Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ...


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ Η ΜΑΛΛΟΝ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΝΙΑΙΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ Η ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΝΕΣΗ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΠΟΤΕ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΑΙΤΕ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΤΕ ΚΑΜΙΑ ΕΥΧΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΜΠΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΟ CLUB ΚΑΝΤΕ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΥΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ...(ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ)ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΑΜΑ ΝΑ ΣΑς ΠΩ ΚΑΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ, ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!ΚΟΙΤΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΘΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ! ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ, ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!ΚΟΙΤΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΘΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ! ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου εύχομαι να σου πάνε όλα καλά. Τελευταία μαθαίνω όλο καλά νέα και έχω την αίσθηση πως όλος ο κόσμος θα έχει καλές εξελίξεις στην ζωή του.

Περιμένουμε σύντομα τα καλά σου νέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου εύχομαι να σου πάνε όλα καλά. Τελευταία μαθαίνω όλο καλά νέα και έχω την αίσθηση πως όλος ο κόσμος θα έχει καλές εξελίξεις στην ζωή του.

Περιμένουμε σύντομα τα καλά σου νέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κοριτσάκι!!!Σου εύχομαι καλή επιτυχια και να μην ανχώνεσαι..Μια φίλη μου προσπαθούσε για 1 χρόνο περιπου και τελικά με τη βοήθεια του γιατρού είδαν οτι δεν έσπαγε το "αυγουλάκι".Μόλις έκανε αυτην την ένεση με μια επαφή και μονο έμεινε εγκυος!!!Εύχομαι το ίδιο να γίνει και σε σενα!!

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κοριτσάκι!!!Σου εύχομαι καλή επιτυχια και να μην ανχώνεσαι..Μια φίλη μου προσπαθούσε για 1 χρόνο περιπου και τελικά με τη βοήθεια του γιατρού είδαν οτι δεν έσπαγε το "αυγουλάκι".Μόλις έκανε αυτην την ένεση με μια επαφή και μονο έμεινε εγκυος!!!Εύχομαι το ίδιο να γίνει και σε σενα!!

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπελιά! Μην αγχώνεσαι και φρόντισε να απολαύσεις αυτές τις στιγμές. Όλα θα πάνε καλά! Εύχομαι σύντομα να μας γράψεις τα ευχάριστα!!

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπελιά! Μην αγχώνεσαι και φρόντισε να απολαύσεις αυτές τις στιγμές. Όλα θα πάνε καλά! Εύχομαι σύντομα να μας γράψεις τα ευχάριστα!!

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου ευχαρίστως να σου στείλω όλη μου την θετική ενέργεια και τις ευχούλες μου για το επιθυμητό αποτέλεσμα!:)

Το 2009 να σας φέρει το μωράκι σας!Εύχομαι επίσης υγεία και πολύ ευτυχία!

Όλα θα πάνε καλά!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου ευχαρίστως να σου στείλω όλη μου την θετική ενέργεια και τις ευχούλες μου για το επιθυμητό αποτέλεσμα!:)

Το 2009 να σας φέρει το μωράκι σας!Εύχομαι επίσης υγεία και πολύ ευτυχία!

Όλα θα πάνε καλά!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να εισαι σιγουρη οτι ολες μανουλες και μη ευχομαστε να τα καταφερεις και αφου υπαρχει τοοοοοοοοση θετικη ενεργεια σιγουρα θα τα καταφερεις.Ξεκινα απο τωρα μην καθυστερεις ουτε λεπτο και απολαυσετο χωρις αγχος.Καλη επιτυχια και περιμενουμε νεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να εισαι σιγουρη οτι ολες μανουλες και μη ευχομαστε να τα καταφερεις και αφου υπαρχει τοοοοοοοοση θετικη ενεργεια σιγουρα θα τα καταφερεις.Ξεκινα απο τωρα μην καθυστερεις ουτε λεπτο και απολαυσετο χωρις αγχος.Καλη επιτυχια και περιμενουμε νεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλες οι ευχες του γυναικείου κόσμου, όλη η θετική μας ενέργεια για την προσπάθεια σου καλή μου. Να μας δώσεις κι εμας ελπίδα και κουράγιο να προσπαθούμε. Ανυπομονούμε όλες να μάθουμε τα ευχάριστα. Πίστευέ το βαθειά και θα γίνει....

Ευχές και προσευχές για όλες μας και ιδιαίτερα για σένα σήμερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλες οι ευχες του γυναικείου κόσμου, όλη η θετική μας ενέργεια για την προσπάθεια σου καλή μου. Να μας δώσεις κι εμας ελπίδα και κουράγιο να προσπαθούμε. Ανυπομονούμε όλες να μάθουμε τα ευχάριστα. Πίστευέ το βαθειά και θα γίνει....

Ευχές και προσευχές για όλες μας και ιδιαίτερα για σένα σήμερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαρακι μου,σου ευχομαι να πανε ολα καλα και να εχεις το θετικο τεστακι σου συντομα....απολαυσε αυτες τις μερες σου ,με τον αντρουλη σου και ολα θα γινουν...περιμενουμε ευχαριστα νεα...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαρακι μου,σου ευχομαι να πανε ολα καλα και να εχεις το θετικο τεστακι σου συντομα....απολαυσε αυτες τις μερες σου ,με τον αντρουλη σου και ολα θα γινουν...περιμενουμε ευχαριστα νεα...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπελιά! Μην αγχώνεσαι και φρόντισε να απολαύσεις αυτές τις στιγμές. Όλα θα πάνε καλά! Εύχομαι σύντομα να μας γράψεις τα ευχάριστα!!

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπελιά! Μην αγχώνεσαι και φρόντισε να απολαύσεις αυτές τις στιγμές. Όλα θα πάνε καλά! Εύχομαι σύντομα να μας γράψεις τα ευχάριστα!!

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΣΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ

ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΕΜΑΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΑΙ

ΚΟΥΝΙΕΣ..........!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΣΗ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ

ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΕΜΑΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΑΙ

ΚΟΥΝΙΕΣ..........!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σας πανε ολα καλα.....η σκεψη μας ειναι μαζι σου.....φιλακια πολλα....πολλα......γρηγορα να εχεις ευχαριστα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σας πανε ολα καλα.....η σκεψη μας ειναι μαζι σου.....φιλακια πολλα....πολλα......γρηγορα να εχεις ευχαριστα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...