Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλα θου,μου το ειπες κ στο παρτυ κ με εστειλες! :o:o:o

εμενα οχι να κουνιεται,ουτε να σαλευει δε καταλαβαινω...................καλε θα με κανεις να ανησυχω..ευτυχως που εχω γιατρο αυριο.αλλα σοβαρα ρε..ουτε καν γουργουρισμα γιανα πω οτι το μπερδευω με το εντερο!! 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά η αναμονή με τρελαίνει... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Όπου τύχει να πάω και να περιμένω, το τι λέει (συνήθως) το στόμα μου... :evil::evil::evil:

Αν δεν μπορείτε να οργανώσετε τα ραντεβού σας, κλείστε το το μαγαζί και δεν είναι δυνατόν να περιμένω τόση ώρα κλπ κλπ κλπ... :roll::roll::roll::roll::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Αλλά σπάνια τα λέω, γιατί συνήθως καθυστερώ εγώ... 8-)8-)8-) Σπάνια πάω κάπου στην ώρα μου... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θουλη υπερβολική σε βρίσκω ρε... :lol::lol::lol: Κι εγώ σχεδόν καθε μερα τους δίνω μπισκότο... :oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol:

Στο σχολείο εμάς τρώνε πολύ καλά....Σπάνια έχουν μπισκότο το απόγευμα...Συνήθως φρούτο, γιαούρτι...Το πρωί ή ψωμί με τυρί ή ψωμί με βιτάμ και μαρμελάδα/μέλι ή κορνφλεικς και πιο σπάνια κρέμα που η δικιά μου δεν την τρώει... ;);););)

Αλλά καλά έκανες και τα είπες..Μα πίτσα;;;Προφιτερόλ;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Τζούλια έχεις δίκιο γι'αυτά που σκέφτεσαι για τα λέιζερ...Βλέπετε εγώ που δεν κάνω τέτοια, που δεν προβληματίζομαι;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βίκυ εμάς κάθε Παρασκευη βλέπουν dvd..Και συνήθως εκπαιδευτικά... :roll::roll::roll: Αλλά έχουν δει και Μίκυ....

Α τζούλια οι προτάσεις της κοπέλας που σε εκνευρίζουν δεν υπάρχουν.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τρελό γέλιο μιλάμε...Επενδύσεις ζωής!!!! :lol::lol::lol::lol:

Εγώ τον μπέμπη 20 εβδομάδων τον ένιωσα κανονικά.... :mrgreen::mrgreen: Μέχρι τότε κάτι ένιωθα αλλά δεν ηξερα αν είναι αυτός σίγουρα...Ρε πότε φτάσατε τόσο;;;; :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια απο φαγητο οκ..οσπρια κρεας κοτοπουλο ζυμαρικα..

πριν τη μιλησω μιλουσε κ διαφωνουσε με ενα προμηθευτη για τα κρεατα..καλα κρεας μια φορα την βδομαδα?

δε καταλαβα τι εννουσε

ιουλια ρε μη σκας...αυριο θα το δεις :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Θούλη εσύ δεν θέλεις να τον ντύσεις ή εκείνος δεν θέλει? γιατί αν δεν θέλει εκείνος σαφώς και δεν θα το επιβάλεις :roll::roll::roll::roll: αλλά άλλο αυτό!!!

σας αφήνω....έγραφα και την γνώμη μου για τις καλημέρες, αλλά το έσβησα γιατί ανακάλυψα ότι πολλά λέω :? και θα έχετε βαρεθεί :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα αναστασια,εγω,αμα κανουν καλη δουλεια,χεστηκ@ αν βριζομαστε καθε φορα..ναμου πεις να παω!! 8-)8-)8-):mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

οχι ρε αργυρω,ξαναγραψτα,εγω θελω να διαβασω!! :geek::geek:

post-15892-13873940173468_thumb.jpg

post-15892-13873940174509_thumb.jpg

post-15892-13873940175531_thumb.jpg

post-15892-13873940176557_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, Ιουλία μην ανησυχείς ρε...Και η Ιωάννα σπάνια λέει "γεια", "καλημέρα" κλπ.... 8-)8-)8-)8-)8-)

Δεν πειράζει....Φυσιολογικό είναι.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εγώ δε θέλω να μοιάσει από το σόι του άντρα μου που κάθε Δευτέρα παίρνουν τηλ και λένε "καλημερα, καλή εβδομάδα.." Και στον μήνα θα πάρουν για να πουν "καλό μήνα".... :shock::shock::shock::shock::shock::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Και απαντάω εγώ "Ναι, γιατί αμα δεν μου πεις εσύ καλή εβδομάδα ή καλό μήνα δε θα μου πάνε καλά..." :evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δε θέλω να μοιάσει από το σόι του άντρα μου που κάθε Δευτέρα παίρνουν τηλ και λένε "καλημερα, καλή εβδομάδα.." Και στον μήνα θα πάρουν για να πουν "καλό μήνα".... :shock::shock::shock::shock::shock::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Και απαντάω εγώ "Ναι, γιατί αμα δεν μου πεις εσύ καλή εβδομάδα ή καλό μήνα δε θα μου πάνε καλά..." :evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και ακόμη παίρνουν? :o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol:

δεν τα γράφω βρε πάλι γιατί καταντάω πολύ κουραστική :roll::roll::roll: ακόμη και εγω βαρέθηκα να με διαβάζω!!! :geek::geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεταξύ τους έτσι κάνουν Αργυρούλα....

Εμένα ΚΑΠΟΤΕ με έπαιρναν κάθε πρωί, κάθε Δευτέρα ο πεθερούλης και οι αδερφές του.... :evil::evil::evil::evil: Ε, το είπα εκείνη την ώρα, τους το είπα και πάνω στην κουυβέντα σε άσχετη στιγμή και το έκοψαν... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αν τύχει όμως κάτι και με πάρουν τηλ και είναι δευτέρα και πρωτομηνία, δεν την γλιτώνω.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ο Μ πολύ γενεοδωρος μου έχει γίνει!! Καθε μέρα θέλει να του βάζω μπισκότα η κέικ για τούς φίλους του ...μου λέει και τα ονόματα απο τα παιδάκια του (ετσι λέει τούς φίλους του) και στο τελος "στον Ορφέα οχι, νόου στον Ορφέα γιατι δεν τον αγαπάω " αυτο το παιδάκι απο την αρχη μου λέει οτι δεν τον θέλει οτι τον ενοχλεί συνέχεια και είναι αρνητικος πολύ. Ευτυχώς αυτές τις μέρες πήρε απόφαση οτι όταν μεγαλώσει δεν θα γίνει σαν την μαμά αλλα σαν τον μπαμπά καινδεν θα παντρευτεί τον Διονύση ούτε την μαμά αλλα κάποιο καλό κοριτσάκι σανντην Αναστασία!! Επιτέλους ηρεμισα η μανα!! Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ο Μανωλάκης το καλύτερο παιδί! :x:x

και είδες? στρέιτ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κατερίνα, μια και σεβλέπω, σήμερα θα πιούμελίγο κόκκινο κρασάκι από την Πορτογαλία ;)

κανένα νέο από τον μπαμπά σου? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

όλα καλά?

Χρύσα σε είδα στον ύπνο μου, αλλά δεν θυμάμαι τώρα ακριβώς πώς :?

όλα καλά με την μαμά σου? βγήκε χθες? :)

Η πληροφορία της ημέρας:

έκαναν έλεγχο στα ΒΙΟ αυγά και βρήκαν ότι δεν ήταν και τόοοσο ΒΙΟ.......ένα αυγό θεωρείται ΒΙΟ όταν ΄σε ένα χώρο ενός τετραγωνικόυ μέτρου βρίσκονται ΜΟΝΟ 6 κότες και τρώνε, φυσικά, ΒΙΟ φαγητό και έχουν και ελεύθερο χώρο για "βόλτες",......βρηκαν 9 κότες μέσα, άρα......

και χθες η τιβι πήγε να δει τις φάρμες των βιο αυγών που πουλάνε τα ΑΛΝΤΙ, ΛΙΝΤΛ, ένα άλλο και ένα ΒΙΟ ΣΜ!

μόνο η φάρμα που πουλά στα Αλντι ξενάγησε την κάμερα και ήταν ΒΙΟ τελικά, όπως και η φάρμα που πουλά στο ΒΙΟ ΣΜ ξενάγησε τα άλλα όχι!!! :?:twisted::twisted:

πιάσαμε τις 99 σελίδες.....θέλουμε καινούργιο τρενάκι :roll::roll::roll::roll: ποιά θα ανοίξει? :roll::roll:

Αφρο, Θούλη, Ζωή, Μάγδα κ.λπ? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μας!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε;

καλα αφρο πολυ φαση ο μανωλακης! :lol:

αργυρουλα γραψε σε παρακαλω!ποιος ειπε οτι γινεσαι κουραστικη;προσωπικα μαρεσει πολυ να σε διαβαζω!

αυτο με τα βιο αυγα μου τοπε κ ο αντρας μου! :?

μιτσακι ολα να πανε καλα με εξετασεις!μν αγχωνεσαι!φιλια πολλα!

χρυσα πως ειστε;τι εγινε με τη μαμα;

γωγουλα πολλα πολλα φιλακια!κ τα κιλακια οκ!θα φυγουν μετα ,να ερθει πρωτα ο μαριουλης με το καλο κ θα εισαι το καλοκαιρι κορμαρα με τον αντρουλη σου κ 3 ζουζουνια σρτις θαλασσες! :x

φιλακια πολλα σε ολες τα λεμε αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τασια δε βλεπω τη Ζωιτσα μεσα...

δε μου λες..με το κεντρο που πηγαμε μαζι "σφαχτικες";;;...

γιατι αν ειανι ετσι ειχαμε πει και εμεις μερικα Γαλλικα μαζι τους..

χαχα..για το λεμφικο..

μιλαμε οταν εκανα την τελευταια συνεδρια...μονο χαλι δε στρωσανε να ξεκουμπιστω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Χρυσα σε αυτο! ;)

οι περισσοτερες εχουν προβλημα μαζι τους...ετσι μου ερχεται να τους πω να με προσλαβουν για να τους οργανωσω!

Και ειναι τοσο ανοητο να προσπαθουν να σε ψησουν για το καθετι με χαζους τροπους!ενω εχουν καλες προσφορες και οταν σου παρεχουν μια υπηρεσια εισαι ευχαριστημενη,παρολα αυτα η συμπεριφορα και η οργανωση πασχει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...