Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΓΕΝΝΑΤΕ Ή ΑΕΤΟ ΠΕΤΑΤΕ;;; Νο38


Recommended Posts

σωσώ ωγρες ώρες νομίζωότι δε μας παρακολουθείς...

άλλάξα παιδίατρο κ ππηγα στη προοεδρου του συνδέσμου θηλασμού.

γενικότερα είμαστε πολύ κοντά στις ιδέες.

φανατική του θηλασκού, δε δίνει κρέμες, με πολλή αγάπη στα παιδιά κ τρομερή προσέγγιση...

παρακολουθεί κ τον μεγάλο πλέον.

το έψαξες καθόλου για το ροχαλητό;

ο δικός μου ξαφνικά άρχισε να ροχαλίζει.

ουσιαστικά, από τοοτε που έκοψε το μπιμπερό κ δεν πίνει πολύ νερό.

δεν ξέρω αν είναι συυμπτωση..

θα ρωτήσω την παιδίατρο αυυριο.

μπράβο για τα κιλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 919
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κι εγώ υποσχέθηκα στον εαυτό μου ότι σήμερα έφαγα το τελευταίο μου γλυκό.

έχω κολληησει στα εξήντα εννιά.

είναι κ η αλλάγή της σεζόν κ δεν έχω ρούχα να φορεσω...

με φόρμες κυκλοφορώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά εγώ να δω ποσά κιλά θα γυρίσω πίσω

Όσο ο γιατρός με κρατούσε όσο ήμουν έγκυος τόσο διαφορετικό μενού τρώω..

Δεν ξέρω τι τον έχει πιάσει και μου φτιάχνει

μενού φοβερό..από χθες κιόλας έφαγα κοτοσνιτσελ χαχαχαχα

Και γλυκό

Κάτι μικρά ροχαλιτουλια κάνει και μένα καμία φορά με το που ανοιξιασε η νονά του μου είπε και η εποχή παίζει ρόλο θα έρθει για Πάσχα και θα τη βάλω να τσεκάρει και τα στο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

416 Χρυσούλα ειμαι. Σε τρίκλινο μοναχη μου. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου.

νάνα είχα σχεδόν πλήρη διαστολή , ςιχεσφυνωσει το κεφάλι, με το ζόρι θα άντεχα μέχρι αυριο. Έπιασε πολύ καλά ειδικά τη δεξια.

έλα ποτέ θες χρυσ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει! Μαρακο μου να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!!!!!!

Τέλεια αίσθηση ε? Χαχα ανυπομονώ λέμε!!!! Μαζόχα... Χαχαχαχα

Σώσω τα είπαμε... Αλλεργιολογος... :-)

Εμείς σημερις πακέτο...

Πήγαμε για εξετάσεις αίματος.... Δεν έδινε η φλέβα απελπισία.... τώρα κοιμάται τα έχει παίξει....

Έχει και ωτίτιδα και ξεκινήσαμε πάλι αντιβίωση γαμω τα υπουργεία...

Που να στρώσει το στομάχι...

Έχασε 800 γρ μέσα σε μια εβδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσούλα μου και Μαρκερούλι να σας ζήσουν τα αγοράκια σας!!!!! Μπράβο ρε κοπέλες μου!!!!! Όλα καλά!!!!!!

Οι πόνοι που έχετε είναι οι υστερόπονοι και ενώ στην 1η γέννα είναι σχεδόν ανύπαρκτοι από την 2η γέννα και σε κάθε άλλη μετά είναι πιο ισχυροί. Δεν είναι τίποτα, λίγο ντεπονάκι και όλα σουπερ!!!

Μαράκι περαστικούλια σας!!!!!

Σωσω μου μπράβο!!!! Οπότε έχει όντως αποτελέσματα η δίαιτα!!! Ανυπομονώ να αρχίσω!!! Ρε συ να το πας το μικρό παιδίατρο, μην την αφήσεις να ταλαιπωρηθεί άλλο.

Νανά μου και εμείς ροχαλίζουμε πολύ και κάνουμε και κάποιες φορές άπνοιες. Κάναμε εξέταση για κρεατάκια, είναι διογκωμένα αλλά αφήνουν χώρο για να περνά ο αέρας. Εμάς είναι μάλλον αλλεργία και γι' αυτό πήγαμε παιδοπνευμονολόγο. Εύχομαι να μην είναι τίποτα.

Εγώ σήμερα κουράστηκα πολύ.... μόνο το μπροστά μπαλκόνι μου πήρε πάνω από 2 ώρες να το κάνω... έπλυνα βέβαια και τοίχους, σαπούνισα καρέκλες με τραπέζι, πορτοπαράθυρα κλπ. Έκανα και μια φασίνα γερή μέσα και τελείωσα στις 17:30 από τις 9:30 το πρωί που ξεκίνησα. Μετά ήρθε η νονά του Χριστόφορου.

Ουφ... αύριο έχω το πίσω μπαλκόνι με τα πορτοπαράθυρα και τα φωτιστικά και τέλος.

Αύριο θα πάω στο βαφτιστήρι μου! Είναι μεγάλο αγοράκι!!!! Το καλοκαίρι κλείνει τα 14! Έχει κάποιου είδους παραπληγία σωματική και μια μικρή επιβράδυνση στην νοητική ανάπτυξη αλλά το αγαπάω πολύυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πηγαίνει σε κανονικό σχολείο και είναι και σχετικά καλός μαθητής!!!!

Αύριο τί θα μαγειρέψετε; Θα κάνω χοχλιούς με πλιγούρι!!!!! Το τρώει και ο μεγάλος! Το μικρό θα δείξει...

Αχ σας έπρηξα πάλι.

Πάω να κάνω μπανάκι τα παιδιά και οταν κοιμηθούν θα κάνω και εγώ.

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις θα [αμε μαριλου σπιρτουλενας αυριο..να ξερεις...

αντε αφου καθαρισες ελα κ απο μενα!!απο περσυ εχει να γινει το μπαλκονι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α, ρε ΜΑρκερ με τον 3ο ομορφαντρα σου!!!! να σας ζησει!

αντρε να βρεθειτε και με τη Χρυσουλα!

Σωσω εγω ειχα πεσει απο το διπλο κρεβατι την μαμας μου πριν σαραντησω ακομα! νομιζω δεν επαθα τιποτα.... οι γιατροι δεν ξερω αν συμφωνουν! χαχα!

Νανα αφου βρηκες την παιδιατρο που ηθελες, ηρεμισες.

για το σκυλο δε μας ειπες.... χιχι...

εμεις το απογευμα πηγαμε στο βαφτηστιρι μου... ο Μαριαννα τσατιστηκε γιατι δεν την αφηνε ο Σπυρος να παιξει με κατι και ηθρε αγκαλια... μετα λεεει ποναει η κοιλια μου... οχι ρε γμτ λεω μην τους κολησουμε και αυτους τιποτα! τελικα δεν ηθελε να παει εκει τουαλετα, ηθελε να φυγουμε αμεσως. στο σπιτι ολα καλα... μπανο γαλα και νανι.. τωρα πριν λιγο ξυπνησε και λεει μαμα εχω προβλημα. δε θελω να φαω τιποτα κλπ. την ειπα οκ δε θα σε δωσω τιποτα... την επιασα αν εχει πυρετο αλλα επιδη και εγω εχω, 38,4 δεν καταλαβα.

τωρα ξαναξυπνσε. μονο τα δαχτυλα της λεει πονανε. την πιγα για τσισα, την εβαλα και θερμομετρο, 37,3. ελπιζω να ειναι ζεστη απο τον υπνοσακο γιατι θελει απο πανω και κουβερτουλα να σκεπαζεται. τωρα την βαλαμε στο πλαι να την εχει αγκαλια μονο.

δεν αντεχω αλλη αρρψστια!!!

εγω κομματια καθε βραδυ ενω την ημερα ειμαι οκ. οσο περνανε οι ωρες καταρρεω...

και απο τα πολλα παυσιπονα που πηρα για το κεφαλι μου τις προηγουμενες μερες πονανε τα νεφτα μου! θα αρχισω το πολυ νερο να καθαρησω...

αντε να δω τι βραδυ θα περασουμε παλι...

να σας ζησει και παλι Μαρκερ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Markerako να σας ζήσει το κουκλί!!!Χαίρομαι που όλα πήγαν τέλεια....

Μαράκι Ζακυνθινό περαστικά στο Διονυσάκη!Σωσώ επίσης στις κόρες και συγχαρητήρια για τα κιλά!

Μαριλού και γω αύριο φώναξα κοπέλα για τα μπαλκόνια με δουλειά και σπίτι και παιδιά δε προλαβαίνω ασε που με μέση δε τα πάω καλά,έχω κοίλες δέ μπορώ τα ανέβα-κατέβα θα διαλυθώ.

Vag περαστικά βρε κορίτσι,πω πω ηρωίδα είσαι στο χω ξαναπεί.Βλέπω κίτρινο τύπο έχει αναμετάδοση ένα τοπικό κανάλι αυτά που μας έλεγες για τις λαμογιές στις εξωσωματικές στη Θεσσαλονίκη.Εχω φρικάρει....κύκλωμα κανονικό..Μα με τόσο σοβαρό θέμα παίζουν;

Ηρθε ο αντικαστάτης μου σήμερα,ο ανηψιός του λογιστή.Λες και τον είχε έτοιμο...22 χρονών τώρα τελείωσε φαντάρος τελείωσε λογιστικά λέει αλλά δε διευκρίνησε τι.Συνεσταλμένο παιδί φαίνεται αι να δούμε....Κουράζομαι μόνο στην ιδέα να του δείξω τόσα πράγματα...

Τα κορίτσια μου καλά....με μούρλαναν το απόγευμα με τα παιχνίδια τους και τις τσαχπινιές τους.Έκανα το μωρό και αυτές με ντάντευαν,με τάισαν,μου άλλαξαν πάνα,μου τραγούδησαν το φεγγαράκι και με έβαλαν για ύπνο...έτσι να αλλάζουμε και ρόλους....

Αχ βρε Markerako...καινούργια αρχήηηηη με σένα μαζί!!!!Αυτό να τραγουδήσεις στο τρίτοκο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία δεν κατέβηκα γιατί είχα επισκέψεις από την μια και όλο σχεδόν απόγευμα τον μπέμπη μέσα..τώρα τον πήραν..μην τον ματιασω ήσυχος και τρώει σχετικά αρκεί να τον ξυπνήσεις ...και Ευτυχώς τα κακά πολύ καλα..πέρασαν όλοι οι γιατροί ολ πολύ καλά άντε μα μαζευόμαστε σπίτι μας..

Κορίτσια σας έχω διαβάσει αλλά νιώθω ότι δεν έχω κουράγιο να γράψω πολλά..

Φιλία πολλά καληνύχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ,

μια χαρά είμαι σώσω δεν πονάω.

χρυς δεν πειράζει ρε συ , ούτως η αλλιως και εδώ αφηνουν πολύ ώρα τα παιδιά.

αυτος πάντως πολύ τσαγανό και εαν δεν κάτσει μια ώρα στα βυζια δεν σταματάει τα ουρλιαχτά χαχα

σήμερα θα φυγεις τελικά;

σας διαβαζω κορίτσια αλλα θέλει ο σχολιασμος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!καληερα κ στις λεχωνες..τι να πω!!

αντε καλε...ανεβοκατεβειτε να βρεθειτε..χαχα...

εμεις καλα..ηλιο..παιδιατρο σε λιγο κ μερικες εξωτερικες δουλειες!

ολα καλα!!

βαγκ επλιζω να μην ειναι τιποτα εννοειται!!απαπαπ!!

πασχαλιατικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μας ήρθε η Φρόσω...ακριβώς όπως την περίμενα..εξαιρετική...

Περιμένω την κολλητή μου από το πανεπ και θα κατέβω στη Μαρια..

Αυτή τη φορά μας αφήνουν πολύ τα παιδιά και αυτό ειναι καλό..

Ευτυχώς ο ΜΙΚΡΟΣ πήρε αντί να χασει και άλλο οπότε είμαστε στο 3 κιλό πάλι..χαχαχαχα

Χάρηκα παρά πολύ με τη Φρόσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου ειπε ζρυσουλα οτι γι αυτο ζητησα το επιθετο σου;;γιαν σε βρει!!!χαχαχ

!!

δεν την εχεις ξανα δει,ε;;

εμεις πηγαμε παιδιατρο..η μπουμπου καλα..

ακροαστικα οχι..πηρε βαρος,υψος,ολα!!

η μαρθα της περιεγεψα τα ουρα που ειναι θολα και εχουν κατα καιρους μπουρμπουληθρες κ μου ειπε ουρολοιμωξη ειναι..

θα στειλω κ καλ-α ουρων κ αντιβιογραμμα αλλα θα ξεκινησουμε ογκμεντιν κ βλεπουμε!!

μολις βγουν τα αποτελε μπορει κ να την αλλαξουμε!!θα δει ειπε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβοστη φροσω που ήρθε να σας δει...

τα μωρά δεντα έχετε όποτε θέλετε εζείς;

γιατί δεν άλλαξαν τα τικεράκια μου;

μήπως θεελει λίγο χρόνο;

πήγαμε παιδίατρο.

4110 k 55,5 ο λεβέντης μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σώσω το κατάλαβα και εγώ αμέσως..

Δεν την είχα ξαναδεί αλλά επιβεβαιώθηκα που της είχα πάντα αδυναμία..

Πωπω έμπλεξα με επισκέψεις αλλά θα κατέβω το απόγευμα στη Μαρία..

Νανά όταν γέννησα Θ τον έπαιρναν γρήγορα καιήταν πιο αυστηρές στα ωράρια που τον αφηναν..

Τώρα τον αφήνουν όσο θες και όλη μέρα και τον παίρνουν για αλλαγμα μόνο..και τον εχω συνέχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, έχω νύστα,την έπεσα λίγο. Ζητάω να τον πάρουν όταν κοιμάται, ςιμαι μόνη τώρα και δεν μπορώ να τον πιλτκουναω με τα καθετηρια. Σαν ανάπηρη νιώθω,δεν τα θέλω καθόλου και θα μου τα κρατήσει και σήμερα όλη μέρα. Ο μπέμπης λέει μια χαρά.

η Φρόσω πέρασε και απο μένα, την ευχαριστω πολύ. Σούπερ κοπέλα ,άνετη. Μια χαρά. Ευχαριστώ και για τις συμβουλές. Αυριο θα πλακώσουν όλοι, χαχα , εγώ λέω να μην ειμαιπανωνα πάω για καφέ στην καφετέρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Σωσω τί λές τώρα;;;;;; [smilie=angry5.gif] Όταν λέω ότι η θανατική ποινή πρέπει να επανέλθει και να ισχύει σε όλο τον κόσμο με κοροϊδεύουν.

Ορίστε τώρα, θα πάει η κυρία φυλακή και σε λίγα χρονάκια θα έχει την ευκαιρία να κάνει και άλλα παιδάκια για να σκοτώσει. Η σκύλα. Άι σιχτίρ. Κρίμα τα αγγελουδάκια... [smilie=sad10.gif]

Χελώνες μου (όπως με έλεγε και ο άντρας μου, χαχα! ) μια χαρά βλέπω τα πηγαίνετε!!!! Μπράβο καλέ!!!!! Άντε και στα σπιτάκια σας με το καλό!!!!

Νανά μια χαρά ο ζουζούνος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...