Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

γεια σας κοριτσακια μου!εφερα τα εμβρυακια μου σπιτι μας!μου εβελε 3 παρα πολυ καλα αλλα τα αλλα δεν προχωρησαν οαο επρεπε και δεν εχω για καταψυξη!ελπιζω να μη χρειαστει!χοριακη 2/12 και τωρα ξαπλα!

rosaki μου χαρηκα πολυ που η μπουμπου ειναι μια χαρα και η καμπυλη το ιδιο!τωρα φυσα για μου ερθει η μπεμπεδοσκονη!

elina76 να χαιρεσαι τα παιδακια σου!εχεις δικιο για αυτα που λες απλως οταν προσπαθεις πολλα χρονια και το μωρακι δεν ερχεται δεν εχεις ορεξη για πολλα πολλα.το μονο που σε κανει ευτυχισμενη ειναι να ερθει η ωρα να το κρατησεις αγκαλια!!

santaloxilo ειδες που ειναι δυο τελικα?δεν ξερω το λογο που θελουν και την πεμπτη αλλα κατι θα ξερει παραπανω.και εμενα ενω μου εκανε σπερ/ση μου ειπε οτι θελει και επαφη γιατι θα βοηθησει!

θα ξεκουραστω λιγο και θα τα πουμε το απογευμα!φιλακια:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακι μου!!!!!Ευχομαι μια τεραστια χοριακη κοριτσακι μου !!!!!!!!!!!!!!!!κι εγω θα ακολουθησω τις συμβουλες του τελικα κι οτι γινει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου ενα τεραστιο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ απο την μπεμπουλα μου και μενα για να γατζωθουν γερα τα εμβρυακια σου!!!!!ξαπλαααα τωρα και ολα καλα θα πανε...

στην σπερματεγχυση που ειχα κανει και μενα μου ειχε πει ο γιατρος να εχουμε επαφη για να υπαρχει λεει μεσα παντα σπερμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου καλως τα δεχτηκες τα εμβρυακια σου, αντε ξεκουραση τωρα και παρεα εδώ!!!!!!!!!!!!!φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ! Rose ευτυχως τιποτα δε ηταν τελικα τα υγρα, ηρέμησες τωρα! Η Νατασα μενει να μας πει τα νεακια της απ τα εμβρυαακια της...κ την εξεταση. Εγω εδώ σημερα δεν εχω τρελο ρεψιμο είμαι καλυτερα...γενικα φοβάμαι πολύ... η Τριτη μου φαινεται πολύ μακρινη κατι πρεπει να κανω να ξεχαστω.....αγχωμενη είμαι δεν είμαι τοσο καλα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKI ΜΟΥ ΚΑΛ ΩΣ ΤΑ ΔΕΧΘΗΚΕΣ! ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ...ΚΑΛΟΠΙΑΣΤΑ ΝΑ ΝΑΙ!!!ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΕΚΑΝΕΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ...ROSE ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ Η ΚΑΜΠΥΛΗ.ΤΟ DOPLER ΕΜΕΙΝΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ.ΜΙΚΑΚΙ ΚΑΙ ΓΩ ΣΕ ΑΚΟΥΩ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΥΨΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ.ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΗ Η ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΟΥΠΕΡ...Η ΑΛΛΗ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΚΑΡΔΙΟΕΛΕΓΧΟ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ;;; ΝΑΤΑΣΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ Η ΚΟΥΔΟΥΝΑ...agapaki ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;ΚΑΘΟΛΟΥΚ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα!!αυτα τα φαρμακα φερνουν πολυ υπνο βρε παιδι μου!!

σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας και τα φυσηματα!!

ΜΙΚΑ καταλαβαινω την αγωνια σου αλλα παντα να σκεφτεσαι θτικα και θα πανε ολα καλα!!

santaloxilo,rosaki,mardio ξαπλα ειμαι τι αλλο να κανω!!σηκωνομαι μονο για τουαλετα η αν θελω να παρω κατι απο την κουζινα γιατι ειμαι μονη μου!!θα περασουν οι μερες που θα παει[smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια τι κανετε;; Απο χτες ηθελα να μπω κ να σας διαβασω κ να γραψω αλλα με περιμεναν επισκεψεις κατω απο το σπιτι μολις γυρισα απο το γιατρο κ τελειωσαν τα μεσανυχτα.. Τωρα σας γραφω βιαστικα απο τη δουλεια!

Koritsaki moy καλως τα δεχτηκες τα εμβρυακια σου!! Ενα μεγαλο ΦΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ κ απο εμας κ ευχομαι να γαντωθουν πολυ γερα στην κοιτσα σου!!

ΜΙΚΑ μου ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολο να μην αγχωνεσαι ομως προσπαθησε να το κανεις κ να σκεφτεσαι μονο θετικα!! Να ξεκουραζεσαι πολυ κ ολα θα πανε καλα!!

Rosaki χαρηκα παρα παρα πολυ που ολα ειναι καλα κ ηρεμησες κ εσυ τωρα!!

Mardio τι κανεις ; πως ειναι τα κοριτσακια σου;;

Santaloxylo δυο αυγουλακια!! Ειδες που αγχωνοσουν;; ευχομαι αυτη η φορα να ειναι η τυχερη!! Φουουουουουοουουουουουουου!!

Εμεις καναμε τον υπερηχο χτες κ δοξα το Θεο ολα καλα!! Μονο κατι για τις βαλδιδες δεν προλαβε να δει η γιατρος γιατι γυρισε το μικρακι κ δεν μας εκανε τη χαρη να ξαναγυρισει σε θεση που βοηθαει κ ετσι θα ξαναπαω σε 2 εβδομαδες παλι.. (αφου εχω διορθωσει κ την δυσκοιλιοτητα μεχρι τοτε :? γιατι κ αυτο δημιουργει προβλημα μου ειπε.. ) Μαλλον ειναι κ τα δυο αγορακια!!

Φιλια πολλα σε ολα τα κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου! Πλεον δεν προλαβαινω να μπαινω συχνα γιατι η μικρή σταματησε τον παιδικο μιας και μας εφερε ιωσουλα στο νεογεννητο αδερφο της ετσι στο τσακι γλιτωσαμε κι αυτο λογο του θηλασμου αλλιως θα μπαιναμε νοσοκομειο. Τωρα οπως ειπαν και οι διδυμομανουλες τρεξιμο λίγο ξενυχτι μιας και το μωρο μας κανει τη χαρη να κοιμομαστε κουραση λογω συχνου θηλασμου και εγω να τρεχω σαν τρελη να προλαβω. Για αυτο μην αγχωνεστε θα το ζήσετε κι εσεις αυτο και προς θεου δεν παραπονιεμαι ειναι ωραια αυτη η τρελλα απλα θελεις και λιγο χρονο για σενα. Ευχομαι απο καρδιας κοριτσακι μου να εχεις μια χοριακαρα και στην Fifoulina που ξεκινα να εχει την επιτυχια που της αξίζει οπως σε ολες. Rose τι κανει το κοριτσακι κλωτσαει καλα τωρα ε? δωστης φιλακια. Natassa ολα πήγαν καλα στον υπερηχο μπραβο με το καλο τα αγορακια σου πως και ειναι το ίδιο φύλο συνηθως του Αρκουλη του καθονται ενα αγορακι κι ενα κοριτσακι πλακα κανω. Φιλια σε ολες! Δεν σας ξεχνω και προσευχομαι να γινεται συντομα μανουλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natasaki τι καλα που ειδες τα μωρακια σου!στον επομενο υπερηχο θα δειτε αυτο που δεν ειδατε και ισως να δειτε καλυτερα και το φυλο των μωρων! αυτο με τη δυσκοιλιοτητα πολυ μας ταλαιπωρει βρε παιδι μου!

labrini μου περαστικα στο γιοκα σου.ετσι ειναι αν εχεις και αλλα παιδακια που πηγαινουν σχολειο.σου κουβαλανε του κοσμου τις ιωσεις!καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο να μπαινεις συχνα αλλα οποτε μπορεις να μας γραφεις τα νεα σου!

οι υπολοιπες που ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή;;;;;;Που χάθηκες βρε κορίτσι...Πολύ χάρηκα που διάβασα νέα σου...έστω και αν ήταν νέα μιας κουρασμένης μαμάς...Θα βρείτε ρυθμούς λίγο οργάνωση και θυσίες περισσότερο από τη μεριά της μαμάς θέλει και όλα θα κυλάνε όμορφα...Σαραντήσατε κιόλας;;Απίστευτο μου φαίνεται,πως περνάει ο καιρός....

Νατασσάκι είδες τζάμπα το άγχος,όλα καλά...Αγόρια ε;;;τρεχάτε ποδαράκια μου...έχω μια φίλη με δίδυμα αγόρια λίγο πιο μεγάλα από τις δικές μου και όταν την βλέπω να τους πηγαίνει βόλτα μόνη είναι σα κάτι ανθρώπους που κρατάνε κάτι πελώριους ΄σκύλους από τα λουριά και δε μπορούν να τους κάνουν καλά και τους τραβολογάνε...χα χα...έτσι και αυτοί...και τρέχουν σφαίρα τα μικρά...αθλητές του στίβου και η μαμα και ο μπαμπάς γαρ...χα χα.Αντε καλή β επιπέδου τώρα!

Koritsaki mou κλωσσάς;

Που είσαι Μικάκι σήμερα;Πρωινή συντροφιά μου;χα χα

Καλό ΣΚ σε όλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia kai kalws sas vrika einai i prwti fora sauto to foroum prospathoume 8 xronia kai meta apo 4apotuximenes spermatenxunsis pirame tin apofasi na kanoume exwswmatiki eimai stin 6 mera evruometaforas eimai apo tin 1 mera sto krevati kai fovamai para polu an kai den to dixnw!!exw kapoia ponakia otan eimai wra orthia kai sunaxeia piasmeni i mesi mou me ponaei para polu!!!auto pou ithela na rwtisw einai pws ta 2 emvriakia pou mou valane itan exeretika opwsb eipe o giatros an kati den pigene kala den tha eixa kapoia asxima suptwmata?euxaristw gia to xrono sas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!ελατε να πιουμε καφεδακι!!

mardio κλωσσαω δε θα πει τιποτα!προσπαθω να μη σηκωνομαι πολυ αλλα μετα τις 5 μερες θα σηκονομαι να κανω εστω ενα φαγακι!

θελω να συγχαρω ολες τις διδυμομανουλες γιατι ειναι πραγματικα πολυ δυσκολο να εχεις δυο μωρακια!η αδελφη μου λεει οτι το ενα παιδι πρεπει να ειναι παιχνιδακι!!:)

lallounα καλως μας ηρθες και σου ευχομαι καλη επιτυχια!η μεση σου μπορει να ποναει απο την πολυ ξαπλα!θελω να σου πω οτι ειναι πολυ νωρις για να εχεις συμπτωματα ειτε εισαι εγκυος ειτε οχι!τα συμπτωματα που νιωθουμε ειναι απο τα φαρμακα και σε καθε γυναικα και σε καθε προσπαθεια ειναι και διαφορετικα!προσπαθησε να μη τα σκεφτεσαι αυτα και να εχεις θετικη σκεψη!ποτε θα πας για χοριακη?

περιμενω και τα αλλα κοριτσια να μπουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου! Το ρεψιμο καλα κρατει πηρα χθες τηλ τον γιατρο μου και μου ειπε υπομονη.......2-3 βδομάδες θα παερασουν λεει....Εγκυος μου λεει εισαι τι να σε κανω...χαχαχχαχαχα! Χθες το βραδυ η Μαρια μου εκανε 2 φορες εμετο και κοιμηθήκαμε μαζι να τη βλεπω. Ευτυχως κοιμηθηκε ησυχη...Σημερα πρωι εκανα σιδερο 25 λεπτακια αλλα αφησα 2 πουκαμισα δεν την παλευα...μαγιρευω κοτοσουπα και χορτα πατζαρια για τη μαμα μου να τα στειλω. Επισης περιμενω το μεγαλο αδερφο μου για καφεδακι. Κοριτσακι μου ξαπλα και ξεκουραση....εχω αγωνια αντε κοντευουν οι μερες να το/τα δω! ηρθε ο αδερδος συνεχιζω αρφοτερα....

Επεξεργάστηκε από ΜΙΚΑ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!ελατε να πιουμε καφεδακι!!

mardio κλωσσαω δε θα πει τιποτα!προσπαθω να μη σηκωνομαι πολυ αλλα μετα τις 5 μερες θα σηκονομαι να κανω εστω ενα φαγακι!

θελω να συγχαρω ολες τις διδυμομανουλες γιατι ειναι πραγματικα πολυ δυσκολο να εχεις δυο μωρακια!η αδελφη μου λεει οτι το ενα παιδι πρεπει να ειναι παιχνιδακι!!:)

lallounα καλως μας ηρθες και σου ευχομαι καλη επιτυχια!η μεση σου μπορει να ποναει απο την πολυ ξαπλα!θελω να σου πω οτι ειναι πολυ νωρις για να εχεις συμπτωματα ειτε εισαι εγκυος ειτε οχι!τα συμπτωματα που νιωθουμε ειναι απο τα φαρμακα και σε καθε γυναικα και σε καθε προσπαθεια ειναι και διαφορετικα!προσπαθησε να μη τα σκεφτεσαι αυτα και να εχεις θετικη σκεψη!ποτε θα πας για χοριακη?

περιμενω και τα αλλα κοριτσια να μπουν!!

nasai kala gia tis euxes sou tin pempth tha paw gia xoriaki kai to perimenw pws kai pws moudwse polles kales elpides logw hlikias o giatros giati eimai mikrh!!!vre koritsia an kati den paei kala den fainete apo tin arxi?erwtisi kai dikia mou kai tou antra mou pou me rwtaei kathe mera giauto!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα! Επιτέλους λίγος ήλιος να ανέβει κι η διάθεση μας. Σας τα είπα τα νέα; Ξεκίνησα τις ενεσούλες!! Αχ για να δούμε τι θα κάνω... Έχω γενικά πολύ άγχος με τα φάρμακα, αλλά για το συγκεκριμένο σκοπό χαλάλι. Koritsaki mou ελπίζω σύντομα να βρεθώ στη θέση σου, δηλαδη ξάπλα. Θέλω να προσπαθήσω να μην αγχώνομαι για να ανταποκρίνεται καλύτερα ο οργανισμός μου, αλλά με τη δουλειά και τους γύρω δεν ξέρω κατά πόσο θα τα καταφέρω. Για την ώρα μόνο ο άντρας μου κι εγώ το ξέρουμε. Δεν το έχουμε πει στους γονείς για να μην μας αγχώνουν. ΜΙΚΑ προσπάθησε να μην τρως βαριά φαγητά και να αποφεύγεις τα πολλά μπαχαρικά στο μαγείρεμα. Δεν υπάρχει κανένα γιατροσόφι για το ρέψιμο; Daphne εσύ σε τι φάση είσαι; Οι υπόλοιπες εγκυούλες τι κάνουν; Natasa άρχισες να φτιάχνεις την προίκα τους; Labrini πάλι καλά που βρήκες χρόνο να μπεις να μας πεις τα νέα σου! Τη μικρή θα την ξαναστείλετε στο σταθμό ή όχι; lallouna πόσο σε καταλαβαίνω. Όλες που έχουμε περάσει από αυτό το στάδιο ψάχνουμε για συμπτώματα, αλλά όπως προείπαν και τα κορίτσια πολλά από αυτά τα προκαλούν τα φάρμακα. Σίγουρα η ηλικία βοηθάει πολύ. Άσε που τώρα τελευταία έχουν πολλή πέραση τα δίδυμα στο ποστάκι μας, οπότε πρόσεχε τι θα σου έρθει! Με το καλό η χοριακή! Santaloxilo τι κάνεις; Σου έδωσε κάποιες άλλες οδηγίες ο γιατρός ή τώρα είσαι στην αναμονή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αυτοί οι κακόμηροι οι άντρες τους βάζουμε θέλοντας και μη σε όλο αυτό το "τρυπάκι".

Lalouna να σε καλωσορίσω και γω και να σου ευχηθώ κάθε επιτυχία...8 χρόνια;;Γιατί το αφήσατε τόσο βρε κοριτσάκι...αυτές οι σπερματεγχύσεις ποτέ δε τις χώνεψα...Δε σου κάνω έλεγχο προς Θεού,απορία εκφράζω...Είτε καλό είτε κακό το αποτέλεσμα δε νομίζω ότι θα χες κάποια ένδειξη.Και να μη τα δέχθηκε ο οργανισμός πχ φτου κακά λέμε τώρα πάλι στις 2 βδομάδες από εμβρυομεταφορά και αφού σταματούσες τα ultro θα βλεπες περίοδο,νομίζω...Αλλα να σκέφτεσαι θετικά και συ και ο σύζυγος....

Εγω βρε κορίτσια δεν έκανα τόση ακινησία όπως σας ακούω...Στις 4 μέρες από την εμβρυομεταφορά πήγα στη δουλειά μου που σημαίνει οδηγούσα,ανεβοκατέβαινα σκάλες,πήγαινα σούπερ μάρκετ,επέστρεψα στις κανονικές μου δραστηριότητες.Ο γιατρός μου θυμάμαι μου χε πει όχι υπερβολές πχ σηκώνω λεκάνη με ρούχα ή βγαίνω και τινάζω τα χαλιά ή πάω και χτυπιέμαι στο γυμναστήριο τα άλλα όλα κανονικά...Και τι να πω η άγνοια της πρωτάρας η συμβουλή του γιατρού πάντως όλα μια χαρά πήγαν....

Ισως και γω τώρα έξω από το χορό να μιλάω βέβαια και σε μια ενδεχόμενη εμβρυομεταφορά να ήμουν και γω όλο ξάπλα και προσοχή..

Μικάκι τι έπαθε το Μαράκι μου;;Δε σε πέτυχα το πρωι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και όσο για τα δίδυμα και το μεγάλωμα παιδιών κοντινής ηλικίας από τη πείρα μου θα πω είναι θέμα οργάνωσης και προγράμματος για να τα καταφέρει μια μαμά.Και σας μιλάω χωρίς να έχω φαγητό πχ καθημερινά έτοιμο από μαμά-πεθερά,χωρίς να έχω οικιακή βοηθό ή κοπέλα για τις δουλειές,εργαζόμενη κανονικά και εκτός σπιτιού,με άντρα με σπαστό ωράριο.

Όλα είναι θέμα οργάνωσης....εντάξει δε θα με δείτε κάθε μέρα με μαλλί κομμωτηρίου ή βαμμένο νύχι ή καινούρια ρούχα αλλά από τη στιγμή που θέλεις να γίνεις μητέρα είσαι συνειδητοποιημένη πως ο εαυτός σου θα περάσει σε δεύτερη μοίρα και πρώτη προτεραιότητα θα ναι το παιδί...

Θα με κράξετε οι φεμινίστριες και "οι πιο μοδέρνες" αλλά έτσι πιστεύω και με αυτή τη σκέψη τα καταφέρνω και μάλιστα δε το κρύβω ναι θα θελα κάποια στιγμή ακόμα ένα μωράκι...

Και όσο μεγαλώνουν στρώνουν τα πράγματα..εγω πχ φέτος που ναι 3ων έχω δει διαφορά,δεν έχεις να κάνεις με βρέφη αλλά με νήπια αλλά και μικρότερα από τότε που γεννήθηκαν σπάνιες να ήταν οι φορές που σήκωσα τα χέρια και είπα δε τα καταφέρνω.Για σας τις μέλλουσες διδυμομανούλες χτυπάει η κουδούνα...

Αντε οίστρος με έπιασε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΑ μου περαστικα στο Μαρακι σου!!γιορταζε χθες?να τη χαιρεσαι κοριτσι μου!!και εγω θυμαμαι ειχα κατι τετοια με ρεψιματα και καουρες!!λιγο χαλαρα με τις δουλιτσες ετσι?

fifoulina μου καλη αρχη και σου ευχομαι γρηγορα να βρεθεις στη θεση μου και με ενα θετικο αποτελεσμα!!εχεις δικιο οτι πρεπει να εισαι χαλαρη και με καλη ψυχολογια!συνεχισε ετσι,μη δινεις σημασια σε κανενα και ολα θα πανε καλα!!

mardio εμενα μου ειπαν 5 μερες ξαπλα και μετα να κινητοποιηθω αλλα χωρις υπερβολες!!οσο για τα διδυμα μπραβο σου που τα καταφερες στην ουσια χωρις βοηθεια!καμια φορα εχει να κανει και με τα ιδια τα παιδια δηλ.κατα ποσο ειναι ησυχα κτλ.παντως σου ευχομαι να ξαναγινεις μανουλα αφου το θελεις!!

rosaki που εισαι καλε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!

Νατασα ολα καλα με τα μικρα σου μπραβο,αγορακια ειπε ε?ετοιμασου τρεξιμο γερο με 3 αντρες μεσα στο σπιτι χιχιιχ με το καλο να ερθουν τα παιδακια σου!

Λαμπρινη λογικο ειναι να μην προλαβαινεις εσεις να ειστε καλα και οποτε μπορεις ετσι να μπαινεις να μαθαινουμε νεα σου...κλωτσαει γερα καθε μερα και ειναι τελειααα χιχιχιχ τα εδωσα τα φιλακια στην μπεμπα μου και εσυ να δωσεις στον αντρακο σου :)

κοριτσακι μου φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ετσι ξαπλα εσυ!

lallouna καλως ηρθες στην παρεα μας και ευχομαι σε λιγες μερες να εχεις μια τερααααστια χοριακη φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μην καθεσαι να σκεφτεσαι τιποτα ξεκουραση,ηρεμια και ολα θα πανε καλα!!!!

Μικα περαστικα στο κοριτσακι σου και να μην κουραζεσαι και εσυ πολυ ε?

fifoulina φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ καλη αρχη ολα να πανε τελειααα!!!!!!

MARDIO συμφωνω οσο αναφορα το θεμα της οργανωσης...τωρα για την προταιρεοτητα που λες συμφωνω εν μερη,το παιδι βαζεις πανω απο ολα αλλα πιστευω οτι πρεπει να μην παραταμε και τον ευατο μας οσο μπορουμε να διατηρουμαστε ωραιες και να κανουμε πραγματα για εμας...βεβαια τα λεω τωρα αυτα και εχοντας ενα παιδι να περιμενω οχι δυο σαν εσενα αλλα θελω να πιστευω οτι καποια θα τα τηρησω...

εγω κοριτσια απο χθες εχω παθει διαρροια και ειμαι κολλημενη με την τουαλετα :Sδεν ξερω τι με επιασε ξαφνικα!μου ειπε η μαια μου λαπα να φαω και βλεπουμε πως θα παει...τι κακο πραγμα αυτη η διαρροια νιωθω ασχημα και δεν μπορω να κουνηθω απο το σπιτι...η μπεμπα μου ευτυχως ειναι καλα κλωτσαει συνεχεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

να σας πω πως διαβαστηκαν ολα σας τα ονομα χτες στην εκκλησια μας..βοηθεια μας η Παναγια..FIFOULINA μου ειπε 14 μερες ουτροτζεσταν και μια ασπιρινη παιδικη καθε μερα(δεν ξερω γιατι)στην αναμονη ειμαι....τηρησα κατα γραμμα τις οδηγιες για επαφες αν και ακομα δεν καταλαβα γιατι πηγαμε τοσο αργα..κατα τα αλλα ολα καλα..ειμαι πιο χαλαρη .....lallouna καλως ηρθες και με το καλο να εχεις μια σουπερ χοριακη...rosa25περαστικα μικρο μου!!!!κοριτσακι μου πως εισαι;;MARDΙΟΣυμφωνω μαζι σου.ασε που εγω ποτε δεν ημουν το στιλ ΜΑΛΛΙ ΝΥΧΙ..ΧΑΧΑ τα αλλα κοριτσακια τι κανουν;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou pali kala poy sas vrika mou dinete kouragio!!!!mardiodustixws nai argisame alla den ftaigame emeis oi giatroi tis perissoteres fores se koitane stin tsepi kai oxi san anthrwpo pou paleuei na kanei ena paidaki!!ektos autou oi polles spermatenxunseis den xerwgia mena kai me osa exw perasei mou fainete tzampa lefta kai thimamai ton giatro pou piga na grapsw ta prwta farmaka kai mou eipe giati koritsaki mou den kanete mia exwswmatiki na xemperdeuetai!!!!parola auta gia na min polilogo pira ena kalo mathima oti pote min kaneis kati an den to psaxeis kala!!!!!!!!ena teleutaio tha sas pw gia na katalavete 7 xronia den mas eixan valei nakanoume kamia exetasi ektos salpiggkografia kai spermodiagramma!!!allla den peirazei ola kala thetiki skepsi exw alla einai i agnoia kai to kainourgio pou skeftomai!!!makari na pane ola kala gia oles kai naxoun kratithei se oles mas ta emvriakia mas!!!!![smilie=3some.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filoulina mou oso afora tin douleia poy eipes exeis dikio egw exw sovaro provlima me tin douleia pigena gia yperixous kai den mafinane na fugw milame gia trella kai stin teliki pira adeia giatrou gia na iremisw exw iremisei para poli!!!an ta deis skoyra pare mia adeioula kai xalara sto krevataki sou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!

Λαμπρινουλα μου περαστικα στον μπεμπακο σου!! Τι κανεις κοριτσι μου; πολυ τρεξιμο ε;; Δεν πειραζει αξιζει! Νομιζω οτι ειναι το πιο ομορφο τρεξιμο αυτο!Περιμενω πως κ πως να το ζησω κ εγω!!Κοιτα το ενα μωρακι ειναι σιγουρα αγορακι το αλλο θα μαθουμε σιγουρα στις 4 Δεκεμβρη..

Koritsaki moy πως εισαι;; Ξεκουραση εσυ πολυ τωρα και φουουουουοουουουουουουουουουουουουουουουουουοουουουου!!

Mardio με εκανες κ γελασα με τη φιλη σου κ τα διδυμακια της να τρεχει!!Λες ετσι να με τρεχουν κ εμενα;Δεν πειραζει ας ειναι καλα αυτα κ δεν με νοιαζει!!Μπραβο σου που τα καταφερνεις τοσο καλα με τις κορουλες σου! Συμφωνω απολυτα σε ολα οσα ειπες ολα ειναι θεμα προγραμματος..Βεβαια εγω ειμαι εξω απο το χορο προς το παρων..

Laluna καλως ήρθες! Καλη επιτυχια σου ευχομαι με μια μεγαλη χοριακη!! Μην ψαχνεις για συμπτωματα οπως σου ειπαν κ τα κοριτσια..Σκεψου θετικα, ξεκουρασου και φουουουουουουουουουου!!!

Μικα πως εισαι;; Περαστικα στο κοριτσακι σου και να την χαιρεσαι αν γιορταζε!!Κοιτα να ξεκουραζεσαι εσυ τωρα οσο μπορεις κ μην τεχεις συνεχεια με τις δουλειες!

Fifoulina Καλη αρχη κοπελα μου και σου ευχομαι ολοψυχα συντομα εγκυουλα!! φουουουουουουουουουοουουουουου!!! Οχι δεν εχω αρχισει να ετοιμαζω ακομα τιποτα για τα μικρα..Νομιζω οτι ειναι ειναι ακομα νωρις..Την Τεταρτη εκλεισα τον 4ο

Rose μαλλον θα κρυωσες ετσι που ειναι κ ο καιρος..Κανε οτι σου ειπε η μαια και θα γινεις καλυτερα..Περαστικουλια σου!! Η μπεμπουλα σου τωρα πρεπει να σου ριχνει γερες κλωτσιτσες ε;;

Santaloxylo καλα εκανες κ ακολουθησες τις οδηγιες του γιατρου σου και ακομα καλυτερα κανεις που εισαι χαλαρη!! Ευχομαι καλη επιτυχια και μια μεγαλη χοριακη!! φουουουουουουουουουουουουου

Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημέρα.....δεν κοιμηθηκα ολο το βραδυ..ρεψιμο ατελειωτο.....δραμα,εν το μεταξυ η Μαρια να φοβαται αστραπες κ μπουμπουνητα κ ηρθε κ στο κρεβατι μας.Και ξημερώματα με πιανει κ διαρροια...συγνωμη κιολας.σερνομαι....δεν θα αναφερθώ χωριστα γιατι δεν μπορω απλα να καλωρισω την lallouna μια μεγαλη χοριακη ευχομαι!!!!!!!!!!!!!! ευχαριστω για τις ευχες σας αλλα τη γιορτάζω 15αυγουστο.ουτε φαγητο θα φτιαξω σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχαμε πλημμύρες χθες στο νησί , χαμός... αγνοούμενοι.....και μια νεκρή κοπέλα.....για άλλη μια φορά απών το κράτος....αλήτες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...