Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ΟΥ-9ΟΥ-10ΟΥ 2010!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

Σταυρουλιτσαααααααα!!!!!!!!Ευχομαι να εχεις και θετικο αποτελεσμα αυριο στην χοριακη,που σιγουρα θα εχεις!!!!!βρε τον συζυγο..ηξερε τι ελεγε!!!Μην μας ξεχασεις αυριο!!!!!

Μαρακι αντε καλε που ανησυχεις πως θα τα βγαλεις περα στο παρτυ!!!θα εχεις ετοιμα τα φαγητακια σου,θα φτιαξεις τον μπυφε σου και μια χαρα!!εγω να σου πω,δεν καθομαι να σερβιρω εναν εναν.Δεν πειραζει μωρε για τον παιδικο,θα κανουν καινουριους φιλους,απλα μην σας ακουνε να το σχολιαζετε πολυ και το παρουν στραβα!!και δηλ ολα τα αλλα παιδακια τα πηραν στον παιδικο που ηταν περισυ;μπορει να εχουν και καποιον συμμαθητη μαζι και φετος. Με το φαγητο που λες,εμενα και να πειναει δεν το τρωει με τιποτα!!τι να την κανω;ελπιζω με τον παιδικο να στρωσει και να τα τρωει ολα πια!!Τυχερος ο κουνιαδος!!μπραβο μπραβο καλοφαγωτα!!με γεια και τα δωρακια σας!!!

Μαγδουλα ανυπομονει ο Βασιλης για το σχολειο ε;κι εμεις θα παμε αυτες τις μερες να παρουμε τσαντα,σημερα συνειδητοποιησα οτι την Δευτερα παμε σχολειο!!αααααααα!!!!!!!!!εχω αγωνια!!!!

Τι σουπερ μαθητρια η Δημητρουλα και τι ωραια τσαντα!!!!ολα τα μπεμπακια θα ειναι μαθητουδια φετος;

εμεις πηγαμε στα πεθερικα σημερα και ξαναπηραμε το σκυλακι μας σπιτι!!το ηθελε ο αντρας μου γιατι και κουνουπι να ειναι εξω απο το σπιτι το αντιλαμβανεται αμεσως αλλα και επειδη εχει ενα προβλημα υγειας ο πεθερος δεν κανει να μεχει στο σπιτι. η Κωνσταντινα εχει λυσσαξει,την κρατουσε απο το λουρι και την πηγαινε βολτα,αφου πηγε για υπνο παλι καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!!Ουαου τι νέα είναι αυτά Σταυρούλα!!!!Είχε δίκιο ο σύζυξ σκόραρε διάνα!!!Μπράβο!Αντε με το καλό το νέο σπορί της παρέας....Περιμένουμε με αγωνία νέα!

Μάγκυ μη το γρουσουζεύεις κοπελιά...άστην εκεί την ακατανόμαστη να σε ξεχάσει!!!Να χουμε 2 ζουζουνόσπορα χειμωνικά άντε και 3 της Αλεξ!

Είμαι ψόφια κορίτσια όλη μέρα με γυρνάει στα μαγαζιά και βόλτες και το βράδι εξόδους...έχω 4 μέρες να κοιμηθώ καλά.Δε λέω περνάω ωραία σε σημείο που ώρες ώρες ξεχνάω ότι έχω σπίτι και παιδιά.

Χθες πήγαμε μαγαζιά φαγώθηκε να πάρει και σε μένα κάτι.Μπήκαμε στο alain manoukian και μου πήρε ένα φόρεμα για το γάμο.Δεν έχω ξαναβάλει παρόμοιο.Καλέ τι φοβερά πράγματα που έχει αυτό το μαγαζί.Δεν έμπαινα ποτε΄γιατί τα θεωρούσα ακριβά και επίσημα.Είναι μάξι πίσω και κοντό μπροστά,σχεδόν έχει ουρά!!!Και τα χρώματα σαν παγώνι.Στράπλες...Το χω ερωτευτεί.Αφού χθες γυρήσαμε στις 01,00 και δοκίμαζα το φόρεμα η τρελή...

Σήμερα φεύγει δυστυχώς....τόσο λίγο...πέρασα πολύ ωραία..

Τα κορίτσια πήρα στους δημοτικούς σταθμούς χθες τηλέφωνο,μας δέχονται λέει σε αυτόν που κάναμε αίτηση.Ανοίγουν Δευτέρα αλλά θα πάνε να καθαρίσουν πρώτα οι δασκάλες,Τρίτη θα πάρουν τα περσυνά παιδάκια και σταδιακά θα μας ειδοποιήσουν από το σταθμό πότε θα πάρουν και τα καινούρια.Οπότε θα τις αφήσουμε ίσως και Σεπτέμβριο στον παλιό.Μακάρι να βρουν τα κονδύλια να μας πάρουν ακόμα ελπίζω.

Χθες πήγαμε στα γενέθλια της νονάς μας,κυρίες,τις έντυσα και υπερπαραγωγή!Ηταν η ατραξιόν της βραδιάς...χα χα.Εκανε μπάρμπεκιου σπίτι...

Από βδομάδας θα αρχίσω αν ετοιμάζω τα ντεκόρ του πάρτυ.Τα χω ψωνίσει τόσο καιρό δε πρόλαβα να ασχοληθώ.

Φιλάκια....Περιμένω ευχάριστα νέα και από τις δυο σας Σταυρούλα και Μάγκυ μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ζουζουνες εγω αδιαθετησα γκρρ αναμενω πονηρες ζουζουνιες καναμε ασχετες μερες καθολου γονιμες

εχει ο θεος δε βιαζομαι αλλωστε χιχι

τουιτακο πες μαρι κ αγωνιω ωω

αλεξ τι καλα πηρατε το σκυλονι σας τελεια κ ο β εχει τρελα με τα δικα μας

τσαντα μινι εχει στο μουστακα κ στο μωλ αγ δημητριο ειδα για πετιτακο

μαρακι απολαυσε τσαρκες βρε που νυσταζεις!!

τα τρια σας βγαινετε ; Τα μικρα στη γιαγια;;

εγω παντως το σπιτι το αστραψα σημερα εκανα κ κεικ κ βουρ θαλασσα με ταμπον γκρρρ κ βολτες μετα

πηρα τηλ κ παιδικο δευτερα τριτη προσαρμογη κ τεταρτη μαθημα αυριο παω να παρω προγραμμα μηνα

κ να μιλησουμε να με καθυσηχασει φαινεται πολυ φιλικη ευτυχως η διευθυντριΑ το προτεινε να παω αυριο βολτα να πιουμε καφε να χαλαρωσω στην ιδεα σιγα σιγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για σας φιλενάδες!!!

Κρατάω την χοριακή στα χέρια μου ..178.99 .είμαι έγκυος!!!!!!![smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif]

Να πω την αλήθεια δεν μπορώ ακόμα να το πιστέψω .Τρίτη πρωί έκλεισα ραντεβού με τον γιατρό μου. Καλά ο άντρας μου μου λέει στα λεγα εγώ κ.λ.π. στο Εμμελάκι δεν λέω ακόμα τίποτα να περάσει λίγος καιρός να πανε όλα καλα και μετά. Εύχομαι και σε όσα κορίτσια το επιθυμούν γρήγορα να έχουν ένα σποράκι, να μην φουσκώνω μόνη μου να έχω παρέα.

Μαγδούλα δεν πειράζει που αδιαθέτησες, τον αλλο μήνα.Και όχι σε άσχετες μέρες,υπολόγισε γόνιμες και απόλαυσέ το...Μην αγχώνεσαι με το σχολείο καλέ,θα προσαρμοστεί γρήγορα ο Βασιλάκης.Κοιμάται με την τσάντα το καμάρι μου ε?αφου θέλει να πάει δεν θα έχεις πρόβλημα..

Αλεξ και εσείς σχολείο ε?Τι λέει το πετιτάκι?θέλει να πάει?τωρα της δίνεις απ'όαλ?στο σχολείο θα τρώει κανονικά?

Μαράκι κρίμα για το σχολείο,ελπίζω να γίνει κάτι και να πάτε πάλι πίσω.αν όχι δεν πειράζει θα κάνουν νέους φίλους.Μπραβο για τα λεφτά στο καζίνο ψωνίστηκες. Εκανες και το μοντέλο στον σύζυγο το βράδυ ε? [smilie=icon_king.g:[smilie=icon_king.g:

Τι ανησυχείς για το πάρτι καλέ?και πέρισυ έτσι δεν το έίχες κάνει και πήγαν όλα μια χαρά? αν έχεις πολύ κόσμο ρώτα σε κανέναν παιδότοπο πόσο θα σου κοστίσει, αν και νομίζω ότι δεν συμφέρει.

φιλάκια σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλααααα!!!!!!!!για σενα μπαινω απο το πρωι να δω ποτε θα γραψεις!!!με το καλο κοριτσαρα μου!!!!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!ελπιζω να ειμαι μια απο αυτες που θα σου κανουν συντομα παρεα!!!!Για το σχολειο η Κωνσταντινα δειχνει ενδιαφερον,δεν εχει συνειδητοποιησει βεβαια οτι δεν θα ειμαι κι εγω!!!για τα φαγητα θα παω να τα συζητησουμε,ετσι κι αλλιως τρωνε στις 12 οποτε την ταιζω και στο σπιτι αν δεν τρωει εκει.θα το βολεψουμε καπως!

Μαγδα τι τελειο κεικ εφτιαξε ο Βασιλακης!!σουπερ η διακοσμηση!!!Θα πας για ενημερωση ε;εγω περασα αλλα ηταν κλειστα!!καλα η Κωνσταντινα εχει τρελανει το σκυλι.σημερα ξυπνησε απο τις 7 και ετρεξε να την βρει!!οταν σηκωθηκα για να φυγει ο αντρας μου για δουλεια την βρηκα να εχει στρωσει ολα τα κουζινικα της μπροστα στο σκυλι@!!χχαχα

Μαρια ελα βρε που παραπονιεσαι με τις βολτες!!!μια χαρα ειναι!!με γεια το φορεμα!!!Μακαρι να πανε στον παλιο παιδικο τα κοριτσια!!!

Αυριο θα παμε να ψωνισουμε τα σχολικα μας και καποια πραγματα για το παρτυ,εχω πολλες ιδεες,να δω τι θα κανω!!!εν τω μεταξυ ολοι θελουν να παρουν την πρωτη τσαντα της Κωνσταντινας,δεν λεω οχι παντως,θα παμε να σηκωσουμε τα τζαμπο!!!!

Επεξεργάστηκε από alexandra04
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι προφανές ότι χάθηκα γιατί μου πέσανε όλα μαζί,θα μπω αύριο για τα νεα μας,αλλά μπήκα για τα συγκλονιστικά νεα!!!!!!!

Σταυρουλααααα,,δεν το πιστεύω!!!!Μα τι κανόνια εισαστε εσείς καλέ;Μπάμ και κατω!!!!!Με το καλό κοριτσαρα μου,να αποκτήσεις ένα γερο αστεράκι σαν την κορακλα σου!!!Καλα πάντως σκοραρες απότην κερκίδα,άλλες περιμέναμε κα χάσαμε τα στοιχήματα.Θα σε πάρω να τα πούμε,φιλία πολλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Σταυρούλα μου σουπερ η χοριακή!!!Καλή αρχή να ακολουθήσουν κι άλλες και γρήγορα!!!!Πόσο χάρηκα δε ξέρεις...Χθες ήθελα να σε πάρω το βράδι να μάθω ήμασταν έξω δεν είχα ιντερνετ να διαβάσω που είχες γράψει αλλά ήταν αργά και λέω ασε μη ξυπνήσω το παιδί.

Της το λέτε στη πορεία της μικρής,να ρθει και σε κανα υπέρηχο να δει,θα ενθουσιαστεί,τη φαντάζομαι να χοροπηδάει με τα κοτσίδια μποινγκ μποινγκ...

Για το πάρτυ άλλες χρονιές είχα 30 άτομα μικρους μεγάλους.Φέτος επειδή άρχισαν και μας καλούν συμμαθητές αναγκαστικά πρέπει να τους καλέσουμε και μεις και επειδή τόσο μικρά φυσικά πρέπει να ναι και οι γονείς μαζευόμαστε 50 άτομα.Γι αυτό αγχώνομαι.Σε παιδότοπο ρώτησα είναι 9€ το άτομο.Κοίτα και σπίτι λιγότερα χρήματα δε βγαίνουν,με τούρτες,ντεκόρ,φαγητά,ποτά,κάπου εκεί έρχεται νομίζω.Αλλά ο παππούς από νωρίς έπιασε έφτιαξε πέργκολες στο εξοχικό ανακαίνισε κούνιες μπασκέτα αγόρασε τραμπάλα φύτεψε λουλούδια και γενικά το ονειρεύεται καιρό.Οπότε δε θέλω να του το χαλάσω.

Μάγκυ τι περιμένεις για να στοχεύσεις τις γόνιμες μέρες να γίνει ο Βατίλης σεφ;;;;Τι άλλο να κάνει το παιδί για να σου δείξει πως μεγάλωσε και δε πρέπει να χει ηλικιακή διαφορά μεγάλη από τα αδέρφια του;;;Μέχρι και κεηκ ντεκοράρισε το παιδί!χα χα Αστειεύομαι καλύτερα στο χαλαρό...θα ρθει πιο ανέμελα.

Φωτο έβγαζε η νονά στο πάρτυ με τη μηχανή της,μόλις μου στείλει θα σας περάσω.

Πάντως βρε κορίτσια εγώ κουράστηκα 4 μέρες τώρα σερί με κουνιάδο και εξόδους.Δε πα να λέτε εσείς για διασκέδαση...Εφευγα 12,00 το μεσημέρι από το σπίτι και ξανάμπαινα στις 01,00 τα μεσάνυχτα.Από την υπερένταση δε με έπαιρνε ο ύπνος ζήτημα να χω κοιμηθεί από Κυριακή 8 ώρες μαζεμένες.Περασα ωραία δε λέω σε σημείο να υπάρχουν στιγμές που ξεχνούσα ότι έχω μωρά και σπίτι.Ξεκινούσαμε από το πρωί με ψώνια,καφεδάκι,το μεσημέρι φαί παραλία,μετά με τις μικρές μπάνιο,το βράδι έξοδο...Είναι πολύ ευχάριστη παρέα,ακομπλεξάριστη...

Αλεξ μου βουρ στο ψητό με σύζυξ να συμπορευτείτε με Σταυρούλα...Εβγαλαν ανακοίνωση ότι θα πάρουν όλους όσους έκαναν αιτήσεις στο εσπα και πληρούσαν τα κριτήρια.Αι να δούμε,ελπίζω ακόμα...Τη Τρίτη είπαν θα βγουν τα αποτελέσματα.Και "η δικιά σου"έχει τσάντα με minie (όχι που θα της ξέφευγε).Από jumbo την πήραμε πριν 2 χρόνια.Την βάζει και στη πλάτη και ξεκινάει το πρωί!Με το καλό τα ψώνια σας.Και γω ξεκινάω να φτιάχνω πον πον και φιόγκους από το ΣΚ γιατί φοβάμαι μη δε προλάβω,δεν έμεινε και πολύ,όλο και κάτι τυχαίνει.

Χαρά τι συνέβει καλέ;Περίμενα και γω εντυπώσεις από τη μαθήτρια ότι θα έγραφες...Περιμένουμε νέα!

Φιλιά σε όλες....να έχετε μια όμορφη μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τι νεαρα ηταν αυτη!!!!!!

τουιτακο μου με το καλο ολες οι φιλεναδιτσες σου θα μΑστε διπλα σου να απολαυσουμε ολες μαζι το τζουνιορ παιδακι της παρεας μας θα ναι η μασκοτ

Αλεξ σειρα μας ρε πρωτα εσυ κ ακολουθω κ εγω...χιχι

μαρακι μου εφυγε ο κουνιαδουλης ;

εγω παλι για βολτα πεταω τη σκουφια μου.

χτες 9.30 σκεψου βγηκαμε για καροτσαδα στη θαλασσα μιας κ ο β νυσταζε χιχι

ωωχ θα ξαναμπω παμε παιδικο για καφε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξαναμπηκα πιο μετα θα φυγουμε τελικα λεει ο β κανει δουλειες

συμπεθερα καλε πες νεα δισκοπων κ σχολειου!!!

αλεξ οτι το σκυλονι θα πινει κ καφε πρωινιατικα στσ κουζινικα στανταρ δε το χε φανταστει χαχα βρε το πετιτακι

με φαι υποκλινομαι πως αντεχεις εγω δυο μερες μετα το ναυπλιο εκανε κολπα ισως ειχε κ κρυωματακι κ ηταν ανορεχτος αλλα ηθελα να τον αρπαξω στα χαστουκια μια μπουκια 15 λεπτα στο στομα κραταγε..

ευτυχως κρΑτησε λιγο

αστην να πεινασει εγω λεω μπας κ τα φαει γιατι καηκαμε!!!

μαρακι μακαρι να σας παρουν στο παλιο παιδικο

στο κτημα ρε θα ναι αψογα κανε κανα παιχνιδι θησαυρου με χαρτακια βελακια κ τετοια κ θα τρελαθουν εγω τους κανω στις ανιψιες κ στο β κ γινεται χαμος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις παρήγγειλα και το έτερο ποδηλατάκι από sportsdirect. Φωτεινή είχες δίκιο με 35 λίρες βρήκα ωραιότατο.Ασε να δούμε αν τους αρέσει κιόλας.Μετάνοιωσα που είχα πάρει ακριβά τα τρίκυκλα και δε τα χρησιμοποιήσαμε πολύ.Ετσι κι αλλιώς και αυτά μέχρι 5-6 χρονών τα δίνουν.Πήρα και ένα φουτεράκι lazy town.Μου πήρε ο κουνιάδος ένα με minie και δε βρίσκαμε παρόμοιο με άλλο χαρακτήρα.Και αυτό που βρήκα είναι ακριβώς το ίδιο στυλ με τη melanie πάνω.Εχουμε εμεις και αυτά...σκοτωμός να ναι το ίδιο στυλ όλα ποδήλατα,μπουφαν,φόρμες,παπούτσια.Μη βάλει η μια φούστα και η άλλη παντελόνι...ποιος είδε το Χάρο και δε το φοβήθηκε....

Μάγκυ έχουμε μπασκέτα,κούνιες μεγάλες και μικρές,έβαλε ο πατέρας μου τραμπάλα,αγόρασα ένα τέρμα με μπάλα εγώ,θα πάρω και τα τραπεζάκια και θα χω διάφορα να παίξουν πάνω.Ε πιστεύω καλά είναι...θα ασχοληθούν λίγο και με τις κότες...Εχω και τη Φωτεινή animater!!!Χα χα.

Μωρέ μου παν να φέρω κοπέλα κάτι γνωστοί animater αλλά να δώσω 100 ευρώ που θέλει για 2 ώρες και τα μικρά σα τα δικά μου που είναι και τα περισσότερα δε νομίζω να μπορούν να κάνουν και πολλά.Αυτά όλο να χοροπηδάνε και να τρέχουν θέλουν.

Η θάλασσα πολύ κύμα,αρχίζει και αραιώνει ο κόσμος...αισθητή η διαφορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα για Αλεξ και Αλεξούκο junior σήμερα!

Πολύχρονη κοριτσάκι να χαίρεσαι το ονοματάκι σου,σου εύχομαι υγεία πάνω από όλα για σένα και την οικογένεια σου και με ένα σπορί γρήγορα στη κοιλίτσα!

Πες μας για τα ψώνια...τι βρήκες χθες;

Φωτεινή να το χαιρόμαστε το καμάρι μας!Γερός και δυνατός να ομορφαίνει πάντα τη καθημερινότητά σας!

Σήμερα το βράδυ είπαν θα ανακοινώσουν κι άλλες θέσεις με το εσπα και ειμαι σε αναμμένα κάρβουνα...μη σας πω σκέφτομαι να τάξω φανουρόπιτα...χα χα μη γελάτε...όλα τα κάνω η δόλια μάνα...

Καλημέρα!

Επεξεργάστηκε από MARDIO
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!!!!!Μαρακι σε ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες!!!

Αλεξανδρουκο χρονια σου πολλα!!!!να σε χαιρεται η μαμα ,ο μπαμπας και η αδερφουλα σου!!!

πηγα χθες τζαμπο και το σηκωσα!!χαχαχα πηγα μονη και καταλαβαινεται...μεχρι και για το σκυλι ψωνισα!!!πηρα μια σουπερ τσαντα με την μινυ και χαρηκε το Κωνσταντινακι!!της ειχα βαλει μεσα και κατι μικροδωρακια...Ειδα και για το παρτυ μας και θα παω για 2η δοση!!και για να μην λες Μαρια κι ο αντρας μου οταν με ειδε με τις σακουλαρες δεν ενθουσιαστηκε για το τι πηρα και με ρωτησε ποσα εδωσα...αλλα του ειπα λιγοτερα γιατι θα μου χαλαγε τον ενθουσιασμο μου...!!!τι να κανουμε πια ολα στην εφορια και τα χαρατσια πια θα τα δινουμε;;αα ειδα και αυτα που θες να φτιαξεις με τα γκοφρε τα εχει ετοιμα σε σακουλακια και απλα τα ανοιγεις αλλα δεν ηταν γκοφρε ,ήταν σαν ριζοχαρτο,οχι τοσο λεπτο βεβαια,μετα τα ειδα και στα ειδη συσκευασιας.

θα ξαναμπω να σχολιασω και τα υπολοιπα .φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ εμένα μου λες για τα πον πον...Μετά που ψώνισα όλη τη χαρτούρα σε άλλη επίσκεψη είδα ότι είχε 3 έτοιμα σε σακουλάκια ροζ που απλά τα ξεδιπλώνεις και τα ανοίγεις και γω πήρα δεματικά,γκοφρέ,σπάγγους....Αχ αυτή η Φωτεινή φταίει για όλα...χα χα αστειεύομαι...

Καλορίζικα τα ψώνια...Είδες όμως τη χαρά κάνεις με μικροπράγματα...Και γω πήγα πριν λίγο πήρα κάτι να στολίσω τα τραπέζια και ψιλοχάζευα πάλι ψιλολόγια και σχολικά.Φωτεινή πολύ must τα στρουμφάκια μάλλον λόγω της ταινίας.Εχει κατασκευές σα lego με στρουμφοχωριό!!!Θα ενθουσιαστεί ο μικρός πάρτο για δώρο γενεθλίων.Και τσαντούλες με στρουμφ.

Και γω δε του λέω την αλήθεια για λεφτά που έδωσα,άστε που δε του τα δίχνω πια γιατί ένα σχόλιο θα κάνει και αυτό θα ναι περί χρημάτων και δε μπορώ κακομοιριά και μιζέρια.Μου άρεσαν το γούσταρα τα πήρα....θέλω να χαρείς με τη χαρά μου...δε θες... ε δε σου δείχνω και γω τίποτα...χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα χρόνια πολλά πάντα ευτυχισμένη και σύντομα με ένα μπαμπέ στην κοιλίτσα.

Φωτεινή να χαίρεσαι τον Αλέξανδρο, γερός και χαρούμενος.

Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας και περιμένω παρεούλα είπαμε....

Καλέ τι γενέθλια υπερπαραγωγή ετοιμάζετε όλες?Μπράβο μανουλίτσες, χαρά στο κουράγιο σας.εγώ μόνο με την ιδέα να οργανώσω τέτοια υπερπαραγωγή κουράστηκα η τεμπέλα.[smilie=tongue3.gif]

εχτές κάναμε το δωμάτιο της εμμέλειας.Ο άντρας μου έλυσε το κρεβατάκι και βάλαμε κανονικό.Δεν αγοράσαμε ακόμα, βάλαμε ένα που είχε ο άντρας μου καινούριο σπίτι του. Είναι προσωρινή λύση γιατί σκοπευω σε κανα χρονο 2 το πολύ να αλλαξω δωματιο στην Εμμελεια και να της φτιάξω τότε ένα κομπλέ με ντουλάπα, γραφείο βιβλιοθήκη. Εγινε πολύ ωραίο της άρεσε πολύ και ειδικά το κρεβάτι γιατί χωράμε να κοιμηθούμε και οι 2 μας.Αλλάξαμε και μια ντουλάπα για να την βάλουμε σε άλλο τοίχο,άδειασαμε από μέσα τα πράγματα και κάναμε ένα ξεκαθάρισμα.Καλέ σε 4 μόνο χρόνια που είμαστε στο σπίτι πως καταφέραμε να μαζέψουμε τόση σαβούρα?απαπαπα...

Αυτά κοριτσάρες μου τα νέα μου...κατα τα άλλα ξεχνάω ότι είμαι εγκυος συνέχεια και το θυμάμαι οταν μου έρχεται να καπνίσω...γκρρρ

ειδικά χτες που βγήκα το βράδυ έξω με τις φίλες μου, στην στέρηση .ούτε μια γουλια κρασάκι.[smilie=nono.gif]φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας καλησπεριζω από τα επείγοντα!!!!Κλασσικά εφημερευω!!!!Μπήκα για χρόνια πολλα.

Αλέξανδρε,χρόνια πολλα!!!!Φωτεινουλα να τον χαίρεστε!!!

Αλεξάνδρα,πολύχρονη και ότι επιθυμείς στην κοιλίτσα να το βρεις!!!

Σας φιλωωωωωω.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα κ απο δω στους εορταζοντες αλεξ με ενα νινι στην κοιλιτσα κ φωτειναρα να τον καμαρωσεις κ να ναι παντα ευτυχισμενος ο ομορφος!!

σημερα ξεπατωθηκα απο το πρωι γυρησα νυχτα αλλα βρηκα φορεμα σας το στειλα τουιτακο στειλε μου ξανα το μειλ σου το χασα..

ειναι μακρι με πολλα υφασματα ενα ωμο κ ξωπλατο σαν εφαρμογη ειναι τελειο

εγω παλι ο συζηξ θελει να ξοδευω ειναι ανοιχτοχερης πχ πηγα για φορεμα κ μου χε δωσει πολλα του φερα κ πισω κ μου πε κ στο τηλ να μη τσιγκουνευτω η πεθερα παλι παιζει ρολο χαχα ειναι του ακριβου χαχα εγω κ με λιγα παλι βρισκω σουπερ η πεθερα αν δεν ειναι ακριβο δεν..

πηγαν πηραν στο βασιλη δυο σακακια τζακετ ονειρεμενα αλλα καναν 70 ευρω το ενα εγω τοσα λεφτα ποτε δε θα δινα για παιδικο σακακι..

Αλλα νεα μπανιο κ βολτες χτες

εγω τουρτα στο παιδικο θα παω παρτυ δεν.. Αφου θα ναι ο γαμος θα χουμε μαζωξη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μεγεια το ποδηλατο

κ αλεξ μεγεια την τσαντα φανταζομαι χαρα

τουιτακο σουπερ το κρεβατι που χωρατε κ οι συο!!

Καλα εμενα ο αντρΑς μου ολο πεταει εχει λοξα εγω παλι μαζευω ολο μαζευω αρα ισοροπουμε τη σαβουρα μας χαχα

εκανες φανουρόπιτα μαρια εγω πολυ πιστευω!!

θα σας παρουν θετικη σκεψη ολες παμε!!!

τουιτακο μπροστα στο παιδακι που ερχεται το τσιγΑρο ειναι η λιγοτερη θυσια βαστα γερα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα για το εσπα αλλα ακόμα τίποτα....παίζουν με την αγωνία μας.....γι αυτό και δω τόσο αργά...

Πήγα παιδότοπο...ήρθε μια φίλη με τα δυο της παιδάκια 8 και 3 ετων...Κατασπρη σα το πανι.Είχα να τη δω από τη γιορτή μου.Μου ανακοίνωσε είναι έγκυος στο τρίτο χωρίς να το προγραμμάτιζαν,τους ήρθε κεραμμύδα!!Φυσικά την ενθάρρυνα και ενθουσιάστηκα...Της φαίνεται βουνό να ξαναρχίσει από την αρχή για τρίτη φορά..

Απορία:τη φανουρόπιτα τη φτιάχνεις αφού επιτευχθεί αυτό που έταξες ή πριν;Ασχετη είμαι με αυτά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!!δεν καναμε τιποτα ιδιατερο χθες,βαριομουν ειναι η αληθεια τραπεζωματα και τετοια οποτε πηγαμε βολτα στον Φλοισβο και περασαμε ωραιοτατα!!μετα σπιτι οταν κοιμηθηκε η μικρη κατσαμε στο μπαλκονι για μπυριτσα!!

Μπραβο Μαρακι!!αντε εφυγε και αυτο το αγχος!!!τωρα ειδα κι εγω τα αποτελεσματα και εχουν παρει κι εμας!τι πρεπει να κανω;για διαφωτισε με!!για την Φανουροπιτα αμα ειχες ταξει οτι θα την φτιαξεις την φτιαχνεις και τωρα που εγινε αυτο που ηθελες.με τοσα παιχνιδια στο εξοχικο δεν νομιαζω οτι χρειαζεται animateur.θα εχουν να ασχοληθουν.με γεια το ποδηλατο!!!

Μαγδουλα μου αρεσε πολυ το φορεμα,στα εγραψα και στο μειλ!Μωρε ο συζυγος δεν το κανει απο τσιγκουνια,και σημερα μου αφησε λεφτα να παω να παρω οτι θελω για την γιορτη μου αλλα κατι τζαμπο και τετοια του φαινονται πεταμενα λεφτα.Ετσι η πεθερα ε;εγω αμα μου αρεσει και 5 ευρω να κανει δεν με νοιαζει!! Μια χαρα και το παρτυ στον παιδικο,θα κοψει την τουρτα με τους νεους φιλους!!αλλα μπορεις να κανεις και αργοτερα στο σπιτι μια γιορτουλα για να ειναι και οι ξαδερφες!εμεις σημερα θα παμε σε ενα παρτυ ενος δευτεροξαδερφου που ειχε γενεθλια 30/7!!αλλα ελειπαν στην Κρητη και ηθελε και τους φιλους του.

Σταυρουλα με γεια το δωματιο της Εμμελειας!!!ελα μωρε χαλαλι το ποτο και το τσιγαρο,εγω ευτυχως δεν εχω τετοιο θεμα!!με τα γλυκα εχω ενα θεμα,στην Κωνσταντινα θυμαμαι ομως ειχα πολυ αυτοσυγκρατηση,καλοκαιρι και δεν ετρωγα ουτε παγωτο!!

φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τίποτα δε χρειάζεται Αλεξάνδρα μου να κάνεις....από το σταθμό θα σας δώσουν κάτι χαρτιά να υπογράψετε κάποια στιγμή.Κανονικά υπογράφεις ένα κάθε μήνα και καλά για παρουσία ότι πάει το παιδί όχι ότι κρατάει τη θέση και δεν εμφανίζεται πχ αλλά εμάς μας τα έδωσε όλους τους μήνες μαζί κάποια στιγμή και τα υπογράψαμε.

Καλή αρχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβω κουκλαρες μου!!! Αλεξ μαρια καλη αρχη γιουπι!!!!!!!

εμεις σημερα ξεπατωθηκαμε για κουστουμι βασιλη δε βρηκα κατι ακομα συνεχιζω θελω μαυρο αλλα τοσο μικρα δε βρισκω μονο αλλα χρωματα γκρρρρ

απο τιμες επισης τραγικα ολα στο 100ευρω γκρρ

το απογευμα θα παμε βολτα παω για καμια δουλεια μπραβω κ παλι!!!!!

Για το τριτο της φιλης με το καλο !!!

κ εγω για τριτο εγκεφαλικο παθαινω απο τωρα χαχα!!!

χαρηκα πολυ που σας αρεσε το φορεμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα!!!!

Σήμερα έκανα τα χαρτιά μου για αναπληρώτρια ,αντε να δούμε και την αλλη φορά που με πήραν εγκυος στην εμμέλεια ήμουν.για να δω θα είμαι τυχερή τώρα?Κατα τα αλλα ησυχία έχω μια αγωνία για αύριο που θα πάμε στον γιατρό να δούμε ότι όλα είναι καλά.

Εχτές είχα μια ευχάριστη τηλεφωνική έκπληξη από την Φωτεινή και τα είπαμε λιγουλααααακι. μαρη αλλη φορά πάρε με στο σταθερο. επειδή βαριέμαι να γράφω πολύ μην νομίζεις ότι δε μιλάω και πολύ.το αντιθετο :-\"[smilie=toothy10.gi:

Μαρία μπράβο για το εσπα. θα πάτε στον παλιο παιδικό δηλαδή?μακάρι...

Χαρά είδες το σιγανό ποταμακι έκλπηξη που σας έκανα?:-) Οχι τίποτα άλλο για να μην βαριόμαστε και να κάνω και ποδαρικό για το ΄13. πήγες την μικρή σχολέιο?τελικά θα κάνεις εκεί τα γενέθλια?

Μαγδα ακόμα στο ψάξιμο είσαι?εκεί που έχει για παρανυφάκια δεν έχει και αγορίστικα κουστούμια?πότε είναι ο γάμος?

Αλεξ εσύ πότε αρχιζεις?την πήρανε εσπα?σε δημόσιο ή ιδιωτικό θα την πας?

Μάρεσει που ρωτάω για εσάς και εγώ δεν εχω πάρει να ρωτήσω ακόμα πότε ξεκινάνε .Κατι ακουσα για Τρίτη αλλά να τσεκάρω σίγουρα.Πάω να πάρω τηλ.φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...