Μετάβαση σε περιεχόμενο

Article: Οι πρώτες κινήσεις του μωρού μέσα στην κοιλίτσα!


vicky86

Recommended Posts

  • Απαντήσεις

    • Νομίζει υπάρχει μαξιλάρι θηλασμού που κάνει κ για ύπνο. Αν θα παρω θα παρω αυτο.  άρχισα κ δεν μπορω να κοιμηθώ παλι. Δεν με βολεύει η αριστερή πλευρά. Χτες καθώς κοιμόμουν με έπιασα κ μια κράμπα… άσε! Νόμισα θα παραλύσει το πόδι μου! 
    • Εγω Νομιζα δεν θα την κανω γιατι  νομιζω είναι προαιρετική. Εμενα η γιατρός μ π πηγα χτες μ ειπε οτι στέλνει όλες τις εγκυούλες της για σιγουριά κ αναγκαστικά θα παω! Είναι 100 ευρώ. Εγω την απόσταση σκέφτομαι γιατι θελω 2 ωρες να παω και 2 να επιστρέψω.    έκλεισα στις 28 Ιουνίου! 
    • Δοκίμασε να φας ακτινίδια μήπως σε βοηθήσουν ..  2 μήνες έμειναν κορίτσια!! Και μετά θα έχουμε στην αγκαλιά μας τα πλασματακια που τώρα μας κλωτσανε..🩷🩵🩷🩵🩷🩵 Έχω αρχίσει να αγχώνομαι σιγά σιγά για τον τοκετό για να πω την αλήθεια .. 
    • Άντε ωραία μπράβο μεγαλώνει ο μπέμπης σου 🩵 Μια χαρά ούτε 2 κιλά ; Τίποτα δεν πήρες 😊 οχι σαν εμένα που πήρα 4 😅 ναι αν δεν ανοίξουν  πηγαινε στο Ιασώ λογικά θα τα κάνουν και εκεί ίσως θέλουν κάποιο ραντεβού αυτοί ; Δεν ξέρω καθόλου 🤷‍♀️
    • Ναι δεν είναι κάτι αμάν και τι είναι η αλήθεια σαν εξέταση για αυτό κάποιοι δεν την ζητάνε γιατί λίγο πολύ το ελέγχουν και από τον απλό υπέρηχο  ακομα δεν μου έχουν πει κάτι και εμένα αλλά λογικά θα μου την ζητήσουν 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...