Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφενέ "Τα ξενυχτικα ζουζουνια" Νο 6


Recommended Posts

Xαιρετω σας !!!!!!μου λειψατε σας διαβαζω ανελλειππως αλλα μια τρεχω μια μεχρι να σχολιασω τα μισα τα χω ξεχασει κ ντρεπομαι κ ξανα μανα να τα διαβασω!!!

καταρχην καλως το μαρακι..χριστινακι μου περαστηκα σου καλε τι λαχταρα σε βρηκε..

να χαιρεσαι κ τον αντρικο σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπηκα κι εγω η πονεμενη να πω ενα γεια και ευχαριστω για τα περαστικα, ειμαι καπως καλυτερα, αλλα ακομα με γυαλια ηλιου κυκλοφορω.... και βλεπουμε...

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Χριστινακι μου πως εισαι?καλυτερα το ματακι σου?

Κατερινακι πηγατε Θεσσαλονικη ε?τι ωραια!θελω κι εγω να κανονισω ενα τριημερο για εκει!για να δουμε αν θα τα καταφερω τελικα!

Αννα Μαρια πηγες γιατρο (γυναικολογο) που λεγες?εγω λογαριαζω να παω τον αλλο μηνα να κανω και το τεστ παπ!και να τον ρωτησω και διαφορες αποριες σχετικα με τις ενεσεις αν πρεπει να τις αρχισω πριν μεινω εγκυος?θυμαμαι ασπιρινη ειχα αρχισει πριν μεινω εγκυος, ενεσεις ομως μολις εμαθα οτι ημουν εγκυος τις αρχισα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι!

Κοριτσια θυμαστε την προηγουμενη Παρασκευη που απηγαγαν ενα παιδακι 18 μηνων απ την αυλη της γιαγιας που το προσεχε?και τελικα βρηκαν το παιδακι 7 ωρες μετα παρατημενο σε παραγκα στο κοιμητηριο του χωριου!

ε λοιπον λενε οτι οι ερευνες επικεντρωνοντε σε υποπτο ατομο συγγενικο της οικογενειας του μικρου!χθες βραδυ ακουστηκαν καινουρια στοιχεια για την υποθεση!για διαβαστε. . .!

Τρομαχτικές αποκαλύψεις που άφησαν άφωνους ακόμα και τους ανακριτές της υπόθεσης της πρωτοφανούς απαγωγής του 18μηνου Σταύρου από το σπίτι του παππού του την περασμένη Παρασκευή στον Ύψωνα.

Πολύ στενό συγγενικό πρόσωπο ανέφερε στους αστυνομικούς που διερευνούν την υπόθεση ότι πριν από μήνες σε παιδική κρέμα που προοριζόταν για κατανάλωση από τον μικρό εντοπίστηκαν ξένες ουσίες λιωμένα φάρμακα και αλεσμένα γυαλιά.

Το περιστατικό συνέβη στις αρχές του περασμένου Δεκεμβρίου, πέντε μέρες μετά που το παιδάκι εξήλθε από την ιατρική μονάδα του Μακάρειου Νοσοκομείου στην οποία είχε νοσηλευτεί σε κωματώδη κατάσταση.

Συγκεκριμένα ο μικρός είχε νοσηλευτεί από τις 20 μέχρι τις 26 Νοεμβρίου με τους γιατρούς να αναφέρουν στην οικογένεια ότι ο μικρός προσβλήθηκε από εγκεφαλίτιδα. Σύμφωνα με πληροφορίες η αποκάλυψη αυτή έγινε γνωστή όταν η γιαγιά του μωρού προτού χορηγήσει στο παιδάκι την κρέμα την γεύτηκε η ίδια και αντιλήφθηκε ότι είχε άσχημη γεύση. Αμέσως την έδωσε στο σύζυγο της και στις εξετάσεις που ακολούθησαν σε εξειδικευμένο κέντρο του εξωτερικού διαπιστώθηκε ότι στην κρέμα υπήρχαν ξένες επικίνδυνες ουσίες και θρυματισμένα γυαλιά.

Η αστυνομία επιβεβαίωσε τις πληροφορίες αλλά ανέφερε ότι μέχρι στιγμής δεν είναι σε θέση να συνδέσει τις πληροφορίες με την απαγωγή.

Τι θα ακουσουμε αλλο?ελεος!που ζουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες

περασαμε πολυ ομορφα στη Θεσσαλονικη ,τελικα δεν ηταν ταβερνα εκει που πηγαμε αλλα κεντρο,γνωρισαμε πολυ κοσμο και ξεφυγαμε λιγο,μειναμε στη μαμα μου το βραδυ και γυρισαμε Κυριακη απογευμα ,τα παιδια τα αφησαμε στην πεθερα ,ο μικρουλης μου παλι απο χθες εχει συναχι :( υποψιαζομαι οτι κολλησε απο την ανηψια μου την Κυριακη που ηταν στην πεθερα μου,δεν μπορω αλλο φετος εχω βαρεθει :evil::evil: ,ηρθε και η αδερφη μου χθες και της χαιδευα τη φουσκοκοιλιτσα ;):D:D μπηκε στο μηνα της σε λιγο καιρο θα ερθει ο μπεμπουλης μας :D:D ποσο χαιρομαι!!!

Χριστινακι τι ηταν αυτο που επαθες ρε ψυχη; :o περαστικα συντομα να γινει καλα το ματακι σου γρηγορα ,τι γλυκος που ειναι ο Δημητρακης σου φανταζομαι λιωνεις η μανα!!!!

Βασω τι ειναι αυτα που μας εγραψες;;και καλα ποιος αλλος εμπαινε στο σπιτι και εβαλε στην κρεμα αυτα που γραφεις;πως ειναι δυνατον;δεν ξερω πολυ περιεργα πραγματα ....μακαρι να ειναι καλα το παιδακι και να βρουν μια ακρη...

Αλεξανδρα περαστικα στην μικρουλα σου,αντε να δουμε φετος να ερθει καλοκαιρι να ησυχασουμε

Κατερινιω κι εσυ Θεσσαλονικη;πως περασατε;

Μαρακι μου γλυκο σε χασαμε τελειως ρε ψυχη ,μεγαλσωσε το ζουζουνι και σε τρεχει ε;να μπαινεις πιο συχνα να τα λεμε

Αννα Μαρια δεν εχεις να μας γραψεις μαργαριταρια αυτη τη φορα ετσι που εβαλες το τεστ κριμα :D

τουλαχιστον εγραψαν καλα

παω για μαγειρεμα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου μακαρι να μην ηταν αληθεια αλλα οταν το ακουσα στις ειδησεις χθες το βραδυ ξαφνιαστηκα!

μα ανακρινουν συγγενικο ατομο του μωρου, που σημαινει οτι αυτο πρεπει να εχει αναμιξη σε ολη την ιστορια!και σιγουρα πρεπει να ναι ατομο πολυ κοντινο στην οικογενεια γιατι πως αλλιως να ειχε προσβαση στο σπιτι του παιδιου ή στο σπιτι της γιαγιας?Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΦΥΛΑΕΙ ΠΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Τι κάνετε;

Εμείς καλά σχετικά. Χτες βράδι δεν κοιμήθηκα και πολύ καλά. Ο μικρός ξύπνησε 2.45, μέχρι να τον θηλάσω, να κοιμηθεί, κ.λπ., πήγε 3.25. Εν τω μεταξύ, εδώ και αρκετές μέρες δεν ξυπνούσε τη νύχτα, χτες βράδι πάλι ξύπνησε... Πάω εγώ να ξανακοιμηθώ, χρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ ο άντρας μου. Ροχαλητόοοοοοοοοοοο............ Βρε τον σκουντούσα, βρε τον κλωτσούσα, βρε γκρίνιαζα, τίποτα αυτός. Μου έλεγε "δε φταίω εγώ, είναι βουλωμένη η μύτη μου" και ξανακοιμόταν!!! Άντε την πρώτη, άντε τη δεύτερη φορά. Μετά, αφού βλέπεις ότι ο άλλος υποφέρει εξαιτίας σου, πώς μπορείς και ξανακοιμάσαι; Τελικά, κατά τις πέντε, τον έδιωξα και τον έστειλα στον καναπέ. Κοιμάμαι επιτέλους, στις έξι ξυπνάει ο μικρόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς..................... Ευτυχώς ξανακοιμήθηκε μέχρι τις οκτώμιση. Τότε φώναξα τον άντρα μου και ανέλαβε αυτός και ξανακοιμήθηκα μέχρι τις δέκα και μισή.

Τώρα λέγαμε να πάμε για διάφορα ψώνια, αλλά φυσάει ένας τρελός αέρας, και θα πάει ο άντρας μου μόνος του, κλαψ...

Βάσω καλά, τι γίνεται μ' αυτήν την υπόθεση; Πάρα πολύ περίεργη ιστορία... Τελικά είναι δίδυμα ή όχι; Μάλλον όχι ε;

Κοίτα, από τη μία είναι τρομακτικό, από την άλλη πάλι καλά να λες που δεν είναι καμιά σπείρα που απαγάγει βρέφη.

Στον γυναικολόγο δεν πήγα ακόμη. Κι εγώ θα κάνω μαζί τεστ παπ, αλλά πρώτα πρέπει να βρω χρόνο να κάνω αποτρίχωση!!!!!

Κατερίνα ωραία περάσατε κι εσείς!

Αχ καλέ, θέλω κι εγώ και Θεσσαλονίκη και βρεφάκι!

Περαστικά στον Δημητράκη!

Τι καλό φτιάχνεις σήμερα; Εμείς έχουμε από χτες αρακά με αγκινάρες και πατάτες και θα κάνω μάλλον κι ένα ρυζάκι.

Αυτά τα φαγητά αρέσουν πολύ και στον Αντρέα ευτυχώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια, να σας ρωτήσω: όσες μένετε σπίτι μόνες με τα παιδιά (όλες δηλαδή!) πώς κάνετε δουλειές; Π.χ. εμένα τώρα πήγε ο άντρας μου για ψώνια και θ' αργήσει μάλλον. Έχω ένα σπίτι χάλια, αλλά έχω και τον Αντρέα μες στα πόδια μου. Τι κάνω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια, να σας ρωτήσω: όσες μένετε σπίτι μόνες με τα παιδιά (όλες δηλαδή!) πώς κάνετε δουλειές; Π.χ. εμένα τώρα πήγε ο άντρας μου για ψώνια και θ' αργήσει μάλλον. Έχω ένα σπίτι χάλια, αλλά έχω και τον Αντρέα μες στα πόδια μου. Τι κάνω;

τον βαζεις στο παρκο με τα παιχνιδακια να παιζει...αφηνεις και καμια πιπιλα διπλα(Εμενα την αρπαζει και την βαζει οποτε γκρινιαζει :lol::lol::lol::lol::lol: ) , επισης τον βαζεις στο κρεβατακι με παιχνιδακια ή τον θηλαζεις να τον κοιμησεις και μετα κανεις δουλειες...εγω οταν κοιμαται κανω τις πιο πολλες!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα, εννοώ παιδιά που περπατούν και δε μένουν δευτερόλεπτο στο ίδιο σημείο!

Προς το παρόν τον έχω στο πάρκο και συγυρίζω, αλλά δε θέλω να αναπνέει τις σκόνες, ούτε να είμαι σε άλλο δωμάτιο κι ο Αντρέας μόνος του στο πάρκο στο σαλόνι.

Τώρα για ύπνο δεν τον βλέπω...

Χε χε, με γεια το δοντάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια ευχαριστω,παστιτσιο εφτιαξα επλυνα και το χαμο ,θελω να μου μεινει και για αυριο γιατι θα λειπω το πρωι απο το σπιτι εχω καποιες δουλειες

εγω συνηθως τους εβγαζα ταπερ και κουταλες και παιζανε λιγο ετσι καταφερνα κι εφτιαχνα καποιες δουλειες οχι ομως πολλα πραγματα,γενικα για μαγειρεμα τους επαιρνα μαζι μου και πολλες φορες πανω στον παγκο σαυτη τη φαση που ειναι ο Αντρεας μην περιμενεις να φτιαχνεις και πολλα ,μετα θα του κανεις ενα αδερφακι και θα παιζει μαυτο αντε βαλε μπροστα,απο τη στιγμη που κανεις τα παιδια λογικο ειναι καποια πραγματα να μενουν πισω,τα περισσοτερα μονο οταν κοιμουνται,θυμαμαι οταν ειχε γεννηθει ο Δημητρης τον ειχα στο στηθος και σηκωνομουν κι εφτιαχνα τοστ στους αλλους με ενα χερι τι να κανουμε κι ακροβατικα θα κανουμε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου περαστικα στον μικρουλη σας!τρελαθηκαμε με τα συναχια!με το καλο κι ο μπεμπακος της αδερφης σου!

Όσο για το ποιο συγγενικο προσωπο ειναι πολυ παραξενο!ποιος ξερει. . .!κοιτα καποιο ατομο που εμπαινε μεσα στο σπιτι σιγουρα συγγενικο!και ναι ειναι διδυμο, ενα αγορακι κι ενα κοριτσακι νομιζω!τωρα δεν ξερω γιατι τοση μανια στο αγορακι . . .!το καημενο!ευχομαι να ναι προστατευμενο περισσοτερο τωρα με ολα αυτα!

Αννα Μαρια κι εγω αυτο λεω ευτυχως που δεν ειναι σπειρα γιατι εμενα το μυαλο μου εκει πηγαινε μολις το ειχα μαθει!που να φανταστω ολα αυτα που συνεβησαν?ελεος! Όσο για τις δουλειες εγω σπανια μπορω να κανω δουλειες οταν ειμαι σπιτι και ειναι ξυπνια η Ιωαννα!οκ της δινω ταπερ, πλαστικα πιατα κατι ακινδυνο και ασχολειται αλλα πρεπει να την εχω στο οπτικο μου πεδιο!οσο για το παρκο ουτε να το δει η Ιωαννα!εχει πολλη καιρο να μπει μεσα!δεν το θελει γιατι ειναι περιορισμενη ενω θελει να ειναι ελευθερη να περπατα να αλωνιζει βασικα!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω Βασω μου!!μακαρι να το φυλαει η Παναγια το καημενουλι αλλα και οι γονεις του να το προστατεψουν πιο πολυ τωρα τι να πω...

απο τη στιγμη που αρχιζουν να περπατανε δεν δεχονται περιορισμους,τερμα το παρκο και τα δικα μου δεν πολυκαθοταν ηθελαν να τρυγιρνανε,να ανοιγουν ντουλαπια και γενικως να ανακαλυπτουν το χωρο γιαυτο το σπιτι πρεπει να ειναι ασφαλες μαζεψτε τα ολα,το τραπεζι του σαλονιου μου περα απο οτι ειναι χιλιοχτυπημενο δεν εχει τιποτα πανω εννοω απο διακοσμητικα αφου συνεχως γεμιζει με πιατα,ποτηρια,παιχνιδια κτλ το σαλονι μου εχει παιχνιδια λες κι ειναι παιδοτοπος τι να κανουμε ;):D:D ετοιμο το παστιτσιο μου ελατε να φαμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :D:D:D:D

ΕΓΩ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ...ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΠΕΡΠΑΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ...ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟΤΕ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΩΣΤΕ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΠΡΩΙΝΟ-ΒΡΑΔΙΝΟ!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΗΝ ΒΡΩΜΗ ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΗΝ ΤΡΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙ???ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΣΤ!ΒΑΡΕΘΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ, κοιμήθηκε...

Εμάς ο Αντρέας κάθεται στο πάρκο, αλλά όχι για πολύ, και όχι πάντα. Μόνο όταν είμαστε τυχεροί... Σήμερα ευτυχώς κάθισε, γιατί με παρακολουθούσε που καθάριζα και έπαιζε με τα παιχνίδια του.

Κατερίνα περιγράφεις το σπίτι μου. Το σαλόνι είναι άδειο από διακοσμητικά και περιτριγυρισμένο με καρέκλες κι άλλα έπιπλα για να μην το σκάει ο μικρός (που ούτως ή άλλως το σκάει τελικά). Το έπιπλο της τηλεόρασης το αδειάσαμε από τα dvd και τα βάλαμε στο τραπεζάκι δίπλα, που είναι στριμωγμένο ανάμεσα στο έπιπλο και στον τοίχο, για να μην τα φτάνει, αλλά τώρα μάλλον ψήλωσε και τα φτάνει... Και φυσικά, οι καναπέδες και το πάτωμα είναι καλυμμένα με παιχνίδια...

Μη φανταστείς ότι θέλω να έχω το τέλειο σπίτι, ούτε πριν τον Αντρέα δεν το είχα, αλλά τουλάχιστον να βρίσκεται στα βασικά στάνταρτ καθαριότητας.

Για μαγείρεμα και σίδερο πολλές φορές τον βάζω στο καθισματάκι του και με κοιτάει, του τραγουδάω και κάθεται, αλλά σε κάποια φάση βαριέται.

Ουφ, τώρα θέλω να καθαρίσω τα υπνοδωμάτια, αλλά πώς θα καθαρίσω το δικό του, αφού κοιμάται;

Βάσω καλά, πώς γίνεται να έβαλαν τα τριμμένα φάρμακα και τα γυαλιά στην κρέμα του αγοριού και όχι στου κοριτσιού; Από ένα κουτί δεν έδιναν και στα δύο; Πολύ περίεργη ιστορία πάντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω έλα ντε...

Μαρίνα σε ξέχασα εσένα!

Που λες, τη βρώμη δεν την πολυτρώω εγώ, στον Αντρέα αρέσει πολύ. Υπάρχουν πολλές προτάσεις για τη βρώμη, με γάλα, με γιαούρτι, με φρούτα, με μέλι, μαύρη σοκολάτα, μπορείς να βάλεις ό,τι θέλεις μέσα.

Επίσης, μπορείς να τρως αβγό με ψωμί-τυρί, παξιμάδι με μαρμελάδα ή μέλι, δεν μπορώ τώρα να σκεφτώ κάτι άλλο διαιτητικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκ χτες για σχολιασμο κ τσουκ ο προισατΜενος απο πισω μου κ βγηκα αποτομα

Αννα μαρια καλυτερα καθε φορα με τις παραξενες συνταγες σου λιγουρευομαι κ μου αρεσουν τα ρεβυθια!!χριστινακι το ματι καλυτερα;

Ειναι κ ευαισθητο σημειο αχ εχω κανει λειζερ παλια κ σε νιωθω με τα κολιρια κ τον πονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια μη λες για δουλειες σημερα ειχα ρεπο κ πεθανα στις δουλειες καλυτερα να δουλευα με το σπαστο δεν εχω χρονο κ ετσι μαζευονται αστα σιδερα σκουπες σφουγγαρισματα ολα τα κανα..

Κ ο β κολημενος βδελα μαμα ελα να παιτσουμε ασε τις ζουλεειεσσς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουδενιο πρωινο τοστ γιαουρτι φρουτα αυγουλακι τετοια τρωμε εμεις ψωμακι με ελιτσες βουτυρακι

Κανα κεκακι

Κα μου εσυ εισαι η ηρωιδα μου με τρια αγορια απλα υποκλινομαι

Θελω να σχολιασω τα χω διαβασει ολα κ τα ξεχασα σνιφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καγκουρακι πολυ χαρηκα που ξεσκασατε που ναι οι φωτο σας να σας καμαρωσω καλε βαρη μενω αμα ξαναρθεις ελα κερναω κΦεδακι

Καλα τι τρελα ειναι αυτα καλε για το μωρακι που απηγαγαν τι τερατΑ υπαρχουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!

Σας ευχαριστω πολυ, ειμαι λιγο καλυτερα αυριο θα ξαναπαω γιατρο και βλεπουμε!

Επαθα σοκ με το παιδακι! Για σπειρα δεν το πιστευα απο την αρχη, τα παιρνουν συνηθως πιο μεγαλα να εχουν σχηματισμενα οργανα, κανενας ανωμαλος σκεφτηκα θα ηταν που φοβηθηκε απο την τοση κινητοποιηση! Αλλα τωρα; Φαρμακα, γυαλια, ηδη εχει νοσηλευτει... ποιος μπορει να βγαζει τοσο μισος σε ενα αγγελουδι;;; Ο Θεος να το φυλαει και να τον βρουνε/την βρουνε! Αλητες!!!!

Χαιρομαι που βολταρετε και ξεσκατε! Τα φιλια μου σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!τι κανετε;εμεις καλυτερα,μονο που αρχισε να βηχει ο αντρας μου κ ελπιζω να μην με κολλησει κι εμενα!!!

Κατερινα Κα πολύ χαιρομαι που περασατε ωραια!!!συναχωθηκε ο μικρος;περαστικα του!!!

Βασω τι να πω πια,τι φταιει το παιδακι κ θελουν το κακο του;

Αννα Μαρια ελπιζω να μην ξαναχαλασε ο υπνος του Αντρικου….εχω περασει κι εγω κατι βραδια με ροχαλητο όταν καπνιζε…εφιαλτικα!!τωρα μονο αμα εχει πιει!!εμεις ειχαμε πολύ ωραια μερα εδώ με ηλιο και πηγαμε κ μια βολτουλα!για τις δουλειες που ρωτας εμενα γενικα ηταν από μικρη ανεξαρτητη,δεν ηθελε συνεχεια αγκαλια,οποτε ασχολιοταν με κατι και εκανα τις δουλειες,στο παρκο δεν ηθελε για πολυ,τωρα απλα με ακολουθει και βοηθαει κιολας,πχ της δινω τα παιχνιδια της κ ότι άλλο δικο της από το σαλονι κ τα παει στο δωματιο της .τι του αρεσει να κανει και να ασχολειται;τι πειραζει αν ειστε σε διαφορετικα δωματια;φανταζομαι δεν θα εχεις κατι επικινδυνο,εχει αρχισει να σκαρφαλωνει;

Μαρινα ειδες;παντα υπαρχει λογος για τη γκρινια!!με γεια το δοντακι

Mαγδουλι τα ειπαμε εμεις!!

Χριστινακι ευχομαι καλα νεα απο τον γιατρο αυριο!!!

καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...