Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

Μωρή Θου εσύ είσαι πετσί και κόκαλο...Πως να κάνεις τέτοια κοιλιά;;;;; :shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι εννοείς στρογγυλή;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol: Εγώ απλώς τη λέω "διαφορετική" από ότι στα κοριτσια... :roll::roll::roll:

Στα κορίτσια είχα και δίπλα....Ξεκινούσε από πίσω, από τη μέση η κοιλιά..Σαν σαμπρέλα... :lol::lol::lol: Ενώ τώρα είναι κυρίως μπροστά... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παντως εχω μι αγνωστη που διεψευσε το θεμα..

η μαλλων 2 γνωστες..τη ξαδελφη μου και μια γνωστη..

στο τριτο η καθε μια ειχε ανυπρακτη κοιλια..

παιζει βεβαι οτι ηταν και λιγο φαλαινιτσες...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως δεν μπορείτε να πείτε...Σας έβγαλα φωτος και από τα δυο μπάνια.... :lol::lol::lol::lol::lol:8-}8-}8-}8-}8-}

Αύριο θα βγάλω και μια από το μπάνιο της σοφίτας να δείτε και το τρίτο.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενώ εγώ Χρυσάκι είμαι μια μικρή και ταπεινή...φώκια.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να δω πώς θα αδυνατίσω πάλι μετά..Θα ψωμολυσσάξω... :?:?:?:?

Για πείτε γνώμες..Φέτος τα γενέθλια των κοριτσιών θα τα κάνουμε στον αγαπημένο μας παιδότοπο...Εχω ΠΗΤ 18/4...Τα κορίτσια έχουν η Ιωάννα στις 11/4 και η Μαρτίνα στις 19/4...

Το παρτάκι μας να το κάνω 30/3 ή 6/4;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είναι κορίτσια τα παιδιά, ευχαριστώ που ρωτάτε :D:D:D

Ο Μιχάλης μια χαρά με το σχολείο, η δασκάλα του μου λέει ότι τα πάει πολύ καλά, το μόνο πρόβλημά της είναι ότι βιάζεται πολύ όταν γράφουν και πολλές φορές ξεχνάει γράμματα, ή αφήνει κενά σε ασκήσεις :?:?:?:?:?:?:?

Αργυρώ έχουν τελειώσει όλη την προαπαίδεια και από γραμματική κλείνουν ουσιαστικά και επίθετα :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Η Έλενα με το πόδι πολύ καλά, τώρα ξεκινήσαμε θεραπείες για την αλλεργική ρινίτιδα που έχει

Γωγώ γιατί θα καθήσεις μόνο 2 μήνες μετά την γέννα? τις προηγούμενες φορές περισσότερο δεν είχες καθήσει?

Καλά αποτελέσματα στο ντοπλερ :D:D

Χρύσα εμένα μου άρεσε το 3ο φόρεμα το μωβ

Αφρο η Έλενα φοβάται τον λύκο ;);)

Γιώτα ελπίζω να την γλιτώσεται, δεν σας πάει κι εσάς φέτος :(:(

Βίκυ περαστικά στο Λεό, πως είναι σήμερα?

Θουλάκι μου πως είστε? φιλιά στα μικρά

Ιουλία φύγανε τα σπυριά?? Το είχα πάθει κι εγώ στην 1η εγκυμοσύνη, είχαμε σηκώσει όλο το σπίτι, ψεκασαμε παντού πλέναμε τα πάντα στους 90 βαθμούς πήγα έμεινα στην μαμά μου αλλά παρόλα αυτά συνέχιζα κι έβγαζα κι άλλα. Στο τέλος είχα γεμίσει σε όλο το σώμα και μου έβαλαν στο λοιμοδών 2 μπουκάλια ορό με κορτιζόνη και ηρέμησα

Έλενα 1 εβδομαδά για αμυγδαλές και κρεατάκια μου φαίνεται πάρα πολύ, εδώ σου ξαναλέω εμείς φύγαμε την ίδια μέρα και κάναμε κι εμείς και τα 2.

Καλοτάξιδο το αυτοκίνητο?

Η Φραν ξέρετε τι έκανε τελικά?

Νατάσα πηγαίνεις τώρα κολυμβητήριο? Η Έλενα το Σάββατο μπήκε μόνη της, μέχρι την Δευτέρα έλεγε μεγάλωσα θα μπάινω μόνη μου, είναι καλύτερα χωρίς την μαμά και χθες το Βράδυ μου λέει αν δεν μπείς κι εσύ στην πισίνα το Σάββατο δεν θα μπω ούτε κι εγώ :o:o:o:o:o:o και δεν ξέρω τι να κάνω........

Παναγιώτα θα τις κάνετε τελικά τις λογοθεραπείες?

Η Έλενα πάντως δεν λέει πολλά γράμματα, να αγχωθώ?

Γωγώ μια χαρά είναι ρε η κοιλιά σου, δεν είναι τεράστια :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Κι εγώ πάντως στην Έλενα είχα πολυ μεγαλύτερη από τον Μιχάλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Γωγω δεν βγήκα στον δρόμο!!! Μεσα απο την εισοδο περίμενα ,έχει τζάμι δίπλα στην πόρτα και βλέπω έξω .

Γωγω έχεις κλασική αγοριστικη κοιλιά, σε θυμάμαι στα κορίτσια ήταν πλατιά, ετσι είναι στα κορίτσι, στα αγόρια είναι πεις τα πάνω και μυτερή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλα μεταξυ μας λεω για το αλλο σκ ..ελπιζω να μπορειτε :roll::roll:

δε ξερω φυσικα να κανω τουρτα τοτε..κυριακη θα κανω κ για τα δυο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου εγω δεν μπορω αυτο το ΣΚ αλλα δεν ξερω και για μετα....

αλλα ΟΚ..σας χρωσταμε που σας χρωσταμε επισκεψη..θα ερθουμ εκαποια στιγμη για καφε...

νατασα τι θεραπεις κανετε για την Αλλεργικη ρινιτιδα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο πάλι καλά..Νόμιζα ότι είχατε βγει έξω στο δρόμο ρε... :?:?:?:?:?

Ναι, στα κορίτσια ήταν αλλιώς η κοιλιά μου... :roll::roll::roll::roll:

Θουυυυυ δε με χαλάει ρε..Γιατί;;;; :mrgreen::mrgreen: Με έναν σπάρο τρία τρυγώνια... :lol::lol::lol: Ένα παρτάκι και ξεμπέρδεψα... 8-)8-)8-) Εξάλλου, έχουν διάσπαρτα γιορτές... ;););)

Καλά ε, θα παραγγείλω από Στεργίου κάτι τούρτες...Φοβερές... :lol::lol::lol::lol::lol:

Α, και μη νομίζετε..Για το πάρτυ στον παιδότοπο, επειδή η Ιωάννα το ζητάει καιρό τώρα, της έχω πάρει κουμπαρά και ό,τι τους δίνουν, το βάζουν εκεί μέσα.... :lol::lol::lol:;););) Τους μαθαίνω την εννοια της αποταμίευσης... :roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol: Θα έχουν πάνω από 250 ευρώ στάνταρ..Ε, θα προσθέσουμε λίγα κι εμείς... :roll::roll::roll::roll: Και στο σπίτι για να αγοράσεις αναψυκτικά, ποτά, φαγητά κλπ τα ίδια θες... :roll::roll::roll::roll::roll:

Νατασούλα ρε πολύ προχωρημένα τα πρωτάκια.... :o:o:o Μα προπαίδεια;;; :roll::roll::roll: Χαίρομαι για το ποδαράκι της Έλενας... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Α, στην Ιωάννα κάθισα εξαμηνο γιατί έκλεισε η εφημερίδα λίγο πριν γυρίσω και στη Μαρτίνα είχα πάρει μειωμένο και μόνο που δεν απολύθηκα όταν γύρισα..Αν θυμάσαι... :roll::roll::roll:

Έτσιμ, δεν τομώ καν να ζητήσω τίποτα παραπάνω από τις 63 μέρες που δικαιούμαι μετά και την κανονική μου άδεια... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ από μπροστά φαίνεται πολύ μεγάλη η κοιλιά σου :o:o:o:o:o από το πλάι οκ! ;)

πόσα εκ. είναι η περίμετρος? :roll::roll::roll:

ο Μηχαλάκης πάει δευτέρα δημοτικού, όχι πρώτη!!! ;)

έχουν τελειώσει την προπαίδεια? :-o:-o:-o:-o:-o:-o εμείς ούτε καν την αρχίσαμε :P:P:P

χάρηκα για την Έλενίτσα, την όμορφη κατσαρομάλα :x:x

πριν λίγο έκανα το τεστ για την απόκτηση γερμ. διαβ., δλδ απάντησα σωστά 25 από τις 33 ερωτήσεις που είχαν στο ιντερνετ!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μένα στα γρήγορα...μαγειρεύω

Καλοτάξιδο το καινούριο τραινάκι με υγεία ακριβώς όπως λέει ;)

Περαστικά σε όλα τα παιδάκια!!!

Γιώτα, Σίσσυ και Βίκυ κουράγιο ρε κορίτσια :(:(

Εύχομαι να είναι τα τελευταία που σας βρήκαν..

Νατάσα να χαίρεστε το γλυκό Ειρηνάκι!!!!Να είναι παντα ευτυχισμένη!!!

Νατασούλα φιλάκια!!Ρε...χάθηκες....

Γωγώ είσαι πολύ κομψή έγκυος και όχι δεν είναι μεγάλη η κοιλιά σου,μου αρέσεις πολύ :x

Θου θέλω να έρθω και εγώ στα γενέθλια ρε θα με καλέσεις;

Θα ξαναμπώ να σας πω τα νέα μας

Σόρυ που δεν σχολιάζω άλλα θα το κάψω το φαί μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για πείτε γνώμες..Φέτος τα γενέθλια των κοριτσιών θα τα κάνουμε στον αγαπημένο μας παιδότοπο...Εχω ΠΗΤ 18/4...Τα κορίτσια έχουν η Ιωάννα στις 11/4 και η Μαρτίνα στις 19/4...

Το παρτάκι μας να το κάνω 30/3 ή 6/4;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

καλύτερα τον Μάιο :roll::roll:

η γνώμη μου είναι ότι καλύτερα τα γενέθλια να γιορτάζονται μετά και όχι πριν!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα βιοσυντονισμό κάνουμε

Γωγώ δευτέρα ρε πάει ο Μιχάλης αλλά και πάλι υπερβολικά τα βρίσκω αυτά που κάνουν :?:?:?

Τα πάρτυ εγώ λέω να το κάνεις 30/3 για να είσαι σίγουρα κι εσύ εκεί 8-)8-)

Τις προηγούμενες φορές είχες γεννήσει νωρίτερα σπό την ΠΗΤ?

Με τον θηλασμό τι θα κάνεις όταν γυρίσεις δουλειά?

Κατερίνα εύχομαι ότι καλύτερο για τον μπαμπάκα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ρε Αργυ!!!!

Εύγε!!!

Τελικά θα πάρεις γερμανικό διαβατηριο;

Γωγώ συμφωνώ με Αργυ,καλύτερα μετά να τα κάνετε τα γενέθλια

Νατασούλα ευχαριστώ ρε :x να είσαι καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα δεν ξέρω, τον Απρ. είναι το τεστ, θα δω.... :?

Γωγώ και η δική μου κοιλιά στον Λ. ήταν πολύ συμμαζεμένη, ενώ στην Ρ., όπως λες έπιανε και το πλάι :roll:

Θουλη σπράιτ? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και δεν του άρεσε :o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλά Αφρο το δικό σου :lol::lol::lol::lol: .....θα κοιμηθεί ο Μανωλάκης αμέσως το βράδυ, τέτοια κούραση που θα έχει!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε φυσικα κ να ερθεις..το ρωτας...κανα νεο εχουμε???

γωγω θα κανεις επισκληρηδιο/? :roll::roll: εισαι προετοιμασμενη? :mrgreen:

αργυρουλινι θελει τεστ?κ τι γινεται τωρα?

καλε να κανει λετε πατυ αφου γεννησει? :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ αυτή ήταν η κοιλιά μου στον Λ., στις 30εβδ.!!!....α έβγαζα φωτό την κοιλιά μου κάθε μήνα ;):lol::lol:

Θούλη για να το αποκτήσεις πρέπει να απαντήσεις κάποιες ερωτήσεις που αφορούν την πολιτική κατάσταση της χώρας, π.χ τι πολίτευμα έχει η χώρα? πόσες πολιτείες έχει? ποιό το εκλογικό σύστημα? κ.λπ :?

μία έλεγε "τι λέει το πρώτο άρθρο του συντάγματος?" :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπό να πω ότι ο μπαμπάς μου είναι Παπανικολάου και θα κάνει αύριο γαστροσκόπηση και κολονοσκόπηση αν βρουν κάτι θα πάρουν δείγμα για βιοψία κτλ οπότε περιμένουμε...

Γμτ ήθελα να πάω και δεν έχω κανέναν να αφήσω το μωρό :twisted::twisted: την τύχη μου μέσα...

Ίσως αύριο σχολάσει ο άντρας μου πιο νωρίς,την αφήσω στη νονά της και πάμε μαζί...

Να απαντήσω στη Σίσσυ ότι δεν μίλησε κανένας γιατρός για ίαση,ακόμα δεν ξέρουμε καν τι έχουμε να αντιμετωπήσουμε ρε...Δικό μου γιατρό εννοούσα γνωστό μου,συγκεκριμένα αγγειοχειρούργο που με παρακολουθεί και το συζητήσαμε...να μην μπαίνω στον νετ εννοούσε για να μην επηρεάζομαι ;)

Τα δικά μου νέα είναι ολίγον τι χάλια....έκανα τρίπλεξ φλεβών πάλι και έχω βουλωμένη βλέβα...πρέπει να χειρουργηθεί γιατί υπάρχει κίνδυνος για θρόμβωση....

Πρέπει να φοράω και καλσόν φλεβίτη μόνιμα :(:( όποια ξέρει είναι πολύ σφιχτό...

Πήγα και σε ορθοπεδικό,έκανα μαγνητική(η χειρότερη εμπειρια της ζωής μου) η οποία έδειξε δισκοπάθεια αλλά ευτυχώς ήπια και γλιτώνω το χειρουργείο αλλά θα κάνω αγωγή με χάπια και φυσικοθεραπείες.

Και οι δύο γιατροί μου είπαν να αποφεύγω την ορθοστασία :lol::lol::lol: πώς όμως αφού αυτή είναι η δουλειά μου;;;;;;

Αυτά τα υπέροχα και από μένα λοιπόν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα για τον μπαμπά σου ;):)

ακόμη δλδ δεν ξέρετε τίποτα :?

για σένα, εύχομαι περαστικά :x και με τις φυσοθεραπείες όλα να περάσουν ;)

με την φλέβα λίγο δύσκολο ε? :?

το καλοκαίρι τι θα κάνεις με το καλσόν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ κατερινα ναι το ξερω αυτο το καλσον..ευχομαι ολα καλα να πανε με το μπαμπακα..

μαγνητικη μανικι ε?μακαρι να μη χρειαστω ποτε...

αργυ καλε το μαυρ στο ωμο τι ειναι?ναι στη δευτερη ειχες πιο μεγαλη κοιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμ με τέτοιο φουστάνι ρε Αργυ πως να είσαι;Σε μεγαλοδείχνει....

Η 2η είναι πολύ ωραία

Ειχα και εγώ γεμάτη κοιλιά σαν σαμπρέλα...δεν έχω φώτο σε αυτό το λαπτοπ,όχι ότι ξέρω να βάζω θα με βοηθούσατε :oops::oops::oops:

Ακριβώς δεν ξέρουμε ακόμη ελπίζω και εύχομαι να είναι κάτι που θεραπέυεται έστω και προσωρινά όχι μπαμ και κάτω ρε γμτ :(:(

Το καλσόν θα το φοράω για μαγιο ρε :lol::lol::lol:

Ξεχασα να αγοράσω ρε καλσόν το ζώον....θα παραγγείλω ον λάιν έχω μόνο κάλτσες σπίτι αλλά δεν τις φοράω :oops::oops: ξεχνάω

Μια ώρα χειρουργείο είναι μου είπε ξέρω γω;Το σκέφτομαι αν θα το κάνω :?:? φοβάμαι τη νάρκωση..

Να περάσουν με τις φυσικοθεραπείες αλλά που να τις κάνω που δεν 'εχει θεραπευτή εδώ; :twisted::twisted:

Μάλλον θα πάω στη μαμά μου να είμαι και κοντά τους κανα μήνα και θα τις κάνω εκεί...

Δεν θέλω όμως να είμαι μακριά από τον αντρούλη μου ρε :(:(

Θου η μαγνητική ψυχοπλάκωμα και ΠΟΛΥ φασαρία :shock::shock::shock: !!!!Με ωτοασπίδες και ξεκουφάθηκα λέμε...εχω και θέμα με τους κλειστούς χώρους,έπρεπε να είναι εντελώς ακίνητη για 15 λεπτά...όταν βγήκα από το ζόρι αγκάλιασα τον άντρα μου και έκλαιγα....

Αχ Αργυ νόμιζα τατού ή ελιά είναι ρε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζιιιιιι ρεεεεε 30 εβδομάδων και είχες αυτή την κοιλίτσα;;;; :o:o:o:o:o Όντως στη ΡΕΑ είχες πολύ μεγαλύτερη, αλλά μικρή σε σχέση με τις δικιές μου... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κατερινάκι εύχομαι όλα να πάνε καλά με τον μπαμπάκα... :x:x:x Εσύ πρόσεχε και κάνε ό,τι σου λέει ο γιατρός...Δεν ήξερα ότι είχες τέτοιο θέμα... :(:(:(:(

Νατασούλα πώς μου είχε κολλήσει και για τον Μιχαλάκη και για τον Λουκά ότι πάνε πρώτη;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Λες και το ακούω πρώτη φορά ότι πάνε Δευτέρα... :shock::shock::shock::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Δεν πάω καλά τελικά... :roll::roll::roll:

Ρε κορίτσια δεν θέλω να τα κάνω μετά τα γενέθλια...Ειδικά τόοοοσο μετα, Μάιο....Αν και θα με βολευε και ο καιρός.... :roll::roll::roll: Ασε που θα έχω το μωρό πολύ μωράκι και δε θα το ευχαριστηθώ ούτε εγώ... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Νατασούλα σε όλες στην ΠΗΤ έφτασα... :roll::roll::roll::roll:

Θου το έχω περάσει ήδη μια φορά, το χωρίς επισκληρίδιο...Προσπαθώ να μην σκέφτομαι τη γέννα...Πάντα με αγχώνει η διαδικασία.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Α, Κατερινάκι σκέψου ότι για πρώτη φορά έκανα τώρα μαγνητική για την σκολίωση του μπεμπούλη... :?:?:?:? Χωρίς ωτοασπίδες, ήμουν πάνω από 1 ώρα μέσα γιατί άλλαζε θέσεις ο μπεμπούλης.... :?:?:? Είχα απίστευτο εκνευρισμό, μου ερχόταν να ουρλιάξω... :(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...