Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι με ρωτάς μαρή και με νευριαζεις! Αφου είπα δεν ξέρω γιατι έχω νεύρα! :lol: μαλλον απο την απόφαση ....οχι οτι δεν το περίμενα και δεν το ήθελα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε μη κανεις και εσυ!!!!!

χαχα..ναι ναι ξερω ειναι αδυνατον να μη κανεις...

και εγω εχω πολλες..να δω ποτε θα τις κανω..

εχω λιγο σηδερο μερικα πλυντηρια

Αφρο μη στεναχωριεσαι ρε...

εκανε μια φιλη μου στην κορη της λογοθεραπιες..

μια χαρα το παιδιακι...παραστατηρια ηταν στην παρελαση αριστουχα μαθητρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο τι σου είπε η ψυχολόγος???

καλέ σιγά το πράμα η λογοθεραπεία!!! ξέρει ςπόσα παιδάκια κάνουν? δεν είναι κακό....βοηθάς το παιδί έτσι ώστε στο δημοτικό να μην έχει πρόβλημα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα ναι ρε ξένο σπίτι και τους είπε τέλος το πάρτυ στα σπίτια σας τώρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφού να φανταστείτε η γυναίκα έγραψε γράμμα στον δήμαρχο (βασικά είναι χωριό εκεί που μένουν) να κλείσει έναν δρόμο γιατί περνούν πολλά αυτοκίνητα και τους ενοχλούν!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol:

συμπεθέρα έτσι ακριβώς, ο άντρας δεν έχει καθόλου άποψη τίποτα, δύναμη να πει "όχι"....αλλά και για την δική του κατάσταση ευθύνονται, πιστεύω, οι γονείς του.... δλδ όταν ήταν μικρός δεν του ανέβασαν ποτέ την αυτοπεποίθηση, πάντα του έλεγαν ότι δεν θα τα καταφέρει, δεν είναι ικανός και τα έκαναν εκείνοι αντ΄αυτού!!! :?:? απέκτησε ψυχολογικό πρόβλημα με τις εξετάσεις και στο τέλος όταν ήταν να δώσει εξετάσεις για το απολυτήριο δεν έδωσε γιατί δεν μπορούσε ψυχολογικά να πάρει μέρος!!! :?

Χρύσα βγήκαν τα αποτελέσματα της βιοψίας της μαμάς σου? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είπα οτι είναι κακό ούτε στεναχωριεμαι, ισα ισα που αν μου έλεγε οτι δεν χρειάζεται θα πηγενα και αλλού γιατι εγω σαν μανα που τον βλέπω καλύτερα ξέρω οτι χρειάζεται.

Δεν ξέρω ....άπλα ει.αι η επιβεβαίωση και οτι τωρα πρέπει να ψάξω να βρω κέντρο να πηγενοερχομαστε 2 φορές την ευδομαδα ..... και μρ νευριάζει ο Μ που δεν με ακούει εμένα καθόλου! Είτε τον διορθώνω είτε οχι Ενα και το αυτο. Αν με άκουγε δεν θα τρέχαμε ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε τι να κανουμε ρ Αφρο...ετσι ειανι θα τρεξεςι λιγακη...

Κοιτα αργυρω αφου ειναι ετσι και οι δυο τους..ΟΚ ας μενουν καπου απομονομενα..αφου τους αρεσει τι να κανουμε..

τα παιδι αομως πρεπει να τα αφισουν να δουν και αλλες πλευρες και να αποφασισουν αν τους αρεσει η οχι αυτος ο τροπος ζωης..

δενε ιναι οτι τους αρεσει η κλασσικη μουσικη και τα κατευθυνουν να τους αρεσει και εκεινους..αλλα ειανι ζωη...τεσπα...

Αυτη την ευδομαδα θα βγει η ιστολογικη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια...

πανω σε αυτο που ειπε η Αφρο...

οταν τα παιδια σας λενε οτι δεν μπορουν να κανουν κατι..πως τους βοηθατε να ...μπορεσουν..

πχ ενα διαστημα ο Χ μια χαρα τα ευγαζε τα ρουχα του...

τωρα τελευταια εχει γινε λιγο τεμπελακος ...

και θελω να ξαναγινει οπως ηταν για να μαθει και να ντυνετε πια...

πχ του λεω ελα αγορι μου βγαλε τα ρουχ ανα κανουμε μπανιο..

λεει δεν μπολω...τον βοηθαω αλλα βλεπω πως δεν το κανει επιτιδες και οντως δυσκολευετε να βγαλει κυριως τη μπλουζα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο στην λογοθεραπεύτρια θα τα λέει μια χαρά, θα δεις....και εγώ πολλές φορές διορθώνω τον Λ. στα ελληνικά και εκείνος πάλι τα ίδια, π.χ πηγαίναμε να πάρουμε την Ρ. και στο δρόμο μου έλεγε διάφορα και σε μια πρόταση χρησιμοποίησε γερμ. λέξη, του λέω "εννοείς τάδε" στα ελληνικά, επαναλαμβάνει την λέξη στα ελληνικά και μετά από 1 λεπτό ακριβώς κάνει πρόταση με την ίδια λέξη στα γερμανικά πάλι :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

δλδ ο Λ. επειδή θέλει να πει αυτό που θέλει δεν δίνει προσοχή στην διόρθωση που του κάνω....από το ένα αυτί μπαίνει από το άλλο βγαίνει......τον σταματώ λοιπόν και του λέω "πρόσεξέ με, αν δεν το διορθώσεις και δεν το μάθεις στα ελληνικά όπως σου λέω, τότε δεν θα μπορείς να μιλάς μαζί μου, την μαμά σου, παρά μόνο με τον μπαμπα" .... από τότε έχει βελτιωθεί! ;) ....

ενώ η Ρ. κατευθείαν το περνάει στον σκληρό δίσκο του εγκεφάλου της!!! ;):roll::roll:

σε αυτό που λες Χρύσα συνήθως λέω στην Ρ. "πώς δεν μπορείς?, φυσικά και μπορείς" και της δείχνω πώς να βγάλει την μπλούζα....ένα ένα το χεράκι κ.λπ,....μάλλον έδειχνα γιατί τώρα ξέρει πια!! :roll::roll:

Ιουλία, ήθελα να σου πω και όλο ξεχνάω, είδες το λινκ που έβαλε η Αφρο και η Έλενα στο φέισμπουκ? για το μόνιμο ή ημιμόνιμο μανικιούρ, που είναι βλαβερό και μπορεί να προκαλέσει καρκίνο του δέρματος? :(:(:( στο λέω γιατί είχε πει ότι σκεφτόσουν να κάνεις....πρόσεξέ το λίγο :!::!::!::!:

επίσης τι θα πει μόνιμο μανικιούρο? αφιού τα νύχια μεγαλώνουν και τα κόβεις :?

καλά αποτελέσματα χρύσα....να μας πεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα στον διαγωνισμό που πήρες μέρος απο το φαρμακείο έχει το πρωιον που μου έκανε πρόβλημα στα μάτια. Χαχαχαχα

Τι να σου πω ....εγω του λέω "καντο μπορείς αν δεν προσπαθησεις δεν θα μπορεσεις ποτέ. " αλλα μπλούζα δεν βγάζει μόνο τα χέρια καταφέρνει, αλλα τουαλέτα πια εδώ σπίτι πάει μόνος του για πιπι, βγάζει παντελόνι βρακακι κάθεται τα κανει μετα τα βάζει και πλένει χέρια μόνος του

Ξέχασα να πω οτι σκουπίζει και την τσουτσου χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο η ψυχολ. δεν σου συνέστησε κέντρο? ή ρώτα τον παιδίατρο!!! ;)

τι όμορφη μέρα ούτε μπουφάν, τίποτα! [smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif]

θα ήθελα να είχα ένα κάμπριο αμάξι τώρα, να οδηγούσα με ωραία μουσικούλα :D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ να σε διωρθωσω Ο ψυχολόγος, μεγάλος και με μουστάκι. :lol:

Κοίτα απο οτι ξέρω δεν κανει συστινουν κάποιον ιδιωτη, όσο για συστάσεις έχω αλλα είναι μακριά και εγω θέλω πιο κοντά στο σπίτι για να μπορώ να πάω μόνη μου και με το μωρό.

έχω βρει 4 -5 κοντά μου, θα δω πως θα μάθω για αυτους η αν θα πάρω τηλ σε ολα για να τούς δω απο κοντά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro με έσκιασες (ή σκιάχτηκα) όταν το διάβασα ρε μεγάλο και με μουστάκι :lol::lol::lol::lol::lol:

και πώς θ αβγάλεις συμπέρασμα αν κάνουν καλή δουελιά ή όχι? συνήθως με συστάσεις γίνεται.....κάποιος έχει πάει και είναι ευχαριστημένος κ.λπ!!!

Χρύσα εγώ τον λυπάμαι τον καημένο, δεν έχει την δύναμη να πει όχι....να φανταστείς ότι έρχεται στο σπίτι μας για καφέ (αυτή δεν έρχεται πια) γιατί του αρέσει ο καφές που κάνει η μαχή μας....και παέι στο σπίτι του και λέει στην γυναίκα του να αγοράσουν και αυτοί τέτοια μηχανή και εκείνη του απαντάει "τέτοια μοντέρνα παραγματα δεν θα μπουν ποτέ στο σπίτι μας"!!! :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω αυτη ειναι...πως να την πω...στον κοσμο της μαλλον..τελοσπαντω...αυτους απο που τους ξερετε καλε? η κορη καλα θα κανει να τα παρει και να φυγει τα 20.000...αφου κανεις δεν την θελει εκει οπως λες αντρας ας κανει μια νεα αρχη..αρε τι εχει να γινει εκει που θα παειιιιιιιιιι ολα τα απωθημενα θα βγαλει η θα φαει γερο δουλεμα απο κανεναν ετσι αβγαλτη που ειναι...

αφρο τοσο μικρος λογοθεραπειες?στα νηπια δεν κρινουνε εαν χρειαζεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την αγαπω!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μου εκανε το παιδι καλα...τον εμαθε να τρωει απο ολα...(λαχανικα κτλ)οτι ειπε εγινε..και με τον μικρο ητανε πολυ καλη και ο μικρος την αγαπαει πολυ...αμα της πας κοντρα ομως μαυρο φιδι που σε εφαγε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: τι την θες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro και εγω νομιζω ειναι μικρος για λογοθεραπειες!

τα ναηψια μου εκαναν οταν ηταν νηπιο!

τωρα θα δει και τον 3ο γιατι και αυτος χρειαζεται!

πολυ γελασα που την σκουπιζει!

η Μ-Ι χθες μου λεει "μαμα το σχολειο ειναι φτωχο...δεν εχει μωρομαντηλα ...μονο χαρτι"

και εγω λερωσα το βρακακι μου"

μα ποσο συχασιαρα ειναι...!

πηγα με τον Λεο να αγορασω καφεδακι...μα τι καλο παιδι που ειναι!

αυτο το παιδι ειναι αδικιμενο...μονο μια φορα το εχω παει κουνιες!

μα και αυτος ο καιρος δεν λεει να φτιαξει!

Χρυσα...εγω της λεω ¨ξεκινα και θα σε βοηθησω και εγω οπου δυσκολευτεις"

συμπεθερα...λογικο αυτο γι ατον γαμπρουλη μου....μα ποσες γλωσσες και αυτο το παιδι!

Νατασα.....που χανεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Ιατροςειπαι οτι ιδανικά ιναι απο 4,5 και μετα αλλα μου τις έδωσε γιατι μαλλον έκρινε η οτι χρειάζεται η οτι θα τα καταφέρει απο τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά αργυρούλα μου έχει ανέβει το αίμα στο κεφάλι μαυτά που περιγράφεις! Μακάρι να ξεφύγουν τα παιδιά και να μην ξαναπατήσουν στο σπίτι τους!

Βενετία αλήθεια;;;; Μου έκανε πολύ άσχημη εντύπωση στο συνέδριο στην ξάνθη. Της διέφυγαν σοβαρά πράγματα και παρουσίασε κάτο έρευνες και καλά για έγκυρες ενώ όλοι εκεί μέσα ξέραμε πως η εταιρεία που της έβγαλε ήταν πληρωμένη από εταιρείες γάλακτος.. Της έκανα 2-3 ερωτήσεις και μου απάντησε με γενικόλογα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βυκη ξέρω απο λογοθεραπεια έχω κανει εγω και ξέρω οτι την χρειάζεται. Ο γιατρός απο την αρχη ήταν πρός το οχι λόγο ηλικίας αλλα τις έδωσε ...για κάποιον λόγο. Δεν θα πάρω άλλη γνώμη φτανει αυτήν και η δική μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaa καλα νατασσα...κοιτα στην δικη μας περιπτωση την εια σαν θεο γιατι μονο αυτη εκανε το παιδι καλα..αλλα...οταν την ρωτησα για αμυγδαλογαλα μου ειπε οχι χωριςε να αιτιολογησει, οτνα την ρωτησα για γκαπς μου ειπε πως δεν στεκει επιστημονικα...και μου προτεινε εμπλουτισμενο γαλα για τον φιλιππο ομως της ειπα οχι..αυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...