Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 81-Los coloteroritas!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα σας κουκλαρες μου!!!

Αχ ποσο χαιρομαι που γεννοβολατε και μετα θηλαζουμε και μετα βαφτιζουμε κλπκλπ!!! :D:lol:

Χρυσα η φιλη-πρωην συμπεθερα και μπιγκ σιστερ(απο τον big brother που ολα τα βλεπει! :lol: ) ειπε πως αν θελησεις κατι απο την Ρογκοτη(σωστα το γραφω?) για βαφτιστικα πες γιατι ειναι φιλη της!

Αφροδιτακι ξερεις κοριτσι μου!Συμβουλες για σχεσεις-γαμους ΜΟΝΟ απο μενα να ζητησεις! :P8-}8-}

Παντως εγω οταν εχω θεμα,ή που παιρνω τους δρομους ή που φτανω στον πατο της μελαγχολιας και του φρυδιου καραμανλη για να συνελθω! ;):D

Σισσακι μου εγω δε θα εκανα την πωλ. νονα...δεν ξερω μωρε....αν δεν τη θεωρεις φιλη...?καλυτερα (πολυυυυ καλυτερα!ιδανικα θα ελεγα :P:lol::D:D:D ) ψησε τις τσουπριτσες Δημητρα-Γωγω!Βαφτιση-υπερπαραγωγη!!!!! :D:D:D Και μ'αρεσει πολυ που θα την λενε και Αθηνα!!! :D:D:D

Αργυρω μια σταλια εισαι καλεεε!!!!Μη χασεις κιλα γτ θα χασεις και βυζι!!! :oops::P:lol:

Θουλακι καλοπερνας με αδερφες?? :D Πωπω....παλι αγορι θα εχεις...Χαρα σε σενα με τοσες νυφες που θα σου ερθουν! :?:?:?

Ζωουλα που εισαι καλο μου?Χαθηκαμε μωρε :(:(:(

Κοριτσια αντε να βρεθουμε το σαββατο που λεει και η Τζουλια!Η εννοουσες την Θου μονο καλε???

Επισης παλαβιαρα Ιουλια σταματα να αγχωνεσαι!σε λιγο θα το νιωσεις το δελφινακι σου! :D

Νατασουλα κριμα για το δοντι... :(:(:(:(

Μητσακι μου φιλια!!Και περαστικα!Μονιμα περαστικα!!! :lol:

Τι αλλα?Πολλα ξεχασα αλλα... :?

Εμεις καλα!!!Νομιζω πως εξολοθρευσαμε τις ψειρες!

Χθες η Α εκανε μαθημα στα υπολοιπα παιδακια πως να καταλαβουν πως εχουν ψειρες και πως θα....δρασουν!!!! :lol::lol::lol::lol: "Αν ξυνεστε ετσι,εδω ή εδω,τοτε ξερετε τι εχετε?Ψειρες(πθειρεθ :P:lol: ) και τοτε θα αρπαξει η μαμα σας το φαρμακο και πσσσσσσσσς(πθθθθθθθθθ :lol::lol::lol: ) θα τις ψεκασει ολες!Και μετα θα σας βαζει και ξυδι!Γι'αυτο εγω βρωμαω ετσι!" :lol::lol::lol:

Ηθελα να σας πω μωρε για καποια παραμυθακια που πηρα κ μου αρεσαν.ειναι απο εκδοσεις μικρη μιλητος και 2 απο καποια αλλη...δε θυμαμαι...Το παιδακι-ρυζακι,σκιαχτρα-ξωτικα και μαγισες,τι τρωνε τα παιχνιδια,ο φωκιωνας η φωκια....ξεχασα γμτ!Τεσπα!Απλα τα αναφερω!

Σιχαθηκα τον τριβιζα,....με κουρασε πολυ το στυλακι του... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία Στρεμπενίωτη η μικρή πισίνα ξεκινάει Απρίλιο, και έχει πάρε πολλές ομάδες, πρέπει να δείς τα ωράρια ποια σε βολεύουν. Ο Μ πηγαίνει στην ΝΑΒΕ έχει κάθε μέρα 2 τμήματα.

Στα αποδυτήρια είναι λίγο ψιλοάθλια η κατάσταση, μικρά και πολύ κόσμο γιατί ταυτόχρονα έχουν προπόνησει γύρω στις 6 ομάδες, οπότε φαντάσου τι γίνεται.........

Εγώ δεν κάνω ντους μετά τον Μιχάλη εκεί, αλλάζει και πηγαίνουμε σπίτι.

Το δόντι το έσπασε ενώ καθόταν στο τραπέζι της κουζίνας, είπε κάτι αστείο η Έλενα άρχισε να γέλαει ο Μ και χτύπησε στο τζάμι του τραπεζιού :o:o:o:o:o:o:o:o

είχαμε έτσι κι αλλιώς ραντεβού 5/4 στην παιδοοδοντίατρο οπότε θα το δεί τότε

Μαρία τέννις ουάου!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλή αρχή

Καλημέρα Αναστασία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;..

τασια η Big Sister να της πεις πως εκτος απο τη Μενη θελω να παω και στη ξαδελφη της να δω..

γιατι εχουμε ιδιετερο θεμα καιοσα εχω βρει ειναι τιγκα στο τουλι..και λεφτα για τουλια δε θελω να δοσω...

Αφρο δεν ξερω πως να στο πω αλλα γφια να δεις αλλαγες ουσιαστικες..θα πρεπει να γινει ενα μεγαλο ταρακουνιμα...πρεπει ομως να εισαια ποφασισμενη να τα παιξεις ολα για ολα...και οχι να μπλοφαρεις...

καταλαβαινεις τι θελω να πω

νατασα σοβαρα ρε συ...

ιι το καημενο;;..και τωρα πω ςτο εσπασε..το ραγισ εστη μεση;;;; εσπασε γεννικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;..

τασια η Big Sister να της πεις πως εκτος απο τη Μενη θελω να παω και στη ξαδελφη της να δω..

γιατι εχουμε ιδιετερο θεμα καιοσα εχω βρει ειναι τιγκα στο τουλι..και λεφτα για τουλια δε θελω να δοσω...

Αφρο δεν ξερω πως να στο πω αλλα γφια να δεις αλλαγες ουσιαστικες..θα πρεπει να γινει ενα μεγαλο ταρακουνιμα...πρεπει ομως να εισαια ποφασισμενη να τα παιξεις ολα για ολα...και οχι να μπλοφαρεις...

καταλαβαινεις τι θελω να πω

νατασα σοβαρα ρε συ...

ιι το καημενο;;..και τωρα πω ςτο εσπασε..το ραγισ εστη μεση;;;; εσπασε γεννικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία αυτήν την φορά πήρα γόησσα μύθους του αισώπου απο την Κάρμεν Ρουγκερη "αισωπος κατι θέλει να μας πει " 2 άπλα παραμυθάκια τα 3 γουρουνακια που του αρέσει πολύ και τον πιτερ παν ,και στον Ιανο έχει στα 5 εύρω την Κοκέτα την κοτουλα και Τον φακιρη του τριβιζα γιατι είναι απο τον παλιό εκδοτικός οίκον.

Θα σου προτινα να πάρεις το γκρουφαλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με άντρα εγώ πάντως δε μπορώ να συζητήσω, άλλα λέω άλλα καταλαβαίνει..τεσπα μιλάμε για άλλο Iq μάλλον :evil:

έτσι ακριβώς, όπως τα λες είναι!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

είμαι τόοοοοσο θυμωμένη, εκνευρισμένη, νευριασμένη, λυπημένη και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

κάθεται η Ρ ν αφάει το γιαουρτάκι της και λερώνει την μπλούζα, της λέω δεν πειράζει θα βάλιυμε άλλη.....δεν πολυήθελε.....αφού τελείωσε της βάζω άλλη και δεν ήθελε να πλύνει δόντια και να χτενιστεί....στο δρόμο, λίγο πιο κάτω αρχίζει "δεν μπορώ να περπατήσω, κρυώνουν τα πόδια μου και με την μπλούζα που μου έβαλες κρυώνω" :o:o:o:o:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ....................

έξω δεν κάνει κρύο και ψιλοβρέχει.....κατεβάζει την ομπρέλα της, της λέω πάμε, τίποτα.....ο Λ. να περιμένει.....η ιστορία συνεχίστηκε για 10 λεπτά......λέω στον Λ. πήγαινε μόνος σου στο σχολείο :(:(:(:(:( ......τι να κάνει το παιδί πήγε.....αυτό με στεναχωρησε πάρα πολύ γιατί δεν ξέρω αν έφτασε καλά :?:(:(:( .......να της λέω πάμε αυτή τίποτα....όλος ο κόσμος μας κοιτούσε, ρεζίλι γίναμε.....και να μην μπορείς να της δώσεις ούτε μία στον πωπό.....τελικά άρχισα να περπατάω και ερχόταν και αυτή......μούσκεμα το κεφάλια της.....της είπα δεν έχει παιδικό σήμερα :twisted::twisted::twisted: ......το πρόβλημα ήταν ότι δεν είχα και αυτοκίνητο το είχε παρει ο άντρας μου!!!.....τελικά (για να μην πολυλογώ) του τηλεφωνώ και έρχεται και μας παίρνει και ήρθαμε σπίτι.....ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΙΚΟ και της πήρα και την hello kitty!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: .............

και έχω και τον άντρα μου να με κατηγορεί ότι φταίει ο τρόπος που τα μεγαλώνω :o:o:o:o:o:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

να μην πω καμμιά κουβέντα τώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;..

τασια η Big Sister να της πεις πως εκτος απο τη Μενη θελω να παω και στη ξαδελφη της να δω..

γιατι εχουμε ιδιετερο θεμα καιοσα εχω βρει ειναι τιγκα στο τουλι..και λεφτα για τουλια δε θελω να δοσω...

.

Τουλια για τον Λεο??????? :shock::shock::shock:

ΕΦΗ εμφανισου να τα πειτε! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι και εγω αγοράζω απο εκει αλλα ο Iανός αυτήν την φορά ειχε καλύτερες τιμές ;)

Καθε φορά ψάχνω που έχει τις καλύτερες γι τ βιβλία που θέλω και αναλόγως ψωνιζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro-Μαρια ειδα κ το γκρουφαλο και το σαιτ της πολιτειας!Θα τα εχω υποψινμου για την επομενη φορα! :D;)

Αργυρουλα τι να πω....Νομιζω πως ολες καταλαβαινουμε!

Πιστευω πως το βασικοτερο προβλημα στον εγκεφαλο των ανδρων(σχετικα με τα παιδια) ειναι πως αισθανονται μειονεκτικα εξαιτιας του δεσμου της μητροτητας...ειναι κομπαρσοι και αυτο θιγει των ανδρισμο τους...Ο Α ωρες ωρες ξεφευγει...πχ εβρισε τη δασκαλα της ελπιζω η Α να μην καταλαβε) για τους "χριστους και παναγιες" που μαθαινει στο παιδι ΤΟΥ! :shock::shock::shock::shock: Κ εγω του απαντησα πως το παιδι ΜΑΣ ειναι καλο να μαθαινει για τα παντα...Και πως δεν θεωρω καλυτερο να την ακουω να τραγουδαει επαναστατικα-κομμουνιστικα τραγουδια υμνους ΕΑΜ κ λοιπες μπουρδες....

αν τα βαλουμε κατω και συγκρινουμε....δεν ξερω σε ποιον απ'ολους θα χαρισουμε το πρωτο βραβειο της γκαουμπιοσυνης! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.123-mpomponieres.gr/p.OIKONO ... 30452.html

δες αυτο ας πουμε..

πολυ τουλι για το τιποτα...

στην τελικη αν δε βρω κατι λιγοτερο κιτσ θα αγορασω τα υλικα..οχι τουλια - και θα μου το στολισει μια ξαδελφη του Ο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστευω πως το βασικοτερο προβλημα στον εγκεφαλο των ανδρων(σχετικα με τα παιδια) ειναι πως αισθανονται μειονεκτικα εξαιτιας του δεσμου της μητροτητας...ειναι κομπαρσοι και αυτο θιγει των ανδρισμο τους...

:o:o:o:shock::shock::shock: τι είπες τώρα???

το κρατάω αυτό θα το πω στον Γ κάποια στιγμή όταν μου ανάψει λαμπάκια για τα παιδιά :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το πρόβλημα είναι ότι δεν έχουμε κάποιον να πάρουμε τηλέφωνο για να βοηθήσει δλδ αν ήταν εδώ παππούς-γιαγια θα τους έλεγα να πάνε με τον Λ. :( ....

αλλά εμένα ποιός θα με λυπηθεί? μόνη μου λυπάμαι τον εαυτό μου :(:( .....η Ρ πολύ δύσκολη, είτε δεν θα τρώει, ειτε δεν θα περπατάει....κουράστηκα.....και πάω να πάρω τηλέφωνο τον παιδικό να πω ότι δεν θα πάει σήμερα και βλέπω στην μνήμη του τηλεφώνου "kindergarten", τηλεφωνώ και αφού λέω ποιά είμαι, μου λέει αυτή από την άλλη γραμμή "σίγουρα δεν είστε σε μας, εμείς είμαστε το άλλο σχολείο" :o:o:o:o:o:o:o:o .......δλδ εκεί που πήγαινε ο Λ. παιδικό :twisted::twisted::twisted::twisted: ..............και ερωτώ είναι δυνατόν να έχουμε αποθηκευμένο το τηλέφωνο του παιδικού που πήγαινε ο Λ. πριν 2 χρόνια? και είχαμε και προβλήματα???? :shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

να ηρεμήσω πρώτα και μετά θα σχολιάσω......

είμαι "μην μου μιλάτε".......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ εγω (λέμε τωρα) θα την πηγενα σικωτη έστω.και μούσκεμα ....να μην την βλέπω σπίτι ν ηρέμισω .... καλά λέμε τωρα ....

Πολύ δύσκολη ακούγεται ..... μήπως να κανείς κανένα πίνακα επιβραβευσης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Χρυσα καταλαβα! :shock::shock::shock: Ρε συ μηπως να επαιρνεις μια ωραια βαλιτσουλα αντι για κουτι?

Εγω αυτο λεω να κανω οταν με το καλο ερθει η μπεμπα!Νατασα ελπιζω να συμφωνεις! :P

Μαρια ελα ρε...Ο Γ σου ειναι καλουλης! :oops: Δεν ειναι??? :?

Τωρα θα κανω μια χαζη ερωτηση...Πιστευετε στα ονειρα?

Ειδα στον υπνο μου μια θεια μου πως ηταν νεκρη...ή ισως βαρια αρρωστη...Και ολοι οι υπολοιποι γιορταζαμε κατι :shock: ...Την επομενη μερα εμαθα πως η θεια εχει κατι στο στηθος το οποιο εκανε βιοψια.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε καλός είναι αλλά όπως όλα τα ζευγάρια έχουμε τις διαφωνίες μας (λίγες αλλά υπάρχουν)

Γενικά για τη συμπεριφορά μας απέναντι στα κορίτσια συμφωνούμε άλλα πράγματα μου τη δίνουν πάνω του και τώρα πχ είμαι σε φάση που μου την έχει δώσει, και τον βλέπω και με ανάβει (με την κακή έννοια :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο πού να την πάρω αγκαλιά? είναι 20 ή 21 κιλά....την παίρνω και αντιδράει....δύο βήματα κάνω μόνο....είναι βαριά!!! και ε΄χια και 2 ομπρέλες να κουβαλάω......μετά δεν μπορούσα να την πάω στον παιδικό γιατί τα μαλλιά της ήταν βρεγμένα και φοβήθηκα μήπως κρυώσει! :? ......

πίνακα επιβράβευσης για ποιό πράγμα? :?

δεν είναι κάθε μέρα δύσκολη.....

ήθελε να πάει παιδικό, οπότε έιναι τιμωρία που ΔΕΝ πήγε!!! και ΔΕΝ θα της δώσω την χέλοου κίττυ!!! ;)

πιο πολύ με πειράζει που ΔΕΝ γίνομαι κατανοητή από κάποιους άλλους :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα κρίμα για το δοντάκι :(:( μα να την πάθει έτσι? :o:o:o:shock::shock::shock: έσκυψε πιο πολύ στο τραπέζι ε?! :?

Χρύσα, να κάνω μια ερώτηση διότι δεν κατάλαβα, εσύ δεν είσαι η νονά? και για την βάφτηση του Λέο δεν μιλάμε? :?:

θέλω να πω ότι ο νονός/ά αγοράζει τα ρουχάκια σύμφωνα με την σύμφωνη γνώμη των γονιών (της μητέρας κυρίως),΄και για τον σταυρό που λες "θελω να πάρω αυτόν και δεν μου αρέσει ο άλλος" κ.λπ, πώς το λες? θέλω να πω ότι σαν νονά αγοράζεις ό,τι θέλεις εσύ? ό,τι αρέσει σε σένα? :?

εκτός φυσικά και σου έχει δώσει το ελέυθερο η συμπεθέρα μου, άλλο αυτό :P:P

Αναστ. συνεννόηση μπουζούκι και με τον Α. ε?!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

τι μια σταλιά είμαι καλέ? επειδή έτσι φαίνεται στην φωτο? 61 κιλά, δεν τα λες και λίγα!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πίνακα επιβραβευσης, αν καθε μέρα πάει σχολείο και έρχεται χωρις γκρινιες στο τελος τη ευδομαδας, μήνα θα έχει μια απολαβη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τασια για δειγμα στο εβαλα ρε...για εκει προσανατολιζομαι..τουαχιστων να εχει χρηση το κουτι..εκτος και εαν τωρα η Βικυ δε θελει τιποτα τετοιο και προτιμαει το απλο κουτι..

ο στολισμςο ηταν ολιγον τι κιτσα..ενω το στρουμφακι ηταν τοσο καλουλι..

αλλα σου ειπα με βλεπω να αγοραζω τα υλίκα και να μου τα στολιζει η συνονοματη σου ξαδελφη του Ο...

θελω να ειναι κατι λιτο και ομορφο οχι μετρα τουλια μπλιαξ...

Αργυρω εχω βρεθει σε πολλες τετοιες καταστασεις..

δεν ξερω..αυτα ειναι χειρισμοι αναλογα με το παιδι..πχ εχω καταλαβει πως του Χ πρεπει να του αγιευεις λιγακι και μετα να του μιλα ςομορφα και συνεργαζετε ..

Αρτζ η Βικυ μου ειπε να παρω οτι θελω καλε...απλα Οκ αν τωρα δε την αρεσει ε τι να πω..καλα να παθει :lol::lol::lol::lol::lol:

Παντως και εγω στη νονα του Χ την εδωσα το απολυτο ελευθερο να κανει οτι θελει..ασχετα αν το παιδι μου εμοιαζε με φωρινιωτη..και εγω οσες φορες εγινα νονα οι κουμπαρες μου μου εδωσαν το απολυτο ελευθρεο να κανω οτι θελω..

Εγω ειμαι της αποψης να υπαρχει συνενοηση..και απο τις δυο πλευρες..

πχ ο αφελδος μου θα βαφτησει αλλο ενα παιδιακι το φθηνοπωρο..αλλα ξερω -α πο τηνπροηγουμενη βαφτηση- οτι θα σφαχτουν..σε βαθμο που η μαμα μου μπορει να μην παει ΚΑν στη βαφτηση αυτη

ο λογςο ειναι οτι η μαμα του παιδι επεβαλε στη νονα να αγορασει οτι ηθελε η μαμα..ασχετα αν η νονα δε διεθετε ολο το ποσο...

ειχε παει 4 φορες στο καταστημα να αλλαξει τα ρουχα και τα λοιπα βαφτηστικα και διαλεξε μπομπο των 2,5 ευρω που τι ςπληρωσε η νονα...

ε αυτο δεν ειανι ωραιο δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...