Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 81-Los coloteroritas!!!!


Recommended Posts

Αντεεεεεεεεεεε....ας αρχισουμε ολες το χαρλεμ σεικ...Για παμε...για σηκωθειτε....ααααααα δε βλεπω να κουνιεστε.....

Εεεεεεε σηκω χρυσα...και εσυ Αργυ που εχεις αραξει στον καναπε...

για ελατε..Πως θα καψουμε τα παχακιααααααααα....

αυτο το τρενακι θα ειναι χιπι σεικ!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Για ανεβειτε μια μια και χωρις ντροπες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ω χιπι σεικ...ο χιπι χιπι χιπι σεκ!!!!

Παναγιωτα φανταζεσαι να σηκοθω και αρχισω να κουναω τον πισινο μου... :lol::lol::lol::lol::lol:

θα πουν οτι εχω κατι εκκατομυρια στην κυπρο και το χασα επειδη θατα χασω...μπουχαχαχαχαχα

[smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol:

ελα εγω ανεβηκα και ακολουθω την συμβουλη σου!!! ;););)

αι αμ σεικινγκ ιτ!!!! 8-}8-}8-}8-}8-}

γιατι ντραπηκες να ανεβεις στο λεωφορειο μασκαρεμενη (ερωτηματικο), αφου κανεις δεν θα σε αναγνωριζε ετσι και αλλιως!!! ;)

φευγω, παω να πεταξω τα χαρτια, να βαλω βενζινη πριν ανεβει η τιμη!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοτάξιδο!!! 8-)

Ι'm shaking it too... Έτσι, να πάνε κάτω τα φαρμάκια βρε αδερφέ!!! B-)B-)B-) [smilie=glasses9.gif] [smilie=glasses9.gif] [smilie=glasses9.gif]

[smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Καλη Σαρακοστη σε ολες!!! Καλοριζικο το καινουριο κουνημενο τρενακι μας! :D Εγω το κουνησα πριν λιγο με το Φωτια με φωτια του Κιαμου! :lol: Δεν μπορω να αντισταθω, οποτε το ακουω, ειμαι δεν ειμαι καλα σηκωνομαι και χορευω! :D Εμεις τα ιδια, η Ε. κανει διαρροια 3 4 φορες την ημερα απο την Κυριακη και την κρατησα σπιτι. Δεν καναμε τιποτα χθες. Ο Π. υποτιθεται θα ειχε αδεια απο χθες αλλα μονο χθες εκατσε, μετα τον πηρε ο μαεστρος του τηλ. και του ειπε να παει γιατι αρρωστησαν πολλα ατομα :twisted: και ειχαμε σχεδιασει να κανουμε τοσα πολλα :twisted:

Αργυ ωραια φωτο!! Ετοιμασου για χιονια ΠΑΛΙ ολη την εβδομαδα με μειον βαθμους φυσικα :twisted:

Μητσακι μου περαστικα σας! Κεφαλι δεν σηκωσατε και φετος!

Χρυσανθη χρονια πολλα αν γιορταζεις.

Αφροδιτη καλως τον δεχτηκες αν και απο οτι βλεπω μεχρι στιγμης μονο καλα δεν ειναι τα πραγματα μεταξυ σας :? Ευχομαι να λυθουν ολα γρηγορα.

Χρυσα ωραια τα περισσοτερα ρουχαλακια. Περαστικα στον μικρο.

Γιωτακι κοκορας? :lol: Φαση θα ειχε! Περαστικα και σε εσας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω ακούσει ποτέ αυτο το τραγούδι μα ποτέ.

Δεν θα φτιάξει τιποτα ...άπλα θα μπούνε σιγά σιγά και αυτα κάτω από το χαλάκι .... δεν αλλάζει ο άνθρωπος, ούτε εγω ούτε αυτός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Άφρο, λυπάμαι τόσο πολύ μ' αυτό που λες... :(

Γιατί κοριτσάρα μου; Τόσο άλυτα είναι τα ζητήματά σας; :(

Δεν πρέπει να τα σπρώχνουμε κάτω απ' το χαλί... Πόσα να χωρέσουν κρυμμένα; Κάποια στιγμή θα βγουν όλα στη φόρα και θα μας πνίξουν... :(

Δεν μπορεί να μην υπάρχει τρόπος να τα λύσετε... Με αληθινά καλή διάθεση κι απ' τους δύο, δεν μπορεί... :roll:

Όπως και να 'χει, εύχομαι ολόψυχα να τη βρείτε την άκρη...

Ε-λενάκι μου, πολλά πολλά φιλιά και περαστικά στο Ειρηνάκι σου!! :-*:-*:-*

Χρύσα, ωραίο και το τελευταίο ρουχαλάκι, εμένα μ' αρέσει και το πουκάμισο... Μ' αρέσουν πολύ αυτά με το μάο γιακαδάκι! 8-) Και πεθαίνω και για το φουλάρι!!! :lol:8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι, περαστικά και στα δικά σου τα καμάρια, ξέχασα να σου πω! :oops:

Σε σκεφτόμουν αυτές τις μέρες με τις πνευμονίες και τα συναφή... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω και ευχαριστα νεα...επιτελους η ευα κοιμαται ολο το βραδυ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: που σημαινει οτι μπορουμε να βγαινουμε.. :D:D:D:D:D:D προς το παρον βγαινω μονη μου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δεν χάνεις και τίποτα που δεν το άκουσες, σιγά και είναι τραγούδι αυτό!! :o:o:o

και χορός!!! :-p

αυτό το χαλάκι σας πόσο μεγάλο είναι?? :?

Λενάκι τι λες καλέ? εμείς θα έχουμε 12 βαθμούς, εσείς εκεί δεν ξέρω!!! :lol::lol::lol:

περαστικά στο Ρηνάκι σου :x

Γιώτα κόκορας? :lol::lol::lol::lol:

για βάλε φωτό να σε θαυμάσουμε ;)

η δακάλα του Λ. θα λείπει για αυτή την εβδομάδα, επειδή πέθανε ο μπαμπάς της....και ήρθε αναπληρώτρια και αύριο κανονικά έχουν 6 ώρες και θα κάνουν 3 γιατί, λέει, δεν μπορεί πιο πολλές :o:o:o

αλλά από βδομάδα είναι διακοπές του Πάσχα, οπότε......

Ρε συ Άφρο, λυπάμαι τόσο πολύ μ' αυτό που λες... :(

Γιατί κοριτσάρα μου; Τόσο άλυτα είναι τα ζητήματά σας; :(

Δεν πρέπει να τα σπρώχνουμε κάτω απ' το χαλί... Πόσα να χωρέσουν κρυμμένα; Κάποια στιγμή θα βγουν όλα στη φόρα και θα μας πνίξουν... :(

Δεν μπορεί να μην υπάρχει τρόπος να τα λύσετε... Με αληθινά καλή διάθεση κι απ' τους δύο, δεν μπορεί... :roll:

Όπως και να 'χει, εύχομαι ολόψυχα να τη βρείτε την άκρη...

όπως τα λέει το Μιτσάκι μας, και εύχομαι να τα βρείτε :-*:-*

αλλά με υποχωρήσεις και από τις 2 πλευρές!!! :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!Απ'ότι βλέπω ανοίξατε νέο τρενάκι...Καλοτάξιδο λοιπόν κι επιβιβάζομαι... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Έχω μέρες να σας διαβάσω, από την Τετάρτη... :oops::oops::oops: Αλλά δεν προλαβαίνω..Εγώ καλά, δουλειά, λίγο κουρασμένη, το Μαρτινάκι με μίξες αλλά εντάξει..... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κουμπαροσυμπεθερα και εμενα μ'αρεσαν..δε ξερω εχω αρχισει να ψαχνω ρουχα γιατι σε σταυρο για μενα ειναι ευ6κολο. θα παω στο χρυσοχοο που πηραμε ολα μας τα κοσμηματα και θα μου κανει καλη τιμι, εχει μεγαλη ποικιλια αν και θελω ενα απλο σχεδιο..

στα δυο προηγουμενα βαφτηστιρι αμου πηρα σχεδων πανομοιοτυπο σταυρο, απλο τετραγωνισμενο διχρομο με κιτρινο χρυσο απο κατω και απο πανω εναν μικροτερο λευκο χρυσο.

απλα στο μεσαιο μου βαφτηστιρι ο σταυρος ειχε και εναν εσταυρομενο ενω στον αλλο ηταν σκετος..

Ειδα πολλα με φουλαρι..πρεπει να ειναι πολυ στη μοδα..και πολυ ωραια καπελα ετσι μουρατα οχι το κλασσικο τζοκει..

θα δω και αλλου εχω υποψη μου 2-3 μαγαζια..

αλλα ρε παιδι η Πωρρα ειχε και κοριτσιτικα πολυ ωραια..οχι σκετο τουλι..

αντε ρε Θου κανε κοριτσι

Γιωτα σοβαρα;;;..μπραβο ρε!!!!..αμντε αντε ποιος τη χαρη σου!!!! :lol::lol::lol:

Αφρο προβληματα εχουν ολοι οι ανθρωποι ολα τα ζευγαρια, αλλοι πιο σοβαρα αλλοι λιγοτερο .

απο προσωπικη αποψη δεν ξερω κατα ποσο η κουβεντα εχει αποτελεσμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα πριν φύγω κοίταξα στο κινητό και είδα ένα γειτονικό μας βενζινάδικο είχε με 1,54, οπότε λέω ας πάω....ε μέχρι να μαζέψω τα χαρτιά, τα μπουκάλια για πέταμα, πάω στο βενζινάδικο και είχε 1,56!!! ......έβαλα γιατί ειχε ανάψει το λαμπάκι....αλλά όχι πολύ ας το γεμίσει ο άντρας μου!!! ;)

τα υπόλοιπα βενζινάδικα είδα ότι είχε πάει στο 1,60! :?

εν τω μεταξύ, ρε κορίτσια, εκεί που πέταξα τα χαρτιά, είναι κοντέινερς της πόλης για όλους και έχει και πάρκινγκ και φεύγοντας βλέπω έναν άντρα να έρχεται με ποδήλατο και μια γυναίκα με αυτοκίνητο.....παρκάρει ο άντρας το ποδήλατο και ανεβαίνει στο αυτοκίνητο....νομίζω ότι ήταν παράνομο ραντεβουδάκι!!! :roll::roll::roll:

Γιώτα καλή διασκεδαση τώρα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσια ποιός είναι αυτός ο Τόμας Πρωτόπαπας, που κάθε μέρα βρίσκω και ένα άρθρο για κείνον μπροστά μου?!....ξέρω για το ατύχημά του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Αρτζ....

και εσυ αμεσως..παρανομο ραντευουδακι..

ασε τους ανθρωπους να εκτονωθουν...χιχιχιχιχι...

αχ...

θυμηθηκα εναν προιν μου...που κακοχαρακτηρησε μια υπαλληλο του για την οποια εχε υπονοιες- προσεξε μονο υπονοιες καμια αποδειξη- πως ειχε εξοσυζηγικη σχεση...και ο ιδιος εχει κανει ταρανδο την τορινη του αρραβωνιατηκια...

Αφρο δεν ξερω αν σε παρηγορει αλλα νομιζω πως οι περισσοτεροι απο μας εχουμε μπολικη σκονη κατω απο τη μοκετα...

το θεμα ειανι τι εισαι διατεθημενη να ανεχτεις και με τι κοστος..

εχω δει ανθρωπους να χωριζουν για χαζομαρες για μενα, τα οποια ομως γι'αυτους ειναι πολυ σοβαρα...

μονο εσυ ξες τι γινετε στην οικογεννια σου και ποσο μπορεια και κυριως τι μπορεις να ανεχτεις..

αν υπηρχαν περισταικα βιας θα σου ελεγα μαζεψε τα και ελα τωρα...

Γωγουλη εμειναν δεν εμεινα κουτσες 10 μερες ε;;;; κανε υπομονη...

Ενας ηθοποιος ειναι αργυρουλα..νεαρος και ..ομορφουλης ..

κριμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κα εγω!

καλη σαρακοστη σε ολους!

πως περασατε?

εγω δουλευα...

και χθες ολη μερα ειχα μια ανακατοσουρα .....λιγη λαγανα εφαγα μονο!

και τωρα που γυρισα σπιτι παλι τη νοιωθω....μαλλον φταιει οτι γυρισα σπιτι!

Αφρο..δεν ξερω...ισως τωρα που ειναι μικρα τα παιδια σας να χρειαζεται που και που το χαλακι..

αλλα δε καταλαβαινω....ολα επανω σου!

να θυμασαι οτι ολοι τα περναμε...

καλα που υπαρχει και το κρεβατι και σωζει την κατασταση οπως λεει και η κουμπαρα μοΥ!...

στη κουζινα πουτε εγω...δεν εχω χωρο..!

Παναγιωτα...απογευματα μπορεις?

τελειο το 3μερο σου!

συμπεθερα...τελεια φωτο!

κορμαρα!

Γιωτα...κοιμθηκε η μικρη....!

τελεια....εμενα καθε βραδυ με ξεσκιζει ο Λεο!

οταν λειπω κοιμαται ολο το βραδυ!

Μητσακι ...περαστικα και αγυριστα...!

τελεια που θα γινεις νονα!

ειναι πολυ ωραιο πραγμα...αν ειχα τη δυνατοτητα θα βαφτηζα πολλα παιδακια...

η σχεση μετρα και οχι τα υλικα αγαθα!

εμεις στη δουλεια γινομαστε φιρμες σε εβδομαδιαια βαση....εεεεεεεε μεχρι να μας κλεισουν

http://www.koolnews.gr/extras/asthenhs- ... me-giatro/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...