Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

καλησπερα!Ζω ενα γλυκο εφιάλτη και χρειάζομαι βοήθεια.Η κορουλα μου θα γίνει 2 χρονων και προς εκπληξη ολων μας μου δηλωσε μετα απο ενα παρτυ που ειχαμε πάει, οτι εκεινη θελει τη Ντορα στην τούρτα της.Σημερα εκανα βολτα σε ολα τα μαγαζια με παιχνιδια (μενω σε επαρχιακη πολή) και σε αρκετα ζαχαροπλαστεία αλλά δε βρηκα πουθενα φιγουρες της Ντορας, του Μπουτς και των φίλων τους.Μου ειπαν οτι πλέον είναι εκτος μοδας και δεν εχουν.Βρηκα ωστοσο, ποτηρακια, πιατακια, χαρτοποετσετες, (κατι ειναι κι αυτο χαχχα).Χρειαζομαι λοιπον τη βοηθεια σας.Αν γνωριζετε που μπορώ να βρω πραγματικα θα με βοηθουσατε πολυ.Σας ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μου molly σ ευχαριστώ πολύ!!!!!Μ εσωσες :D !!!!!ειχα αρχισει να απελπιζομαι!!!!ελπιζω καποτε να μπορεσω να ανταποδωσω.καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τίποτα!!!!!

:)

Ευχήσου μου απλά καλά αποτελέσματα σε 16 μέρες που κάνω άμνυο.....

Η θετική σου σκέψη,θα είναι για μενα το μεγαλύτερο δώρο!!!!!

Καλή επιτυχία στο πάρτυ σας,να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου και...περιμένουμε φωτό να σας καμαρώσουμε!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...