Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 81-Los coloteroritas!!!!


Recommended Posts

Μαρία μεγειά τα γυαλάκια :D8-)8-)

με μόνο 0,75 στο ένα δεν χρειάζεσαι και γυαλιά :roll::roll::roll:

αχ τι να πω και εγώ που έχω 3+ και στα 2 :?:(:roll::roll:

εγώ ήθελα να πάμε και σε μπόουλινγκ, κάνουν και εκεί γενέθλια, αλλά το πρόβλημα είναι - όπως και στο μουσείο τεχνολογίας που θέλαμε - ότι πρέπει να αλλάξεις 2 λεωφορεία για όσους δεν έχουν αυτοκίνητο και ίσως να είναι δύσκολα για τους γονείς :? .......και παιδότοπο βρήκαμε, αλλά το ίδιο πρόβλημα....της μετακίνησης....ενώ το σπίτι του Μπετόβεν είναι στο κέντρο και θέλεις μόνο ένα λεωφορείο....πολύ εύκολο να πας!! ;);) ...το πρόγραμμα κρατάει 2,5 ώρες και φυσικά χωρίς γονείς!!! ;) ....εμείς πρέπει να πάμε την τούρτα και τα ποτά.....ενώ στον παιδότοπο και στο μπόουλινγκ τα προσφέρουν!! :| ......μπορούσαμε και στον κινηματογράφο....ή καλούσες και ένα λεωφορείο που λέγεται το λεωφορείο της δημιουργίας (σε ελέυθερη μετάφραση) δλδ μέσα στο λεωφορείο (τύπου VW βαν) φτιάχνουν διάφορα πράγματα είτε με ξύλο είτε ζωγραφίζουν....αλλά πρέπει να τους παρέχεις ηλεκτρισμό και νερό!!! :? .......ένα άλλο που μου άρεσε είναι και το μουσείο τέχνης εκεί ζωγραφίζεις....

αυτά.....

να δούμε θα έρθουν τα παιδιά .... γιατί θα είναι Δευτέρα :? ....

ναι για το Γιαπωνεζάκι και εγώ δεν ήξερα....οπότε λέω για να δω πότε έχει γενέθλια και τι να δω??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: εξεπλάγην, άκου Νοέμβριο!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τα γενέθλια του Νοεμβρίου του 11 θα τα γιορτάσει τώρα το Γιαπωνεζάκι?? Και του Νοεμβρίου του 12 το 2014? Και παέι λέγοντας ?? :roll::|:|:-o

Μαρία :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λάθος το έγραψα βρε, εγώ έχω ακόμη ότι είμαστε στο 2011 8-)8-)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

L-) το διόρθωσα όμως :geek::geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x[smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif]

16 βαθμούς έξω στις 9.00 το πρωί!!! :D

Άντε να μεγαλώσουν οι τουλίπες μου!!! :D

Σήμερα έχει μαραθώνιο εδώ και πρέπει να δούμε πώς θα πάμε στα γενέθλια!!!

Καλέ κανείς δεν γράφει ;;; Μόνο εγώ;;; :o

Μαρία για το αίμα στο μάτι τι σου είπε η γιατρός;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!!!

έχω το φαγητό στο φούρνο, φτιάχνω μυδοπίλαφο στη γάστρα, τα κορίτσια καλαμαράκια, τρώμε και πάμε Βόλο για καφέ :D:D:D:D

Αργυρώ μου είπε ότι είναι τυχαίο σε όλους συμβαίνει, δεν το αξιολογεί καν για μια φορά που έτυχε σε μένα, ίσως από κάποιο μικρό χτύπημα που ούτε το κατάλαβα, ή από κάποια πίεση ή στρες. Είναι συχνό φαινόμενο σε ανθρώπους που κάνουν αντιπηκτικές αγωγές με ασπιρίνη ή σαλοσπιρ.

Αύριο έχω και υπέρηχο και τεστ παπ. Οι γιατροί μου τα φαγαν αυτό το μήνα :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!! Τι κανετε?

Εμεις καλα, χθες πηγαμε σε παιδοτοπο και περασαμε τελεια! Ο Π. μου ειναι την επομενη φορα να παμε μονοι μας! :lol::lol: Οπως καταλαβατε παιξαμε πιο πολυ απο τα παιδια. Σημερα σπιτι. Με πυεριμενει δυσκολη εβδομαδα απο αυριο, ευτυχως θα εχω το αμαξι, καθε μερα και ραντεβου με καποιον. Μονο να μην βρεχει...

Αργυ εδω ενω περιμεναμε ηλιο και 23 βαθμους σημερα, εχουμε φουλ συννεφια, μαυριλα, ψιλοβρεχει και εχει 10 βαθμους :twisted::twisted: αι στο καλο βαρεθηκα πια με τον κωλοκαιρο. Ωραια ιδεα να κανετε τα γενεθλια του Λ. στο σπιτι του Μπετοβεν. Καλα δεν εχω λογια για τα γενεθλια του κινεζακιου :P Γιατι τοσο καθυστερηση?

Μαρια με γεια τα γυαλια. Και εγω φακους φοραω, μαλλον εναν φακο. Εχω 2,5 μυωπια στο ενα.

Βικυ πολυ ωραιο το φορεμα. Με γεια! Για παπουτσι και εγω δεν ξερω τι ταιριαζει..

Σας αφηνω να κανω ενα γλυκακι που το λιγουρευομαι μερες. Φιλια σε ολες και καλο υπολοιπο Κυριακης ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...