Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφενέ "Τα ξενυχτικα ζουζουνια" Νο 6


Recommended Posts

Με την πιπιλα κ εγω ακομα δεν ξεμπερδεψα την ειχα κοψει μια μερα του την εδωσε ο συζηξ κ ξανα τα ιδια

Οποτε πρεπει να δρασω παλι!!

Για περιοδο εμενα ηρθε μετα απο εννεα μηνες που σταματησα θηλασμο πολυ αιμα ειχα κ εχω αλλα δεν ποναω η ποναω λιγο ενω παλια πεθαινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαχα, Μάγδα κι εμένα χτες με έπιασε λιγούρα και έφαγα μια φέτα ψωμί με νουτέλα, πράγμα που είχα πάαααρα πολύ καιρό να κάνω.

Καλέ, σας είπα; Σήμερα που πήγα να αλλάξω τον μικρό, κοιτάω στο στοματάκι του, και τσακ! πετάχτηκαν και οι δύο πάνω πλάγιοι κοπτήρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κα μου κ βεβαια μας ελειψες σιδερενιο το ζουζουνακι σου ναναι μωρε

Αναλαμπη για τις νεες φιλεναδουλες ξεχασα συστασεις ειμαι η μαγδα μενω βαρη κ εχω τον βασιλη 2.5 ετων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινακι εβγαλες φρονημητη ειχα βγαλει εναν εγκλειστο δραμα

Τωρα εχω παλι εναν που βγαινει πλαγια κ φοβαμαι να παω

Καγκουρακι ιππασια ιδεα σουπερ πεθαινω!!!

Εγω εχω διπλα μου τον ιππικο κ παμε κ βλεπουμε αγωνες συχνα τρελαινεται κ ο β

post-16176-1387394006766_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παπυ το ενστικτο σου για τη διατροφη δης κορουλας σου κ μονο αυτο να ακους

Πηνελοπακι χρ.πολλα μωρο μου ρε οταν κανονησετε συναντηση πειτε μπας κ ερθουμε κ εμεις...

Οσο για το θεμα ζευγαρι φιλεναδας κ εγω με τον Αντρα μου πλεον επικοινωνω με ποστ ιτ στο ψυγειο λογο δουλειας ενας φευγει ο αλλος γυρναει κ ου το καθεξις κουραγιο μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!

εμεις ειμαστε πολυ καλυτερα ο Δημητρης αρχισε να τρωει κανονικα ,εχασε δυο κιλα με ολη αυτη την περιπετεια ελπιζω να τα ξαναβαλει συντομα και λεω να μην τον στειλω παιδικο για ολο το μηνα να παρει λιγο τα πανω του το ξερω οτι θα δυσκολευτει μετα αλλα τι να κανουμε ας συνελθει το παιδι και βλεπουμε ,κι εγω εχω χωθει στην κουζινα μετα απο ολα αυτα εκει που δεν μπορουσα να κανω τιποτα τα εκανα ολα μαζεμενα και δουλειες και σιδερωμα απο ολα τα καλα

ευχαριστω για τα περαστικα!!

εμεινα και πισω σε ολες τις συζητησεις και δεν ξερω απο που να αρχισω...

Μαγδα και Χριστινα κι εγω χωρις σοκολατα δεν κανω εστω δυο κομματακια θα τα φαω καθημερινα και παντα εχω σοκολατες στο σπιτι,εχω μεταδωσει και τη μανια μου στα παιδια αφου οταν ημουν εγκυος και στους τρεις ετρωγα μετα μανιας δεν τρωνε πολυ βεβαια αλλα ζητανε τελοσπαντων

Αννα Μαρια μεγεια τα δοντακια σας!!!συμφωνω μαζι σου για την εξομολογηση και πιστευω οτι οταν κοινωνουμε πρεπει να εξομολογουμαστε πρωτα,εμεις πηγαινουμε σε ενα μοναστηρι και εχουμε τον πνευματικο μας,παντως νιωθεις αλλος ανθρωπος μετα αλλα ο καθενας παλι οπως αισθανεται.....για τα τροφιμα που λες εμεις που φυτευουμε στον κηπο ψεκαζουμε γιατι αλλιως τα τρωνε διαφορα ζιζανια κι ετσι για να βρεις να φας πρεπει να ψακασεις δεν γινεται διαφορετικα αλλα σιγουρα τα δικα μας ειναι πολυ καλυτερα απο αυτα που αγοραζουμε οσο για κονσερβες κι αλλα διαφορα κι εγω μονο σαλτσα παιρνω αλλα πιο πολυ σε χαρτινο καλα αν κατσεις και ψαξεις τι τρωμε θα τρελαθεις γιαυτο μη το κοιτας τοσο πολυ...

Ποπη περαστικα σου μαλλον για κολπιτιδα φαινεται πολυ σπαστικο ,θα παρεις φαρμακακια και θα συνελθεις γρηγορα

Κατερινακι πολυ ομορφες οι φωτο με τα αλογα και πολυ ωραια εκπληξη !!καλα ο Νικολας μεγαλωσε πολυ

γεννησε και μια φιλη μου πριν μια βδομαδα και πηγα χθες και ειδα το μωρο το ποσο μικροσκοπικο ηταν ....ανυπομονω να γεννησει η αδερφη μου!!!

Χριστινακι κλεινει κιολας τα δυο ο Δημητρακης :o μεγαλωσε ο ζουζουνος σου!!!κι εγω συνεχεια τον φιλαω και τον ζουλαω τον μικρο μου αυτη η ηλικια με τρελενει μου ερχεται να τον φαω που λες κι εσυ!!τα μωρα σας καλα ειναι;μια χαρα τα πας με τη πιπιλα οργανωμενο σχεδιο βλεπω ;) ο δικος μου που πιπιλαει το δαχτυλο να δουμε πως θα το κοψει :o

Αλεξανδρα τι γινεται με τις συνεντευξεις;;βρηκες τιποτα;

η Ανθη μας χαθηκε παλι....

πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!!ti kanete???emena aurio gyrnaei o antras mou apo to taksidi!!!varethika moni mou...ante na ftiaksei o kairos na pairnw ton mpempi kai na pigainoume gia voltoules pio aneta...giati twra thn vgazoume mesa...eidika twra pou arrwsthse!

ANNA MARIA o dikos mou einai 9.700kg kai 72cm!!! :lol::lol: alla esena perpataei kai gia auto twra e???giati kserw oti xanoun kiolas afou perpatane!alitheia to etrwge to astraki etsi e?ara na tou dwsw...me geia kai ta dontakia sas!

MAGDA kai emeis tou Agioy Valentinou exoume epeteio politikou gamou...eseis kanate thriskeutiko?egw den tha thela na meinw me ton politiko...as paroume kai thn eulogia!ston politiko den katalavaineis gamo...ousiastika gia na eisai nomimos to kaneis!

auta pros to parwn....filiaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Χαμός σήμερα στο σχολείο, είχαμε επεισόδιο με έναν μαθητή, την πρώτη ώρα τους είχα εγώ κι αυτός έπαιζε τον έξυπνο, αλλά του το έκοψα, και όλως παραδόξως δεν το συνέχισε. Μετά είχε αγγλικά και με το που μπήκε η καθηγήτρια στην τάξη άρχισε να τη βρίζει επειδή δεν του έβαλε καλό βαθμό στο τετράμηνο... Δε φαινόταν και πολύ νορμάλ, μάλλον κάτι είχε πιεί ή πάρει...

Τέλος πάντων... Τι τραβάμε κι εμείς, και μετά μας λένε ότι καθόμαστε και μας πληρώνουν τζάμπα.

Κατερίνα εύχομαι να είναι τελείως καλά τώρα ο Δημητράκης και να βάλει γρήγορα τα κιλά που έχασε!

Κι εγώ από κονσέρβες μόνο πάστα ντομάτας αγοράζω. Χτες που πήγαμε σούπερ μάρκετ, βρήκαμε πάστα ντομάτας σε γυάλινα βάζα και πήραμε αυτήν.

Βάσω σε είχα και πιο παλιά φίλη και σ' έσβησα, γιατί δεν ήξερα ποια είσαι, κι έλεγα "τώρα ποια είναι αυτή η άσχετη που την έχω και φίλη;". :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Και σήμερα που είδα το αίτημα πάλι το ίδιο είπα, και μετά έφαγα φλασιά και κατάλαβα ότι είσαι εσύ!!!

Μαρίνα ο Αντρέας δεν έχασε κιλά καλέ! Δεν ήταν ποτέ χοντρό μωρό, επειδή είναι υπερκινητικός. Βάζει αργά και σταθερά, αλλά δε με ενοχλεί καθόλου αυτό.

Κοίτα, ο δικός μου το έφαγε το αστράκι, αλλά το κάθε παιδί έχει τους δικούς του ρυθμούς. Κάποιο μπορεί να φάει από πολύ νωρίς μη αλεσμένα, κάποιο πιο αργά. Γενικώς δε βιάστηκα ποτέ με το φαγητό του, ούτε για να του δώσω νέες τροφές, ούτε και με τα μη αλεσμένα. Σιγά σιγά γίνονται όλα. Τώρα τα τρώει όλα σε κομματάκια, εκτός από το φρούτο.

Σας φιλώ όλες κοριτσάρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις γεμίζουμε βλέπω τις σελιδες!!! Έχω να διαβάσω τρεις σελιδες απο χθες!!!

Αυριο θα πάω το μεσημερακι για καφε με την Ανθη και την Καρολινα!! Κατα τ αλλα το πρωι ειχα πολυ τρεξιμο βγηκα με τον μικρο να του παρω κοτοπουλο και μοσχαρακι μετα να του δωσω φρουτα, να μαγειρεψω για τον νικολα μετα για μας, εφτιαξα κανελονια αλλα με λαχανικα μεσα οχι κιμα, να του δωσω το μεσημεριανο για ποτε πηγε η ωρα 4 που γυρναει η αγγελικη ουτε που το καταλαβα. Το μεσημέρι δεν τον προλαβαινα στο φαγητο τον Νικόλα το άδειασε το πιάτο και του έδωσα και ότι ειχε μείνει και στο καπάκι απο το multi, την κρέμα πάλι την έφαγε μια χαρα μονο με τα φρούτα μου το παίζει δύσκολος.

Σχολιάζω ότι θυμάμαι....

Αννα Μαρία άντε να δεις τι γινεται με το αυγο ίσως απο το λίγο να μην το καταλάβεις αλλα με την ομελετα θα δεις πως θα αντιδράσει.

Ποπη τι εγινε τι σου ειπε η γιατρός? για το στήθος εγω θυμάμαι οταν έκοψα στην κόρη μου τον θηλασμο δεν είχε θηλασει για καποιες μερες, το στήθος φουσκωσε μετα έβγαλα μια με το θηλαστρο, πρέπει να ειχε περάσει καμια βδομάδα, και αυτο ήταν δεν ξαναφουσκωσε μετα.

Βάσω μοντελακι η μικρη σου, έτσι ειναι τα κοριτσακια, περαστικα εύχομαι να μην ειναι τίποτα και για τα αυτακια μην ειναι τίποτα κληρονομικό γιατι βλέπω ταλαιπωρείται πολυ και ο άντρας σου. Μου δίνεις κουράγιο για το πιπιλισμα,ο μικρός μου βάζει συνεχεια το χέρι στο στόμα ενω η κόρη μου ποτε. Για την πισίνα την μικρη την είχα ξεκινήσει απο 10 μηνών baby swimming απλα την είχα σταματήσει περσυ τον Απρίλη γιατι λόγω εγκυμοσύνης δεν είχα αντοχές να την πηγαίνω μονη μου και έτσι ξεκινήσαμε πάλι φέτος αλλα αφου έκλεισε τα τρία μπορει να ειναι σε τμήμα εκμάθησης μονη της στο νερο.

Αααααα, έχει μεγάλο θέμα ο άντρας σου με τ' αφτιά του.

Κι εμένα ο δικός μου έχει θέμα με τον εγκέφαλο, βασικά δε διαθέτει καθόλου.

:lol::lol: είσαι απίστευτη!!!!!!!μπραβο και για το δοντακι, βγήκε και γιαυτο κοιμήθηκε ολόκληρο το βραδυ το παιδι τόσες μερες αυτα τον ταλαιπωρούσαν!

Μαγδα να ζήσετε, έχετε κάνει και θρησκευτικό? καλα και εγω δεν υπάρχει μερα που να μην έχω φάει σοκολάτα ή παγωτό παντα υπαρχουν και τα δυο στο σπιτι!

Κατερινακι καλα θα κανεις να τον κρατήσεις σπιτι να άρει τα άνω του δεν ειναι και λίγο δυο κιλα για την λικια που ειναι. Συμφωνω ότι οι χάρτινες συσκευασίες ειναι καλύτερες. Αχ και ο Δημητρακης το δάχτυλο όταν βρεις το κόλπο μα μου το πεις να το έχω στα υπόψιν :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το λοιπόν κορίτσια μου μία στα γρήγορα..... τα πήρα άσχημα με το παλιο-ΙΚΑ και τους κ@λογιατρούς του!!!!! Πήγα στην κυρία..... δεν άκουγε κουβέντα που της έλεγα πως πονάω εξωτερικά (ούτε κατούρημα δε μπορώ να κάνω!!!!) κατευθείαν να κάνεις παπ δε σου δίνω φάρμακα μόνο πλύσεις με χαμομήλι!!!! Πώς κυρία μου θ' ανοίξω τα πόδια να κάνω παπ που ούτε να πλυθώ δε μπορώ?????? Πονάωωωωωωωω!!!!! Μετά της λέω για το στήθος μου σύστησε NORPROLAC για απογαλακτισμό για 1 μήνα και δέσιμο του στήθους!!!!!!!!!! Άκουσον-άκουσον!!!!!! Δέσιμο του στήθους??????? Τα νεύρα μουυυυυυυ ούτε με εξέτασε ούτε τίποτε ούτε φάρμακα παρά μόνον άνοιξε το κουτί με τις βλακίες κι άρχισε τον εξάψαλμο: και γιατί δεν πας στο γιατρό που σε ξεγέννησε???? Γιατί δεν έχεις κάνει ακόμη παπ???? Γιατί δεν σου έχει δώσει δίαιτα & σε άφησε να χοντρύνεις τόσο πολύ????? Κτλ. κτλ. κτλ. επέστρεψα σπίτι με κλάματα!!!!! Όχι από τον πόνο αλλά από τα νεύρα μου!!!!! Η σκύλαααααααααααα που θέλει να της πάω και το παπ!!!!!! Θα 'λεγα τί θα πάρει!!!!

Μίλησα αργότερα με τον γιατρό μου που μου είπε: 1ον) Το παπ δεν δείχνει τίποτε στην παρούσα φάση. 2ον) Καλλιέργεια ούρων +κολπικού υγρού για να δούμε αν έπαθα κάποια μόλυνση από την αντιβίωση που παίρνω!!!! 3ον) Χαπάκι για απογαλακτισμό (Dostinex) για δύο 24ωρα+σφιχτό σουτιέν+χλιαρά ντουζ+πολύ καλό άδειασμα του στήθους πριν το 1ο χαπάκι. Όπως του τα είπα μιλάμε για μαστίτιδα!!!! 4ον) Αντιβίωση για ουρολοίμωξη (που ενδείκνυται και για γυναικολογικές μολύνσεις)+αλοιφή τοπικά. 5ον) πάντοτε πιπί μετά το σεξ!!!!! Αύριο πρωί λοιπόν θα πάρω τα ουράκια μου θα πάω για τις εξετασούλες μου και μετά γεια σας!!!!! Φυσικά..... σεξ και πισίνα (που έχει το ξενοδοχείο ντεεεεε!!!!!) απαγορεύονται δια ροπάλου!!!!! Επιπλέον..... το χαπάκι που μου σύστησε η μ@λ@κω στο ΙΚΑ είναι πάρα πολύ δυνατό και όπως χαρακτηριστικά είπε "θα σε ξεκάνει!!!!!"

Αυτά!!!!!!!

Χαιρετώ σας!!!!!!

Τα λέμε από βδομάδα!!!!!

Καγκουράκι-Ανθή-Καρολινάκι καλά να περάσετε!!!!!! Ζηλεύωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελες!

Ποπη μου τελικα δεν εμαθες τι συμβαινει!κλεισε καλυτερα ενα ραντεβου στο γιατρο σου κοπελα μου να σε εξετασει γιατι αυτη η γιατρος μαλλον την ωρα της ηθελε να περασει!ελεος!ο κοσμος να ποναει κι αυτοι στον κοσμο τους!

Αννα μαρια το υποψιαστηκα οτι δεν καταλαβες ποια ειμαι!σε ειχα φιλη ναι και ξαφνικα δεν σε εβλεπα στους φιλους μου κι ετσι καταλαβα οτι με διεγραψες!σαν δεν ντρεπεσαι!χαχα!εχω και φωτο της μικρης,μπες να τη δεις:-)

Καγκουρακι μου οσο αφορα το δακτυλο που βαζουν στο στομα,εμενα οταν ημουν εγκυος που πηγαμε στην αυχενικη μας εβγαλε φωτο τη μικρη που ειχε το δακτυλο στο στομα!και της εμεινε:-)χαχα!αλλα να σου πω εγω το εβαζζ μεχρι 7 χρονων!η μαμα μου το ιδιο,η γιαγια μου το ιδιο,αρα δεν εχω και πολλες απαιτησεις απ τη μικργ!το ελαττωσε αρκετα απο μονη της!εγω στα 7 μου εσπασα το δεξι μου χερι και μου το εβαλαν στο γυψο, το αριστερο δεν με βολευε και ετσι το σταματησα!

Μαρινακι μου ναι οταν μπουσουλησουν και περπατησουν χανουν καποια μωρακια κιλα!αλλα και μενα ισχυει το ιδιο με τον Αντρεα της Αννα μαριας!η μκρη ειναι δραστηρια,συνεχεια κινειται κι ετσι βαζει αργα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες

εγω αδιαθετησα σημερα και εχω και μια βαρεμαρα δεν θελω να κουνηθω απο τον καναπε ,δουλειες δεν κανω σημερα χθες ολη μερα δεν σταματησα αλλα πρεπει να μπω στην κουζινα παλι τελειωσαν τα εφοδια κι ολο ζητανεοι αντρες μου ;)

Ποπη αμαν ρε κοριτσι τι ταλαιπωρια κι εγω θα σου ελεγα να πας στον γιατρο σου καλυτερα δεν ειναι να τα αφηνεις αυτα τα πραγματα κι εννοειται οχι σεξ,τωρα βρηκες κι εσυ που θα πατε ταξιδακι :o:o να περασει συντομα μονο,για το γαλα που λες εγω δεν πηρα χαπια δε κανεναν μειωνα τους θηλασμους και σιγα σιγα κοπηκε απο μονο του,αν νιωθεις βαρυ το στηθος σου βγαλε λιγο με το θηλαστρο

Αννα Μαρια τι τραβας κι εσυ με τους μαθητες σου :o:o

Κατερινακι να δωσεις πολλους χαιρετισμους στα κοριτσια και να περασετε καλα!!παντως τα περισσοτερα μωρα δυσκολευονται με τις χορτοσουπες παρα με τις φρουτοκρεμες που ειναι πιο γλυκες του Νικολα φαινεται δεν του αρεσουν οι γλυκιες γευσεις ,ασε το δαχτυλο πονεμενη ιστορια δεν βλεπω να το κοβουμε συντομα..

Βασω για τον δικο μου δεν παιζει το σπασιμο που λες γιατι βαζει τα δαχτυλα και απο τα δυο χερια, στο νοσοκομειο ειχε το δεξι στον ορο και βολευοταν με το αριστερο εχει προνοησει βλεπεις και βολευεται και με τα δυο :lol::lol:τον βλεπω και τον δικο ως το δημοτικο για να μην πω ωσπου να παει φανταρος :o:lol::lol: και τα δικα μου και τα τρια αδυνατα ειναι ο μικρος ειχε φτασει τα 15 και μετα την περιπετεια που περασαμε κατεβηκε στα 13 παλι ,εσυ απο που εισαι;;

παω για μεγειρεμα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες!

Ο Αντρέας κοιμήθηκε 10-6, θήλασε και ξανακοιμήθηκε μέχρι τις 8.15. Τέλεια! Μετά εγώ ξανακοιμήθηκα μέχρι τις δέκα και μισή!!! Χόρτασα ύπνο μια φορά κι εγώ!!! Γιούπι!!!

Τώρα έφαγα το τοστ μου, έδωσα και στον Αντρέα το δικό του (το πιο πολύ εγώ το έφαγα, χι χι) και περιμένω τον άντρα μου να μου φέρει κιμά για να φτιάξω λαχανοντολμάδες αβγολέμονο, που είναι ένα από τα αγαπημένα μου φαγητά!

Καγκουράκι τέλεια τα πάει ο Νικόλας με το φαγητό! Μπράβο!!! Πολύ λίγα μωρά δέχονται τόσο εύκολα τις σούπες.

Για δώσε συνταγή για τα κανελόνια. Τι λαχανικά έβαλες μέσα; Εγώ μια φορά είχα φτιάξει κανελόνια με σπανάκι και ήταν όνειρο!

Πόπη ό,τι να 'ναι η γιατρός του ΙΚΑ. Μου θύμισε μια γιατρό του εδώ νοσοκομείου, νευρολόγο, στην οποία είχα πάει λίγο πριν το γάμο μου επειδή είχα ιλίγγους. Χωρίς να με εξετάσει, μου είπε ότι παθαίνω κρίσεις πανικού και να πάω σε ψυχίατρο να μου δώσει αγχολυτικά, κι ότι μόνο έτσι θα μου περάσουν οι ίλιγγοι. Α, όχι, λάθος, με εξέτασε, με έβαλε να απλώσω τα χέρια μου και είδε αν τρέμουν... Ό,τι να ΄ναι μιλάμε...

Ο γιατρός σου πιο σωστά στα είπε. Κι ο δικός μου αυτό θα μου έλεγε, καλλιέργεια ούρων και κολπικού υγρού. Έκανα τέτοιες στην εγκυμοσύνη, ουουουουου!!!

Τώρα για το στήθος, αυτό το σφιχτό σουτιέν, γιατί δε μου κάθεται; Αφού όταν κινδυνεύεις για μαστίτιδα πρέπει να αφήνεις το στήθος ελεύθερο. Μερικές φορές που κινδύνευσα εγώ να πάθω, κυκλοφορούσα χωρίς καν σουτιέν. Φυσικά εσύ θες να σου κοπεί το γάλα, αλλά μήπως να ρωτούσες και κάποια σύμβουλο θηλασμού, στο φέισμπουκ ή να έβαζες κανένα ποστάκι εδώ;

Βάσω το πιστεύεις ότι ούτε που μου πέρασε απ' το μυαλό ότι είσαι εσύ η Βασιλική Ευριπίδου; Το κατάλαβα ότι είναι κάποια απ' το μάμμυλαντ, αλλά ότι είσαι εσύ, ούτε το διανοήθηκα. Γι' αυτό σε διέγραψα, χιχι! Τώρα σε ξαναέκανα φίλη!

Κατερίνα δικαιούσαι κι εσύ λίγη ξεκούραση νομίζω! Φτιάξε κανένα εύκολο φαγητό και άραξε στον καναπέ.

Σας φιλώ κοριτσάρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia!!!

kollisa kai egw apo ton mikro...exw tromero ponolaimo!!!

exthes irthe h theia mou kai mou leei ''twra na kaneis asitia mexri to gamo na xaseis kai allo''!!!to oti exasa 23 kila oute pou lene ena bravo!!kai h mana mou...me thn opoia eimaste idia kila pleon me leei ''mpa den tha se xwran ta rouxa mou''(ithela na danistw ena forema ths wraio) !!!kai neuriasa tooosooo poly!!!!!!!!!!!!!kai to apokoryfwma o pateras mou...''kopse leei to pswmi teleiws...gia auto den xaneis!!!'' :o:o:o:o:o:o kai lew ma xanw kila!!!kai leei nai esy mexri twra eprepe na xaseis 30 kila!!!

to oti thilazw kai xanw kai kila...auto den tous leei kati!!!alles vazoun kiolas!!!eutyxws pou exw kai ton antra mou kai me ypostirizei trella!!!alliws ..........

gia na xaseis 30 kila re koritsia den thes 1 xrono??? mexri na xronisei o mikros tha ta exw xasei...pws tha ginei twra???den einai 3 kila!!! :evil::evil::evil:

ANNA MARIA kai emena einai yperkinitikos alla vazei... :lol::lol::lol: den kathetai ston kwlo tou lepto!!

Pinelopi perastika sou!!! maresei h leptomeri sou perigrafi kai gia to sex :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Λοιπον, αρχιζω ο,τι θυμαμαι γιατι γραψατε παλι σεντονια!

Μαγδα να ζησετε και να ειστε αγαπημενοι και ευτυχισμενοι!

Αννα Μαρια εχω αρχισει και πιστευω πως αντρας με εγκεφαλο ειναι πλεον μουσειακο ειδος!!! Μια χαρα ο Αντρικος, μεγεια το δοντακι, μακαρι να συνεχισει ετσι με τον υπνο! Οντως τι τραβαμε και τι ακουμε οι εκπαιδευτικοι...ειδικα εσεις στο εσπερινο...

ΚΑ μου αντε επιτελους ηρεμησε το ζουζουνι! Σιγα σιγα θα τα βαλει τα κιλακια, μην αγχωνεσαι! Μια χαρα ειμαστε τα μωρα μεγαλωνουν δεν παιρνουν βαρος πολυ αλλα μια χαρα ειναι, ο Δημητρακης μονιμως συναχωμενος, αλλα μια χαρα κι αυτος! Ναι, το σκατουλι με γαλωνει! Την Τριτη τα κλεινει! Και περιμενει πως και τι, οχι οτο θα κανουμε τιποτα ιδιαιτερο, δεν υπαρχει ρευστοτης! Βεβαια και ο στενος μας κυκλος πανω απο 20 ατομα ειναι, αλλα δεν θα κανω φαγητο, μονο τυροπιτακια και τετοια, δυο μπομπες και την τουρτα!

girl24 τελικα σε πολλα ταιριαζουμε! κι εσυ δαχτυλο; Ποια 7, εγω πρεπει σιγουρα να πηγαινα γυμνασιο οταν το εκοψα και η μαμα μου σιγουρα ηταν 14 οταν το εκοψε! Για αυτο προτιμησα την πιπιλα στο Δημητρη, μολις ειδα οτο πηγαινε να βαλει χερι, γιατι λεω η πιπιλα αργα η γρηγορα θα κοπει, το δαχτυλο δεν κοβεται. Εμενα σταβωσαν τα δοντια μου απο αυτο!Προσοχη με τα αυτακια μεγαλη!Οσο για τη σοκολατα, δεν χρειαζεται να δωσω εγω, δινει η μανα μου, ΚΑΘΕ μερα η γκοφρετες η μπισκοτα με σοκολατα η και τα δυο κι οσο και να φωναζω και να της λεω οτι θα μαλωσουμε και να μαλωνουμε τελικα, αυτη το δικο της!!!

Μωρουδενια μου αντε πλησιαζει η μεγαλη μερα!Ολα τελεια θα ειναι να μην αγχωνεσαι καθολου για να περασεις εσυ ομορφα και ο αντρας σου! Η μερα σας ειναι! Οσο για τα κιλα, τα παχη σου τα καλλη σου, αφου ο αντρουλης σου σε θελει οπως εισαι, αφου εσυ νιωθεις καλα και εχεις χασει 23 ΚΙΛΑ!!!! τι σε νοιαζει τι σου λενε; Μην περιμενεις καμια επιβραβευση, οι γονεις εχουν την ταση να πιεζουν παντα για το παραπανω! Σπαστικο μεν, αλλα σε πολλες περιπτωσεις χρησιμο!

Κατερινακι σε ζηλευω που παλι θα βρεθειτε!Που θα πατε; Εγω αυριο αν εχει καλο καιρο θα παω για πρωτη φορα το μικρο στο θεατρο, στη Συναυλια των Ζωων, απο 2 ετων λεει, για να δουμε θα κατσει;;;

Ποπη μου τι ηλιθια γιατρος ηταν αυτη!!!! Μια χαρα στα ειπε ο γυναικολογος, αλοιμονο αν περιμενεις 15 μερες και βαλε που κανουν να βγουν στο δημοσιο οι εξετασεις για να παρεις θεραπεια! Περαστικα μωρε, κριμα τωρα με το ταξιδι, αλλα δεν πειραζει, θα περασετε καλα ουτως η αλλως! Το στηθος καλυτερα;

Αυτα, ελπιζω να μην ξεχασα καμια σας!Καλο ΣΚ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

Έχω ερθει στη μαμα μου όπου θα αφήσω την μικρη για να πάω για καφεδάκι με τα κορίτσια, τον Νικόλα θα τον πάρω μαζι μου θα εχει παρέα και την φραουλιτσα!

Ποπη τι να πω για την γιατρο χίλιες φορές στον δικο σου που ξέρει το ιστορικό σου πολυ καλυτερα εγω αυτής της άποψης είμαι. Μια χαρα νομίζω σου τα ειπε αν και το χαπακι για το στήθος δεν νομίζω ότι το έχεις ανάγκη έχεις αποθηλασει ομαλά.....

Βάσω μέχρι εφτα χρονων :o:o μη μου λες τετοια, ειναι που δεν του έχω δώσει και πιπιλα, του είχα δοκιμάσει παλιότερα αλλα δεν την ήθελε.

Κατερινιω ξεκουρασου σημερα σου δίνουμε εμεις ρεπο ;) ναι με τα φρούτα λίγο δυσκολεύεται αλλα μερα με την μερα βλέπω να τρώει και περισσότερη ποσότητα, του πρόσθεσα και αβοκαντο.

Αννα Μαρία μια χαρα κοιμηθηκατε χθες, εμεις πάλι είχαμε λίγο γκρίνια και τον πήρα μετα τις 4 στο κρεβάτι μας.

Λοιπόν και εγω έχω συνταγη με σπανάκι μέσα αλλα επειδη δεν είχα έβαλα μπροκολο μονο τις τουφιτσες, καροτο τριμμενο, κόκκινη και πράσινη πιπερια, λίγο πρασσο και ένα κρεμυδακι ξερό και πρόσθεσα και τυριά κεφαλοτυρι και ρεγκατο και έτσι γεμισα τα κανελονια. Απο πανω μπεσαμελ και στον φούρνο.

Μαρίνα περαστικα, καλα μην ακούς κανέναν και μην στεναχωριεσαι δεν ειναι και λίγα όσα εχασες,στην φωτο πάντως στο fb έχεις χάσει πολυ στο πρόσωπο!

Χριστίνα καλα να περάσετε στο θέατρο, θα κάτσει αν ειναι και λίγο διαδραστικό και συμμετέχει θα ξετρελαθεις και εσυ που θα τον βλέπεις.

Σας αφήνω όμορφες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέεεεεεεεεεεεεεεεελειοιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι έγιναν οι λαχανοντολμάδες!!!! Θεϊκοί!!!! Τους ευχαριστηθήκαμε! Ο μικρός πάλι, ούτε άνοιξε το στόμα του, μάλλον γιατί νύσταζε. Έφαγε λίγο ψωμί, μετά τον θήλασα και κοιμήθηκε...

Μαρίνα περαστικά!

Τι να πω για τους γονείς και τη θεία σου; Αφού εγώ που δε σε ξέρω προσωπικά και βλέπω τις φωτογραφίες σου στο φέισμπουκ, βλέπω ότι έχεις αδυνατίσει τρομερά. 23 κιλά είναι πάααααρα πολλά. Αν χάσεις πάρα πολλά κιλά μαζεμένα μόνο κακό θα σου κάνει.

Καλά, μη νομίζεις, κι η μάνα μου κάπως έτσι είναι. Αν καμιά φορά είμαι λίγο φουσκωμένη, θα μου πει "χμ... έκανες κοιλιά;", κ.λπ., κ.λπ., κ.λπ...

Εγώ πάντως με το θηλασμό έχασα και χάνω. Λίγο να προσέξω μια-δυο μέρες και χάνω κιλό. Ευτυχώς μου έκατσε καλά ο θηλασμός, όταν σταματήσω να δούμε, που έχω μάθει να τρώω σαν φαταούλας!

Χριστίνα χαίρομαι που βλέπω ότι υπάρχουν συμπάσχουσες (=παντρεμένες με ανεγκέφαλους).

Έλα ντε, τι τραβάμε και δεν το μαρτυράμε...

Καλέ, γίνεται δύο κιόλας ο Δημητράκης; Πω πω... Οι μπόμπες τι είναι;

Κι εγώ πιπιλούσα το δάχτυλο, αλλά δε νομίζω να το έκοψα στο γυμνάσιο! Μάλλον κάπου στο νηπιαγωγείο!

Εύχομαι να περάσετε καλά στο θέατρο. Κι εγώ ανυπομονώ να πάρω τον Αντρέα όταν μεγαλώσει λίγο!

Καγκουράκι τέλεια ακούγεται η συνταγή. Θα τη δοκιμάσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελιτσες:-)

Μαρινακι καλα εχασες τοσα κιλα και ουτε ενα μπραβο?αστους εκει!εσυ συνεχισε τη διατροφη σου και μη σε νοιαζει!οντως οι γονεις εχουν μια ταση να κανουν οτι τα ξερουν ολα!ελπιζω να μην γινουμε και μεις τοσο πιεστικοι!

ΚΑι και σενα πιπιλαει το δακτυλο?ελπιζω να μην μεγαλωσουν τοσο να το κοψουνε γιατι εμενα με κοροιδευαν θυμαμαι στο σχολειο!

Κατερινακι μου θα εχετε συναντηση με κοριτσια του μαμμυ?καλα να περασετε:-)

Χριστινακι οντως σε πολλα ταιριαζουμε!και μενα μου στραβωσαν τα δοντια απ το πιπιλισμα!ουφ!

Αννα μαρια ναι το Βασω απ το Βασιλικη ειναι:-)χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω αααααααααααααααα με κοροϊδεύειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Το ξέρω ότι το Βάσω είναι απ' το Βασιλική, αλλά έλα που ΔΕ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠ' ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μένα

Συναντηθήκαμε με την Ανθη και το Καρολινακι το απογευμα και είχαμε και τα δυο απο τα τρία μπεμπακια μας μαζι. Η φραουλιτσα πολυ κουκλιτσα εχει γινει, εχει κάτι ματακια πολυ εκφραστικά την ειχε η Ανθη μας στα ροζ και εκανε και τα γλυκα ματια στον Νικόλα :lol::lol: αλλα ο δικός μου πολυ μαμακιας δεν ξεκολαγε απο πανω μου και εκανε τον δύσκολο, βασικα νυσταζαμε αλλιώς και εμεις όλο χαμογελα ειμαστε :P

καποια στιγμη κοιμηθηκαν και τα δυο σχεδόν ταυτόχρονα και έτσι τα είπαμε και μεις λίγο πιο άνετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Τι μου κάνετε; Πώς περνάτε την Κυριακή σας;

Εμείς χτες το απόγευμα πήγαμε σ' ένα μοναστήρι εδώ κοντά, στον εσπερινό. Ήταν και η κουμπάρα μου μ' ένα φίλο της. Αυτοί είναι τακτικοί θαμώνες, πάνε κάθε Σαββάτο. Καλά, εγώ από εσπερινό δεν άκουσα και πολλά πράγματα, αφού κυνηγούσα συνέχεια τον Αντρέα, και σε κάποια φάση, επειδή μούγκριζε συνέχεια και ακουγόταν πολύ, τον πήρα και βγήκαμε έξω, και βρήκα ευκαιρία να του ταΐσω το τοστ του και την μπανάνα του. Καθίσαμε γύρω στο δίωρο και μετά πήγαμε στης κουμπάρας μου που μας έκανε το τραπέζι. Γυρίσαμε κατά τις έντεκα παρά σπίτι, κι ο μικρός έπεσε ξερός μέχρι τις εξήμιση, και μετά κοιμήθηκε κι άλλο μέχρι τις εφτάμιση.

Σήμερα τον πήρα και πήγαμε εκκλησία, και μετά τον άφησα στους γονείς μου και ήρθα και συμπλήρωσα τον ύπνο μου, χιχι! Σε λίγο θα πάμε κι εμείς στη μάνα μου για φαγητό.

Σας φιλώ όλες κοριτσάρες, να περνάτε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...