Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΓΕΝΝΑΤΕ Ή ΑΕΤΟ ΠΕΤΑΤΕ;;; Νο38


Recommended Posts

χα χα marker και μας έτσι έκαναν πέρσι,κουβαλούσαν όλα τα παιχνίδια στο μπαλκόνι και στον ακάλυπτο έφευγε καμιά μπαλίτσα,καμιά κουκλίτσα,ότι χωρούσε από τα κάγκελα....

Προστατευτικά όταν λες;Αυτό το πλέγμα το πλαστικό που χρησιμοποίησε και η Σωσω για την κατασκευή εννοείς;Δεν υπάρχει κάτι πιο καλαίσθητο ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 919
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα.

ΜΑΡΝΤ, το σπίτι μου είναι πάνω κάτω.

οπότε χρειάζομαο κάτι για να τον κοιμίζω κάτω.

ο α δεν καθότανστην καλαθούνα.

αυτό το παρκοκρέβετο έχει και θεση που εφαρμόζει πιο ψηλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,

Μαρια καλα κριση κριση το Ιασω γεματο θα ειναι...

το καλο ειναι οτι θα εχει ωραιο καιρο ...για ψυχολογικους λογους καθαρα :lol::lol:

Μαρδιο εμεις ειμαστε πολυ ψηλα οποτε το πλεγμα η μοναδικη λυση...βαλαμε γυρω γυρω 80 μετρα :lol::lol: βγανει σε λευκο πρασινο και μαυρο..προτιμησαμε το λευκο..εψαχνα για διαφανο σα λαστιχο αλλα δεν ειχε..

η βεραντα με εχει εξυπηρετησει γιατι πιο μικρος εκανε ποδηλατο και αυτοκινητακι γυρω γυρω..ειναι συνεχομενη...κρεμασαμε κουνια απο την περγκολα..ενταξει..νομιζω οτι φετος θα βαριεται..το ποδηλατο μεγαλο για βεραντα και αυτος μεγαλος για την κουνια ;);)

Βαγκ ετρεμα μην και του κολλουσε του Θανασακης..στη γειτονια στο πατρικο μου τον φωναζαν και τον φωναζουν ακομα ... :mrgreen:

ελεος...εμεις ουτε μια φορα...

ειναι μλκ ο Εβρος αλλα τι να κανεις γμτ..

δουλεψε το με το μεσα μυαλο και δες το χαλαρα...

Σωσω και εμενα μου αρεσει το χταποδακι...το παρουσιαζεις ευκολο αλλα εμενα μου φαινεται βουνο...

μπραβο σας που ειστε καλυτερα!!!!

Νανα και εγω δε νομιζω οτι θα τη χρειαστεις την προκληση...μεχρι τελος εβδομαδας θα εχεις γεννησει... :D:D

μπραβο στη φιλης σου που ερχεται για μια μερα...αυτες οι σχεσεις ειναι αυθεντικες... :D:D

Ντομ δε θα μπεις για καμια καλημερα σημερα?????

φοβερος καιρος εδω...σου φτιαχνει τη διαθεση..στις 7.30 ορθιοι..

ο μικρος κανει παλι κατι αφαγιες αλλα δε θα σκασω ..θα επανελθει παλι...

παντως τα τελευταια πρωινα ξυπναει με ολοστεγνη πανα.. με το που ξυπναει τρεχει τουαλετα και κανει τα απειρα..θα επιχειρησω να του τη βγαλω και τοτε ειναι που θα ξανακατουριεται το βραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΝΤ, καποιοι βάζουν εκείνο το καφέ που είναι από καλάμια...

δεν ξέρω αν κατάλαβες...

ΚΑΤά τις πέντε είχα λιγαπονάκια περιόδου αλλα καμία σύσπαση.

Τώρα όποτε γεννήσω δε θα με πειράξει γιατί ο π θα είναι σπίτι.

αυτές τις μέρες δούλευε νυχτερινός κ είχα λίγη ανασφάλεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μας..δλδ σας αρεσε το χταποδακι,ε;;αν δεν σας αρεσε πειτε το..δεν παρεξηγω..

η μπουμπου πολυ βηχα γαμωτο..σηκωθηκε 3 φορες την υνχτα...για μυξες..δεν εφαγε τιποτα..

δε ξερω..αν συνεχισει ετσι θα την αω γιατρο..

πηγα τη μαρθα σχολειο..1 χαρα..

πρωινα ελευθερα..να κανω κ καμια δουλεια..

εγω μυξες και βραχναδα.. ολευτ 1 απο τα ιδια..

ολοι κολησαμε τελικα!

μπαινουμε κ απο το κινητο χρυσουλα;;χαχχ

και για ποσο καιρο θα εισαι βαγκ μονη παλι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xixixixxi τρελη εξυπηρετηση το κινητο!!!

Σωσω ουτε τηλ εχεις παρει τη γιατρο??

εγω θα την ειχα ηδη παει...

εμβολιο της εχεις κανει κανενα???

Νανα εκει που δεν το περμενεις θα σπασουν τα νερα :D:D

ενταξει εφτασα στα 69 κιλα ..δλδ συνολο 13 αλλα πραγματικα δε μου φαινεται καν..αφου και εγω απορω πως τα πηρα...

αυτη την εβδομαδα θα φερω τη γυνακα για το σπιτι 2 φορες..την αλλη εβδομαδα θα βγαλουμε χαλια..ετσι και αλλιως ειναι ζεστο το σπιτι πολυ..

μου εχει λειψει να κανω κανονικα δουλειες σπιτι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν την παιρνω τηλ..σιγα ρεσυ χρυσουλα..

αν συνεχισει κ αυριο η μεθαυριο θα την παω..ασε που εχουμε την παρασκ ραντεβου..

σκουπισα..παδια εχει ησυχια το σπιτι..απιστευτο σας λεω!!

εβαλες 13 κιλα;;ο γιατρος σου το ξερει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα το διαπιστωσει το Σαββατο :mrgreen::mrgreen:

ενταξει πλεον δεν μπορω να κανω τιποτα...στον Θ την αντιστοιχη εβδομαδα ειχα παρει 18..

καλα εσυ Σωσω γελας αλλα εγω με τα κιλα τραβαω ζορι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω να δεις..αλλα το διασκεδαζω..τι να πω!!

πρεπει και γω με κατι να σχολουμαι..

λες να μη σε ξεγεννησει με την απαραδεκτη συμπεριφορα σου;;;

σε πειραζω κ μαρεσει!!

λες να πει καλα με εκλεισες ολοκλ το σαββ για να δω 1 φακλανα εγκυο 69 κιλων;;;φαλαινακι θα κανεις;;χαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol:

ρε να δεις που θα βγει μικρο το σκατουλι...

τον υπολογιζω εκει γυρω στα 2850 σκαρτα...

πω πω εχω λιωσει στον υπολογιστη και δεν εχω πλυνει καν τα μαρουλια για τη σαλατα του Νικου...πενες με τυρι βασικα ..απο οσο καταλαβατε σημερα τρελη τεμπελια

ο Θ μοσχαρι απο χθες στη μανα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακάρι να μην πάω προγραμματισμένα...

αλλά, φοβάμαι λίγο ρε κορίτσια...

ξέρω τι κε περιμένει... αλλά εκεί... επισκληρίδιο δεν κάνω... χαχαχα...

ΧΡΥΣ μου αρέσει το φαγητό σου, να έρθω;

ΕΜΕίς θα φάμε στην πευερά.

καλαμαράκια κε ρύζι.

είναι αργία εδώ.

Τέλειωσα κ τον κουκουλεενιο πίνακα... χαχαχα...

ΤΙ μαζοχισμός ρε χρυς... κ μένα μου έλειψαν οι δουλειές... χαχαχα.

ΕΓώ είμαι στα συν δεκαπέντε...

όλοι κοι πένε ότι δεμου φαίνεται...

κάτσε να φύγει η κοιλιά κ θα σας πω εγώ αν φαίνεται ή όχι... χαχαχα

ΣΩΣώ είναι ωραίο το χταποδάκι.

θα αρέσει κ στα πιτσιρίκια.

αν δε μου άρεζε, θα σου το έλεγα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγα δουλεια και πηρα τη δοση μου

Μαρντ με κανεις και κοκκνιζω :oops::lol: - περισσοτερο εγωιστρια θα με ελεγα βεβαια :lol:

ολα τα πιστιρικια τα ιδια κανουν ομως ε;κοιτα να δεις το δικο μας το μπαλκονι ειναι μισο μετρο

νομιζω οτι αυτο το πλαστικο ειναι το καλυτερο γιατι εχει και μικρη τρυπουλα που δεν χορανε πολλα μεσα να περασουν και ειναι και αρκετα οικονομικο -καλαισητα υπαρχουν πολλα εαν το ψαξεις πχ σε λιροι μερλιν -ρακτικερ κλπ αλλα ειναι και ακριβα και ξυλινα τα περισσοτερα με σκλιθρες που θελουν δουλεια να τα φτιαξεις λιγακι

εγω α ελεγα να μην ξοδευτειτε σε τετοια

αντε βρε Νανα παει τελος - ποτε πας παλι γιατρο να σε δει;

για την επισκληριδιο συμφωνω μαζι σου -αφου θα γεννησεις φυσιολογικα γιατι να την κανεις; εκτος εαν δειτε οτι ταλαιπωρησαι πολυ φυσικα

κιλα ειμαι στα 9 τωρα - αλλα σιγουρα θα παρω αλλα 4 αυτο το μηνα -τρωω ολο βλακειες και γλυκα και πολυ μαλιστα

Σωσω πραγματικα ηταν ωραια ρε συ - στα παιδακια τα κουκλακια τους αρεσουν σαν δωρακι - θα ελεγα εαν δε βαριεσαι τα ματακια και το στομα να τα ραψεις για να μην ξεκολησουν αλλα και να μην το κανεις ειναι τελεια

και εγω θα την ειχα παει παιδιατρο ή για να ειμαι ακριβης θα τον ειχα φερει στο σπιτι

Περαστικα σας - μπραβο που ενταχθηκε και η Μαρθα ομολα

εμας γιατι ακομα κλαινε οταν παμε δεν μπορω να καταλαβω 3η χρονια με κλαμα - δεν τους αρεσει το σχολειο - στουρναρια θα ειναι

:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περιμένω τα αντράκια μου να ξυπνήσουν για να πάμε βολτίτσα.

ΣΑΝ αύριο, πριν απόδέκα χρόνια είχαμε βγει το πρώτο μας ραντεβού.

μετά που άλλαξε η μερα μου έδωσε κ το πρώτο φιλί... :twisted:

απλά μου άρεζε το τρία περισσοτερο σαν αριθμός κ γιορτάζαμε τότε την επέτειο... χαχαχα

Μακάρι να γεννήσω σήμερα ή αύριο...

ΕΓώ είμαι μπουκωμένη κ ώρες ώρες δεν ξεβουλώνει με τίποτα... πώς θα παίρνω τις ανασούλες μου;

ή αύριο ή μεθαύριο έχω ραντεβού

θα τηλ αύριο για να επιβεβειώσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα...

δεν πξγα δουλεια σημερα και γιαυτο δεν μπηκα για καλημερα ρε Χρυσουλακι

Καλο μηνα σε ολες!

Περισσοτερο για τη Σωσω μπηκα να δω αν ειναι καλα γιατι χτες ολο τηλεφωνιομασταν και δε μιλησαμε ποτέ.Και πηρα και σημερα και δεν απαντησε και φοβηθηκα μην επαθε τιποτα...μετα λεω γεννησε η Νανα και ηθελε να μου το πει;και γιαυτο μπηκα...

Νανα βαστας ακομα ρε θηριο...την εχει αραξει ο λεβεντης σαν τον Φανακο μου...θα βγει χαλλλαρος κι αυτος...

Εγω παιδια τι να σας πω θα λετε οτι σας μιζεριαζω κιολας...απο τις αρχες ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ με εχει παει σκατα...

εμενα προσωπικα ακαταπαυστος βηχας μεγαλωνει η αποκολληση, σταματαει ο βηχας αρχιζει ιγμοριτιδα τρελη και τωρα παλι βηχας, παλι τα ιδια, απιστευτος βηχας μερα νυχτα, δεν κοιμαμαι τα βραδια καθολου...δηλ.τραβαω τα μαλλια μου.Ειμαι απο την Παρασκευη με τρελο βηχα και επειδη ουτε ενα εισπνεομενο με κορτιζονη που επαιρνα εκανε τιποτα, αρχισα κλαρισιντ, που ηθελα να αποφυγω να ειναι 3η φορα αντιβιωση σε τοσο λιγο διαστημα, αλλα δεν αντεχα.Παρολααυτα δεν κανει και τιποτα...

Φοβαμαι μην παθω παλι αποκολληση οπως την αλλη φορα με το βηχα.

Ειχα και θεμα με τον βασιλη γιατι το παλευα να μην του δωσω αντιβιωση τοσο συντομα μετα το νοσοκομειο, ειδικα οταν ειχε φτασει Πεμπτη - απο Κυριακη που πρωτοκανε 39,5ρια - και ξανακανε 39,5...αλλα ειπα να δωσω αλλη μια μερα περιθωριο...καλα εκανα τελικα...

βηχουν πολυ και οι 2 ακομα, με μενα τη νυχτα κανουμε χορωδια, προφανως με κολλησε ο Οκτωβριανος, τους δινω αερολιν, ατροβεντ μασκες, αεριους, τα γνωστα...παιδια το αερολιν φερνει υπερενταση, προσφατα το εμαθα εσεις το ξερατε;...το κοβω και δινω περισσοτερο ατροβεντ.

Σωσω τα χταποδια δε μου αρεσαν, ενω σαν ιδεα μου φανηκε φανταστικη για μπομπονιερα, γιαυτο και μπηκα να δω - σπανια το κανω αυτο οπως ξερεις :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο ευχομαι να γεννησει Νανα μου -εμ βοηθα το και εσυ λιγουλακ ι - ζεστα νερα στην κοιλια - σεξ μπολικο :D - περπατημα και αν οχι και ετσι - ε τοτε δεν μπορεις να κανεις τιποτε αλλο

Περαστικα βρε Ντομ σε ολους σας

αργει η ιγμοριτιδα να περασει - εγω επαιρνα 2 αντιβιωσεις μαζι στην εξαρση της και για 14 μερες -ευτυχως φετος δεν με επιασ τιποτα τετοιο -υπομονη δεν μπορεις να κανεις τιποτα δυστηχως

για το βηχα και το μπεμπε εχεις απολυτο δικιο - θελει προσοχη ρε γμτ -ποσο σφυξιμο να αντεξει και αυτο το αμοιρο;

ο αντρας σου αντέχει; :D να φανταστω δεν εχει κολλησει τιποτα;

αυτο το τανι που λες δεν το εχ δει-φανταζομαι ονομα θα ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα βρε ντομάκι μου...

γιατί τοσο πολύ;

ελπίζω να περάσει γρήγορα.

ΕΜΕίς θα πγαιναμε σε μία σναυλία που η είσοδος ήταν τροοφιμα για τις οικογενειες που δυσκλεύονται οικονομικά.

γινόταν τόσος χαμός που τελιά πήγαμε στη λήδρα.

είχαμε πολύ καιρό να πάμε βράδυ.

Πήραμε γύρο και κάτσαμε σε ένα πεζούλι να το φάμε.

ο α ενθουσιάστηκε... χαχαχα.

Μάρκερ, περπάτησα πάρα πολύ σήμερα...

σεξ;

τι είναι αυτό;

τρώγεται;

χαχαχα.

ο π φοβαται κ ντρέπεται... χαχαχα.

κι εγώ το ίδιο.

ΑΛΛά να σας πω κ την αλήθεια, σε αυτην την εγκυμοσύνη δεν εχω καθόλου διάθεση...

σε σημείο να αναρρωτιεμαι αν θα επανέλθω... χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντον Καλα είμαστε. Απλά σε έπαιρνα να δω τι κανείς.σου άρεσε δλδ η Μπουμπου Ε. Σουπερ.μπορεί να γίνει κ πολύχρωμη.πήγανε σε μια φίλη. Μπουμπου δε μπορεί να πιει γάλα.πίνει τι μισό όλο το 24.χώρο.Νανά την επόμενη σε φίλησε. Εμάς τριζανε τα πατώματα. Ντον πολλές άντεξες σε αυτή την εγκυμοσύνη.βαστά.εμένα με πονάει τοκεφάλι από το μποκωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια....

Νανά εύχομαι να γεννήσεις σήμερα-αύριο να κάνεις τέτοιο ωραίο δώρο στον αντρούλη.Και γω δεν είχα διάθεση για σεξ στην εγκυμοσύνη και αρκετό καιρό μετά.Με είχε πιάσει και φοβία,ότι θα βλάψω τα μωρά και η κούραση μετά...άστα να πάνε.Αυτό δηλαδή που λένε περίμενα πως και πως να σαραντήσω για να ξεκινήσω επαφές δε το χα με τίποτα.... Ευτυχώς με το καιρό επανήλθε.χα χα

Μαρκερ ρώτησε ο άντρας μου χθες σε μαγαζί με χρώματα-σιδερικά μόνο αυτό το πλέγμα του έδειξαν σε άσπρο-πράσινο-μαύρο και στο Jumbo είδαμε την καλαμωτή που λέει η Νανά.Μάλλον προς το πλέγμα κλείνουμε.Η καλαμωτή θα κόψει και θέα.Ελα μωρέ μάνα που λες τα παιδιά σου στουρνάρια...πολύ γέλασα..

Ντομ περαστικά ρε συ με τους κωλόβηχες σας.Ανοιξε ο καιρός και θα περάσουν και οι ιώσεις υπομονή.Το μπεμπέκι έδωσε σημεία ζωής ή είναι νωρίς ακόμα;Εγώ άργησα να τις νιώσω,πήγε 22η εβδομάδα για τη πρώτη κλωτσιά αλλά εσύ τριτότοκη θα χεις πείρα.

Το τάνι τάνι εγώ που διαβάζω και άλλα θεματάκια,ειδικά αυτά με κοπέλες που προσπαθούν για μπεμπέ γιατί και γω κάποτε προσπαθούσα καιρό και δεν ερχόταν και συμπάσχω,είναι ομαδούλα με κοπέλες που προσπαθούν και τάνι τάνι εννοούν το σεξ-τις επαφές χαριτολογώντας.

Χρυσουλάκι μια χαρά είσαι στα κιλά.Θα τα χάσεις μπάμ μπαμ.Εγώ πήρα 16 και έχασα τα 12 την ημέρα της γέννας.Αφού μου χε κάνει τόσο εντύπωση η διαφορά που ζήτησα το βράδι ζυγαριά.Όλες ζητούσαν παυσίπονα και γω ζητούσα μια ζυγαριά.Όσο για τη χαλάρωση με λίγη άσκηση και διατροφή μετά φτιάχνει κάπως.Το μπεμπέ να ναι καλά και τα κιλά δεν παίζουν ρόλο.

Σωσώ μας αρέσουν τα χταποδάκια ειδικά πολύχρωμα θα ναι ακόμα πιο ωραία.Πόσα πρέπει να ετοιμάσεις;Πότε θα ναι η βάπτιση;Καλοκαίρι;Αφού δε πήρε φάρμακα η Αρετούλα θα κάνει απλά πιο πολλές μέρες να της περάσει,θα περάσει όμως.Και γω έχω παρατηρήσει αν δώσω αμέσως πχ αντιπυρετικά σιρόπια κλπ σε 3 μέρες είναι οκ.Αν δε δώσω το 10ημερο το θέλουμε για ανάρρωση.Μπράβο στη Μαρθούλα που προσαρμόζεται εύκολα!

Χθες η Δημητρούλα μου η ξανθιά η μικρή η πονηρόφατσα έπιασε τη Χρυσανθούλα τη μελαχρινή τη νταρντάνα από τα μάγουλα και έμπηξε τόσο δυνατά τα νύχια της της έκανε σημάδι.Όλο τέτοια έχουμε τώρα τα απογεύματα,τσακωμούς για βλακείες και η μαμά γίνεται διαιτητής,τρώει και καμιά ξανάστροφη που και που...Καλά να ναι ...θα μου λείψει αυτή η ηλικία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.

ποιος θα με φιλήσει μετά και γιατί τρίζανε τα πατώματα;

δεν το πιασα...

ΣΤΗΝ ντομ δεν άρεσε το χταποδάκι...

έται κατάλαβα εγώ...

ΧΑΧΑΧΑ

ΜΑΡΝΤ έχουν πολύ χάζι όταν μαπώνουν σε αυτη την ηλικία...

ΣΗΚώθηοα το πρωί και άρχισα να καθαρίζω μπάνια.

τώρα θα πάω να σιδερώσω κ λέω να ζυμώσω για πίτσα...

τι να κάνω η έρμη... θέλω να γεννήσω...

μετά θα πάμε στην αγορά με τον π.

θα πααω να καδρώσω τον πίνακα που έφτιαξα κ να αγοράσω δώρο για τον γιο της κουμπάρας μου.

έχει γενέθλια το σαβ.

Θέλω να πάρω κ κάτι στην κουμπάρα μου που θα έρθει αλλα δεν έχω αποφασίσει ακόμη τι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

Ντομ τι να πω γμτ...προσπαθησ ενα μη βηχεις και να παιρνεις βαθιες ανασες ή να μη μιλας καθολου..γμτ...

σας εχει παει γαμ....

ψυχραιμια και ολα θα περασουν ...μεινε ηρεμη και ολα καλα...!!!

Μαρδιο καλη η εξηγηση γα το τανι τανι..

καλαμωτη που ειχα βαλει εγω σε ενα σημειο γωνιακο στην περγκολα πιο πολυ για ομορφια εχει και αλλο κακο..με τον ηλιο ξεραινεται μαυριζει για τελικα τριβεται ασχημα...

τσακωμους σιγουρα θα εχετε..και παντα καποιο απο τα δυο ειναι το πιο εριστικο :lol::lol:

οταν περνουν οι πρωτες φουριες τα διδυμα ειναι σουπερ τελικα!!!

Σωσω πιο πολυ σιγουρα ευχαριστιετα η Μρθα που παει σχολειο απο σενα...εμεις δεν το καταλαβαινουμε αλλα αυτα περνανε καλα...οατν θα αρχισει το κανονικο σχολειο θελω να τα δω :lol::lol::lol:

Νανα ειστε ρομαντικο ζευγαρι..ομορφα αυτα...να ζησετε να ειστε παντα γεροί και ερωτευμενοι...!

εμεις τα ιδια...κοιμομασταν μεχρι τις 8.30 σημερα...ευτυχως ο Νικος ξεκινουσε στις 11..(κανενα σχολιο για το ωραριο ;);) )

εχω διπλο μαγειρεμα σημερα..δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναφαει ψαρια ο Θ μεσα σε τρεις μερες... :(:(

θελω να βγαλω διαγωνισματα για ολα τα τμηματα για τις τρεις μερες της Μ.εβδομαδας που θα λειπω... :mrgreen:

Μαρια εχεις φτιαξει βαλιτσα..???

εδω ο καιρος μουντος..το παει για βροχη..

καλη μερα σε ολες...

υγ τα πατωματα ετριζαν γιατι δεν εμειναν απλως στο δικο σας φιλακι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

αθωα η Νανα μας :lol:

καλες δουλειες σημερα και μακαρι να σπασουν τα νερα

Δεν κρατας αρχειο με τα διαγωνισματα αλλων ετων; εχω φτιαξει μερικα που μενουν πανω κατω τα ιδιακαι απλα συμπληρωνω ή αφαιρω ερωτησεις πλεον

και εχω φτασει να βαριεμαι και αυτο προτειμω το προφορικο αο το γραπτο

Βαλιτσα; :lol: εχω βγαλει εξω ενα μικρο σακουαγιαζ -μη φανταστεις τιποτα το ιδιαιτερο -και καθε μερα βαζω και κατι πηρα παντοφλες το σαββατο που δεν ειχα - εβαλα 2 νυχτικες και 1 πιτζαμα - του μωρου μια κουβερτουλα πικε και μια φορεσια - αυτα. Δεν νομιζω να παρω τιποτε αλλο παρα μονο το νεσεσερ μου το οποιο θα εχει οδοντοβουρτα οδοντοκρεμμα βουρτσα ενα σαμπουανακι μικρο δειγμα και ενα αφρολουτρακι μικρο δειγμα. τι αλλο ξερω γω;

γενικα ας πουμε οτι ειναι ετοιμη.

εδω καλος ο καιρος

γεμιστα για σημερα -που τα παδια δεν θα φανε σιγουρα - αλλα δεν θα φτιαξω τιποτε αλλο -αν θελουν ας φανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου έμειναν κάτι μπλούζες του π αλλα δεν έχω άλλο κουράγιο...

αν δε βαρεθώ το απόγευμα... και αν δεν έχω γεννησει.. χαχαχα.

Ο π μαγειρεύει φακές.

κ όπως παντα... φθάνουν για έναν λόχο... χαχαχα

Κοπιάστε...

Πάντως, το σπιτάκι μας είναι συμμαζεμένο κ έτοιμο να υποδεχθεί το παιδάκι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε χρυσουλα που με κατυαλαβαινεις...φιλακι κ σεξ..χαχα...

νανα μη το παιζιες αθως περιστερα...

καλημερα ειπα;;

το βραδυ απλα εφιαλτικο..2,5 ωρες εβηχε κ ξςρασε εννεοειται ολο το γαλαλ της ημερας..

το λυπηθηκα..αφου ειπα να παμε στο νοκομ το λευτ..

τρομαξα..

αλλα μετα απο 3 ωρες παλι..σκατα..πηρα παιδιατρο..μου λεει λογικο ειναι να βηχει..αφου εχει πολλες μυξες..

κ αυτη νομιζε οτι παιρνω αντιβιωση..κ της ειπα οχι κ τα πηρε κρανιο..

κ θα μας κανει καμαι ωτιτιδα λεει και θα τρεχουμε κ τετοια..

αυριο το πρωι θα παει να μαςε δει..

ας μας πει αυριο αντιβιωση κ θα την παω κ σε αλλη γιατρο για τσεκαρισμα..

κ κατι αλλο που με ενοχλησε..δε μπορρι να της λεω το παιδι εχει πολυ βηχα κ εκανε εμμετο κ να μου λεει...ελα αυριο..5 λεπτα απο το σπιτι μου..σοινικιακο..υποτιθεται γι αυτο απεφυγα το κεντρο..για καλυερα..τεσπα!

φακες για σημερα..

εγω καταλαβα πως της αρεσε της ντομ..

ας μας ει η ιδια..εγω νυσταζω..νανα ολα ετοιμα,ε;;σουπερ!!ολα καλα θα πανε!

ελπιζω να μας ενημερωσεις...απο το μαιευτηριο..

μαρκερ δε τρωνε γεμιστα,ε;;

καλυεταρα ειστε;;

εδω ο καιρος μουντος το λες..μπορει κ να βρεξει..

η μαρθα λεει το σχολειο παιδοτοπο..

χαχαχ..

καλυτερα πλεγμα ντομ κ οχι ψαθα..

κ γω ειχα απορια για το τανι τανι..εξυπνο παντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...