Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

χαχαχα..

ρε γωγω δεν τα βαζουν τετοιες εργασιες καθε μερα...

παντως ο Χ που τωρα κανουν κατι βλακιε ςμε γραμματα στο σχολειο..

μου ειπε μια κυρια που σχολανε μαζι και που το παιδι της ειναι 1 χρονο πιο μεγαλο..δηλαδη προνηπιο..κανουν ττεοιες ασκησουλες..παρομοιες..αλλα πιο παιχνιδιαρικες...

αν δε μας παρουν προνηπια- που δε θα μας παρουν αλλα οσο ζω ελπιζω- και συνεχισει εκει..θα εχει και αυτος δουλεια για το σπιτι...

δεν ξερω..εμενα μου αρεσει οταν δασκαλοι βαζουν τετοια..

ειναι σαν να μαθαινουν τα παιδι αμεσα απο το παιχνιδι..

και θα προσπαθω να βρισκω χρονο ..οπως τωρα που σερνομαστε κλπ..

αλλα θα δω απο Μαι μηνα που θα σχολαω 5 τι θα κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι κανετε?εμεις τελεια..ολα καλα...μενω στο πατρικο μου κ εχω οοοοολη μερα παρεα..σημερα πηγα κεντρο..πηρα κατι πραματακια μεσα σε ολα αυτα κ ενα κιλο δαμασκηνα για τα παιδια..

ηρθα σπιτι..πανε τα δμααμσκηνα..καπου τα ξεχασα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

πανε 8 ε

νατασου αυριο πως κ πως πειρμενω τη αυχενικη σου,..αν εχεις αγορι εχω πιθανοτητες για κοριτσι :lol::lol::lol::-*:-*:-* ολα καλα να σου ειναι..

μαρακι χρονια σου πολλα..κ γω λεω να βαλεις 32 κερακια//μμμ προφιτερολλλλλ

αργι κ γω σα νευρικη θα σπαζομουν..μα γτ τοσο αργος να ειναι..

ιουλια συμφωνω σε πολλα μαζι σου..αχ αν εγω εχω θεματα απο τωρα με τις δασκαλες τι θα γινει δημοτικο..εκτος κ αν δε το στελνω :lol::lol::lol::lol: αργι κ βενι..χαχαχα

ελενα γτ μαγνητικη ρε? :shock::shock::shock::shock:

χρυσα καλε κανει κακα ο μικρος γιογιο..εεετσι προχωρημενο παιδακι

αφρο ξοφλησε να τελειεωνεις

φρα χιονιιζει εκει? :roll::roll::roll:

γωγωκα ρε εισαι 34 βδομαδων? :o:o:o:o:o:o ελα ρε...καλε εγω πανω απο 40 αρχιζω να ανυσηχω για πυρετο..μα εσυ απο 38.5 :o:o:o:o:o δε πας καλα...

ζωη ολα καλα?

φιλια στη κορη

βενι χαθηκεςςςς

θα σε τηλ το βραδακι

αναστασια πως πει το διαβασμα καλο μου?

παναγιωτα κατι ηθελα να σε ρωτησω..τεσπα..φιλια στα αγορια σου..

νατσουλα ειστε καλα?τα ομορφοπαιδα σου/?

βικυ η κορη σου καλα?οκ με το πυρετο?

εγω ακομα μονο φελισιν περνω..ειδα τις εξετασεις τοτε η αγγελικη δε με ειπε να παρω τιποτα.

στο νοσοκομειο με ειχαν πει το αλλο μηνα ξεκινας τα παντα :roll::roll::roll: προληπτικα ξερετε

αχ να δω το εσπα θα βγει φετος?λενε μονο για δημοτικους..δε θα συμφαιρει ιδιωτικους..να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου την Πέμπτη συμπληρώνω τις 35 μωρή.... :shock::shock::shock: Πέρασε ο καιρός... :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Ασε με τον πυρετό τρέμω.... :roll::roll::roll::roll::roll: Φοβάμαι για σπασμούς κλπ... :?:?:?:?:?:?:?:?

Χρύσα σκέψου εγώ που σχολάω 8...Τι εργασίες και κολλάζ να κάτσω να κάνω;;;Πότε θα δω τα παιδιά;;Πότε θα παίξουμε;;Πότε θα κοιμηθούν;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::?:?:?:?

Άλλο απλές εργασίες και άλλο κολλάζ, κοπτοραπτική... :?:?:?:?:?

Εγώ ρε κορίτσια το ασβέστιο το παίρνω όποτε θυμάμαι.... :oops::oops::oops::oops: Βασικά το θυμάμαι καθημερινά, αλλά κάνω πως δεν το θυμάμαι, γιατί το σιχαίνομαι.... :roll::roll::roll: Δεν μπορώ να το πιω με τίποτα... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι!

Αφρο την ωρα που μου τηλ...την ελεγα-ειρωνευομουν εναν γιατρο μας στο νοσ,

μα ποσο μαλακας ειναι...απο χθες μου ειχε σπασει τα νευρα!

οσο για την δουλεια...αοριστα τα πραγματα...παντως ο στοχος τους ειναι να το κλεισουν ....χωρις ομως να ξερουν τι θα του κανουν ...και το μελλον μας αγνωστο!

Ιουλια...

αυτο με τις λεξουλες το κανουν και τα ανηψια μου...ωραιο ειναι...μετα απο καποιο διαστημα μου ζητουσαν μανα τους να μην πεταξω εφημεριδες και περιοδικα για να κοψουν λεξουλες...

η αδελφη τις μαζευε σε ενα κουτι και τα εβαζε να τις βρουν !

επησις στο μηπιο ο ανηψιος μου καθε παρασκευη περνουν παραμυθι να διαβασουν και να περιγραψουν την δευτερα!

Γωγω...αν δεν γινει και δουλεια στο σπιτι τοτε δεν αθ μαθουν τιποτα./..

Αφρο ...ουτε εμενα μου αρεσει το παπουτσι....καλα κανει ς και δεν αθ το παρεις!

δεν σε ζηλευω με την σκατοκατασταση....

υποθετω ουτε εσυ με τον πυρετο...

αν και σημερα ειναι καλυτερα...

το στρεπτ τεστ αρνητικο!

συμπεθερα...και η Μ-Ι εχει το δικο της ρυθμο...που δεν τον αλλαζει για κανενα λογο...

το τελειο ζευγαρι θα ειναι!

Ιουλια...εχω εγω να σου δωσω πορμπεμπε και βαση!

νευριαζω γιατι στον παιδκο τις εθνικες εορτες τις περνουν αδιαφορα..και ασχολουνται μονο με γιορτες

αααααααα για τον σιδηρο.....εγω ειμαι στα πατωματα...και οι αποθηκες μου...

ακομα δεν τον ξαναξεκινησα!

Μαρια....χιλιοχρονη...να εισαι πανατ ευτυχισμενη!

προχθες ειχε μια ενοικος(ετων 57) γενεθλια και αυτη εβαλε επανω στην τουρτα 24 κερακια...ετσι νοιωθει λεει!

επησις Γωγω,.,,,οι πυρετικοι σπασμοι μπορει να συμβουν και στο 37....εκανε η μεγαλη μου ανηψια!

ευτυχως τωρα 11 σταματησαν!

τελεια μερα....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω να μη φοβασαι τον πυρετο

είναι ένδειξη ότι ο οργανισμός αντιδρά και καταπολεμά τον ιο

γι'αυτό καλό είναι να μη δίνουμε αμέσως αντιπυρετικό αλλά όταν ανέβει και το παιδάκι δυσανασχετεί

Η Φ πχ δε χαμπαριάζει από πυρετούς και είναι κεφάτη, ορεξάτη και 39 να έχει

Η Ι παθαίνει βαβα και παραπονιέται για πονοκέφαλο..τότε της δίνω αντιπυρετικό

Τους σπασμούς γιατί τους φοβάσαι? έχουν κάνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ σε όλα τα νηπιαγωγεία παίρνουν παραμύθι την Παρασκευή από τη δανειστική τους βιβλιοθήκη, ζωγραφίζουν αυτό που κατάλαβαν και το επιστρέφουν Δευτέρα.

Και η Φ που είναι παιδικό παίρνει βιβλίο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σας πω μια ιστορία για αυτο το θέμα με τα παραμύθια.

όταν πηγενα νηπιο η δασκάλα μας έδωσε απο ενα παραμύθι για το σαββατοκυριακο και το επόμενο θα παίρναμε άλλο ...απο την πρώτη φορά εγω είχα ενα θέμα σπίτι. Η γιαγιά μου μου θύμωσε για κάποιον λόγο και σαν τιμωρία μου έκαψε το παρμυθι. Εγω πήγα την δευτέρα χωρις αυτο και θύμωσε η δασκάλα και μου ειπαι οτι δεν θα μου ξανά δώσει ....ένιωσα χάλια. Πήγα κλαίγοντας σπίτι. Την επομένη μέρα ήρθε η μαμά μου και της ειπαι τι έγινε και την προτηνε να αγοράσουμε ενα ίδιο. Η δασκάλα ειπαι οχι και έφαγα την τιμωρία για όλη την χρονια ..... ένιωσα πολύ πολύ άσχημα γιατι δεν έφταιγα και γιατι ακόμα πιστεύω οτι ήταν τραγικά άδικη μαζι μου ....πως μπόρεσε να μου το κανει αυτο?!

ακόμα το θυμάμαι και έχει αμαυρωσει τι καλό ένιωθα για την δασκάλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο :o:o:o:o:o αισχος

Μεγάλη βλακεία της δασκάλας :twisted::twisted::twisted::twisted:

Και η αδερφη μου ειχε νηπιαγωγό που δεν της άρεσε καθόλου και της εμεινε απωθημενο και τελικά εγινε η ιδια νηπιαγωγος ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή Βίκυ διαβασες τι έγραψα;;;; :twisted::twisted::twisted: Ότι ό,τι έμαθα το έμαθα στην αρχή επειδή με διάβαζε η μαμά μου και μετά από τα ιδιαίτερα..... :?:?:?:? Οπότε συμφωνώ ότι κάποιος πρέπει να ασχοληθεί με το παιδί και να κάνει εργασίες και να το διαβάσει κλπ.... :roll::roll::roll:

Απλώς δεν είμαστε όλοι δημόσιοι υπάλληλοι να γυρίζουμε στις 3 στο σπίτι για να διαβάσουμε τα παιδιά μας.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Επομένως τις λίιιγες ώρες που θα έχω με τα παιδιά μου, θα κοιτάξω να τα διαβάσω για την επόμενη μέρα (για την ακρίβεια να κάνουμε επανάληψη σε ό,τι θα έχουν διαβάσει μόνα τους) και όχι να κάθομαι να κάνω μαλακίες και να κόβω και να παίζω με κολλάζ.... :evil::evil::evil::evil:

Αυτά είναι για τις μαμάδες που έχουν την πολυτέλεια του χρόνου...Κι εγώ δεν την έχω ας πούμε... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: 'Όπως και εκατομμύρια άλλες γυναίκες... :roll::roll::roll::roll:

Μαρία χτυπα ξύλο μωρή... :o:o:o Όχι, δε μου έχουν κάνει ποτέ...Αλλά το φοβάμαι... :roll::roll: Οι δικές μου γίνονται κοτόπουλα ακόμα και με τα δέκατα... :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ μωρή τώρα σε διάβασα.... :shock::shock::shock::shock: Παίζει να κλείσουν το νοσοκομείο που δουλεύεις;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o Σοβαρά μιλάς;;Και τι θα γίνετε εσείς;;Και οι ένοικοι;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::(:(:(:(:(:(

Ξέρω ότι και με δέκατα κάνουν σπασμούς..Αχ δεν μπορώ ούτε να το συζητάω..Με πιάνει η καρδιά μου... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Αφρο απαράδεκτη η γιαγιά.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Με ποια λογική στο έκαψε;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted: Συγγνώμη κιόλας αλλά αν μου το έκανε εμένα, θα την είχε πάρει ο διάολος... :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η γιαγιά ήταν και 80 + αι δεν γνώριζε οτι ήταν δανικο ...ετσι σκευτηκε με το κεφάλι της ετσι έπραξε δεν ειχε γνώσεις για παιδαγωγικης ...αλλα εκείνη?

καλά δεν παίρνω και όρκο αν στην μέση της χρονιάς μου έδωσε, θυμάμαι έντονα οτι ειχε θυμώσει πολύ και δεν μου εδεινε ......αλλα θυμάμαι λίγο οτι ξανά πήρα κάποια στιγμή ....αλλα πολύ αμιδρα αυτο σαν όνειρο και δεν είμαι σίγουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερε βιασυνες να κλείσουν πανεπιστήμια, νοσοκομεία και σχολεία...

που θα πάνε Γωγώ? Σπίτι τους που αλλού? Όπου πάνε και οι υπόλοιποι

στα διαλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αφρο δεν έχει να κάνει με γνώσεις παιδαγωγικής και με το αν ήταν δανεικό το βιβλίο....Με ποια λογική το έκαψε;;;;;Για ποιο λόγο;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Καλά και η δασκάλα βλαμένη, αλλά οκ.... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τη μαλακια την εκανε η δασκαλα ρε

η γιαγιά τι να ξερε? τετοιες μεθόδους χρησιμοποιούσαν παλιά στα παιδιά οι περισσότεροι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο δρομο θα βρεθουμε ολοι!

δυστηχως Γωγω θα κλεισουν πολλα και νοσοκομεια...τα οργανογραμματα εχουν υπογραφει μονο για 3 μηνες και με μειωμενες κλινες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλαρες μου!!

Περαστικα σε οσους ειναι αρρωστοι!

Μαρακι χρονια σου πολλα!Οτι επιθυμεις και να χαιρεστε ο ενας τον αλλον στην γ@μ@τη οικογ. σου! :D:D

Σας διαβαζω,κυριως οταν τρωω!Ισως γι'αυτο δεν μπορω να συμμετεχω και να γραψω... :oops:

Μη φανταστειτε πως διαβαζω πολυ...οσο πρεπει θα ελεγα...

Με μετεφεραν στο αλλο τμημα (prof.B)που ειναι πολυ πιο ανεβασμενο το επιπεδο...νομιζω μου κανει καλο κ ας πελαγωνω λιγο!Αναγκαστικα αλλαζω κ ωρα στο γυμναστηριο οποτε αντιο αερομπικ....!θα κανω αλλου ειδους γυμναστ.

Σας φιλω ολες!μου ελειψε η παρεα σας εδω! :D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...τι κανετε?

γωγω κ εγω φοβαμαι τους σπασμους....δεν ξερω αν το εχω ξαναγραψει αυτο...ο αδελφος μου κ η αδελφη μου ειχαν πυρετ.σπασμους....να φανταστειτε η αδελφη μου μια φορα εκανε 12 σπασμους συνεχωμενους....ηταν στο ασθενοφορο απο τα τρικαλα για την αθηνα....οση ωρα εκαναν να την φερουν τοση ωρα εκανε σπασμους (τοτε θυμαμαι που μυριζα τα ρουχακια της γιατι νομιζα οτι θα χαναμε το μωρο μας...αλλα ευτυχως ο θεος ηταν μαζι της,τωρα ειναι 25 κ εχει 2γιους)....της κρατησαν μεχρι 2-3χρονων αν θυμαμαι καλα....του αδλεφου μου ηταν χαλια κατασταση...μολις εκανε 37,5 αμεσως παθαινε κριση...12χρονων σταματησαν...θυμαμαιι πως ετρεμε η μαμα μου οταν θα σταματουσε το φαρμακο....επισης θυμαμαι που τον κρατουσα αγκαλια μεχρι να ετοιμασει την βαλιτσα η μαμα μου για να φυγει για νοσοκομειο.....θυμαμαι επισης μια φορα που εφυγε με παντοφλες....ασχημη εμπειρια...εντωμεταξυ οταν εφυγε για σπουδες η μαμα μου φοβοταν μην κανει πυρετο κ παθει τιποτα..αλλα ολα οκ ηταν επειδη ηταν μικρος....

την πρωτη φορα που εκανε πυρετο ο γιος μου ενα 37,8 φοβηθηκα πολυ....τωρα ειμαι λιγο πιο χαλαρη...εμενα κ τα δυο μολις κανουν 37,5 υποφερουν....ο μεγαλος εχει κανει μεχρι 39,3 η μικρη μεχρι 39....οταν αρρωσταινουν παντως κοιμαμαι μαζι τους...δηλαδη δεν κοιμαμαι απλα καθομαι διπλα τους το βραδυ :lol:

αφροδιτη κ η γιαγια κ η δασκαλα απαραδεκτες για μενα....αντε κ το εκαψε η γιαγια η δασκαλα γιατι δεν σε ακουσε...απορω

πηρα τα γυαλια μου...με ζαλιζουν..ελπιζω να ειναι επειδη δεν τα εχω συνηθισει ακομα....

εγω δεν πιστευω σε εναλλακτικες.....δεν ειμαι υπερ των φαρμακων αλλα οταν πρεπει γιατι υπαρχει σοβαρος λογος ειμαι υπερ....ο γιος μου δεν εχει παρει ποτε αντιβιωση..ουτε σιροπι δηλαδη δεν χρειαστηκε....η μικρη πηρε δυο φορες αντιβιωση γιατι μου εκανε ωτιτιδες....αν ξαναπαθει ωτιτιδα θα την παω αμεσως Ω.Ρ.Λ κ οχι μονο παιδιατρο οπως την πηγαινω....απλα να τσεκαρω....

εγω εχω παρει του κοσμο την αντιβιωση...σε ενεσιμη μορφη....ολο με πνευμονιες ημουν :lol: τωρα αν εξαιρεσουμε τα χειρουργεια που εκανα κ εχω παρει εχω να αρρωστησω απο τα 16 μου κ ειμαι 32....

εγω σιδηρο στην πρωτη μου εγκυμοσυνη πηρα στον 6ο μηνα...εκανα καθε μηνα εξετασεις κ ειχα καλο αιματοκριτη,.....μεχρι τελος τιποτα αλλο δεν πηρα....

στην μπεμπα απο την 18η εβδομαδα αρχισα σιδηρο κ ασβεστιο....φιλισιν το επερνα απο τοτε που ειχα κανει εκεινη την διακοπη....κ μαγνησιο αρχισα πολυ νωρις γιατι ειχα πολλες κραμπες κ συσπασεις...επισης δεν ξεχνουσα να τα παρω γιατι πονουσα πολυ μετα...

μαρια χρονια πολλα...να τα εκατοστησεις...να σε χαιρεται η οικογεν=εια σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς εδω καλά ...ο Π δεν έχει κανει κακα ακόμα να δω.

ο Μ πήγε σχολείο.

Λέω να πάω μια βόλτα σήμερα .....θέλω να κατεβώ κέντρο αλλα η μαύρη αλήθεια είναι οτι φοβάμαι ....δεν ξέρω τι μπορεί να γίνει απο μέρα σε μέρα και απο ωρα σε ωρα εκει ....

Μπορεί να πάμε πειραιά για βόλτα.

Χθές έκανα παραγγελιά τούς μύθους του αισώπου αποτην κάρμεν ρουγκερη για τον Μ ,έχει και σιντι μεσα με την αφήγηση και τα τραγούδια απο την παράσταση. Οππαιδοψυχ μου ειπαι τότε να του διαβάζω και πιο άπλα Παραμύθι και οχι μόνο τριβιζα ...καλός και αυτός πολύ καλός αλλα να μπορεί να πει ο Μ μια ιστορία με αρχη μέση και τελος . Είναι δύσκολο να θυμάσαι τα παραμύθια του τριβιζα στην ηλικία του και να τα λεει. Ετσι πήρα τον αισωπο γιατι είναι και διδακτικά και γιατι δεν πολύ χωνεύω τα άλλα. Τελος του άρεσε πολύ ο λαγός και η χελώνα που είδε στο θέατρο της κάρμεν. Είδε χθές διαφήμιση στην τηλεωραση και μου έλεγε "ήμουν. Και εγω εκει! " "ήταν άνθρωποι μαμά οχι ζώα " χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου έχει κανει πολύ εντύπωση που ο Π δεν κλαίει όταν είναι άρρωστος ...σπάνια κλαίει ...αν δεν τον θηλασω και γυρίσω πλάτη και όταν παιζει με τον Μ ....τόσο εμετό πέρασε τόσο τσιρλιπιπι και κιχ δεν έβγαλε το πουλάκι μου.

Τι άλλο ...α πυρετικοι σπασμοί δεν είχα ποτέ ούτε έχω δει ...και ευχομαι ποτέ να μην δω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημ`ερα σας :x

Αφρο :o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

καλ`α η δασκαλα πολυ γιουχου!!! :shock::shock::shock:

μα ειναι δυνατον να σε τιμωρησει!!! ενα μικρο παιδακι που δεν εφταιγε σε τιποτα!!!

ενα μικρο και γλυκουτσικο παιδακι με κοτσιδακια! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

η γιαγια οκ, δεν ηξερε.....πρωτον η ηλικια και δευτερον σιγα μην ηξερε τι ειδους τιμωρια να επιβαλει!!!

ισως μαλιστα να σκεφτηκε οτι ειναι καλυτερο απο τον ατην χτυπησει!!!

το φταιξιμο ειναι της δασκαλας!!! που παιδαγωγικη την βρηκα!!! :P:P

Χρυσανθη διαβασα το ποστ σου και εμεινα ετσι :o:o:o:o

μεγεια τα γυαλια :D

θα τα συνηθισεις!!! ;)

Γωγ`ω `οταν τα παιδια σου πανε δημοτικο και γυριζεις απο την δουλεια, τι να παιξεις! σιγουρα θα ασχοληθεις με τα μαθηματα, εκτος και πανε ολοημερο και τα κανουν εκει ;) .........αλλα εσυ εχεις και τη πεθερα που θα τα βοηθαει!!! ;)

αλλα ειναι γεγονος οτι οι εργασιες στο σπιτι χρειαζονται, αφου δεν γινονται στο σχολειο!!! :roll::roll:

συμπεθερα...και η Μ-Ι εχει το δικο της ρυθμο...που δεν τον αλλαζει για κανενα λογο...

το τελειο ζευγαρι θα ειναι!...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ειναι γεγονος .......και αν σου πω οτι μιλαει ασταματητα ? :roll::roll:

αφού και μόνος του να είναι αν δεν μιλάει θα τραγοουδάει :o:o:o:o:o

πάντα μα πάντα ακούγεται η φωνή του!!! :? εκτ΄ςο και βλέπει τιβι κάτι που του αρέσει!!! :?

Αφρο γιατί πήρες την πρωτιά μου? :-w:-w:lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστ. τι είδους γυμναστική εννοείς? :P:P:P

Αφρο ο Π. θα έμοιασε σε σένα φαίνεται!!! ;)

-11 λέει ότι έχουμε έξω :o:o:o:o δλδ ζεστούλα :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...