Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ΟΥ-9ΟΥ-10ΟΥ 2010!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

Σταυρουλίτσα γλυκιά μανούλα...ευχάριστη νότα είσαι στο παρεάκι...μακάρι να σε πάρουν αναπληρώτρια.Στον ιδιωτικό που πηγαίναμε μας πήραν,συνεχίζουμε δηλαδή κανονικά απλά δε θα πληρώνουμε.Με πήρε η διευθύντρια το πρωί και μου λέει:"χαρά μεγάλη στο σπίτι ε;"λέω δε λέτε τίποτα μέχρι φανουρόπιτα κάναμε για τις 2 θεσούλες.Στους δημοτικούς ξεκινάνε αύριο νομίζω ανοιξαν σήμερα για καθαριότητα εδώ.Αλλά άκουσα και για απεργίες από τη πρώτη βδομάδα.Αυτά είναι τα κακά των κρατικών που ήθελα να αποφύγουμε.

Πέρασα από το δήμο μου παν αυτές τις μέρες περιμένουν το φεκ.Θα μου στείλουν πρόσκληση και αντίγραφο σπίτι να πάω για την ορκωμωσία.Αιντε να δούμε.Ξεκινάμε και λογοθεραπεία σήμερα που είχαμε σταματήσει για Αύγουστο.Για να δούμε,με ρωτουσε η κοπέλα αν έχουμε διαφορά.Σα να πήρε λίγο μπρος το Χρυσανθάκι μου.

Πρεπει να στε από καμιά μεριά να τις παρακολουθείτε να παίζουν μαζί.Θα ρίχνατε ένα γέλιο...Λέει η Δήμητρα και αποφασίζει "Θα παίξουμε κρυφτό εγώ θα τα φυλάω εσύ κρύψου".Μέχρι να πάει η άλλη να κρυφτεί η Δήμητρα γυρίζει και φωνάζει "φτου τσελευτερια σε έπιασα εγώ φυλάω πάλι!!!"Και μένει το άλλο μπουκάλα αλλά είναι τόσο καλόβολο.

Η Δήμητρα με τρομάζει ευχάριστα πολλές φορές.Εχει απίστευτη μνήμη με τους δρόμους.Συνήθως όταν θέλουμε καφέ στο χέρι πάμε από μια καφετέρια την ίδια.Μόλις δει και στρίψουμε αυτό το δρόμο πριν καν φτάσουμε φωνάζει "Μαμά θες καφέ ε;πάμε πάρουμε καφέ".Μόλις φτάσουμε 2 στενά πριν τη λογοθεραπεύτρια φωνάζει "εγώ δε πάω Σούζυ,η Τιτάτη θα πάει!!" Που σκατά τα θυμάται όλα...

Αμ πως κόβει με το ψαλίδι με τη ρυθμικότητα το κινεί απίστευτη.Την εμπιστεύεσαι άνετα να δωσεις κανονικό.Και δεν της έχω δείξει πολλές φορές.Σας λέω με τρομάζει ώρες ώρες με το πως θυμάται πράγματα.Νόμιζα τόσο μικρά έχουν μόνο προσωρινή μνήμη.

Βλέπαμε φώτο από Τολό και μου λένε να η Κατερίνα.Ενα κοριτσάκι που παίζαν στη πισίνα μαζί.Δε περίμενα ότι το θυμόντουσαν....

Πολυλογία πάλι για τις κανακάρες μου sorry....

Επεξεργάστηκε από MARDIO
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Μαρία μου με τα καλά σου λόγια!!!!!:YMHUG::YMHUG:

Τι καλά που θα πάνε στον ίδιο παιδικό.θα έχουν την ίδια δασκάλα και φίλους...Μπράβο βρε τη Δήμητρα.δεν έχεις κόρη εσύ gps έχεις...

και εμένα μεγαλο αλητάκι είναι .όλους τους δρόμους τους θυμάται.προχτες μου είπε ντύσε με να πάω στην γιαγιά μονη μου. μπορώ να πάω μόνη είμαι μεγάλη...και επέμενε!!!!

Καλά κόβει με ψαλίδι?πλάκα πλάκα δεν εχω δοκιμάσιε ποτε να της δώσω.λες να το τολμήσω?Οσο για την Χρυσάνθη σίγουρα θα έχει μεγάλη πρόοδο.Σίγουρα βοήθησε η λογοθεραπεία αλλα είναι και η ηλικία που θα αρχίσει να μιλάει και να σε εκπλήσσει κάθε μέρα.

Τον Αύγουστο δεν κάνατε καθόλου?πότε τελειώνει το εξάμηνο?

Τελικά εμάς το σχολείο αρχίζει από Τετάρτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!!δεν το φανταζομουν οτι θα ξυπνουσα το Κωνσταντινακι και θα της ελεγα ''ξυπνα να παμε σχολειο!!'' μεγαλες στιγμες!!!!χαχαχα Χθες πρωτη μερα!!!πηγαμε με μια φιλεναδα της απο την πολυκατοικια,να τα δειτε και τα 2 χερι χερι να γελανε και να λενε παμε σχολειο!!!καμια ωριτσα εκατσε αλλα εκλαιγαν πολυ ολα!!!η Κωνσταντινα γκρινιαξε λιγο οταν την πηρε η δασκαλα απο την αγκαλια μου αλλα μολις της εδειξε τον χωρο σταματησε.την εβαλε να κατσει σε ενα καναπεδακι και εκει που την αφησα ,εκει την βρηκα!!το γλυκουλι μου!!!Μετα μου ελεγε οτι θελει να ξαναπαει και περασε ωραια αλλα σημερα ενω πεταχτηκε οταν της ειπα να ξυπνησει και πηγαιναμε με χαρα στην πορτα κολωσε!!ε εκλαψε σημερα λιγακι αλλα για παρα πολυ λιγο,την ειδα μετα απο το παραθυρο που καθοντουσαν στα τραπεζακια και κατι ελεγε στην δασκαλα ,μου εφυγε και ενα βαρος οτι θα μιλαει γιατι αμα ντρεπεται δεν πολυμιλαει και εγω ημουν ετσι ολο το προνηπιο και το νηπιο το εβγαλα στην μουγγα!!!χαχα Παντως ο σταθμος ειναι πολυ ωραιος ,σας εχω πει οτι τον εχει φτιαξει ο μπαμπας μας;τα δαπεδα δηλαδη!!Πολυ περιποιημενος,καθαρος,με τις μοκετες του,με ωραια παιχνιδια,με κηπο με παιχνιδια.οι δασκαλες φαινονται καλες,γλυκομιλητες.δεν ξερω ακομα πια θα εχει η δικια μου γιατι προς το παρον τα εχουν ολα μαζι μεχρι να μαζευτουν πιο πολλα και να τα χωρισουν.σημερα θα κατσει μεχρι τις 11 και θα φαει και ψωμακι με μελι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάποιος γιορτάζει που να ξέρω είσαι εσύ!!Χρόνια Πολλά Μιμίκα στυλάτη!!!!!!Χαρουλίτα να τη χαίρεσαι τη κουκλάρα σου τη πρώτη μαθήτρια...

Τελικά το πάρτυ θα γίνει σήμερα ή ΣΚ;Πως τα πάει στο σχολείο;Αν κρίνω από το χαμόγελο σούπερ!

Αλεξ τι συγκινητικές στιγμές ζεις και τι ωραία που τα περιγράφεις...και μας χθες ήρθαν τα παιδάκια που είχαν σταματήσει για Αυγουστο και όλο το απόγευμα μου λεγαν οι δικές μου ήρθε η Μαργαρίτα,ο Αντρέας,η Όλγα και κάναμε αυτό και παίξαμε εκείνο...Τεράστια η χαρά μας που είναι στον ίδιο σταθμό.Δεν ήθελα να περάσουν πάλι το στάδιο της προσαρμογής με νέες φατσούλες,δασκάλες,χώρους αφού ήδη είχαν μπει σε μια γραμμή.

Σταυρούλα το εξάμηνο τελείωνει Νοέμβριο αλλά επειδή της ζήτησα να μας κάνει διπλά τα μαθήματα της εβδομάδας δικαιούμαστε και Σεπτέμβριο και τέλος.Αν και μου είπαν από ΕΟΠΥΥ ότι δικαιούμαι να απαιτήσω ένα εξάμηνο ακόμα επαναλαμβάνοντας τη διαδικασία (νοσοκομειακός παιδίατρος-ελεγκτής ΕΟΠΥΥ).Δε ξέρω αν θα το κάνω.Θα δω και η κοπέλα πως το κρίνει.Χθες πρώτη μέρα μετά ένα μήνα αποχή κόμπιαζε πολύ.Μας σκάει μέχρι να πει μια λέξη.Αφού είναι και οι ώρες νωρίς απόγευμα και χωρίς καφέ δε παλεύεται η κατάσταση μου ρχεται να κοιμηθώ.Φαγώθηκε να ρθει και η Δήμητρα και έκανα αμάν να μη μιλάει να την προλαβαίνει.Τόσο αντίθετα αυτά τα παιδιά....

Τώρα μας έδωσε για το σπίτι κάτι κάρτες που δείχνουν χρόνους πχ θα μαγειρέψω-μαγειρεύω-μαγείρεψα.Είναι σημαντικό μου πε να ξεχωρίζει το τώρα το πριν και το μετά...

Δε βρίσκεις στο εμπόριο τέτοιο υλικό δυστυχώς.Μου δωσε ένα κατάλογο να πάρω ιδέες αλλά παμπάλαιος.Γύρησα βιβλιοπωλεία τίποτα.Και στο ιντερνετ πανάκριβα.

Περιμένουμε νέα από γιατρό....

Φιλάκια κορίτσια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα χρονια πολλα!!!!!!!Να τα εκατοστησεις μικρη ξανθουλα!!Καλη αρχη στο σχολειο!!!!Χαρα να την χαιρεστε!!!τι look μοντερνο ειναι αυτο!!!πως της φανηκε το σχολειο;

Μαγδα μου πως πηγε εσας η πρωτη μερα;τι λεει ο Βασιλακης;Κουστουμι βρηκες τελικα;

Σταυρουλα εγκυουλα,το συνειδητοποιησες πια;Καλη επιτυχια ευχομαι για την θεση!!!Την Κωνσταντινα την ειχε παρει κανονικα ο δημος και τωρα την πηραν και με το εσπα,την παω στον δημοτικο,ο ιδιωτικος ειναι αρκετα μακρια ,και χωρις αμαξι δεν βολευει.για σχολικο θελαν νομιζω 600 το χρονο.αλλα ειναι πολυ ωραιος ο σταθμος,δεν το περιμενα ειναι η αληθεια.Βρε το Εμμελακι,θελει να πηγαινει και μονη στη γιαγια!!!

Μαρακι εκανες την φανουροπιτα;και η Κωνσταντινα ειναι ετσι,θυμαται πραγματα που δεν το περιμενω..στον Καλαμο που ημασταν θυμοταν την διαδρομη που πηγαιναμε με το αμαξι στην παραλια και ελεγε που να στριψουμε.ψαλιδι δεν της εχω δωσει ,μια φορα που καθομουν στο κρεβατι και τυλιγα ενα δωρακι,πηρε το ψαλιδι και ηθελε να κοψει το σεντονι!!!καλη συνεχεια στην λογοθεραπεια!!!

Συμπεθερα τι ωραιες φωτογραφιες που βγαζεται καλε;πολυ ωραιοι ειστε και οι 3!!τι κανει ο Τασουλης;ξεκινησε σχολειο ή ακομα ειστε στις παραλιες;

αντε παω να κανω καμια δουλιτσα τωρα που ειμαι μονη γιατι 11 θα παω να την παρω!!!φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η φανουρόπιτα έγινε με όλους τους τύπους...με 9 υλικά την πήγα εκκλησία την μοίρασα σε 15 ανθρώπους...είναι να μη τάξεις....

Καλά Ρουλίτσα πως μεγάλωσε έτσι ο Τασούλης;;;Εχουμε και τα ίδια μπρατσάκια με Χρυσάνθη!Και συ κουκλάρα...όντως ωραίο ζευγάρι...

Γράψε μας κάνα νέο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκά, καλημέρα!!!Προσπαθω να μαζευτώ κι εγω η πορτογύρω!!!!Θα σας πω καποια στιγμη πως περασαμε κλπ, αλλα θελω να ξεκινησω απο τα ευχαριστα!!!

Σταυρουλιτσα μου, με το καλό!!![smilie=love4.gif]Να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και ενα γερο παιδακι!!!Αλήθεια, θες αγορακι ή κοριτσακι;

Συμπεθερουλα μου χρόνια σου πολλά [smilie=toothy10.gi:, να χαιρεσαι τη γιορτη σου και με το καλο κι αλλο ενα μπεμπακι!!!Καλή αρχη και στον παιδικο και καλη σταδιοδρομια!!!

Φωτεινούλα, να χαιρεσαι το αντρακι σου, γερο και δυνατο!!![smilie=icon_joker.:

Ειδα φωτογραφιες απο ολα τα ζουζουνακια μας, πως μεγαλωνουν τοσο γρηγορα!!!Καλη αρχη στα σχολεία τους και καλη σταδιοδρομια να εχουν ολα!!!Κι εμεις ξεκινήσαμε χθες χωρις γκρινιες, αν σκεφτειτε οτι απο 15/7 δεν τον εχω αφησει ουτε για να παω για καφε, αυτοκολλητα συνεχεια!!!

Μαγδουλα πολυ ωραιο το φορεμα, μια κουκλα θα εισαι!!Φυσικα και θελουμε φωτο μετα!!![smilie=happy8.gif]

Χαρουλινι μου, δεν βρεθηκαμε παλι, παρολο που πιστευα οτι θα εχω πιο πολυ χρονο, αφου καθομουν στο σπιτι με τον Τασουλη μεχρι να ανοιξει ο παιδικος μπλεχτηκα με δουλειες και ανακαινισεις και συγνωμη δεν σε πηρα ουτε ενα τηλεφωνο!

[smilie=icon_sunny.:

Θα προσπαθησω να ξαναμπω το βραδακι!!Φιλιά πολλα σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι!!!πηγα στις 11 να παρω την Κωνσταντινα,παω και την βλεπω να καθεται στα τραπεζακια με τα αλλα παιδακια και τιτιβιζε σαν πουλακι(αχ αυτη η φωνουλα της)..κατι τους ελεγε η δασκαλα!!μολις με ειδε χαμογελασε και ετρεξε στην αγκαλια μου και μετα ξαναγυρισε στη θεση της!!!επρεπε να την περιμενω γιατι ειχε να κανει εργασια!!!θα τρελαθωωωωωω!!!!ζωγραφιζε που λετε ενα μπαλονι!!πολυ καλα μας ειπε η δασκαλα,περα απο το πρωι που εκλαψε λιγο μετα ολα καλα,οσο καθεται θα συνηθιζει!!σε λιγο δεν θα θελει να φυγουμε..χαχα

Μαρια θα κοιταω γι αυτες τις καρτες που λες μηπως βρω εδω τιποτα,μπορει να υπαρχουν και βιβλια.εμενα βλεπω οτι χρησιμοποιει τους χρονους αλλα μεσω των ερωτοαπαντησεων που κανουμε.

συμπεθερουλα τα ειπαμε λιγακι,καλη αρχη στον Τασουλη μας,Ευχαριστω για τις ευχες!!Εγω με την Κωνσταντινα που ειμαστε αυτοκολλητες απο οταν γεννηθηκε;φαντασου!αλλα παλι καλα και οι 2 το πηραμε αρκετα καλα!!χαχα οχι πως ειμαι κι εγω καλυτερη..την εβλεπα και βουρκωνα!!!

Χθες ειχε γενεθλια και ο αντρουλης!!πηραμε παιδια ,σκυλια και ανεβηκαμε στην ταρατσα και ψησαμε σουβλακακια!!!πολυ ωραια ηταν,ειχε και δροσουλα!!!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλίνι μου, είμαι απαραδεκτη!!!Να χαιρεσαι την ξανθούλα σου, να ειναι γερη και ευτυχισμένη κι εσεις να την καμαρωνετε σε καθε νεο της κατόρθωμα και κατακτηση!!!![smilie=blob7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Αλεξ να χαίρεσαι και το σύζυγο...πολύ γενεθλιομάνι πέφτει αυτό το μήνα ή ιδέα μου είναι;;Και ο δικός μου έχει στις 20 του μήνα και της Φωτεινής γιορτάζει τη Κυριακή...

Είδες το Κωνσταντινί....αμέσως έκατσε..θέλουν μωρέ παρέα και αυτά μη νομίζετε...

Ρουλάκι welcome back!Σε περιμένουμε αύριο με τα νέα σου!

Εχω και γω νέα!Με πήραν από το δήμο πριν λίγο τηλέφωνο.Βγήκε το φεκ διορισμού,ξεκινάω την άλλη Τετάρτη 10,00 η ορκομωσία....

Τα κεφάλια μέσα...μικροί μεγάλοι....άιντε να δούμε τι θα δούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aντε Μαρακι καλη αρχη και σε εσενα!!!μην εχεις αγχος,εισαι φοβερη και θα τα πας τελεια!!!! Ευχαριστω για τον αντρουλη,οντως πολλες γιορτες και γενεθλια,ο δικος γιορταζει την Δευτερα,ολα μαζι!!!

παω σιγα σιγα να ξεκινησω μπανια ,γαλατα και νανι!!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μενα!!!!

Μιμίκα χρόνια πολλά κουκλίτσα.Χαρά να την χαίρεσαι την κορούλα σου,πάντα να είναι γερή χαμογελαστή και να σε τρελαίνει στις τσαχπινιές και στα νάζια.πως πήγε η πρώτη μερα στο σχολείο?

Αλεξ φαντάζομαι συγκίνηση που είχες.Πάντως μπράβο το Κωνσταντινάκι μας,προσαρμόστηκε αμέσως. Οταν πήγα την Εμμελεια σχολείο,τις 2 πρώτες μέρες ούτε με έψαξε ,2-3 μέρες μετα,αφού καταλαβε ότι αυτό θα γίνεται κάθε μέρα , εκλαψε λίγο αλλά της πέρασε αμέσως.Αντε να δεις και ποσο πολύ θα τρώει εκε'ι γιατί θα ξεχνιέται με τα αλλα παιδια.Χρόνια πολλά στον σύζυγο.

Ρουλάκι ευχαριστώ για τις ευχές σου,σου εύχομαι και εσένα σύντομα αν το θες.Να σου πω την αλήθεια όλοι μου λένε τώρα αντε και τον γιο κ.λ.π αλλα εκτός του γερό να είναι εννοείται, θα ήθελα λιγουλάκι πιο πολύ πάλι κοριτσάκι για πολλους και διάφορους λόγους.

Τι κάνει ο Τασούλης? Του άρεσε το σχολείο ε?Καλέ τι φυτουλάκια μαζεύτηκαν εδώ μεσα..:-p

Μαγδούλα πως πανε οι προετοιμασίες? Πως ήταν η πρώτη μερα του Βασίλη στο σχολέιο?

Μαράκι την έκανες την φανουρόπιτα κανονικά με όλα τα έθιμα.φτου φτου νοικοκυρά μου.Αχ τι καλα οι μικρες που βρήκαν τους παλιούς συμμαθητές! Οσο για τις λογοθεραπείες γιατί βιάστηκες να τελειώσουν πιο γρήγορα?σου το πρότειναν από εκεί?από που πήρες το εξάμηνο?οι λογοθεραπείες συνήθως ανανεώνονται για άλλους 6 μήνες στελνοντας μια αξιολόγηση του λογοθεραπεύτη στον αναπτυξιολόγο που σου έδωσε παραπεμπτικο, συνήθως χωρίς να είναι αναγκαία η παρουσία της Χρυσάνθης εκεί. με κάθε επιφυλαξη στο λέω αυτό γιατί είναι στο χερι του γιατρου. Οσο για τους χρόνους μην αγχώνεσαι.πρεπει να σε απασχολεί περισσότερο η αυθόρμητη ομιλία του παιδιου στην παρούσα φάση και όχι τόσο η γραμματική.Τώρα σου λέω καθαρά την γνώμη και δεν θελω να παρεξηγηθώ..Μην τρελαίνεσαι με κάρτες κ.λ.π. απλά το βράδυ πρίν κοιμηθούν οι μικρές ξαπλώστε και συζητήστε για το τι κανατε την ημέρα που πέρασε και τι θα κάνετε την επόμενη.πάρε με μια μερα να μην ζαλίζουμε και τα κορίτσια...:-c

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ σημερα έκανα την πρώτη επίσκεψη στον γιατρό. δεν είχα αγχος τόσο καιρό αλλά λιγο πριν μπούμε με έπιασε μια αγωνία....είδαμε μόνο τον σάκο,συγκινήθηκα να πω την αλήθεια μου,,δεν φαινόταν τιποτα μέσα ακόμα είναι πάρα πολύ νωρίς(λογικά σημερα είναι 3-4 μερα καθυστερησης) αλλά πάλι ήταν το πιο ωραίο μαυρο που έχω δει σε φωτογραφία:-).Θα πάω σε 2 εβδομάδες να ακούσουμε την καρδούλα.

Ο γιατρός μου έβαλε χέρι για τα κιλά μου είπε να προσέχω γιατι ξεκινάω με πιο πολλά απο την πρώτη φορα(αντε πως δεν το είχα καταλάβει?:))πήγα στην διαιτολόγο που συνεργάζεται να μου βγάλει διατροφή γιατί δε με παίρνει να παρω πολλά.και στην πρώτη εγκυμοσυνη μου εδινε διατροφη η κακομοίρα, αλλά εγω... :-\":-\":-\"

Αυριο θα πάει το Εμμελάκι σχολείο,για να δούμε..δε πιστευω να έχουμε εκπλήξεις..

Επεξεργάστηκε από tweety_
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες!!!!Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας και εσεις να καμαρωνετε τα παιδακια σας!!!Εγω κλασσικα εφημερευω[smilie=angryfire.g:Ακομη και στα γεννεθλια της μικρης εφημερευει και η μαμα και ο μπαμπας!!!!Τεσπα θα περασουμε καλα την Παρασκευη μιας και θα κανουμε το παρτυ στον παιδοτοπο,θα γιορτασουμε και για τη μαμα(γιορταζω καλε την Πεμπτη,μην με ξεχασετε[smilie=tongue1.gif]) και τα γεννεθλια της Μιμης.Σημερα καναμε παρτυ στο σχολειο,εχθες πηγαμε Τζαπο και πηραμε δωρακια για τους συμμαθητες,καπελακια,κορωνα και ραβδι για την πριγκιπισσα της ημερας,χυμους,σημερα το πρωι πηραμε και την τουρτα χιονατη και πηγαμε σχολειο σενικες!!!!Μας επιφυλαξαν θερμη υποδοχη,αφησα την μηχαμη για να μου βγαλουν φωτο και εφυγα!!!Ολη μερα θα ηταν αφιερωμενη στην Μιμικα,της ειχαν ετοιμασει οι δασκαλες ενα σωρο πραματα!!!Ανυπομονω να δω τις φωτο,αυριο!!!!!!

Και τωρα καθιστε αναπαυτικα στους καναπεδες σας γιατι θα παρει φωτια το pc!!!!!Θα σας πω ολα τα νεα........ΕΤΟΙΜΕΣ????????ΠΑΜΕΕΕΕΕΕ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον απο οσο θυμαμαι,ειχα σταματησει καπου στη Ζακυνθο:ymblushing:.....

Στη Ζακυνθο τα περασαμε τελεια....ειδικα την ημερα που πηραμε σκαφακι και πηγαμε στο ναυαγιο και σε κατι ερημικες παραλιες!!!!!Ονειρο!!!!Τετοια νερα λες και ημουν Καραιβικη!!!!Γενικα ηταν πολυ καλα,δεν το περιμενα γιατι ηταν επιλογη της τελευταιας στιγμης αλλα μας εκατσε.Καλα μαρη συμπεθερα,οταν ειπες τις πληροφοριες ειχα φτασει Θεσ/νικη,απο τον Ιουλιο λεω η χριστιανη οτι θα παω εκει!!!Πηραμε και ολες τις παραγγελιες της κοντεσσας και γυρισαμε!!!

Οταν μας ειδε τρελλαθηκε,χοροπηδαγε,φωναζε,απολαυσαμε θαλλασα 2 ακομα μερουλες και γυρισαμε.Το τελευταιο βραδυ ειχαμε βγει για φαγητο με τους νονοους της και την πηραμε μαζι,μιλαμε ΚΥΡΙΑ!!!!Σε καποια φαση εδειχνα τις φωτο στην κουμπαρα μου απο Ζακυνθο και στραβωνει η μικρη.Σταυρωνει τα χερια και μου λεει:"Δεν σου μιλαω!!!!!' "Γιατι αγαπη μου της λεω,τι εγινε?" και μου απαντα:"Γιατι δεν με πηρες μαζι σου,εκει,πηγες μονη σου με τον μπαμπα!!!!":crazy:Μου την ειπε κανονικοτατα,κοινως!!!!Απο του χρονου ομως ,δεν την ξαναφηνουμε!!!!Το υποσχεθηκα.

Στο ταξιδι της επιστροφης,αγγελος,δεν το συζητω,μεχρι τη Λαμια,ζωγραφιζε ,επαιζε,διαβαζε τα παραμυθια της!!!!!Και μετα το εκοψε στον υπνο!!!!Ουτε που το περιμενα.Και ειμασταν πια ετοιμες για την μεγαλη μερα,την προηγουμενη Δευτερα που θα καναμε το ντεμπουτο μας στο σχολειο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξυπναμε το πρωι,σενιαριζομαστε και πηγαμε και οι τρεις,μαμα-μπαμπας-σπορι στο σχολειο.Μας υποδεχτηκε η κυρια(ευτυχως την εχει η διευθυντρια που ειχα μιλησει μαζι της στο τμημα της γιατι η δικια μου ειχε κολλησει μαζι της απο 2 φορες που την ειδε περυσι) με μια κουκλα(κουκλοθεατρο) την Κοκκινοσκουφιτσα που την ρωτουσε πως περασε το καλοκαιρι και την ρωτησε αν θελει να της δωσει ενα φιλακι(η Κοκκινοσκουφιτσα και καλα),η δικια μου φυσικα επεσε στην αγκαλια της δασκαλας και ουτε γυρισε να μας δει,μειναμε κανα τεταρτο στο σαλονι και μετα μας ειπανε να παμε καπου κοντα και να γυρισουμε σε κανα 2ωρο,οπως κι εγινε.Μας ειπε η δασκαλα οτι ουτε που μας ζητησε,επαιξε,συμμετειχε σε ολα,εφαγε ολο το πρωινο και την αλλη μερα να την αφηνα 9-2:30 γιατι την μεθεπομενη αρχιζα δουλεια,οποτε επρεπε να δουμε πως θα παμε.

Φυσικα κανενα προβλημα ΠΑΛΙ,ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ τΡΙΤΗ ΜΕΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ.Με την δασκαλα εχει ερωτα,αφου μου ειπε οτι μολο την αγκαλιαζει,την φυλαει και μια μερα της λεει:"Κυλια Βικυ,θελω να σου πω ενα μυστικο στο αυτι" και της λεει"Σ'αγαπω"!!!!Ελιωσε η δασκαλα....μου λεει τοσο τρυφερο παιδακι εχω πολλα χρονια να δω.Καμαρι η κουκουβαγια....καταλαβατε!!!

Την τεταρτη μερα δε που παω να την παρω ,μου λεει "Ρε μαμα γιατι ηλθες να με παρεις ,τωρα η Κυρια θα παιξει κουκλοθεατρο!!!!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μελανο σημειο μας ομως ειναι το σχολικο!!!!!Τις ημερες που εφημερευω,την πηγαινει το μεσημερι στη μαμα μου,αυτο εχει γινει 2 φορες μεχρι τωρα και εκλαιγε πολυ το κοριτσακι μου,αν και σημερα ηταν καλυτερα καπως αλλα ειχε αγχος ολη την ημερα,ρωτουσε συνεχεια την κυρια της αν θα παει με το σχολικο ή θα ελθει να την παρει η μανουλα της[smilie=sad10.gif]

Βασικα το θεμα νομιζω οτι ειναι,οτι δεν θελει να πηγαινει πια στη γιαγια,γιατι συνηθισε σπιτι μας μονο και της αρεσει.Αφου την προηγουμενη εβδομαδα ειχαν ελθει οι δικοι μου να την δουν γιατι ειχαν παθει στερηση,και μετα τους εδιωχνε μην τυχον και την παρουν!!!!Αντε καληνυχτα τους λεει,φυγετε τωρα αυριο εχω σχολειο!!!!!Αλλα η δασκαλα μου ειπε να μην ανησυχω και θα συνηθισει,αφου τα παει τοσο καλα στην ταξη ,θα προσαρμοστει και στο σχολικο.

Καλα κοριτσια,το μεγαλο γελιο το εχει η μανα μου,τελειως ψυχω!!!!!Εχει παθει καταθλιψη που της εφυγε η εγγονα και τι μου λεει????Αντε να αρχισουν οι ιωσεις και θα την βλεπω πιο πολυ!!!!!!:crazy:

Kατα τ'αλλα εψαξα για κολυμβητηριο που να μπαινει μονη της μεσα,αλλα ολα τα παιρνουν απο 4.Baby-swimming φετος δεν νομιζω οτι θα της αρεσει,αφου κολυμπαει μονη της πια,μπορει να την αρχισω παλι την ανοιξη λιγο,θα δουμε.

Αλλα βρηκαμε καινουριο κολλημα!!!Θελει μπαλετο,βλεπει την Μπαρμπι με τις μαγικες πουεντ και κολλλησε.Πηγα ρωτησα και θα αρχισουμε δοκιμαστικα στις 19/9 δυιο φορες και αν της αρεσει θα την γραψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικα παντως μεγαλη αλλαγη με το σχολειο,εχει φτιαξει η ζωη μου.Εχουμε το προγραμμα μας,παμε πιο πολλες βολτες,εχουμε πολυ χρονο μαζι και η μικρη ηδη εχει μεγαλη αλλαγη στη συμπεριφορα.Αλανθαστο τελικα το ενστικτο της μανας για το σχολειο!!!!χαχαχαχαχαχα

Κατα τ'αλλα τρεχω ολη μερα να τα προλαβω ολα μιας και εχασα την βοηθεια της μαμας φετος.Ατακα θειικη Μιμικας.....Της λεω ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΔΟΥΛΕΙΕς ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑς ειναι χαλια!!!Και παντα¨:να φωναξουμε αυτητ τη κυρια που καθαριζει:crazy: Μωρε το επιασε το νοημα αυτη απο μικρη!!!!!χαχαχαχαχαχα

Αλλα ολο δυσαρεστα πια ρε κοριτσια ,δεν καταλαβαινω τι μουτζα ηταν αυτη φετος!!!!

Ανημερα 15αυγουστο πεθανε απο ανακοπη,ο μπαμπας της αλλης κουμπαρας της αδελφης μου αλλα ειμαστε οικογενειακοι φιλοι,δεν ημουν και εδω να παω στην κηδεια,εσκασα!!!60 χρ ανθρωπος!!!

Γυρναω απο διακοπες και μου λεει η κουμπαρα μου,οτι οσο λειπαμε ο μπαμπας της εκανε αιμοπτυση,μπηκε εισαγωγη,τελικα εχει καρκινο στον πνευμον και σαν να μην εφτανε αυτο,με παιρνει πριν λιγο να νου ευχηθει και μου λεει οτι σημερα εκανε γαστρορραγια!!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!

Στο μεταξυ με παιρνει τηλ το πρωι,η αλλη κουμπαρα της αδελφης μου(η πονεμενη γνωστη ιστορια) και μου λεει οτι η μανα τηης δεν ειναι καλα,μου λεει τα συμπτωματα καικ της λεω φερτην απο εδω γιατι σαν παγκρεατιτιδα μου ακουγεται.Τελικα ειχα δικιο!!!!!Και σε 2 εβδομαδες παντρευει το γιο της!!!!Αμαν πια,μην πουν για γαμο σε αυτην την οικογενεια ολο κατι στραβωνει!!!!!

Ετοιμαζουμε πυρετωδως και τα χαρτια του συζυγου για να φυγει.Τι να σας πω,μην μου ξαναπει κανεις για ελληνικη γραφειοκρατια!!!!Που να δειτε τι ζητανε στην Αγγλια!!!!

Σας ψυοπλακωσα λιγο,ε?Αντε ας πιασω τα δικα σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πως αλλιως θα μπορουσα να αρχισω......

Σταυρουλααααα,ακομη δεν το πιστευω!!!!!Χιλια μπραβο κοριτσαρα!!!!Νωρις πηγες ρε εσυ,εμενα μου λεει και παω πιο αργα για να δω και την κουκιδα,αμην εχω αγωνια.

Καλε σουπερ θα τα παει η γλωσσου σου και φετος στο σχολειο,σιγα μην κολλωσει αυτη.

Με το κρεββατι καλα εκανες νομιζω,δεν λεω πολυ ωραιο αυτο που μας εδειξες αλλα πολυ ακριβο,μπορει να στο κανει και ενας επιπλοποιος και να παρει μονο το στρωμα απο εκει.Της αδελφης μου της εκανε ο κουμπαρος της για την ανηψια μου ενα ολοιδιο,πηρε και ενα καλο στρωμα και μια χαρα.

Στν Εμ ποτε θα το ανακοινωσεις το αδελφακι?

Ρουλακι,καλε τι μουτρο ειναι αυτος ο Τασουλης!!!Εχω κολλησει μαζι του,που λεει και το ασμα( του Γονιδη εννοω γιατι ειστε και ασχετες ολες εδω μεσα με την ποιοτητα)!!!!

Οι φωτο που εισαστε μαζι στην θαλασσα τελειες!!!!Ασχολειται επαγγελματικα ο συζυγος?Μιλαμε τελειες!!!!

Δεν πειραζει ρε εσυ,ετσι που ειμασταν και εμεις ολο τρεχαμε,που θα παει θα μας κατσει!!!!

Φωτεινη,ευχαριστω για της τηλεφωνικες ευχες,δεν με ξεχνας ποτε!!!!Μπορει να εισαι Τασσω,αλλα σε αγαπω:x

Τρεχεις και με τους καλεσμενους και με το παρτυ και χαθηκες,ε?Αντε δικαιολογημενη η αποσια,αν δεις σημερα δε τα κατεβατα μου,ουτε χρονο να διαβασεις δεν θα βρεις!!!χαχαχαχαχα

Καλη αρχη και στον Αλεξουκω σου!!!!Καλα επαθα πλακα με τις φωτο που εστειλε η Μαρια,δεν μιλαω για τον Αλεξ που εγινε ολοκληρο αντρακι μονο,αλλα την Δαναη τρομαξα να την γνωρισω!!!!Αν δεν ησουν πισω ουτε που θα την καταλαβαινα!!!1

Παρεπτιτοντως,αυτο που το γυρισες σε ανιματερ ισχυει?Αν ειναι να σε κλεισουμε για την Παρασκευη καλε!!!!:-*

Φουφουκιιιιιιι,καλε ζεις?????Στελε ενα μηνυμα ,ενα σημα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρακι,αντε καλη αρχη!!!!Μια χαρα θα τα πας ,να σου πω την αληθεια χαρηκα πολυ γιατι με τοσα που ακουμε ειχα ενα αγχος μην περνουσε κανενας χρονος αλλα δεν ηθελα να σε αγχωσω.

Μπραβο και για τον παιδικο!!!!!Τελεια!!!!Ναι μωρε κριμα ηταν φτου μανα απο την αρχη τα δολια!!!!Καλη αρχη και με τις λογοθεραπειες,δεν ξερω τι ειναι καλο,ασ μιλησει η ειδικος μαιας και την εχουμε!!!!χαχαχαχα

Και οι φωτο τελειες!!!Καλα πολυ γελαω με αυτα που λεει η Δημ!!!!Παντως αυτο με την μνημη το εχει και η δικια μου,λεει κατι πραματα ωρες-ωρες που με κουφαινει,θυμαται και απο παλια γεγονοτα.Τωρα που ηταν αρρωστη στην Κορινθο,μου λεει:μαμα θυμασια την αλλη φορα που εκανες και εσυ εμετο και κολλουσες και κοιμοσουν στο δωατιο του θειου?(αυτο εγινε τα Χριστουγεννα)!!!!!

Οι ετοιμασιες για το παρτυ πως πανε?Κοιτα να σου πω,ο παππους εχει κανει εξαιρετικη δουλεια μαλλον ,αλλα εγω ειμαι παντα υπερ ανιματερ γιατι τα οργανωνει ,βεβαια εξαρταται και απο της ηλικιες,απο την αλλη ζητανε και πολλα ρε φιλεναδα εκει κατω!!!!Εδω περυσι για 2,5 ωρες πηρε 50 ευρα,αφου ντραπηκα και της εδωσα 70!!!!

Αλεξ,να χαιρεσαι και το συζυγο!!!Ολες γοιρτες ειστε καλε.

Μπραβο το Κωνσταντινι,αντε καλη σας σχολικη χρονια!!!!Ποτε μεγαλωσαν τα σπορια ,ρε!!!Ζουμε μεγαλες στιγμες!!!!Παντως να ξερεις οτι και οι δημοτικοι ειναι πολυ καλοι,πολλες φορες καλυτεροι και απο καποιους ιδιωτικους,εχουν πολυ καλο προγραμμα φαγητου-υπνου.Η ανηψια μου πηγαινε σε δημοτικο που ειχε 2 στρεμματα κηπους!!!!Αφου εχει και τη φιλη της,ποιος την πιανει!!!!

Καλα καλε,τον 15αυγουστο,παιζει να καναμε και μπανιο διπλα0διπλα,εμεις εκει μενουμε,εκει βαφτισαμε και την Μιμικα,γιατι δεν μας πηρατε τηλ?

Να σου πω ρε εσυ,προλαβαινεις για το παιδακι που σου λεγα?Η βαφτιση ειναι 14/9 και θελω αυτες τις θηκες για την κουνια που κανεις.Αν ναι πες να σε παρω τηλ να συννενοηθουμε!!!!

Συμπεθερα,τι εγινε ο γαμπρος?Μπες να μας πεις την 1η του μερα!!!!Καλα η Μαρια πως μεγαλωσε ετσι!!!!Τι κουκλι ειναι αυτο!!!!

Το φουστανι πολυ καλο,αν και επρεπε να μας το στειλεις φορεμενο!!!!Προσεξε ομως γιατι ειναι φορτωμενο,μην βαλεις αξεσουαρ και να κανεις διακριτικο μακιγιαζ(για τις στυλιστικες συμβουλες αμοιβομαι εξτρα)χαχαχαχαχα

Μα καλα θα μας κουφανει ο γιος σου!!!!!Παιζει τεννις!!!!!!Παντως ταλεντο στη ζαχαροπλαστικη διακρινω,θα τον ανακαλυψει η μελλοντικη γιαγια(η μαμα μου εννοω) και θα του γραψει το ζαχαροπλαστειο για να το ξανανοιξει γιατι η δικια μου μαλλον ακαματα λιγο!!!χαχαχαχαχα

Λοιπον σας στελνω ενα πικαντικο στη ομαδα και αυριο θα εχει διαγωνισμα......Φιλιαααααααα

Επεξεργάστηκε από xaroulita
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου.

Μη με παρεξηγείτε τη δόλια, αλλά δεν προλαβαίνω. Αύριο που φεύγουν οι φιλοξενουμενοι μου θα πασάρω τον

Αλεξ στη γιαγιά και θα μπω να γράψω.

Τη Δευτέρα ξεκινάει σχολείο ο Αλεξ. Απαπα να δουμε τι μας περιμένει.

Με κάποιες τα είπαμε και τηλεφωνικώς, αλλά η γαϊδούρα ξέχασα την Αλεξάνδρα που γιόρταζε μαζί με το καμάρι μου. Αλέξάνδρα χρόνια πολλά, να σε χαιρόμαστε. Σας ευχαριστώ και για τις ευχές για το γιόκα μου.

Α ρε Σταυρούλα από αλλού το περίμενα και από αλλού μου βγήκες εσύ. Έπεσα και έξω με την πρόβλεψη για Μάγδα.

Μαριώ καλή αρχή, ουφ επιτέλους, το είχα άγχος πάντως μη σου κάνουν καμιά λαδιά και πουν τώρα ευχαριστουμε αλλά δεν σας θέλουμε πια!

Λοιπόν αυτά προς το παρόν.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραία που γράψατε τόσα...Μπράβο Χαρουλίτα είχα να διαβάζω με το πρωινό...χα χα.Αριστη και αυτή μας η μαθήτρια!Και με το σχολικό θα στρώσει,είναι ο συνειρμός ότι θα πάει στη γιαγιά και όχι σπίτι.Όσο για τη μαμά σου λογικό το βρίσκω που στεναχωρέθηκε που θα τη χάσει.Αμα το ζεις κάθε μέρα το παιδί θα της λείψει.Καλή αρχή και στο μπαλέτο...περιμένουμε φωτο με φουρο και πουέντ!!!

Όσο για το πικάντικο το διάβασα...μάλλον πρέπει να αρχίσουμε να κλειδώνουμε πόρτες κορίτσια....τετραπέρατα είναι...

Για τα δυσάρεστα τι να πω...είναι και θέματα υγείας όλα...πως τα τρέμω όλα αυτά...κάθε μέρα που ξυπνάω λέω πρέπει να το ζήσω το σήμερα αύριο δε ξέρουμε τι μας ξημερώνει.

Καλή επιτυχία στο διπλό πάρτυ σας!!!!!!!Να ξεσαλώσετε!!

Σταυρούλα μου θα σε πάρω ένα πρωινό πριν ξεκινήσω δουλειά να στα πω με λεπτομέρειες για τη Χρυσανθούλα μου.Όλο με τις δουλειές και τα μπάνια γυρνάω 01,00 σπίτι και λέω μεσημεριάτικο θα πάρω τηλέφωνο.Αυριο πρωι ελπίζω..Πολύτιμες οι συμβουλές σου...Αχ τι ωραία που περιέγραψες τη φώτο με το μαύρο σάκο...άντε υπομονή 2 βδομαδούλες ακόμα να ακούσετε και την καρδούλα.

Όλο το πρωί το πέρασα στον οαεδ για το οικογενειακό επίδομα.Δε παίζονται οι άνθρωποι.Δίνουν νούμερα μόνο 08,00 εξυπηρετούν μόνο 30 άτομα την ημέρα,σου βγάζουν την πίστη με τα χαρτιά λες και θα τα βάλουν από τη τσέπη τους τα λεφτά.Τουλάχιστον τελείωσα,βέβαια πήγε 11,30 από τις 08,00!!.Με πήραν και από το σταθμό τον δημοτικό που είχαμε κάνει τα χαρτιά να περάσω για αιτήσεις ακύρωσης αφού μας πήραν στον ιδιωτικό για να μπορέσουν να καλέσουν τα επόμενα παιδάκια.Πήγα και ενθουσιάστηκα μεγάλες αίθουσες φωτεινές,αυλή με τεράστια κατασκευή παιδική,κουκλοθέατρα μέσα μεγάλη τραπεζαρία.Εχει βέβαια πολλά παιδάκια ενώ ο δικός μας είναι οικογενειακός.Αλλά μου άρεσαν οι εγκαταστάσεις και η διευθύντρια που μίλησα ευγενέστατη.Τελικά δε πρέπει να επηρεάζεσαι από γνώμες τρίτων αν δε δεις με τα μάτια σου.Γιατί πήγε μια μαμά συμμαθητή και μου τα περιέγραψε όλα χάλια,από αίθουσες,επίβλεψη,φαγητό.Εγώ τα είδα σουπερ πάντως!

Τα του πάρτυ πρέπει να ξεκινήσω έμεινε μια βδομάδα.Ελπίζω να μου πετύχουν.Ξεμυαλίζομαι με άλλα και άλλα και περνάει το πρωινό.Μουν την έδωσε και η αδερφή μου.Πήρε τη μάνα μου και της λέει κάλεσα και μια φίλη μου με δίδυμα αγοράκια στα γενέθλια!!!Μα καλά λέω χωρις να με ρωτήσει.Εντάξει τη ξέρω τη φίλη της αλλά δε κάνουμε παρέα.Επειδή έπρεπε να βγάλει αυτή υποχρέωση τα καλεί στα δικά μου τα γενέθλια;;Με μπρίζωσε πρωι πρωι.Και δεν είναι για το δώρο ή τα κεράσματα είναι ότι δε θέλω να γινουμε χάβρα με άγνωστα άτομα.Ηδη αναγκάζομαι να καλέσω ξαδέρφια που δεν έχουμε επαφές συχνές.

Σας ευχαριστώ για τις ευχές για το διορισμό.Ούτε οι δικοί μου περίμεναν ότι θα με φωνάξουν σύντομα.Βέβαια και σύντομα δε το λες 15/9 κλείνω 3 μήνες που κάθομαι.Ηταν όμως το καλύτερο καλοκαίρι μου με διαφορά...

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιιλεναδιτσες μου μου λειψατε λοιπον ξεκινω με νεακια μας κ μετα σχολιασμο τα διαβασα ολα

λοιπον εμεις με σχολειο ακομα ζοριζομαστε δηλαδη δευτερα κλαψαμε λιγακι οι δασκαλες αψογες αλλα ο μικρουλης μου με εψαχνε..

δεν εφαγε 1 μερα ειπε θα φαει μαζι μου..

δευτερη μερα πηγε ανετα κ λεω αντε αυτο ηταν εφαγε κ μισο φαγητο λεω ολα οκ

το βραδυ πριν κοιμηθει μου λεει μαμα αρκετα με το χολειο αυριο δε θα παω κουραστηκα του εξηγησα τιποτα αυτος στο τελος εκλαιγε κ μου λεγε σε παρακαλω μη παω μη παω..

αφου κοιμηθηκε το δικο μου ματι γαριδα τεσπα ξημερωσε κ το σημερα τον ξυπνησα παλι εκλαιγε λιγακι στο αμαξι κ οταν τον παρεδωσα..

μετα ηταν οκ κ δεν εκλαψε κ συμετειχε τελεια εκΑνε κ ζωγραφια κ εμαθε κ τραγουδι

Εφαγε παλι κ μισο φαι αρα οκ παντως τωρα που μιλησαμε μου ξαναπε πως αυριο δε θελει να παει αι να δω

βολικος βολικος αλλα μολις καταλαβε τη ρουτινα το παιδακι μου κλαιει μωρε μου

που θα παει θα συνηθισε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι γλυκο με το καλο!!!!

παλι ομορφα θα ναι νεος κοσμος νεο αντικειμενο

ξεκουραστηκες κ θα πας φορτσΑτη αγαπη μου

οσο για τον παιδικο καταχαρηκα!!!!!!

τουιτακο το ποσο συγκηνηθηκα για το μΑυρο σακουλακι δε φανταζεσΑι ποτε βλεπΑμε το εμελειακη μας σε σακουλακι κ τωρα κοπελα κ ερχεται κ το τζουνιουρακι

πας τε στοιχηματα εγω νομιζω αγορι θα ναι φιλεναδιτσα ενα θα σου πω οτι κ να ναι εχει τη μαγεια του στο υπογραφω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...