Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

εδώ όλοι οι γιατροί έχουν, ανεξαρτήτου ειδικότητας.....στον δικό μου π.χ μπαέινεις μέσα και δίνεις το βιβλιάριό σου στην - ας το πω - ρεσεψιόν, όπου έχει 3 βοηθούς....κάθεσαι στην αίθουσα αναμονής και όταν έρθει η σειρά σου σε φωνάζουν για να δώσεις ούρα, μετά πας σε ένα δωμάτιο όπου σου παίρνουν αίμα....σε πάνε σε ένα άλλο δωμάτιο όπου σε ζυγίζουν και σου παίρνουν την πίεση ......αφού τελειώσουν πας πάλι στην αίθουσα αναμονής και περιμένεις να σε ξαναφωνάξουν για να μπεις στον γιατρό!!! :roll::roll::roll:

ακόμη και στον παιδίατρο να πάμε πάλι δίνουμε το βιβλιάριο στις βοηθούς και πάμε στην αίθουσα αναμονής και περιμένουμε!!! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γωγώ δεν σου παίρνουν αίμα κάθε φορά με την σύριγγα, μόνο αν είναι να δοθεί σε μικροβιολογικό εργάστηρι, αλλιώς το κάθε φορά είναι το τρύπημα του δαχτύλου :roll::roll::roll:

εμένα μου αρέσει αυτό το σύστημα διότι, όπως σας είπα αν πάω ένα ταξίδι και - χτύπα ξύλο - πάθω κάτι και δεν μπορώ να μιλήσω, ο γιατρός αμέσως θα δει το ιστορικό....επίσης αν πάω ν ακάνω τον μεγάλο υπέρηχο αλλού μου ζητάνε το βιβλιάριο να δουν όλες τις πληροφορίες....και επιπλέον μου μένουν, αν θέλω να ανατρέξω σε πληροφορίες σχετικά με την εγκυμοσύνη μου, μπορώ!!! ;)

φυσικά το σημαντικό είναι να είναι καλός ο γιατρός, αλλά αν όλοι το κάνουν ;) και το κάνουν από το 1961!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι ρε Ιουλία πιλάτες :o έγκυος!!! Ξες τι τανήματα έχει?

άραξε καλύτερα και βλέπεις μετά!

Και δικός μου γιατρός έχει καρτέλα και την ανανεωνε ηλεκτρονικά κάθε που πήγαινα και μου μετρούσε πίεση, κιλά, συμπλήρωνε εξετάσεις κλπ..

ρε σεις ακόμη και ένα παιδί να έχεις αν πιάνεις τα εισοδηματικά κριτήρια παίρνεις κάτι... δείτε το..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς τελικά δε θα κάνουμε πάρτυ με το σχολείο..

θα γίνει ένα πρωινό εκεί στις τάξεις τους, κι εμείς θα στείλουμε φαγητό..

θα φέρουν κι έναν ταχυδακτυλουργό..όχι υπερπαραγωγές όπως πέρυσι..

το κλίμα είναι βαρύ δε σηκώνει τέτοια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ ;););)

άσε που Ιουλία και να πας και να μην πεις ότι είσαι έγκυος και να κρύβεσαι :lol: θα πρέπει να πας χαρτί από γιατρό και θα το μάθουν :lol::lol::lol:

Γιατί δεν πλέκεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σεις ακόμη και ένα παιδί να έχεις αν πιάνεις τα εισοδηματικά κριτήρια παίρνεις κάτι... δείτε το..

Μαρία να μη σου πω τι παίρνεις καλύτερα..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ναι, έτσι είναι...Παίρνεις επίδομα ακόμα και για ένα ή δυο παιδιά, αλλά το εισόδημά που δίνουν μόνο οι άστεγοι και οι ρακοσυλλέκτες το πιάνουν.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία να μη σου πω τι παίρνεις καλύτερα..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ναι, έτσι είναι...Παίρνεις επίδομα ακόμα και για ένα ή δυο παιδιά, αλλά το εισόδημά που δίνουν μόνο οι άστεγοι και οι ρακοσυλλέκτες το πιάνουν.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

γιατί ρε?

6000 ευρω ετήσιο εισόδημα θέλει :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια φορά το κράτος μας τα δίνει

τώρα αν δεν είσαι συ αρκετά φτωχομπινές και κακομοίρης για να τα πάρεις δε σου φταίει κανείς /:)/:)[-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια φορά το κράτος μας τα δίνει

τώρα αν δεν είσαι συ αρκετά φτωχομπινές και κακομοίρης για να τα πάρεις δε σου φταίει κανείς /:)/:)[-(

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε βγηκαμε βολτα σημερα :twisted::twisted::twisted::twisted:

εβαλα τιμωρια το θοδωρη με τοοοση γκρινια..μετανιωσα αλλα πισω δε εχει..αλλα επειδη δε βγηκαν ολη μερα τα πηγα μεχρι σουπερ για να ξεσκασουν..αλλα βολτα δε ειχε

τελικα ιουλια η αγγελικη δε το ξερει το παπαγεωργιου..

οποτε μιλησα με Α θα παμε γενεσις εκει που εκανα στο παντελο

καλο βραδυ..εχει κ μαστερ σεφ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

αυτή την γκρίνια δεν την μπορώ και εγώ ρε συ Θούλη :roll::roll:

τι τιμωρία τον έβαλες? ή η τιμωρία ήταν ότι δεν θα βγείτε έξω? :roll::roll:

καλέ σήμερα θα έχουμε 16 βαθμούς!!!! :o:o:shock::shock::shock::D:D:D:D:D:D το πιστεύετε??!!! :D:D:D:D:D:D;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα!!! Νατασούλααααα μετά το Πάσχα, δλδ τον Απρ, ο Λ. θα αρχίσει να κάνει γεωμετρία :o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol:

άντε βρε θα σας περάσουμε!!! ;):lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εν τω μεταξύ, δεν ξέρω τι σύστημα έχουν, αλλά την προπέδεια δεν την έχουν διδαχθεί ακόμη :?

πάλι μετά το Πάσχα θα μάθουν 1χ1=1, 1χ2=2, 1χ3=3, 1χ4=4 κ.λπ!!! :roll::roll::roll::roll:

χθες τα είπε η δασκάλα στους γονείς που είχαν συγκέντρωση!! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα!

μολις γυρισα απο νυχτα...και πρεπει να ετοιμασω τη Μ-Ι για παιδικο!

νυσταζω...αλλα θα προσπαθησω να κοιμηθω μεσσημερι

θΟΥΛΗ..νομιζω οτι δεν καταλαβαν οτι τα τιμωρησες...για εκεινα κα το σ/μ βολτα ειναι!

πεθανε μια ενοικος μας...θελουμε μαζι με το υπολοιπο προσωπικο να παμε στην κηδεια..αλλα ολοι μου λενε να μην παω ...διοτι την ημερα εκεινη (αυριο)εχει γενεθλια ο Λεο και ισως δεν κανει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Βυκη δεν ξέρω ρε συ ...δεν πιστεύω και σε αυτα .....

Θουλη σιγά μην κατάλαβαν οτι ήταν τιμωρία χχχχα αφού βγήκαν!!

Χθές έβαλα κατι δειγματακια απιβιτα στην μούρη μου ....απογοήτευση!!!! Η μια βρομοκοπουσε μέχρι το βραδυ και αυτήν στα μάτια με πόνεσε σήμερα τα μάτια με ερέθισε .... σήμερα έβαλα τα σαλιγκάρια μου να στανιαρω χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά ρε συμπεθέρα, συγνώμη κιόλας, τι σχέση έχει το ένα με το άλλο? :o:o:o:o:shock::shock::shock:

εν έτη 2013 και υπάρχουν άνθρωποι που λένε τέτοια χαζά???? :shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o:o

έλεος δλδ!!!!

και γιατί δεν κάνει?

2 φυσικά πράγματα: ο θάνατος και η γέννηση!!! :!::!:

μη χειρότερα!!!! :!::!::!:

Αφρο :lol::lol::lol::lol: βάλε τα σαλιγκαράκια σου να δεις προκοπή!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο λεω και εγω...αλλλα με προβληματισαν

αν προλαβω..καθ οτι ειναι και μακρια..νικαια, θα παω

η Μ-Ι ΕΧΕΙ 2-3 ΜΕΡΕςπου μου ποαραπονιεται για πονο στο χερι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...