Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

καλησπερα!!!να πανε ολα καλα να την χαρεις τη μπουμπου σου!!!!!!!!!!!ποσο χαιρομαι να μπαινω να σας διαβαζω εδω...λοιπον πηγα για να δει ο γιατρος τη σαλπιγγογραφια...οι σαλπιγγες τουρμπο αλλα εχουμε θεμα με τον ταχηλο..ειναι ανατομικα πιο στενος απο οσο θα πρεπε...μαλλον εκει ειναι το θεμα μας...δεν περνα το σπερμα..το υγρο περασε με δυσκολια στην εξεταση..οπως ειπε ο ακτινολογος στο γιατρο μου με τον οποιο ειναι φιλοι μικρη διοδος και μαλλον το σπερμα μενει απεξω...μεχρι τον Γεναρη μου εδωσε περιθωριο λοιπον να προσπαθησουμε παλι με σερπαφαρ και ενση αυτη τη φορα κι αν οχι παμε για σπερματεχυση...(νομιζω δεν ποναει αυτο ε;;εχει κανει καμια σας;;;οκ στην αρχη επεσα λιγο αλλα τωρα λεω τουλαχιστον εντοπιστηκε το θεμα...αυτα απο μενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσια!!

Κοritsaki moy τι βαρβαρο προγραμμα ειναι αυτο;! Χαρα στο κουραγιο σου! Μου θυμισες λιγακι τη μαμα μου ετσι εχει κ αυτη το γιο της καλομαθημενο με το φαι χαχα!!Με το καλο να ξεκινησες κ τις ενεσουλες καλη μου κ ολα θα πανε ΤΕΛΕΙΑ!!

rose τι ωραια που ειδατε την μπουμπου σας!!Ετσι ολα ομορφα να συνεχισουν κοπελα μου!Με τα κιλα θελει προσοχη.. Κ ο δικος μου ο γιατρος ειναι πολυ αυστηρος απο τωρα! Εχει κρατησει το βαρος μου κ μεχρι την επομενη φορα που θα με δει (να εχουν παει ολα καλα μεχρι τοτε Παναγια μου) δεν θελει να εχω παρει ουτε γραμμαριο..Αμαν πια

jannolino ετοιμασες την βαλιτσουλα σου!! Τι ωραιες ετοιμασιες ειναι αυτες ε; πολυ χαιρομαι! Με το καλο κοπελα μου!! Ναι το ειδα κ το ακουσα το μωρακι μου κ ειναι απιστευτο μαγικο συναισθημα αλλα οπως ειπες ηρεμησα προς το παρων για 2 μερες δηλαδη μονο γιατι τωρα ειμαι μεσα στο αγχος για την αυχενικη διαφανεια και το papp-a αλλα κ να πανε κ ολα καλα μεχρι τοτε.. Ειδικα χτες που ξεπρηστηκε το στηθος μου τρελλαθηκα απο φοβο, διαβασα κ κατι ιστοριες για παλινδρομες κ με πηρε πολυ απο κατω αλλα ευτυχως σημερα επανηλθε..

Santaloxilo το οτι βρηκατε το προβλημα ειναι πολυ θετικο!! Νομιζω ομως οτι αυτο ισως διορθωνεται αλλα μπορει να κανω κ λαθος εχω διαβασει ομως κατι για διανοιξη τραχηλου κ μετα ολα ειναι καλα.. Δεν στο λεω με σιγουρια ομως αλλα αν θες κανε μια ερωτησουλα στο γιατρο σου.. η σπερματεγχυση οχι κανονικα δεν ποναει καθολου σαν τεστ παπ ειναι ασχετα αν εγω ειχα ταλαιπωρηθει παρα πολυ απο χαζομαρα του γιατρου αλλα τελος παντων..

Δηλαδη κοριτσια η 11 εβομαδα ειναι καλη για την αυχενικη διαφανεια;; Απλα επειδη διαβασα οτι οι περισσοτερες κοπελες την κανουν στην 12η ανησυχησα μηπως ειναι πολυ νωρις κ τα αποτελεσματα δεν ειναι σωστα.. Τι αγωνια κ αυτη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!! Τελικα η αγωνια δε σταματα ποτε κ η ανησυχία! Σε οτι στάδιο κ αν βρίσκεσαι! Και εγω τωρα τυχαινει να είναι πιο ησυχος αυτες τις μερες κ κρατιέμαι με νύχια και με δόντια να μη παω νοσ/ειο!! Χιχιχιχι

Νατασα μην αγχώνεσαι τοσο πολυ κ δικη μου συμβουλή σταματα να μπαινεις στο ίντερνετ για να βρεις τι σου συμβαίνει! Εγω αν ηξερες ποσες φορες λαλησα με αυτα που διάβασα! Αυτα μας χειροτερευουν! Σκεφτομαστε κ εμεις το χειρότερο σενάριο! Τι πιο θετικό ομως απο αυτο που σου συμβαίνει? ?? Απολαυσε το κορίτσι μου στο έπακρο!

Ροουζ τη καπαρωνω τη νυφη ε!!! Σιγουρακι??? Ε ρε γλεντια!! Ξεκινα με τα ροζ κ οτι αλλο πρέπει να κάνεις στο σπίτι! ! Μη νομίζεις πως είναι νωρις!! ! Ετσι κ αλλιως θελουν χρόνο οοολα αυτα κ απο ενα σημείο κ μετά δε θα εχεις τις δυνάμεις να τα κάνεις! Ακου που σου λεω! Ξεκινααααααα!!!! Κ οσο για τα κιλά εγω κάθε φορα που πάω είμαι+2 κιλα αλλά ο δικος μου λέει 9-15 ειναι νορμάλ! Αχ μια εγκυμοσύνη ειναι βρε κοριτσια! ! φατε γιατι μετα θα το μετανιωσετε!!

Κοριτσακι μου το παιδακι ειναι 20+ αν δε κανω λαθος εε?? Ειναι κ αγορι, ειναι κ ενα!!! Καλομαθημενο...η γιαγιά μου με καλομαθαινε στο φαγητό κ το ευχαριστιομουν..Χαχαχαχαχαχα! !!!!! Κουραγιο γλυκιά μου σε νιώθω! Θα γυρισει η μαμα σου η απο εδω κ περα μενεις μονη??

Σανταλοξυλο γιατι σε πηρε στην αρχη απο κατω!!??? Ειναι τοσο καλο σημαδι το οτι βρήκατε το πρόβλημα! !έρχεται σε λίγο κ το δικο σας μωρακι!! Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Εγω κορίτσια εχω ενα προαίσθημα ότι θα γεννησω αρκετα πριν την πητ μου κ αγχωνομαι να μπω στο μηνα μου! Εχθες το βραδυ ειχα κ κατι πονακια κ δε κοινηθηκα καθόλου καλα!! Ο μικρος κανει νουμερα κ ησυχαζει καποιες μερες κ εγω ωσαν τρελη μελουσα μαμα πρήζω τον μπαμπα του με τις ανησυχιες μουυυ!!! Αυτα κοπελουρες μου όμορφες! !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!απο χθες το πρωι μεχρι τωρα δεν ειχαμε internet στη δουλεια και δεν μπορουσα να μπω.το βραδυ μολις πηγα πηγα σπιτι επλυνα πιατα και μαγειρεψα για σημερα και μετα ηταν αργα και ο γιος μου ηταν στο facebook!

rosaki με το καλο σε λιγους μηνες να κρατας το κοριτσακι σου αγκαλια[smilie=binkybaby.g:αστο καλο συγκινηθηκα παλι!!οσο για τα κιλα προσεχε γιατι και εγω ειχα παρει πολλα για τη βδομαδα που ημουνα,και δεν ετρωγα και πολλες βλακειες!ακομα προσπαθω να τα χασω!

natasaki oλα καλα θα πανε αλλα μην επηρεαζεσαι απο οτι ακους!θα δεις οτι και η αυχενικη θα ειναι μια χαρα!

jannolino μου αφου δεν καθεσαι ησυχη πως να μη γεννησεις πριν την ημερομηνια?τωρα δεν θελει πολλα πολλα παρα μονο ξαπλα!η μαμα μου θα γυρισει μετα απο 2 μηνες!θα κατεβουν μαζι με την αδελφη μου και τα διδυμακια, πρωτα ο θεος να πανε ολα καλα!οσο για το γιο μου θα συνηθισει που θα παει απλα στην αρχη εκανε το δυσκολο!!

κοριτσακια μου θα ξαναμπω μολις μπορεσω.φιλακια!![smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

santaloxilo φυσικα και ειναι καλυτερα που εντοπισατε το προβλημα γιατι ετσι μπορειται να βρειτε και τη λυση!!οσο για τη σπερ/ση εχω κανει, και εγω τουλαχιστον δεν πονεσα καθολου!κανε αυτο που σου λεει ο γιατρος γιατι νομιζω οτι σε παει με σωστα βηματα.το μωρακι δε θα αργησει να ερθει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειμαι εδωωωωω!!!! Πολυ δουλειά κορίτσια μου!αλλα μπαίνω κ σας διαβαζω!! Δεν κοιμαμαι πια κ τις ωρες που μπορω να φυγω απο το μαγαζι προσπαθώ να ξαπλωνω!!

Κοριτσακι λες να είναι βόλτα οι υπολοιπες?? Καλε κανενα καφε κ για μεναααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

santaloxilo σε ευχαριστω πολυ ευχομαι συντομα και στα δικα σου.μην αγχωνεσαι εφοσον βρηκες το προβλημα πιστευω οτι θα λυθει κιολας.καντε οτι σας ειπε και αν χρειαστει να κανετε σπερματεγχυση δεν ειναι τιποτα εχω κανει δεν ποναει καθολου.φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ εδω θα ειμαστε εμεις να σε φυσαμε ε τι στο καλο δεν θα μεινεις? ;)

Νατασα μου οντως αυτα τα κιλα ειναι μαρτυριο...προσπαθω αυτες τις μερες να τρωω οτι πρεπει μονο για να δουμε οταν παω στον γιατρο ποσο θα με δειξει...μετα την 11η εβδομαδα γινεται η αυχενικη οποτε μην ανησυχεις!εγω την ειχα κανει 13η εβδομαδα απλα εχω διαβασει οτι οσο πιο μετα την κανεις φαινεται καλυτερα το μωρο κατι τετοιο...βεβαια δεν ειναι απολυτο αυτο!

jannolino καλα εσυ εισαι πιο χειροτερη απο μενα μου φαινεται...εγω τουλαχιστον μετα την αυχενικη εχω ηρεμησει!α δεν ξερουμε ειμαστε δυσκολες γυναικες εμεις δεν παμε ετσι με την μια...να κατσουμε να τα συζητησουμε τι εχετε να μας προσφερετε χαχαχαχα γερα να ειναι τα μωρουλια μας!

θελει πολυ προετοιμασια για να αλλαχτει το δωματιο για να δουμε ποτε θα προλαβουμε να τα κανουμε....

πω πω πλησιαζει ο καιρος να δεις τον αντρακο σου τι ωραιααααα...αγχος εχεις για την γεννα?γιατι εγω οταν το σκεφτομαι απο τωρα με πιανει κατιτις χιχιχιι

κοριτσακι μου ευχαριστω πολυ...ναι εχεις δικιο για τα κιλα προσεψω τωρα και βλεπουμε....φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!πολλη ηρεμια βρε κοριτσια εχει πεσει!!αντε να μπειτε ολες να μαθουμε τα νεα σας!!

jannolino μου προσπαθησε να μην κουραζεσαι!!απο την αρχη στα λεω και δεν εχεις βαλει μυαλο,τωρα θα αλλαξεις?κοντευεις κοριτσακι μου!!

rosaki ετσι μπραβο να δεχεσαι προσφορες απο τωρα γιατι στο μελλον θα γινει χαμος απο τους γαμπρους!!

φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε καλε τι εγινε εδω μεσα που πηγατε ολες?

κοριτσακι μου τι να κανω φροντιζω απο τωρα για να εχουμε τα καλυτερα χιχιιχι εσυ πως εισαι?σε λιγες μερες ξεκινας δυναμικα?φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

jannolino μαρη δεν ειπαμε να μην κουραζεσαι και να προσεχεις?τον καημενο τον μπεμπη σκεφτομαι που τον παιδευεις...αχ εισαι μακρια αλλιως θα ερχομουν εκει και θα σου ριχνα ενα μπερτακι χαχαχαχα

κοριτσια εγω ειμαι πολυ καλα και η μπεμπουλα μου εχει αρχισει να κανει την εμφανιση της κλωτσοντας με και μου αρεσει!!!!!ξεκιναμε το δωματιο να φτιαξουμε αλλα δεν ξερω ακομα τι χρωμα να το βαψουμε..καμια γνωμη?πηραμε απο τα jumbo κατι αυτοκολλητα τοιχου μουρλιααααα αλλα φυσικα δεν αντεξα και πηρα και ενα φορμακι ροζουλι χιχιχιχ το πιστευετε ομως και αυτα που πηρα φοβομουν να τα παρω?φοβαμαι μην γινει κατι κακο φτου φτου τι να πω δεν ξερω πως σκεφτομαι ετσι ισως επειδη δεν μπορω να το πιστεψω οτι εφτασε η ωρα να τα αγορασω και αυτα...το ονειρο μου που παντα ηθελα εγινε πραγματικοτητα και δεν μπορω να το πιστεψωωωωω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κ εγωωωω!!λοιπονννν σήμερα είχα γιατρουδακο!!2910kg το καμάρι μου!!!απο την άλλη εβδομάδα τον περιμένουμε κ επισήμως!τελειωσαν τα ψέμματα βρε κορίτσια!ειδαμε επιτέλους κ λιιιγο προσωπάκι.ειναι πολύ όμορφο το φασολάκι μουυυυ!ο γιατρός λέει 15λεπτα μέσα στη μπανιερά,χαλάρωμα κ σεξ για να έχω όσο το δυνατόν πιο εύκολο τοκετό!κ θέλω σε αυτό το σημείο να πω :::πως θα κάνω τώρα σεξ που δεν έκανα από τότε που έμεινα;;τώρα που κλωτσάει με το παραμικρό ο μικρός δε μου βγαίνει καθόλου!!!δε θέλω...

ροζακι μου ωραία εεε;;πήρες τη πρώτη της φορμουλα;σε νιώθω αλλά είναι να η γίνει η αρχή!εγω τώρα δε σταματάω με τίποτα!!!χαχαχαχα!

κοριτσακι πως τα πας;συνηθίσες μονη;;

υπόλοιπες;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!

rosaki μου καλο αρχισες τα ψωνια?σε καταλαβαινω και να μην σκεφτεσαι το κακο γιατι θα πανε ολα καλα!η αδελφη μου και με διδυμα μαλιστα αρχισε να ψωνιζει αρκετα νωρις θα ελεγα,και πηγαν ολα καλα και τωρα περιμενουμε τα μωρα μας!!οσο για το δωματιο εμενα μου αρεσει ο συνδυασμος ενα πολυ πολυ απαλο ροζ με φουξια και τα αυτοκολλητα στους τοιχους!!

jannolino μου να σου πω την αληθεια δεν το εχω ξανακουσει οτι το σεξ

βοηθαει!αλλα σε καταλαβαινω γιατι και εγω θα αισθανομουν παραξενα!!πως περναει ο καιρος!!

εγω συνηθισα αλλωστε για καποια χρονια δεν μεναμε κοντα με τη μαμα μου,απλως τωρα δεν εχω πολυ ελευθερο χρονο!

οι υπολοιπες που ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε;;

jannolino τελεια νεα!! Με το καλο κοριτσακι μου να κρατησεις επιτελους τον μπεμπουλη σου αγκαλιτσα!! συγκινηθηκα τωρα!! Κ μια φιλη μου πριν την γεννα ο γιατρος της ειπε να κανουν σεξ γιατι βοηθαει λεει τον τραχηλο.. Τωρα τι να σου πω δεν ξερω αλλα γιατροι ειναι για να το λενε.. Βεβαια αυτη εκανε σε ολη την εγκυμοσυνη οποτε δεν της ηρθε καπως..

rose πολυ καλα εκανες κ αρχισες τα ψωνια για την μπουμπου!! Δεν ειναι αναγκη να φοβασαι ολα καλα θα πανε! Δεν ειναι αναγκη να τα αφησεις ολα τελευταια ωρα κ να πνιγεσαι μετα! Τι να πω κ εγω που μια θεια του αντρα μου μολις εμαθε οτι ειμαι εγκυος ετρεξε κ μου πηρε φορμακια!!! κ ακομα δεν ειχα ακουσει ουτε καρδουλα.. Τα ποδια μου κοπηκαν! Δεν κρατηθηκε κ ο αντρας μου απο τη χαρα του αμεσως το ειπε.. Ολα θα πανε τελεια μην αγχωνεσαι!

Koritsaki moy καλα εισαι;; Τρεχεις κ δεν φτανεις ε; Λιγες μερες εμειναν κ ξεκινας; Με το καλο κοριτσακι!!

Επεξεργάστηκε από natasa.k
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natasa.k καλα ειμαι και οπως λες περιμενω να περασουν οι μερες να ξεκινησω!τρεχω λιγο παραπανω αλλα δεν πειραζει!!απλως τωρα δεν εχω σχεδον καθολου ελευθερο χρονο!

εσυ τι κανεις?ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα! Χαθηκα γιατι τρεχω με τις ετοιμασιες! εχθες πήγα στον Αρκουλη και μου εδωσε ημερομηνια τοκετου κορίτσια 1 Οκτωβρη γενναω εχει παρει οκ βαρος ειναι 3400γρ περίπου αρα θα βγει μεγαλουτσικος γερος να ειναι και δεν με νοιαζει τιποτα αλλο. Εχω λίγο αγχος αλλα επειδη το εχω ξαναζήσει εχω εμπιστοσύνη στο γιατρο και πιστευω ολα θα πανε καλα. Jannolino μην κουραζεσαι κοντευεις κι εσυ τωρα το σεξ βοηθαει λενε αντε με το καλο με ενα πονο ευχομαι. Rose καλα εκανες και πήρες ρουχαλακι για την μικρη ολα μια χαρα θα πανε θα δεις! μπραβο να μπαινεισ στο κλιμα σιγα σιγα. koritsaki mou πως εισαι ξεκινας ε? Με το καλο ευχομαι γλυκεια μου να σου φερει γουρι ο μπεμπης μου και θα σου φερει θα δεις! Natassa εσυ οκ? πηγες για αυχενικη ? πρεπει να κοντευεις με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

labrinip πως περασε ετσι ο καιρος και εφτασε η ωρα!!μεσα απο την καρδια μου σου ευχομαι να πανε ολα καλα και σε λιγες μερες να κρατας τον αγοραρο σου αγκαλια![smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

μη μας ξεχασεις θα περιμενουμε τα νεα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsaki moy καλα ειμαι κ εγω προσπαθω δηλαδη.. Μια ειμαι ηρεμη μια αγχωνομαι αλλα κανω υπομονη να περασουν οι μερες..Μακαρι να ειναι ολα καλα με την αυχενικη κ μετα θα σε φυσαω και εγω πολυ πολυ!! Λαμπρινη με το καλο κοριτσι μου να κρατησεις αγκαλια τον μπεμπακο σου!! Με εναν πονο κοπελα μου! Αυχενικη εχω 4 Οκτωβριου κ εχω πολυ αγχος.. Μακαρι Παναγια μου να ειναι ολα καλα!! Φιλια κοριτσακι κ περιμενουμε νεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino ηρθε η ωρα να δειτε τον μπεμπουλη σας,με το καλοοοοοοοοο!!!!οσο για το σεξ οντως ειναι δυσκολο ειδικα τωρα οουτε εγω θα μπορουσα αλλα λενε οτι βοηθαει το σπερμα να γινει ο τοκετος πιο γρηγορα....

ναι πηρα και εγω κατι ψιλοπραγματα και απο εδω και περα θα παιρνω ολο και πιο πολλα να ειμαστε καλα :)

κοριτσακι μου τι να κανω υπεκυψα και πηρα κατιτς :P εμενα μου αρεσει το φουξια με το λιλα δεν θα εβγαινε ωραιο λετε?

Νατασα μου εγω αν μου επαιρναν απο τοσο νωρις θα ειχα τρελαθει δεν νομιζω να τα δεχομουν κιολας θα τους ελεγα κρατηστε τα για πιο μετα να μου τα δωσετε...οχι οτι ειναι κακο που τα πηρες προς Θεου απλα εγω σκεφτομαι ετσι!οντως εσυ πως εισαι?

labrinip με το καλοοοοοο και εσυ σχεδον μαζι με την janνolino εισαι...θα βγαλετε δυο παιδαρους ολο τρελλα οι μελλοντικοι γαμπροι μας χιχιιχιχ

τι ωραια κοριτσια θα εχουμε συντομα γεννητουρια και πολυ συντομα και νεα μωρακια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!

σημερα εχω αγωνια γιατι η αδελφη μου θα κανει το dopler, αν το λεω καλα, και θα ξερουμε αν θα γεννησει σημερα η την αλλη τεταρτη.[smilie=fart.gif]

rosaki,natasa, να σκεφτεστε θετικα και θα πανε ολα καλα!!να προσεχετε και οτι ειναι να γινει θα γινει!!

rosaki Μου ολα αυτα τα χρωματα ειναι ωραια και θα βγει πολυ ωραιο το δωματο!!

natasa πλησιαζουν οι μερες που θα κανεις την αυχενικη να ησυχασεις λιγο!!θα εινα σουπερ θα δεις!!

jannolino μου τι γινεται με το γνωστο θεμα(sex)?ολα για το καλο του μωρου!!χιχιχι

santaloxilo,fifoulina,dapheb,cuando που ειστε?τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Koritsaki moy κ σε ολα τα κοριτσια!! Τι κανετε; Εγω ειμαι στη δουλεια κ σημερα δεν εχω καθολου μα καθολου ορεξη..

Koritsaki moy τι ωραια νεα ειναι αυτα πρωι-πρωι!! Δηλαδη σημερα η σε μια βδομαδουλα εχετε γεννητουρια!! [smilie=binkybaby.g:[smilie=binkybaby.g: Πω πω χαρες!! με το καλο τα διδυμακια σας (σωστα θυμαμαι ;; )

Εμενα παλι μεχρι την αυχενικη οι μερες μου φαινονται βουνο αλλα υπομονη κ μακαρι ολα να ειναι καλα Παναγια μου μονο αυτο θελω..!

Rose κ εγω στην αρχη δεν τα δεχτηκα τα φορμακια αλλα μετα ντραπηκα.. Μου λεει ακου να σου πω ολα καλα θα πανε δεν θελω βλακειες Για το καλο στα πηρα απο χαρα.. Ε και τα πηρα αλλα το ιδιο βραδυ ειδα εφιαλτη..Ασε.. Τι καλα που κλωτσαει η μπουμπου! Θα σε ηρεμει ετσι δεν ειναι;; Θα ειναι υπεροχα ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινηηηηη άντε με το καλό κορίτσι μου να κρατήσεις το φασολάκι σου αγκαλιτσα!που πλέον δλδ μόνο φασολι δε τον λες!ολοκληρος άντρας ειναι το πουλάκι μου!με καισαρικη θα γεννήσεις;;με ένα πόνο όπως κ να ναι !θα περιμένουμε νεότερα!!

ροζακι μου να παίρνεις γιατί θα τρεχεις μετά κ θα έχεις βαρύνει κ θα σου ειναι πιο δύσκολο!παρε μωρε!ηρθε η σειρά σου πια!!εμενα μου αρέσει κ το γκρι με το μωβ!ακουγεται κάπως το γκρι αλλα αν το δεις στο νετ ειναι πολυ ωραίο!οπως κ το έντονο πράσινο με φούξια!τελειως συνδυασμός!

νατασα την άλλη βδομάδα ειναι η αυχενικη!τιποτα δεν έμεινε!εχε εμπιστοσύνη στο σπορακι σου κ μη δίνεις σημασία σε προκαταλήψεις!η θεία απο χαρά στα πήρε!προσπαθω κ εγω πολυ για να μην γίνομαι προληπτική!τι φταίνε κ αυτοί;;;;έχεις ανθρώπους που χαίρονται με τη χαρά σου κ βασισου εκεί!

κοριτσακι μου τρέχα τώρα που μπορείς γιατί μετά σε θέλω χαλαρή κ ξάπλα!!αχ ξεκινάς κ εσύ!!νεα φουρνιά σπορακια έρχονται!!η αδερφή σου τι κάνει;γέννησε τελικά η την άλλη βδομάδα;άντε βρε με το καλό να τα δεχτείτε τα μωρά σας!ειναι κ 2!τι ωραιαααα!!!

εγω έχω πρώτα Τρίτη ραντεβου στο νοσοκομείο να κάνω κ εκεί εξετάσεις με τους γιατρούς ε κ μετά αφού μπαίνω στο μήνα μου ξεκινάω τα μπάνια!οσο για το σεξ....πολυ χλωμό το βλέπω!δε νομίζω να τα καταφέρω τελικά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου με πηρε τηλ.η αδελφη μου και ολα καλα με το dopler.τα μωρακια ειναι μια χαρα και τελικα θα γεννησει με καισαρικη την δευτερα!μακαρι να ημουνα εκει αλλα δεν πειραζει,ευτυχως που υπαρχει το skype και θα τα βλεπω καθε μερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ σε λίγες μέρες θα έχει τα αστερακια της αγκαλιτσα!με το καλό να τα δεχτείτε κοριτσάκι μου!!γερα να βγουν!!που ειναι η αδερφή σου;αν δεν γίνομαι αδιακριτη.... Κρίμα που δεν είσαι κοντά!κ εμένα μάλλον αφού γεννήσω θα έρθουν Μαμα και αδερφή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino μου ευχαριστω και το ιδιο ευχομαι και για σενα!!να ερθουν οι δικοι σου γιατι θα χρειαστεις βοηθεια γιατι οπως και να το κανεις αλλιως ειναι να ειναι κοντα σου η μαμα σου και η αδελφη σου!!εμενα η αδελφη μου μενει στο DUBAI!!

φιλακια!!καληνυχτα και θα τα πουμε αυριο!!:ymbringiton:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου πολυ ευχαριστα νεα με το καλο να γεννησει η αδερφουλα σου τα διδυμακια της!!!στο DUBAI ειναι και εσυ εισαι ακομα εδω?καλε πηγαινε εκει τι κανεις εδω περα?χχαχαχα αληθεια πως ειναι η ζωη εκει?δεν νομιζω να εχουν κριση οπως εμεις...

jannolino δικιο εχεις απλα σκεφτομαι να ειναι καλη η β'επιπεδου μην παθω κανα εμφραγμα αν δεν ειναι....και μενα μου αρεσει το πρασινο και το πορτοκαλι αλλα στον τοιχο δεν ξερω πως θα βγει θα ρωτησω και αυτον που θα μας το βαψει που ξερει καλυτερα...ποσο μου αρεσει αυτη η διαδικασια που μπαινω ολο να αγοραζω θελω πραγματα χιχιιχ πηρα και αλλο φορμακι τελειοοοοοο...το πηρα σε εκπτωση απο τα prenatal μονο 7.50 ευρω τιποτα.

μπηκες στην τελικη ευθεια πια και σε λιγο καιρο θα συναντησεις τον μπεμπαρο σου...αχ τι ωραιαααα να θυμηθεις οταν τον δεις να του δωσεις ενα μεγαλο φιλακι και απο μενα :)

Νατασα μου δεν την νιωθω συνεχεια μερικες φορες μονο...απο εδω και περα ελπιζω να την νιωθω πιο συχνα!μωρε καλα εκανες και τα δεχτηκες απλα το μυαλο μας παει παντα στο χειροτερο ενω δεν πρεπει....υπομονη πλησιαζουν οι μερες της αυχενικης και θα δεις ποσο εχει μεγαλωσει το μωρουλι σου και δεν θα το πιστευεις...εγω ειχα τρελλαθει οταν το ειδα απο μια σταλιτσα που ηταν ολοκληρο ανθρωπακι μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια..τι κάνετε; Ο καιρός τι φάση; ζέστη είχαν πει και εδω Αθήνα σήμερα είμαι με ζακέτα και μια μουνταμάρα.. Και εγώ 50 δίνω για το ΠΑΠ που σε αυτή την τιμή περιλαμβάνεται το ΠΑΠ, ο κολπικός υπέρηχος και η ψηλάφηση..το λέω γιατί ο πρώτος γιατρός που είχα από μικρή  μου έπαιρνε πότε 50€ πότε 70€ μόνο για να πάρει το δείγμα του ΠΑΠ..και να τονίσω ότι ούτε καν στο ιατρείο του..πήγαινα εγώ στο ιδιωτικό νοσοκομείο που συνεργαζόταν μου έπαιρνε δείγμα και γεια σας..άντε να έκανε 5 λεπτά  φυσικά τον άλλαξα νωρίς και ηρέμησα..σε ερώτηση μου πριν χρόνια για να μου γράψει εξετάσεις πριν ξεκινήσω προσπάθειες για παιδί (έστω τις βασικές ορμονολογικές) μου είχε πει μείνε έγκυος πρώτα και μετά θα κάνουμε όλες τις εξετάσεις  ε είχαμε Thank You Next 👋
    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...