Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

Απο φαγητό το μεσημέρι τι κάνουν? Ταπερακι η καντίνα?

έχεις δίκιο χρυσα ...αλλα και μόνο που σκευτωμαινα καθόμουν σχολείο μέχρι Στις 5 με.πιάνει μια τρέλα ....μέχρι Στις 2 και κουρκουτιαζα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αφρο κ εμενα δε μου αρεσουν..αλλα κατα εναν περιεργο τροπο..αρεσουν σε οσα παιδακια ξερω!! :shock::shock::shock:

την καταβρισκουν,παιζουν,τρεχουν..σιγα μην πηξουν!

δεν ειναι κ ολη μερα..απο 3.30,ισως κ νωριτερα ,σχολουν..αλλιως..12.15!

ε πες μου τωρα..

ακομη κ εγω που εχω το πιο βολικο ωραριο του κοσμου..

πώς θα παρω 12.15 το παιδι απο το σχολειο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αφρο το καταλαβαινω...

και εγω θα φρικαρα..και ακομα φρικαρω στη σκεψη αλλα και τι να κανουμε...δυστιχως δε μπορει ενας γονιος να ειναι full time parent εκτος ακι εαν ο αλλος βγαζει κατι παραπανω σε μισθο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζούλια η αλήθεια είναι ότι έχω αρχίσει και τα φτύνω, αλλά τι να κάνω η έρημη μάνα.... :(:(:( Αν έφευγα κανονικά όταν έπρεπε θα έπρεπε να γυρίσω μέσα Ιουλίου, ενώ τώρα ναι μεν τρώω αγγούρι μεγάλο, αλλά σκεφτομαι ότι ο μικρούλης μου θα είναι 4 μηνών όταν θα γυρίσω δουλειά και θα έχω κάτσει και όλο το καλοκαίρι... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Θα γυρίσω 26/8 πρώτα ο θεός... :mrgreen::mrgreen:

Αλλά με εχει κουράσει η οδήγηση, το τόσες ώρες σε ένα γραφείο, η ψυχολογική πίεση της δουλειάς..Άσε που όοοολοι κάθε μέρα με ρωτάνε "αντε ακόμα εδώ;;εδω θα γεννήσεις;;;;" :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: και έχω βαρεθεί... :roll::roll::roll:

Αλλά σκέψου ότι τώρα θα κάτσω τετραήμερο, την άλλη εβδομάδα θα δουλέψουμε μόνο 3 μέρες (Τρίτη-τετάρτη-Πέμπτη), μετά παλι 4ημερο και θα δουλέψω τελευταία εβδομάδα 26/3-29/3...Οπότε σκάρτες 10 μέρες δουλειάς έμειναν ουσιαστικά... 8-)8-)8-) Υπομονή λοιπόν!!!!!!!!!!!!!

Οι Γεωργιανές στο σπίτι μου έπλυναν τα πάντα, τώρα μου φτιάχνουν τις κουρτινούλες κι εγώ λέω το ΣΚ να ετοιμάσω βαλιτσούλα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ο γιατρός μου έχει πει να πάω την άλλη εβδομάδα να κάνω έναν υπέρηχο και μετά να πάω να με δει... :roll::roll::roll::roll: Αλλά σκέψου ότι ούτε έχω κλείσει ραντεβού για υπέρηχο ούτε ξέρω που θα παω... :?:?:?:?:?:?

Πάντως, σήμερα ο Γιώργος πήρε τον γνωστό του στο Έλενα τηλ που είναι υπεύθυνος στον όροφο με τα λουξ δωμάτια και του λέει "κανόνισε αυτή τη φορά θέλω το καλύτερο λουξ που έχεις..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Και κλείνοντας μου είπε "Θα πάμε την άλλη εβδομάδα να τα ξαναδούμε, να διαλέξεις και θα το αγοράσουμε αν σου αρέσει....Αλλιώς θα φτιάξουμε καινούριο.." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο έχω ψιλοαγχωθεί ρε.... :roll::roll::roll::roll:

Μη με κοροϊδεύετε ρε κορίτσια, αλλά αν και έχω ήδη 2 παιδιά, φοβάμαι τον τοκετό... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλι..ακομα και εαν ειχες 12 παιδια..καθε τοκετος ειναι τελειως διαφορετικος..

εγω μονο στον Χ δε φοβομουν...επειδη ειχα μαυρα μεσανυχτα...

γι'αυτο μου ρθε νταμπλας..

μα το πιστευεις ρε συ οτι σ ελιγοτερο απο 1 μην αθα τον κοιταζεις και θα τον φιλας;;;;

ρε με το θηλασμο μη σκας..

εγω δε θα ειχα αγχος..Οκ θηλασε ολα καλα..

εδω ΑΝ ποτε θα εκανα τριτο..δε θα το σκεφτομουν καν..μη σου πω οτι θα σκεφτομουν να μη θηλασω καν..αλα μετα φυσικα θα ελεγα κριμα το καημενο να μη θηλασει..χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Χρύσα σκέφτομαι συνέχεια μαλακίες...Και αν γυρίσει και είναι ισχιακό;;Και αν δυσκολευτώ και δε γεννήσω γρήγορα;;Και αν συμβεί τίποτα και μου κάνουν καισαρική;;;Και αν, αν, αν, αν, αν...... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Ειλικρινά όταν το σκέφτομαι με πιάνει ένα σφίξιμο στην καρδιά και προσπαθώ να διώξω τις εικόνες τοκετού από το μυαλό μου... :?:?:?:?:?:roll::roll::roll::roll::roll::oops::oops:

Αχ άσε σε ένα μηνα λογικά θα τον έχω αγκαλίτσα..Και αναρωτιέμαι πως θα είναι, αν θα είναι όμορφος, σε ποιον θα μοιάζει, αν θα πάρει έστω αυτός τα μάτια μου.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε με θηλασμό έχω ξεχάσει πως είναι να έχεις νεογέννητο... :?:?:?:?:? Ούτε να το κρατήσω δεν θα θυμάμαι... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol:

Αφρο αυτό που λένε τα κορίτσια..Δυστυχώς δεν υπάρχει εναλλακτική στο θέμα "σχολείο"...Νομίζω ότι μέχρι τις 4 είναι τα ολοήμερα...Όπως και τώρα ο παιδικός... :roll::roll::roll: Σκέφτομαι ότι θα τα αφήνω μέχρι τις 4 και μετά θα παίρνω για 4-5 ώρες μια γυναίκα να τα προσέχει και να τα διαβάζει... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Για να ξεφορτωθώ και γιαγιάδες... :oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol: Αρκεί να μπορώ οικονομικά.. :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ε, μου έχει ανέβει το αίμα στο κεφάλι.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Διάβαζα τώρα στο Πρώτο Θέμα για την Σάντυ Κουστοσταμάτη που θήλασε δημόσια την 17 μηνών κορούλα της στο Cosmos και της την είπε ο σεκιουριτάς...Και ο IFBAN διοργανώνει αύριο εκεί ταυτόχρονο δημόσιο θηλασμό....Και υπήρχαν διάφορα σχόλια από κάτω και ένας αρχιμαλάκας, κομπλεξικός, αγάμητος έχει γράψει ουσιαστικά ότι "επειδή της ήρθε να θηλάσει, πέταξε το βυζί έξω και θήλασε...αν εμένα μου έρθει να την παίξω να την βγάλω έξω και να την παίξω;;;;;;" :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Μα πόσο αρχίδας είναι και πόσες Παναγίες πρέπει να του κατεβάσεις του μαλάκα;;;;;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω :lol::lol::lol::lol::lol:

ΘΑ πανε και οι δικες μας αραγε στο κοσμος;;;

Ρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι;;Εσις που παιρνετε τουρτες γενεθλιων απο τη ΜΑργαριτα ποσο σας την χρεωνει;;;

Ειχα στο φεις ενα μαγαζι με τουρτες και ρωτησα για τουρτα αυτοκινητο του Μακουιν και μου ειπε 25 ευρω το κιλο...Δηλαδη 3 κιλα τουρτα = 75 ευρω και 10 τα μεταφορικα (απο Αργυρουπολη -Χαϊδαρι ) συνολο 85 ευρω... :o:o:o:o:o:o

Τωρα ή εγω ειμαι τσιγγουνα και δεν τα δινω γιατι τα θεωρω υπερβολικα ή δεν μπορω να κοστολογισω καλα τα παντεσπανια και τη ζαχαροπαστα ή καποιος μας δουλευει.... :?:?:?:?

Γεια ειπα;;;ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα σου λέω τρέμω από τα νεύρα μου με τον παπάρα... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Θεσσαλονικιές τσακιστείοτε να θηλάσετε στο Cosmos αύριο... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

όσο για τις τούρτες και μενα πανάκριβες μου φαίνονται ρε...Ασε που δε μου αρέσουν κιόλας..Μόνο εμφανισιακά μου αρέσουν...Την ζαχαρόπαστα τη σιχαίνομαι και μέσα δεν είναι τούρτα, αλλά κέικ....

Το έχουν ξεφτιλίσει ρε οι τύπισσες αυτές και οι άλλες οι βλάχες που μου μάθανε τις ζαχαρόπαστες... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμήθηκαν... :D:D:D:D

στις 5 εχω ραντεβου για αποτρίχωση, ο Γ θα πάει στο μπαλέτο τα κορίτσια και θα βρεθούμε εκεί..

Εκεί που θα πάω σήμερα για αποτρίχωση έμαθα ότι είναι μανιακές με τις τρίχες :lol::lol::lol: χαμός θα γίνει :mrgreen:

Σήμερα είδα στον ύπνο μου ότι γεννούσα, ήμουν στο μαιευτήριο και γεννούσα 12 Μάρτη 8-)

Γωγώ σε καταλαβαίνω ρε αλλά όλα καλά θα πάνε..Στο 4ο δε θα το σκέφτεσαι καθόλου :lol::lol:;)

Τη Δευτέρα στο μπαλέτο ήταν μια μαμά που καθόταν και περίμενε το κοριτσάκι της να τελειώσει και είχε μια μπουμπού 14 μηνών και τη θήλαζε εκεί που καθόμασταν. Ζήλεψα λίγο :roll:

Παναγιώτα από όσο ξέρω είναι πανάκριβες αυτές οι τούρτες για την τσέπη μας...Πάνω κάτω κι εδώ τόσο έχουν μη νομίζεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες ρε Γωγώ ξέρεις τι ξύλο έφαγα εγώ μικρή για να φάω το sponge cake και τα cup cakes με τη ζαχαρόπαστα??

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Το ίδιο κι εγώ ρε Μαράκι...Στο γόνατο με πελέκαγε η μάνα μου για να μάθω να τα τρώω αυτά... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε κοριτσια τοτε θα παρω και εγω μια ωραιοτατη τουρτιτσα απο την πασαρελα...Ασε που καθε Τριτη και Τεταρτη η πασαρελα εχει 30% εκπτωση... :lol::lol::lol::lol:

Δηλαδη τα 85 αυρω ειναι η πληρωμη γαι την τεχνη της ζαχαροπαστας;;; :shock: Ε να μου λειπει τοτε...Με 85 ευρω παιρβω στον Νικολα οσα αυτοκινητακια θελει και τα εχει για χρονια!!!

Γωγουλα μη φοβασαι ρε...Ολα καλα θα πανε!!!Ακου καισαρικη..τρελη εισαι ρε;;;;

Και επισης τι εκνευριστικο αυτο στο γραφειο "Ακομη εδω εισαι εσυ;;Αντε θα γεννησεις" Οι παλιοπαπαρες..λες και ενδιαφερονται... :ymtongue::ymtongue::ymtongue:

Μαρια σημερα προβλεπεται χαμος ε;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρυσα αυτα που περιγραφει η Φραν στο αρθρο γαι την παιδεια εχουν ηδη αρχισει ρε...Φετος μας ζητησαν στα στατιστικα δελτια να τους πουμε ποσο εμβαδον ειναι η καθε αιθουσα...Για να δουνε ποσα προβατα χωρανε μεσα εκει... :twisted::twisted:

Και οταν λενε απολυσεις καθηγητων εννοουνν οτι θα κανουν τα τμηματα με 35-40 παιδια (απο 25-αρια που ειναι τωρα ),θα κοψουν μαθηματα,θα αυξησουν το ωραριο των εκπαιδευτικων και ετσι θα διωξουν κοσμο ,δεν υπαρχουν δηλαδη εκπαιδευτικο που περισσευουν, απλως θα τους τεντωσουνε.

Τρελεςςςςςςςςς... :lol::lol::lol::lol: Τωρα το ειδα :lol::lol::lol::lol:

Ενας φιλος μου ειχε πει το ιδιο για τα νατσος με τυρι...Οτι εβγαινε η μανα του αστο χωριο και φωναζε "Χρηστοοοοοοοοοοοοοοοο τα νατσο σου" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα :o:o:o πανάκριβα 85ε για μία τούρτα που θα φαγωθεί και μετά ...... θα πάει στην τουαλέτα??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γωγώ μην εκνευρίζεσαι και μην ασχολείσαι.....ο τύπος δεν έχει την στοιχειώδη μόρφωση!!! ;)

και αν τον αγνοήσεις είναι η καλύτερη τιμωρία του!!! ;)

επίσης, ναι θα πρέπει όλες οι θηλαζουζες μαμάδες να πάνε μπροστά του και να θηλάσουν!!! ;)

πάω λίγο πίσω να θυμηθώ τι διάβασα :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα :o:o:o πανάκριβα 85ε για μία τούρτα που θα φαγωθεί και μετά ...... θα πάει στην τουαλέτα??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε κοριτσια για πειτε...Η επικοινωνια με την κυρια εγινε με μνμ μεσω φεις...Να της απαντησω και να της πω οτι δεν ενδιαφερομαι γιατι ειναι ακριβη η τιμη ή θα γινω ρομπα...

Ρε γμτ πραγματικα θελω να της πω οτι το εχει ξεφτυλισει λιγο με την τιμη και οτι μου μοιαζει εκμεταλλευση... :oops::oops::oops::oops::oops:

Απο την αλλη ...σε καπιταλιστικη κοινωνια ζουμε..ολοι ειναι ελευθεροι να διαμορφωσουν τις τιμες τους...Αν δε θες μην αγοραζεις!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα η τουρτα με τον οβεληξ που ειχα κανει εγω ειχα κοστησει 50 ευρω

αλλα ηταν δυσκολη τουρτα..ηθελε πολλα κομματια με διαφορα χρωμματα πολυ δουλει αμε τη ζαχαροπαστα..αλλα ηταν πεντανοστιμη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Χρυσα :D:D

Ρε συ αλλο 50 και αλλο 85...μα και περυσι ειχαμε δωσει γυρω στα 45...

Ασεπου τη θελω και για τον παιδικο..Οχι για το σπιτι. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στους περισσότερους δεν αρέσει η ζαχαρόπαστα πάντως

είναι γλυκό ζυμάρι (αρωματισμένο ωραία βέβαια) και μέσα δεν είναι παντεσπάνι αλλά κεικ -αυτά τα αμερικάνικου τύπου ας πούμε- που είναι φουσκωτά και στεγνά..καμία σχέση με τις κλασικές τούρτες που τρώγαμε χρόνια

αλλά γούστα είναι αυτά...

ναι την τέχνη πληρώνεις, γιατί για να γίνουν αυτά φαντάζομαι θέλουν ώρες :?

σήμερα έφαγα σπανακοτυρόπιτα, κι εμένα το σπανάκι κάτι μου κάνει στο έντερο

Σήμερα στην αποτρίχωση θα μου λέει γύρνα έτσι, κι αλλιώς και σήκωσε πόδι..ερε κι έχω κανένα ατύχημα τι γέλιο θα πέσει.. :lol::lol::lol::lol::lol:

ναι ρε Παναγιώτα αυτό να πεις ότι είναι ακριβά για μένα-σας ευχαριστώ

εγώ σήμερα θα πληρώσω 15 το μπικίνι - δεν πάω στην προηγούμενη- γιατί δεν μας έδωσε απόδειξη κι ας έκανε 10 ευρώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα η τουρτα με τον οβεληξ που ειχα κανει εγω ειχα κοστησει 50 ευρω

αλλα ηταν δυσκολη τουρτα..ηθελε πολλα κομματια με διαφορα χρωμματα πολυ δουλει αμε τη ζαχαροπαστα..αλλα ηταν πεντανοστιμη!!!!!

Αν δεν είχες εσύ άλλωστε τούρτα με ζαχαρόπαστα ποιος θα είχε;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Έτσι είναι...Άλλοι με τα χαβιάρια, τα τσάγια και τις ζαχαρόπαστες και άλλοι με τον γάβρο, τους ελληνικούθς καφέδες και τις τούρτες σοκολατίνες.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για το ολοήμερο που λέτε, είναι μέχρι 15.30 και κάνουν εκεί τις εργασίες.....μερικά παιδάκια δεν την κάνουν και παίζουν :roll::roll::roll: όπως ο ανηψιός μου π.χ :roll::roll:

η αδελφή μου είχε θέμα με το φαγητό γιατί τα ζεσταίνουν σε φούρνο μικροκυμάτων και δεν ήθελε....δεν θυμάμαι τι έκανε τελικά....εγώ της είπα να το ζεσταίνει το πρωί και μέχρι το μεσημέρι είναι οκ....φαγητό από το σπίτι!!! :|

εδώ στο ολοήμερο του σχολείου του Λ., τα παιδιά κάνουν τις εργασίες τους, για αυτό φροντίζουν και οι δάσκαλοι του ολοήμερου :| .....έχω δει δασκάλα του ολοήμερου που έβαζε μέσα τα παιδιά για να κάνουν την εργασία! :roll::roll: .... είναι και μία με το όνομα "Δέσποινα", υποθέτω είναι Ελληνίδα :|

εδώ υπάρχουν και σχολεία τα οποία στις θερινές διακοπές συνεχίζουν να λειτουργούν για τα παιδιά των εργαζόμενων!! :|

Παναγιώτα και για τον παιδικό και 85ε???? :o:o:o:o

εγώ προσωπικά ΔΕΝ θα τα έδινα......αν ήταν σε ένα πα΄ρτυ γενεθλίων μπορεί, αλλά και πάλι θα έψαχνα για κάτι πιο φθηνό :!::!::!: ......συγνώμη αλλά μιλάμε για τούρτα :!::!::!:

και φυσικά θα της πεις ότι δεν ενδιαφέρεσαι, την βρίσκεις πολύ ακριβή.....δεν κατάλαβα πόυ είναι το πρόβλημα!!! :? ντρέπεσαι? θέλεις να της το γράψω εγώ?? :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ πάντως θα πάω στο ζαχαροπλαστείο που άνοιξε πέρυσι στη γειτονιά μας και είναι πάμφθηνο και με νόστιμα γλυκά, να παραγγείλω για τη Φ για τον παιδικό, εκεί θα γίνει το πάρτυ μας :D:D:D:D:D

Έχουμε άλλο ένα κοντά μας και όταν άνοιξε αυτό που λέω, ο παλιοι βαρούσαν μύγες και αναγκάστηκαν να ρίξουν τιμές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χτύπημα στη φοροδιαφυγή Μαράκι με την αποτρίχωση του μπικινιού σου..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα εγώ την πρώτη χρονιά είχα πάρει από Pasarela....Από τα 2α γενέθλια και μετά ΜΟΝΟ Στεργίου...Πάμφθηνες και απίστευτες...Φρεσκότατες και νοστιμότατες.... 8-)8-)8-)8-)8-)

Από Pasarela επίσης την είχα ακριβοπληρώσει...20 ευρώ νομίζω το κιλό...Ενώ στο Στεργίου έχουν 10-12 ευρώ το κιλό... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα τι να κάνω .... την παρασκευή έχουν γιορτή αποκριάτικη στο σχολείο και λέει να ντυθούν .... εγω δεν έχω πάρει τιποτα ...και δεν πολύ γουστάρω κιόλας αλλα το παιδι δεν θα νιώσει άσχημα?

Να μην πάει δεν παίζει ...είναι και η μέρα που πάω γυναικολογο.

Να κατεβώ αύριο να πάρω κανένα αξεσουαρ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω εγω δε θα παω...

δεν πηγαινω σε τετοιες εκδηλωσεις..και θα σου πω γιατι και ας με βρισετε ..

δε μου αρεσεουν τετοιες εκδηλωσεις..

θεοπρω πως δενε χουν κατι να προσφερουν..το αν θα θηλασω αφορα μονο εμενα και το παιδι μου..

ειλικρινα στα τετοια μου ο σεκιουριτα ςκαι ο καθε σεκιουριτας και οποιοσδηποτε που θα μιλησει γιατι θα λαβει την καταλληλη απαντηση..ουτε καν απαντηση...ενα νευμα προς το πρωτο ξεκολο που θα περασει μπροστα μου..

Αν καποιος θελει ουσιαστηκα να βοηθησει μια γυναικα να θηλασει..πρεπει να το κανει στην πηγη..να ξεκινησει εξτρατεια ενημερωσης γυναικολογων και προσωπικου φροντιδας των εγγυων..

το οτι θα με δουν 100-200 ατομα να θηλαζω ενω δενε χουν ιδεα τι ειναι αυτο μπορει να μην εχουν καν παιδια και να πουν τι;;;...

πραγματικα δε πιστευω οτι θα βοηθησει μια τετοιου ειδους διαμαρτηρια

Παναγιωτα εγω περιση στονπαιδικο ειχα κανει τουρτα στρουμφακια 2,5 κιλα 25 ευρω...

περισεψε ενα πολυ μικρο κομματακι το οποιο χλαπακιασα επι τοπου με τον καφε μου...μπουχαχαχ..

Φετος θελω να κανω τουρτα στη Μαργαρητα..

αλλα δενε χω αποφασισει ακομα..

αλλα για το σπιτι..

αν θα κανω παρτι και θα καλεσω τα κοριτσια θα την κανω οπωσδηποτε

Αφρο βαψτον απλα ρε συ..και ας μη ντηθει κατι...

καντου μια μουριτσα σκυλακι η τιγρακι..

θα σου εστελνα τη στολη πειρατη..αλλα αν στη στειλω αυριο με κουριερ- σημερα δε προλαβαινω- δε θα την εχεις μεχρι την παρασκευη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...