Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

Βασω τουλαχιστον ο συζυγος ειναι free αυριο?

Ακουμε διαφορα σχολια, χθες λεγανε ο ενας στον αλλο, ρε σου βρηκα νυφη, η σταματαν και τα χαζευουν, η βλεπουν μονο τη μια και μετα ξαφνικα, ααα ειναι δυο, δίδυμα, αλλα τα πιο πετυχημενα σχολια τα εχουμε ακουσει στα Χανια το καλοκαιρι κανοντας βολτα μεστο καροτσακι με κορυφαιο εναν νεαρο που λεει στο φιλο του "ρε μαλακα ψευτικα ειναι". καλα στα Χανια για να κανουμε αποσταση 10 λεπτων θελουμε μιση ωρα γιατι μας σταματανε κιολας να τα δουν καλυτερα, να πιασουν κουβεντα και - φυσικα Ελενα - να πουν το κορυφαιο αλαβωτα τα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια μου αρεσει αυτο

http://www.aliexpress.com/item/vintage- ... 67530.html

πως μπορω να δψ αν ειναι πανω απο το γονατο γιατι μου φαινεται ελαφρως μινι. Επισης που μπορω να δω οδηγο μεγεθων στο site αυτο. Αυτες παρακαλω που εχουν κανει διατριβη στο site να απαντησουν παραυτα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι πολύ μαματο το φόρεμα!!σιγουρα είναι μίνι

Εγώ ακομη ταΐζω τη Σάντυ, ενώ ο μικρός έφαγε άνθος αραβοσίτου που έφτιαξε ο μπαμπάς ένα τελευταίο σακουλάκι ήταν λεμόνι μια χαρά το τσάκισε το μπολάκι ο μικρός, τώρα αυτος θα ξαναφαει στις 8 το φαι του και γάλα στις 10. Εβαλα και τυροπιτάκια στο φούρνο μπας και φάει τίποτα η Σάντυ γιατί με βλέπω ως τις 9 να είμαι στη καρέκλα να βλέπουμε youtube

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofia :lol::lol: gia to alabota ta!

To forema wraio...pigaine ligo pio katw sti selida kai sou leei posa ekatosta einai...alla episis deksia sti selida exei ena fakelo pou mporeis na steileis minima ston politi kai na rwtiseis oti theleis.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα στειλε και κανα τυροπιτακι απο δω. ΜΑς το χεις ξαναδειξει το φορεμα το θυμαμαι, δεν ειναι φορεμα που...ξεχνιεται ;) Μου αρεσει πολυ το ντραπε που κανεικαι το μπουστο του , θεωρω too much προσωπικα για βαπτιση το κεντητο δεξι ομο. Από την άλλη ομως είμαι της αποψης ότι αν σου κανει κατι κλικ μετα δεν πα να δει ςτην κολεξιον του κωστετσου, εκει θα χεις κολλησει εσυ πραγμα το οποιο σημαινει οτι σου αρεσει πολυ και οτι θα το στηριξεις. Go for it Αλεκα. Μονο μια ερωτηση, η τιη του ειναι οσο βλεπω :shock:

Ελενα σε ευχαριστω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απογοητευτηκα τωρα, ενταξει το ξερω οτι ειμαι 10 κιλα plus απο οτι πριν τη γεννα αλλα ουτε στους ωμους δεν μου κανει το XL :cry: μα ειναι δυνατον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι ήταν το προηγούμενο φόρεμα της βαφτισης αυτό το στυλ μου ταιριάζει, το μυαλό μου και μια λύρα τοχα ξαναβάλει εεε? Το είχε πιο ακριβα απλώς τώρα έχει ετοιμοπαραδοτο 180ευρω πάλι πολλά είναι απλώς εδω που έψαξα στα μαγαζιά τις εκπτώσεις βρήκα άλλο στυλ με 100ε δεν έχει πιο φθηνά.

Μολις τελειώσει η Σάντυ το λαπτοπ θα σου βάλω τη φωτο να το δεις το φόρεμα! Ακομη τρώει....

10 μόνο εγώ είμαι πιο πολλά αλλά κανω κουράγιο για το ότι αργεί η βάφτιση του πετρου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ειναι το φορεμα που φορεσα στης σαντυς τη βαφτιση το φορεμα το πηρα 80ε και τα παπουτσια 30ε. μπες και στο προφιλ μου στο αλμπουμ βαφτιστηκαμε να το δεις και πανω μου αν και δεν φαινεται καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα το φορεμα ειναι παρα πολυ ωραιο και φανταστικα χρωματα, σου πηγαινε πολυ , μια κουκλα ησουν στη βαφτιση, πολυ λαμπερη, αλλα εχω μια ενσταση, γιατι θες να βαλεις κατι τοσο παρομοιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλως μου εκανε κλικ εκεινο να σου πω την αληθεια φετος λεω να βαλω πιο μινι αυτα που ειναι πολυ στενα πανω και φρου φρου απο κατω http://www.kellystyle.gr/lesli-sexy.html ενταξει ισως οχι τοσο κοντο αλλα το βρισκω ανετα εδω

αλλα και κατι τετοιο ειναι ωραιο αλλα δεν μπορω να το βρω εδω http://www.kellystyle.gr/treasure-me.html

αχ να εχω με κατι να ασχολουμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφία το φόρεμα που σου αρέσει γράφει knee lenght άρα είναι μέχρι το γόνατο. Ρώτα τον πωλητή αν μπορεί να το κάνει πιο φαρδύ το φόρεμα και δώσε το δικό σου μέγεθος. Η Αλέκα δεν ψωνίζει από κινεζία :D Αντιστέκεται ακόμα.

Αλέκα το έχω ξαναπει και δεν θέλω να σε απογοητεύσω γιατί έχουμε τελείως διαφορετικά γούστα αλλά πέρα του ότι κάτι τέτοιο δεν θα το φορούσα ποτέ γενικότερα (αυτό δεν κάνει φυσικά το φόρεμα άσχημο) αλλά δεν θα το φορούσα και ειδικότερα στην εκκλησία. Θεωρώ ότι είναι πολύ τολμηρό για την εκκλησία. Αλλά αυτά είναι δικά μου κολλήματα.

Αλήθεια δεν θυμάμαι αν μας είχες πει. Στην βάπτιση θα έχετε πολύ κόσμο?

Εμείς έχουμε δίλημμα με τη βάπτιση γιατί εγώ θέλω να καλέσω τους θείους μου ενώ ο άντρας μου δεν θέλει τους δικούς του και για να μην αναγκαστούμε να καλέσουμε τους δικούς του δεν θα καλέσουμε ούτε τους δικούς μου. Για πείτε μου γνώμη σας φαίνεται λογικό αυτό? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες, πως τα περασατε σημερα αποκριες?

Εμεις ντυσαμε τα μικρα το πρωι και τα πήγαμε βόλτα στις κούνιες, παρα το κρύο. Μετα το μεσημέρι είχαμε καλεσμένους στο σπιτι και φαγαμε ολοι μαζι. Ο μικρός εχει κάνει κάτι κόκκινα μαγουλα μαλλον απο τη ζέστη απο το τζάκι, δεν ειναι σκασμενα ή πολυ ερεθισμενα αλλα κόκκινα κόκκινα. Εντωμεταξυ μαλλον εχει θέμα με το παρκοκρεβατο, και χθες το βραδυ και το μεσημέρι τον βάζω κοιμισμενο και μετα απο κανα μισάωρο ξυπναγε. Με τον που τον ακουμπουσα πάλι κλάμα. Ίσως του φαίνεται λεπτό το στρωματακι που εχει :roll::roll: τι να πω κοιμηθηκαμε όλο το βραδυ αγκαλια. Θα δω και σημερα :roll::roll:

Αντωνία τελικα πήγατε στο καρναβάλι?

Σταυρουλα κυριακάτικα είχατε γιατρο?? το τόπ αυτο που έβαλες μου άρεσε πιο πολυ απο τα προηγούμενα, και η πλάτη που εντυπωσιακή!!!!! Σταυρουλα ειναι λίγο λεπτο το θέμα να κρατήσεις τις ισορροπίες και να μην έχεις παρεξηγήσεις ειδικα αφου σκέφτεστε για τόσο κλειστό κύκλο.

Βάσω αυριο θα δουλεύει ο άντρας σου ή κάπου θα πάτε, καλα θα κανεις να τα ντυσεις και αυριο να το χαρούν ειδικα ο Αντωνακης. Το χωριο της μαμάς μου ειναι μετα τους Δελφους ειναι δυο ώρες και κάτι με το αυτοκινητο.

Σοφια κούκλες οι μικρές στο σούπερ, ωραίο το φόρεμα αλλα κοντό φαίνεται ειναι όντως? πολλες φορές σε ξεγελανε οι φωτο.

Αλέκα όλα τα φορέματα ειναι πολυ ιδιαίτερα αν και εγω θα είχα ένα κόλλημα για να τα βάλω στην εκκλησία σε βάπτιση, απ την άλλη σε καλεσμένη σε γάμο μπορει να τα έβαζα.....μήπως είμαι διχασμένη προσωπικοτητα :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι παλι τα εκανα μπανιο και ξεραθηκαν και τα δυο απλς η ορη μου ως συνηθως δεν ηπιε γαλα....

σοφακι πολυ ωραιο το φορεμα που μου εβαλες το εχω σε μαυρο αλλα μολις ειδα τη τιμη μου πεσανε τα μαλλια....

ναι ακομη αντιστεκομαι τη κινεζια γιατι πολυ απλα δεν εχω καρτα αν και εχω βρει πραγματακια που μου αρεσαν. βουλα αν εσυ θες το σοι σου τι κολλημα υπαρχει που δεν θελει ο αντρας σου το δικο του ας μην ερθουν οι αλλοι. εμεις ειμαστε γυρω στα 100 ατομα ολοι μαζι ισως και πολυ λιγοτεροι γιατι πολυ απλα οι συγγενεις μου ειναι αγρινιο και ειμαι πολυ δυσκολο ναρθουν στο νησι

κατερινακι και ο πετρος εχει ενα θεμα με το παρκοκρεβατο του μαλλον και με τα δυο παρκοκρεβατα που το εχω, θελει το κρεβατι του ο χαχας τι να τον κανω....

φτιαχνω τις φωτο μιας και ξεκινησα, ενα μπανακι και εγω στα γρηγορα και νανακια!!!! καληνυχτουδια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!σημερα βρεθηκαμε με αριαδνη -ναταλια αντρες κ εννοειτε κ τα μωρα μας!!περασαμε καλα,καναμε περιπατο στην παραλια!!!!το μπισκοτακι ειναι γλυκα!κ η αριαδνη πολυ γλυκια οπως κ ο αντρας της προσχαρος!!!!! να πω οτι μολις ειδε το μπισκοτακι την ναταλια την χαμογελουσε!! :) εγω το ειπα..την βλεπουν σαν μικρο κοριτσακι κ χαιροντε :lol: ο στρατος κ παλι πολυ ησυχος..απολαμβανε την βολτα κ εριξε κ εναν καλο υπνο!!ο αντωνης την καταβρηκε με τον σακη της ναταλιας!! :D ειχαν κοινα παιχνιδια στον υπολογιστη!! :D ο αντωνης χαρηκε γιατι βρηκε εναν πιο μεγαλο απο αυτον να παιζει τα ιδια που παιζει κ αυτος!! :lol: ναταλια ακους????ο αντωνης με ρωτουσε ποτε θα ξαναβρεθουμε!! :lol:

αλεκα σουπερ τα φορεματα!!!η αληθεια ειναι οτι κ εγω δεν ξερω αν θα τολμουσα να φορεσω σε αυτο το στυλ στην εκκλησια..κοιτα..αν ειχα την σωματαρα,γιατι ειμαι πετσι κ κοκκαλο ισως να το τολμουσα..αλλα ειμαι κ πολυ στο μαξι φορεμα κ ας ειναι κ η πλατη ολη απο εξω..

ελενα το φορεμα που ειχες βαλει καποτε ηταν φοβερο!!

σταυρουλα το θεμα ειναι να μην γινουν παρεξηγησεις αν το μαθουν οι υπολοιποι..κ εμεις μονο αδερφια,τα αδερφια του πεθερου κ πολυ καλοι μας φιλοι οπως κ εσεις εννοειτε!!!ξαδερφια οχι..ολοι μαζι ημαστε 80 ατομα..

ναταλια οταν γυρνουσαμε ξερεις τι μου ειπε ο ανδρεας?οτι δεν θα κανουμε ουτε εμεις κετερινγκ,η τραπεζι..επειδη το συζητουσαμε που πιναμε καφε το καλοσκεφτηκε στο αμαξι κ η πλακα ειναι οτι το σκεφτομουν κ εγω εκεινη την στιγμη..κ λεω ρε μαμωτο στο μυαλο μου ηταν?κολλησα για να πω την αληθεια..ειναι κ το θεμα της πεθερας που σου ελεγα..απο τους γονεις του τα ψιλοπηρε κ λεει δεν χρειαζεται κανενα τραπεζι να κανουμε,γιατι ηταν αυτοι να το πληρωσουν..δεν θα τους παρακαλαμε μου λεει..δεν εχει αδικο γιατι η πεθερα ειναι που μας τα χτυπαει οταν θα μας βοηθησει σε κατι στο θεμα χρηματικο..παντως μεχρι τωρα ουτε ευρω μου εχει δωσει για να παρω κατι οπως π.χ μπομπονιερες..ολα μονοι μας τα κανουμε.

σοφια τα κοριτσια σου ειναι πανεμορφα!!!για το φορεμα πολυ ωραιο αλλα ειναι κοντο..οπως σου ειπε κ η ελλενα εχει τις διαστασεις πιο κατω..επισης οπως σου ειπε κ σταυρουλα σε αυτο το σιτε δεν ειμαι σιγουρη αν γιανετε να κανεις παραγγελια στις διαστασεις που θελεις..απο το tb.dress μπορεις σιγουρα να κανεις οπως το θελεις..απο κει πηρα το φορεμα κ μπορω να σου πω κανουν υπεροχη δουλεια..αφου κ μοδιστρα επαθε πλακα!

αντωνια πηγατε τελικα στο καρναβαλι?η αληθεια ειναι οτι κ εγω θα σπαζομουν,αλλα θα τον ξυπνουσα κιολας.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα ωραια αυτο με τα ζωδια!!!μου αρεσε αυτα που γραφει για μενα!!!!!!!!!!! :D;) τοξοτης ειμαι.. :D για τον ανδρεα με χαλασε..σκορπιος.. :oops: κ εμεις στην θεση σας δεν θα πηγαιναμε με τοσο πολυ κοσμο..εδω σημερα που υποτιθετε εφυγαν για τριημερο κ ψαχναμε 2 ωρες παρκινγκ..

βασω η μπεμπα καλυτερα ειναι σημερα?κ εμεις ηλιο αλλα το δαγκωσαμε σημερα στην παραλια..

βιβι μεγεια το δοντακι!!!αυτο λεγαμε σημερα με την ναταλια..οτι χαρηκαμε πολυ που επιτελους εσκασαν το πρωτο δοντακι αλλα μονο με δαχτυλο το νοιωθεις.γρατσουναει.δεν φαινεται ακομα..

σταυρουλα ναι οντως..σημερα κυριακη εμβολιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia! Kali Kathara Deutera kai kali Sarakosti na exoume!!!

Logika tha boltarete oles simera e? Emeis tha pame se ena trapezi to mesimeri.

Koritsia akouste ti pathame xtes to apogeuma...eixe faei h Ebelina tin kremoula tis kata tis 6 kai meta kata tis 7:30 tis edwsa kai miso giaourtaki kai ena mpiskotaki...kai imoun polu xaroumeni giati ta eixe faei kai auta, eixame katsei sto trapezi kai fagame kai emeis opote tin eixa balei sto kareklaki tis kai epaize diafora paixnidia, otan sikwthikia na mazepsw to trapezi...ksafnika tin akouw pou ekane san na pnigetai kai eixe balei ta xeria tis sto stoma mesa...alla auto to kanei twra teleutaia sunexeia, bazei xeria sto stoma kai bixei kai kanei san na pnigetai...piga na tis bgalw ta xeria apto stoma kai ksafnika kanei emeto! Kai ti blepw mes to stoma tis?? Auto to mple kapaki pou kleinoume to gala blaxas to ebapore! To eixe balei olo mes to stoma tis kai paraligo na to katapiei giauto ekane emeto! Stin arxi imoun psuxraimi, tis to ebgala apto stoma kai tin katharisa tin allaksa kai ola ok...meta omws pou skeftomoun oti tha mporouse na mou pnigei frikara! Pwpw, mia stigmi gurizeis to kefali sou kai mporei na ginei to kako!

Sofia kane auto pou sou eipe h Boula rwta tous an mporoun na sto kanoun sta metra sou...alliws psakse kai allo mporei to idio forema na to exoun kai alloi! H alliws bres kati paromoio! Auto to thes gia ti baftisi? Se Mauro??

Aleka emena to prwto pou ebales mou aresei. Ta alla duo oxi idiaitera.

Maraki ti wraia pou brethikate me Aria kai Natalia! Teleia!

Katerina kai emena auto me to parkokrebato me anusixei giati to kalokairi pou tha tin afinw sto xwrio sta petherika mou an den tis aresei to parkokrebato pws tha koimatai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ήμουνε χαρταετός τση Καθαρας Δευτέρας... και να με σηκωνε ψηλά τσ' αγάπης σου ο αέρας!!ΚΒ

Καλη Σαρακοστη , Καλα να περάσουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια μου!!!!

Ναι χθες τελικα τον ξυπνησε η κορη μου τον συζυγο..περασαμε πολυ ομορφα!κ το απογευμα στο σχολειο το δημοτικο φερανε κλοουν κ διασκεδασε τα παιδακια..η Δεσποινα χορεψε πολυ πολυ!!!

Μαρακι τι καλα που βρεθηκατε ολες μαζι!!κ εμεις θα βρεθουμε αυριο!!! ;)

Ελενα κ μενα μου ειχε αρεσει το φορεμα που εβαλες στυλ μπεκαμ!!!καλα να περασετε σημεεα στο τραπεζι...

αχ μονο στην σκεψη γιαυτο που επαθες με την Εβελινα κοπηκαν τα ποδια μου... :o:o:o:o:o πραγματικα θελει μεγαλη προσοχη!!!!

Αλεκα κ γω δεν ξερω αν θα τολμουσα να φορεσω κατι τετοιο στη εκκλησια αλλα γουστα ειναι αυτα...με οτι νιωθεις εσυ καλα αυτο να φορεσεις,,

Σοφακι τι κουκλιτσες ομορφες ειναι αυτες οι κορες σου!!!!!!!το φορεμα ωραιο που εβαλες αλλα δες το να μην ειναι πολυ κοντο!!!!

Βουλι μου πως πηγε το εμβολιο?μαρεσει πολυ αυτο το τοπακι!!!!!

κοριτσακια μου να περασετε καλα σημερα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή σαρακοστή.

Μαρία για πες για το tb.dress. Άλλο είναι αυτό? Το είχατε ξαναβάλει δεν το θυμάμαι. :roll:

Το dhgate μόνο ξέρω και το aliexpress.

Τι καλά που περάσατεεε. Να δω πότε θα σας γνωρίσουμε κι εμείς.

Έλενα αυτό το διαπίστωσα κι εγώ με το καπάκι του τηλεκοντρόλ. Πρέπει να προσέχουμε πάαααρα πολύ.

Κι εμένα πρέπει να έχει θέμα με το παρκοκρέβατο της μάνας μου γιατί ξυπνούσε συνέχεια το βράδυ.

Χτες ξυπνήσαμε 3 φορές αλλά λογικό αφού είχαμε κάνει το εμβολιάκι μας. Σίγουρα κάτι τον ενοχλούσε γιατί γκρίνιαζε και δεν ήθελε ούτε την πιπίλα. Ο γιατρός πολύ καλός. Μόνη μία φωνή μας έβαλε δεν έκλαψε καθόλου ούτε πρήστηκε και μας το έκανε και στο χέρι. Ενώ στην άλλη 2 εμβόλια κάναμε και τις 2 φορές είχε πρηστεί στο μπουτάκι.

Σήμερα το πρωι ψιλομπουσουλίσαμε προς τα μπρος. Βάζει και τα δυο γόνατα και πηδάει προς τα μπρος σαν βατραχάκι :lol: Δεν έχει βρει το εναλλαξ.

Ωχ λέτε και η δική μου φούστα να είναι κοντή? Γιατί γράφει knee-lentgth αλλά στην φωτογραφία την δείχνει μίνι και δεν κοίταξα διαστάσεις. Ευτυχώς δεν την έχω πάρει ακόμα.

Με πείσατε για το τοπάκι θα το πάρω αλλά πρέπει να πάρω και το σουτιεν που λέτε για βάλτε μου κανένα λινκ να δω πως είναι αυτό το σουτιεν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bouli sou ebala fwto na deis pws einai to soutien me alusidaki pou exei anoixti plati to forema.

Sofaki sou ebala fwto apo ti thea pou exei apo panw to ekklisaki...auto pou eimaste me goneis einai apo ti meria pou ginetai h teleti...to dasaki kai to iliobasilema einai apo ti meria pou parkaroun ta amaksia! Fusika eimaste kai emeis mesa stis fwto gia na omorfinoume ligo ti thea :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...