Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ΟΥ-9ΟΥ-10ΟΥ 2010!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

Μαρουσκακι μου γλυκο κ εσυ μου λειψεσωαυριο θα δω κ φωτο δε της ανοιγε στο κντ θα της δω στη δουλεια ανυπομονω

καλα κ εγω πτωμα νιωθω καθε μερα κοριτσακι

μα καλα πια με δυο παιδια κ εσυ τα μαζεψες τα του παρτυ;;η μαμα σου ειχε μουτρα;;

λοιπον κανονησα κ τουρτα μακουιν τρισδιαστατη για το σπιτι οικογενειακα κ πυργο με καπκεικς για τον παιδικο θα τα φτιαξει η λοις 100 ευρω κ τα δυο χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ναι τελεια τα playmobil καποια στιγμη παρτε ο β πολυ τα παιζει,

εγω ειμαι συναχωμενη κ πονολαιμο μια ομορφια κοινος δε με σηκωνει ο παιδικος μου φαινεται πιο συχνα εγω αρρωσταινω παρα ο β χαχα

συμπεθερουλα μου κυριακη η γαμοβαφτηση εχω πιο πολυ αγχος απο οτι ειχα για μενα μιλαμε 200 φορες στο τηλ κ παλι αγχος εχω μπουμπουνιερες κ προσκλητηρια εκανε μονη θα βαλω φωτο τελεια ειναι

κ εγω φοβαμαι οτι οσο το βασιλη δε θα αγαπησω ποτε κανεναν κ εχω αγχος χαιρομαι που σκεφτομαστε τα ιδια χαζα ο β δοκιμασε ολο το σετ κ ειναι τελειος μιλαμε

ασε που ποζαρει με υφος γαμπρου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρα με το λουκολογο γελαγα δεκα λεπτα μιλαμε

ατακα του β χτες που πηγαινα κομμωτηριο μαμα περιμενε θα ρθω κ εγω κοιτα μεγαλωσαν κ τα δικα μου

πρεπει να παω κομμωτηριο τωρα!!

κοκετικα τα τεκνα μας

τουιτακι μονο που λες ακουσατε καρδουλα συγκινουμε αχ το ψυχακιντο μικρο μας

φωτεινη τι νεα με αλεξ κ παρτυ;;

φουφουκα επιασες δουλεια που τελικα; Μπες καλε μας ελειψες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,σας γράφω από τη δουλειά,ακόμα δεν έχω γραφείο,κάθομαι σε συναδέλφου...όλη στην ώρα τους τι να σας λέω και γω ψάρακας...Σήμερα γενέθλια ο αντρούλης.Κυριακή ανεβαίνω Αθήνα για τη παρουσίαση της διπλωματικής.Χθες σιδέρωνα όλο το απόγευμα,δεν τις πήγα πουθενά,βαρέθηκαν τα μικρά μου,έψαχναν τι να διαλύσουν...χα χα.Η μανα μου δεν έρχεται ούτε τηλέφωνο παίρνει,το πήρε μανιάτικα ή έχει τη κορούλα της εδώ να περιποιείται.Ούτε η αδερφή μου έρχεται.Της είπα τις προάλλες πάμε παιδότοπο και μου λέει εμεις ήρθαμε για διακοπές να γυρήσουμε τα μουσεία και τα μέρη γιατί δε κάναμε όλο το καλοκαίρι διακοπές και θέλουμε να χαλαρώσουμε.Χαλάστηκα δε το χα φανταστεί έτσι νόμιζα από τα Χριστούγενα που χε να τις δει τις λαχτάρησε αλλά μπά...κρύα πράγματα..Μάγκυ η ώρα η καλή στην αδερφούλα και καλοφώτιστο το Μαράκι σας...Αλεξ μη δίνεις σημασία στη κλήση.Δε πατάει το enter δε γράφω άλλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μη χωλοσκας για μανα κ αδερφη κυριως για τη δευτερη εχει το ακαταλογιστο

πολυ απλα γιατι απλα δεν το χει ουτε το μητρικο ουτε το θειικο

Κατα πως φαινεται ευχαριστω για τις ευχες αντε να περασει κ αυτο εχω λιωσει απο το αγχος κ τα τρεξιματα

να χαιρεσαι τον αντρουλη!!

σημερα εκανε λειζερ ο αδερφος του αντρα μου ποναγε το ματι παει κ του βρηκαν μια τεραστια τρυπα εσωτερικα κ τυφλωση στο 90/ 100 κ μπηκε εκτακτως

ελπιζω να πανε ολα καλα κ να επανελθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!που εισαι Μαρια με τις Παρασκευαρες σου;;; εντυπωση μου κανει η αδερφη σου που ειναι και διδυμη σου που δεν λιωνει για τις ανιψιες...ολη μερα διακοπες κανουν ,δηλ δεν μπορουν να χαλαλισουν 1 ωρα να πατε σε εναν παιδοτοπο;η μαμα παλι γιατι κραταει μουτρα ;απο τοτε με την Δημητρα; Καλη επιτυχια την Κυριακη στην παρουσιαση σου!!!Θα τα πας τελεια!!!!

Μαγδα πως εισαι;κρυωσες κι εσυ;περαστικα!!!κι εμενα η Κωνσταντινα το περασε πιο ελαφρια.δεν ειναι τελειο που φερνουν κατασκευες!!!σημερα παλι ειχαν φτιαξει καραμελιτσες με πηλο και τα ειχαν καρφωσει σε ενα ξυλακι με καρτουλα για καλο σαββατοκυριακο!!ωραια τα playmobile αλλα οσο σκεφτομαι ολα τα μικροσκοπικα κομματακι με πιανει κρυος ιδρωτας!!!χαχα Αχ υπεροχη θα ειναι η τουρτα,κι εμας με ζαχαροπαστα!!στις 29 θα κανουμε το παρτυ το πρωι 11-12 καπου εκει.εννοειται σας περιμενουμε !!! καλε τι επαθε ο αδερφος του αντρα σου;πως εγινε αυτο;;περαστικα του!! Η ωρα η καλη στην αδερφουλα και με το καλο να βαφτιστει και το Μαρακι!!!Να περασετε τελεια!!!και περιμενω φωτο απο το παραγαμπρακι!!!

Σημερα η δασκαλα μου ειπε οτι μαλλον ειναι αντιδραση το οτι δεν τρωει.το ειχα σκεφτει κι εγω,αφου ξερει οτι με πειραζει το θεμα του φαγητου.Ειπαμε να μην το ξανασυζητησουμε και θα δουμε.σπιτι παντως τρωει!!τα φρουτα εχουμε αφησει λιγακι ,θα μπορουσα να της τα δινω το απογευμα αλλα της φτιαχνω κατι σε πιο φαγητο να την πιανει λιγακι γιατι αν αρχισει να αρρωσταινει και δεν τρωει θα μεινει ππαλι μιση.να της στιβω κανενα χυμο;Το σκ θα ειμαστε μονες μας,θα παει για ψαρεμα και καμπινγκ ο συζυγος!!τουλαχιστον θα μου αφησει το αμαξι και θα παμε καμια βολτιτσα με την μικρη!!

φιλακιααααααα

Επεξεργάστηκε από alexandra04
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τα τα ευχάριστα!!! Μπράβο βρε συμπεθέρα!!!! Με το καλό να έρθει το 2ο μπεμπάκι[smilie=blob6.gif]

Πάλι καλά που δεν περίμενες να γεννησεις για να μας το πεις, χαχαχα!!

Πρόπερσι στη Δανάη με είχατε αφήσει μονη μου και τώρα σας βλέπω μία μία να παίρνετε σειρά και να κάνετε παρεούλα. Τι ωραία!!! Δεν πειράζει στο 3ο ξέρω ποια θα μου κάνει παρέα ..... η Χαρά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας...

Μπήκα στα κλεφτά πριν ξυπνήσουν οι κόρες...έχουμε Φωτεινοσυνάντηση!!

Χαλάστηκα σήμερα μου χτύπησε η Δήμητρα και σημαδεύτηκε.Ηθελε η αδερφή μου να τις πάμε στο ενυδρείο το πρωί να δουν τα ψαράκια.Πάμε ωραία περάσαμε και όταν βγήκαμε η Δήμητρα έτρεξε με φόρα πάνω της,εκείνη είχε κρεμασμένη τη φωτογραφική μπροστά της με μεγάλο φακό και καρφώθηκε πάνω.Ανοιξαν τα χείλη αίμα πολύ,ευτυχώς δε χάσαμε κανα δόντι.Είναι βαθύ η αλήθεια,λέγαμε για νοσοκομείο και ράμματα αλλά το αφήσαμε.Ελπίζω να επουλωθεί.Τρέξαμε σπίτι έβαλα πάγο,να δω πως θα ξυπνήσει,νηστική έπεσε.

Η αδερφή μου κατάλαβε τη πατάτα που μου είπε προχθές και με πήρε και χθες και σήμερα να δει τα παιδιά.Χθες βέβαια ήμασταν σε παιδότοπο και με πήρε 18,30.Της λέω θα κάτσουμε το πολύ μέχρι 21,00.Και ήρθαν 20,30!Μετά ήρθαν σπίτι μπανιάραμε ταίσαμε και κάτσαν να δουν τον αγώνα μπύρες πίτσες κια τα συναφή.Τελείωσε ο αγώνας δε λέγαν να σηκωθούν κουτουλούσα.Βρε να της λέω είμαι από τις 07,00 όρθια όχι να μιλάει αυτή ώσπου είδε τον άντρα μου να κοιμάται όρθιος στο καναπέ και σηκώθηκε.Αμα δεν έχεις παιδιά τελικά...

Ελουζα τη Δήμητρα και τη ξελόγιαζε.Της λέω πάτε καθήστε στο σαλόνι και όταν τελειώσουμε θα ρθουμε.Οχι εκεί κολλιτσίδα,ώσπου της φώναξα και με είπε και νευρική.Μα με βλέπεις προσπαθώ να κουμαντάρω ένα τρίχρονο σου λέω ξεκόλλα και συνεχίζεις,σεβάσου τη μάνα.

Αλεξ χαλαρή σε βρίσκω...σκ άφησες το σύζυγο να φύγει;;;Μπράβο large κοπελιά...Εγω επειδή όλη τη βδομάδα λείπει το σκ απαιτώ να μας αφιερώνεται,αν και δε βγαίνει μόνος εμένα,δεν έχει παρέες εδώ,άντε να πάει κάνα μπασκετάκι με τα παιδιά από το γυμναστήριο καμιά Κυριακή απόγευμα.

Και μας χθες όταν πήγα να τις πάρω από το σκολείο ήταν με ένα καλαθάκι που είχε μέσα ζωγραφισμένες πλαστελίνες.Μου το δείχναν με μια χαρά και λέω εγώ ωραίες οι πετρούλες και λέει η κυρία...σταφύλια είναι καλέ μαμά όχι πετρούλες...ααααααα λέω...

Η Δήμητρα μου λέει χθες "Μαμά κάθησε οκλαδών!!!"Κουφάθηκα...Το κάναν στη γυμναστική και βάζει κάτω τη Χρυσάνθη και της λέει "Τιτάτη κάθησε οκλαδών"με ύφος λοχία βεβαίως βεβαίως...

Μάγκυ τι λες τώρα για τον κουνιάδο;;;Τύφλωση από ένα laser;Μα πως έγινε;Και γω έχω κάνει και σε παιρνάνε από ένα κάρο εξετάσεις πριν σε αγγίξουν για να βεβαιωθούν πως αντέχει ο αμφιβλιστροειδής.Που την έκανε;Σε ποιο κέντρο;

Καλά να περάσετε αύριο να χαλαρώσεις να το ευχαριστηθείς...περιμένουμε φώτο..

Και γω να ξεμπερδέψω αύριο να φύγει ένα βάρος να πάρω και το πολυπόθητο χαρτί...

Ξύπνησε η σημαδεμένη...πάω να δω τι θα δω...αχ Παναγίτσα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα τσουπρες περαστικα στο δημητρουλι μας ξυνο σας βγηκε η βολτα σνιφ

μαρι ξεμυαλισμενη πονεσε το ματι κ βρηκαν την τρυπα κ μπηκε κ εκανε λειζερ να το σωσει οχι απο το λειζερ χαχα

τελικα πηγε καλα σε 20 μερες θα ξερουμε αν αποκαυασταθηκε κ ποσο της εκατο ως τοτε κολυρια

απο το αγχος ανεβασε πιεση στο ματι οτι να ναι σας λεω ρηω χαλαρα πανω απο ολα υγεια

έπισης βρε γκρινιαρα μαρουσκα η αδερφη δεν ερχεται μουρμουρας ερχεται κ κανει αρμενικη βιζιτα παλι μουρμουρας χαχα πολυ γελαω μιλαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε καλη ομιλια κ εσυ αυριο αναμενουμε νεα νικαια ειναι ο γαμος αν εχεις χρονο ελααααα!!!

αλεξακι τον διωξατε τον μπαμπα μια χαρα γυναικοκρατια στο παρτυ θα ρθουμε μονοι μΑς ο συζηξ δουλευει κυριακη θα το κανετε ε;;

Εγω δινω χυμους κ ετοιμους αλεξακι κ πολλα φρουτα κανουν πολυ καλο μωρε

ο βασιλης με το θεμα φαι παντως απιστευτος τρωει με μαχαιρι κ πιρουνι σε ντε τε χρονο σωθηκα με το σχολειο γιατι πριν κ ετρωγε κ ταιζα τωρα τρωει μονος κ κανω κ καμια δουλεια παραληλα

σημερα ηθελε να παει σχολειο χαχα

φωτειναρα παραπονιαρα εσενα ξεπεταχτηκε κ μεις φτου κ απο την αρχη σε λιγο μου φαινεται !!!!

παω για νανι να στρωσω μουρη για αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια............καλή εβδομάδα... Επέστρεψα στη βάση μου....Τελείωσα και επισήμως με μεταπτυχιακό.Ο ενας εξεταστής πολύ ξυνίλα μιλάμε...το ένα του βρωμαγε το άλλο τον χάλαγε..Δε γράφω πολλά δεν πατάει το enter..........Τα κορίτσια άψογα με μπαμπά.............Αυτό με χαροποίησε πιο πολύ από το μεταπτυχιακό...με ΄ζήτησαν μονο πρωι μετά τέλος....έπαιξαν,έφαγαν,κυρίες,πήγα τις βρήκα το βράδι ήρεμες χαρούμενες,οπότε όλα καλά και για το άλλο ΣΚ που θα λείψουμε,δεν ανησυχω πλεον..............Μάγκυ να σας ζήσουν μεγάλοι και μικρή!Ευχομαι να χεις άδεια σήμερα..........Χαρουλίτα όταν μας στέλνεις φωτο είναι να σα να διαβάζω κάτι παραμυθάκια που είχα μικρή που έλεγαν " Η Πολυάννα μεγαλώνει" "Η Πολυάννα πάει σχολείο""Η Πολυάννα στη θάλασσα"..κλπ κλπ.Ετσι λοιπόν "Η Μιμίκα αμαζόνα" χα χα..Κούκλα!........Αλεξ γύρησε ο σύζυξ;Ωραία περάσατε η γυναικοκρατία;Εντάξει με το κρυωμα;..................Περιμένω εξελίξεις σήμερα στη δουλειά μήπως πάω στο πόστο που πρέπει να είμαι.Το χειλάκι μας οκ,δεν ήταν βαθύ τελικά ούτε φούσκωσε....ευτυχώς...σας φιλώ...χαλιέμαι χωρις enter.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα τι κανετε κουκλες μου;

ο γαμος ονειρο ολα πηγαν τελεια πλανταξα στο κλαμμα απο συγκινηση ειδικα στον προτζεκτορα λες κ εβλεπα τη ζωη μας να κυλα μπρος άπο τα ματια μου

το παντρεψα το κοριτσακι μου

κ η μπεμπα μας πολυ κλαμμα δεν ηρεμουσε λεπτο

ο δε β εδωσε ρεσιταλ τρελαθηκαν ολοι το τι φακελακι μαζεψε κ αυτος δε λεγεται

θα ξαναμπω λυσαει μιλαμε

μπραβω μαρακι διεπρεψες κ ο συζηξ μια χαρα ειδες;;;

φιλια

ευχαριστω για ευχουλες

συμπεθερα αψογη φωτο ειχα κ το β εβλεπε θελω κ εγωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!τι κανετε ;εμεις μια χαρα!!Το σκ τελικα δεν εφυγε ο συζυγος γιατι θα πηγαιναν με σκαφος και τελικα δεν ηταν καλος ο καιρος.ασε μην μου θαλασσοπνιγει!!!κι ετσι ουτε γατα ,ουτε ζημια!!εμεινς σπιτι χωρις να γκρινιαξω!!χαχα Παλιοτερα του εκανα παραπονα αν εβγαινε μονος αλλα ή θα ενβγαινε τελικα και θα ειμασταν μετα τσακωμενοι ή θα εμενε σπιτι και θα ημασταν παλι τσακωμενοι,οποτε το φιλοσοφησα και περνω και μονη μου καλα!!!Ετσι το Σαββατο μαζευτηκαμε φιλοι και ψησαμε,την Κυριακη για καφεδακι στον Φλοισβο.ωραιοτατα!!!Σημερα πηγα και ψωνισα για το παρτυ,εφτιαξα τα τσαντακια για τα δωρακια,πηρα σχολικα,για τα πιο μικρα κατι παζλ,για τα πιο μωρα κατι βιβλιαρακια. πηρα κηρομπογιες ,ξυλομπογιες να τους βαλω να ζωγραφισουν.θα θελουν λετε ή μπααααα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινη για ποτε βλεπεις το 3ο;δεν ξεκινας κι εσυ μαζι μας ;;για τα τικερακια δεν ξερω τι φταιει...ξαναδοκιμασε αυριο.

Μαγδουλα τα ειπαμε εμεις για τις φωτο..τι να λεμε τωρα!!!ομορφοοικογενεια!!!εγω παλι απο εκει που ετρωγε μονη κατεληξα να ταιζω!!!!στο σχολειο ενω δεν τρωει ουτε μπουκια οταν την παιρνω μου λεει οτι εφαγε.σημερα της λεω ''ωραια,αρα δεν πεινας,να μην σου δωσω φαγητο σπιτι'' και μου λεει ''εεεε πειναω....''η πονηρω!!και η δασκαλ μου ειπε οτι εκανε οτι εβηχε και πνιγοταν με το σαλιο της προκειμενου να μην φαει.θεατρινα!!! δεν πειραζει ομως ,αφου τρωει σπιτι ας κανει πεισματα στο σχολειο.

Μαρια μου αντε τελειωσαν τα διαβασματα!!!βρε τι επαθε η Δημητρουλα..παλι καλα που δεν εμεινε σημαδι!!ειδες ο μπαμπας; μια χαρα τα καταφερε,και η μαμα μια χαρα θα τις κρατησει!!μεγαλα κοριτσια ειναι πια ,καταλαβαινουν!!τι εγινε;σου εδωσαν γραφειο επιτελους;;

Χαρα πως ηταν η εμπειρια με τα αλογα;της αρεσε;;

αντε σας καληνυχτω!!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες!..Να χαιρόμαστε το μικρό μας Βατίλη...να ναι πάντα έτσι καλόβολο παιδάκι και Μάγκυ μου γρήγορα το αδερφάκι!....Καλά για τις φώτο δεν έχω λόγια,ήσουν μια θεά,ειλικρινά,φόρεμα,΄χτένισμα με τη πλεξούδα,μακιγιάζ.Ο Βασιλάκης δε σωστός γαμπρούλης...Καλέ τους νεόνυμφους και το Μαράκι δε μας έστειλες να δούμε....Επίσης φώτο από το παρτάκυ περιμένουμε...Ελπίζω να έστειλες τη φωτογραφική σου σχολείο να τα τραβήξουν..Αναμένουμε...Μου άρεσε που έβαλαν χρώμα με τα φούξια τριανταφυλλάκια...............Αλεξ τον γκαντέμιασα τον σύζυξ που είπα να μη σας αφήνει αλλά σε καλό σας βγήκε που σας πήγε βόλτες.Καλά κάνεις πέρα από τη πλάκα που τον αφήνεις,θέλουν και αυτοί το χωροχρόνο τους............Βρε το πετικάκι μούτρο που είναι...θα στρώσει και με το φαί εκεί,εξάλλου γενικά είναι δύσκολη με το φαί δεν είναι ότι το πρωτόκανε στο σταθμό.Είναι και νέο το περιβάλλον λογικό...............Γραφείο ακόμα γιοκ αλλά παίζεται και αν θα μείνω λογιστήριο,δεν είναι η θέση μου εδώ η κανονική,μέχρι τέλος του χρόνου...Κάθομαι σε όποιον έχει άδεια΄κάθε μέρα και ο καθένας μου δείχνει και από λίγο......Ψύχρανε ο καιρός...ώρα για ζακετούλες μου φαίνεται....Το αμάξι μου είχε ένα θέμα με το τιμόνι αλλάξαμε ανταλλακτικό το Σάββατο και Κυριακή βράδυ έσπασε οποτε χωρίς αυτοκίνητο.Ειναι στην αντιπροσωπεία και θα μείνει καμιά βδομάδα.....300€ το κουστουμάκι και μπορεί να πάει τα διπλά αν δεν καλύπτεται από εγγύηση........Φωτεινή στην επεξεργασία υπογραφής σβήσε τη λέξη url από την αρχή και το τέλος του συνδέσμου που επικολλάς.Και γω δε το ξερα και μου το πε μια κοπέλα από τα Οκτωβριανά του 2009 και το φτιαξα.Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα Βασιλη!!!!!!!![smilie=occasion1.g: Να τα εκατοστησεις!!!!Μαγδουλα να τον χαιρεστε !!!πως τα περασε στο παρτυ στο σχολειο;

Μαρια μην στεναχωριεσαι και θα βρει ευκαιρια παλι ο συζυγος να παει για το ψαρεμα του!!η μικρη με το φαι αντιδραση κανει,αφου ξερει οτι εχω θεμα με το φαγητο!!ομως ουτε την μαλωνω,ουτε της λεω τιποτα αφου τρωει σπιτι.Σημερα λεει σκαρφαλωσε στην καρεκλα για να μην την ταισει..τι να κανει και αυτη η γυναικα ,ποσο να την πιεσει;;ζημια στο αμαξι ε;ελπιζω να σας το καλυψει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε και το βράδυ εύχομαι να έχω δυνάμεις να σχολιάσω επιτέλους, που κατήντησα σαν κάτι παλιές μας φίλες που έγραφαν μονο τα δικά τους και δεν σχολίαζαν τις άλλες!!!![smilie=icon_geek.g:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε επιτελους Φωτεινη!!!!

σημερα η Κωνσταντινα ηρθε απο το σχολειο πολυ κουρασμενη!!εφαγε και μου ειπε οτι ηθελε να κοιμηθει.πηγε ξαπλωσε και οντως κοιμηθηκε...αυτα ειναι!!θα με τρελανει!!! εγω ελπιζω σημερα να τελειωσω τις κατασκευες γιατι μετα θα εχω μαγειρεματα,καθαρισματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα καλά τουλάχιστον να ευχηθώ στον ομορφάντρα της παρεας.

Βασιλάκη να ζήσεις και χρόνια πολλά μεγάλος να γίνεις με καρφάκια μαλλιά!!!:o)

Μάγδα να τον χαίρεστε τον γλύκα σας και σύντομα να του κάνετε και ένα αδελφάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλιναδες που λεει κ ο β μου ευχαριστω για τα καλα λογια την ψωνισα η μανα κ ευχαριστουμε για τις ευχουλες κ το τραγουδακι Απο φωτεινη χαχα

αδιαθετησα αρα συνεχιζω τον αλλο μηνΑ ακαθεκτη χαχα

ο β περασε τελεια του φτιαξαν καρτα κ κορωνα ηταν βασιλιας κ σημερα εδινε εντολες οτι ηθελε αυτος καναν χαχα τους αρεσαν κ τα γλυκακια θα στειλω φωτο σουπερ ηταν αυριο η οικογενεια με τουρτα μακ κουιν δυο μερες γιορτης

αλεξ καλυτερα που δε πηγε βολταρατε σουπερ

που θα παει θα φαει η πονηρο δε κανει να τη πιεσουν κ μενα οσο θελει του λενε κ τρωει

εχει πλακα που εμενα μου δινουν χαρτι κ μετα τα τεσταρω με β παντα μεσα ειναι παντως ελεγε γλυκο σημερα μισο του λεω εφαγες κ ολο το γλυκο οοοοχι μαμα αφησα λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ρουφα γνωσεις ως να ερθει το γραφειο οσα μαθαινεις για καλο!!!

τι βλακεια αυτο με το αμαξι ενα καρο λεφτα γκκρρ ελπιζω να μπουν στην εγγυηση!!

βγαινω για δουλειες θα ξαναμπω το βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...