Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφενέ "Τα ξενυχτικα ζουζουνια" Νο 6


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!

Εχει γινει χαμος με την υποθεση του μικρου!πιο κατω σας βαζω τις εξελιξεις!συνελαβαν την συντροφο του αδερφου του πατερα του μικρου!αν ειναι δυνατον!ειναι να μην εχουμε εμπιστοσυνη σε κανενα πλεον!

Χειροπέδες στη θεία του 18μηνου Σταύρου Στυλλή πέρασε η αστυνομία. Σύμφωνα με πληροφορίες, στο αυτοκίνητο της 34χρονης γυναίκας εντοπίστηκαν δείγματα DNA, τα οποία φαίνεται πως την συνδέουν με την απαγωγή του παιδιού.

Αργά το απόγευμα, το πρώτο αποτέλεσμα του Ινστιτούτου Γενετικής σύνδεσε επιστημονικά το παιδάκι με το όχημα που παραλήφθηκε ως τεκμήριο από τη σκηνή, και το οποίο οδηγείτο από την 34χρονη θεία του παιδιού.

Αμέσως οι ανακριτές εξασφάλισαν ένταλμα σύλληψης εναντίον της ύποπτης, στην οποία πέρασαν χειροπέδες. Την Πέμπτη αναμένεται να οδηγηθεί ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού, όπου θα ζητηθεί η έκδοση διατάγματος κράτησης της.

Η ύποπτη είχε οδηγηθεί για ανάκριση την Παρασκευή, καθώς το κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης γειτονικού καταστήματος κατέγραψε όχημα που ομοίαζε με το δικό της να σταματά έξω από το σπίτι την ώρα της απαγωγής, ένα πρόσωπο να τοποθετεί κάτι στη θέση του συνοδηγού, -με τους αστυνομικούς να εκτιμούν ότι ήταν ο μικρός - και να φεύγει με ιλιγγιώδη ταχύτητα. Ωστόσο, στη συνέχεια είχε αφεθεί ελεύθερη, αφού τη δεδομένη στιγμή δεν είχε προκύψει επαρκής μαρτυρία εναντίον της.

Σύμφωνα με πληροφορίες, οι επιστημονικές εξετάσεις απομόνωσαν στο κάθισμα του συνοδηγού του οχήματος της ύποπτης, δείγμα DNA του μικρού. Το γεγονός αυτό καταδεικνύει ότι το αγοράκι βρέθηκε στο αυτοκίνητο, παρόλο που τόσο η ίδια όσο και οι γονείς του παιδιού είχαν καταθέσει ότι ουδέποτε ο μικρός Σταύρος είχε μπει στο συγκεκριμένο αυτοκίνητο.

Βέβαιο θεωρείται πως στην υπόθεση εμπλέκονται και άλλα δύο πρόσωπα, καθώς το χρονικό διάστημα που το παιδί εγκαταλείφθηκε από τους απαγωγείς του στο κοιμητήριο Ύψωνα, όπου και εντοπίστηκε από διερχόμενους, η 35χρονη ανακρινόταν στην Αστυνομική Διεύθυνση Λεμεσού.

Στα αποτελέσματα των εργαστηριακών εξετάσεων απομονώθηκε και δείγμα DNA άλλων δύο προσώπων, που μέχρι στιγμής είναι άγνωστα στην αστυνομία.

Οι ανακριτές αναμένεται να εξετάσουν και την άλλη πτυχή, την οποία αποκάλυψε το Σίγμα, ότι στο παρελθόν είχαν εντοπιστεί στην τροφή του παιδιού λιωμένα φάρμακα και αλεσμένα γυαλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακια μου καλημερα

Θελω να βρω χρονο να κατσω να σας διαβασω και ολο μου προκυπτουν δουλειες μια μερα να λειψεις και μετα μαζευονται τοοοσα.

Λοιπον το ταξιδι ηταν αυθημερον ειχε κατι ραντεβου ο αντρας μου στην Θεσσαλονικη και για να μην οδηγει μονος του πηγα μαζι για παρεα. Στην πολη δεν μπηκαμε σχεδον καθολου, ολο το πρωι ειμασταν στην Σινδο στη ΒΙΠΕ μετα στο Ωραιοκαστρο παλι στην βιομηχανικη περιοχη και τελος ειχε αλλο ενα ραντεβου με ενα πελατη του καπου στην Θερμη στο δρομο για Χαλκιδικη.

Χθες το απογευμα φωναξαμε τους γονεις μου την αδερφη μου και τον πεθερο μου και ψησαμε κεμπαπ στο σπιτι ετσι απο το πουθενα και σημερα εχω να μαζεψω μια κουζινα που ειναι ολα λιπη :evil::evil: .

Δεν εχω αλλα νεακια λιγο μπουκωμενη ειμαι και ο μικρος εχει λιγο βηχα, αλλα σας υποσχομαι οτι μολις μαζεψω τον χαμο θα κατσω να δω τα νεα σας :YMHUG::x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Εμάς εδώ έχει πολύ ωραία μέρα σήμερα, κι έτσι πήγαμε οικογενειακώς στο πάρκο! Στον ίδιο χώρο είναι και η Δημοτική Βιβλιοθήκη, πήγα εγώ και άλλαξα τα βιβλία μου, και μετά πήγα και βρήκα τους άντρες στο πάρκο. Καλά, ο Αντρέας είναι πολύ κοινωνικό παιδί. Όπου δει παιδάκια, εκεί! Τα κυνηγάει, προσπαθεί να τους μιλήσει, κ.λπ.! Του αρέσει πολύ η συντροφιά, και καταλαβαίνει ότι πρόκειται για συνομήλικούς του.

Στο δρόμο κοιμήθηκε, κι εγώ τώρα βράζω κοτόπουλο με διάφορα λαχανικά και στο ζουμί θα κάνω σούπα αβγολέμονο, μιάμ!

Αλεξάνδρα με τι αρέσει στον Αντρέα να ασχολείται; Του αρέσει να εξερευνεί τα πάντα, οπότε το να μείνει μόνος του δεν παίζει. Άσε που δεν υπάρχει περίπτωση να τον βάλω να καθίσει σ' ένα σημείο και να παίζει, και να τον βρω εκεί μετά από ένα λεπτό. Συνέχεια με παίρνει από πίσω, όπου κι αν πάω, κι αν κάθομαι, θέλει να παίζουμε κυνηγητό, μπαίνει στα δωμάτια και μας κλείνει απ' έξω (προσπαθεί δηλαδή, γιατί δεν μπορεί να κλείσει τελείως την πόρτα).

Καγκουράκι, με αμάξι πήγατε στη Θεσσαλονίκη; :o Νόμιζα με αεροπλάνο. Καλέ, πρέπει να ήταν πάρα πολύ κουραστικό αυθημερόν.

Βάσω για να δούμε πώς θα εξελιχθεί η υπόθεση με το αγοράκι. Μοιάζει να ξετυλίγεται σιγά σιγά το κουβάρι.

Πρέπει να κλείσω, γιατί ο άντρας μου θέλει να δει πώς φυτεύεται ο άνηθος. Καλέ, σας είπα ότι χτες φάγαμε την πρώτη σαλάτα από μαρούλι και ρόκα από τις γλάστρες μας; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!πηγαμε μια βολτουλα το πρωι αλλα αρχσε να ψιχαλιζει,ουτε ομπρελα δεν ειχα αλλα ευτυχως εμεινε στις ψιχαλες.εβαλα κ το φαγακι μου,δοκιμαζω σημερα κατι καινουριο,σπανακι σουφλε με μπεσαμελ ελεγε η συνταγη,και αυτες τις μερες λεω να κανω και το κουνουπιδι που λεγατε τις προαλλες.ειχαν ερθει οι γονεις μου κ μου εφεραν απο τον κηπο πολλα και διαφορα,ευκαιρια να φαμε κατι αγνο!!

Κατερινα κουραστικο το ταξιδι σου αλλα και μονο που ξεφυγες λιγο απο την ρουτινα καλα ειναι!!!να πατε και καμια εκδρομουλα για χαλαρωση!περαστικα σας,αντε να μπει η ανοιξη γιατι μια ηλιος μια βροχη φυσικο να αρρωσταινουμε!!

Αννα Μαρια ειναι αυτη η ηλικια που ακομα δεν καθονται σε ησυχια!!κι εμας κλεινει τις πορτες ειτε με εμας μεσα για να μην φυγουμε και να παιξουμε ,ειτε μας κλεινει απεξω για να κανει αταξιες!!!δεν πειραζει μωρε,λιγες λιγες οι δουλειες...θα μεγαλωσει και θα εχεις χρονο!

Καλο μεσημερι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβάζω τα δικα σας.....

Βάσω έχω μείνει σε όσα διαβάζω για την υπόθεση για το παιδάκι, μα ειναι δυνατόν τέτοιο μίσος γιατι.....

Χριστίνα πονεμένη πως ειναι το ματακι?

Αλεξάνδρα η μικρη καλα απο το συναχι?

Κατερίνα με το καλο να γεννήσει η αδερφουλα σου και να ερθει ο μπεμπουλης της. Περαστικα και πάλι στο αγοράκι σου.

Μαρίνα τρίτο δοντακι ο Αντωνακης, μπράβο και ανώδυνα και τα υπόλοιπα.

Αννα Μαρία θες να κανεις και δουλειές ειναι δύσκολο, εγω δεν μπορω να τις κάνω όπως θα ήθελα συνήθως έπαιρνε την Αγγελικη η μαμα μου και τωρα με τα δυο τις κάνω καθημερινές που η Αγγελική ειναι σχολείο οπότε έρχεται η μαμα μου πάλι και κρατάει τον μικρο, για να μην ασχοληθώ καθολου μαζι του για 4-5 ώρες έτσι ώστε να γινει το σπιτι. Απλα έχω συμβιβαστεί ότι ποτε δεν θα το κάνω όπως το έκανα πριν τα παιδια.

Και όπως έγραψε και η Κατερίνα και εγω τα έχω μαζέψει σχεδόν όλα και το τραπεζάκι του σαλονιού δεν εχει τίποτα επάνω όπως και η τραπεζαρία. Δύσκολο να τα περιορισεις απο τη στιγμη που περπατάνε και θέλουν όλα να τα ανακαλύπτουν άλλωστε θέλουν να βρίσκονται όπου και εμεις άρα σε όλο το σπιτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρία ειναι φυσικό να θελει τα παιδάκια για παρέα ο Αντρικος. Νόστιμη η σαλάτα?

Πολυ περίεργη όντως αυτη η υπόθεση με το παιδάκι μα γιατι να θέλουν να του κάνουν κακό!

Αλεξάνδρα πως βγήκε το σουφλε? πήρα και εγω κουνουπιδι απο την λαϊκή θέλω να βάλω και στα λαχανικά του Νικόλα και το υπόλοιπο μαλλον για ογκρατεν θα παει.

Σας αφήνω γιατι με θέλουν και τα δυο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

Ειμαι πολυ καλυτερα! Βλεπω αρκετα πιο καθαρα, εβγαλα και τα μαυρα γυαλια που ημουν σαν κατασκοπος των 5 ηπειρων! Γθατρο δεν πηγα, αλλα πρεπει να κλεισω ραντεβου την επομενη εβδομαδα που λογικα θα εχει εντελως καθαρισει για βυθοσκοπηση, αλλα νομιζω κοριτσια πως πολυ φτηνα τη γλιτωσα! Αν δεν ειχε χτυπησει πρωτα στο φρυδι να κοπει η φορα θα το ειχα βγαλει το ματακι μου! Πολυυυυ φτηνα!

Βρε Βασω εχω μεινει αφωνη! Κι αντε και ειναι οντως αυτη και αντε και εισαι εσυ η μανα! Την πνιγεις με τα ιδια σου τα χερια; Τη βαζεις κατω να της χτυπας το κεφαλι στο πατωμε μεχρι να ανοιξει;;;

Αννα Μαρια δυσκολο ειναι τωρα να κανεις δουλειες. Ειναι η πιο δυσκολη φαση, λιγο ακομα να μεγαλωσει και ολο και κατι θα κανεις θα σε βοηθαει κιολας. Βεβαια, εννοειται οτι στο σαλονι δεν θα εχει τιποτα, παιχνιδια παντου κλπ!Τι ωραια τα δικα σας ζαρζαβατικα!

ΚΑ μου με το καλο το βρεφακι σας! αχ ποσο μου εχει λειψει η μωρουδιλα! Αν και εχω τα ανηψακια μου να ζουζουνιζω! Και ξανα περαστικα!

Κατερινακι καλα περασατε; Αλλα αυθυμερον οδικως εκει πανω...πιο πολλη κουραση μου ακουγεται παρα ξεκουραση!

Μαρακι τι κανεις; Πολυ χαρηκα που ειδα νεα σου! Τι κανει ο ζουζουνος; Κι εσυ κι η Ανθη μας εχετε πολυ δυσκολο προγραμμα!Υπομονη!

Μαγδα μου εσεις ολα καλα;

Μαρινα μεγεια το τριτο δοντακι! Λογικο να εχει τετοια ανησυχια...

Αλεξανδρα πως ειστε σημερα καλυτερα;

Λοιπον αιτουμαι τις εξης τρεις συνταγες που πηρε το ματι μου οτι φτιαξατε:

1) Σουφλε με σπανακι και μπεσαμελ

2) Ρεβυθια με σπανακι

3) Μπροκολο/κουνουπιδι ογκρατεν

Φιλια πολλα πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ?ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?Η' ΕΝΝΟΕΙΣ ΠΑΙΔΙΚΟ??

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ !!!

ΒΑΣΩ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΑΤΙΑΝΑ ΣΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΗΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ!!!ΠΟΣΟ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ???ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΠΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ...

ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΕΒΑΛΆ ΤΥΡΟΠΙΤΤΑ ΣΦΟΛΙΑΤΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΝΩ...

ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΣΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ Ο ΒΛΑΚΑΣ ΜΕ ΠΗΡΕ 10' ΠΡΙΝ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΑΘΗΤΗΣ!!!ΜΑ ΠΟΣΟ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ???ΕΙΧΑ ΒΓΕΙ ΗΔΗ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ...ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ..ΓΙΑΤΙ??? ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ!ΕΛΕΟΣ...ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΝ!ΛΕΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ...ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΤΙ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΠΟΧΕΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΠΤ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ...ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΒΟΥΝΟ!ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣ ΑΚΟΜΗ... ΟΤΑΝ ΝΙΩΣΩ ΕΤΟΙΜΗ ΤΕΛΕΙΩΣ ΘΑ ΞΑΝΑΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣ...ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΚΑΙΙ ΟΛΟΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΛΑ ΤΟΣΟΟΟ ΑΠΛΑ!!!ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ Η ΖΩΗ ΣΟΥ ΦΥΛΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΟΥ ΦΥΛΑΕΙ ΤΟΣΟΟΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΣΕΝΑΡΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΟΝΟ ΣΤΟΥΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΥΣ ΣΟΥ ΕΦΙΑΛΤΕΣ..ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΡΟΖ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ ΤΟΣΟ ΑΠΟΤΟΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΓΕΙΩΝΕΣΕ ΣΕ ΤΟΣΟ ΑΝΩΜΑΛΟΕΔΑΦΟΣ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΣ ΠΛΗΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΤΩΣΗ!

ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ!ΑΚΟΥΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΑΜΑΔΕΣ ΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ ΚΑΛΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ''ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΣ '' ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ....ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΠΟΣΟ ΑΧΑΡΙΣΤΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ! ΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΣΤΟ ΦΒ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΡΚΙΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙ ΚΑΙ ΕΔΩ Η ΚΟΠΕΛΑ...ΚΑΙ ΤΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΟΛΑ...ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΕΡΝΑΝΕ!ΕΓΙΝΑ ΧΑΛΙΑ ΠΑΛΙ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!ΙΣΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΖΟΥΣΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΤΟΥ ''ΧΑΝΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΩΡΑ Η' ΜΕΤΑ '' ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΟ ..ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΝΙΩΘΑ ΕΤΣΙ!Η' ΜΑΛΛΟΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ...ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΑΠΕΙΛΗΤΙΚΟ...ΝΙΩΘΕΙΣ ΤΟΣΟ ΑΝΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΟΣ...ΤΟΣΟ ΕΥΑΛΩΤΟΣ...ΤΟΣΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΟΥ...ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ!!!Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!

ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΤΙ ΣΑΣ ΛΕΩ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ Ε?? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Αλεξάνδρα σπανάκι σουφλέ, μιάμ μιάμ! Είχα φτιάξει πέρσι, αλλά ήταν κάτι σαν πίτα-σουφλέ, με κρούστα από πάνω. Ήταν πάρα πολύ νόστιμο πάντως. Γενικώς κάνω πολλές σπανακοδημιουργίες, γιατί το σπανάκι αρέσει πολύ στον άντρα μου.

Για τις δουλειές που ρώτησα, είπα μήπως υπάρχει κανένα κόλπο κι εγώ δεν το έχω ανακλύψει! Αλλά απ' ό,τι βλέπω, μπαααα...

Καγκουράκι δεν τον περιορίζουμε, οργώνει όλο το σπίτι! Ειδικά εμένα με παίρνει συνέχεια από πίσω.

Χριστίνα χαίρομαι που είσαι καλύτερα. Τα ρεβύθια με σπανάκι τα έφτιαξα ως εξής: κατ' αρχήν έβρασα τα ρεβύθια. Μετά σωτάρισα κρεμμύδι και φρέσκο κρεμμυδάκι και έριξα το σπανάκι ωμό να μαραθεί. Μετά έριξα το μείγμα αυτό στην κατσαρόλα με τα ρεβύθια, τα οποία είχαν μείνει με νερό ίσα να τα σκεπάζει. Έριξα και μια κουταλιά γλυκού πελτέ και τα άφησα να σιγοβράσουν μέχρι που χύλωσαν. Όταν έγιναν έριξα αρκετό άνηθο.

Μαρίνα αχ, πόσο σε καταλαβαίνω... Κι εγώ όταν ήταν ο Αντρέας δυόμιση μηνών και νοσηλεύτηκε με βρογχιολίτιδα, τον έβλεπα που ήταν τόσο μικρούλης και δεν μπορούσε καλά καλά να αναπνεύσει και αγχωνόμουν.

Ευτυχώς τώρα είναι καλά τα παιδάκια μας!

Σας φιλώ κοριτσάρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα να πω;εχουν ανοιξει οι ουρανοι σημερα,σαν νυχτα ειναι!! κατι τετοιες μερες λεω καλα ειμαι στο σπιτακι μου με το παιδακι μου!!ενω κοιμομουν γυρναω πλευρο και τι βλεπω;;το Κωνσταντινακι!!ειχε ερθει και ειχε τρυπωσει χωρις να το καταλαβπω!!ο μπαμπας αρρωστησε κ κοιμοταν στον καναπε.το πρωι με τα μπουμπουνητα με ειχε γραπωσει κ δεν με αφηνει ουτε σταση να αλλαξω.της ελεγα να παω τουαλετα κια να ξαναρθω,οχι οχι κανει μπουμ ελεγε!!τελικα σηκωθηκαμε 7.30,γαλα-παιδικα και στα πολλα μπουμπουνητα αγκαλια!!

Kατερινα καλυτερα η μικρη μου,ευτυχως ηταν ελαφρυ!!κι εγω εχω μαζεψει τα περισσοτερα που εναι επικινδυνα αλλα εχω αφησει πραγματα ώστε να μαθαινει ότι δεν είναι όλα παιχνιδια,όχι ότι δεν τα πειραζει αλλα ενταξει…το σουφλε πολύ καλο,να το δοκιμασεις!!!

Χριστινα ευτυχως που εισαι καλυτερα,να πας και στον γιατρο να το τσεκαρεις βεβαια!!αγιο ειχες μου φαινεται!!το σουφλε είναι αυτή η συνταγη http://www.sintagespareas.gr/sintages/s ... samel.html απλα εβαλα κ λιγο λουκανικο μεσα κ την μπεσαμελ την εφτιαξα όπως την κανω για παστιτσιο πχ που βαζω λιγοτερα αυγα.την εχει κανει κ η Κατερινα Κα ειδα στα σχολια!!

Μαρινα πως βγηκε η τυροπιτα;καλα 10 λεπτα πριν σε ειδοποιησαν;;βασικα ο μαθητης φταιει αλλα τι να κανεις,δεν είναι να κλεινεις πορτες σε δουλειες!κι εγω παραπονιεμαι και στεναχωριεμαι ειδικα την περιοδο που πηγαιναμε ολο σε γιατρους,μια γιατι δεν τρωει,μια το νεφρο αλλα καλα να ειμαστε αυτά διορθωνονται,υπαρχουν πολύ σοβαροτερα προβληματα δυστυχως!ολα τα παιδακια καλα να είναι…

Αννα Μαρια αυτό το σουφλε ηταν με μπεσαμελ ,εχω φτιαξει κ άλλο χωρις μπεσαμελ με αυγα μεσα που φουσκωνε λιγακι.να μας λες τις σπανακοδημιουργιες σου να περνω ιδεες!!

Παω να μαεγιρεψω!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελες!

Κατερινα μου ευχομαι να περασετε οσο πιο ομορφα γινεται στην Θεσσαλονικη εστω κι αυθημερον!

Αννα μαρια κι εμας η Ιωαννα θελει να κλεινει εξω εμας και να μενει μονη στο δωματιο και γελαει!

Μαρινακι μου δεν ξερω τι εγινε με το μικρο σας, ευχομαι να ειναι κατι περαστικο που να ηταν απλα μια ασχημη εμπειρια και τιποτα περισσοτερο!ολα τα παιδακια να τα χει καλα Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ πραγματικα!

εγω καθε μερα προσευχομαι για ολα τα παιδακια του κοσμου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες τι μερα η σημερινή έριξε τόσο βροχη και ειχε και αυτη την κιτρινιλα η ατμόσφαιρα χάλια χάλια

Έχω την Αγγελική άρρωστη με πυρετο απο χθες που ήρθε απο τον παιδικο, ο μικρουλης καλα δεν βηχει ιδιαίτερα ελπίζω να μην μου κολλήσει απο την μικρη γιατι ειναι αδύνατον να τα έχω σε διαφορετικα δωμάτια το προσπαθω αλλα δεν γινεται.

Πάω να τα ταισω με την σειρά και θα τα ξαναπούμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα ευτυχώς που ειναι καλυτερα το ματακι, δεν το συζητώ μπορει να είχες πάθει μεγαλη ζημιά, δόξα το Θεό να λες

Μαρίνα δεν ειναι να αφήνεις δουλειές σημερα, μακάρι να εβρισκα και εγω κάτι και ας ήταν λίγες ώρες. Απλα να τους λες να σε ειδοποιούν πιο νωρις γιατι έχεις τον μικρο και εσυ κανονιζεις κάποιο άτομο να στον κρατάει και σε φέρνουν σε δύσκολη θεση. Αυτός που λεει οι το μεγαλωμα ενός παιδιού ειναι εύκολο σε καμια περίπτωση δεν τα μεγαλώνει μόνος του. Όπως όταν δεν έχεις ζήσει καποιες καταστάσεις δύσκολο να νιώσεις τον πόνο και την αγωνία του αλλού.

Να ειναι όλα τα παιδάκια και οι μανουλες καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Σήμερα πήγα σερί όλη μέρα. Ξύπνησα, μαγείρεψα απασχολώντας τον Αντρέα, καθάρισα το γραφείο, φάγαμε και έφυγα σφαίρα για ένα σεμινάριο, 2-4. Επέστρεψα σπίτι, έπαιξα με τον Αντρέα που μόλις είχε ξυπνήσει και έφυγα για το σχολείο.

Εμάς εδώ σήμερα έβγαλε κρύο πάλι και είχε συννεφιά. Για να δούμε, θα μπορέσουμε να πάμε πουθενά το σαββατοκύριακο; Έχουμε και τις εκλογές...

Αλεξάνδρα κι εμένα ο άντρας μου κοιμήθηκε και πάλι στον καναπέ. Αφού δεν αντέχεται το ροχαλητό του, το πήρε απόφαση από μόνος του και πηγαίνει κατευθείαν στον καναπέ.

Φοβήθηκε το Κωνσταντινάκι τα μπουμπουνητά; Άχου το μωρέ!

Βάσω εμάς τώρα με την πρώτη ευκαιρία τρέχει στο γραφείο, κλείνει την πόρτα και κρύβεται από πίσω. Όταν μπούμε μέσα, σηκώνει τα χέρια για να τον πάρουμε αγκαλιά και να πάμε στην μπαλκονόπορτα για να βλέπουμε τα αυτοκίνητα που περνάνε.

Σήμερα σας είπα τι έκανε; Πήρε ένα μπιτόνι και το έβαλε στο πλυντήριο!

Καγκουράκι περαστικά στην Αγγελικούλα. Εύχομαι να μην κολλήσει κι ο Νικόλας. Εμάς ο μικρός σαν να έχει λιγότερες μύξες, αλλά έβηχε σήμερα, και το βράδι του έδωσαν και σιρόπι για το βήχα. Για να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες

κι εδω μας εχει σαπισει αυτες τις μερες πολυ βροχη και συννεφια :( ο Δημητρης μου ειναι καλα λιγα φλεγματα εχει μονο,αρχισα να μαθαινω βελονακι και εχω παθει τρελο κολλημα ολη μερα χθες ψαχνω στο ιντερνετ και πλεκω ,ξηλωνω,πλεκω ,ξηλωνω πολυ μου αρεσε ,η αδερφη μου πηγε χθες για εξεταση κι εχει 2 διαστολη εντωμεταξυ ειχε και λιγο αιμα μετα και φανταστηκα πως θα γεννησει τελικα μεχρι τωρα τιποτα ,ισως να τραμαυτιστηκε ο κολπος της επειδη την κοιταξαν απο κατω δεν ξερω αλλα αφου εχει ηδη 2 διαστολη λογικα θα γεννησει αυτες τις μερες,πολυ βιαζεται ο μπεμπακος μας :o ανυπομωνω......

πολλα αρρωστουλια παλι βλεπω εχουμε τρελαθει φετος αλλο πραμα,περαστικα συντομα σε ολα τα αρρωστουλια μας ευχομαι!!

Αννα Μαρια οσο μεγαλωνει ο Αντρικος ολο ζουζουνιες ειναι!!στην ηλικια του ειναι απολυτως φυσιολογικο να μη σταματαει ολη μερα , να εξερευνα το χωρο και να θελει παρεα αλλα παιδακια αν δεν τα εκανε ολα αυτα τοτε δεν θα ηταν φυσιολογικο,μια χαρα ειναι δεν πειραζει ας μενουν λιγο οι δουλειες πισω δεν παθαινουμε τιποτα προηγουνται τα παιδακια μας,αυτη τη στιγμη το σαλονι μου ειναι παιδοτοπος δεν ξερεις που να πατησεις απο τα παιχνιδια :o

Αλεξανδρα ναι το ειχα κανει κι εγω το σουφλε πολυ μου ειχε αρεσει αλλα τα παιδια φυσικα δεν ενθουσιαστηκαν αφου το σπανακι δεν το πολυσυμπαθουν κι ετσι δεν το ξανακανα δεν μπορω να μαγειρευω διπλα

Κατερινα το κουνουπιδι πως ηταν; περα απο σαλατα και απο παναρισμενο τηγανητο δεν το εχω κανει αλλιως ,δυσκολευομαι λιγο με τα παιδια και δεν ρισκαρω να φτιαξω τετοια φαγητα αν και σαλατα το τρωνε δεν ξερω αν θα το φανε ετσι ,δυσκολα με τις ιωσεις ,εγω ακομα δεν τον στελνω παιδικο απο Μαρτιο λεω αν δεν εχουμε παλι τιποτα απροοπτα

Χριστινακι χαιρομαι που ειναι καλυτερα το ματι σου και περασε γρηγορα,τα μωρα σας ποσο ειναι τωρα;;καλα ειναι;αντε να γινει καλα το ματακι σου να γραψεις και τη συνεχεια...

δεν θυμαμαι κατι αλλο κουκλες τα λεμε παλι!!!φιλιααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες!

Εμάς εδώ δε βρέχει, αλλά έχει περίεργο καιρό. Μια συννεφιάζει, μια βγάζει ήλιο, μια φυσάει, μια ψιχαλίζει. Ό,τι να 'ναι. Τώρα έστειλα το μικρό στη μάνα μου, να παίξει λίγο στη βεράντα, να δει τα γατάκια που του αρέσουν, να ξεδώσει λίγο γενικώς, γιατί δε μας βλέπω να πηγαίνουμε πουθενά σήμερα.

Σήμερα το πρωί έβηχε λίγο, του έδωσα πάλι σιρόπι και σαν να του περνάει.

Κατερίνα το ξέρω βρε ότι είναι φυσιολογικό που είναι έτσι υπερκινητικός ο Αντρέας! Δεν τον μαλώνω που όλη μέρα δεν βρίσκει ησυχία, αντίθετα, χαίρομαι! Το σαλόνι μου τώρα είναι κάπως έτσι: στο κέντρο το καρεκλάκι του Αντρέα. Στο χαλί, στο πάτωμα και στους καναπέδες, παντού παιχνίδια. Γύρω γύρω καρέκλες για να μη φεύγει ο Αντρέας (να μη φεύγει, λέμε τώρα). Πάνω σε μία καρέκλα, διπλωμένα ρούχα που περιμένουν να σιδερωθούν και σε μία άλλη δύο πακέτα χαρτομάντηλα και σκόρπια βιβλία. Μπροστά από τις καρέκλες, μια πλαστική λεκάνη αναποδογυρισμένη!

Βελονάκι ε; Είναι πολύ της μόδας το πλέξιμο αυτόν τον καιρό. Όλες μαθαίνουν να πλέκουν. Εμένα πάλι ό,τι έχει να κάνει με ράψιμο, κέντημα, πλέξιμο, ούτε μου αρέσει, ούτε τα καταφέρνω. Η μάνα μου πάλι, είναι ειδική σε όλα, σαν επαγγελματίας.

Άντε βρε, γεννάει η αδελφή σου;; Πόσων εβδομάδων είναι; Με το καλό εύχομαι!

Εμένα ο Αντρέας το σπανάκι το τρώει ευτυχώς. Το κουνουπίδι πάλι όχι, ούτε και το μπρόκολο. Μόνο μια φορά που έβαλα μπρόκολο σε σάλτσα για μακαρόνια το έφαγε.

Τώρα κάνω παστίτσιο, να δούμε, θα φάει;

Σας αφήνω κούκλες, πάω να μαζέψω τα χάλια της κουζίνας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας

Σημερα εχουμε ωραια μερα αλλα δεν καναμε τιποτα, η Αγγελικη ειναι σχεδον χωρις πυρετο, τελευταια φορα χθες το βραδυ στις 11 πηρε αντιπυρετικο, πριν λιγο ειχε 37,4 για να δουμε αν θα ανεβει αλλο. Απο ορεξη παντως ειναι μια χαρα σα να μην συμβαινει τιποτα.

Κατερινα τα φλεματακια και ο βηχας οσο να ναι αργουν να φυγουν. Με το καλο και στην αδερφη σου αφου εχει διαστολη 2 σιγουρα θα γεννησει τις επομενες ωρες ή μερες. Να μπεις να μας πεις τα νεα!!! Το κουνουπιδι ειχε βγει καλο νοστιμο και αρεσε και στον αντρα μου, η Αγγελικη δεν νομιζω να ειχε δοκιμασει. Να το φτιαξεις δεν ειναι ιδιαιτερα δυσκολο. Βελονακι ε οπως λεει και η Αννα Μαρια και εγω ακουω πολυ κοσμο να πλεκει τωρα τελευταια, ορεξη και χρονο να εχεις αντε θα περιμενουμε και αυτες τις δημιουργιες σου!

Αχ κοριτσια οπως περιγραψατε τα σαλονια σας καπως ετσι ειμαστε και εμεις εγω εχω και το παρκοκρεβατο και στρωνω και ενα παπλωμα κατω με διασπαρτα παιχνιδια για να αλωνιζει ο μικρος.

Καλα να περασετε το υπολοιπο σκ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια. Ξέρω πως έχω χαθεί εντελώς...Σας έχω όμως πάντα στο μυαλό μου.

Το πρόγραμμά μου είναι όπως το ξέρετε. Όμως, ο Φλεβάρης αν φλεβίσει, καλοκαίρι θα μυρίσει! Ανυπομονώωωωω!!! Απίστευτο μου φαίνεται που πέρασε έτσι γρήγορα ο καιρός. Η φραουλίτσα τρώει πλέον και φρουτόκρεμα και ρυζάλευρο και χορτόσουπα (πρώτη μέρα σήμερα). Το ρυζάλευρο το τρώει εύκολα. Για τα άλλα μου βγάζει την ψυχή. Το κουτάλι επίσης δεν λέει να το μάθει. Της δίνω κουτάλι και κάνει θηλαστικές κινήσεις :?:?:?:? Άντε να δω πότε θα το μάθει. Πάντως από τότε που το βράδυ της δίνω το γάλα μου από μπιμπερό κοιμάται καλύτερα. Έχουμε βέβαια και τις κακές νύχτες που θα ξυπνήσει στο 4ωρο αλλά έχει ξυπνήσει και στις 6-7 ώρες. Όσο έδινε στήθος ξυπνούσε κάθε 3ωρο-για να μην πω 2ωρο.

Κατερινα μου με το καλό να έρθει στον κόσμο το ανιψάκι σου!!!!! Θα περιμένουμε τα νέα σου!!!!!Πόσων εβδομάδων ειναι η αδερφή σου;;

Κατερινάκι πώς είναι η Αγγελικούλα;;; Είναι πράγματι ακατόρθωτο να κρατάμε τα παιδιά μακριά το ένα από το άλλο. Άρα το μόνο που μας μένει είναι να κάνουμε την προσευχή μας να μην κολλάνε τα μωρά :?:?:?:?

Περαστικούλια εύχομαι στην ομορφούλα σου!

Άννα Μαρία είναι πλέον αντράκι μεγάλο ο Αντρίκος σου..Θυμάμαι που ήσουν έγκυος και έχει περάσει τόσος καιρός από τότε. Εδώ έχει φτάσει 6 μηνών η δικιά μου :shock::shock::shock:

Κορίτσια αγόρασε η μαμά μου στον Πάνο 2 νεροχελωνάκια και τα έχω αγαπήσει τα μικρούλια..Τα φροντίζουμε, τα ταΐζουμε και ο Πάνος χαίρεται!

Σήμερα είχε τέλειο καιρό και έτσι το εκμεταλλευτήκαμε και πήγαμε στο λούνα παρκ.Η φραουλίτσα χάζευε και ο Πάνος ξεφάντωνε με την ανιψιά μου!

Δε σχολιάζω πολλά για να πάω να την πέσω..Δεν είναι να χάσω περισσότερο ύπνο. Η φραουλίτσα κοιμάται εδώ και 1,5 ώρα..

Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδιτσες καγκουρακι περαστικα στην πριγκιπισσα κα μου με το καλο η αδερφουλα το μπεμπινι σας

Αννα μαρια βομβαρδισμενο κ το δικο μου σπιτι σημερα ειναι εδω η ανιψιες μου η μια 7 η αλλη 3,5 κ ο δικος μου 2,5 οποτε καταλαβαινεις αλλα παιζουν τοσο τελεια που απολαμβανω μονο να τα βλεπω!!!

Οσο για τις δουλειες δεν τελειωνουν ποτε πρωτα τα ζουζουνια κ μετα ολα τα αλλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθη μου μεγεια τα χελωνακια εμας β νονα θα του παρει ψαρακι κ ανυπομονει!!!

Θα μαθει η φραουλιτσα θελει το χρονο της το ψυχακι μου!! Κ εγω σου λεω ετσι εκανα ερμεγομουν επινε μια μπουκαλαρα κ τεζα ως το πρωι ηξερα κ οτι χορταινε οποτε κοιμομουν ηρεμη κ εγω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε μωρουδενια μου κ εγω νομιζα μονο εγω τρεμω μη μου παθει τιποτα

Αλλα βλεπω ευτυχως δεν ειμαι η μονη απο οτι καταλαβα περασατε καποια δυσκολια

Με υγεια;; Σιδερενια να ναι ολα παναγια μου φυλα τα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι μου φτηνα τη γλιτωσες φτου φτου το ματακι σου αντε να περασει εντελως!!

Βασουλα κ εσενα το ιωαννακι δραστηριο ε.. Τελεια!!

Κ μενα τρελαρας λεπτο δε σταματαει μονο οταν κοιμαται ειναι ησυχος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλες μου καλες

Σημερα καναμε την βολτα μας στις κουνιες, η Αγγελικη ηταν τελειως καλα ειχε και ωραια μερα και πηγαμε. Ειχα και τους γονεις μου παρεα γιατι δυσκολο να κυνηγας την Αγγελικη στις κουνιες και να ναι και ο μικρος στο καροτσι. Τον μπαμπα μας τον αφησαμε στο σπιτι να μας μαγειρεψει, μας εφτιαξε γαριδομακαροναδα αλλα ηταν πολυ καυτερη!!!!

Εντωμεταξυ στις κουνιες εβλεπα την Αγγελικη και μου φαινοταν πολυ μεγαλη σε σχεση με τα αλλα παιδακια που ηταν 1,5-2 χρονων. Μαλλον εχει ψηλωσει αρκετα, δεν ξερω γιατι ειχα αυτη την αισθηση ισως επειδη ο Νικολας ειναι μικρος και δεν περπαταει ακομα!

Ανθη ειχε αποτελεσμα το συστημα με το μπουκαλι και κοιμαται καλυτερα η φραουλα βλεπω. Για το φαγητο ειναι θεμα συνηθειας και στο κουταλι και στην στερεα τροφη, σε λιγες μερες θα δεις οτι και τα φρουτα και το μεσημεριανο θα το τρωει ευκολα οπως το ρυζαλευρο.

Μαγδα οχι η δικια μου αδερφη της αλλης Κατερινας περιμενει τον μπεμπη της απο μερα σε μερα! Δεν καθεται λεπτο και ο δικος σου και που εισαι ακομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!επιτελους ηλιος σημερα,να στεγνωσουμε!!!χθες βραδυ πηγαμε θεατρο...ποσο καιρο ειχα να παω!!!το απολαυσα!!σημερα ξυπνησε η μικρη κατα τις 7,οποτε αφου της εβαλα γαλα και παιδικα εκανα ενα σουπερ πρωινο με pancakes,μελια,χυμους και δεν συμμαζευεται...εκανα κ για την μικρη και τα τσακισε!!!μετα πηγαμε στο Φλοισβο βολτουλα,πολυ ωραια ηταν!!!

Κατερινα ευτυχως εγινε γρηγορα καλα η Αγγελικουλα!!καλα βρε το συγκρινεις το παιδι με τα διχρονα;; :lol::lol: ολοκληρη κοπελα ειναι!!γαριδομακαροναδα ε;ωραια,δυστυχως εγω εχω αλλεργιες στις γαριδες!!

Ανθη εστρωσε ο υπνος της φραουλιτσας ε;αντε να ξεκουραζεσαι κι εσυ!!σιγα σιγα θα το μαθει κ το κουταλι!!

Κατερινα ΚΑ,βελονακι;τι ωραια!!!να μας δειξεις τα εργα σου!!!κι εγω τα ηθελα να ξερω να πλεκω..να φτιαχνω πουλεβερακια ,κασκολ,σκουφακια!!!η αδερφουλα γεννησε;;

Μαγδουλα δεν σε πηρα σημερα γιατι μου ειχες πει οτι μπορεις αργα για βολτα.καλα το σπιτι δεν νομιζω οτι θα ειναι ποτε συγυρισμενο,ή θα ειναι για λιγα λεπτα μεχρι να βαλουν ξανα τα παιχνιδια στην ''θεση'' τους,δηλ παντου!! :lol::lol:

Βασω και η Ιωαννα κανει ζουζουνιες ε;τι εγινε με τις εκλογες;

Αννα Μαρια πως ειναι ο ΑΝτρεας;περασε ο βηχας;

καληνυχτα σε ολες!!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...