Μετάβαση σε περιεχόμενο

moro 4+minon


Recommended Posts

koritsia kalispera sas,

na sas rotiso kati pou me apascholi ligo kero tora...i beba mou 4+minon edo ke dio meres i mitula itan kapos bukomeni..opote milo me pediatro ke leei fslg.oro..to periergo ine oti tis katharizo tin mitula (aspres mixules) ke ola ok..den ine afto pou me kani na anarotieme alla ine to oti an itane ontos bukomeni tha boruse me miti voulomeni na pini kanonikotata to gala tis choris kanena provlima echontas ke thili sto stoma??? ke na pipilizi pipila ke na kimate ta vradia??? ginete na echume siga siga thema dontion i den echi i mitula schesi me afto ke aplos pername ena kriologima??

efcharisto gia tin voithia sas ke apopsi sas,

filika marina

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισως να ειναι ξηρη η ατμοσφαιρα στο σπιτι απο τη θερμανση και γιαυτο να εχει μυξουλες,αν ηταν κρυωμενη θα ειχε πρασινες μυξουλες ,σιγουρα τα ουλα της προετοιμαζονται για τα δοντακια αλλα δεν νομιζω να εχει να κανει με τις μυξες,τα σαλακια της θα ειναι αυξημενα,θα βαζει συνεχεια τα χερια στο στομα και θα γκρινιαζει αυτα ειναι τα συνηθης συμπτωματα κατα την προετοιμασια των ουλων ,ορο στην μυτουλα και ρουφηγμα ισως και κατι να υγραινει την ατμοσφαιρα υγραντηρα ή κατι βρεγμενο πανω στα σωματα θα βοηθησει πιστευω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se efcharisto poli ka1 kseris ola osa ipes oti ginonte tin fasi pou echune odontofiia, ola afta teleftea mou ta kani..entona salakia, olo to cheri mesa sto stoma, sichna grinia, alla ke ti mitula..kalorifer den anavume edo ke ena dio mines.logou to oti to spiti mas kratai poli zesti (ine apo ksilo).. ara i atmosfera den ine, bukoma ego den to leo dioti ta kani ola normal..tha dume ke simera, pantos se efcharisto poli :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μπουκωμα συχνα αλλαζει σε βαρυτητα μεσα στην ημερα..οποτε το παιδι φαινομενικα μπορει να πινει το γαλα χωρις καποιο προβλημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efcharisto gika mou,

ba oute afto simveni doksa ton theo na leme...apo tin kiriaki pou echo afto to sinachaki as to leme den ekane tpt allo..oute vicha oute epidinosi oute dekata oute diaria oute tpt pou na leei iosoula..giafto ke ego kolisa sto oti isos na ofilete se dontakia giati sinama ksekinise me mania na vazi olo to cheri tis mesa sto stoma na echume salakia polla...tora ti na sas po, vevea bori ke ligo na tin arpakse ke san moro pou ine na echi megalitero chrono anarosis

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα μας και χρόνια μας πολλά!! Όσες είναι ήδη μανούλες, όσες πρόκειται να γίνουν, όσες προσπαθούν, όσες έχουμε βιώσει απώλεια.  Να είμαστε καλά και να στηρίζουμε η μία την άλλη σε αυτό το κοινό ταξίδι ♥️ 
    • Σε ευχαριστώ πολύ! Ίσως κάνω μια χοριακη, ανάλογα με το τι θα μου πει ο γιατρός. Βάσει τελευταίας ωορρηξίας πρέπει να είμαι 6+6 😮😮😮 Ακόμα νομίζω ότι έχει γίνει κάποιο λάθος, αλήθεια. Με τον άντρα μου από χτες το βράδυ είμαστε σε άρνηση 😂😂  Είσαι η επόμενη, μην ξεχνιόμαστε ♥️♥️♥️🙏🙏 Χαχαχαχα τώρα εμένα πρέπει να προσέχουν.... ;;;; Τον άντρα μου.... ;;;; Δεν ξέρω 😂😂😂  Είσαι αδυναμία μεγάλη ♥️♥️♥️ Απίστευτο όντως... Γιατί είχα αίμα κανονικό τις δύο από τις 3 μέρες. Κ μάλιστα την δεύτερη είχα κάνει τεστ και δεν είχε δείξει τίποτα (8 dpo). Και είναι από τις περιπτώσεις που διάβαζα κατά καιρούς και έλεγα "αυτά δεν γίνεται να συμβαίνουν". Βέβαια προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη, γιατί τα ξέρετε τα δικά μου... 3 εγκυμοσύνες και μόνο ένα μωράκι στην αγκαλιά μου.... Εύχομαι πολύ σύντομα να έρθει και το δικό σου μωράκι που θα φωλιάσει για 9 μήνες ♥️ Ο Θεός μου κάνει πλάκα μάλλον 😂😂 Τελευταία περίοδο είχα 17/3 αλλά έκανα ωορρηξία 22η ημέρα, οπότε θα είναι 8 ημέρες μικρότερο. Με πρόχειρους υπολογισμούς πρέπει να είμαι 6+6. Είχα αναγουλες αυτές τις μέρες και έκανα και έναν εμετό (πετάχτηκα από το αυτοκίνητο σε κάτι θάμνους και είχα και το μωρό μέσα 😂) αλλά το απέδωσα στις γουρουνιες που κάναμε με το φαγητό ξαφνικά λόγω Πάσχα,από εκεί που έκανα φουλ διατροφή.Ειχα και πολλη κούραση αλλά είπα να, είμαστε διακοπές και μου βγήκε η κούραση από τις αφυπνίσεις της μικρής τώρα που βγάζει δόντια. Και οι θηλές με πονούσαν όταν θήλαζε, αλλα λέω ίσως με δαγκώνει άθελά της. Γενικά δεν πήγαινε το μυαλό μου ούτε με σφαίρες σε εγκυμοσύνη. Είχα απογοητευτεί κιολας επειδή δεν έβρισκα ωορρηξία τόσες μέρες. Εντωμεταξυ, τα one step τα ωορρηξίας δεν έπιαναν την χοριακη. Χτες που έκανα της hometest το βράδυ που γυρισαμε σπίτι από τις διακοπές είδα αυτήν την τοσο έντονη γραμμη. Περίεργο το ένα ωορρηξίας να εντοπιζει τη χοριακη και το άλλο οχι... Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου, εύχομαι με το καλό να υποδεχτείς και το δικό σου μωράκι ♥️ Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! Μάλλον ναι για υπέρηχο θα πάω 😂 Έκανα ένα τεστ σήμερα το πρωί απλά για να δω την ένταση της γραμμής, γιατί το χτεσινό το έκανα νύχτα κατά τις 10 και... 
    • Συγνώμη που ρωτάω...είμαι άσχετη τελείως γτ ποτέ δεν χρειάστηκε να ψάξω ωορρηξία κτλ.. ( μη με κοροϊδέψεις 😂😂😂) από πού κατάλαβες ότι είχες κακή ωχρινικη φάση;;;; 🥴 Εγώ ήταν ο πρώτος μήνας που παρακολούθησα την ωορρηξία μου πρώτα με υπέρηχο αλλά επειδή κάνω μεγααααλους κύκλους έχω φτάσει και πάνω από 70ημερες η γιατρός μου είπε ότι δεν βλέπει κάτι κ μάλλον θα αργήσει ο κύκλος μου επομένως πήρα τέστ να κάνω σπίτι μόνη μου....δεν έφτασα ποτέ στην διπλή κόκκινη γραμμή και μου ήρθε τελικά περίοδος στις 40ημερες κύκλο!  Σου βάζω φωτό να δεις τεστακια...
    • Γενικά ναι 26-29 μέρες. Μετά τη βιοχημική παρακολουθώ με τεστακια. Αυτός ο κύκλος ήταν πολύ περίεργος με πολυυυυ καθυστερημένη ωορρηξία κ κακή ωχρινικη φάση. Βέβαια πιστεύω ότι έπαιξε ρόλο το ότι ήμουν άρρωστη αρχή του κύκλου με 39αρια κλπ.. 
    • Συγχαρητήριααααααα!!!!!!! Μα πιο έγκυος πεθαίνεις!!!! Ποια χοριακη;;; Για υπέρηχο τη Δευτέρα στο γιατρό σου κατευθείαν🤣🤣🤣 Με το καλοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...