Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΓΕΝΝΑΤΕ Ή ΑΕΤΟ ΠΕΤΑΤΕ;;; Νο38


Recommended Posts

ετοιμαζω επεισης λαδακι για τον πονο..για τον πονο κ οχι θεραπεια ωτιτδα..σε 3 ωρες θα ειναι ετοιμο..ασχετο ααλλα επειδη το βραζω τωρα σας το λεω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 919
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπραβο βρε Νανα

καλα χεστες τις μλπουζες και εσυ - που θα τον εχεις τον μπεμπη και για ποσο καιρο;

απαραδεκτη Σωσω κανονικα επρεπε να σου πει να πας να ερθει να το δει το συντομοτερο - να δειξει ενδιαφερον βρε ππαιδι μου

καλα θα κανεις να πας και αλλου

εναι και πολυ μωρο ακομα ρε γμτ -δεν θυμαμαι κανα οτριβιν δεν κανει να βαλεις;

το φαγακι ειναι θεμα να τρωει και να κανει εεμτο -τουλαχιστον ομως κατι πειενι - να μην παθει αφυδατωση

τα παιδια σουπερ ευτυχως -δεν θα χρειαστουν αντιβιωση -πολυ μυξουλα βεβαια αλλα διαφανη -μπορει να ειναι και καμια αλλεργια γιατι τα χερια και τα ποδια του Νικου εχουν τρομερη ξυροδερμια -του βαζω κεραλοιφη Σωσω και βελτιωνοναι αρκετα -ειναι πολυ ενυδατικη

Ουτε να φτυσουν τα γεμιστα - 3 φορες που εχω φτιαξει κλαινε με μαυρο δακρυ για να δοκιμασουν -οχι να φανε -τι να πω;

εγω καλυτερα αλλα πουκωμενη -την εκοψα την αντιβωση βαρεθηκα

βγαζω και εγω μυξες οπως στα παιδια :lol:

τι λαδακι ειναι αυτο δεν καταλαβα για ωτιτιδα;

και εγω οτι της αρεσουν καταλαβα της Ντομ -το ΔΕ πρεπει να της ξεφυγε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα...ειμαστε δυο..οσν αφορα την ντομμ...αχαχ...

τοσο πολυ με τα γεμιστα;;;εμενα με το ρυζι..δεν το χει..

οντως επρεπε να το ειχε δει το παιδι..εντωμεταξυ το εχω ξανα ακουσει γι σαυτην την παιδιατρο..οτι λεει οτι εχει κοσμο κ δε δεχεται κατι επειγον..αλλη 2 φορα δλδ το ξανακουσα..μη καψουμε τη γυναικα!

τεσπα..θα δειξει αυριο..παντως σημερα σαν να μας γελασε..οποτε ελπζω να ειναι καλυτερα..

το λαδακι..καηκε..εψηνα 1 λαδακι με σκορδο κ βερμπασκο αλλα καηκε..κ ρωτησα τη κοπελια τι εκανα λαθος..

λαδακι που οταν μας ποναει το αυτι βαζουμε λιγο απο αυτο για ανακουφιση..για τα παιδια μας εννοειται..οχι για μας τα γαιδουρια!φυσαει πολυ εδω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.megatv.com/proinomou/default ... 82#toppage

αν δε βαριεστε...ριξτε 1 ματια σοτ βιντεο...στα 3 λεπτα..σας αρεσουν αυτοι οι μετεωριτες για γλυκα βαφτισης η ...

εγω ελεγα να λιωσω κουβερτουεα και να βαλω κορν φλεικς..διαφορα..

και να τα κοψω τετραγωνα κομματια..σαν κομματι σοκολαρτα μεγαλο..

πειτε μου ποια απο τα 2 αν δε βαριεστενα το δειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσώ εσύ γιατί δεν της είπες να πάτε;

ταλαιπωρείται το μικρούλι...

εγώ θυμάμαι το σπαθόλαδο όυ βάζαμε στο αυτί...

Πήγαμε μολ κ αγόρασα παπουτσάκια για τον γιο της κουμπάρας που έχει ενέθλια το σαβ.

στην αδερφή του αγόρασα μίαωτζην φούστα.

Πήρα κ στην κουμπάρα μου το δώρο της.

της αγόρασα δύο ζευγάρια παπούτσια από τα μοκασίνο.

έφυγε το κατοστάρι αλλα χαλάλι τους.

ΣΩΣώ δε μου έβγαλε τη συξταγή που λες.

Φάγαμε τις φακές.

τις πετυχαίνει πολύ ο άτιμος...

ΑΛΛά θεελω γλυκό τώρα... χαχαχα.

Πάω να φτιάξω την πίτσα κ αν δε βαρεθώ θα φτιάξω κ λουκουμάδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου ηθελες να τα παρεις καλα εκανες Νανα

παλιοτερα παιρνανε και εμεις ετσι μπολικα δωρακια -πλεον εχουμε μαζευτει τοσοι πολλοι που εαν παιρνω ακριβα δωρα σε ολους δεν με φτανει ο μισθος της χρονιας :D:?

τελικα γιατρο πας σημερα;

ο αντρας με ο ζορι φτιαχνει μακαρονια και σαλατα

εφτιαξα κουλουρακια μαστιχας και μπεζεδες - καλα βγηκαν ολα

το λινκ βγαζει τη σημερινη μερα Σωσω

πες τιτπλο για να το βρουμε αν ειναι η βρες το στο γιουτιουμπι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η πίτσα ψήνεται.

σε λίγο θα είναι ετοιμοι και οι λουκουμάδες...

χαχαχα.

Η κουμάρα, η κύπρια, κάνει ακριβά δώρα...

οπότε δεν κπιρώ να κάνω κάτι πιο φθηνό...

Η κουμπάρα μου, η καλαμαρού, θα κάξει τόσα έξοδα για να έρθει....

και πάντα κανω δωράκια στα παιδιά της.... ε τώρα είναι η σειράωτης... χαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Νανα τι καθεσαι και ετοιμαζεις η ετοιμογεννη;;;;;

τρελαινομαι για πιτσα και λουκουμαδες! μιαμ!

στην Ηρακλειτσα δεν ειναι στην ΚΑβαλα που εχουν μαγαζια με λουκουμαδες στην παραλια;;;

και παλι μιαμ!

Ρε Σωσω δε σε πιστευω οτι αφηνεις τη μικρη να ταλαιπωρειται τοσο και δεν τη δινεις φαρμακα....

οσο για τη συνταγη.... δεν τη βρισκω...

Ντομ τι να σε πω ρε συ...

τετοια ταλαιπωρια που περνατε...

μονο ευχες για να εισε καλα μπορω να δωσω απο τοσο μακρια...

Μαρκερ εμενα τρωνε γεμιστα,αρκει να τους τα βαλεις ολοκληρα σοτ πιατο και να τα ανοιξουν μονα τους... σα δωρακι!

σημερα ειχαν κοτοσουπα στο σχολειο και με ειπαν οτι ο Σπυρος εφαγε 2 πιατα! ενω εδω δε θα ετρωγε σουπα...

γενικα και τα 2 τρωνε στον παιδικο, περισσοτερο ο ΣΠυρος, φαγητα που εδω δε θα τολμουσα να τους δωσω...

Χρυσουλα τοσο μεγαλο μπαλκονι;;; και στο πατρικο μου ειχαμε μακρυ, γωνιακο και εκανα ποδηλατο εκει!!! και εσπαγα τα λουλουδια απο τις γλαστρες της μαμασ μου και γινοταν χαμος!

ολο λεω να παω να αγορασω σπορους απο ντοματινια και ολο ξεχναω... θελω να σπειρω σε ποτηρακια να βγουν φυντανια και να σπειρω σε 3 ζαρτινιερες... ετσι να τρωμε κανενα που μας αρεσει παααρα πολυ!

Μαρντιο και τα δικα μου που και που πλακονωνται. περισσοτερο τωρα που εχουν μαθει αυτοπροστασια απο το σχολειο. πριν η Μαριαννα τις ετρωγε μονιμως... προχθες μαλωναν και τον πλακωνει η Μαριαννα με το σωμα της, εκατσε πανω του και αρχισε να του ριχνει μπουνιες στο κεφαλι! γενικα τους αφηνω να πλακωθουν και να τα βρισκουν μονοι τους αλλα οταν γινονται επικινδυνα τα πραγματα οπως προχθες, φωναζω για να χωρισουν..... και τους βαζω να παιξουν χωρια και απο μακρια ο καθενας μονος του να ηρεμισουν...

εδω μοναξιες... για ενα μηνα... Μεγ. Πεμπτη ή Παρασκευη θα ερθει πισω... φυσικα και θα κατεβει καπου 3 φορες στο ρεπο να μας δει... αλλα οπως σας εχω ξαναπει, απο τοτε που συγκατοικισαμε δε μειναμε χωρια παραμονο για να παει στο Αγιο Ορος και αυτες τις φορες στον Εβρο...

καλο βραδυ να εχουμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.

ΚΑΛέ, έχω χάσει τις μέρες...

Σήμερα είναι τρεις...

ΣΤΙΣ δέκα έχω ραντεβού με γιατρό.

αν πει να με κρατήσει, τι να κάνω;

υπό άλλες συνθήκες δε θα ειιχα πρόβλημα...

αλλα, διαβασα ένα θέμα που λέει ότι όταν πας με πρόκληση μπορεί να γίνει καισαρική γιατί το μωρό δεν είναι ετοιμο.

η πίτσα κ οι λουκουμάδες γίνανε τέλειοι.

εφτιαξα ζυμάρι κε γιαουυρτι που δε θέλει φούσκωμα... είναι ευκολία.

σκέφτομα να ζυμώσω λίγο κ να το βάλω στην κατάψυξη για να έχω.

ΑΧ μωρέ βαγκάκι... έφυγε ο χ;

εύχομαι να είναι η τελευταία φορά που χωρίζεστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

παλι με πονολαιμο σηκωθηκα

και τα δαχτυλα του δεξιου χεριου ηταν πρισμενα πολυ -που να ειχα παρει και κιλα

εχθες το απογευμα ο Στελιος ηπιε μισο μπουκαλακι οτριβιν παιδικο

δεν ανυσηχησα ιδιαιτερα και πηρα τηλ τοκεντρο δηλητριασεων: η κοπελια εκει εκανε σαν παλαβη να παμε κατευθεια στο νοσοκομειοψ-ψλεω του Κωσ ετοιμασου φευγουμε να τον παμε , αλλα κατι δεν μου πηαινε καλα

επαιρνα τηλ τον παιδιατρο - πουθενα -2η φορα που εχει κλειστο κινητο και εχω αρχισει να τα παιρνω κρανιο μιλαμε

και τελικα πηρανε τηλ εναν οικογενιακο ωριλα που εχουμε και μου ειπε να μην ανυσηχω καθολου -το φαρμακο ουτως η αλλιως παει στο λαιμο αρα και στο στομαχι και η δοση του ειναι ελαχιστη γι να προκαλεσει κατι

τελικα κατσαμε σπιτι - μια χαρα ο Στελιος

Νανα συμφωνω μαζι σου - γενικα η προκληση εαν δεν εχει κατεβει το μπεμπε εχει τα θεματακια της - η κουμπαρα μου με διαστολη 10 παιδευτηκε πολυ -καλα δεν βοηθησουσε και το γιατρο αλλα τελικα γεννησε φυσιολογικα

εσυ με διαστολη ηδη βεβαια δεν νομιζω να ταλαιπωρηθεις -ουτε να καταληξεις καισαρικη

Ολα θα πανε τελεια μην ανυσηχεις

Καλος να δεχτειτε παλι τον μπαμπα σας βρε Βαγκ - τωρα ποιος θα στα κραταει; οι δικοι σου;

μακαλα πόσες φορες το χρονο πρεπει να το κανει αυτο; μου φαινεται πολυ παραξενο που στελνουν διαρκως τους ιδιους

Με το φαι εχουμε τα θεματακια μας εμεις :lol: - εχθες το απογευμα τους εφτιαξα κεφτεδακια σε μεγεθος λιγο μπιο μεγαλο απο φασολι - ο Νικος τα τσακισε -ο Στελιος με το ζορι να εφαγε 3-4

Σωσω πως ειστε εσεις;ακαρι να ειναι καλυτερα η Αρετουλα μωρε

ειναι ταλαιπωρια γι ολους στο σπιτι τοσο μικρο μωρακι να ειναι αρρωστουλικο

Α Νανα αυτο με τα δωρα το εκανε και η δικη μου κουμπαρα και ενιωθω παρα πολυ αβολα

μιλαμε οτι δωρα μας εκανε εφταναν τα 100 καθε φορα και ενιωθα ασχημα που πραγματικα δεν μπορουσαμε να παρουμε κατι ισαξιο. Της το ειπα να σταματησει να ξοδευει τοσα χρηματα καθε φορα για δωρα γιατι και αυτοι δεν ειναι οι Ωνασιδες αλλα ολη τη χρονια εχουν με το ζορι 5 γεννεθλια να πανε - εμεις εχουμε τουλαχιστον 30 γιορτογεννεθλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μας..η μπουμπου καλυτερα..εβηχε αλλα οχι πολυ..δεν πολυτρωει ακομα..θα παμε παιδιατρο στις 11..

να δουμε..

καλα ρε μαρκερ αληθεια δε σηκωνε το τηλ παιδιατρος;;απαραδεκτο..τι να πω!!

καλα γιατι ειπε ομως ο ωρυλα ετσι κ το κεντρο δηλητ φρικαρε;;

δε ξερω ποιν θα πιστευα.

το ξερετε αν καταγραψουν 3 περιστατικα καταποσης φαρμακου διωκεται η μανα για αμελεια κ επιτηρηση παιιδου;;

οποτε προσοχη..

παλι το αυτοκ δεν επαιρνε μπροες..παλι στο μαστορα θα παει..

παιδια καταληξαμε μ τη θου..

στελες για τα κοριτσια μπομπονιερες...σαπουνια για τους μεγαλους..

και μας μενουν τα αγορακια..για πειτε καμια ιδεα;;

κ γλυκο 1 κομματι σοκοταλα με κορν φλεικς κ καποια με ξηρους καρπους..

νανα εγω θα ελεγα να περιμενεις..οσες μερες κερδιζει στη κοιλια το μωρο τοσο καλυτερα..εκτος κ αν ανυσηχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...

Αχ βρε Vag έτσι που έγραφες ότι δεν έχετε χωρίσει ποτέ με τον αντρούλη από το καιρό της συγκατοίκησης βούρκωσα.Μη χαλιέσαι θα περάσει γρήγορα ο καιρός και εύχομαι να ναι η τελευταία φορά αποχωρισμού.

Και μένα τρώνε στο σταθμό πράγματα που στο σπίτι με τίποτα δεν έτρωγαν.Στις αρχές δεν τις πίστευα τις δασκάλες,λέω εντάξει θέλουν να δείξουν έργο αλλά μετά έβλεπα στα κακά αρακά ή φακές αμάσητα οπότε πείστηκα...Sorry για την περιγραφή πρωινιάτικο.

Και μας οι τσακωμοί μας ώρες ώρες είναι....σα να τα βλέπω τα σκηνικά με τα "καβαλήματα" που περιγράφεις.Εμένα πάντα τις τρώει η Χρυσάνθη μου βέβαια...είναι τόσο ήσυχη και καλούλα και η άλλη τόσο ζιζάνιο...η μέρα με τη νύχτα!

Σωσώ ορό κάνεις στο μωρό;Αντε πάτε σήμερα παιδίατρο να δούμε αν θα προχωρήσετε σε αντιβίωση,αν και το βλέπω πιθανό.Δε μου το άνοιξε και μένα το Link με τους μετεωρήτες.Χαρά στο κουράγιο σου πάντως να ετοιμάσεις μόνη και μπομπονιέρες και γλυκά.Δε το χω με τις χειροτεχνίες και τα καλλιτεχνικά και μου φαίνεται βουνο.Και γω κατάλαβα δεν άρεσαν τα χταποδάκια στη Ντομ.

Ντομ πως είσαι σήμερα;Ο μικρός;

Marker καλέ τι υπομονή να πλάσεις κεφτεδάκια σε μέγεθος φασολιού!!!!Αχ τι άλλο θα κάνουμε οι μάνες για να φάνε τα σκασμένα..Εμένα πάλι η Δημητρούλα δε τρώει κρέας και όταν έχω μπιφτέκια ή κεφτεδάκια πχ μου λέει "Όχι μπάλες μαμά δε θέλω μπάλες".Οπότε τα "μαδάω" και γω μέσα στο πουρέ ή το κριθαράκι για να μη τα καταλαβαίνει.

Χρυσούλα έτσι η καλαμωτή ε,μαύρισε;Και μένα δε μου αρέσει,θα κόψει τη θέα.Προς το πλαστικό πλέγμα κλείνω,οικονομικό και χρηστικό.Τώρα περιμένω να φτιάξει ο καιρός τελείως να φωνάξω τη κοπέλα να μου κάνει τα μπαλκόνια να βάλουμε το πλέγμα τις κούνιες και τα συναφή.

Δε παλεύονται μέσα τα μικρά τα απογεύματα.

Χθες κάναν φασαρία και τους πέταξα ένα "πάμε τσουλήθρα".Για πότε έτρεξαν έβαλα παπούτσια,μου έφεραν τα μπουφάν.Δε το χα σκοπό εντωμεταξύ γιατί είχα μαγείρεμα και σίδερο.Απογοητεύτηκαν τόσο που δε βγήκαμε,αφού δεν έβγαζαν παπούτσια μέχρι το βράδι φώναζαν"πάμε τουληθρα!"Ανοίγουν οι μέρες και άντε να τις κρατήσεις μέσα...Να χω τουλάχιστον τα μπαλκόνι καθαρό αν βγαίνουμε εκεί να ξεγελιούνται λίγο.

Νανά πάρε και βαλίτσα μαζί στο γιατρό καλού κακού...Και γω για μια απλή επίσκεψη πήγα και με κράτησε μέσα να γεννήσω..Βρε να πάω να κάνω ένα μπάνιο και να ρθω του λεγα...Ανένδοτος αυτός!Με διαστολή 6 μου λέει και πλήρη εξάλειψη τραχήλου θα γεννήσεις στη μπανιέρα μου λεγε...

Και πρόκληση να κάνεις δε νομίζω να χεις θέμα για καισαρική.Διαστολή έχεις,το μωρό θέση έχει πάρει τι να αλλάξει;Ίσα ίσα θα επιταχύνετε τη διαδικασία.

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια ιδεα η στεκα για τα κοριτσια - μου αρεσει πολυ

τωρα για τα αγορια εγω ειχα αυτοκινητακια τυπου hotweels και ολα παιξανε

για γλυκο δεν κταλαβα τι θα εχεις να πω την μαυρη αληθεια -παντως χειροποιητο θα ειναι ε;

τελικα τι εχει η θουλη καλε;

εγω δεν ανησυχησα καθλου -πηρα το κεντρο μπας και μου πει ξερω γω προσεξε τον 1-2 ωρες ή δωστου εκεινο κλπ

αυτη με το που ακουσε 4 χρονων δεν ακουσε καν το φαρμακο μετα -μου φανηκε οτι επειδη ειναι παιδκαι δεν θα δωσει πληροφοριες και ηθελε να με φοβησει για να μην παρει ευθυνη αυτη

και λεω ρε συ κατσε να παρω και εναν γιατρο να ρωτησω; τον ωριλα μας τον εμπιστευομαι απολυτα - πραγματικα ενω με τους γιατρους δεν τα παω καλα γενικα - ειναι ο μονος που εαν δεν ξερει ακτι δεν θα σου πει ψεματα -εχει χειρουργησει την αδερφη μου και με ξερει απο 6 χρονων.

μπραβο που ειστε καλυτερα

Μαρντ η καλαμοτη μετα απο λιγο καιρο εαν βρεχεται μαζευει και μαμουνακι εαν δεν ειναι πολυ καλη ποιοτητα και χρειαζεται και περιποιηση

εμεις βαλαμε απανω στην ταρατσα ατο το πλαστικο που μοιαζει με καλαμι σε πρασινο χρωμα και το μετανιωσαμε - δωσαμε τοσα λεφτα και το εχει καψει ο ηλιος - εχει σπασει σε σημεια -ειναι για πεταμα δλδ

για τσακωμους δεν θα σχολιασω γιατι εμεις εχουμε περασει στο επιπεδο που βαζει ο ενας το δακτυλο στο αμτι του αλλου , πιανονται απο το λαιμο και λενε θα σε πνιξω - πατανε ο ενας το κεφαλι του αλλου εαν εινα ξαπλωμενοι και αλλα- γενικα δεν πρεπει να μενουν μονοι τους καθολου γιατι θα εχουμε δραματα σιγουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,

Νανα οντως παρε τη βαλιτσα μαζι...

για καισαρικη εσυ με τιποτα ετσι ευκολα που γεννησες τον Ανθιμο..

λουκουμαδες εχω πεθυμησει αφανταστα..

Μαρια ειδες τα διαολια??αφου σου ειπε ο ωριλα οκ καλα κανατε...

Βαγκ η αληθεια ειναι οτι εχουμε απιστευτο χωρο εξω --μας εχει φαει χωρο απο το μεσα-- και αυλη τεραστια

κατω...κανε υπομονη..παλι καλα που θα ερθει για Πασχα..

εμενα παλι στον παιδικο μονο μπισκοτα και κουλουρια..σχεδον τζαμπα πληρωνω..απορει και γιατι τρωνε εκει...δεν εχουν σπιτι και τραπεζι λεει?? οχι απλως ειναι εξυπνοι του απανταω :lol::lol::lol:

Σωσω αφου ειστε καλυτερα μια χαρα..να δεις τι θα σου πει ο γιατρος..

για τη μπομπο δωσε μας λιγο χρονο να το ψαξουμε...

Μαρδιο ειναι να μην υποσχεθεις...εμεις ετσι και κανουμ ετο λαθος ναυποσχεθουμε κατι πριν τον μεσημεριανο υπνο αυτο ηταν ορθιος ...ο πατερας μου την εχει πατησει ετσι..χθες τον κουβαλησε στο βιβλιοπωλειο για μπογιες. :lol::lol:

εχει αρχισει και θελει συνεχεια και ζηταει..οταν δεν του το κανεις το χατηρι κοπαναει το χερι στο τραπεζι..

η μανα μου λεει οτι ετσι ακριβως εκανα εγω...μεταξυ μας αν εξαιρεσετε το χερι ακομα ζηταω :lol::lol::lol:

μην κληρονομησει θεε μου την καταναλωτικη μου μανια....

χθες πηγαμε για κουρεμα..λιγο καλυτερα απο την αλλη φορα..αλλα και παλι δραμα...ειχε υπομονη η κομμωτρια και τα καταφερε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3350 και διαστολή πέντε εκατοσά.. χαχαχα

άντε, μου λέι, πότε θα γεννησεις;

μου είπε ότι για πρόκληση πάει μόνο αν είναι σίγουρη για φυσιολογικό τοκετό.

δεν είναι βέβαιη η καισαρική αλλα αυξάνει τις πιυανότητες.

μου έκλεισε ραντεβού για την άλλη βδομάδα αλπα πιστεύει ότι θα με δει πιο σύντομα...

Μόνο με παρακάλεσε να μη γεννήσω αποιψε γιατι χθες δεν κοιμήθηκε... χαχαχα.

Ο θανουλάκος είναι φοβερός στις ατάκες του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βρε Νανα- πρεπει πραγματικα να ειναι πολυ γυναικα η γιατρος σου

αφου ολα ειναι καλα - μην αγχωνεσαι που δε θελει να βγει ο μπομπιρακος -θελει να βγει θρεφταρονι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια το βυζι σας εχει μεγαλωσει πολυ;

εγω φοραω ενα σουτιεν θηλασμου που ειχακαι με το ζορι μου κουμπωνει

αφου νιωθω δυσφορια και λεω να παω να παρω ή αλο ή συμπληρωμα για τη πλατη. Και το σουτιενα αυτο μου επεφτε πριν

Στα αγορια ειχε μεγαλωσει τοσο πολυ τη 2η μερα μετα τη γεννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μάρκερ, εμένα συμβαίνει το αντίθετο.

στον α είχα ξεκινησει να φοράω σουτιέν θηλασμού μήνες πριν...

τώρα φοράω τα κανονικά μου.

ΣΩΣώ είναι πολύ ωραίες οι ιδέες για τις μπομπονιέρες.

για τα αγοράκια άσε να σκεφτούμαι...

Ξέχασα να απαντήσω στη μάρκερ...

τον μικρό θα τον έχουμε στο δωμάτιο μας, στο κρεβατάκι του.

τον α τον είχαμε οχτώ μήνες.

αυτόν δεν ξέρω... όσο αντέξουμε

ΠΙΟ πολύ με απασχολεί το πώς θα το πάρει ο α που θα είναι μαζί μας...

ΚΟΡίτσια, οι βαλίτσες είναι μέσα στο αυτοκίνητο εδώ κ αρκετές μέρες.... χαχαχα.

ΦΑΓΗΤό έχουμε από χθες.

στον μικρό θα φτιάξω λίγα μακαρόνια με κόκκινη σάλτσα που μου ζήτησε το πρωί.... χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα λες να του καοφανει;

καλα οτι θα λεει γιατι το μωρο κοιμαται μαζι σας θελω και εγω κλπ -μου φαινεται πολυ πιθανο.

παντως και εμεις ετσι θα κανουμε - τωρα ελπίζω να κατσει κανα χρονο στο δωματειο μας εαν δεν κοψει το βραδινο γαλα συντομα. εαν το κοψει μπορει καινα τον βαλω συντομοτερα στο παιδικο

αν και ειναι και οικονομικο το θεμα μιας και πρεπει να παρουμε 3πλη κουκετα γιατι αλλιως δεν χωρανε.

:cry::cry::cry: μονο το δικο μου βυζι μεγαλωσε τόσο;

ελπίζω να εχει πολυ γαλα τουλαχιστον :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απαπα σημερα νιωθω πολυ ασχημα :(

τις εφαγε ο Στελιος -δεν αντεχε το μυαλο μου αλλο κοριτσια με τιποτα :(

μιλαμε επι 1,5 ωρα τσακωνοταν και βαρουσε το Νικο - του επαιρνε οτι ειχε - εαν δεν του το εδεινε τον γρατζουναγε στο προσωπο - εκλειγε και κρυβοταν ο κακομοιρης ο Νικος

τους λεω παμε βολτα στη ταρατσα να παιουμε και ηθελε να βαλει τα παπουτσια του νΝικου - ο Νικος ελεγε δεν του τα δινω - πλακωθηκαν στις μπουνιες -ουρλιαζαν και οι 2 ανενδοτοι - αφο του τα δινει τα παπουτσι μετα ηθελε την ζακετα του Νικου - του την τραβουσε να την βαλει -ΠΑΝΙΚΟΣ μιλαμε

τι τιμωρια τον εβαλα - τιμε το καλο -τι με το κακο -τι του πηρα τα παιχνια - τον κλεδωσα στην τουαλετα - ελα να παιξουμε - ελα να παμε πανω -τιποτα -σεληνιασμενος

δεν καθοταν πουθενα

ε στο τελος τις εφαγε και ηρεμησε

και πηγαμε στην ταρατσα οπου και εκει ηθελε ολα τα παιχνιδια του Νικου

μιλαμε αφου δε γεννησα σημερα δεν νομιζω να γεννησω ποτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.πηγαμε παιδιατρο..

λιγα ακροαστικα..δε μπορεσε να της δει τα αυτια..εκει στενο εσω ακουστικο πορο..

μας εστειλε ωρλ..φουντουλακη κλασικα..ειναι θεος.

ωρτιτιδα δνε εχουμε..

τομπραντεξ στη μυτη κ η παιδιατροςε ειπε αερολινν.οκ;;

1 χαρα!!

καλυτερα ημ πουμπου..

χαιρομαι που σας αρεσαν ι μπομπονιερες...

εφτασες στα ορια σου μαρκερ,ε;;

κανε κρατει...ερχονται τα καλυτερα!!

η μαρθα παιδια πηγε 3 μερες παιδικο..μιλαει συνεχει..ΑΛΛΟ πραγμα μιλαμε!

για καλο το λεω..νανα βαστα..αλλα οχι την αλλη βδομαδα..εγω λεω αυτη τη βδομαδα θα γεννησεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά όλα τέλεια..σίγουρα νωρίτερα θα πας.

Μάρια όντως σεληνιαζονται.

Η μάνα μου ήθελε να φτιάξει περγαμοντο με τον Θ σήμερα..με πήρε στη δουλειά τηλ έξαλλη..

Της τα έκανε λιμπα..

Και εμείς στο δωμάτιο μας τον μπέμπη και προβλέπω να κοιμόμαστε εγώ με παιδιά και ο Νίκος στο παιδικό.

Έφαγα τα κέρατα μου και ηρέμησα

Πήρα πάνινα στον Θ converse..μπλε ..

Και παπουτσακια αγκαλιάς για τον μικρό χαχαχαχα

Σώσω περαστικά..το λίγα ελπίζω και ανώδυνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οποτε την γλυτωνετε τν αντιβιωση ε; μπραβο

εγω δεν θα ειχα αντεξει ηδη θα ειχε παρει το πρωτο μπουκαλακι

μπραβο σας - ωριλα για τον ακουστικο πορο; στο μαιευτηριο εσας δεν σας κανουν ελεγχο για τα αυτια και αυτο το τεστ ακοης;

ναι ρε γμτ και δεν πρεπει

μλκ μου χοντρη αλλα δεν αντε το αυτι μου αλλη γκρινια

ενι γουει ηρεμησαν μετα ας πουμε -ηρεμησα και εγω που ειδα λιγο ηλιο - ευχομαι αυριο να ειναι πιο ηρεμα τα πραγματα

κοιταω κα εγω για προσκλητήρια Σωσω τωρα

ειδα καμια δο ιδεες ωραιες

ελεγα να πω σε μια μαθητρια μου που πιανουν τα χερια της και θα παει και γραφιστικη του χρονου να μου τα φτιαξει -θελω πολυ να το στηριξω -ειναι καλο παιδι και δεν εχει καθολου αυτοπεποιθηση γιατι να τα δωσω εξω; - θα της παρω τα υλικα που θελει και θα τα φτιαξει ολα στο χερι.

μπομπονιερες , μαρτυρικα ,λαμπαδα ,βαλιτσα θα τα δωσω στη ζζζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...