Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!


Recommended Posts

Κοριτσια τι θα λεγατε να βαζαμε ολες τις φωτογραφιες απο τα δεντρα μας;Ετσι για να μπουμε λιγο στο εορταστικο κλιμα.Κανω την αρχη εγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ntemi μου να σου ζησουνε........τι ωραια φωτογραφία..ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ....Το μωρό σου ειναι τελειο...εχει ενα βλεμμα.......να χαιρεσαι τα παιδακια σου κ τον αντρουλη σου. !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntemi μου να σου ζησουνε........τι ωραια φωτογραφία..ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ....Το μωρό σου ειναι τελειο...εχει ενα βλεμμα.......να χαιρεσαι τα παιδακια σου κ τον αντρουλη σου. !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ Η ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΡΙΑ. ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΤΣΑ. ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ Υ Π Ε Ρ Ο Χ Ο !ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ Η ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΡΙΑ. ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΤΣΑ. ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ Υ Π Ε Ρ Ο Χ Ο !ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΔΕ ΣΤΟΛΙΣΑ ΔΕΝΤΡΟ...:dry:

ΘΑ ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΩ ΟΜΩΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ...:woohoo:

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΑΣ. ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΟ 2009 ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙ ΟΛΕΣ ΜΕ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!:)

ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΔΕ ΣΤΟΛΙΣΑ ΔΕΝΤΡΟ...:dry:

ΘΑ ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΩ ΟΜΩΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ...:woohoo:

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΑΣ. ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΟ 2009 ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙ ΟΛΕΣ ΜΕ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!:)

ΦΙΛΑΚΙΑ:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...