Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

αργυρουλα για την περιπτωση που αναφερεις,αν δεν εχουμε ολοκληρωμενη εικονα..κ παλι δηλαδη.. :roll:

κ εμενα θα με ενοχλουσε π.χ. να του εκαννα κατηχηση για κατι,ΑΛΛΑ νομιζω πως αν εγω το εβλεπα χαλαρά κ λιγακι το διακωμωδουσα,αντι να πανικοβληθω...ε..θα του το περνουσα καπως ετσι κ εκεινου!

νομιζω πάντα!

επισης,σκεψου ενα παιδακι με ιταλους γονεις να μαθαινει το "κορόιδο μουσολίνι"..΄αστειο μεν..σοβαρο για τους γονεις δε..ειδικα αν τους το τραγουδαει κ σπιτι!! 8-)8-)8-)

βενακι κ εγω αν σηκωσω κ 10 φορες τον γιωργο,θακατουρησει,αλλα κ εγω ρε..αν μου πεις να παω τουαλετα χωρις να κατουριεμαι..κατι θ αβγαλω :oops:

το θεμα ειναι να κρατιεται..στις αρχες τον σηκωνα 2 φορες,μετα απο λιγο μονο 1!συνηθως 5-6 ωρες αφου εχει πεσει για υπνο..το πρωι ξυπναει κ παει μονος!

δοκιμασε να τον πηγαινεις 1 φορα μονο αλλα λιγο πιο αργα κ οχι 3!ισως πετυχει! ;) κ ο γιωργος,αν δε τον ξυπνησω,δε θα σηκωθει κ θα κατουρησει πανω του..μια κ μοναδικη φορα σηκωθηκε,πηγε κ ξανακοιμηθηκε μονος! :o κ προλαβα να χαρω..ε...εκεινο το βραδυ κατουρησε 3 φορες τα παντα! :evil::evil::evil::evil: ειχε πιει ενα λιτρο χυμο το απογευμα στον κουνιαδο μου κ δε μου το ειχαν πει!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βενη πολυ καλο που εισαι ευχαριστιμενη με τον παιδικο...

ελα ρε..εχει η Ευη τετοιες πιπιλε ςκαι κλιπ...

φαση εχουν..

εμενα μου αρεσουν αλλα μονο σαν εργο τεχνης..δε νομιζω να ειχ ακορη και να εβαζα...

πιο πολυ μου αρεσουν τα σταρακια με τις πετρες...

Αργυρω δεν ξερω τι να πω...

αυτο που για μας φενεται περιεργο μπορει για εκεινους να μην ειναι...

μπορει και να μη τους κοβει..

εδω εγω καθομαι σε αναμενα καρβουνα που στην τελικη ο Χ δεν εχει τιποτα..αλλα ειανι το σαρακι που σε τρωει ..

και εαν αυτοι ειχαν τιποτα δασκαλες σαν αυτες που ειχε ο Λ τι περιμενεις;;;;..

εδω κονταυαν να βγαλουν προβληματικο τον Λουκακο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα σταρακια ναι ωραια ειναι..οι πιπιλες.... :?:?:?:?

αργυρω δεδν εξρεις τι ζουνε εκει μεσα..και ποσο επιθετικο ειαν ιτο παιδι και εαν χρειαζεται οντως φαρμακα.. :? οκ το κακο το κανανε οι γονεις αλλα τωρα τι να γινει?να προσπαθουν να ασχοληθουν κατι που δεν θα βγαλει πλεον πουθενα νομιζω και να εινα ιεπιθετικο τοσο πολυ?? :?:?

για να λεει να στον στειλει να δεις κατι ξερει :roll::roll:

τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ ξέρουμε τι γίνεται στο σπίτι τους!!! :roll::roll:

αφού είναι φίλοι και ο άντρας τα λέει όλα στον άντρα μου!.....δεν ξέρω αν θυμάστε πρόκειται για την γυναίκα που θέλει να ζήσει όπως στο μικρό σπίτι στο λιβάδι....και δεν αφήνει τα παιδιά της να πάνε στην πόλη, όπως λέει, για να μην δουν πώς ζουν εκεί.....ήθελε η μεγάλη η κόρη να επισκεφθεί κάτι συγγενείς που μένουν σε μια μεγάλη πόλη και δνε την άφηνε!!! :o:o:o

το ίντερνετ στο σπίτι απαογορεύεται, μόνο μία ώρα την ημέρα και αυτό συγκεκριμένη ώρα....σε μας δεν έρχεται πλεον γιατί αγοράσαμε το αυτοκ. Α4!!! :o:o:shock::shock::shock: και μας είπε να μην πάμε σε αυτούς με αυτό το αμάξι!!! :o:o:o:o

και άλλα πολλά και πιο σημαντικά φυσικά!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε τοτε ειναι σαικο η μαμα..

βασικα ΟΚ..αφου εχει επιλεξει να ζησει με αυτον τον τροπο..

αλλα τα παιδια δε χρωστανε να ζουν και αυτα ετσι..

γι'αυτο και ειναι επιθετηκο..καταπιεζετε...

αν θες α ζησεις ετσι..θα πρπεει να πας σε πραγματικο σπιτι σε λιβαδι..μακρια απο τον κοσμο και τον πολιτισμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, θα σας διαβάσω μετα.

Πήγαμε παιδοψυχ και ναι χρειάζεται λογοθεραπιες και θα μας γράψει γύρω στην 12 τον μήνα για 6 μήνες αν κατάλαβα η αν θυμάμαι καλά ...σε 10 μέρες θα έχουμε το χαρτί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε;εμεις μια χαρα!πηγαμε χθες βολτουλα κεντρο οικογενειακως ωραια ηταν

που ημασταν οι 3μας δλδ,κατα τα αλλα τιποτις!μα να μν εχει μια εκδηλωση βρε παιδι μου!μια παρελαση;κατι στην αριστοτελους;μου φαινεται πολυ περιεγο!στο νησι γιορταζουν πολυ τις αποκριες,καθε μερα θα βρεις δραστηριοτητες κ μαλιστα κανουν 2 παρελασεις τις 2 τελευταιες κυριακες με αρματα,συμμετεχουν ολα τα σχολεια,γλυκα για τα παιδια χαμος!!α!!!!!!!!!!!του χρονου αποκριες ζακυνθο τελος!!!!!!!!!!!!!!!! 8-)8-):lol::lol:

αργυρω κριμα για τα παιδακια!αλλα βρε αργυρουλα να εχεις αγχος για τη γραντζουνια εσυ,κ να γινονται τετοια πραγματα κ να μν περνουν χαμπαρι!δλδ η προνοια εκει κοιτα μονο να μν ειναι χτυπημενο ενα παιδι;αν εχει περιεργη συμπεριφορα κτλ δν το ψαχνουν;μου κανει εντυπωση..

χρυσα χρονια πολλα!χρονια καλα να ζησετε ολοι μαζι με τα π[αιδακια σας παντα αγαπημενοι!

βικυ να χαιρεσαι τον πανεμορφο λεοοοοοοοο!να ειναι παντα γερος κ ευλογημενος!παντα χαμογελαστος!ειναι πολυ γλυκο μωρο,μακαρι να σας ξαναδουμε!

αφρο αντε ολα να πανε καλα!να μπειτε σε μια σειρα!γραψε νεοτερα φιλια

αργυρουλα το Α4τι σχεση εχει;

ιουλια παλι καλα τα πηρε κ εφυγε!εμεις τις εξετασεις για την επιτροπη κυριολεκτικα τις δικες του τις τακτοποιησε την προτελευταια μερα κ να μου λεει τι αγχωνεσαι το χω! :lol::lol::evil::evil:

τι καλα ο γιωργακης!κ περναει κ ευχαριστα η ωρα του κ συ πινεις καφεδακι με αλλες μαμαδες!ολα καλα!

αναστασια μου που εισαι καλε;τρως τρεξιμο με τα αγγλικα ε;αυτο που ειχες πει για την Α οταν κοιμαται ποσο σε καταλαβαινω κ δν ειναι καθολου γλυκαναλατο!ποσο μου αρεσει που κοιμομαστε μαζι! :oops::oops: κ μετα παραπονιεμαι η γαιδουρα....βαρατε με κ ας κλαιω :lol::lol:

νατασουλα που εισαι;χαθηκες!ολα καλα;φιλια σε ολες!

θου καλως τους δεχτηκες!να περασετε τελεια!για το θοδωρακο κ γω λεω να το πυπνας κ να τον βαζεις να κατουρταει....οχι πανα!ξερω δυσκολο αλλα ....νομιζω αν τον πηγαινεις για πιπι δν θα εχει τοσα ατυχηματα...για δοκιμασε!επισης για το ονειρο...το ξερεις οτι ολα θα πανε καλα κ με αυτο το μωρακι σου ε;λιγο αγχος νομιζω ολες το χουμε στις εγκυμοσυνες!ολα θα πανε καλα φιλια πολλα!

γωγουλα με το καλο το κρεβατι κ καλα βαψιματα :D αχ ποσο μαρεσουν ετσι οι δουλειες στο σπιτι οταν ειδικα ο λογος ειναι ο ερχομος ενος μωρου! :x

γιωτα πως ειστε;φιλια κ καλο κουραγιο!

φιλια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωή από ζήλεια γιατί έχουμε εμείς και αυτοί δεν έχουν....εμείς της πόλης, που τα έχουμε όλα :o:o:o:o:lol::lol::lol::lol: μη χειρότερα!!! :lol::lol::lol:

Χρύσα ψάχνουν σπίτι μακρυά στην μέση του πουθενά!!! :o:o για να καταλάβεις για να πας σε ΣΜ να θέλεις μία ωρα με το αυτοκίνητο!!!! :shock::shock::shock:

και βρήκαν ένα που ούτε γραμμή τηλεφώνου δεν είχε καλά καλά....κινητό φυσικά δεν λειτουργούσε εκεί!!! :roll::roll::roll:

αφού ρε συ με το που πληρώνεται ο άντρας πάνε και τα βγάζουν όλα από την τράπεζα και τα έχουν στο σπίτι.....κάρτες δεν χρειάζονται λένε.....και η κόρη η μεγάλη όταν θα γίνει (σε λίγους μήνες) 18 θα λάβει 20.000ε από τη νονά της που πέθανε πριν 3 χρόνια από λευχαιμία (είναι η αδελφή του μπαμπά της).....και η κόρη από τώρα σκέφτεται πού θα ταξιδέψει για να τα ξοδέψει :o:o:o:shock::shock::shock: και οι γονείς δεν λένε τίποτα, ας τα κάνει ότι θέλει.....η καημένη η νονά τα μάζευε πόσα χρόνια για να τα φάει η βαφτηστήρα σε ένα μήνα!!! :?:?

Αφρο οκ, όλα θα φτιάξουν μια χαρά! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω εχει αποθυμενα ρε συ η κοπελα..

μπορει να λεει οτι θελει να ταξηδεψει για να ξεφυγει απο τους γονεις της και να μην επιστρεψει ποτ επισω...

κοιτα δεν ξερω..

προσφατα - στα εξαμηνα- εμαθα οτι ο κουμπαρος μου θελει να παρει το μεγαλο του γιο και να φυγει στη Γεωργια να παει να εκτρεφει μελισσες πανω στα βουνα..

εριμια και πρωτπγονες συνθηκες..αλα ο γιος του ΘΕΛΕΙ να παει μαζι του..δεν του αρεσει εδω , αν και μεταξη μας οταν παει εκει οπου δεν θα εχειιντερνετ κινητα τηλεωραση και φυσικα psp- θα παρακαλαει να γυριζει..

θελει και το βαφτηστιρι μου να παιε μαζι τους..θελει λεει να καβαλαει αλογα..

εγω το αποδιδω σε μετατραυματικο στρες...

δεν ξερω τι τους σημβαινει..

για τα δικα μου δεδομενα ΟΚ δεν ειναι ωραιος αυτος ο τροπος..αλαλ ΟΚ..αν τους αρεσει..

δε πρεπει ομως - κατα τη γνωμη μου- να το μεταδιδουν στα παιδια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι :?

εν τω μεταξύ φταίνε και οι δύο και ίσως για μένα περισσότερο ο άντρας.....όταν παντρεύτηκαν τον πρώτο χρόνο ο καθένας ζούσε με τους γονείς του :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

έτσι συμβούλευσε ο πατέρας του άντρα.....και ο άντρας της αποψη δική του δεν έχει, ρωτάει πάντα τον πατέρα του....ε τόσα χρόνια να έχεις δίπλα σου και κάποιον χωρίς πρωτοβουλία και για κάθε τι να ρωτάει τον πατέρα του, δεν θέλει πολύ να χαλάσεις και εσύ!!! :?

έχει και κόμπλεξ κατωτερότητας επειδή είναι κοντός (1,59) και τι να σας λέω.....οι ιστορίες είναι ατέλειωτες......

δεν έπρεπε να κάνουν παιδιά....

Χρύσα η κόρη είπε ότι μόλις πατήσει τα 18 έφυγε από το σπίτι, για να γλυτώσει :?

τι τους αρέσει καλέ? μόνο στην μάνα αρέσει και ο άντρας επειδή δεν έχει και άλλη λύση συμβιβάσθηκε....τα παιδιά όχι....ήθελαν να μετακομίσουν στην Βόννη και εκείνη έλεγε όχι.....και τελικά ο άντρας τα κατέφερε και πήγαν σε ψυχολόγο και εκείνος είπε στον σύζυγο να πάνε οπωσδήποτε να μείνουν σε μια μεγάλη πόλη, είναι η μόνη θεραπεία-σοκ για την γυναίκα για να συνέλθει!!! :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κουκλες!!!

Βικυ να χαιρεστε τον κουκλο σας!!!

Σας διαβαζω συχνα αλλα δεν προλαβαινω να γραψω :oops::oops:

ειμαι κ λιγο αρρωστη,εχω και τα αγγικακλπ...

σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε οποτε η μεγαλη κορη θα φυγει...

οπως λεει η Αφρο ομως επειδη ειναι αβγαλτη ισος και να κινδυνευσει...

νομιζω οτι στην εποχη μας δεν μπορεις πλεων αν ζεις ετσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω αργυρουλα εγω δν τη βρηκα πουθενα ομως!κ κοβαμε βολτες κ πουθενα ειπαν θα ξεκινουσ ε απο πλατεια χρηματιστηεριου αλλα 7 ημασταν κατω αριστοτελους κ ρωτησα κατι μαγαζατορες κ μοπυ ειπαν οτι δν ηξεραν τπτ κ ουτε ειχαν κλεισει κανα δρομο για τη παρελαση...κ μου λεει οπ αντρας μου τι στο καλο απο τις καμαρες πανε; :lol::lol::lol::lol:

θα το ξαναδω!

καλα νομιζω την κοπελια οταν παρει τα λεφτα μν τον ειδατε τον παναη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω αυτο και να φυγω,.....εδω τα παιδια οταν γινουν 18 ετων βγαζουν διπλωμα οδηγησης....ε ειπε και αυτη να βγαλει και της ειπε η μανα της "οχι δεν χρειαζεται να ξερεις να οδηγεις" :o:o:o:o .....

μια μερα, ενα Σαββατο στη γειτονια κ`ατι `εφηβοι ειχαν παρτυ γενεθλιων στο γκαραζ του σπιτιου, 19.00 το απογευμα!!! ....ε αυτη ενοχληθηκε απο την μουσικη και ειπε στον αντρα της να παει να τους πει να σταματησουν.....παει και αυτος ο χαζος, μπαινει στο γκαραζ, σβηνει το στερεοφωνικο και τους λεει "το παρτυ μ`ολις τελειωσε να πατε σπιτια σας" :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock:

για τετοια τρελα μιλαμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na mai pali!

syμπεθερα...αν υπαρχει θεμα σε καποιο παιδι και ο γονιος αρνειται να το κατανοησει...του κανει πολυ μελυτερο κακο!

στα τοσα χρονια στο ψυχ. εχω πολυ αρωστημενες οικ. καταστασεις...

στο μεγαλυτερο ποσοοστο η μαμαδες ειναι πιο "αρρωστες" αλλα οι μπαμπαδες κανουν αυτο που περιγραφεις...ακολουθουν σιωπιλα!

Χρυσα ...μπα πιπιλα κρεμασμενη με χρυση καδενα βλεπεις εδω σε εμας..!

Ο λεο ειναι γυρω γυρω απο τη μηχανη παλι!

χαχαχχαχ π[λακα εχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ δουλευει ρε αυτο το πραγμα;;;;..

μπαταρια ηθελε;;;;

Α παναγιωψτα που εισε ρε να μιλησουμε για τραχαναδες..αλευρισιους και σταρενιους..

ηρθα διαβασμενη ρεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...