Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια καλα ειστε;;

Λαμπρινη μου να ευχηθω και παλι να σας ζησει ο μπεμπουλης γερος τυχερος κ ευτυχισμενος να ειναι κοπελα μου!! Ειναι πολυ ευχαριστο που δεν ταλαιπωρηθηκες αλλα η αληθεια ειναι οτι ο Αρκουλης ειναι αψογος γιατρος σε ολα κ τελικα ειχε κ δικιο που μου ελεγε οτι εχω διδυμα!! Για την αυχενικη θα σου στειλω αργοτερα γιατι ειμαι στη δουλεια κ δεν θυμαμαι ακριβως τα νουμερα.. Ο γιατρος ομως μου ειπε οτι μια τετοια αυχενικη αντιστοιχει σε κοπελα 17-18 χρονων κ εγω ειμαι 29 οποτε ειμαστε πολυ καλα.. Μακαρι Παναγια μου να συνεχισουμε κ ετσι!!

Koritsaki moy καλα εισαι;; Ξεκινησες με τις ενεσουλες;; Δεν μπορω κ εγω να καταλαβω που ηταν κρυμμενο κ δεν φαινοταν το αλλο αλλα σημασια εχει που ειναι καλα.. Μου ειπε ο γιατρος οτι με τον κολπικο στην αρχη συμβαινει καμια φορα το δευτερο να μην φαινεται.. Καθε φορα που το σκεφτομαι γελαω σαν χαζη..!

Δαφνη μου καλημερα! Δεν ξερω τι θα αποφασισεις αλλα ειμαι κ εγω της γνωμης μια επισκεψη στον Αρκουλη να την κανεις.. Πιστευω οτι δεν θα το μετανιωσεις. Ειναι καλος γιατρος κ ανθρωπος.. Σιγουρα θα σε βοηθησει!! Εμεις οχι αλλα παιδακια δεν εχουμε οποτε καταλαβαινεις την χαρα μας!! Να συνεχισουν ολα καλα Παναγια μου αυτο θελω μονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα! Νατασσα τι τελεια νεα δυο μωρακια ε? να τον ακους τον Αρκουλη δεν πεφτει εξω, το εκανε το θαυμα του. Γραψε αν θες και την ιστορια σου στο επιτελους μαμα το διαβαζουν απο το κεντρο ειδικα η Μαρι. Δαφνουλα μου να πας στον Αρκουλη και νατου πεις οτι εισαι απο μενα και το επιτελους μαμα το site εχουμε κανονισει με το γιατρο οποια λεει ετσι να εχει επιπλεον εκπτωση. στειλε μου σε πμ και το ονομα σου. αν θελετε να δειτε το μπεμπη τον εχω στο ιντερνετ labrini poulitsa ή isidoros kapetanos. κοριτσακι μου με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε;;;

λαμπρινη μου τι καλα που γεννησες χωρίς ιδιαίτερη ταλαιπωρία!!να το χαίρεσαι το μπουμπούκι σου!!!κ τα 2 να τα χαίρεσαι!μακαρι να σου μοιασω κ να γεννήσω έτσι γιατι δε κρύβω ότι φοβάμαι πολυ!!

νατασα μου γλυκιά 2 μωρά;;;;τελειααααααααα!!!!πιο ιδανικό δε γίνετε!!!ολα μια χαρά θα πανε κούκλα μου μη φοβάσαι!!!χαλαρωσε κ ξεκινά ψώνια γιατι ολα ειναι επι 2!!!!!!

κοριτσια σορρυ που δεν θα αναφερθώ στις υπόλοιπες ξεχωριστά αλλα ειμαι κάπως σε μια περίεργη φάση!το σαβ/κο ήταν δύσκολο καθώς ήμουν Μαγαζι παρέα με τους πόνους μου!!!τα είδα ολα κορίτσια!αντεχοτανε βέβαια αλλα δεν ήξερα πως να το αντιμετωπισω!καθομοθουν περπατούσα τίποτα!!!!ερχεται η μέρα μου!κ σαν να μην έφτανε αυτο με πείραξε κ κατι που έφαγα εχθες το βράδυ κ εχω απίστευτες αναγουλες με κρύο ιδρώτα κ αστα να πανε!!χανομαι λιγο αλλα προσπαθώ να συγκεντρώνονται στα πονακια μου!!σας σκέφτομαι κ σας διαβάζω να το ξέρετε!!!!σε όλες καλή επιτυχία!!αααααα μη ξεχάσω να φυσηξω το κοριτσάκι μου!!εντολες της Ροουζ!οι ορμόνες τις ειναι στα χάι τους τωρα!δε λέμε όχι!!χαχαχαχαχαχαχα φιλια ροζακι μου θα τα πούμε εμείς!

κοριτσακι πάρε στάση!σου ερχεται κ ειναι οοοολο για εσένα!!ευχομαι τα μπεμπακια μας να σου φέρουν γούρι:ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΚ ΞΑΝΑ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινη να σας ζησει ο μπεμπακος σας να ειναι γερος και παντα ευτυχισμενος!!!!!να του δωσεις πολλα ρουφηχτα φιλακια :P αντε κοριτσια με το καλο και στα δικα μας :)

Δαφνη εσυ ποτε ξεκινας?

Νατασα δυο μωρουλακιααααα???τι καλααααα με το καλο τα νινακια σου...καλα πως δεν ειχε φανει το ενα τοσο καιρο?πρωτη φορα ακουω στην αυχενικη να φαινεται και το αλλο...μην αγχωνεσαι απλα να προσεχεις τριπλα τωρα και να μην κουραζεσαι!α και επειδη εσυ εχεις δυο μωρουλια αρα διπλη μωρουδοσκονη θελω να φυσηξεις και εσυ το κοριτσακι μας για να ερθει συντομα στην θεση μας :)

koritsaki mou φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ βαζουμε ολες τα δυνατα μας συντομα να εισαι σαν μπαλονακι χιχιιχι πως πας ολα καλα?α το δωματιακι το εχουμε βαψει και εχει γινει κουκλιστικο!!!!

jannolino μου εισαι στην τελικη ευθεια τωρα κανε υπομονη μην κουραζεσαι και ολα θα πανε καλα!λογικο να εισαι αγχωμενη να φανταστεις ετσι ειμαι και εγω απο τωρα....φιλακια πολλα!!!!

αυριο παμε γιατρο να δουμε την μπουμπου μας και να ψωνισουμε ρουχαλακια και για τις δυο μας ;)

φιλια σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γεια σας!

daphne Μου εσυ τι κανεις κοριτσι μου?

natasa.k ξεκινησα τις βελονες το σαββατο αλλα εχουμε δρομο ακομα.στις 14/10 θα κανω εξεταση ε2 για να δουμε τη δοσολογια των φαρμακων που θα παρω στη συνεχεια!

jannolino κοριτσι μου τι να πω!!μπαινεις στην τελικη ευθεια και μυαλο δε βαζεις!!προσεχε λιγο παραπανω τωρα που πλησιαζει η ωρα!! το ξερω οτι μας σκεφτεσαι και ευχαριστω για το φυσημα!να εισαι σιγουρη οτι μου ηρθε κιολας!!

rosaki μου καλο σε ευχαριστω και σενα.με συγκινητε ολες ειλικρινα!!αυριο εννοειται οτι θα περιμενουμε νεα!!

labrinip εννοεις στο facebook?γιατι εγω δεν εχω αλλα εχει ο γιος μου!!

κοριτσια μου σας φιλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! Είχα μέρες να μπω και είδα όλα τα ευχάριστα μαζεμένα! Καταρχάς ,να καλοσωρίσω τα νέα μωράκια: koritsaki mou να σου ζήσουν τα ανιψάκια! Γερά και δυνατά να είναι! Labrini you did it!! Να σου ήσει ο παίδαρος! Τον είδα και στη φωτό. Μάλλον προς τον μπαμπά του φέρνει, ε; Αλλά φαντάζομαι πως είναι το τελευταίο που σας νοιάζει! Η μικρούλα πως το πήρε; Natasa, σα να το είχες πει σε κάποια φάση για δίδυμα... Διπλό σοκ, αλλά κι η χαρά διπλή!Καλύτερα δύο για να μην 'μαλώνετε' με τον άντρα σου ποιός θα το πρωτοπάρει αγκαλιά! Χα χα! Να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς - δε ξέρω αν δουλεύεις. Jannolino μου φαίνεται οτι αυτά είναι συμπτώματα οτι έφτασε η ώρα!! Μην το παρακάνεις και τρώγε συχνά και μικρά γεύματα για να μην έχεις δυσάρεστες εκπλήξεις. Μες τη βδομάδα δηλαδή να περιμένουμε τα ευχάριστα;;; Koritsaki mou καλή αρχή. Κάνεις το μακρύ πρωτόκολλο; Καλά κατάλαβα; Τελευταία άρχισα κι εγώ να σκέφτομαι για τον Αρκούλη - κι ας πέφτει μακρυά. Εδώ άλλες κοπέλες έρχονται από νησιά ή από το εξωτερικό... Μου φαίνεται daphne θα κανονίσουμε να πηγαίνουμε μαζί για να μοιραστούμε τη βενζίνη! Χι χι χι! Εγώ είμαι στάσιμη γι αυτό και δεν είχα κάτι να σας γράψω. Ο άντρας μου είπε να το καθυστερήσει λίγο για το σπερμοδιάγραμμα και θα το κάνει αυτή τη βδομάδα. Έχει απίστευτα νεύρα όλο αυτό το διάστημα. Να φανταστείτε εγώ περίμενα να αδιαθετήσω και αυτός γκρίνιαζε! Αχ τι θα τον κάνω;!; Εγώ, βρε κορίτσια, πολύ στεναχωρέθηκα γιατί έκανα υπέρηχο στο στήθος και μου βρήκαν μια κύστη... Ε, βέβαια με τόσα οιστρογόνα που έχω πάρει πως να μη γίνει κι αυτό! Κλαψ! Και να πεις οτι είχα δει το αποτέλεσμα (δηλ. μπεμπέ) να μην με νοιάξει καθόλου, αλλά τώρα με έπιασε το παράπονο! Το Μαρινάκι που χάθηκε; Το santaloxilo;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Ελπίζω να ειστε όλες καλα. Θα ήθελα να σας ζητησω μια αχρη ενα σας ειναι ευκολο, μια κοπελα κανει μια πτυχιακη που εχει ενα ερωτηματολογιο για την υπογονιμοτητα και εχει σχεση με την πτυχιακη της. Ειναι καποιες ανονυμες ερωτησεις.

εαν θελετε να συμμετασχετε η γνωριζετε καποια κοπελα που θα ηθελε το e-mail της κοπελας ειναι eudo.k.91@hotmail.com

και το nick name της στο mammy ειναι evdo .

Ευχαριστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fifoulina εύχομαι να μην χρειαστεί να πας! και ο δικός μου πρέπει να κάνει εκείνη την εξέταση κατάτμησης DNA σπέρματος αλλά, κλασσικά δεν λέει τίποτα.. ελπίζω να μην το πολυσκέφτεται και μου αγχωθεί (και είπαμε, έχει επίπτωση στο σπέρμα!)

Εγώ δεν κάνω τίποτα προς το παρόν.. ανακτώ δυνάμεις με γυμναστήριο και μαθήματα φωτογραφίας και ζωγραφικής που ξεκίνησα τελευταία..δεν είναι άσχημα.. είπαμε, άλλα θέλουμε, αλλά κάπως πρέπει να γεμίσουμε το ενδιάμεσο..

Χωρίς να έχουμε ακόμη τις εξετάσεις του συζύγου, σκέφτομαι για εμβρυομεταφορά με τα κατεψυγμένα από Γενάρη.. θα μιλήσω με τον γιατρό μου τον άλλο μήνα για υστεροσκόπηση και βλέπουμε.. θέλω χρόνο να συνέλθω.. είπαμε 3 εξωσωματικές σε έναν χρόνο και με μια εγκυμοσύνη που έληξε άδοξα, έ , πόσα να αντέξω η γυναίκα!

α, fifoulina μην αγχώνεσαι με τις κύστες.. σκέψου ότι εγώ τις παρακολουθώ εδώ και 5 χρόνια (κάνω κάθε χρόνο εξετάσεις) και απλά μετακινούνται ή αλλάζουν ελαφρώς μέγεθος - άλλες μικραίνουν άλλες μεγαλώνουν λίγο.. δεν είναι ανησυχητικό.. α, και στον υπέρηχο που έκανα πριν ένα μήνα, μετά από όλα αυτά τα φάρμακα, μου είπαν πως δεν έχω καμία μεγάλη όπως πριν! ο,τι να'ναι!

jannolino ξεκούραση και μ'εναν πόνο! rose25 κλωτσάει, κλωτσάει? ;) Koritsaki mou καλή επιτυχία να έχεις! natasa keep calm and carry on!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε; Μου λείπει η παρεούλα σας αλλά με τη δουλειά και το μπεμπέ δεν προλαβαίνω και πολλά να κάνω!

Λαμπρινή μου να σας ζήσει ο κούκλος σας! Πάντα γερός και δυνατός! Μπράβο κοριτσάκι μου! Πήρες το καλύτερο δώρο μετά από πολύ προσπάθεια! Ο επιμένων νικά! (αυτό ισχύει για όλες μας)

jannolino σειρά σου τώρα ε; Να πάνε όλα καλά και με κανένα πόνο!

Ροζάκι ετοιμάζεσαι κι εσύ σιγά σιγά ε; Φιλιά στη φουσκοκοιλιτσα!

Δάφνη μου έχεις έτοιμα εμβρυάκια που σε περιμένουν! Καλή επιτυχία με την εμβρυομεταφορά και το Γενάρη να μας έχεις ευχάριστα!

Φιφουλίνα μη στεναχωριέσαι! Μία κύστη δεν είναι ανησυχητική! Μπορεί να την απορροφήσει και μόνος του ο οργανισμός ε;

Κοριτσάκι μου ξεκινάς με το καλό κι εσύ! Καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου!

Νατάσα τι μαθαίνω;;; Διπλή χαρά! Μπράβο! Να προσέχεις ακόμα πιο πολύ τώρα! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας!

Μαρινάκι μου τι κάνεις; Σε σκέφτομαι κι ελπίζω η απουσία σου να είναι για καλό! Μας λείπεις!

Άντζι μου εσύ τι κάνεις; Σε έχασα τελείως!

Αργά ή γρήγορα θα προχωρήσουμε κι εμείς σε 2η εξωσωματική ελπίζοντας να έχει την επιτυχία της πρώτης! Μακάρι να έρθει ένα αδερφάκι για τον μικρούλη μου! Θα σας κρατώ ενήμερες!

Πολλά φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που ειστε ολες παλι κοπανα?

εγω ειμαι πολυ καλα πηγαμε γιατρο η μικρη μου ειναι μια χαρα Δοξα το Θεο!σε δυο εβδομαδες παμε για την β'επιπεδου και μακαρι να πανε ολα καλα και εκει....ψωνισα καποια ρουχαλακια για την μικρη ειναι τελειαααα αφου ανυπομονω να την δω να τα φοραει χιχιχι

κοριτσακι μου φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΙΣΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ.....

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ rose25 ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΛΑΜΨΑ ΑΠΟ ΧΑΡΑ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ. ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!

ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΛΕΣ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΕΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ. ΚΑΠΟΤΕ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟ!

ΦΙΛΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΑΥΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΙΣΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ.....

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ rose25 ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΛΑΜΨΑ ΑΠΟ ΧΑΡΑ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ. ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!

ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΛΕΣ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΕΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ. ΚΑΠΟΤΕ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟ!

ΦΙΛΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΑΥΜΑ!

που εισαι εσυ βρε ψυχη τι κανεις?

σε ευχαριστω παρα πολυ να εισαι καλα,ευτυχως μεχρι στιγμης πανε ολα τελεια!!!!να χαιρεσαι και εσυ τον Χρηστακο σου και γιατι οχι με το καλο και δευτερο αν θελετε!ετσι ειναι καποια στιγμη ερχεται για ολες μας το θαυματακι μας :)

φιλια πολλα :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΜΕΡΑ!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΑΡΟ 3400γρ ειναι ενας κουκλος και μαλιστα ηρεμος και χαμογελαστος! Η εμπειρια μου ήταν απίστευτη φύγαμε μεσα στην καταιγίδα και μόλις εφτασα Ιασω εκανα ελεγχο και μετα 7 και 30 μπήκα στον καρδιοτοκογραφο η μαια του γιατρου μου ήταν συνεχεια δίπλα μου τρομερη στήριξη και στις 8 και 15 μπηκα στο χειρουργειο 9 ακριβως γεννήθηκε ο μπεμπουλης μας δεν πονεσα ουτε ενα λεπτο ηταν ολοι αψογοι μαλλον τους ετρεχε κι ο γιατρος μου χα χα. Δεν εχω λογια να περιγραψω πως ενιωσα το μονο που θελω να πω ειναι ενα μεγαλο ευχαριστω στον Αρκουλη που με αξίωσε να γίνω μανα για δεύτερη φορα. Οποια το σκεφτεται να παει ανεπιφύλακτα κορίτσια εχω κανει 4 προσπαθειες σε 4 διαφορετικους και ολες΄ήταν αρνητικες και στον Αρκουλη ειχα δυο στις τρεις επιτυχια και με σοβαρα προβλήματα οπως ξερετε. Τωρα θηλαζω αποκλειστικα και ο μικρουλης ειναι ηρεμος τρωει και κοιμαται φοβερο. Δαφνουλα να πας οπωσδήποτε το κεντρο λεγεται ΜΙΤΩΣΗ και οτι χρειαστεις να μου πεις να ξερεις οτι ειναι τρομερος επιστήμονας και καμια δεν εχει φύγει απο εκει χωρις παιδι. πες του και για μενα οτι μιλήσαμε και εξήγησε του τα παντα για σενα να δεις ποσο θα σε βοηθήσει. Καλη επιτυχια. Σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες σας! Ευχομαι κι εγω να γίνεται σύντομα ολες μανουλες και μια και δυο φορες. Νατασσα στειλε μου πμ για την αυχενικη πως πήγες Καλη επιτυχια! Κοριτσακι μου να σας ζήσουν τα διδυμακια αντε και στα δικα σου!

Λαμπρινή μου να σου ζήσει ο παίδαρος!!!Φαντάζομαι τη χαρά σας!!Αμα θες στείλε pm να σου ανανεώσω τα Tickerakia.

Τα λοιπά κορίτσια keep walking....Εν δυνάμη διδυμομανούλα ότι ότι θες από την εμπειρία μου ευχαρίστως να σε βοηθήσω...Ξεκούραση για αρχή ακόμα και αν δεν αισθάνεσαι κουρασμένη...φιλική συμβουλή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσουδια τι κανετε ; Εγω στη δουλεια..

Korirsaki moy πως εισαι; Ενα ΦΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ μονο για σενα !! [smilie=love5.gif][smilie=love5.gif] Ολα θα πανε τελεια!!

Rose καλα εισαι;; κλοτσαει η μπεμπουλα;; Φανταζομαι ναι κ θα ειναι υπεροχα ε; Κοιτα πριν την αυχενικη ειχα μονο 2 υπερηχους εναν που ειδαμε σακο μονο κ εναν που ειδαμε κ ακουσαμε το ενα μπεμπακι !! Στην αυχενικη μου ειπαν οτι συμβαινει πολλες φορες με τον κολπικο υπερηχο το ενα μωρακι να μην φανει αμεσως.. Τωρα τι να σου πω κ εμενα περιεργο μου φανηκε αλλα δεν πειραζει.. Να πανε ολα καλα αυτο θελω μονο!!

Mardio ευχαριστω κ νομιζω οτι σιγουρα θα χρειαστω τις συμβουλες σου κ την εμπειρια σου στο αμεσο μελλον να πανε ολα καλα πρωτα ο Θεος!!

Diaz σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!

Δαφνη ευχομαι να πανε ολα καλα!! Να μιλησεις με το γιατρο σου να κανετε οτι ειναι καλυτερο και τον Γεναρη κοπελα μου να μας ανακοινωνεις τα ευχαριστα!!

Jannolino πλησιαζει η μερα ε;; με το καλο κοριτσακι να πανε ολα καλα κ με εναν πονο!! Να ξεκουραζεσαι κ λιγακι πια!! Ολο στο τρεξιμο εισαι!!

Fifoulina ναι οντως στην αρχη κατι ειχα πει για διδυμακια αλλα τελικα ειδαμε μονο το ενα.. Μετα ομως τσουπ να κ το αλλο!! μην αγχωνεσαι για τις κυστουλες δεν ειναι κατι σοβαρο απ οσο ξερω να τις παρακολουθεις οταν σου λεει ο γιατρος κ δεν χρειαζεται να αγχωνεσαι κ στανοχωριεσαι για αυτο!!

Φιλια σε ολα τα κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γεια σας!!διαβασα τα μηνυματακια σας και χαρηκα μου εμαθα τα νεα σας!!θα σας απαντησω το βραδακι που θα παω σπιτι!σας σκεφτομαι και σας φιλω[smilie=color.gif]!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου μολις τωρα καταφερα να βαλω μια ταξη!!

fifoulina μου τι καλα που μπηκες!!ευχαριστω για τα ανηψακια μου και ευχομαι και σε σενα συντομα να κρατας το παιδακι σου στην αγκαλια σου!οσο για την κυστη μη στεναχωριεσαι.και μενα μου βρηκαν πριν 2 μηνες πολλες κυστουλες και στους δυο μαστους και μου ειπαν δεν ειναι τιποτα κα οτι θα το παρακολουθουμε!

daphne μου καλα κανεις και ασχολησε με πραγματα που σε ευχαριστουν!!παρε το χρονο σου γιατι οπως ειπες και εσυ μεσα σε ενα χρονο ειναι πολλα αυτα που εχεισ κανει και ξεκινησε οποτε νιωθεις εσυ ετοιμη!

diaz να μπαινεις οποτε μπορεις να μαθαινουμε τα νεα σου!!ευχομαι και σε σενα γρηγορα να χαρισεις στο αγορακι σου ενα αδελφακι!!

χ+μ σε ευχαριστουμε και σε σενα να χαιρεσαι το μικρο σου θαυματακι!!

rosaki μου να εισαι καλα που δε ξεχνας να με φυσας!!ωραια που ειδες και τη πριγκιπισα σου!!πιστευω να ηρεμησες καπως και μην αγχωνεσαι γιατι η β επιπεδου θα ειναι σουπερ!!

natasa.k και εσυ με φυσας δεν εχω παραπονο!!να ξεκουραζεσαι ετσι κοριτσακι μου?

mardio τι κανεις?τι κανουν τα διδυμακια σου?

jannolino.santaloxilo που ειστε?

κοριτσια μου παω να συνεχισω και θα τα πουμε αυριο.καληνυχτα!!![smilie=love2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου!

Νατασα μου με το καλο να ειναι γερα τα δυο μωρακια σου,φυσικα αυτο προεχει!!!!η μπεμπουλα μου ναι κλωτσαει αρκετα συχνα αλλα οχι με διαρκεια που και που,το βραδυ ειδικα πιο πολυ!ειναι πολω ωραια να το νιωθεις μεσα σου,ειναι θαυμα!

κοριτσακι μου δεν αγχωνομαι πλεον απλα υπηρχε μια μικρη αγωνια οταν ηταν να παω στον γιατρο εφοσον ειδα οτι ειναι καλα εχω ηρεμησει..θελω να πιστευω οτι και η β'επιπεδου θα ειναι εξισου καλη!εσυ πως πας?δεν θα σταματησω να σε φυσαω φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

καλε που ειστε οι υπολοιπες?πολλες απουσιες θα μπουνε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλά, τι κάνετε; Με τα πολλά γεννητούρια ατονήσαμε τελευταία! Πάντως γουρλίδικο το ποστάκι. Γεμάτο εγκυμοσύνες και γεννήσεις. Άντε koritsaki mou να παίρνεις σειρά! Πως τα πας με τις ενέσεις; Εγώ σήμερα είπα να εκμεταλλευτώ την όμορφη μέρα με καφεδάκι έξω και μου είπε η ξαδέρφη μου να πάμε σε ένα... παιδότοπο! Έπεσε πολύ η διάθεση μου... Ζωή να χουνε τα γλυκούλια μου, αλλά πως να μην ζηλέψεις;; Είναι σα να κάνεις δίαιτα και να μπαίνεις σε ζαχαροπλαστείο! Αχ, μεγάλος καημός. Και σε ποιόν να τα πεις;... Εμείς είμαστε σε φάση αναμονής του σπερμοδιαγράμματος του άντρα μου για να δούμε ποιές θα είναι οι μετέπειτα κινήσεις. Αυτόν σκέφτομαι περσσότερο γιατί (μετά την επέμβαση κιρσοκήλης) ελπίζει οτι θα έχει βελτιωθεί η εικόνα του ή έστω να έχει μείνει στα ίδια. Θα γίνει έτσι ή θα πέσουμε στα Τάρταρα;... Rosaki μου ακούγεσαι πολύ ήρεμη τελευταία! Πότε θα κάνεις την επόμενη εξέταση; Natasa ξεκουράζεσαι; Σου έχει ανοίξει η όρεξη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!δε σας ξεχασα αλλα το internet στο σπιτι μου εχει σπασει τα νευρα!γραφω,μετα κολλαει και χανονται ολα!ελπιζω να το φτιαξουμε σημερα!!

rosaki Μου ειδες τι ωραιο που ειναι οταν κλωτσαει?πραγματικα θαυμα που ευχομαι να το ξαναζησω και εγω συντομα!!

fifoulina καλα αποτελεσματα ευχομαι!και οι αντρες μας αγχωνονται πολυ απλως μερικες φορες δεν το δειχνουν!αυτο το συναισθημα που ενιωσες στον παιδοτοπο το εχω νιωσει και εγω πολλες φορες!υπομονη....

θα ξαναμπω το απογευματακι!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!πως ειστε σημερα?εμεις ειδαμε τον ωραιο καιρο και πηγαμε βολτουλα για καφεδακι και φαγητο!

fifoulina ποσος καιρος εχει περασει απο την επεμβαση?παντος θελει υπομονη το σπερμα ειναι περιεργο εκει που μπορει να δειξει χαλια την μια μερα την επομενη να ειναι καλο και το αντιθετο.ποτε δεν ξερεις ποτε θα σου "κατσει",εξαλλου ενα σπερματοζωαριο χρειαζεται ;)

εγω ναι ειμαι αρκετα ηρεμη νιωθω και την μπεμπουλα αρκετες φορες μεσα στην μερα και χαιρομαι!ειμαι στην καλυτερη φαση πιστευω ολα πανε καλα Δοξα το Θεο...

κοριτσακι μου πραγματικα ειναι απιστευτο συναισθημα ηδη το ξερεις εσυ και θα το ξαναζησεις θα δεις ;)

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ και στις δυο σας συντομα να εχετε τα σπορακια σας :)

janollino που εισαι εσυ?χαθηκες τελειος...ελπιζω να ειστε καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας γράψω γρήγορα τα νέα μου!!!σας διάβασα λιγο!ετρεχα το σαβ/κο κ οχι επειδή γέννησα!!ακομα στη κοιλιτσα μου ειναι το παλικάρι μου κ αφου δεν βγήκε τωρα θα έρθει σίγουρα στην ημερομηνία του!!να σας πω μονο πως τη Παρασκευή το βράδυ ανέβηκα σπίτι μου κ το βρήκα παραβιασμενο!!ναι!!!ληστεια κορίτσια!μου πήραν οοοολα τα λεφτά!οτι ειχα κ του παιδιού φυσικά!!τρελαθηκα,σοκαρίστηκα,στεναχωρέθηκα!!!ευτυχως το μωρο κλωτσουσε αλλα λόγω οτι έκλαιγα με λυγμούς για τουλάχιστον 2 ώρες πήγα προληπτικά στο νοσοκομείο όπου κ τελικά με τρομαξανε σε σχέση με το μωρο κ με κράτησαν μέσα για εξετάσεις!χωριστηκα με τον αντρουλη μου σε κακό χαλι κ δε κοιμήθηκα ούτε δευτερόλεπτο!την άλλη μέρα κ αφου ολα έδειχναν πως το μωρο μου ειναι καλα υπέγραψα κ βγήκα με το ζόρι!σημερα ήμουν στον γιατρό όπου ολα κυλούν φυσιολογικά κ περιμένουμε απλα να με πιάσουν οι πόνοι!!!

να σας πω οτι δεν εχω πλέον ούτε ένα € κ το μονο που με κρατάει ειναι το μωρακι μου!καθως ειναι η δεύτερη φορά που μας κλέβουν!!!να ειναι καλα το αγοράκι μου κ ολα τα υπόλοιπα θα μας τα στείλει ο θεός!!!σας φιλώ κ θα προσπαθήσω να ξαναμπώ πολυ σύντομα!συγχωρεστε με που δεν αναφέρομαι σε καμία αλλα μπήκα βιάστηκα να σας πω οτι τουλαχιστον ειμαστε καλα!!!εχω κ τη πεθερά μου τωρα σπίτι κ Μαγαζι για υποστήριξη!!!φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ στα κοριτσια μας που προσπαθούν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια! Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας! Jannolino λυπαμαι πολυ γλυκεια μου! τι να πω τα εχουμε περασει κι εμεις δύο φορες και τελικα βαλαμε συναγερμο, που γεννας? εχετε χρήματα για το μαιευτηριο και το γιατρο? απιστευτο αλλα να σκεφτεσαι οτι πανω απο ολα η υγεια μας και το μωρακι που ήρθε με τοσο κόπο. Εμεις ειμαστε καλα κοιμομαστε πολυ και τρωμε αποκλειστικα γαλατακι απο τη μαμα ολα πανε με την ευχη του θεου. Πολλα φιλια σε ολες! Diaz Πολυ χαρηκα που ξαναεγραψες μου ελλειψες βρε μικρουλα το μωρακι πως ειναι? Mardio γλυκεια διδυμομανουλα πως τα πας με τα κουκλια σου? μεγαλωσατε πια εσεις τι καλα. Σχετικα με το τικερακι το παλεψα αλλα τα μισα καταφερα θα σου στειλω με την πρωτη ευκαιρια. Καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino τι ειναι αυτο που παθατε ρε συ.εσεις ησασταν στο μαγαζι και απο πανω κλεβανε?να σου πω την αληθεια ειχα μια προαισθηση οτι κατι δεν πηγαινε καλα με σενα που δεν εμπαινες να μας γραψεις,το ενιωθα!λυπαμαι πολυ ειναι τραγικο να σε κλεβουν αλλα πιο τραγικο εμενα μου φαινεται το να ξερεις οτι καποιος εχει μπει σπιτι σου,το εχει παραβιασει...ευτυχως ομως που ειστε καλα αυτο εχει σημασια τωρα οσο αναφορα τα λεφτα μηπως καποιος μπορουσε να σας βοηθησει?κατι θα γινει μωρε μην απελπιζεσαι ολα καλα θα πανε το μπεμπακι σου και εσεις να ειστε καλα και ολα θα γινουν,να προσεχεις!!!!

Λαμπρινη δωσε πολλα φιλακια στα μαγουλακια του μπεμπακου σου :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!σας διαβασα χθες αλλα επειδη η συνδεση ηταν χαλια δεν προσπαθησα να στειλω!

jannolino τι παθατε κοριτσι μου?ευτυχως που ειστε ολοι καλα!εμενα αυτο μου κανει λιγο παραξενο που σας εκλεψαν τωρα!μηπως καποιος ηξερε κατι?να σκεφτεσαι οτι θα μπορουσαν να ειχαν γινει χειροτερα τα πραγματα.δυστηχως τα χρηματα που πηραν πηγαιναν για τη γεννα!υπαρχει τωρα καποιος να σας βοηθησει?μια μεγαλη αγκαλια απο μενα!

κοριτσια μου δεν μπορω να γραψω αλλο!μολις μπορεσω θα γραψω στις υπολοιπες!!φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!

Jannolino πολυ στενοχωρηθηκα κοπελα μου.. Σημασια ομως εχει οτι ειστε ολοι καλα κ περιμενετε τον μπεμπακο σας με το καλο..Δεν ξερω τι να πω ειλικρινα μονο ευχομαι να σας πανε ολα καλα..Ελπιζω και ευχομαι να υπαρχει καποιος να σας βοηθησει!

Koritsaki moy σου στελνω ενα μεγαλο ΦΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!

fifoulina ποσος καιρος εχει περασει που εχει κανει την επεμβαση ο αντρας σου;; Σου εχω πει οτι μιας φιλης ο αντρας μου την εκανε κ ολα πηγαν καλα αλλα θελει χρονο για να δεις τι εχει γινει. Μπορει δηλ. το πρωτο σπερμοδ. να ειναι μετριο το επομενο καλυτερο κ το επομενο ακομα καλυτερο καπως ετσι νομιζω παει.. Οσο για την ορεξη μου ακομα ευτυχως ειναι στα ιδια μονο καμια φορα με πιανουν κατι λιγουρες Παναγια μου!!

Φιλια σε ολα τα κοριτσια και στον μπεμπουλη σου Λαμπρινη μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...