Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

daphne_b τι εγινε σε πηραν τηλ?αντε καλη επιτυχια!!!!

σωστα τα λεει το αρθρο αλλα οταν προσπαθεις χρονια ειναι λογικο να περνας ολα αυτα τα σταδια που λεει,ειναι αναποφευκτο!εγω τα ειχα περασει ολα αυτα και οταν φτασαμε στην εξωσωματικη ημουν πολυ χαλαρη και μπορω να πω την περασα την διαδικασια ολη χωρις αγχος απλα με αγωνια....ομως η ελπιδα παντα υπαρχει και ετσι με Πιστη,πεισμα,υπομονη φτανουμε ολες μια μερα να ζησουμε το δικο μας θαυμα!!!γι αυτο δεν τα παραταμε ποτε κοριτσια!!!!!!!

morouli αμ εγω το πιστευω?μου φαινεται σαν ψεμα ολο αυτο που ζω προσπαθω να το συνηδειτοποιησω!αν και το τικερακι μετραει λαθος απο οτι εχω καταλαβει πρεπει να ειμαι παραπανω.Χθες ειχε πει η μαια θα ημουν 5 εβδομαδων αλλα την Τεταρτη που θα παω για υπερηχο θα μου πει σιγουρα ο γιατρος μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

με το καλο εισαι η επομενη μικρη και εσυ για τα ευχαριστα....ψιτ κανε και κανα τσιγαρο για μενα εκει με τον καφε.....εχω να καπνισω 10 μηνες.....ααποππαππαπαπαππαπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ οποια καπνισει να κανει και για εμενα παρακαλωωωωωωωωω ενα μονο ενα ΠΑΚΕΤΟ! Χαχαχαχαχαχαχαχα?και εσυ στη στερηση ευακι εε??? Πφφ μια απο τα ίδια αλλα χαλάλι! !!!! Ροζζζζζ τη Τετάρτη εχεις το πρωτο υπερηχο??? Αντε με το καλο να δεις τη φούσκα σου! ! Χιχιχι

Μορουλι εσυ τη τριτη κανεις μεταφορα??? Μα γιατι να μη μπορουμε να αναρτησουμε το προγραμμα??? Χαχαχα!! Κ η Δαφνη μας περιμενει νεα για τα ωαρια?? Δλσ θα της πουν ποσα γονιμοποιηθηκαν κλπ?????? Αχ εχω αγωνία! !! Ακομα δε τη πηραν τηλ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι ευχαριστω!για μενα δεν πηγαινε το μεγια? :P ευτυχως που εγω δεν καπνιζω και ετσι δεν μου λειπει ;)

jannolino μου ναι την Τεταρτη παμε λες να ακουσουμε καρδουλα η θα ειναι νωρις?κοριτσια πειτε απο ποτε μετραμε ποσο εβδομαδων ειμαστε?απο την τελευταια ημερα περιοδου παει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!και εγω στη στερηση ειμαι με το τσιγαρο απο τις 3/10/12 απο τοτε που ειχα κανει την εμβρυομεταφορα.μερικες φορες μου λειπει το ατιμο!!!

rosaki ωραιο το τικερακι σου.και γω δεν ξερω ακριβως πως μετραμε τις μερες.παντα τα μπερδευω.

daphne περιμενουμε τα νεα για τα εμβρυακια σου.

jannolino μου μπορουμε να κανουμε ενα πινακακι και να αναφερουμε σε τι κατασταση ειμαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροουζ ο πρώτος γυναικολογος μου ειπε πως μετραμε απο τη τελευταία περιοδο αλλα ο δεύτερος (που εμπιστεύομαι τυφλά) μου ειπε πως στις εξω. μετραμε 14 ημερες πισω απο την ημερομηνια της ωοληψιας!! ! παράδειγμα:αν εσυ εκανες ωοληψια στις 14 του μηνα τοτε η εγκυμοσύνη μετραει απο τη 1η του μηνος!! Ααχετα με το ποτε σου ήρθε περιοδος!!! Καταλαβες η σε μπέρδεψα?????

Δαφνηηηηηηη που εισαι οεοοοοο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Aγια μερα, ναι janolino την Τριτη κανω την εμβρυομεταφορα!!!

η Χιωτησα δεν ξερουμε τι εκανε; Ευχομαι να εχουν παει ολα καλα! Rose νομιζω πως ναι θα ακουσεις καρδουλα.

Φυσατε καλεεεεεε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! με πήρε χθες τηλέωνο αργά ο ντόκτορ (με την αγωνία μου έπαιζε??) και μου είπε ότι γονιμοποιήθηκαν 12 και τα έχουν βάλει στο time-lapse και τα κοιτάνε :) άντε να δούμε τι θα μείνει ως την Τρίτη! (και γω μάλλον τότε πάω για εμβρυομεταφορά, αν όλα πάνε καλά...) την τελευταία φορά από τα 14 που γονιμοποιήθηκαν την τρίτη μέρα έμειναν 6.. προς το παρόν είμαι λίγο πρησμένη και έχω κάτι ενοχλήσεις, ελπίζω να περάσουν σύντομα...

Πάω για άλλο ένα καφεδάκι (ντεκα βεβαίως βεβαίως, είπαμε αμάν να απεξαρτηθώ :) ) και από αύριο βιβλία, ταινίες και νάνι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!

jannolino καταλαβα απλα πεφτει 1 ημερα πριν ερθει η περιοδος μου ετσι οπως ειπες και το μετρησα.ωοληψια εκανα στις 1 Ιουνιου και η τελευταια περιοδος μου ηταν 19/5 δηλαδη απο 18/5 μετραω?μου φαινεται απλα οτι μετραω κανονικα απο τις 19/5 την τελευταια μου περιοδο και ειμαι σημερα στην 37η εβδομαδα αρα ποσο ειμαι?πω μπερδεμα ειναι θα μου πει ο γιατρος την Τεταρτη σιγουρα...

daphne_b μου μια χαρα τα πανε τα εμβρυακια σου αντε με το καλο βρε κοριτσια και οι δυο σας!!!!!

morouli μου δεν ξερω αν ακουσουμε καρδουλα μου φαινεται θα ειναι νωρις..μακαρι βεβαια ανυπομονω μεχρι την Τεταρτη!

morouli και daphne_b φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ειστε οι επομενες!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρομερο.. το ποσο ιδια αισθανομαι με αυτα που λεει το αρθρο daphne αν και ακομα ειμαι λιγο πριν την πρωτη τεχνιτη προσπαθεια ειναι φοβερο... [smilie=read2.gif] εμεις ουτε καν προσπαθουμε αυτη την στιγμη... πρωτα πρεπει να ανεβουνε τα νουμερα στο σπερμοδιαγραμμα και η κινητικοτητα και ενα μικροβιο που κανει κακο στο μελλοντικο εμβρυο να εξαλειφθει και και και.... καλημερα κοριτσια ειμαι καινουργια στο φορουμ αλλα εγραψα σε καποια θεματακια... Καλη υπομονη σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Επανέρχομαι νιώθοντας ήδη αρκετά καλύτερα – σας ευχαριστώ όλες για τη στήριξη και τα ζεστά σας μηνύματα!

Πέρασα ένα υπέροχο τριήμερο, καθώς στην παρέα του εξοχικού προστέθηκε μια τριανταφυλλένια γοργονίτσα που με ξεθέωσε στο παιχνίδι και τις βουτιές! Και αν και πονάω ... σχεδόν παντού, πήρα τόσο οξυγόνο μαζί της και δύναμη να συνεχίσω!!!

Morouli μου, εύχομαι με το καλό αύριο να υποδεχθείς στην κοιλίτσα τα εμβρυάκια σας και να είναι γερά και καλοστέριωτα κορίτσι μου!

Δάφνη μου, επίσης! Να έχετε τα καλά τα νέα και μια τέλεια υποδοχή για τα μικρά σας! Να έρθουν για να μείνουν!

Rose μου, υπομονή, η Τετάρτη δεν είναι μακριά!

Koritsaki mou, εσύ πώς είσαι; Καλύτερα; Ελπίζω!

Jannolino μου, κλωτσάει; Κλωτσάει;;;;;

Πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gejen καλως ηρθες και εδω!ετσι να λυσετε πρωτα οτι προβληματα εχετε και μετα βουρ στο ψητο :)

Μαρίνα Σ. ετσι μπραβο αφου πηρες οσο οξυγονο ηθελες τωρα δυναμικα συνεχιζεις στο επομενο βημα!η Τεταρτη εφτασε κιολας χιχιιχ

η αληθεια ειναι εχω πολυ αγωνια δεν αισθανομαι να ειμαι εγκυος και αυτο με φοβιζει για την αυριανη μερα.εν τω μεταξυ χθες εριξα ενα καυγα αγριο με τον αντρα μου και συγχηστηκα πααααρα πολυ,νευριασα αφανταστα(οι ορμονες μου εχουν τρελαθει)...λετε να εχω κανει κακο στο μωρο μου?το μετανιωσα μετα αλλα δεν μπορω να συγκρατησω τα νευρα μου,ετσι ημουν και πριν αλλα τωρα που ειμαι εγκυος μου φαινεται ειμαι χειροτερη :P θα εχω λετε δημιουργησει προβλημα στο μικρο μου?αχ θα σκασω μεχρι να παμε αυριο να το δουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μορουλι τι εγινε με την εμβρυομεταφορα?περιμενουμε νεα σου!

Δαφνη εκανες και εσυ σημερα?αντε κοριτσια ολα καλα ευχομαι να εχουν παει φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια, καλως τα δεχτηκα τα εμβρυακια μου.!!! Ολα ηταν υπεροχα!!! Τωρα υπομονη και αναμονη. Δεν σας κρυβω οτι δεν φημιζομαι για την υπομονη μου αλλα θα βαλω τα δυνατα μου. Δαφνη εσυ; Ολα καλα πηγανε σιγουρα, καλως τα δεχτηκες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα και γω τα εμβρυάκια σπίτι.. 3.. αν και ο γιατρός επειδή είδε μπόλικα να πάνε καλά μου είπε να βάλουμε 4 αλλά είπα όχι! αν είναι να γίνει θα γίνει.. το έχω δει το ..εργο άλλες 2 φορές και είμαι πιο ήρεμη τώρα.. ξέρω πως είναι και τα άσχημα νέα και τα όμορφα... χοριακή μου είπε στις 9/7... έχω πολύ μέλλον! προς το παρόν είδα 2 ταινίες και κοιμήθηκα κάνα 2 ώρες..

Μαρίνα πολύ χαίρομαι που πέρασες καλά! η ψυχολογία είναι το παν!

rose25 καλό θα ήταν να μην συγχίζεσαι αλλά δεν έγινε και τίποτα αν αγχωθείς μια φορά! σκέφτομαι την περίπτωση μιας γνωστής μου που έμεινε έγκυος ενώ είχε σχέση.. κλάμα κακό για 9 μήνες, άγχος με το γάμο, τσακωμοί με πεθερικά.. ςε, το μωρό μια χαρά γεννήθηκε!

Είπαμε.. αν είναι να κάτσει...

Για προτείνετε καμιά ταινία βρε κορίτσια για την περίοδο της ξάπλας! ;)

morouli καλή μας επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!πρωτα θελω να ευχηθω τα καλυτερα στη daphne και στο morouli.κοριτσια μου σας ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχετε τεραστιες χοριακες!!!

rosaki μη νευριαζεις και μη συγχυζεσαι!!το σπορακι σου ειναι μια χαρα αλλα χαλαρωσε λιγο!!το ξερω οτι οι ορμονες εχουν χτυπησει κοκκινο αλλα μην την πληρωνει ο αμαχος πληθυσμος !!

μαρινακι χαιρομαι που πηρες δυναμη.και γω παιρνω δυναμη απο την ανηψια του αντρα μου που μας εχει ξετρελανει!!εγω προσπαθω να ειμαι καλα.πανω που αρχιζω να κανω θετικες σκεψεις κατι γινεται και αλλαζω ψυχολογια.σημερα πηγα να κανω την πρωτη βελονα και ξαφνικα την ωρα που πηγαινα να την κανω σαν να μπλοκαρε και μου πεταξε εξω ολο το υγρο και φυσικα εκανα αλλη!!φτου γκαντεμια!!!στο γιατρο θα παω την πεμπτη το απογευμα.επισης εκλεισα ραντεβου για εξεταση θρομβοφιλιας στις 9/7.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli και Δαφνη ολα καλα μπραβο χαιρομαι!τωρα χαλαραααααα και οι δυο σας με ηρεμια και ξαααααπλααααα!!!!φουυυυυυυυυυυυυυυυυ να γαντζωθουν γερααα τα μωρουλια!

τι να κανω βρε κοριτσια μικροπραγματα ειναι αλλα εμενα με πιανει μια τρελα μια τρελα οχι δεν μπορωωω :)) που λεει και το τραγουδι...πρεπει απο εδω και περα να συγκρατουμε οσο μπορω γιατι οπως λες και εσυ Κοριτσακι μου δεν φταιε ο αμαχος πληθυσμος ;)

ειναι αναμεικτα τα συναισθηματα και ειναι λογικο κοριτσακι μου...ετσι ημουν και εγω ενω στην αρχη ξεκινησα δυναμικα αλλα χαλαρα χωρις αγχος απλα με τρεξιμο να προλαβω την ωρα να κανω τις ενεσεις τις τελευταιες μερες ημουν τελειως απαισιοδοξη.φοβομουν το αρνητικο εφοσον τοσα χρονια μονο αυτο επαιρνα!υπομονη λοιπον και χαλαρωσε οτι ειναι να γινει θα γινει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι εξελίξεις τρέχουν !! Εύχομαι να έχουμε κ πολλες εγκυουλες τον αλλον μηνα!!!!

μορουλι κ Δαφνη ευχομαι τα εμβρυακια να κολλήσουν στις κοιλιτσες και σε λιγο καιρό να ξεκινησουν να φουσκωνουν!!! Αντε με το καλο Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!

κοριτσακι μου τι ενεσεις κανεις ακριβώς? ? Δε σε βλεπω κ στα καλυτερα σου ψυχολογικα! (Μακαρι να κανω λαθος)

Μαρινακι ετσι σε θελω!!! Θα το πιασουμε το σπορι που θα παει!! Ειναι λιγο ζορικο κ παιχνιδιαρικο! Απο τωρα σου κανει νουμερα!! Ερχεται, ερχεται!!

Στη καινουρια της παρεας (συγνωμη αλλα δεν θυμαμαι ονομα) ευχομαι υπομονη κ τα καλυτερα περιμενουν στη γωνια!!!!

Ααααα μορουλι κ εσυ 9/7 εχεις χοριακη??

Ροζακι μουυυυυ ανυπομονω να μαθω τι εγινε στο γιατροο..!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα, εχω ηδη βαρεθει μα παρα πολυ σας λεω!!! Εχω μικρα πονακια χαμηλα στην κοιλια, κατι τραβηγματα αλλα που θα παει θα περασει και αυτο! Ολα για καλο ειναι. Εγω θα κανω χοριακη το Σαββατο 6 Ιουλιου. Σε 12 μερες μου ειπε. Κοριτσια ειμαι εγκυος και δεν το ξερουμε ακομη!

Rose γλυκια μου εσυ τι εκανες με τον υπερυχο; Περιμενουμε τα νεα σου. Πολλα φιλια στα υπολοιπα κοριτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ειπα να μπω με αλλον αερα χιχιιχιχ

τι κανετε κοριτσια μου?εγω ειμαι πολυ καλα ειδαμε σακο και τον λεκιθικο ασκο μου ειπε ο γιατρος.ειναι ενα μωρακι οπως ειχαμε δει απο την αρχη!αχ τι καλα ειμαι πολυ χαρουμενη μακαρι να συνεχισει να προχωραει τοσο καλα το σπορακι μου!!!!!!την αλλη βδομαδα παμε παλι για υπερηχο και ειπε οτι θα ακουσουμε καρδουλα..ειμαι 5 εβδομαδων και λιγων ημερων και μετραμε λεει απο την τελευταια περιοδο...σας αγαπω ολες και αγαπω και ολο τον κοσμο χαχαχα εχω χαζεψει=p~

μορουλι μου ρωτησες τον γιατρο γιατι εχεις αυτα τα πονακια και τα τραβηγματα?εγω θυμαμαι δεν ειχα απολυτως τιποτα μετα την εμβρυομεταφορα μονο πολυ εντονη οσφρηση και ισως και συχνοουρια οταν πλησιαζαν οι μερες ομως....περασα τοσο λουκι ομως με την υπερδιεγερση που δεν κοιτουσα τιποτα αλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας!!χαιρομαι που ειστε καλα.

morouli μου τα πονακια μπορει να ειναι και απο τα φαρμακα!θετικη σκεψη και ολα θα πανε καλα!!

rosaki μου ειμαι πολυ χαρουμενη για σενα αντε να ακουσουμε και καρδουλα και μετα ποιος μασ πιανει!

jannolino Μου πραγματικα δεν ειναι και στα καλυτερα μου!!δε θελω να σας στεναχωρω αλλα σκεφτομαι οτι σημερα ειχα πητ και τρελενομαι.αν ειχα μεινει εγκυος αυτο το μηνα θα ηταν αλλιως τα πραγματα!!που θα παει κοριτσια θα φταξουν τα πραγματα.

daphne πως εισαι?

αυριο εχω αδεια και θα τα πουμε το πρωι.φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα και γω η ξέμπαρκη να ευχηθώ σε morouli και daphne καλά αποτελέσματα και κουράγιο με την αναμονή κορίτσια!!!Μυθιστορήματα,labtop,ταινίες και όνειραααααααααααα μπλε και ροζ συννεφάκια μόνο!!!

Είπες κοριτσακι για την ένεση που βγήκε έξω το υγρό και θυμήθηκα την πρώτη ένεση μου την έκαναν στο γυναικολογικό κέντρο για να μου δείξουν πως θα τις κάνω.Στη θέα της βελόνας να έρχεται στη κοιλιά λυποθήμησα....ε αυτό ήταν μετά έκανα τη κοιλιά μου σουρωτήρι μόνη μου και δε χαμπάριαζα μου άρεσε κιόλας ένιωθω ότι έρχομαι πιο κοντά στο όνειρο!!!Καλό κουράγιο,μπράβο που έκλεισες να κάνεις και την εξέταση της θρομβοφιλίας,είμαι υπερ των εξετάσεων όταν μας συμβαίνει μια αποβολή και όχι να το θεωρούμε τυχαίο,πόσο μάλλον σε εσένα που ήταν και προχωρημένη εγκυμοσύνη.Καλά αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι ησυχία επεσε εδω μεσα!!! Που είστε καλεεεεεεε??

Κοριτσακι μου ολα θα περασουν κ θα ερθει η στιγμη που θα κρατησεις το υγιες μωρακι σου αγκαλιτσα!! Ειναι καποιες στιγμες που θα εισαι χαλια κ απαισιοδοξη! Περασε το κ αυτο!! Ασε τον εαυτο σου να στεναχωρεθει! Ειναι φυσιολογικο!

Δαφνηηηηηηη κ μορουλι τι κανετε καλε?? Τη παλευετε??? Απο αγωνια πως πατε? Σας θελω με κεφι τωρα! Ετσι????

Ροζακι μου ολα μια χαρα κυλανε εε?? Τι ομορφααα!! Αντε να ακουσεις κ καρδουλα για να το συνηδητοποιησεις λιγακι!! Απο συμπτωματα εισαι ενταξει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας.πηγα στο γιατρο και μου ειπε ολα καλα πανε.θα ξανακανω υπερηχο τη δευτερα και μαλλον η σπερ/ση θα γινει την τεταρτη.κοριτσια μου χαιρομαι που ειστε καλα.θα προσπαθησω να κανω και γω θετικες σκεψεις.

mardio εγω δε φοβαμαι τις ενεσεις και εχω κανει και εγω παρα πολλες η κακια η ωρα τι να πω.οσο για τη θρομβοφιλια δε νομιζω οτι εχω αλλα θελω να σιγουρευτω και να κανω σωστες κινησεις.

jannolino μερικες φορες μου κανει καλο να ξεσπαω.εσυ πως πας?κλωτσαει?

rosaki μου τικανεις?εισαι πιο ηρεμη τωρα?

morouli,daphne πωσ τα περνατε?

σας φιλω.καλυνηχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όπως είπε και η @anna_30 μπορεί εκεί που τα τεστακια δειχνουν άχνα μια μέρα ξαφνικός να δειξει θετικο🙏
    • Γι αυτο ειμαστε εδω κοριτσι μου!! η μια στηριγμα της αλλης!!! 🤗❤️ κι εγω μονο εδω στο φορουμ νιωθω οτι καποιος μπορει να νιωσει οπως νιωθω.. οσο και να με αγαπανε οι φιλες μου και οι ανθρωποι μου, αν δε το βιωσεις, δεν ξερεις πως ειναι...
    • Τελειααααα❤️❤️❤️ αρχικά ας μην προτρέχουμε γτ το θαυματακι μπορεί να ήρθε ❤️ αν δεν… τοτε πατε στα επόμενα πλάνα💪 από ότι κατάλαβα στον μεθεπόμενο κύκλο αν χρειαστεί που το απεύχομαι θα πατε με ενεσουλες γοναδοτροπινων και χάπια όπως έκανα και εγώ στη δεύτερη σπερματεγχυνση🙏❤️🙏 εύχομαι σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχαριστα κοριτσάκι μου❤️ 
    • Κορίτσια καλησπέρα! Πήγα κ μίλησα σήμερα μ το γιατρό γιατί αν μ έρθει περίοδος τελικά τη περιμένω Κυριακή τ Πάσχα άρα θ έπρεπε ν προμηθευτώ χάπια και ν μάθω διαδικασία από πριν!  μ είπε πως κανονικά κάνουμε εξετάσεις 1 2η μέρα τ κύκλου ορμονικές και μετά ξεκινάμε τα χάπια 2η με 7η μέρα και μετά κάνουμε παρακολούθηση , κατι ενεσακια λέει γ ν πολλαπλασιαστούνε και μετά τη τελική ένεση γ ν σκάσουν!  αλλα επειδή πέφτει μέσα στο Πάσχα η περίοδος αν έρθει εμένα , γ αυτόν τον κύκλο θ πάρω μόνο τα χάπια τα serpafar πρωί βράδυ , και μετά θ ξεκινήσουμε παρακολούθηση !  αν είναι ένα μ λέει δν θ κάνουμε την ένεση την τελική! Αν είναι περισσότερα τότε θ κάνουμε και την ένεση , θα το δούμε εκείνες τις μέρες! Κ στον κύκλο τ ιουνιου μ είπε ν προχωρήσουμε σε σπερματέγχυση!  Αυτα!!!! Σήμερα είμαι 7η ΜΤΩ δν έχω κανένα συμπτωμα , αλλά νιώθω πως έχω νεύρα και σαν μια σύγχυση εσωτερική , σν ν μην έχω υπομονή ένα πράγμα !    @Girly μουυυυυυ αγαπημένη μουυυυ φωτεινό μ πλασμα περιμένουμε νέα από το γιατρό! Αιντε σχολνα έχουμε πανηγυρια μπροστά μας , πρέπει ν είμαστε με κοιλιά είπαμε 😂😂🤰🤰🤰
    • Τι κάνετε κορίτσια μου?? @Demy93 τι έκανες τελικά με το δόντι? Όλα καλά ?  Εμείς πήγαμε γιατρο.. όλα πολύ καλά .. έφτασε το ένα κιλό η μπέμπα μας 🩷🩷
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...