Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι ναι συμφωνω...με υγεια...

Νατασα ποια δικια σας βαφτηση καλε 19 μαιου;;;...ποιον θα βαφτισετε;;;;;

19 μαιου ειναι και η δικη μας!!!!

Και η ξαδελφη μου εχει κλεισει για 18..ανω μου ειχε πει να την κανει πιο αργα να ειμαι..τελικα δεν μπορουν οι νονοι..

δεν πειραζει υγεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα τι κάνετε? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Νατάσα Χρόνια Πολλά στην Ειρήνη [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif]

και μια υπέρχοχη εγκυμοσύνη, νομίζω δεν σου ευχήθηκα

Πως είστε κορίτσια? σας διαβάζω σχεδόν καθημερινά αλλά από τοκινητό δεν μπορώ να γράψω και στο γραφείο πλέον είμαι σπάνια, συνήθως είμαι εκτός

Πολλά άρρωστα μωράκια ρε γαμ@τ@ και στεναχωριέμαι :(:(:(:(:(:(

Πολλά περαστικά και γρήγορη ανάρρωση σε όλα τα παιδάκια μας.

Εμείς δόξα το Θεό είμαστε πολύ καλά από υγεία,

το πρόβλημά μου είναι οι πολλές ώρες δουλειάς και ότι δεν προλαβαίνω να δώ καθόλου τα παιδιά :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Να φανταστείται ότι δούλευα και την Κυριακή :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: δεν προλαβαίνω πλέον ούτε σούπερμαρκετ να πάω :o:o:o:o:o:o:o:o:o

Αργυρώ μου αρέσει πολύ η περούκα

Θέλω να πάρω στολή της Έλενας και δεν προλαβαίνω :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Θα συνεχίσω σε λίγο..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσααααα Χρόνια Πολλά ρε συ να χαίρεσαι την τσαπερδόνα σου :D:D:D:x:x:x

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

υγεία να έχει, να τρώει μόνο......βιολογικά :lol::lol::lol:

πάντα ευτυχισμένη και χαμογελαστή και κούκλα όπως είναι ;):x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα πολύ χάρηκα που σε διαβάζω και που είστε καλά..

Η δουλειά είναι δουλειά τι να κάνουμε... :?:?:? Μακάρι να ήταν όπως θέλαμε..

Μόλις αν'εβηκα από την ξαδέρφη -η οποία είναι στη δουλειά-

Είμαι πολύ χαρούμενη!!! :D:D:D:D Το νυφικό είναι καταπληκτικό και η κινεζούλα το έραψε ακριβώς το ίδιο :o

Μα απορώ πώς το καταφερε από τις φωτογραφίες :shock: Μιλάμε είναι το ίδιο νυφικό όπως το ζήτησε! Μας έμεινε μόνο το στένεμα στο μπούστο που εμείς το παραγγείλαμε με λίγο αέρα έτσι ώστε μια μοδίστρα να το φέρει ακριβώς στα ίσα. Μα πόσο χαρούμενη είναι!!! Ανυπομονώ να επιστρέψει να το δει και η ίδια που θα έχει αγωνία.. Πόσο θα χαρεί :D:D:D:D:D:D

Τελικά ομελέτα έχει το μενού σήμερα ;);););)

Νατάσα? Γιορτάζετε σήμερα?/ Χρόνια πολλά!!!! Να τη χαίρεστε :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας..δε διαβασα ακομα τιποτα..

νατασα χρονια πολλα στο ειρηνακι μας..να τη χαιρομαστε,,μα ποοοοοσο τη αγαπω κ το ξερεις :x:x:x:x:x:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοτάξιδο το τρενάκι με υγεία σε όλους τους επιβαίνοντες και τα παιδιά τους ;):x

καλή συνέχεια στις εγκυμονούσες.....καλή συνέχεια στις θηλάζουσες.....

ναι το ροζάκι μου πάει πολύ :lol::lol::lol::lol:

κανένας δεν είχε την περούκα μου και χθες τόοοοσος κόσμος, ημουν η μοναδική!! ;););)

Νατασούλα τόσες ώρες δουλειάς? τις πληρώνεσαι τουλάχιστον ή λέω χαζά? :roll::roll:

τα παιδιά καλά? :)

Μαρία μεγειά τα φορέματα :D

Ιουλία πώς ξέρεις ότι το εξόντωσες??? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ'αρεσει που εχω το ποστ ιτ με τα γεννεθλεια μπροστα μου...χαχαχ

τρομαρα μου!!!

Να τη χαιρεσαιιιιιιιι!!!!...

Νατασα φιλια ρε....αχ..δυσκολα τα πραγματα.. η Ελενα τι κανει;;;;

ο Μιχαλης;;;;

Αχ..Αφροδιτακι..ευχαριστω,..αλλα δε νομιζω να χασω οσα κιλα θελω..ειπαμε στοχος καταρχας ειναι να μη παχυνω κι'αλλο..μετα να χασω 5 κιλα..και μετα βλεπουμε...για να απανελθω στο προ γαμου σωμα μου..πρεπει να χασω ομως 12 κιλα...ισος και 15

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα να χαιρεσαι τη κουκλα σου :x:x:x:x:x@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};- [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιβιβάζομαι κι εγώ στο τρενάκι. λέω μια καλησπέρα και εύχομαι Χρόνια πολλά στο Ειρηνάκι μας... :x:x:x

Νατασάκι μας να το χαίρεσαι το κοριτσούδι σου το όμορφο... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Γερό και τυχερό να είναι, να καίει καρδιές... :x:x:x:x

Αφροοοο :o:o:o Ρε συ ήταν πολύ επικίνδυνο που βγήκες τέτοια ώρα στο δρόμο με το παιδί... :?:?:? Πωπωπωπω...Μα μωρή καθόλου μυαλό δεν έχεις;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βίκυ δεν το πιστεύω με την γκαντεμιά σας... :(:( Κανε ευχέλαιο ρε... :roll::roll::roll: Περαστικά σας... :x:x

Γιωτάκι ελπίζω να το περάσετε ξώφαλτσα αυτή τη φορά... :?:?:? Γαμιώντας σας πάει κι εσάς... :(:(:(

Χρύσα κανένα δε μου άρεσε..Ίσως το τελευταίο λίγο... :roll::roll::roll::roll:

Ρε Αρτζι σόρρυ αλλά δεν είναι για νονά το συγκεκριμένο φόρεμα... :?:? Πολύ δεύτερο... :roll::roll::roll: Το ραντάκι που έχει είναι σαν φανελάκι... :?:?:? Και η Χρύσα από όσο καταλαβαίνω έχει λευκή επιδερμίδα..Οπότε δε θα της ταιριάζει...Και ναι, είναι για κορμάρες...Είναι θεόστενο... :?:?:?

Μαράκι με το καλο να το φορέσει η κοπέλα το νυφικό.. :mrgreen::mrgreen: Χαίρομαι που είναι τέλειο... ;););)

Νατασούλα να μπαίνεις ρε να γράφεις ένα γεια... :x:x:x Φιλιά στα λουλούδια σου... :x:x

Αρτζι στο ντόπλερ κοιτάζεις πως τρέφεται το μωρό..Έτσι νομίζω... :roll::roll::roll: Αλλά ο γιατρός που πάω κάνει ό,τι και στη β επιπέδου... :roll::roll: Κοιτάζει τα πάντα... :roll::roll: Ελπίζω να μη με αγχώσει με κάτι πάλι... :?:?:?

Εγώ πολλή δουλειά... :(:(

Κανονικά την άλλη Πέμπτη πρέπει να σταματήσω... :roll::roll::roll: Αλλά θα το τραβήξω μεχρι 15 Μάρτη.. :roll::roll::roll: Ελπίζω να αντέξω... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε μπουμπου...δεν ειναι στενο το φορεμααααααα.....

ειναι κανονικη η γραμμη του..ετσι το βλεπεις εσυ στη φωτο..ειναι χαλια η φωτο..επειδη ειναι περισνο, δεν μπορω να βρω το μοντελο πως το φοραει...

αλλα ειναι κανονικο..δενε ιναι δηλαδη κολλιτο..δε φοριετε κολλιτο,,,

μια χαρα ειναι..αν καταφερω να χασω βαρος αυτο θα βαλω..σηγα ρε ..τι ειναι μια μεσιμεριανη βαφτηση και πρεπει να φορεσω κατι υπερπαραγωγη;;;..ουτε στις δικες μου βαφτησεις δε φορεσα κατι σε υπερπαραγωγη...

εκτος και εαν εχουν κανα προοδευτηκο πατερ..και βαλω το φορεμα που φορουσα στη βαφτηση του φοφο... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσακι χρονια πολλα για τη κυριακη..ουτε με εκοψε

περαστικα σου..κ γω περισι ετσι ημουν..πρωτη χρονια εμ 2 μονη..ολο αρρωστη :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα ρε εμένα μου φαίνεται θεόστενο...Δεν ξέρω... :roll::roll::roll: Εγώ δε θα έμπαινα καν στον κόπο να το δοκιμάσω γιατί θα ήμουν βαρελάκι με πόδια... :lol::lol::lol::lol:

Εσύ ξέρεις καλύτερα...Γούστο έχεις εξάλλου..Θα σε εμπιστευτώ... :lol::lol::lol:

Αλλιώς θα φέρω στη βάφτιση ένα παλτό να ρίξεις πάνω σου... 8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Θου να σου στείλω φωτο μου στο κινητό να την ανεβάσεις;;;;; :?:?:?:lol::lol::lol: Ρε μιλάμε τεράααααστια κοιλιά.... :?:?:? Αλήθεια.... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ρε Γωγω..δε φορετε στενο αυτο..α

απλα ναι..δε θελει να προεξεχουν κοιλιες και οπισθια..

γι'αυτο και εγω θα το βαλω ΕΑΝ και ΕΦΟΣΩΝ χασω τα επιθυμητα κιλα...

αλλιως να πω την αμαρτια μου ναι μεν φλερταρω με το φορεμα τςη βαφτησης του φοφο...αλλα μου φαινετε πιο.//βραδυνο αυτο..τεσπα..

μαρι..εσυ εισαι ετοιμογενη...χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μην το ξαναπεις....Ακου εκεί ετοιμόγεννη....Και τις 40 εβδομάδες να είχα κλείσει τέτοια κοιλιά δεν θα είχα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και έχω ΠΗΤ 18/4...Φαντάσου που θα φτάσει... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ρε χαζο...μια χαρ ειναι η κοιλαρα σου..

ειπαμε...στα "δευτερα"...και τριτα και τεταρτα δηλαδη παιδια..μεγαλωνει πιο πολυ...αχ..εγω ημουν σαν ετοιμογενη απο τον 5ο μηνα...χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα σε λεει ρε γωγω..δε ειναι κ τερααααστια..οκ δε ειναι μικρη αλλα τη περιμενα πιο μεγαλη

εγω γτ κ 3δυμα να εχω αποκλειται να κανω?

εγω εχω τωρα κοιλια που ειχα ενα μηνα μετα στα παιδια..

στρογγυλη ειναι?νατασα μη γελας..ετσι μου φαινεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...