Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΣ ΓΕΝΝΗΣΑΤΕ?


Recommended Posts

ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΓΕΝΝΑΝΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΩΣ ΓΕΝΝΗΣΑΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 102
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω Ιφιγενεια μου γεννησα με καισαρικη ηθελημενα με ολικη αναισθησια..

Οταν με το καλο κανω 2ο πιθανον να γεννησω παλι με καισαρικη αλλα θα ηθελα με επισκληριδιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω Ιφιγενεια μου γεννησα με καισαρικη ηθελημενα με ολικη αναισθησια..

Οταν με το καλο κανω 2ο πιθανον να γεννησω παλι με καισαρικη αλλα θα ηθελα με επισκληριδιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ!ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ!ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Εγώ ήθελα να γεννήσω σε μπανιέρα χωρίς επισκληρίδιο, αλλά αλλιώς τα κανόνιζα και αλλιώς μου ήρθαν. Λόγω σωματικής εξάντλησης έκανα τελικά την επισκληριδιο 2 ωρες πριν γεννησω. Όχι ότι έκανε πολλά αλλά αντεξα και την έβγαλα τη μικρή.

Τώρα το έχω πάρει πατριωτικά το θέμα. Θέλω χωρίς επισκληρίδιο και χωρις προβλήματα να γεννήσω.

Ήταν εμπειρία να ακούω τον άντρα μου και τη μαία να μου λένε "σπρώξε, είδαμε το κεφάλι της, έχει μαύρα μαλλιά!". Και εγω φωναζα ότι το ήθελα ξανθό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Εγώ ήθελα να γεννήσω σε μπανιέρα χωρίς επισκληρίδιο, αλλά αλλιώς τα κανόνιζα και αλλιώς μου ήρθαν. Λόγω σωματικής εξάντλησης έκανα τελικά την επισκληριδιο 2 ωρες πριν γεννησω. Όχι ότι έκανε πολλά αλλά αντεξα και την έβγαλα τη μικρή.

Τώρα το έχω πάρει πατριωτικά το θέμα. Θέλω χωρίς επισκληρίδιο και χωρις προβλήματα να γεννήσω.

Ήταν εμπειρία να ακούω τον άντρα μου και τη μαία να μου λένε "σπρώξε, είδαμε το κεφάλι της, έχει μαύρα μαλλιά!". Και εγω φωναζα ότι το ήθελα ξανθό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑ ΧΩΡΙΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ: ΖΗΤΩ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑ ΧΩΡΙΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ: ΖΗΤΩ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Το παλεψαμε πολυ για να γεννησω φυσιολογικα (χωρις επισκληριδιο) και το πετυχαμε! Συμφωνω και εγω οτι ειναι πολυ καλη εμπειρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Το παλεψαμε πολυ για να γεννησω φυσιολογικα (χωρις επισκληριδιο) και το πετυχαμε! Συμφωνω και εγω οτι ειναι πολυ καλη εμπειρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...