Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερίνα εχεις θεμα με φλεβιτη ρε?

Ωχ ζορικο το καλσον ε??

Καλα αποτελέσματα για τον μπαμπά ;)

ναι ρε χαζό 27 κιλά είχα πάρει στην Ι

μετά στη Φ προσπάθησα να κρατηθω και ήμουν κάπου στα 15

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα το φόρεμα αυτό το φορούσα μόνο για τις φωτό :lol::lol::lol: επειδή ήταν στενό και έδειχνε την κοιλιά μου!!! ;) ....ήταν μικρή η κοιλιά μου, αφού στον 9ο μήνα φόρεσα παντελόνι εγκυμοσύνης, μέχρι τότε τα κανονικά!!! ;)

Μαρία σημασία έχει πώς είσαι τώρα εσύ και πώς είμαι τώρα εγώ!!! ;)

κατάλαβες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χωρίς ωτοασπίδες και πάνω από μία ωρα :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Πως άντεξες ρε Γωγώ; :o:o:o:o:o

Εμένα μου είπε να μην κουνιέμαι γιατί θα πρέπει να το ξανακάνουμε από την αρχή οπότε τουμπεκί....

Κάποια στιγμή άρχισα να ξύνομαι παντού :lol::lol::lol: ήθελα να πεθάνω λέμε...απαπαπα

Ξύπνησε το βλαστάρι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι και εγώ 20+ κιλά έβαλα :@):@):@) 72 κιλά γέννησα....

Τώρα ακόμη παλέυω να τα χάσω :?:?:? 57 είμαι.....από 48-50 που είμουν :twisted::twisted:

Βάλε φώτο ρε να σε δούμε χοντρή...

Οκ τα πόδια μου δεν είναι πολύ χάλια ε;Μην φανταστέιτε κανένα χάρτη ε :lol::lol:

Φλεβική ανεπάρκεια έχω χρόνια που δημιουργεί τα θέματα,ε σε συνδυασμό με την ορθοστασία που δουλέυω μαμιέται.....

Καλέ χθες είδατε το καινούριο τούρκικο;Πρώτη φορά βλέπω και μου άρεσε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας για τον μπαμπάκα μου :x:x

Εχω γίνει γραφική αλλά πραγματικά με συγκινείτε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώς να μην είναι μικρή η κοιλιά μου, αφού πήρα μόνο 8,5 κιλά στην πρώτη και 9 στην δεύτερη !!!!

Σισσιώ πώς τα πας με τον θηλασμό;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα! :evil::evil::evil:

Σήμερα είμαι απύρετη απο το πρωί, ο λαιμός μου με πεθαίνει, αυριο δίνω δυο μαθηματα, ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ θα τα περάσω και η Χ το πάει πάλι για πυρετό. Αν ανεβάσει θα την δωσω αντιβίωση ευρέος φάσματος και αντε και στα διαλα πια με τις γαμω αρρώστιες. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Γωγω είσαι κουκλάρα και πολύ κλασσικιά μωρή με το πιε το πουλ! :lol::lol::lol::lol::mrgreen:

Ωραία κοιλίτσα! :x Να το κάνεις το πάρτυ αφου πρώτα πας στον γυναικολόγο να σου πει πώς σε βλέπει, διαφορετικά το κάνουμε μονοι μας το πάρτυ! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Θα τον βοηθήσουμε εγω και ο Π μωρη τον Γ! :P:P:P:D:D:mrgreen::mrgreen:

Α για τα κιλά που λέτε... εγώ παλι πήρα 4 κιλά στη λοχεία!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: τι σκατα ρε φούστη μου!!!

Κορίτσια το προηγούμενο τρενακι καθολου δεν το διαβασα, αλλά απο αυτα που καταλαβα Γιωτα και βικακι περαστικά στα παιδακια σας ρεεεε...... δεν ξερω τι πάθατε, αλλα σας στέλω τα αρρωστιάρικα φιλιά μου! :mrgreen::x

Νατασσούλα χαίρομαι που σε βλέπω ξανα! ;)

Κατερινάκι (θα εχεις το ίδιο όνομα με την μικρή μου :D:x ) δεν τα έγραψα αυτα για να σε στεναχωρησω... ελπιζω να καταλαβες οτι στα εγραψα γιατι απο εμπειρια πιστευω πως είναι καλύτερο να είσαι προετοιμασμενη για όλα...

Όσο για τις κάλτσες είναι ζόρι... και αυτό απο εμπειρία στο λέω. Εγω έπαθα θρομβωση στον αριστερο μοιρο και πρεπει να φοράω κάλτσες, αλλα δεν την παλεύω καθολου...

Αργυρούλα μια χαρα! :D Αρχισα να το απολαμβάνω και επίσης στις 21 του μήνα κλείνω και το 1ο τρίμηνο του στόχου μου! ;):D

Την Παρασκευη εχω σκοπο να την παω και σε μια καινουργα παιδίατρο να δει και τι βαρος πήραμε! ....Αν πήραμε... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την Παιδίατρος αυτή από πού την βρήκες; Είναι συστημένη;;;

Μπράβο για τον θηλασμό!

Καλη επιτυχία στο μάθημα!!! :D;)

Γωγώ γιατί δεν κάνεις πάρτυ μόνο στην Ιω στα γενέθλια της;;;

Και στην Μαρτίνα αφού γεννήσεις κάνε κάτι μικρό στο σπίτι ! ;)

Η αν δεν έχεις γεννήσει μέχρι τότε της κάνεις κάτι λίιιιιιιιγο πιο μεγάλο !!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααα!! Καλοριζικο το τρενακι μας!!

Τι κανετε?

Εμεις καλα, ολα καλα. Τρεχω αυτες τις μερες λιγο με την ομαδα αλλα σας ψιλοδιαβασα, οχι οτι θυμαμαι και πολλα βεβαια :oops: Κλεισαμε εισητηρια για Ελλαδα με πλοιο απο την Τεριεστη για Ηγουμενιτσα!! 6/7 με 1/8 θα ειμαστε Καβαλα!! Αλλα λεμε να παμε μολις κατεβουμε Ηγουμενιτσα μια βολτα απο Κερκυρα 4 με 5 μερες για αλλαγη. Εβαλα μια φιλη μου εκει να μας βρει οικονομικο ξενοδοχειο στο κεντρο της πολης. Πολυ χαρηκα!!! :D

Νατασα να χαιρεσαι την κοριτσαρα σου!!! Παντα γερη να ειναι!!

Αργυ δεν χρειαζεται να εχεις Γερμανικη υπηκοοτητα για να παρεις γερμανικο διαβατηριο? Με το Ελληνικο τι εγινε τελικα? Ξαναπηγες? Για βαλε το σαιτ που εκανες το τεστ. Καλα τεραστια η διαφορα με τις κοιλιες!! Εγω παλι νομιζα οτι εχεις τατουαζ! :lol:

Βικακι μα πόσοι σας μουτζωσαν πια? :( Ο μικρος πως ειναι?

Κατερινακι δεν ηξερα οτι ειχες τετοια θεματα με την υγεια σου! Μανικι θα ειναι με το καλσον, υπομονη και ευχομαι να περασουν ολα γρηγορα. Και στο μπαμπα ευχομαι τα καλυτερα, να μην του βρουν τιποτα κακο!

Γωγω μια χαρα κοιλαρα εχεις ρε συ :P Τετοια κοιλια ειχα οταν γεννησα τον Γιωργη, στην Ειρηνη πηγα να γεννησω και δεν το πιστευανε, δεν φαινοταν σχεδον καθολου η κοιλια μου :mrgreen:

Νατασουλα πολυ χαιρομαι που διαβαζω νεα σας. Στον βιοσυντονισμο δηλαδη τι κανουν στην Ελενα? Εδω σε κρατανε μια εβδομαδα προληπτικα, φοβουντε τις επιπλοκες.

Θου εδω ειμαι πουλιμ. Την τουρτα εσυ θα την κανεις για το παρτυ?

Η Ιουλια που ειναι:?:

Χρυσα εμενα μου αρεσε το πρωτο φορεμα που εβαλες και τα τρια τελευταια απο τα λινκ! Οτι και να βαλεις κουκλα θα εισαι!

Ρε κοριτσια αφεθηκα και εβαλα 7 κιλα :twisted: ...με ειδε η μαμα μου χθες στην καμερα και τρομαξε :lol: Απο χθες εκοψα το βραδυνο, οχι οτι ετρωγα φαγητο αλλα ετρωγα πολλες μαλακιουλες, ε αυτες κομενες οπως επισης και η Νουτελα. Ειμαι 54 και θελω να γινω παλι 47. δεν μου αρεσω καθολου μα καθολου στο πρόσωπο. Πινω μπειλις με γευση καφε! ειναι τελειο μιλαμε! :D Καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Λενάκι πολύ χάρηκα για το ταξιδάκι σας :D .....καλά να περάσετε :D

στην Κέρκυρα γιατί να μείνετε μέσα στην πόλη και δεν πάτε κάπου παραθαλάσσια? να ηρεμήσετε? ;)

εμένα η Κέρκυρα μου αρέσει πολύ και το καλοκαίρι και τον χειμώνα ;)

με ποιά ομάδα τρέχεις? :?

διαβατήριο υπηκοότητα πάνε μαζί ρε συ ;) , όπως αν πάρεις το διαβατ., μπορείς να έχεις και την ταυτότητα, μπορείς να δουλέψεις και σαν δημόσιος υπάλληλος :lol::lol::lol::lol::lol:

καλά είσαι 54 κιλά και είναι πολλά? :o:o:o:o:o:o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:shock::shock::shock::shock: .....τι ύψος έχεις? :roll::roll:

σήμερα σχολείο εμείς!!! :roll::roll:

η Ρ. ήρθε σε μας στις 5.50 και πήγε κατευθείαν στην μεριά του μπαμπά της αφού εκείνος είχε σηκωθεί και εκείνη το ήξερε :roll::roll: .....βέβαια δεν ξανακοιμήθηκε! :?

αυτά τα λέμε μετά πάλι!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Σισσάκι περαστικά, Χρόνια Πολλά και στην κουκλίτσα σου για την Κυριακή

Με το βάρος της μικρής γιατί αγχώνεσαι, δεν παίρνει ικανοποιητικό μέχρι τώρα?

Κατερίνα το καλσόν πολύ πίκρα, έχω και εγώ αλλά δεν μπορώ με τίποτα να το φορέσω, είναι απίστευτα ενοχλητικό :shock::shock::shock:

Έλενα επειδή αν σου εξηγήσω εγώ για τον βιοσυντονισμό δεν υπάρχει περίπτωση να καταλάβεις κάτι......... σου βάζω ένα άρθρο αν θέλεις να διαβάσεις

http://www.vita.gr/html/ent/386/ent.2386.asp

Έχει χάλια καιρό,, ψιλοβρέχει από το πρωϊ κι εγώ πάλι θα βγώ έξω :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Έκανα κάποιες δουλειές και πίνω τοβδευτερο καφεδάκι ....μπορεί να έρθει η Παναγιωτα σήμερα αν δεν κανει κατακλισμο.

Λενα Κερκύρα είναι τέλεια!! Αχ πενταημερη!!! Καλά ακούω για τα κιλα σου και φριτω ! Εγω όταν ήμουν 48 ήμουν φτερό στον άνεμο (γυμνάσιο λύκειο) με έκραξε ο αδερφός μου και πήγα γυμναστηριο και έδεσα ....το τέλειο για μένα είναι 55. Άντε ακόμα 10 κιλα για α φτάσω εκει χαχαχαχα έχασα τα 5 από τα 15 που ήθελα χαχαχα αλλα και με τα 60 ευτυχισμένη θα είμαι.

Κατερινάκι πω πω πικρά ....

Βυκη!!!! Τι είναι αυτα που διαβάζω!! Τρόμος να μένεις εκει ..... εμείς εδω έχουμε πολλούς ξένους αλλα (φτου φτου) σπάνια έχουμε κάποιο περιστατικό.

ποία θα έρθει να μου αλλάξει έναν χεσμενο μπέμπη? Βαρέθηκα .....

Νατασουλα μου έλειψες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα΄Άφρο :D:D:D:D

Να έρθω να στον αλλάξω εγώ, προτιμώ από αυτά που κάνω τώρσ :mrgreen::mrgreen:

Από τι ωρα ξυπνάς ρε και πίνεις δεύτερο καφεδάκι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας....

ευχαριστω για τα περαστικα........χαχαχα!!!!!!εχει γινει σχεδον καθημερινοτητα :D:D:lol::lol::lol::lol: γελαω με το πονο μου.....

χθες ο γιωργος μου ανεβασε ενα 39,9 και τα ειδα ολα.....τι κομπρεσες τι αντιπυρετικο....χαλια....τελικα τον εκανα μπανιο και καπως επεσε....μετα απο μια ωρα ειχε παει 38...

σημερα φαινεται καλυτερα.....

γωγουλα οντως μεγαλη η κοιλια σου.....χαχαχα!!!!!!!εμενα ηταν ετσι και χειροτερα στο γιωργακη......στον ιασονα ημουν 7 μηνων και δεν το καταλαβαιναν.......στη μικρη φαινοτανε γιατι ξεκιναγε απο τα πλαγια.......μα τι χαλια που ημουνα :o:?:P

κατερινακι σας εχει παει και εσας μαμιοντας........ρε γαμωτο......ευχομαι ολα να πανε κατ ευχην.. :x:x:x:x

βικακι :x:x:x:x

σες ωραια τα φορεματα.......πιστευω οτι αυτα που εβαλες ειναι πιο ωραια απο το πρωτο πρωτο...... φορεμα....συμφωνω σχεδον με γωγω....... ;)

γκαστρουλες θεσσαλονικιες ολα καλα;;;;πως πατε;;;;ποτε εχετε γιατρο;;;

νατασουλα πολυ χαρηκα που ειστε καλα.......

σισσιω καλη επιτυχια!!!!!

δε θυμαμαι αλλα....... :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά μέχρι να σας γράψω σταμάτησε και δεν έβρεχε καν και πήγα στον φούρνο.

Καλά ο μικρός απο το πρωί έχει φαει τον αμπακο!!! Στις 7 δυο αυγοφετες μετα καπάκι 3 μπισκότα πτι μπερ και τωρα μια μπανανα και 2 κουλούρια!!! Που τα βάζει!!!

Τωρα μου λέει οτι θέλει και κεικ!!! Κει μου λέει και το δείχνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο όχι να μην είσαι ευτυχισμένη με τα 60 :? γιατί, βάζουμε κάποια επιπλέον κιλά, συνηθίζουμε τον εαυτό μας με αυτά και αν χάσουμε 2-3 μας βλέπουμε μια χαρά :? ......ο στόχος σου πρέπει να είναι το 55, αφού με αυτό σε αρέσεις! ;) το 60 που λες είναι απλά ένας συμβιβασμός!!! :roll::roll:

Γιώτα να σου πω περαστικά? :lol::lol::P

σαν το Μιτσάκη είσαι :(:( περαστικά να είναι και να μην ξανακάνει πυρετό ;):x

εδώ το υπουργείο της οικογένειας (ας το πω έτσι) για να δώσει κίνητρο στις οικογένειες να κάνουν παιδιά, πρότεινε στα κανάλια στο τέλος των ειδήσων να δείχνουν παιδικές φατσούλες :? .......τώρα αυτό τι κίνητρο είναι, δεν το καταλαβαίνω......αντί να δώσει περισσότερα χρήματα ή φορολ. ελαφρύνσεις....!!! :!:

και ένα κανάλι κυβερνητικό αποφάσισε να δείξει πώς ήταν οι πολιτικοί όταν ήταν περί τα 3 έτη.....αλλά αν π.χ δεις την Άνγκελα είναι κίνητρο γι ανα κάνεις παιδί? ή για να μην κάνεις καθόλου?!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία πώς ήταν η πρόβα νυφικού? της άρεσε της ξαδέλφης? :)

Αφρο δώσε στο παιδί ρε :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

π.χ δεις την Άνγκελα είναι κίνητρο γι ανα κάνεις παιδί? ή για να μην κάνεις καθόλου?!!!

η Τον αλλον τονπως τον λενε..τον Σουμπλε;;;;

Την καλημερα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδώ το υπουργείο της οικογένειας (ας το πω έτσι) για να δώσει κίνητρο στις οικογένειες να κάνουν παιδιά, πρότεινε στα κανάλια στο τέλος των ειδήσων να δείχνουν παιδικές φατσούλες :? .......τώρα αυτό τι κίνητρο είναι, δεν το καταλαβαίνω.....

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: μη χειρότερα :o πώς τα σκέφτονται αυτά???

Αργυρώ ναι μια χαρά, θα αγοράσει κι ένα φουρό πιο μικρό από αυτό που της έστειλε, θα πάμε σε μια μοδίστρα να της το φέρει στα ίσα και μια χαρά ;)

Γιώτα περαστικά :shock:

Λενάκι καλες διακοπές να έχετε λοιπόν...Τι ύψος έχεις? 54 κιλά λίγα μου φαίνονται :roll:

Δε μου αρέσει ο καιρός σήμερα :( Ξύπνησα γύρω στις 9 και μισή..Μου έκανε ο Γ καφέ και τώρα θα διαβάσω, ακούω και στον Παπαδάκη για το κρέας αλόγου και γαιδουριου και η ΕΦΕΤ εδώ λέει ότι θα πρέπει να ανησυχούν και οι Έλληνες καταναλωτές :|:|:|:|

Καλημέρα σας κιόλας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε εγω καλα κανω και δεν αγοραζω παρα απο συγκεκριμενα κρεοπωλεια...μπρρρρ...

μαρακι μια χαρα ρε συ...εδω θα εδεινε τουλαχιστων ενα 1000 μονο για ενοικιαση...

ενω αυτο μετ ατο βαζει στο e-b ay και κανει αποσβεση...χαχαχα...

Κατερινακη μου ευχομαι τα νεα να ειναι οσο πιο ανωδυνα γινετε...

Μια μεγαλη μεγαλη αγκαλια απο μενα...θετικη σκεψη..προσπαθησε να μη το ξεχνας..γινονται και θαυματα..η ξαδελφη μου που ειχε λεμφωμα..σ τη περιπτωση της εγινε θαυμα κυριολεκτηκα...τωρα εχει και παιδακι..

θετικη σκεψη..

νατασουλ αμου φιλακια..

παιδια και η Λενα τρεχει και δ εφτανει η καημενη..τα βρικε σκουρα με τη δουλει ακαι με δυο παιδια ..συν τοοτι ειναι αρρωστα...

Α..βενη..ρε απο προχτες θελω να σου πω...αυτο που ειπε ο Φιλιππος..ειναι κορυφαιοοοο...

νομιζω οτι συναγωνιζετε επαξια το δε μου αρεσει κανενα κοριτσακι ο Βασιλης μου αρεσει του Χ... :lol::lol::lol::lol:

Φιλια τρελοκομειο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...