Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτιου Μαριε σε περιμενουμε!!!!


Recommended Posts

Γειααααα!!!

Τι κανετε?

Τι ωραια που ενα ενα εμφανιζονται! εχουμε και φατσουλες!:) Εχω αγωνια για τον ουρολογο αυριο...

Παναγιωτα και Σισσακι εριξα ΤΟ γελιο!!!! Ταιριαζεται πολυ παντως για κουμπαρες!!

Αργυ τι τελειες μερες μας κανει!!! Βελονισμο κανω για τον αυχενα μου, εχω δει μια μικρη καλυτερευση αν και ακομα ειναι νωρις. Να πας γυμναστηριο, εγω αυριο θα μας γραψω τελικα. Βρηκαμε ενα που κανει 3μηνα συμβολαια και οχι 2 χρονια οπως ζητανε ολοι, οποτε ειναι πιο βολικα για εμας ετσι. Αλλα μονο για γυναικες ρε γμτ??? Εχεις να δεις μαντιλα εκει ουυυυ!! Χαλια οι φατσουλες οπου να ναι τις βγαζει καθε φορα.

Χρυσα οποτε ολα καλα με την μαμα αν καταλαβα καλα ε?

Η Φρανιτα ειναι ακομα Πεκινο, εχει ενα θεμα με την βιζα της αλλα ειναι καλα.

Παω να κοιμησω τα μικρα, εχουν ξεγυμνωθει και παιζουν τουβλακια χαχα! φιλια καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απαπα!δεν μπορω να το δουλεύω συνεχεια το μυαλο μου!!!πως να καταλαβω τωρα τι παιζει;εδω εκανα μια μερα για να παρω νέο κωδικο!τον ακυρών α χωρις να το καταλαβαινω!χαχα

Σας φιλω!!!εγω θα το μαθω 20μαιου το μαμμυ που θα τελειώσω αγγλικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνετε?

εμείς εδώ καλά

Αναστ. γρήγορα θα το μάθεις βλέπω χαχαχαχαχα

καλέεεε την φατσούλα γέλιο δεν την έχει

Λενάκι εκτός από εσένα ποιός άλλος θα πάει γυμναστήριο? ή εννοείς εσύ με τον Γιώργη?

γιατί να βλέπω μαντίλα βρε? όχι οι Τουρκάλες δεν πάνε γυμναστήριο!!!

ξέρεις για ποιό λέω? το mrs Sporty!!....σε αυτό νομίζω ότι είναι γύρω στα 30ε μηνιαίως....δεν έχω ρωτήσει ακόμη.....είναι και το άλλο το Donnas fittnes, που κοστίζει 6,90 την εβδομάδα!! και αυτό έχει και χώρο για να αφήσεις ένα μικρό παιδί αν έχεις!!!.....αλλά εκεί θα πρέπει να πηγαίνω με το ποδήλατο......και είναι και ένα άλλο, κοντά μας, αλλά έχει μόνο όργανα και εκεί πρέπει να πηγαίνω με το ποδήλατο!!!

βασικά έχουμε 5 γυμναστήρια κοντά μας (2 γυναικών), αλλά θα επιλέξω αυτό που πηγαίνεις με τα πόδια!! ;)

καλά χθες το μεσημέρι τα παιδιά κοιμήθηκαν ......δεν μπορούσα να το πιστέψω.....κοιμήθηκε η Ρ. πρώτα γιατί της πονούσε η κοιλίτσα της και ε΄΄ιπα στον Λ. να κάνει ησυχία, να μην μιλάει και ξάπλωσε και εκείνος και....τσουπ κοιμήθηκε.....ησυχίαααα στο σπίτι...πρώτη φορά χαχαχαχα

αλλά μάλλον και ο Λ. το χρειαζόταν αφού ξύπνησε και μετά από μία ώρα ξανκοιμήθηκε για βράδυ!!!

οι φατσούλες αυτές δεν μου αρέσουν!!!

σήμερα λέω να πάω να πάρω δώρο για την βαφτηστήρα μου!!!

Χρύσα για πες νεώτερα από την μαμά σου!!!

αϊντέεεεεε πάω να υποβάλω και μου λέει ότι έχω επιλέξει πολλές φατσούλες...εν τω μεταξύ έχω μόνο 16 στο σύνολο!!!!

πάω να τις σβήσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και πρέπει να περιμένεις 30δευτερόλεπτα αν θέλεις να ξαναποστάρεις.....αμέσως δεν γίνεται....έκανα κόπυ το μήνυμα.....

ααααα μεγάλο μειονέκτημα αυτό!!!

αν δεν μπορείς να βάλεις φατσούλα καλύτερα να μην έχει!! :mad:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

δεν μπορώ να το συνηθίσω ακόμα

βασικά δεν έχω και καθόλου χρόνο για να το ψάξω

Χρύσα δεν έστελνα τον Μιχάλη στην θεία Λένα, στο Ασβεστοχώρι δεν είναι αυτός?

πολύ μακρυά για ποιον το σκέφτεσαι?

Κανένα νέο από την Γωγώ έχουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικά τα παιδιά μου ξύπνησαν πολύ νωρίτερα σήμερα και η Ρ. πήγε στο δωμάτιο του Λ. κλείσανε την πόρτα και παίζανε χαρτιά!!! :)

Αφρο τι νέα? πες κανένα νέο :rolleyes:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια..το αποτελεσμα της βιοψιας ηταν CIN-III...πραγμα που εμενα προσωπικα δε με καθισυχαζει καθολου μα καθολου...χτες δεν ηθελα να πω τιποτα στη μαμα αλλα θα την εχω απο κοντα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα δε σκεφτομαι για κανενα..απλα το βλεπω να τριγυρναει στους δικους μας δρομους...και χτες σε ενα φαναρη βλεπω περιεργους καπονους να βγαινουν απο την καμπινα του οδηγου..το λεοφορειο ηταν γεμματο παιδια και αυτος καπνιζεδεν απαγορευετε θεωρητικα αυτο;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια..το αποτελεσμα της βιοψιας ηταν CIN-III...πραγμα που εμενα προσωπικα δε με καθισυχαζει καθολου μα καθολου...χτες δεν ηθελα να πω τιποτα στη μαμα αλλα θα την εχω απο κοντα...

Καλημέρα σας!!

Πνίγομαι στη δουλειά :mad:

Δηλ. τι σημαίνει αυτό Χρύσα και γιατί δε σε καθησυχάζει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι νέα να πω αργυρώ? Πρέπει να πάω να πληρώσω την νοβα γιατι το αμελεισα κιι μου κόψανε σήμερα το σήμα χαχαχα να σας ρωτήσω κατι τσούπρες ,πως λέγονται αυτές οι καρτες που βάζεις όσα λεφτά θέλεις και κανείς αγορές απο το ιντερνετ? Και ποιες τράπεζες έχουν και τι χαρτιά θέλουν και αν βάζεις στην αρχη μεσα ενα πόσο.

Χρυσα για πες για αυτο (της μαμάς σου η εξέταση)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι νέα να πω αργυρώ? Πρέπει να πάω να πληρώσω την νοβα γιατι το αμελεισα κιι μου κόψανε σήμερα το σήμα χαχαχα να σας ρωτήσω κατι τσούπρες ,πως λέγονται αυτές οι καρτες που βάζεις όσα λεφτά θέλεις και κανείς αγορές απο το ιντερνετ? Και ποιες τράπεζες έχουν και τι χαρτιά θέλουν και αν βάζεις στην αρχη μεσα ενα πόσο.

Χρυσα για πες για αυτο (της μαμάς σου η εξέταση)

prepaid λέγονται, θα πρέπει να ρωτήσεις σε κάθε τράπεζα τι χρειάζεται, δε νομίζω να είναι κάτι δύσκολο όμως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ειναι η prepaid η προπληρωμενε καρτες..τις βγαζουν σχεδων ολε ςοι τραπεζες και νομιζω οτι εχει μαι εφαπαξ χρεωση της ταξης των 5 ευρω..νομιζω οτι θελει μονο ταυτοτητα και εκκαθαριστικο και για το δευτερο δεν ξερω αν ειναι απαραιτητο..αν εισαι πελατης της τραπεζας μερικες στη βγαζουν δωρεαν εμεις πηραμε δωρεαν τις πηραμε δωρεανκαι επειδη τις φορτιζω μεσω ιντερνετ μπανκινγ δεν εχω καμια χρεωση καθε φορα που τη φορτιζω. Δεμ καταλαβαινω γιατι δεν πατιετε το εντερ...τεσπα. η εξερ\υταση της μαμας ειναι η σοβαροτερη που θα υπηρχε..μετα απο αυτο και σε βαθος χρονου αλλωτε συντομα και αλλωτε αργοτερα τα κυτταρα εξελησσονται σε καρκινικα..και αυτο μπορουσε να γινει οποιαδηποτε στιγμη..η μαμα επρεπε να κανει την υστεροκτομη τοτε..πριν απο 3 χρονια σχεδων..και να μην αφισει να γινουν τα κυτταρα τριτου βαθμου. Τωρα ολα ειναι ρευστα...αν προσεχει ΠΑΡΑ πολυ..που πολυ το αμφιβαλλω ολα θα πηγαινουν καλα..αλλα αν εχουν μινει κυτταρα τα οποια θα εξεληχθουν σε καρκινικα και μελλωντικα δεν εχω ιδεα που μπορει να αριχουν να πολλαπλασιαζονται...ο\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!!!!

δε μπορω να βαλω τικερακια ουτε εικονα στο προφιλ......μα τι χαλια που ειναι αυτα.

σες αυτα ολα που λες στα ειπε ο γιατρος;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλιστα Χρυσα ....και άντε να καταλάβει τωρα η μαμά σου .....

Ο πάνος ειχε χτυπήσει στο δαχτυλάκι την προηγούμενη ευδομαδα και δυστυχώς ήμουν άρρωστη τότε και δεν το πρόσεξα και έπαθε μόλυνση ...απο το Σάββατο του βάζω μια Κρεμα που μου έδωσε η φαρμακοποιος που τον είδε αλλα δεν έχει φύγει ακόμα ...είναι πρισμενο κιι κόκκινο το καημένο αλλα ευτυχώς δεν πονάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα οχι ο συγκεκριμενος γιατρος..απο πριν σχεδων 3 χρονια που αρχισα να το ψαχνω το θεμα..βαλε και την κουμπαρα μου και ρωτουσα γιατρους σε ελλαδα και εξω...ο συκ\γκεκριμενο δε λεει τιποτα στη μαμα μου..ισος γιατι μπορει να θεωρει οπτι δε θα καταλαβει...δεν ξερω..τεσπα..μετα απόλα αυτα εγω καταλαβα πως στην Ελλαδα δεν υπαρχει ενας σωστος γιατρος...και οτι κανενας γιατρο δε σεβετε τον ασθενη του..γιατι ενω ηταν ηδη αρκετα σοβαρη η κατασταση γιατροι σε δημοσια νοσοκομεια ελεγαν τη μαμα μου οτι δεν εχει κατι ..δενε χει τιποτα..μαλιστα το προπερσινο τεστ παπ και καλα βγηκε καθαρο..ειμαι σηγουρη οτι η συγκεκριμενη γιατρος δεν εκανς καν τεστ παπ στη μαμα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει αβαταρ εβαλα.....αλλα τα τικερακια μου;;;;

σες δηλαδη αυτο που μας ειπες ειναι δικη σου γνωμη;;;;για τα καρκινικα κυτταρα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα το ξέρω, δωκιμασε αυτο που έκανα εγω Βαλε στην αρχη του πρώτου [sIGPIC] κιι στο τελος του τελευταίου ...και μαλλον θα βγει σαν το δικο μου με λίγα γράμματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ρε Γιωτα...αυτη ειναι γεννικα η εξεληξη των συγκεκριμενων κυτταρων μακροπροθεσμα..αφαιρεσε τα παντα και ΘΕΩΡΗΤΗΚΑ παντα στο παρατσακ το προλαβε πρωτου ερχισει να εξελησσετε τωρα τα παντα ειναι ρευστα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...