Μετάβαση σε περιεχόμενο

Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ-Πάει κι αυτό!


Recommended Posts

Χαιρετώ τα κορίτσια μου!

Την Δευτέρα κάναμε τον β΄επιπέδου που με αγωνία εδώ και καιρό περιμέναμε, ο καιρός περνάει πολύ γρήγορα τελικά! όλα είναι καλά ,Δόξα το Θεό, ο μπέμπης είναι μια χαρά απλά δείχνει μεγαλύτερος καμια εβδομάδα και επειδή δεν υπάρχει περίπτωση να έγινε νωρίτερα η σύλληψη μάλλον πρόκειται για ένα μεγαλούτσικο μωρό, όλες οι μετρήσεις μας είναι στα φυσιολογικά όρια αλλά πάνω από το μέσο όρο και είμαστε 500 ολόκληρα γραμμάρια ακριβώς στις 22 εβδομάδες κύησης!

Να σας πω επίσης πως από τώρα μοιάζει εκπληκτικά στον άντρα μου, μύτη, αυτιά, σαγόνι έπαθα πλάκα και με την τεχνολογία που μπορούμε και βλέπουμε έτσι τα μωράκια μας αλλά και με την ομοιότητα, και μετα λένε πως οι γιοί μοιάζουν τη μαμά τους!

καλή συνέχεια σε όλες και ειδικά στα κορίτσια που πλησιάζει ο καιρός για β΄επιπέδου καλά αποτελέσματα.

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ!!!!ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΣΟ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΘΑ ΕΙΣΑΙ!!!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΕΡΝΩ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ!!!!ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΣΟ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΘΑ ΕΙΣΑΙ!!!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΕΡΝΩ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Ποπάκι μου..Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά και ο παίδαρός σου είναι υγιέστατος..Εγώ την Παρασκευή θα κάνω τΟ Β' Επιπέδου και η αλήθεια είναι ότι έχω λίγο άγχος..Ωστόσο, είμαι αισιόδοξη ότι η κορούλα μου θα είναι καλά..Για να μπορέσατε να δείτε τα χαρακτηριστικά του μπεμπούλη σας φαντάζομαι ότι έκανε 3D υπέρηχο..Κι εγώ τέτοιο θα κάνω...Λες να μην ισχύουν αυτά που λένε, ότι τα κορίτσια μοιάζουν από τον μπαμπά και τα αγόρια από τη μαμά;;;;Βέβαια δε με νοιάζει σε ποιον θα μοιάζει παρά μόνο να είναι καλά...

Μαριμάρ μου μην ανησυχείς..Όλα καλά θα πάνε και με το δικό σου μωράκι...όμως γιατί το λες αυτό;;;Μην απογοητεύεσαι! Να σκέφτεσαι θετικά!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Ποπάκι μου..Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά και ο παίδαρός σου είναι υγιέστατος..Εγώ την Παρασκευή θα κάνω τΟ Β' Επιπέδου και η αλήθεια είναι ότι έχω λίγο άγχος..Ωστόσο, είμαι αισιόδοξη ότι η κορούλα μου θα είναι καλά..Για να μπορέσατε να δείτε τα χαρακτηριστικά του μπεμπούλη σας φαντάζομαι ότι έκανε 3D υπέρηχο..Κι εγώ τέτοιο θα κάνω...Λες να μην ισχύουν αυτά που λένε, ότι τα κορίτσια μοιάζουν από τον μπαμπά και τα αγόρια από τη μαμά;;;;Βέβαια δε με νοιάζει σε ποιον θα μοιάζει παρά μόνο να είναι καλά...

Μαριμάρ μου μην ανησυχείς..Όλα καλά θα πάνε και με το δικό σου μωράκι...όμως γιατί το λες αυτό;;;Μην απογοητεύεσαι! Να σκέφτεσαι θετικά!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μπραβο ποπιτσα μου....με το καλο....χαιρομαι που ολα πανε κατευχην...και με το καλο να ερθει στον κοσμο ο γιγαντουλης σας...φιλακια πολλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μπραβο ποπιτσα μου....με το καλο....χαιρομαι που ολα πανε κατευχην...και με το καλο να ερθει στον κοσμο ο γιγαντουλης σας...φιλακια πολλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΠΑΚΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΦΕΥΓΕΙ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΑΓΧΟΣ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Η Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ 3D ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΤΙΚΗ.ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΠΕΜΕΝΕ ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ.ΗΤΑΝ ΙΔΙΟ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ.ΟΠΟΤΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΦΙΛΙΚΗ Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΟΥ..!!ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΣΤΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΠΑΚΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΦΕΥΓΕΙ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΑΓΧΟΣ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Η Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ 3D ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΤΙΚΗ.ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΠΕΜΕΝΕ ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ.ΗΤΑΝ ΙΔΙΟ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ.ΟΠΟΤΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΦΙΛΙΚΗ Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΟΥ..!!ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΣΤΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...