Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια μου!!

rosaki Μου η αδελφη μου μενει 2,5 χρονια εκει και δεν εχω καταφερει να παω!μακαρι καποια στιγμη να τα καταφερω!!εκει περνανε πολυ καλα γιατι ο γαμπρος μου εχει καλη δουλεια!!

οσο για το δωματιο πιστευω οτι στο τελος θα βγει πολυ καλο!!εχει φανταστικα πραγματα να ψωνισεις και δεν ξερεις πιο να πρωτοπαρεις!!ροσακι μη φοβασαι η β επιπεδου θα ειναι σουπερ:ymblushing:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα! Koritsaki μου με το καλο η αδερφουλα σου να γεννησει τα μωρακια της γερα και τυχερα και φυσικα η σειρα σου τωρα με το καλο!!Rosaki θα την νιωθεις ολο και περισσοτερο απο δω και περα και μην ανησυχεις παρε οσα φορμακια θελεις ολα θα πανε μια χαρα. Jannolino με το καλο μπαινεις σε τελικη ευθεια και εσυ. Με καισαρικη θα παω τελικα στο Ιασω να ειμαι και σίγουρη. Νατασσα θα τρελλαθεις στην αυχενικη ειναι ολοκληρο ανθρωπακι μπορει να σου πει και φυλο αντε με το καλο γλυκεια μου!!! Φιλια σε ολες θα σας γραψω μολις γεννησω κι ερθω σπιτι.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου να πας μονιμα εννοω εκει γιατι εδω δεν θελουν να μας αφησουν να ζησουμε αξιοπρεπως...μακαρι να πανε ολα καλα και να ειναι γερο το μωρακι μου και ολα τα μωρακια...οσο για το δωματιο σκεφτομαι πολλα να βαλω,οντως υπαρχουν ενα σωρο πραγματα να παρεις!ετοιμασου για το δικο σου το μωρακι σε λιγο καιρο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Λαμπρινη σε λιγο καιρο θα ξεκινησω δυναμικα τα ψωνια χιχιχι με το καλοοοο να ερθει το μωρακι σου γερο να ειναι...περιμενουμε νεα σου,φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!

labrinip ευχαριστω πολυ κοριτσι μου για τις ευχες!!σου ευχομαι και σε σενα να χαιρεσαι το κοριτσακι σου και με το καλο να φερεις στον κοσμο το γιοκα σου γερο και να ειστε παντα ευτυχισμενοι!![smilie=icon_flower:

rosaki μου αντε και σε λιγους μηνες θα περιμενουμε και τα δικα σου γεννητουρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου ναι εχουμε ακομα καιρο μπροστα μας :)

καλε που ειστε ολες χαθηκατε παλι μονο το κοριτσακι μου ειναι εδω παρουσα χιιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυριο γενναω τετοια ωρα θα εχουμε το μωρακι αγκαλιτσα πρωτα ο θεος! Πολλα φιλια σε ολες Σας ευχαριστω για την ομορφη παρεα και ευχαριστω και τον γιατρο μου Κο. Αρκουλη που με προσεξε τοσο πολυ επεμενε τοσο πολυ για αυτο το μωρο και πανω απο επιστημονας φερθηκε και σαν ΑΝΘΡΩΠΟΣ! κατι που μας λειπει σήμερα! και Ευχομαι σε ολες να γίνεται σύντομα μανουλες!!! φρουουουουουυο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

labrinip όλα καλά να σου πάνε! κοίτα πώς πέρασε ο καιρός!απίστευτο! τον αρκούλη τον είδα τυχαία στην τιβι πριν μερικές μέρες και μου έκανε πολύ ακλή εντύπωση.. να φανταστείς δεν ήξερα ποιος είναι -δεν έγραφε από κάτω- και έψαξα να βρω την εκπομπή για να τη δω από την αρχή και να μάθω ποιος είναι.. βέβαια μου πέφτει λίγο μακριά ο Πειραιάς - από Μαρούσι - αλλά άλλες έρχονται από νησιά κλπ.. δεν θα πρέπει να κολλήσω εκεί.. αυτός σε παρακολουθούσε και στην εγκυμοσύνη σου??

Ελπίζω όλες οι υπόλοιπες να είστε καλά.. δεν γράφω γιατί δεν έχω κάτι να γράψω.. από ψυχολογία μία πάνω μία κάτω και η ζωή συνεχίζεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!

labrinip τι υπεροχα νεα μας φερνεις!!με το καλο κοριτσι μου να κρατησεις το γιοκα σου αγκαλιτσα και να ειναι γερος και τυχερος.μη μας ξεχασεις και οποτε μπορεσεις να μπεις να μας τα πεις!:o)

rosaki μου καλο τι κανεις?

jannolino εσυ πως εισαι?δωσε μας σημειο ζωης!

κοριτσια μου η αδελφη μου γεννησε σημερα δυο υπεροχα μωρακια!το ενα 2260γρ και το αλλο 2270γρ.;;):Pθα τα κρατησουν προληπτικα για μια μερα στη θερμοκοιτιδα!ολα πηγαν καλα και θα περιμενω να μου στειλουν φωτογραφιες!!

με το καλο και σε ολες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Εύχομαι σε όλες να γίνεται σύντομα μανούλες. Κορίτσια έχω μεγάλη ανάγκη από φάρμακα για την 3η μου προσπάθεια. Χρειάζομαι μια puregon 600 και 1 κουτί orgalutran 0.25mg/0.5ml. Είναι άμεση ανάγκη. Όποια κοπέλα έχει και δε τα χρειάζεται πλέον ας μου στείλει πμ. Σας ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας! Τι κανετε;;

Λαμπρινη ποσο χαρηκα που διαβασα τα υπεροχα νεα σου!! Λογικα αυτη την ωρα θα εχεις τον μπεμπουλη σου αγκαλιτσα!! Γερος και τυχερος να ειναι κοπελα μου !!Περιμενουμε τα νεακια σου οταν μπορεσεις!

Δαφνη απ οτι καταλαβα θα πας στον Αρκουλη! Κ εγω σε αυτον εκανα την εξωσωματικη μου και ειμαι υπερ ευχαριστημενη οχι μονο γιατι εμεινα εγκυουλα με την πρωτη προσπαθεια (και Παναγιτσα μου να πανε ολα καλα) αλλα και γιατι ειναι πολυ καλος ανθρωπος και γιατρος! Με προσεξε παρα παρα πολυ ειλικρινα και ηταν παντα εκει οσες φορες τον χρειαστηκα! Οσο για την αποσταση κ εγω μενω αρκετα μακρια απο τον Πειραια αλλα αξιζει.

Koritsaki moy να χαιρεσαι τις ανηψουλες σου!! [smilie=binkybaby.g:[smilie=binkybaby.g: Τι υπεροχα νεα διαβαζω σημερα!! Να ειναι γερες και τυχερες!!

Zaxaritsa δυστυχως δεν μπορω να σε βοηθησω ομως σου ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα κ συντομα κοπελα μου να εχεις το σπορακι σου στην κοιλιτσα σου!!

Εγω δεν εχω νεα να σας πω μονο οτι ημουν λιγακι κρυωμενη αυτες τις μερες αλλα ευτυχως ειμαι καλυτερα σημερα κ οτι εχω αγωνια και αγχος για την Παρασκευη που θα κανω την αυχενικη διαφανεια.. Ευχομαι και ελπιζω ολα να ειναι καλα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natasa.k σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. Να σαι καλά. Κι εσύ εύχομαι να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να πάρεις στην αγκαλίτσα σου το μωράκι σου ή τα μωράκια σου. Δε ξέρω πόσα περιμένεις γιατί είμαι καινούρια εδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλησπερα!!Τι κανετε κοριτσια;;συγνωμη που χαθηκα αλλα ειχα τρεξιμο με το διαβασμα για το πανεπιστημιο και τηξ δουλεια...κοριτσακι μου να σου ζησουν τα ανηψακια..labrini να σου ζησει το μωρακι σου να ναι καλοτυχο και ευτυχισμενο...εννοειται καλη λευτερια στα κοριτσια που περιμενουν και σε μας και στα δικα μας...εγω αυτο το μηνα πηρα φαρμακα για την προγεστερονη μου (ακομα παιρνω δηλαδη)και περιμενω να αρχισω παλι serpafar αλλα αυτη τη φορα 2 μαζι καθε μερα και με παρακολουθηση και ενεση...(η απορια μου ειναι ποιος την κανει αυτη την ενεση γιατι διαβασα κοπελες που δεν την εκανε ο γιατρος..που παω σε φαρμακειο ας πουμε;;;)και μετα εν αναμονη...η αληθεια ειναι πως παραειμαι χαλαρη...εκοψα και τον καφε(πινω ντεκαφεινε) που για μενα ειναι θεμα..και παιρνω και φιλισιν παλι..(τα χα κοψει αλλα λεω ας τα ξαναπαρω)θα δοκιμασω λοιπον μεχρι το γεναρη και μετα βλεπουμε....σας φιλω γλυκα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια καλο μηνα και καλο Χειμωνα να εχουμε!!!!να γεμισουμε με μωρακιαααααααααα

Λαμπρινη με το καλο το αγορακι σου λογικα θα εχεις γεννησει τωρα!περιμενουμε νεα σου οποτε μπορεις,να σας ζησει!!!

Δαφνη να μας γραφεις να σου φευγει οτι αγχος εχεις εμεις γι αυτο ειμαστε εδω :-*

κοριτσακι μου να σας ζησουν τα μωρουλια γερα να ειναι παντα!!!!τι ωραια διπλη ευτυχια ε?με το καλο συντομα και στα δικα σου φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μια χαρα ειμαι εγω Δοξα το Θεο...την αλλη βδομαδα θα παω στον γιατρο να δω το μωρουλι μου και ανυπομονω!

εχουμε ξεκινησει βαψιματα για το παιδικο δωματιο και σιγα σιγα αγορες για το μωρο οτι χρειαζεται.

Ζαχαριτσα μπες στο ποστ "Αναζητηση φαρμακων" ισως εκει εχει καποια κοπελα να σου δωσει.ευχομαι οτι καλυτερο και συντομα με μωρακι στην κοιλια σου!

Νατασα με το καλο η αυχενικη θα ειναι ολα τελεια θα το δεις!!!!

οι υπολοιπες πως ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

είναι η πρώτη μου φορά στο site για αυτό συγνώμη αν γράφω σε λάθος κουβέντα. Έκανα την πρώτη προσπάθεια εξωσωματικής και δυστυχώς απέτυχε. Μου έχει μείνει όμως μια περίεργη κοιλίτσα που δεν λέει να φύγει και μου ρίχνει την ψυχολογία απίστευτα πολύ. Έχει τύχει σε καμιά άλλη? Περίοδος μου ήρθε 18/09/13 πόσο να περιμένω? Και το στήθος ακόμα είναι λίγο πρησμένο. Πότε θα φύγουν οι ορμόνες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Milina καλωσήρθες! ελπίζω η επόμενη φορά σου να είναι πιο τυχερή...

όσο για την κοιλίτσα, μπορείς να ξεκινήσεις pilates και πίστεψε με το πρώτο πράγμα που βλέπεις είναι εξαφάνιση της κοιλιάς :)

Εμένα στις εξωσωματικές μου ο γιατρός μου είχε απαγορεύσει ζάχαρη-αλάτι αι μπορώ να σου πω ότι έχασα και μισό κιλό μετά το 15μερο αναμονής... πάντως είναι πολύ νωρίς για να αγχώνεσαι από τώρα για το πρήξιμο.. ελπίζω να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου.

rose25 thanks για το ψυχολογικό support.. ok θα έρχομαι εδώ να σας τα λέω (γιατί δεν μπορώ να τα πω σε κανέναν άλλο! στον σύζυγο δε θέλω για να μην τον ρίξω ψυχολογικά - και μας πάθει τίποτα το σπέρμα :) - στους γονείς δεν μπορώ γιατί στεναχωριούνται, και στις φίλες... η αντιμετώπιση είναι περίεργη, ή με ρίχνουν και άλλο ή θεωρούν ότι εντάξει μωρέ δεν υπάρχει πρόβλημα, την επόμενη φορά θα σου κατσει)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθααααααα!!!!!τι μου κάνετε;;;καταρχήν:Λαμπρινουλα μου να χαίρεσαι τον μπεμπακο σου που ειμαι σίγουρη πως ειναι σκέτη γλυκα!!καλοτυχο κ χαμογελαστό πάντα!!να σας ζήσει!!!!!

Νατασα μου ολα καλα θα πανε μην αγχωνεσαι!μια χαρά ειναι το μπεμπε σου!!

Κοριτσάκι μου εσυ τι μου κανεις;;;πως πας;τα καταφέρνεις;;να χαίρεσαι κ εσυ τις ανηψουλες σου!!τι κριμα να μην εισαι κοντά αλλα το σκαιπ κάνει θαύματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έγραφα τόση ώρα για να βγει ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΙΣΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ροζακι μου εισαι στη πιο ωραία φάση της εγκυμοσύνης σου!!σου εύχομαι κ παράλληλα σε συμβουλεύω να το χαρείς στο έπακρο κ να μην αφήσεις να σε πιάσουν διάφορα "προληπτικά"!!τελικα τι χρωμα το κανεις το δωμάτιο;;

μιλινα κ ζαχαριτσα σας εύχομαι σύντομα να πετύχετε κ εσεις το σκοπό σας κ να κρατήσετε υγιή μωρά!!!να μπαίνετε να μας λέτε τα νέα σας!εδω είμαστε φίλες όλες με το ίδιο όνειρο !!καθε τόσο κάνουμε τη ψυχανάλυση μας εδώ κ περνάμε καλα!!ακους Δαφνηηηηηη;;;;;;;;;μα να εχεις τις μαύρες σου κ να μη μπαίνεις;;τι πράγματα ειναι αυτά;;;μας προσβαλεις...χαχαχαχα!!!καταλαβαινω απόλυτα το συναίσθημα της λύπης που δεν μπορείς να εκφράσεις!!!να μας τα λες κορίτσι μου,μη τα κρατάς!!φιλακια πολλα!

σανταλοξυλο εύχομαι σύντομα κ εσυ ναας πεις τα ευχάριστα!!ολα να πανε καλα για όλες βρε κορίτσια!!το αξιζουμε,έτσι δεν ειναι;;;

εγω πλεον πάω κάθε βδομάδα στο γιατρό κ ολα δείχνουν πως θα έρθει στη πητ!!εγω όμως ακόμα πιστεύω πως θα έρθει πιο νωρίς!!τα πονακια κάνουν όλο κ πιο έντονα τη παρουσία τους αλλα στις εξετάσεις δε φαίνεται κατι τέτοιο!!!δυσκολευουν όμως τα πράγματα!φουσκωσα κ ανυπομονώ να πάρω αγκαλιά τον μπέμπη μου!ακομα που το γράφω Απίστευτο μου φαίνεται!!!πως πέρασε ο καιρός κ κοιτά να δεις που θα εχω κ εγω το δικό μου μωρό!!!!!φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σε ολα τα κοριτσάκια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!πρεπει να μου βαλω μερικες απουσιες αλλα τη μια δεν προλαβαινω την αλλη ειναι ογιος μου σπιτι και εχει αυτος συνεχεια τον υπολογιστη αλλα θα επανορθωσω!

labrinip να σου ζησει ο πριγκιπας σου!!ισως τωρα που μιλαμε να τον κρατας αγκαλιτσα και να τον θυλαζεις!!θα περιμενουμε τα νεα σου!!(-|

rosaki μου τα μωρα με εχουν ξετρελανει και μονο απο τις φωτο.σημερα θα πανε σπιτι και ετσι θα τα δω!!φυσα ροσακι οσο μπορεις γιατι το σαββατο ξεκιναω τις ενεσεις!!χαιρομαι που ειναι ολα καλα με τη πριγκιπισα σου!!

jannolino Μου σε ευχαριστω και σενα για τις ευχες και σου ευχομαι και σενα να πανε ολα καλα.αφου εφτασες μεχρι εδω μη φοβασαι τιποτα!δε πιστευω ποσο γρηγορα περναει ο καιρος τελικα!

zaxaritsa kai milina78 μη το βαζετε κατω και το ονειρο σας θα γινει πραγματικοτητα!οτι θελετε εδω ειμαστε!

daphnebνα μπαινεις να μας λες οτιδηποτε!δεν ειναι αναγκη να μας λες παντα για το συγκεκριμενο θεμα.εδω τα λεμε ολα και γι αυτο ειμαστε εδω αλλωστε!!

santalixilo καλα προχωρας!!συνεχισε ετσι και θα δεις που θα πανε ολα καλα!

natasaνα εχεις πιστη και η αυχενικη θα ειναι τελεια!

για να μη ξεχασω καμια σας ευχαριστω ολες σας για τις ευχες!με το καλο και στα δικα σας!!

κοριτσια τα μωρα ειναι μια χαρα!στη θερμοκοιτιδα εμειναν 1 μερα!το θεμα ειναι οτι δεν μπορουν να θυλασουν.το κοριτσακι κατι κανει αλλα το αγορακι καθολου και εχει και κολικους!επειδει δε θυλαζουν το γαλα δεν εχει κατεβει ακομα!!

εγω ξεκιναω το σαββατο και ο θεος βοηθος!

κοριτσαρες μου καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερες και απο μενα...χαθηκα λιγακι γιατι με τα βαψιματα δεν προλαβαινω να μπαινω για πολυ!

Milina78 γι αυτα που ρωτας δεν ξερω να σου πω συγκεκριμενα αλλα πιστευω οτι σε λιγο καιρο θα υποχωρησουν,κανε λιγο υπομονη!λυπαμαι για το αποτελεσμα και ευχομαι πραγματικα η επομενη προσπαθεια που θα κανεις να ειναι η τελευταια και τυχερη φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Δαφνη εννοειται και θα μπαινεις να μας λες οτι νιωθεις....ετσι ημουν και εγω πριν και ολες μας,ξερουμε τι περνας γιατι τα εχουμε περασει ηδη και εμεις...ουτε εγω μπορουσα να πω σε κανεναν το τι περνουσα γιατι δεν το ξερει κανεις μονο οι γονεις μας,το ψυχολογικο ειναι το δυσκολο κομματι σε ολη την φαση που περναμε!αληθεια τωρα τι θα κανεις?

jannolino να σου πω την αληθεια με εχουν πιασει λιγο τα προληπτικα του τυπου μηπως το βιαζομαστε να το βαψουμε,να ψωνισουμε και αλλα τετοια αλλα παρακαλαω καθε μερα τον Θεο να την εχει καλα την μπουμπου μου για να τα χαρουμε ολοι μας...πρεπει να γινουν τωρα γιατι οσο χειμωνιαζει χειροτερα ειναι,ηδη βαψαμε με βροχη αλλα τι να κανουμε!καλα εγινε το παιδικο φανταστικο χρωμα το βαψαμε φουξια στον ενα τοιχο και μωβ-ροζ στον αλλο,ειναι πανεμορφο!οταν θα μπουν και τα επιπλα,τα αυτοκολλητα θα δειξει ακομα πιο πολυ!αχ και εγω οπως νιωθεις νιωθω....παω για ψωνια και αναρωτιεμαι ειμαι εγω εγκυος?για μενα ρωταω για καροτσια,ρηλαξ και αλλα τετοια ποσο κανουν?μου φαινεται ολο αυτο που ζω απιστευτο και πως κατι θα γινει και θα χαλασει το ονειρο μου...προσπαθω ομως να μην το πολυ σκεφτομαι για να ζησω την εγκυμοσυνη μου ομορφα και χαλαρα...θα παω να δω την μπουμπου μου την αλλη βδομαδα να ησυχασω λιγακι,να κανω και την β'επιπεδου να ξερω οτι ολα ειναι οκ και προχωραμε....αντε πλησιαζεις και εσυ σε λιγο καιρο θα δεις το αγορακι σου!!!

α καλε δεν σας ειπα!τις προαλλες την ενιωσα να κλωτσαει χιχιιχιχ ηταν μαγικο!!!!!!μου φαινεται απο εδω και περα θα βαραει ολο και πιο πολυ και εγω θα τρελαθωω απο την χαρα μου!!!!!!!

κοριτσακι μου δεν σου βαζουμε γιατι και εμεις μια απο τα ιδια ειμαστε χιχιιχιχ αχου μωρε τα μωρακια θα ειναι τρελλααααα,φανταζομαι να ησουν κοντα θα ειχες χαζεψει και εσυ :P

αυριο ξεκινας???:o αμαν πρεπει να βαλουμε ολα τα μεσα jannolino ετοιμασου για γερο φυσημα!!!!φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

με ολη μου την καρδια και την θετικη μας ενεργεια (η μπεμπουλα στελνει την δικης της ;) ) καλη αρχη να πανε ολα τελειααααααααα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!

rosaki μου καλο να εισαι καλα με συγκινησες και εσυ και η μπεμπουλα σου!!προχωρα κοριτσι μου να χαιρεσαι την εγκυμοσυνη σου και θα πανε ολα καλα!αντε να ερθει και η επομενη εβδομαδα να δεις τη μπεμπα σου να ηρεμησεις!!ωραια τα χρωματα που εβαψες το δωματιο.σιγουρα θα βγει καταπληκτικο οταν τελειωσει!![smilie=love7.gif]

εγω οπως ξερετε ξεκιναω αυριο και σημερα πηγα να με ζυγισει η διαιτολογος για να ξερουμε τι μας γινεται!εχω πολυ κακο μεταβολισμο και θελουμε να δουμε αν μου κανουν οι ορμονες κατακρατηση!

φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλημερα!!!

Ολα καλα ευτυχως με την αυχενικη και τελικα ειναι ΔΥΟ μωρακια!! Παναγια μου τι σοκ ηταν αυτο και τι χαρα απεριγραπτη!! Τοσο καιρο επαιζε κρυφτουλι το αλλο τωρα ομως μεγαλωσε κ φαινεται !! Αχ κοριτσια μου χαζεψα απο την χαρα μου τι να σας πω δεν ξερω.. Μονο οτι ειμαι τοσο χαρουμενη που δεν μπορω να περιγραψω ποσο που και τα δυο μωρακια ειναι μια χαρα!!

Koritsaki moy καλη αρχη ευχομαι και συντομα με το γλυκο σπορι σου στην κοιλιτσα σου!!Κ ενα μεγαλο φουουουουουουουουουουουου και απο εμενα !!! [smilie=icon_flower:[smilie=icon_flower:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΜΕΡΑ!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΑΡΟ 3400γρ ειναι ενας κουκλος και μαλιστα ηρεμος και χαμογελαστος! Η εμπειρια μου ήταν απίστευτη φύγαμε μεσα στην καταιγίδα και μόλις εφτασα Ιασω εκανα ελεγχο και μετα 7 και 30 μπήκα στον καρδιοτοκογραφο η μαια του γιατρου μου ήταν συνεχεια δίπλα μου τρομερη στήριξη και στις 8 και 15 μπηκα στο χειρουργειο 9 ακριβως γεννήθηκε ο μπεμπουλης μας δεν πονεσα ουτε ενα λεπτο ηταν ολοι αψογοι μαλλον τους ετρεχε κι ο γιατρος μου χα χα. Δεν εχω λογια να περιγραψω πως ενιωσα το μονο που θελω να πω ειναι ενα μεγαλο ευχαριστω στον Αρκουλη που με αξίωσε να γίνω μανα για δεύτερη φορα. Οποια το σκεφτεται να παει ανεπιφύλακτα κορίτσια εχω κανει 4 προσπαθειες σε 4 διαφορετικους και ολες΄ήταν αρνητικες και στον Αρκουλη ειχα δυο στις τρεις επιτυχια και με σοβαρα προβλήματα οπως ξερετε. Τωρα θηλαζω αποκλειστικα και ο μικρουλης ειναι ηρεμος τρωει και κοιμαται φοβερο. Δαφνουλα να πας οπωσδήποτε το κεντρο λεγεται ΜΙΤΩΣΗ και οτι χρειαστεις να μου πεις να ξερεις οτι ειναι τρομερος επιστήμονας και καμια δεν εχει φύγει απο εκει χωρις παιδι. πες του και για μενα οτι μιλήσαμε και εξήγησε του τα παντα για σενα να δεις ποσο θα σε βοηθήσει. Καλη επιτυχια. Σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες σας! Ευχομαι κι εγω να γίνεται σύντομα ολες μανουλες και μια και δυο φορες. Νατασσα στειλε μου πμ για την αυχενικη πως πήγες Καλη επιτυχια! Κοριτσακι μου να σας ζήσουν τα διδυμακια αντε και στα δικα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!!τι υπεροχα νεα που διαβαζω!

labrinip koριτσαρα μου να σου ζησει ο παιδαρος και να ειναι παντα γερος και τυχερος στη ζωη του![smilie=love2.gif][smilie=love2.gif][smilie=love2.gif]

τι ωραια που μας τα περιεγραψες μακαρι να το ζησουμε ολες!!να μπαινεις οποτε μπορεις να μαθαινουμε νεα!

natasa.k αλλα υπεοχα νεα!!καλε που ηταν κρυμμενο και δε φαινοτανε?καταλαβαινω οτι θα παθατε σοκ!!σου ευχομαι να πανε ολα καλα και με το καλο και στη β επιπεδου!αντε διδυμομανουλα και εσυ[smilie=love6.gif]

τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!

Έτσι, να ακούμε τέλεια νέα μαζεμένα! labrinip τα καλύτερα για το μωράκι σου! σου εύχομαι να είναι πάντα υγιέστατο και ευτυχισμένο. Θα ήθελα να πάω άμεσα στον Αρκούλη αλλά έχω και κάτι κατεψυγμένα που περιμένουν και έλεγα να τα χρησιμοποιήσω.. όπως και να χει μπορεί να πάω για μια.. δερευνητική συνάντηση ;)

natasa K αυτά είναι υπέροχα νεα! δεν έχετε άλλα παιδάκια έτσι δεν είναι ? θα είναι τελεια! μ'ενα σπάρο 2 τριγόνια! να πάνε όλα κατ'ευχήν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...