Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 81-Los coloteroritas!!!!


Recommended Posts

Εχω πολλή δουλειά ρε κορίτσια και δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω... :(:(:(:(

Η δουλειά μιας εβδομάδας πρέπει να βγει σε δυο μέρες, σήμερα και αύριο..Πέμπτη ναι μεν δουλεύω, αλλά ουσιαστικά θα κάθομαι... :roll::roll::roll: Μετά ΠΣΚΔ κάάαααθομαι... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Δουλεύω μέχρι και 29/3 και μετά επιτέλους άδεια... [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Ελπίζω να μη με πιάσουν οι πόνοι εδώ μέσα... :lol::lol::lol: Έχω αρχίσει και έχω πονάκια περιόδου, πίεση χαμηλά και στον πωπό... :?:?:?:?:?:?:? Ο γιατρός μου είχε πει να κάνω έναν υπέρηχο γύρω στις 20/3 και να πάω να με δει κι εγώ πήρα σήμερα τηλ να κλείσω ραντεβού για υπέρηχο και δεν βρίσκω για αυτή την εβδομάδα... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Αφρο προβληματάκια;;;Όλοι εχουμε ρε...Κι εγώ ώρες ώρες νιώθω ότι θα κανω μπαμ και νιώθω ότι πνίγομαι, αλλά έπειτα σκέφτομαι ήρεμα και βλέπω ότι ουσιαστικά τα προβληματα μας δεν είναι σοβαρά.... :roll::roll::roll::roll: Και ότι οφείλονται στον εκρηκτικό μας χαρακτήρα..Και ότι αυτά που τώρα με εκνευρίζουν απίστευτα στον Γ. ήταν οι λόγοι για τους οποίους τον ερωτεύτηκα και τον παντρεύτηκα... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Χρύσα μου όλα καλά κοριτσάκι;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen: 30 μέρες έμειναν μέχρι να πάρω τον μπέμπη μου αγκαλιά... :mrgreen::mrgreen: Ψιλοετοίμασα και βαλίτσα... :roll::roll::roll:

Ανυπομονώ τώρα... :x:x:x:x:x:x

Αρτζι τέλεια φωτο...Ρε έχεις πάρα πολύ ωραίο κορμί... 8-)8-)8-)8-)8-) Αλήθεια!!!!

Α, ήθελα να πω χρόνια πολλά στη Χρυσάνθη!!!Να είσαι καλά κοριτσάκι και να χαίρεσαι τα παιδάκια σου... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Θου έφτασες 20 εβδομάδων;;;;; :o:o:o:o:o:o:o Πότε κάνεις β επιπέδου;;;; :roll::roll::roll:

Νατασού μωρή ήμουν σίγουρη ότι θα έχεις κόρη.... :roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol: Με το καλό αγάπη μου, να είναι γερό το κοριτσάκι σου... :x:x:x:x:x:x

Μιτσάκι χθες η ξαδέρφη μου έλεγε στην μαμά μου για σενα..Πόσο καλό κορίτσι είσαι και πόσο αδύνατη με 2 παιδιά... :o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol: Περαστικούλια σας ρε...

Α, μιας και ψάνχω παιδίατρο, ρώτα τη δικιά σας πόσα λεφτά παίρνει επίσκεψη....Και αν είναι να μου δώσεις τα στοιχεία της να πάμε... 8-)8-)8-)8-)8-)

Αθηναίες από 1η Απριλίου είμαι διαθέσιμη για καφεδάκια.. :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kaλησπέρα κορίτσια! :D

Πωπωωωω έχασα ένα ολόκληρο τρενάκι :?

Άφρο βρες γκόμενο! :lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen: Η Παναγιώτα λέει οτι όλες σκεφτόμαστε το διαζυγιο 1 φορά την εβδομάδα, ερχομαι λοιπόν να την διαψευσω! Σκέφτομαι να βρω γκόμενο τουλάχιστον 2 φορές την εβδομάδα!!! :lol::lol::lol::lol:

Ρε συ αν θέλεις να το συζητησουμε είμαι διαθεσιμη... (όπως όλες φαντάζομαι :| )

Μωρή Γωγώ ακόμα δεν βγηκες σε άδεια;; Και μη νομίζεις οτι δεν πήρε το ματι μου το χλευασματάκι σου για την πρακτική μου!! :twisted::twisted::twisted:

Μιτσάκι μου πόσο έλειψαν απο το τρενάκι τα ποστάκια σου! :x όσο για την κουμπαρια... Μακάρι να βαφτιζες εσύ και την δική μου μπέμπα και ας χρησιμοποιούσες τα βαφτιστικα της Έφης... :x

Μου την έχουν ζητησει και κάτι συμφοιτητες μου, η γυναικα του φιλου του Π και μια συνάδελφος, αλλά ο ένας μου βρωμάει και ο άλλος μου ξινίζει... η αδερφη μου έχει πιστεψει πως θα την βαφτισει αυτή και η κολλητη μου και νονά της Χ μου προτεινε να βαφτίσει και την μικρή, καλα βεβαια αυτό δεν παίζει, δεν θα το έκανα αυτό στην Χ, την αδερφή μου δεν θέλω να την δεσμευσω (αν και αυτή θέλει...), μάλλον θα την κανω την κουμπαρια με την Πωλίνα (συμφοιτήτρια) και ο Θεος βοηθός (το λέω απο την άποψη της σχεσης που θα αναπτυξει με την μπέμπα.)

Γιωτάκι με το καλό η βαπτιση σας και μπραβο στην μικρούλα σου για τα βηματακια της! :D

Εμεις θα την κάνουμε 20 ή 21 Σεπτεμβρίου και φυσικά είστε όλες καλεσμένες!!!!

Είμαστε στο χωριο, χθες πηγαμε Γαλαξίδι. Ωραία ήταν! Η μικρή κυριά, η μεγάλη μου έσπασε τα νεύρα! :evil:

Σας αφηνω να θηλάσω! Και πολύ με αφησε η μικρή να γραψω! Αν τα καταφερω θα επανέλθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασακι με το καλο να έρθει και το τρίτο κοριτσάκι σας! Αντε ποιος την χαρη σου με τις τρεις χαριτες!

Αααα κόρες θα είμαι στην Αθηνα στις 7 Απριλίου!

Χρυσα τελικά τι έγινε με την μαμα σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαν μωρή Σίσσυ τι θες και πας στο κωλοχώρι;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: Τόσο πολυ σου αρέσει;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::x:x:x

Ειλικρινά, θα ήθελα πάααρα πολύ να βαφτίσω εγώ το μωράκι σας, το σκεφτόμουν πολύ έντονα, αλλά δε μου το επιτρέπουν τα οικονομικά μου.... :oops::oops::oops::oops::oops: Αλλά έδωσα μάχη μέσα μου για να μη στο προτείνω... :roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops:

Α, ναι Χρύσα...Για πες μωρή....Τι έγινε με τα αποτελέσματα της μαμάς;;; :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια....εμενα καθε βραδυ με ξεσκιζει ο Λεο!

οταν λειπω κοιμαται ολο το βραδυ!

συμπεθέρα, αν θυμάμαι καλά το ίδιο γινόταν και με την νυφούλα μου, κοιμόταν όταν έλειπες :roll::roll::roll:

καλά ρε τι γίνεται εκεί σε σας? :o:o:o το διάβασα, απαπαπαπα

έλα μαζί με την Γωγώ να σας κεράσω μπύρα.....χωρίς αλκοόλ!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol: για τα καλά σας λόγια :mrgreen::mrgreen: ....αλλά θέλω να χάσω 6 κιλά!!!!

Σισσιώ σκέψου πριν ποιόν θα κάνεις νονό/α.....με την συμφοιτήτρια έχεις καλές σχέσεις? 8-)

ρε Γωγώ αφού ήταν για αύριο το ραντεβού, σήμερα πήρες τηλέφωνο να το κλείσεις? :o

μπα το θελω να σπαρταραει

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθέρα, αν θυμάμαι καλά το ίδιο γινόταν και με την νυφούλα μου, κοιμόταν όταν έλειπες :roll::roll::roll:

ναι το ιδιο εκανε και η Μ-Ι...!

αχ!

κι ομως αυτα ειναι σε σχεδον καθημερινη βαση...και ολοι αυτοι θελουν να γιναντια καλα εντος 30 ημερων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρααα

τι κανετε?

αφρο στεναχωρεθηκα :cry::cry::cry::cry: αληθεια..

χρυσανθη χρονια πολλα..

εγω μια ασχημη αγοριστικη κοιλια..παναγια μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops:

εμεις περασαμε καλα..πολυ φαιιιι..πφφφ

προσπαθησαμε να πεταξουμε αετο αλλα τζιφος..εβρεχε κιολας..τον ξεσκισαμε .μιλαμε τοοοο γελιοοο

ο μικρος εχει ξεφυγει..κ γω βαρεθηκα να το κυνηγαω..καμια σχεση με το θοδωρη

ο θοδωρης το πουλακι μου σε ολα ρωταει

ο μικρος δε :evil::evil::cry: που σκατα εβρισκε κ ετρωγε ολο μπισκοτα κ γλυκα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

κ γω τη εχω δει αλλιως..βαρεθηκα να μαλωνω..αλλα λυπαμαι τ δοντακια του :cry::cry::cry:

γωγω μεθαυριο μπαινεις στο μηνα σου ρεεε :o:o:o:o πωωωωωω

τελεααααα..

αργι ομορη φωτο..τρωνε τα παιδια αυτη τη περιοδο?

ασχετο..ο παντελης γυρισε στα παλια..κρεμεται απο το βρακι μου..παντου μαζι

ρε γιωτα κοιμαται σερι????????????ουαουυυ εμενα οχι ακομα :evil::evil::evil:

κανε περπατοπιτα ντεε

ιουλια για πες..τι κανει το βλασταρι σου?

εμεις σαβατο ειχαμε γαμο..2+ κοιμηθηκαμε οικογενειακος 8-)8-)8-)8-)

ο παντελης 1+ :!:

παναγιωτα τοσο καλαπερασες ε?

ωη ποτε θα πουμε καφε?ελα κερναωωω...

νατασα που πηγατε /?εδω εισασταν?

χρυσα σας εριμενουμε για καφε πριν γεννησω :geek::geek::geek:

σισσακι ακομα χωριο εισαι? :mrgreen:

ελενα δε κολλησε ο γιωργης?

βικυ αν ξυπνησει ο λεω κ δε εισαι τι κανει ο Π?

μιτσακι πω πω κ φετος χαλια σας πηγε..με το καλο να γινεις νονακα

η μαρια που ειναι?αναστασια?

αυτα θυμαμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου κατσε να φυγουν οι μουσαφιριδες και θα σας ερθουμε για καφε..

θα κανονισουμεμια Κυριακη μεσιμερι..να ξεραθουν στο αμαξη στην επιστροφη,....χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκι μου πόσο έλειψαν απο το τρενάκι τα ποστάκια σου! :x όσο για την κουμπαρια... Μακάρι να βαφτιζες εσύ και την δική μου μπέμπα και ας χρησιμοποιούσες τα βαφτιστικα της Έφης... :x

Σισσάκι μου!!! (καρδουλίτσες και φιλάκια! δεν μου τα ανοίγει! γκρρρ!) 8-)

Δεν φαντάζεσαι ΠΩΣ κρατήθηκα να μη στο προτείνω, εκείνο το βράδυ που έγραψες ότι δεν έχετε νονό... :o:o:o

Με νύχια και με δόντια!!!! :(:(:(

Θα χαιρόμουν ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ρε αγαπάκι!!!! Αλλά πραγματικά δεν υπάρχει σάλιο γ@μώτο... :(:(:(

Αφού και για την άλλη βάπτιση, σοβαρά δεν ξέρω που θα τα βρω... :?:?:?

Γωγουλίνι, να 'ναι καλά η ξαδέρφη!!! :D:D:D

Αμοιβαία τα αισθήματα! ;)

Την παιδίατρο θα την ρωτήσω και θα σου πω, αλλά μιλάμε για εξαιρετικό ποσό και πάντα με απόδειξη! ;) Θα σου στείλω τα στοιχεία της!

Α! Σισσάκι! Ποια πρωινά είσαι πάνω για πρακτική; Μήπως συνδυάσουμε κανά καφεδάκι!!! 8-);)

Αργυρούλα, συμφωνώ κι επαυξάνω! Τέλεια η φωτογραφία!!! :D

Θουλάκι, δεν σε διάβασα ακόμα, τα φιλιά μου! :D

Εμένα πότε θα κοιμηθεί βράδυ σερί;;;;;;;;;;; (ουααααααααααα!!! σπαρακτικό κλάμα!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε κοριτσάκια μου!!! :x:x:x:x:x Το ξέρω και σας ευχαριστώ πολύ!!! :x:x:x:x

Το οικονομικό είναι και ο λόγος που δεν ζήτησα και γω απο κανέναν να μου βαπτίσει την μικρή. Θυμάστε κιολας που είχα ρωτήσει την γνώμη σας σχετικά.

Γι' αυτόν τον λόγο θα επιλέξω με βάση τις προσφορές που έχω.

Είμαι αναμεσα στην αδερφή μου και την Πωλίνα.

Αργυρούλα μια χαρα κοπέλα είναι γυρω στα 30 και στρατιώτικό στο επαγγέλμα. Το οτι είναι θεολογος είναι ένα θετικό, αλλά περαν απο αυτη την σχέση που έχουμε στην σχολή, δεν έχουμε καμία άλλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Θούλη πόσο ίδια είναι τα παιδιά μας....Απορώ πως δεν την έχω πλακώσει ακόμα στο ξύλο τη μικρή... :twisted::twisted::twisted: Είναι τόοοσο υπέροχη, αλλά και τόσο κωλόπαιδο... :twisted::twisted::twisted: Αν δεν της κάνουμε αυτό που θέλει, πέφτει στο πάτωμα και χτυπιέται.... :o:o:o:o Μπορεί να το κάνει και για μισή ώρα...Κοκκινίζει, μελανιάζει από το κλάμα, χτυπιέται κυριολεκτικά... :shock::shock::shock::shock::shock: Δεν μπορείς να την αγγίξεις... :?:?:?

Μια χτυπιέται επειδή θέλει να παίξει με το κινητό μου, μια πάει ανοίγει τα νεσεσέρ μου και ψάχνει κραγιόν να βάλει και γίνεται κλοουν και μου τα χαλάει όλα και χτυπιέται επειδή της τα παίρνω, μια επειδή ζητάει χυμό και δεν της δίνω.... :evil::evil::evil::evil:

Καλά για το κόλλημα πάνω μου, τι να σου πω...Κάθομαι στον καναπέ κι έρχεται κάθεται δίπλα μου, ξαπλώνει πάνω μου και κρατάει μια τουφα από τα μαλλιά μου... :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol: Προχθες καθόμουν με τον Γιώργο και μου χάιδευε την κοιλιά....Ήρθε κάθισε δίπλα και έσπρωχνε το χέρι του πατέρα της να μη με αγγίζει... :?:?:?:? Και μου κατέβαζε την μπλούζα για να μην πιάνει ο Γ. την κοιλιά μου... :roll::roll::roll::roll: Και επειδή ο Γ. δεν το έπαιρνε το χέρι, άρχισε να κλαίει και να χτυπιέται.... :shock::shock::shock::shock::shock: Και άλλα παρόμοια σκηνικά... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σισσάκι τελικά όλες σε διεκδικούμε.... :lol::lol::lol::lol::lol: Νοητά.... 8-}8-}8-}

Αρτζι είδες πόσο μυαλό έχω ε;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Έχω κλείσει σε δυο Βιοιατρικές, το ένα για Πέμπτη (ώρα που δουλεύω :lol::lol::lol::lol: ) και το άλλο την άλλη Τρίτη... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μου μήπως χρειάζεστε λίγο χρόνο οι δυο σας;;;; :roll::roll::roll::roll: Εσύ συνέχεια επί 4 χρόνια με τα παιδιά, μόνη σου, σου έχουν πεσει πολλά μωρέ... :(:(:(

Σισσάκι μου εγώ λέω να μην τη δώσεις να στη βαφτίσει η "φίλη" από τη σχολή εφόσον δεν έχετε σχέσεις... :roll::roll::roll::roll: Εγώ έχω μετανιώσει για τη νονά της Μαρτίνας... :oops::oops::oops::oops: Αν και δεν ήταν δική μου επιλογή, αλλά του Γ...Δεν ταιριάζουμε, δεν κολλάμε....Με τίποτα όμως..Και δεν έχουμε σχέσεις....Όπως θα ήθελα... :roll::roll::roll::roll: Αν και 30αρα, παντρεμένη, με το μόνο που ασχολείται είναι ρούχα, ψώνια, καφέδες, ξενύχτια...Και μόνη της... :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Όχι με τον άντρα της εννοώ... :shock::shock::shock: Σαν να είναι ελεύθερη..Ό,τι έκανα εγώ στα 18 τα κάνει αυτή τώρα... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάκι θα μάθεις το φύλο στην Β επιπέδου;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::mrgreen::lol:

Είχαμε φυγει απο την Αθήνα και ξανα ήρθαμε την Παρασκευή. Αφου είχα και πρακτική άσκηση σε λύκειο του Αμαρουσίου! :D

Ευτυχώς τελείωσα και με αυτό και τώρα μου έμειναν μια εργασία και οκτω μαθήματα για πτυχίο! :D

Αν δεν είχα γεννησει θα ορκιζόμουν με τους πτυχιούχους του Φεβρουαρίου :geek::roll:

Μιτσάκι μου Ζωγραφου το κάνεις το μεταπτυχιακο;; Πες μου ποιες μερες είσαι να το κανονίσω!! :D:x

βικάκι υπάρχει περίπτωση να σας κλείσουν;

Μωρή Γωγώ αυτό είναι το πρόβλημα!! Οτι με θέλετε όλες στα όνειρα σας!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αργυρούλα ξέρει τι σημαίνει η βάπτιση για έναν χριστιανό και πόσο σημαντικός είναι ο ρόλος του αναδόχου, αρα για να μου το προτείνει το πιθανότερο είναι να μην αμελήσει την σχέση της με το παιδί, γιατί όπως και να το κάνεις είναι διαφορετικό να κάνεις νονο για το παιδί σου έναν ανθρωπο που η σχέση του μαζι του εξαρτάται απο την σχέση που έχει με τους γονεις και αλλιώς έναν άνθρωπο που έχει επίγνωση του τί καλείται να υπηρετησει όταν βαπτίζει ;)

Αφρο η λύση είναι αυτή που σου πρότεινα! :mrgreen::P:P:D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μιας και πιάσαμε τα της βάφτισης να σας πω οτι πήγα στο κέντρο και προμηθεύτηκα υλικά για να κάνω δοκιμές για μπομπονιέρες, οι οποίες θα είναι χειροποιήτες.

Έκανα ήδη ένα προσχέδιο και θα κάνω και άλλα τώρα στο χωριό. Θα φτιάξω τις μπομπονιερες, τα προσκλητήρια καμια 20αρια έτσι για το καλο, τους περισσότερους θα τους ειδοποιησω με ιβεντ στο ΦΒ και τηλεφωνικώς, τα μαρτυρικά και την λαμπάδα με τα κεράκια και το μπουκαλάκι για το λάδι και τα γυλκά.

Γενικά δλδ θα είναι μια βαφτιση απο τα χεράκια μας! (θα βοηθησουν η μαμα, η αδερφη και οι ξαδερφες μου, οι οποίες ήδε με φωναζουν Μόνικα Γκέλερ!! :lol::lol: ) :D

Ααααα!! Και οτι τα παιδια στην σχολή θέλουν να έρθουν για ψάλτες και οι ιερωμένοι να την βαπτίσουν! :lol: Θα δεχτώ! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ δεν έχω καταλάβει πώς μπορείς να κάνεις σεξ με κάποιον που έχεις μαλώσει πριν :?

εξαρτάται βέβαια και από τον λόγο που μαλώνεις :?

αυτά μόνο στις ταινίες γίνονται και ..... στην Χρύσα :lol::lol::lol::lol:

Σισσιώ, κοίτα καλα όπως τα λες, αλλά αν ο νονός δεν έχει σχέσεις με τους γονείς, καλές ή καθόλου, θα έχει πολύ τυπικές σχέσεις και με το βαφτηστήρι....κρύες θα έλεγα :? .....δεν ξερω πάλι, όπως το βλέπεις, ξέρεις εσύ καλύτερα!! ;)

Θούλη είχα μείνει με την εντύπωση ότι είχες ήδη συμβουλευτεί οδοντίατρο :?

αλλά όχι ε?

πώς ξέρεις ότι θέλει σφράγισμα???? :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Αργυρούλα αν ήξερα καλύτερα δεν θα το συζητούσαμε τώρα... :roll:

Παντως η κοπέλα μου είναι πολύ συμπαθής, το ένστικτο μου μου λέει ναι... απλώς δεν ξέρω αν πρέπει να το εμπιστευτώ! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ρε μαναράκι, Ευελπίδων! Σχετικά κοντά στο δικό σου το σπιτάκι, το 'χω σκεφτεί να σου κάνω κανά ντου, αλλά δεν ξέρω που ακριβώς μένεις... :lol::P

Το έλεγα για το λύκειο στο Μαρούσι, αλλά δεν σε πρόλαβα! :( Δεν πειράζει, θα συντονιστούμε αλλιώς! ;) Κάαααποια στιγμή... :P

Ρε γαμώτο, είμαι ιδανική νονά για το πανεμορφάκι σου :lol::P:P και θα 'ταν η υπέροχη αφορμή για να "συντονιζόμαστε" συχνότερα ;) αλλά ας όψεται η άτιμη κοινωνία!! :evil::(:P

Γωγώ, θα σφαζόμασταν για τα μάτια της μικρής μπεμπούλας... [smilie=argue.gif][smilie=whip2.gif] [smilie=violent5.gif] ΑΝ είχαμε τα λεφτά!!! :lol::lol::P (για γέλια και για κλάμματα...) :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ πώς θα την πείτε? δεν θυμάμαι :roll: ....Μελίνα είχες πει?? :roll::roll::roll:

Κατερίνα σε "βλέπω" τι κάνει ο μπαμπάς σου??? :?:

Μιτσάκη μοιραστείτε τα με την Γωγώ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...