Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

χαχ χα α!μαρια!καταρχας,η ντορετα μου αρεσει πολυ!

ΑΛΛΑ...πώς τα προλαβαινει..

θυμαμαι τη δηλωση της μενεγακη εδω κ χρονια"δε μετρα ο ποσοτικος,αλλα ο ποιοτικος χρονος με τα παιδια σου" :shock::shock::shock:

ε ναι............κ εγω με τοσα λεφτα..ενα ποιοτικο δυωρακι τα σ.κ. θα το θεωρουσα αρκετο!!αντε μη βρισω τωρα! :twisted::twisted::twisted::twisted:

κ αυτη υποθετω καπως ετσι θα το εννοει..ποιοτικα ρε! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι, αν έχεις κάποιον να σου μαγειρεύει, να σου καθαρίζει, να πηγαινοφέρνει τα παιδιά στο σχολείο, να τα "διαβάζει", να τα καθαρίζει....ε τότε θα έχεις ποιοτικό χρονο μαζί τους, χαίρω πολύ!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

ποια είναι αυτή η Ντορέτα? :roll::roll::roll:

α! ναι Θούλη πολύ ωραία τικεράκια :D;)

Ιουλία 3ο??? :o:o:o:o:o:o πήρες φόρα :P:P

ρε συ μάθε εσύ το φύλο, πες το σε μας και μην το λες στους άλλους :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία, ναι ρε βαρύ, αλλά πήρα το μικρό τα 30ml μόνο :lol::lol::lol: έτσι ώστε την επόμενη φορά να πάρω το δικό μου πάλι!!! ;)

κορίτσια ήμουν 1,5 ώρα στο τμήμα των καλλυντικών :D:D:D τι ωραία που ήταν :D:D;)

τα κοίταξα όλα :D:D

Μαρία δεν βρήκα κεραστας....θα πάω και σε ένα άλλο, αλλά μήπως τα πουλάνε μόνο στα κομμωτήρια? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει βρε αργυρω..αλλα τωρα δεν προλαβαινω..το ειπα ηδη..

στο επομενο!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γενικα..δεν ξερω τί με εχει πιασει..αλλα ο,τι κ αν ειναι,ελπιζω να μη με αφησει ποτε!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ο χ. σταυροκοπιεται καθε μερα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

η ντορετα ειναι η νικητρια του dancing with the stars φετος!ειναι κ ηθοποιος!κ ομορφη κοπελα!2 ή 3 παιδια εχει νομιζω..νομιζω 3!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θούλη κοιτα

θα πεις στο γιατρό να σου γράψει το φυλο σε ενα χαρτι και να το βαλει σε ενα φάκελο

θα πας στο ζαχαροπλάστη θα αφήσεις το φακελο και θα του πεις να σου κανει μια τούρτα με το παντεσπάνι αναλόγως του φύλου (ροζ ή γαλάζιο). Θα παρεις την τούρτα την αλλη μερα, θα κάνετε οικογειακή σύναξη και θα κόψετε την τούρτα! Κι έτσι θα αποκαλυφθεί το φύλο ;) Μετα υα αγκαλιαστείτε με τον Α και θα κλαίτε από χαρα... :mrgreen:

Αμερικανιά στο φουλ

αν και εγω νομίζω αγόρι εχεις

δε σε φανταζομαι με κοριτσι

ναι μονο στα κομμωτηρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε μαρια..ομορφη ειναι η κοπελα..κ σωματαρα εχει..να,τωρα θα κανουμε την αργυρω να την γκουγκλαρει!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θου για αυτο σου λεω..μη μαθεις φυλο!!!!να με ακους εμενα!!!! 8-)8-)8-)8-)8-)8-) αχ..δε μου εκοβε να σε ακουγα εγω πριν παω για αυχενικη;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! Αφρο εκεί από όπου αγόρασα το άρωμα σήμερα, είχαμε μια φίλη που δούλευε εκεί στο τμήμα καλλυντικών και κάθε φορά που πηγαίναμε μας γέμιζε με δειγματάκια :D:D:D:D

εγώ εκείνη την περίοδο χρησιμοποιούσα τα σισέϊντο και είχα γεμίσει με δείγματα από τα σισέιντο!!! :D

μας είχε πει, λοιπόν, ότι έχουν πολλά δειγματάκια και τα έχουν για τους πελάτες και για τους εαυτούς τους και στο τέλος του μήνα ό,τι έχει μείνει το πετάνε διότι αυτά λήγουν κιόλας.....αν δεν τα χρησιμοποιήσεις σε ορισμένο διάστημα χαλάνε :?

Ιουλία θα την γκουγκλάρω αύριο γιατί τώρα δεν έχω χρόνο :roll::roll:

πάντως ακόμη και ένα 8ωρο να εργάζεσαι τόοοοοσο χρόνο για τα παιδιά δεν έχεις!!

παραδοσιακή μητέρα :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 παιδιά έχει και είναι άσχημη

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

..να,τωρα θα κανουμε την αργυρω να την γκουγκλαρει!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

γκουγκλαρα τελικά :mrgreen::mrgreen::mrgreen:8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας :x

Αναστ. καλή τύχη με την δουλειά, να μας πεις όταν όλα είναι στον σωστό δρόμο ;)

και εγώ μια δουλειά θέλω :?

Μαρία δεν το είδα αυτό το άρωμα, την επόμενη φορά θα το κοιτάξω....έχει μυρωδιά σαν της ελιξίρ? :?

δεν μου αρέσει το ελιξιρ καθόλου! :roll:

πίνω καφεδάκι, το πρώτο μου με ησυχία.....βασικά και το 2ο με ησυχία το πίνω :P

Αφρο πώς πάει η γυμναστική? :)

Θούλη καλό υπέρηχο σήμερα ;)

κανένα νέο από την μαμά της Χρύσας? Συμπεθέρα? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία γενεθλιάζεσαι σήμερα????? :D

Χρόνια σου πολλά και ευτυχισμένα, πάντα με καλή διάθεση, με χαμόγελο, δυναμική, δημιουργική και με το καλό το μπεμπάκι να έρθει στην οικογένειά σας :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Εγω δεν πίνω καφεδάκι, με έχει απαγάγει ο Π και με θέλει μαζι του στο παιδικό για να παίξουμε με τα πλειμομπιλ ....κρυωνεινστο σαλόνι το καφεδάκι ....

Καλά αργυρώ πάει ...κανένα γραμμαριο δεν βλέπω να χάνω κολλημένη στο 66,6 η ζυγαριά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!! :D:D

πάω να φτιαξω το πρωτο καφεδακι των 32ων χρόνων μου!! :D:D

αργυρουλα ευχαριστω!!

αφρο καλο πλειμομπιλοπαιχνιδι!! 8-)8-)8-)8-) γιατι δεν παιρνεις το καφεδακι μαζι στο παιδικο;;; :idea::idea::idea:

καλη μερα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!!

σήμερα είμαι στο γραφείο!

χτες στο μπαλέτο ρωτάνε τη Φ γιατί δεν πήγε σχολείο και λέει "Εχουμε καταληψία" :lol::lol::lol::lol::lol:

Μας έφερε ο Γ και τις 3 και πήγε για τις καθιερωμένες ιατρικές εξετάσεις στο στρατιωτικό.

Σήμερα δεν ξέρω τι ώρα θα καταλήξω σπίτι...

Αργυρώ όχι δεν είναι σαν το ελιξιρ είναι πολύ ωραίο..Εμένα μου αρέσει δλδ..

Κοίταξε και λίγο στο ιντερνετ για προϊόντα Κερασταζ αν θέλεις..Εγώ από e-shop τα πήρα

Ιουλία :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Χρόνια Πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία χρονια σου πολλά!!!

Μαρία φαντάζομαι τι θα σκευτηκαν οι δασκάλες του μπαλετου! Χαχαχαχα

Βυκη πες κανένα γεια σε βλέπω που μπαίνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Ιουλιακι μου χρονια σου πολλα!Να σε χαιρομαστε!Οτι επιθυμεις και με το καλο το μπεμπακι σου!! :D

Φιλια σε ολες θα τα πουμε αργοτερα! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας......

ιουλια χρονια σου πολλα και καλα....να τα χιλιασεις και με το καλο το μπεμπακι σου :x:x:x:x:x:x:x

δε σας εχω διαβασει......

τι εγινε με τη μαμα της σες;;;;

εμεις για μια ακομα φορα χαλια.....εχω απο χθες το βραδυ τη μικρη με πυρετο.....40,4....εφτασε......ουφφφφ και εγω χαλια παλι με ζαλαδες...τελικα ολα ψυχωσοματικα ειναι :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακι!!χρονια πολλα κ στον συγκατοικο!! :D:D:D:D:D8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

θα ευχηθω ο,τι κ περσι!να σας χαιρεται κ να χτυπα το κεφαλι του καθε μερα στον τοιχο για οσα εχασε,καθως εσεις θα λαμπετε ολο κ περισσοτερο!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααα!!!!! :D:D:D:D

Ιουλιαααααααα Χρονια Πολλα κουκλαρα μου!!Με το καλο το μωρακι σας!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Αφρο με τις σοκολατοπιτες δε χανονται τα γραμμαρια... :lol::lol::lol::lol:

Αναστασια και Αργυρουλα ευχομαι να βρειτε μια δουλεια που να σας ικανοποποιει πληρως σε ολους τους τομεις!!! :)

Χρυσα μου σε βλεπω μεσα..Τι κανει η μαμα σου???

Παω να σας διαβασω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε δεν έχω φαει τιποτα περίεργο ...μόνο πατατακια και πιτσα ...χαχαχαχα

Γιώτα δεν ξέρω τι να πω πια με τις τόσες αρρώστιες!! ...υπομονή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες…τι κανετε;;;;

Εμεις καλα..σας διαβαζα σποραδικα από το νοσοκομειο αλλα δεν μπορουσα να γραψω..

Αφρο την κιρεζ της σανταντζελικα να την παρεις μονο αν εχεις ξηρο και ταλαιπωριμενο δερμα..ειναι επανωρθωτικη- θρεπτικη κρεμα και αρκετα βαρια,…

Ουτε τη σερισιν κομπλεξ να παρεις..και αυτή είναι για πιο «γερασμενα» και ξηρα δερματα

Αν θες παντως δειγματα θα σου στειλω με το ταχυδρομειο..εχω μαζεμενς πολλες..

Προσφατα μου εδωσαν μια της νουξ…τι θεεικη μυρωδια ηταν εκεινη..μου θυμισε τη μαμα μου νεα…

Αν θες πες μου να κανω ένα φακελο να τις παρεις ταχυδρομικως…εχω παρα πολλα δειγματα και δεν θα τα χρισημοποισω

Τι τυπο δερμα εχεις;;;

Αρο νομιζω οτι μπορουν να σου πουν από το τηλεφωνο..της μαμας τις δωσανε στον μπαμπα μου.

Για τις λογοθεραπεις..ο Χ μιλαει πολύ καλα για την ηλικια του..θα ελεγα υπερβολικα καλα..ΑΛΛΑ..μιλαει πολύ γργορα μερικες φορες- βιαζετε..το πηρε από μενα- και δεν εκφερει καλα το Ρ…αλλα αυτους τους βλεπουν λογοθεραπευτες στον παιδικο και εκεινοι βαζουν χαρτακι στην τσαντα αν είναι κατι..

Τωρα νομιζω θα εχουν παλι πριν το πασχα

Μαρακι για το τεστ παπ…ξερεις υπαρχουν κεντρα που το κανουν δωρεανν…

Η Μαμα μου πχ εκανε στο κεντρο υγειας το δικο μας και ηταν δωρεαν…εκλεισα τωρα και στη θεια μου και την ξαδελφη μου…

Οδοντιατρο εμεις εχουμε παει τον Χ με το που εβγαλε λα τα δοντια..μια χαρα..του εδωσε ημερολογιο με τα μικροβια σε τερατακια και διαβαζαμε και τωρα μονος του τρεχει και λεει – μαμα εχω μικλοβοχ και βλομιχ στα δοντακια μου…χαχαχα

Μαδγα δενεισα στα καλα σου που είναι δωρεαν…και σε δημοσιο νοσκομειο να πς..πληρωνεις 5 ευρω σαν επισκεψη σε εξωτερικο ιατρειο

Παιδοοφθαλμιατρο είναι αν παμε τωρα ανοιξη..αλλα δενε χω ψαξει ακομα..Ιουλια μπορεις να μου στειλεις με πμ το ονομα του και το τηλεφωνο του..

Ε ποσο τσιμπιμενες τιμεςν να εχει πια..παιρνει πανω από 100;;;…εδώ για αλλα και αλλα δινουμε..

Ο μεγας παιρνει πλεων 70..αλλα η επανεξεταση δωρεαν..αλλα ξες κατι..χαλαλι..ειμαι τοσο ευχαριστιμενη μαζι του ως προς τις γνωσεις του και την αγωγη που μας εδινε κατά καιρους..που χαλαλι του

Ιουλιααα..επισης..χρονια πολλα.ρε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα την κιρεζ το τζελ είναι για κανονικά μηκτα δέρματα και για όλες της ηλικίες. Είναι για δέρματα με παναδες, σημάδια κτλ αναπλαθει. Δεν λέω μια άσπρη αλλα αυτήν http://www.pharmacy4u.gr/santangelica-k ... -6248.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μετα από αυτό το ευθυμο διαλλειμα

Να σας πω τα σοβαρα..

Η μαμα μου είναι ΟΚ..

Την πρωτη μερα την ημερα της επεμβασης ηταν χαλια..εκλεγε από τους πονους σχεδων ουρλιαζε..

Ευτυχως το προσωπικο του νοσοκομειο αψογοι παιδια..

Να μη τις ματιασω τις κοπελες..πολυ καλες ολες τους..

Την πρωτη νυχτα ηταν μαζι της μια φιλη της νοσοκομα στο επαγγελμα- είναι το βυσμα που εχω στο εδώ τρελοκομειο..χαχα…

Σαν εππαγελματιας ηταν ότι καλυτερο..χτες ημουν ολη μερα μεχρι αργα μαζι της..εννωειτε πως σηκωθηκε..πονουσε παλη ΟΚ αλλα περπατουσαμε..μια χαρα την λεω ισια περπατας..εδω πηγαινα σκημενη Γ..

Σημερα σηκωθηκε μονη της είναι καλυτερα..καθε μερα θα είναι και καλυτερα

Το μονο προβλημα είναι πως ανεβαζει πιεση..χτες ειχε 14,3, σημερα εχει 15,2..παιρνει τα χαπια της κανονικα αλλα…

Ευτυχως η κλινικη η γυναικολογικη είναι μικρη..εχουν όλα και όλα 3 δοματια τετρακλινα τα οποια δεν είναι καν όλα γεμματα..αλαλ είναι πολύ παλιο νοσοκομειο παιδια..

Μονο καλο το προσωπικό..

Χαλαλι τους τα 2 κουτια με αλμυρα και γλυκα

Μου εδειξαν τη μητρα και το ινωμυομα..παιδια..ειανι τοσο μικρη η μητρα μας..δεν το φανταζόμουν ποτε…

Ειχε και μια κυστη η οποια δεν φαινοταν στους υπερυχους ηταν εξω από τη μητρα

Αναμενουμε τα αποτελεσματα τις ιστολογικης τωρα..

Ο γιατρος ειχε στειλει τη βιοψια τραχιλου ως εξαιτερικα επειγουσα..εκεινο εδινα ότι τα κυτταρα στον τραχηλο ηταν προκαρκινικα..τωρα αναμενετε και η ιστολογικη τςη μυτρας η οποια ηταν εξαιρετικα παραμορφωμενη από πολλα μικρουτσικα ινωμυοματα μεσα..

Τελος παντων..ολα καλα..

Ευχαριστω γι ατα περαστικα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...