Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια μου καλημερα!!οπως καταλαβαινετε ειμαι ξαπλα και μεχρι στιγμης εχω νιωσει μερικα τσιμπιματακια χαμηλα!ουτε η κοιλια μου πρηστηκε αυτη τη φορα ουτε το στηθος μου!δεν ξερω αν ειναι για καλο!!

ΜΙΚΑ μου περαστηκα σου κοριτσακι μου!μολις ειδα ειδησεις αμεσως σκεφτηκα εσενα.τοσο πολυ βροχη βρε παιδι μου και να χανονται ανθρωποι!αυτο ειναι τραγικο...

natasaki καλα ειμαι.προσπαθω να μη σκεφτομαι αλλα μερικες φορες δεν τα καταφερνω.εσεις μεγαλωσατε!!ποτε ηταν που μας ανακοινωνες τη θετικη χοριακη!!!

rosaki μου τι τραβατε με τις διαροιες!ελπιζω σημερα να εισαι καλυτερα!!

santaloxilo να εισαι καλα που διαβασες και τα δικα μας ονοματα στη χαρη της!μακαρι να μας βοηθησει ολες η Παναγιτσα!!

φιλακια σε ολα τα κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΆ..ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΙς ΓΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ..αΛΛΩΣΤΕ ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΟΠΩς ΚΑΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟς ΜΑς..ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙς ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ...ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ(ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗς ΤΑ ΛΕΩ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΙ ΕΓΩ)ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΗΞΙΜΟ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙς....ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΣΕ ΦΙΛΩ..ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΚΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou!!!koritsia mou ta fwta sas thelw simera molis sikwthikas kai piga toualeta eida sto eswrouxo ligo kafe kai otan skoupistika epeisis ugra kafe na anusixisw???[smilie=sad7.gif]to stithos mou ponaei kai exw mia mikri enoxlisi mesi kai katw koilitsa!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

lallouna απο αυταπου εχω ακουσει απο αρκετες κοπελες σε forum ειναι οτι οσες ειδαν καφε υγρα η λιγο αιματακι τους βγηκε σε καλο!να μην ανυσηχεις λοιπον και μακαρι και για σενα να ειναι σημαδι εγκυμοσυνης;))

santaloxilo το ξερω και εγω οτι δεν υπαρχουν συγκεκριμενα συμπτωματα αλλα επειδη την προηγουμενη φορα ειχα θετικο αποτελεσμα χωρις να το θελω το μυαλο μου παει στις ομοιοτητες και στις διαφορες που παρατηρω!!οπως λες και εσυ θετικη σκεψη και οτι ηθελε προκυψει!!

τα υπολοιπα κοριτσια που ειναι?ξυπνηστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou seuxaristw polu!!!!!!!!!!!!!makari giati tromokratithika!!!!!!! fovamai na paw stin toualeta!ase pou kai ppali twra pou piga eida kafe sto xarti!!!an sunexisei tha parw ton giatro mou til na mou pei ti tha kanw kai oxi tipota allo aurio prepei na paw gia douleia

Επεξεργάστηκε από lallouna
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες! Εγώ ξύπνησα και αφού έκανα τις ενεσούλες μου το έριξα στη μαγειρική! Τις ενέσεις μου τις κάνει ο άντρας μου αν και δεν είναι και τόσο τρομακτικό να τις κάνω και μόνη μου κάποια στιγμή. Του το είπα βέβαια αυτό, αλλά στεναχωρήθηκε γιατί λέει οτι θέλει και αυτός να παίρνει μέρος σε όλες τις φάσεις της προσπάθειας μας. Να ρωτήσω τα κορίτσια που έχουν κάνει τις menopur: μετά την ένεση τρίβετε το σημείο με βαμβάκι ή όχι. Ρωτάω γιατί κάτι τέτοιο διάβασα στις οδηγίες αν και γενικά σε άλλες περιπτώσεις ξέρω οτι δεν πρέπει να τρίβουμε μετά. Ξέρετε κάτι; lallounaκι κι εμένα καλό μου ακούγεται! Σε ποιά μέρα είσαι; Εσύ koritsaki mou πως τα πας; Κουνηθήκατε πάλι τα ξημερώματα διάβασα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια το κανετε;; Τι βροχη ειναι αυτη σημερα παλι;; Την χαζευα απο το παραθυρο..

Koritsaki moy μην ψαχνεις κ μην συγκρινεις τιποτα!! Καθε περιπτωση ειναι εντελως διαφορετικη απο την αλλη (απο εσας το εμαθα αυτο και πολλα αλλα !! ) οποτε χαλαρωσε, ξεκουρασου, διαβασε βιβλια να ξεχνιεσαι, δες και καμια κωμωδια κ πολυ πολυ θετικη σκεψη!! Ολα θα πανε καλα!! Ενα μεγαλο ΦΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ απο εμενα κ τα ζουζουνια μου!!

lalouna θα συμφωνησω με το κοριτσακι μου εχω διαβασει κ εγω αρκετες περιπτωσεις που το λιγο αιματακι τελικα ηταν εγκυμοσυνη!! Ομως το ιδιο θα πω κ σε εσενα χαλαρωσε κ οσο συσκολο κ αν ειναι (το καταλαβαινω απολυτα κ ολες το καταλαβαινουμε) προσπαθησε να μην ψαχνεις για συμπτωματα..Να μιλησεις με το γιατρο σου μηπως δεν πρεπει να πας για δουλεια ακομα κ να σκεφτεσαι θετικα φουουουουουουουοουουουοουουουοουουουοουου!!!!

fifoulina κ εμενα ο αντρουλης μου μου εκανε τις ενεσουλες!! Παντως εγω που εκανα γκοναλ μετα το ετριβα το σημειο με βαμβακι κ λιγο οινοπνευμα.. Αν θυμαμαι το εγραφε κ στις οδηγιες.. Δεν ξερω αν εχει καποια διαφορα στις μενοπουρ.. Φανταζομαι δεν ειναι κακο αλλα το καλυτερο ειναι για οποιαδηποτε απορια εχεις οσο απλη κ αν φαινεται να ρωτας το γιατρο σου.. φουουουουουουουουουουουουουουουουουουουου!!!

Φιλια πολλα σε ολες !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lallouna και γω ειχα αιματακι κηλιδες κοκκινες κ πηρα τηλ το γιατρο κ μου αυξησε τα ουτρο από 6 σε 8 και ξεκουραση, τηλ του δε χανεις τιποτα Πιστευω να είναι ξεκουραστη η δουλεια σου.Ποτε κανεις χοριακη? Φιφυλινα εγω εβαζα οινόπνευμα στην κοιλια μου..ασε και τον αντρα σου να συμετεχει με τις ενεσουλες.εμενα φοβοταν κιολας αλλα μια χαρα τις εκανα μονη μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου πως εισαι καλα? σηκώθηκες η ακομα? Rose και Natasa εγκυουλες τι κανετε?sandaloxilo τι κανουμε?candycrah που εχει εξαφανιστεί?δυκολευομαι να γραφω κάτι έχει πάθει ...μάλλον το βρηκα..ειχα πατησει κατι . Εγω σημερα σφουγγαρισα δεν πηγαινε άλλο....ξεσκονισα , μαγιρεψα...αυτά . Κατά τις 1 το μεσημερι εκλειναν τα ματια μου μα τι νυστα ηταν αυτή....απλωσε ένα πλυντηριο ο Νικος και εχω πεσκεσι όταν ερθει μια λεκανη φουλ.αλλα απ το μεσημερι ξεκουραζομαι. αυριο θα κανω τα υπνοδωμάτια και μπανια. φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fifoulina μου ο αντρουλης σου πιστευει οτι ετσι συμμετεχει και αυτος στην ολη διαδικασια και αυτο τον ευχαριστει!εμενα παλι δεν το εχει και πολυ με τις ενεσεις και απο παλια τις κανω μονη μου!εγω ειμαι καλα και σιγα σιγα αρχιζω να κινητοποιουμαι!δε ξερω αν κουνηθηκαμε ,δεν καταλαβα ουτε διαβασα τιποτα!εγω σε ολες τις βελονες μετα που θα τις κανω περναω την περιοχη με το βαμβακι και με το οινοπνευμα!

natasaki το ξερω για τα συμπτωματα αλλα το μυαλο μου κανει συγκρισεις μονο του!αλλα οτι ειναι να γινει θα γινει!!θετικη σκεψη!!φιλησε μου τα ζουζουνια σου!!

ΜΙΚΑ μου σιγα σιγα με τις δουλιτσες ε?

rosaki μου εισαι βολτουλα σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mika mou i adouleia mou einai grafeiou alla exei poli anxos den xerw akoma mou eipe an mporw na meinw sto spiti aurio!!!na min anusixw mou eipe ola kala tha pane den mou eipe kati idiaitero diladi alla kathe fora pou skoupizomai vlepw likaki kafe kai oso paei kai anisixw perissotero!!!mporei na [parw adeia gia aurio den xerw akoma!tin pempth paw gia xoriaki!!ante na doume i xapla tha vgei se kalo?i tsifos?tha dixei ena ouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuffffffffffffffffffffffffffffffff megalo!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κι απο μενα(παρακληση μη γραφεται γκρικλις αργω να διαβασω χαχαχαχαχαχα)Lallouna φουυυυυυυυυυ κι απο μενα (πάντως η αδερφη μου οταν εμεινε εγκυος χωρις να το περιμενει και χωρις καμια διαδικασια σαν τη δικη μας ειχε καφε υγρα 3 μερες πριν την περιοδο για 2 24ωρα..νομιζε θα της ερθει περιοδος αλλα αυτα ηταν καφε..της ειπε μετα ο γιατρος της οτι ειναι απο την εμφυτευση...ευχομαι τα ιδια....ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙς;;fiffoulina κι εμενα δεν θα μπορουσε να με βοηθησε τον θαυμαζω τον δικο σου ..μπραβο του...εμενα με παει και με φερνει οταν εχω να κανω ενεση...νατασακΙ τι κανεις;;τι κανουν τα μωρα;;;μικα σιγα τις δουλιες!!rosaki όλα καλά?????Εγω δεν εχω κανενα συμπτωμα συστυχως..ουτε το στηθος εχει φουσκωσει σαν την αλλη φορα ουτε τιποτα...τον αλλο μηνα σκεφτομαι σπερματεγχυση ρε κοριτσια...κι ας μη θελει ακομα ο γιατρος μου...να ρωτησω κατι θελει καποια ιδιαιτερη προετοιμασια;;;η οπως με τα χαπια ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΙΝΕ SANTALOXILO MOY(ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ)ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΓΚΛΙΚΛΙΣ!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΦΕ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΕΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΛΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΕ ΤςΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΜΕ ΗΡΕΜΙΣΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΝΑΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ!!!!!ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΝΧΥΝΣΗ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔςΣΕΙ ΕΝΕΣΕΙΣ PUREGON ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ PREGNYL ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΧΑΠΙΑ!Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΙΝΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ειδες που σταματησαν;;οπως και στην αδερφη μου;;ευχομαι τα καλυτερα..σε ευχαριστω για τις πληροφοριες...Ο γιατρος μου ειναι αρνητικος στο να παω για εξωσωματικη(το χω ξαναγραψει σορι για οσες σας επρηξα)και για τη σπερματεγχυση θελει πιο πισω να την δοκιμασω..δεν ξερω αν εχει δικαιο αλλα μου λεει απο τη στιγμη που εισαι 30 προσπαθεις 2 χρονια οι εξετασεις ειναι καθαρες προσπαθησε λιγο ακομα...κι εδω που τα λεμε εχει ενα δικαιο...οποτε λεω να προτεινω τη σπερματεγχυση αυτη τη φορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες!santaloxilo mou το κακο ειναο οτι δεν μου σταματησανε εχω ακομα καφε για να πω την αληθεια φοβαμαι αρκετα αλλα προσπαθω να μην το βαζω κατω τωρα παει ο αντρας μου στο γιατρο για την αδεια αντε να δουμε τι θα του πει!κανε μια σπερματενχυση και επιζω ναχεισ με την πρωτη επιτυχια κοριτσακι μου φφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ απο τωρα να πανε ολα καλα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!

lallouna καταλαβαινω την αγωνια σου!!και εγω ενα απο τα ιδια ειμαι.αυτες οι μερες μεχρι τη χοριακη σε τρελαινουν!θα προσπαθησουμε να κανουμε θετικες σκεψεις!!

santaloxilo και εγω συμφωνω με το γιατρο σου αλλα και σπερματεγχυση να κανεις δεν ειναι τιποτα!μπορεις να την κανεις με φυσικο κυκλο χωρις δλδ να παρεις φαρμακα η να παρεις χαπια η και ενεσεις.απλως στη σπερ/ση για μενα παιζει ρολο η ηλικια που εσυ την εχεις,να υπαρχει παρα πολυ καλο σπερμα και στο τελος να σου κατσει να το πω ετσι!

τα υπολοιπα κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKI MOY ESY PWS EISAI SIKWTHIKES KATHOLOY?

σημερα εχω σηκωθει εχω στρωσει τα κρεββατια,επλυνα ενα ταψι εβαλα πλυντηριο και σε λιγο θα μαγειρεψω!

εσυ σηκωνεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου..εγω ειμαι πολυ καλυτερα Δοξα το Θεο μαλλον θα κρυωσα αυτο λεω και εγω!η μπεμπα μου κλωτσαει συνεχεια και ειμαστε πολυ χαρουμενοι!!!!

Χρονια πολλα σε οσες γιορταζετε και να χαιρεστε οσους εχετε !!!!

το σ/κ βολταρα συνεχεια και ξεσκασα λιγακι,ωραια περασαμε!!!

Λαλουνα αν μπορεις γραψε ελληνικα γιατι τα Greeklish ειναι πολυ σπαστικα δεν μπορεις να τα διαβασεις.κατσε ξαπλα ξεκουρασου και παρε τηλ.τον γιατρο σου να σου του το πεις!φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

κοριτσακι μου φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

fifoulina αστον αφου θελει να συμμετεχει καλο ειναι αυτο νιωθει οτι κανει κατι και αυτος...εμενα ηταν παρων στις ενεσεις αλλα δεν ηεθλα να τις κανεις εκεινος φοβομουν οτι θα δειλιασει και δεν θα την κανει αν και το ειχε κανει κανα δυο φορες...στην αρχη μου τις εκανε μια νοσηλευτρια και μετα μονη μου πηρα το κολαι που λενε και ηταν παιχνιδακι για μενα...αφου συνηθισα και οταν δεν ειχα αλλες να κανω λεω τι εγινε τελειωσε κιολας?χαχαχαχ ειχα πρηστει ομως εγω αστα να πανε....εβαζα οινοπνευμα πριν την κανω και μετα το πιεζα λιγακι για να διαλυθει το υγρο μεσα μου!!

santaloxilo συμφωνω με το κοριτσακι μου θελει καλο σπερμα και απο εκει και περα κρινει ο γιατρος σου πως θα συνεχισετε!

φιλια απο μενα θα τα ξαναπουμε κοριτσια να προσεχετε!!!

ενα τεραστιο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ για ολες που περιμενουν ευχαριστα νεα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε θα το πιστεψετε επεσα.........από που απ την καρεκλα ενώ καθομουν. Ηταν στο πλακακι όχι στο χαλι και καθησα μπροστα μπροστα μαλλον και γλιστρισε η καρεκλα......ευτυχως δεν ειδα τιποτα περιεργο αλλα φοβάμαι πολύ....βρισετε αντεχω........σημερα και γω αλλαξα σεντονια, καθαρισα το μπανιο και σκουπισα. (όχι με ηλεκτρικη) μονο ο αντρας μου θα τη βαζει τωρα. Τωρα είμαι στο καναπε με την κουβερτουλα μου και η Μαρια πηγε να ξαπλωσει με το μπαμπα της. Εξω κακοκαιρια παλι. βρεχει φυσαει αερας....χαμος....αυριο η μεγαλη ημερα για υπερηχο!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [αω να φτιαξω ένα καφε να συνελθω. Ο πωπος μου ποναει να φανταστείτε τουμπα. Κοριτσακι μου ξεθαρεψες ε? σιγα σιγα μην κουράζεσαι....Rose καλυτερα εισαι ε? μαλλον ειχες ψιλοκρυωσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sandaloxilo σπερατεγχυση κανεις σε φυσικο η σε προγραμματισμενο κυκλο με χαπακια και pregnyl.Και ισως και λιγες ενεσουλες. Αλλα όπως σου ειπε το κοριτσακι πρεπει να είναι πολύ καλο το σπερμα και όλα να είναι οκ στη γυναικα πχ σάλπιγγες.Παντως οκ και εμεις που καναμε εξωσοματικη δε πεθαναμε ε? χχαχαχχχαα δεν είναι κατι τραγικο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mika μου εννοειται πως δεν πεθανατε και εννοειται πως αν ερθει η ωρα θα κανω κι εγω μεχρι να πετυχω απλά αυτο που λεει ο γιατρος μου(και ειπα οτι εν μερη συμφωνω)ειναι πως συνηθως εξαντλεις ολα τα ενδεχόμενα πριν πας εκει..για αυτο ακολουθει τη συγκεκριμενη σειρα..σορι αν ακουστηκε καπως .Κι εγω το εχω συζητησει για εξωσωματική και φυσικα θεωρω οτι ειναι πολυ σπουδαιο να μπεις σε αυτη τη διαδικασια γιατι δειχνει ποσο πολυ θελεις ενα παιδι..η Λογικη του γιατρου μου(που κανει εξωσωματικες ειναι πως επειδη ακομα εχω χρονο να δοκιμασω αλλιως..αν δεν πετυχει κι εγω θα μπω στο κλαμπ...φιλια πολλα ...αα το σπερμα ειναι πολυ καλο και οι σαλπιγγες...για να δουμε..αν δεν πετυχει αυτο το μηνα με τα χαπια λεω να δοκιμασω με σπερματεγχυση...ευχαριστω για τις πληροφοριες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Santaloxilo όλα καλά τα έχετε! Πάντως και λόγω ηλικίας καλά κάνεις και δεν πας στην εξωσωματική. Εδώ εμείς με τόσα προβλήματα και πάντα ελπίζουμε σε ένα "θαύμα". Σίγουρα είναι θέμα χρόνου η δική σου περίπτωση. Πλησιάζει η ώρα! Βρε Μίκα, τι έπαθες κι εσύ; Τελικά όσο προσέχεις και φυλάγεσαι τόσο συμβαίνουν διάφορα. Περιμένουμε αύριο τα νέα από τον υπέρηχο σου! Ε ρε και να είναι δυο τελικά. Μετά θα πέφτουμε εμείς από τις καρέκλες!! Εγώ συνεχίζω τις ενέσεις και αύριο θα πάω για τον πρώτο υπέρηχο. Να δούμε τι έχει μέσα στο σακούλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...