Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΜΑ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ...!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κούκλες!!Θέλω τη βοήθεια σας...Ο γιόκας μου στις 19 Φεβρουαρίου θα κλείσει τα δυο!Και θα του κάνουμε πάρτυ στο σπίτι!Πέρσι δεν κάναμε πάρτυ γιατί 3 μέρες πριν τα γενέθλια του μικρού μου, έχασα το μπαμπά μου..Πε'ιτε ιδέες για πάρτυ.....Του αρέσει πολύ το πουλάκι τσίου...Και συγκεκριμένα το τρακτέρ....Σκεφτόμουνα κάτι με τρακτέρ,του αρέσει και ο GUMMY BEAR...Πείτε και εσείς κάτι ακόμα....Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει ο γιοκας σου

να σου πω

απο ιδεες αλο τιποτα - εχω μπολικες και πραγματικα θεωρω πολυ ωραιες

αλλα πιστευω οτι χαρει πιο πολυ εαν του κανεις αυτο που του αρεσει

τρακτερ και τσιου μια χαρα

εμεις 3 χρονιες μακουιν καναμε γιατι αυτο τους αρεσει και τι εγινε;

κανε οτι του κανει καφι του παιδιου

παντως μια παρα πολυ καλη ιδεα ειναι το διαστημα και υπαρχουν παραπολλα σχεδια σε τουρτες εαν το ψαξεις ιντερνετικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Φλωρα, κανε του το πουλακι τσιου αφου του αρεσει τοσο πολυ!!!!!! Μπορεις να πεις στον ζαχατοπλαστη να την απφησει απλη απο πανω να βαλει δηλ κακαο (να ειναι σαν χωμα) και να παρεις απο τζαμπο τρακτερ και ενα πουλακι θα ειναι ωραιο. Εχω κοριτσακι και δεν εχω πολλες ιδεες , απλα κανε κατι που του αρεσει πολυ γιατι καταλαβαινει πια αρκετα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

flora να χαιρεσε τον μικρο σου ,αφου του αρεσει το πουλακι τσιου θα ενθουσιαστει αν το δει και στην τουρτα του επισης ο μικυ μαους ειναι μια καλη ιδεα που αρεσει σε ολα τα παιδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...