!!χαχα δεν την φτιαχνουν βεβαια όπως η μανουλα αλλα εφαγε λεει,λιγο αφησε,προσπαθησε να την ταισει αλλα δεν ηθελε.σημερα μακαρονια με μοσχαρι εγραφε το προγραμμα.

Σταυρουλα αναμενουμε τα νεα σας!!!

Φωτεινη να χαιρεσαι κι εσυ τον αντρουλη σου που γιορταζε!!!πως πηγε ο Αλεξανδρος στο σχολειο;του αρεσει;καλε ποσα ατομα θα εχεις στο παρτυ;;;;;Χαρας στο κουραγιο σου!!!!

Παω να σιδερωσω,και να αρχισω να φτιαχνω τιποτα για το παρτυ!!φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και αρχίζω από εκέι που είχα μείνει….

Χαρά καλώς ήρθες και χρόνια πολλά αν και καθυστερημένα.. πέρασες ωραία ε? αλίμονο σου που δεν πήρες το κορίτσι σου μαζί…όχι που δεν θα στο πετούσε.Ωραία τα γενέθλια στον παιδικό ?και εγω θα πάω τούρτα την Παρασκευη. Μη στεναχωριέσαι για τον σχολικό, εδώ της άρεσε το σχολείο σε λεπτομέρειες θα κολλήσει η μικρή?Αυτή θα συνηθίσει αμέσως , η μαμά σου λίγο χλωμό… Θα την γράψεις μπαλέτο?ωραία ..εμένα εδώ μου είπαν ότι τα παίρνουν από 4 ετών. Η Μιμίκα θα κάνει ζωάρα αφου κατάλαβε από τόσο νωρίς πόσο εξυπηρετικές είναι οι κυρίες που έρχονται που και που στο σπίτι μας. Εφτασε ο καιρός που φεύγει ο αντρούλης?πότε? τι ειδικότητα κάνει?ξεχασα η ξανθιά.

Για το κρεβάτι έχεις δικιο .του χρόνου που θα την αλλάξω δωμάτιο θα της το κάνω κομπλέ μάλλον σε μαραγκο.Ασε που αυτός έχει κάνει λάθος ή μαμουνια να το φτιάξει αυτός που μου είπε 800.γιατί πήρα σε άλλο μαγαζί της candia και μου είπαν ότι βγαίνει το ίδιο με τις εκπτώσεις 1250.

Στην Εμμέλεια και καλά δεν έχουμε πει τίποτα αλλά αυτή μας έχει πάρει χαμπάρι.Το έχει πει σε όλους ακόμα και στις δασκάλες στο σχολείο…Χτες παιζαμε και έκανε τρέλες και της λέω «πρόσεχε μη με χτυπήσεις στην κοιλιά» «γιατί εχεις μωρακι?» της απαντάω όχι τώρα αλλά μπορει σε λίγο καιρο.και με κοιτάει με ένα ύφος «καλέ μαμα αφού έχεις μωράκι » [smilie=icon_tongue: ποιον πάω να κοροιδέψω….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου αρχίζεις τη Τετάρτη?Καλή αρχή σου εύχομαι.Μην αγχώνεσαι καλέ με τις εκκρεμότητες στην δουλεια 3-4 τετράγωνα πιο εκεί θα πας αλλά συνήθισες τόσο στο σπίτι με το πρόγραμμα σου.τι καλά να μπορούσαμε να δουλεύαμε όποτε θέλουμε ία ίσα να μην βαριόμαστε…Τρέχεις πυρετωδώς για το πάρτι ?Καλά και εσύ υπερπαραγωγή πολλά τα ‘ατομα συν 2 της αδερφης. [smilie=icon_tongue:[smilie=icon_tongue: ε πειράζω δεν θα το σκεφτηκε μωρέ. Οσο για το μάτι κακό πράμα μη σου τύχει.Την Εμμέλεια την ματιάζουν πολύ και ξαφνικά γίνεται άλλος άνθρωπος.Αφου το καταλαβαίνει και η ίδια και μου λέει μαμα βάλε μου το νερό του χριστούλι…Με γεια τα ποδηλατάκια και το νέο μέλος ο Teddy.Ωχ δεν είχα σκεφτεί ότι από εκεί δεν θα έχεις ιντερνετ.Αγόρασε ιντερνετ ασύρματο!!!;);)Φιλενάδα και εμένα δεν μου μοιάζει το Εμμελάκι , τι να κάνω, ελπίζω το δεύτερο.μήπως έπαιζε κανένα κόλπο για τα παιδιά κλώνους και δεν το ξέραμε να το κάνουμε?

Μαγδούλα πόσο γέλασα με το «αρκετά με το σχολείο»…τα σκατούλικα .θα συνηθίσει είναι θέμα χρόνου.Απλά τώρα θα είναι και αλλα παιδάκια που θα κλαινε και το ένα θα παρασύρει το άλλο.και το κλάμα για εμάς το κάνουν να τους λυπηθουμε ,τα άτιμα .Το φόρεμα δεν το είδα όπως καμία φωτο γιατί το mail μου έχει πρόβλημα και ο αντρας μου ακόμα δεν….φτιάχνει όλου του κόσμου και εμένα δεν προλαβαινει. Σε μοδίστρα ο Βασιλάκης να τον ράψει ε?αντε και γαμπρό να τον καμαρωσεις.Περαστικά στον Βασιλάκη και στον αντρούλη ελπίζω να μην κολλήσεις και εσύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινή αντε καλέ μπες να μας πεις πως τα πήγε ο Αλεξ στο σχολεί…Α!και βάλε και στη υπογραφή σου και την Δανάη .

Αλεξ κλαίει μωρε το πετιτάκι? Και εγώ στην Εμμέλεια έταζα ψιλοπράγματα και την έβαζα να διαλέξει αυτή τι θέλει.π.χ γλυφιτζούρι ή αυτοκόλλητα?το κακό είναι ότι έκλαψε μόνο 3 μέρες αλλά αυτό το βιολί συνεχίστηκε για κανα μήνα…Το κακό είναι ότι τώρα Σεπτέμβριο κλαίνε όλα μαζί,ενώ εγώ την έβγαλα καθαρή επειδή πήγαμε Απρίλη και ήταν η μόνη καινούρια. Ταλαιπωρία στις εξετάσεις στο νοσοκομείο.Και δεν σας είδε εκεί κανείς να σας πει πιο νωρίς ότι ήταν χαλασμένο?Αφού όλα είναι καλά χαλάλι η ταλαιπωρία.Να χαίρεσαι τον αντρούλι σου!!

Φουφούκι να χαίρεσαι το κοριτσάκι σας γερή και δυνατή. Τελικά θα είσαι ακόμα μια χρονιά Λημνο?Και τα σεμινάρια σουπερ!!Πολύ ενδιαφέρον το θέμα.Είναι σεμινάρια κάποιου πανεπιστημίου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλάκι πέρασες ωραία το καλοκαίρι .Κ@λο δεν έβαλες κάτω ε?Πολύ σε χαίρομαι.:thumbup:Είναι ωραία που έχετε και παρέα που έχουν παιδάκια και έτσι περνάτε πιο καλα.Καλά η ατακα με τις ντομάτες μου θύμισε την ταινία «εχω και κότερο πάμε μια βόλτα»πονηρούλης ο Τασούλης!!! Εγώ λέω να πας το ταξιδάκι (εστω και μόνοι σας)και να κανεις τουρτίτσα στο σχολείο και το απόγευμα γιαγιάδες κ.λ.π (αυτό θα κάνω και εγώ) Οσο για το δεύτερο σε καταλαβαίνω απόλυτα.και εμένα με έπρηζαν όλοι αλλά εγω αρχισα όταν ήμουν εγώ έτοιμη αλλά και οι συνθηκες καλές.και εγώ σκεφτόμουν ότι δεν είμαι μικρή κ.λ.π αλλά απλά δεν γινόταν.Τωρα που έφτιαξαν τα πράγματα και είπαμε να αρχίσουμε.τσουπ!!!!με την πρώτη.για αυτό μην σκέφτεσαι ότι δεν θα μπορείς και τετοια,ποτέ δεν ξέρεις.Στο σχολείο αρχίζουν καλά όλα μόλις καταλαβαίνουν ότι αυτό θα γίνεται κάθε μέρα εκέι τσινάνε…Με τον άντρα σου τι περιμένεις τον Οκτώβριο? δουλεύει με σύμβαση κάποια μετάθεση δεν θυμάμαι και τι δουλειά κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το εμμελάκι πήγε σχολείο,δεν είχαμε κάποιο πρόβλημα αν και σήμερα μου λέει δεν θελω να πάω σχολείο και εγώ με άκρως παιδαγωγκό τρόπο της απάντησα» δεν θέλω να ακούω βλακείες» και έληξε το θέμα. ετσι το είπε για να δει τι θα της πω. είμαι σίγουρη. Μας δοκιμάζουν τα σκατουλάκια.

Ο αντρούλης μου χτες ξεκίνησε δουλεια (α!τωρα που το θυμηθηκα να σας δείξω και στην ομάδα κάτι)εγώ είμαι πολύ χαρούμενη και το μόνο που θέλω είναι ένα γερό μωράκι. όλα τα άλλα πάνε πολύ καλα.

Σήμερα θα πάω να παραγγείλω τούρτα.4 κιλά υπολόγισα με την κυρία της και σχέδιο ότι διαλέξει η κοκόνα μου. Θα πάρω και μια μικρή τούρτα για το σπίτι το απόγευμα. δωράκια κ.λ.π. για τα παιδάκια στο σχολείο δεν ετοίμασα. δεν νομίζω να κάνω, του χρόνου… Το Σαββατο θέλω να πάω και θεσσαλονίκη έστω αυθημερόν να ψωνίσω γιατί δεν θα μου χωράει σε λιγο τίποτα, να χαζέψω στην έκθεση για να δούμε αν θα με πάει ο καλός μου. Αυτος βέβαια ήταν εκέι Πέμπτη Παρασκευη και Σαββατο ,πήγε σε σεμινάριο για την δουλεια. Πρώτη φορά έλειπε από το σπίτι.δεν είχα κοιμηθεί μόνη μου από όταν ήμασταν αρραβωνιασμένοι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα Σταυρουλίτσα σε απόλαυσα πάλι...γελάω με το τελευταίο που λες έχω να κοιμηθώ μόνη από αρραβωνιασμένη...όντως και γω το ίδιο!

Μόλις γύρησα από κομμωτήριο,δήμο και ζαχαροπλαστείο.Τελικά θα γίνει τη Πέμπτη η ορκωμωσία,άλλη μία μέρα spa..χα χα...Παράγγειλα και τις τουρτες μας,μίλησα με τον ίδιο το ζαχαροπλάστη και μου πε θα κάνει λεπτή ζαχαρόπαστα μόνο το μέρος που είναι η minie και η daisy.Ευτυχώς γιατί δε μου αρέσει η ζαχαρόπαστα,μου θυμίζει στη γεύση ακατέργαστη ζάχαρη.Είμαι σίγουρη θα ενθουσιαστούν.Εχουμε πολύ καλά παιδάκια,ενθουσιάζονται με το παραμικρό...δε ζητάνε συνέχεια πράγματα,μου αρέσει ακόμα αυτό...

Τώρα που λέτε διαλόγους για τα μικρά που δε θέλουν να πάνε σκολείο...μου λέει μια μέρα η Δήμητρα καθώς ετοιμαζόμασταν το πρωί:"Εσύ που θα πας τώρα που θα μαι σκολείο;ντουλειά;","Ναι" της λέω,"όχι εσύ μένεις σπίτι δε πας ντουλειά!!!"Που το κατάλαβε το σκατό...όλα τα ξέρει δε τη ξεγελάς με τίποτα...

Ο Τέντης ο καλύτερος μας φίλος έχει γίνει,πέφτουν πάνω του τον καβαλάνε...στόμα να χε να μιλήσει...

Σταυρούλα ξέχασα που βρήκε δουλειά ο σύζυγος είπαμε και πάει σεμινάρια;Γεωπόνος είναι ή τα μπερδεύω;

Και σενα Ρουλάκι τραπεζικός αν θυμάμαι καλά ε;Με τις συγχωνεύσεις έχετε θέματα;Ο νονός μας είναι probank και τώρα έγινε εθνική.Δεν άλλαξε κάτι προς το παρόν στο καθεστώς εργασίας του αλλά είναι και πρόσφατο.

Αλεξ εμείς τα παμε και τηλεφωνικώς...θα στρώσει το πετικάκι.Εχει δίκιο η Σταυρούλα ότι τώρα Σεπτέμβρη πάνε πολλά καινούρια και κλαίνε όλα μαζί.Και μας αν κλαίει κάποιο το πρωί οι δικές μου το καρφώνουν σαν να ναι εξωγήινο!!Ναι τους λέω...μη θυμηθούμε τα δικά σας που δε ξεκολλούσατε από τη φούστα της δασκάλας...και τουαλέτα από πίσω τις έσερνε...

Σήμερα τις βλέπει ο Αντωνάκης "Ηρθαν τα κορίτσα μου" φωνάζει και τρέχει πάνω τους...πετιέται ο Αγγελος και λέει:"Δικά μου κορίτσα είναι"...Και ξεκινάει ένα μπουνίδι...και αυτές στη γωνία να βλέπουν και να κρυφογελάνε...για τα μάτια τους μόνο...Φυσικά τιμωρία Αντώνης-Αγγελος...κυριλάτες οι δικές μου στη τάξη...Α ρε άντρες χαιβάνια από τη κούνια!!!

Πάω να βάλω το φόρεμα να φωτογραφηθώ να σας στείλω.Θα δοκιμάσω να το βάλω στην ομάδα να δω αν γίνεται.Να δω πως θα κλείσω τον κορσε μόνη και θα αυτοφωτογραφηθώ κιόλας...χα χα

Θα μου λείψετε αν δεν έχει ιντερνετ και δεν εχουμε καθημερινή επικοινωνία...λυγμ λυγμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πατάω το φόρεμα...και με το τακούνι που υπολόγιζα να το βάλω πάλι το πατάω...Να πάω να το κοντύνω λέτε;Η κοπέλα στο μαγαζί μου πε να μη το κοντύνω να το φορέσω μια φορά έτσι να το χαρώ και αν σκίσει τότε το κονταίνω.Λέει θα χάσει από την ομορφιά του.Οταν περπατάς είναι οκ αλλά για χορό πολύ ζόρι θα ναι...

Σας το βαλα στην ομάδα,δε κατάφερα φορεμένο,άστραφτε το φως της μηχανής και δεν έβγαινε μέσω καθρέφτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ζουζουνες μου μου λειψατε εγω χτες ολη μερα ξερνοβολαγα σαν το γατι οπως καταλαβατε μας εξοντωσε η ιωση ομαδικος η πλακα ειναι οτι κρατησε μια μερα το κορυφαιο ηταν οτι καναμε ντουετο εμετου ενας εδω ενας εκει

ο βασιλης ετρεχε μια στον ενα μια στον αλλο για συμπαρασταση

Δευτερα κ τριτη ο β δεν εκλαψε καθολου κ σημερα διαλεξε κ τι θα βαλει αυριο αρα μαλλον ηταν η πρωτη διαβολοβδομαδα

σημερα πηγα να παρω αδεια μιας κ απο χτες ενιωθα ζομπι παω με βαζουν μεσα δυο ωρες μου βαλαν ορο ειχα πυρετο κ υποταση κ σκεφτειτε πηγα μονη ως εκει κ ενιωθα οκ καραφλιασαν οι ανθρωποι

μογ δωσαν κ αυριο αδεια γιατι λεει παρολο που μαι ανθεκτικη πρεπει να ξεκουραστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα ειχε να μοιασει το παιδι ρε θεα εισαι μιλαμε

πολυ τελειες φωτο σας καμαρωνα ποση ωρα μιλαμε

ναυαγιο ολα τα λεφτα παντως

κ απο το παρτυ σας αψογες η φωτο η δε μιμη κοπελαρα

μαρια ελιωσα στα γελια απο τωρα σφαζονται οι αντρες για σας χαιβανια δε λες τιποτα κ εγω διαιωνησα το ειδος γκρρρρ

ο βασιλης ευτυχως ειναι περδικι κ ετσι τον εστειλα σχολειο αλλωστε μου πε η δασκαλα παντα στο τμημα ολο κ καποιο ειναι αρρωστο θα παρουμε λεει αντισωματα γκρρρ

τουιτακο μου μαφια το εμελειακι τιποτα δεν της ξεφευγει κ εγω τον β τον δωροδοκησα με δωροσακουλες ρουλιτσα κ εμενα ολη με πρηζουν για το ποτε θα κανω κ αλλο

σιγουρα θα κανω απλα οταν ερθει η ωρα οπως λεει κ η σταυρουλα

μεγεια τις αλλαγες στο δωματιο

αλεξακι μου ακομα κλαιει η ψυχουλα θελει λιγο χρονο παραπανω πρωτη φορα χωριζεστε

κ εγω με συζηξ ουτε θυμαμαι απο ποτε εχω να κοιμηθω χωρις

Αναλαμπη χαρα ο συμπεθερος ποτε φευγει ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μεγειες θΑ πας ανανεωμενη αντε καλη αρχη παρε κντ με ιντερνετ δε μπορω να φανταστω να μπαινω κ να λειπεις ρε η χρυσανθη σου μοιαζει πολυ.

παω κ ομαδα κ την πεφτω υποτιθεται αρρωστη ειμαι η καψερη κ τρεχω σαν βεγγος μιας κ ο συζηξ σα μωρο ολη μερα λεει πεθαινει κ σερνεται γκρρ

φωτεινη μπες μαρι τι εγινε πρωτη μερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω λεω να το κοντυνεις πρωτον μη σκοτωθεις δευτερο να χορεψεις τριτον θα γινει χαλια αν σερνεται παω να το δω στη φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ βρε Μάγκυ σας ξέκανε οικογενειακώς η γαστρεντερίτιδα.Περαστικά σου...τρώε όσο μπορείς...Καλημέρες!!!Εμεις καλά...σήμερα day off.Θα κατεβάσω μόνο τα φθινοπωρινά ρούχα τους μπλουζίτσες λεπτές και κολάν να δω τι έχω.Το μεσημέρι θα με βγάλει ο σύζυξ έξω για φαγητό,είπε να μη μαγειρέψω τελευταία μέρα καθισιού..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!!σημερα πηγαμε καλυτερα στο σχολειο..φορεσε την τσαντα της και πηγαμε περπατοντας γιατι πρωτα δεν ηθελε να την βαλει,εκλαιγε και ηθελε αγκαλια!!οταν φτασαμε απεξω μου ειπε ότι δεν ηθελε να μπει,της θυμησα την συμφωνια ότι θα της φερω smarties που μου ζητησε…και μπηκαμε!!μου ελεγε να παμε πανω στα παιδακια και ότι κατω εκαλιγαν,ακουγε τα μωρα.στην ταξη τσινισε λιγο αλλα ενταξει…δεν τσιριζε όπως τις προηγουμενες μερες…!!σημερα το μενου φασολακια!!αμα φαει…θα κανω δωρο στην δασκαλα!!!Χθες ειχαν κριθαρακι με μοσχαρι και μου ειπε η δασκαλα ότι την ταισε με παραμυθια και μια κουταλια για την μαμα,μια για τον μπαμπα…αλλα όταν την πηρα μου ειπε από μονη της περασε ωραια…και το απογευμα στο ασχετο ειπε στον μπαμπα της ότι θα παει σχολειο και είναι ωραια...τι να πω,πρεπει να το συνηθιζει!!!Ειχα ακολουθησει και την συμβουλη της Ρουλας και της ελεγα ότι όπως ο μπαμπας παει στη δουλεια ,ετσι κι εκεινη θα πηγαινει σχολειο και ότι και εχω δεν θα ειμαι σπιτι αλλα θα εχω βγει εξω για δουλειες.

Σταυρουλα σιγα μην δεν το εχει καταλαβει το σαινι σου ότι περιμενεις μωρακι…πολύ γελασα με τον παιδαγωγικο σου τροπο!!!!χαχα Καλη αρχη στον συζυγο!!με τι ειχε να κανει το σεμιναριο ;με αυτές τις καλλιεργιες;δεν μας τα ειπες στην ομαδα.

Μαρακι με γεια το μαλλι,πολύ ωραιο το χρωμα!!!το φουστανι εγω λεω να το κοντυνεις…θα σε ταλαιπωρησει αν θες να χορεψεις,τι εχω παθει και με παταγαν ολοι πανω στον χορο,πως δεν μου επεσε το φορεμα!!!ασε που μπορει να σκιστει ασχημα και μετα για να στο κοντυνει να φαινεται ασχημα…κριμα είναι να χαλασει.Για την ζαχαροπαστα μην σκας αφου οποιος δεν θελει μπορει να μην την φαει από πανω,τα μικρα θα ξετρελαθουν παντως!!Μπραβο στον αντρουλη που σε σκεφτεται και θα βγειτε!!!καλα να περασετε!!!

Μαγδουλα αρρωστησες κι εσυ τελικα ε;περαστικα σας!!!παλι καλα που κραταει μια μερα μονο να μην σας ριξει τελειως!!!Μπραβο στον Βασιλη,δειχνει να προσαρμοστηκε!!!Εγω με τον συζυγο εχω να κοιμηθω χωρια από το καλοκαιρι που ημουν στον καλαμο και δεν ερχοταν κάθε μερα!!Κατσε και σημερα χαλαρη να ξεκουραστεις να ανακτησεις δυναμεις!!

Παω να κανω καμια δουλιτσα!!!φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια τσουπρες εγω σπιιτι ειμαι καλα σημερα αλλα ο γιατρος εγραψε κ σημερα αδεια ετσι απολαμβανω βασικα δουλειες κανω τωρα που λειπουν τα αγορια

μαρακι ειδα φωτο το φορεμα απιστευτο μιλαμε τα χρωματα σαν παγωνι πολυ τελειο κ σεξυ πολυ

ρε συ τι εκανες ξανθυνες σου παει πολυ το μαλλι ετσι σου βγαζει κατι γλυκο

αντε παω για σιδερο

γραψτε ρε να σχολιασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...