Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ8ου-9ου-10ου2010:Μαμά πότε θα μου κάνεις αδερφάκι;;


Recommended Posts

Επισης κυριακη ο β εκανε χορευτικο με κελυ περναγε κατω απο τα ποδια της η κελυ γελαγε κ εσκασε πανω του κ ο. Β με μουρη στο πατωμα χτυπησε το φρυδι εκανε κ σημαδι σκληρο παιδι ουτε παραπονεθηκε κ μετα ειδα την σημαδαρα αν ειχε κλαψει θα χα βαλει παγο αλλα κιχ αυτος οποτε εξου κ το σημαδι σνιφφφ

Κατα τα αλλα περναω καλα κ ξεκουραζομαι!!!

Μαρακι βρε απολαυσε καθισιο που ηθελες κ αλλη δουλεια!!!!!!!

Εγω την εχω καταβρει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μάγκυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ φυσικά να μου πεις για hotel γιατί από Δευτέρα που θα κάθομαι είπα στο σύζυξ ότι θα αναλάβω εγώ το ψάξιμο.Αν είναι συστημένο πολύ πιο super από το να βρω ένα τυχαίο.Ο Στεφ πάλι ποιος είναι;;;;Τέλειο το πρόγραμμα σας...Εμένα πάλι για αρχή θα περιλαμβάνει διάβασμα για την εργασία,φορολογικές δηλώσεις,μαγείρεμα πρωινό,ψώνιαααα,mammyland φυσικά και ίσως λέω να εντάξω κολύμπι μια ώρα να βοηθήθει λίγο και η μέση.Σήμερα 17,30 μάθημα η Χρυσανθούλα και μετά γενέθλια τρίχρονης!!!!!!Γιούπι!Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγκυ το μόνο που με ανησυχεί στο καθισιό είναι μη τραβήξει σε μάκρος να με καλέσουν από το δήμο πχ τέλος του χρόνου και έχουμε θέμα οικονομικό.Αν και αν από Σεπτέμβρη τις πάρουν σε δημόσιο σταθμό θα φύγει το κονδύλι του παιδικού.Σε εμάς η οικογένεια στηρίζεται στο δικό μου εισόδημα κατά βάση.Ο άντρας μου πληρώνεται αν βγει και όσο βγει το μαγαζί.Αχ ο Βατίλης μου σκληροτράχηλος...όχι σα τη Δήμητρα που τα δωσε τη Κυριακή στη πόρτα του αυτοκινήτου επειδή δε πρόσεξε που ήταν ανοιχτή και για να βάλουμε πάγο μας άκουσε όλο το τετράγωνο....Και με το σημαδάκι κούκλος θα ναι....ματάρες μου!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουσκακι αυριο θα τον παρω τηλ κ θα σε παρω να σου πω κουκλιτσα μου

Βρηκαμε παιδικο!!!

Ο στεφ ειναι ο στεφανος ο καλυτερος μου φιλος απο τη δουλεια θα παμε στον ιδιο η μαρια κορη του παει απο περισυ

Μου αρεσε παρα πολυ εχει ευρωπαικες προδιαγραφες χλοροταπητα με σουπερ προσεγμενη αυλη πολυ ωραιες δασκαλες 1 παιδιατρο 1 ψυχολογο 1 λογοθεραπευτη δυο φορες το μηνα θα πηγαινω για ενημερωση τουαλετες πολυ προσεγμενες κ νηπιο αρα μεχρι δημοτικο δε θα αλλαζει περιβαλλον το μενο ιδιο στυλ με το δικο μου ελεγξα κ κουζινα φανηκε καθαρη

Ο β παλι εφυγε με μια δασκαλα κ επεστρεψε οταν ηταν να φυγουμε χαρηκα!!!

Σεπτεμβρη ξεκιναμε εκλεισα θεση γιατι εχει πολλες συμετοχες δεκα παιδακια το καθε τμημα εχει

Επισης πανε θεατρο ,στο αμπελι ,κολυμπι κ διαφορα αλλα αν θες..

Στης 29 εχου. Εκδηλωση κ ειμαστε καλεσμενοι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου αρεσε τοσο κ ενιωσα σιγουρια που κ αυριο θα τον εςτελνα που λεει ο λογος

Ελπιζω να ξεκινησεις γρηγορα στη νεα δουλειτσα κ να σας παρουν σε δημοσιο παιδικο

Κ εμενα το εισοδημα το δικο μου μας καλυπτει του β ειναι κυριως για αποταμιευση η για ξαφνικες αναγκες ασφαλιστρα αμαξια σερβις γιατροι κ τετοια παιρνει πολυ λιγα..αυτα τα νεακια μας εστειλα φωτο του σημαδεμενου χαχα

Στον παιδικο νομιζαν οτι ειναι για τα προνήπια 4 ετων χαχα

Ειχε και μια αλλη υποψηφια δυο κ κατι μαθητρια τη λυδια που ολο απο πισω της ετρεχε ο βασιλησ εμοιαζε πολυ μικρη κ ηταν παμεμορφη εχει γουστο ο υιος χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!Μπράβο Μάγκυ ακούγεται τέλειος ο παιδικός όπως τον περιγράφεις!Καλή αρχή στο καμάρι μας!Φυσικά και τον πέρασαν για προνήπιο αφού είναι πανύψηλος καλέ!Το σημάδι δε το παρατήρησα καθόλου στις φώτο...Παρατήρησα που κοιτάει με περιέργεια τα χέρια με την κολλημένη άμμο.Και η Δήμητρα το κάνει αλλά κοιτάει με έκφραση σα να σιχαίνεται....χι χι.Οταν είναι τα χέρια της λερωμένα σεληνιάζεται!!!όχι ότι θέλει και πολύ!.................................................................................................................................Από το πρωί και γω σημαδεμένη.....έπιασα τον αντίχειρα μου στη πόρτα του αυτοκινήτου....Πως τα κατέφερα ούτε και γω κατάλαβα.Είχα τη Δήμητρα από το χεράκι και πάω να πιάσω τις τσάντες από το κάθισμα να μπούμε σχολείο και βαράω μια τη πόρτα να κλείσει επειδή ερχόταν αυτοκίνητο....τα είδα όλα μιλάμε!Φυσικά μαύρισε το νύχι ελπίζω να μη πέσει..................................................Και μεις έχουμε τη γιορτούλα του παιδικού 29/6.Θα πάρουν μέρος πρώτη χρονιά και τα κορίτσια μου και ήδη άρχισαν πρόβες...χα χα αστείο μου φαίνεται.Θα κάνουν λέει το τρένο που χορεύει η τάξη τους.....Να δω τη Δήμητρα να συνεργάζεται και τη Χρυσάνθη να ατσουμπαλιάζει και τι στον κόσμο!!!!Το πιθανότερο θα κλαίνει να ρθουν πάνω μας και δε θα βγουν στη σκηνή....Από στολή λέει θα χουν μπρατσάκια-κουλούρες και μαγιό!!!χα χα.........................................................................Χθες πήγαμε στα γενέθλια μετά τη λογοθεραπεία.Πολύ ωραία ήταν μόνο που έπεσε και χτύπησε η εορτάζουσα καθώς έπαιζαν και στεναχωρεθήκαμε,άνοιξε γόνατο,χέρια κλάμααααααααααα..................................Εντωμεταξύ τους έβαλα φορέματα και πάω να βάλω τα πέδιλα τα καλά μας πρώτη φορά τους τα χε πάρει η μάνα μου το Πάσχα αλλά δε τα χαμε βάλει ακόμα λόγω καιρού.Και της Χρυσάνθης δεν της΄έμπαιναν ούτε κατά διάνοια!!Μα πως έγινε αυτό σε 1,5 μήνα μεγάλωσε τόσο το πόδι;;;Θα προσπαθήσω σήμερα να τα αλλάξω γιατί είναι απάτητα αλλά δε νομίζω να μου το κάνει.Αμαρτία ήταν από μούγερ και έδωσε 40€!Η μάνα μου θα με βρίσει γιατί της είχε πάρει μεγάλο νούμερο και πήγα και το άλλαξα για να μη περισσέυουν 2 δάχτυλα μπροστά και δε φαίνεται ωραίο.Βλακεία μεγάλη....Δεν έχω και το κουτάκι είναι και ξινή αυτή που το χει,πέρασε και 1,5 μήνας,πολύ χαλάστηκα...................................θα τα ακούσω και από τη μάνα μου......................Είδατε με την ΕΡΤ χαμός ε;Σε μια μέρα κλείσιμο αποφασίζουμε και διατάζουμε,αδιανόητο....αντί να προσπαθήσουν για νοικοκύρεμα πρώτα, μια απόφαση κατευθείαν περί ανεξιχνίαστης διαφθοράς φεκ περί κατάργησης και κάτω οι κεραίες..........................................................................................να μου πεις όταν φεύγαν οι μισθοί τα τετραχίλιαρα σε ανθρώπους που δε πάτησαν ποτέ στο μέγαρο και δε μιλούσε κανείς ήταν καλύτερα;;;Αλλά κρίμα για τους απλούς εργαζόμενους.....................................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οτι προλαβαμε κ γυρησαμε απο θαλΑσσα επιΑσε μπορα καλη!!!!

βρε μΑρακι πως την πατησες αχ το αμοιρο δαχτυλακι

καλα λιωνω θα κανουν κ οι δικες σου χορευτικο τελεια

εμεις παρασκευη θα παμε στης ευγενιας στο μπαλετο

ρε την εορταζουσα να τσακιστει η καψερη

ρωτα για παππουτσια αλλιως καμια αλλαγη με αλλη μαμα ισως;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφες!!Δεν σας ξεχασα αλλα εχθες μπηκα απο το κιν ,εγραψα ενα κατεβατο και τα εσβησε[smilie=crybaby2.gi:

Να σας πω τα νεα μας και αυριο σχολια γιατι θα αρχισει και το Grey's anatomy!!!

To Σ/Κ καταρχην...Σαβ το πρωι Σ/Μ και το απογευμα ηλθαν εδω κουμπαρος και βαφτηστηρα και εγω με την κουμπαρα μου πηγαμε να βρουμε τις αλλες και πηγαμε στη συναυλια!!!!ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑ!!!Κοψαμε φλεβες...ΑΧ!!!Αντωνηηη!!!!

Την Κυρ το πρωι εφυγε ο αντρας μου Ρωμη και το μεσημερι πηγαμε στην μανα μου,ηλθαν η αδελφη και τα ανηψια μου,χαμος εγινε κλασσικα..και μετα πηγαμε οι δυο μας στο αεροδρομια να παραλαβουμε τη γιαγια.Την ειδε η πεθερα μου να την περιμενει με το λουλουδι στο χερι και ελιωσε!!!

Την Δευτερα η χειροτερη μερα,ξυπνησαμε ερχονται και τα μαστορια και ρευμα γιοκ!!!!!Ειχαν βαλει ανακοινωσεις οτι θα ειναι κομμενο απο τις 8-15:00 και δεν τις ειχα δει!!!ΓΚΡΡΡΡ!!!!Ουτε δουλεια καναμε,φαι δεν ειχαμε τα νευρα μου χαλια και στις 2 μας κοψανε και το νερο!!!Για να με χαλαρωσει η πεθερα μου ,πηγαμε σε ενα φυτωριο και πηραμε γλαστρουλες και λουλουδακια,πηραμε και ενα κοτοπουλο σουβλας και ηλθαμε φαγαμε στην αυλη και ειπιαμε τι μπυρες μας!!

Την Τριτη κολυμβητηριο και σημερα πηγαμε παλι γιατι στο τελευταιο μαθημα θαειναι ηδη στο εξοχικο των δικων μου,οποτε πηγαμε προκαταβολικα.Μετα πηγαμε ΙΚΕΑ και μετα αυλη!!

Ηλθε και ο μπαμπας μας σημερα απο Ρωμη και μας εφερε τσαντα και μπουρνουζι DISNEY με Αριελ και μινι και εχουμε ξετρελλαθει!!!!

Με τουαλετα δεν εχω λογια για το κοριτσακι μου!!!Σουπερ και στην βολτα μου τα λεει και της βγαζω το τζαμπο-γιογιο με τις σακουλες!!!Τελικα καλα λεει ο αντρας μου,σε 1 μερα τα κανει ολα αυτο το π[αιδι!!Και με τον υπνο σερι ως τις 8 το πρωι!!!Μπηκε σε προγραμμα η καημενουλα τωρα που ειμαστε συνεχεια σπιτι!!!Λετε να κοψω την δουλεια οριστικα???χαχαχα

Αυριο η μεγαλη μερα,να δουμε αν θα μας πληρωσουν με την τακτικη μισθοδοσια και στις 1 εχουμε συνελευση,αντε να δουμε!!!!

Καλα με την ΕΡΤ σοκαριστικα!!!Εχθες το βραδυ αγριευτηκα!!!Νομιζα οτι θα γινει πραξικοπημα,μα μονο στη Χουντα γινοταν αυτα...να τους κοβουν στον αερα!!!!Λαικιζουν κιολας για να δικαιολογηθουν ,λες και τους διοικητες τους διοριζαν αλλοι!!!Ας τους ελεγχαν!!!Αλλα καναν μερικοι την καλη τους και τωρα θα την πληρωσει ο κοσμακης!!!

Για μενα ομως το βασικο ειναιοτι ειναι αδιανοητο να μην υπαρχει κρατικη τηλεοραση,δηλ την μονη ειδησιογραφικη ενημερωση που θα υπαρχει θα την ελεγχουν οι ιδιωτες και τα συμφεροντα τους?Τι να πω!!!ΣΟΚ!!!!Τι αλλο θα δουμε!!!!

Λοιπον σας φιλω,αυριο τα σχολια για να εχετε αγωνια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!τι καιρος πια!!!χθες βροχη,σημερα εχει μια ψυχρα…Αλλα από το να εχει ολο το καλοκαιρι καυσωνα καλυτερα λιγη δροσουλα που και που!!χθες το απογευμα μια; Και ψιχαλιζε δεν πηγαμε βολτουλα οποτε εκανα μαρμελαδες,βερυκοκο και φραουλα!!πολυ ευκολο τελικα.Η μικρη ξυπνησε μεσα στην νυχτα και ηθελε να κατσουμε στον καναπε…ξαπλωνουμε να γκρινιαζει παλι,να στριφογυριζει..την πηρα και την εβαλα παλι στο κρεβατι της,εκλαψε για ουτε μισο λεπτο και ξανακοιμηθηκε…

Μαρακι δεν περιμενα να εισαι υπερ της μετακομισης χαχα ,από αυτά που λες στην Φωτεινη που είναι μακρια από την πολη. Με την Αθηνα καμια ωρα είναι μακρια,και πια ο Καλαμος εχει γινει Δημος,εχει σχολεια και πολύ κοσμο που μενει μονιμα.γιατι αν είναι να παω να απομονωθω δεν μου χρειαζεται!!Θυμαμαι τα καλοκαιρια πηγαιναμε 3 μηνες και ειμασταν εγω με την αδερφη μου!!μην περασει τα ιδια και η Κωνσταντινα!!170 το ξενοδοχειο μονο με πρωινο;;παρα πολλα!!Δεν πειραζει με την δουλεια,όταν θα δει τα σκουρα θα σε θυμηθει…κατσε να ξεκουραστεις,να κανεις τις δουλειες σου,καλη ιδεα να πηγαινεις και για μπανακι.μια χαρα θα τα πανε τα κοριτσια

Ωχ τι πονος,το δαχτυλο φανταζομαι….πονεσα κ που το σκεφτηκα!!και η Δημητρουλα κοπανησε;Ρωτησες για τα παπουτσακια;μα κι εσυ αφου το καλοκαιρι μεγαλωνει το ποδαρακι πηγες και το πηρες ισα ισα!!με την ερτ απιστευτο!!μεσα σε λιγες ωρες για να μην υπαρξουν αντιδρασεις την εκλεισαν…και φυσικα την εκλεισαν και βγαινουν λαδι οσοι εκαναν τα οργια σπαταλης…κριμα για τον κοσμο!!

Μαγδα μου τι ωραιο προγραμμα που εχετε αυτην την βδομαδα!!!ειστε πολυτυχεροι που ειστε διπλα στην θαλασσα!!η Κωνσταντινα κάθε μερα με ρωταει ποτε θα παμε θαλασσα!!το σημαδακι περασε;πολύ ωραιος ακουγεται ο παιδικος,είναι καλο που εχουν και λιγα παιδακια στο τμημα!αντε καλη αρχη!!!αρχισε και τα φλερτ;;;χαχαχα

Χαρα καλως δεχτηκατε την πεθερα!!καλε γιατι δεν πηγαινες κι εσυ Ρωμη αφου δεν δουλευεις;τι ωραια που είναι….!!!με γεια τα δωρακια!!μπραβο και για την πανα,παει και αυτό!!!βραδυνη βαζεις; Με την ερτ δικιο εχεις και για τα ιδιωτικα καναλια αλλα και η ερτ ελεγε οσα ηθελε η κυβερνηση να μαθουμε,εδώ μια φορα σε μια πρωινη εκμπομπη οι παρουσιαστες εκαναν ένα σχολιο-κριτικη σε έναν υπουργο και την άλλη μερα τους ειχαν αντικαταστησει!!!!Τι συμφεροντα παιζονται…..

Φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!!!!!!!!!!!!Ναιαιαιαιαια μου τα άλλαξε η ξινή τα παπουτσάκια!!!!!!!!!!χα χα το χα καημό....και ευτυχώς είχε τα ίδια.Της πήρα 2 νούμερα πιο μεγάλο....Μα σε 1,5 μήνα που να φανταστώ τόση αλλαγή!Οπότε ούτε γάτα ούτε ζημιά δε θα καταλάβει τίποτα η μάνα μου να στεναχωρεθεί.......................................................................Χαρά μπράβο χίλια μπράβο στο κορίτσι σου για τη πάνα....Και γω θα τις ξεβρακώσω λέω από Δευτέρα στο σπίτι τα απογεύματα.Η Χρυσάνθη λέει τα κακά και πάμε και τα κάνουμε τουαλέτα εδώ και λίγο καιρό.Η Δήμητρα πάλι για να μη της διακόψει το παιχνίδι και της πάρει η αδερφή της αυτό που παίζει τα κάνει πάνω της παρά να παέι τουαλέτα...................................................Σήμερα έχουμε λογοθεραπεία και μετά θα τις πάω στο νηπιαγωγείο της νονάς που γίνεται η γιορτή λήξης σχολικού έτους.....................................................................................................Αλεξ βγηκε η προκήρυξη του εσπα για παιδικούς χθες.Λοιπόν για αρχή μπες www.eetaa.gr και άρχισε να μαζεύεις τα δικαιολογητικά για τις ωφελούμενες μητέρες.Μόλις βγουν ημερομηνίες και σταθμοί που δηλώνεις θα σου πω....................................................................................................................................Εγώ καλέ είμαι παιδί της πόλης αν δεν ειναι όλα δίπλα μου(σχολεία,σούπερ μάρκετ,φουρνος,κρεοπωλείο) κάτι με πιάνει δε θα πήγαινα να μείνω εξοχή....Για τρίτους το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!!χα χα χα.........Ασε που άμα είναι εξοχή θα μουν με μια σκούπα στο χέρι για τα χώματα........................................Χαρά σούπερ τα δωρα σας από Rome καλώς τη δέχθηκες τη πεθερούσκα που λέει και η Μάγκυ!Αφού ήρθε αυτή η γιαγιά γιατί να πάει το παιδί στο εξοχικό με γονείς σου;Δε θα καθίσει μέρες να την κρατούσε εκείνη;........................................................................................................................Αυριο όλοι μελετάνε το πάρτυ που θα κάνουμε λέει για την αποχώρηση μου.....Εγώ στεναχωρούλα και αυτοί το χαβά τους!!!!Με πήρε και ο καθηγητής χθες dead line για εργασία μέχρι την άλλη Παρασκευή!Το Σαββάτο έχουμε μια βάπτιση η γραμματέας εδώ βαπτίζει τη Δημητρούλα της.Εκλεισα κομμωτήριο.....θέλω να με δουν όλοι της εταιρίας περιποιημένη και χαρούμενη να σκάσουν!!!χα χα πλάκα κάνω...Νύχι μαύρισε!!!κλαψ κλαψ...πέρασε ο πόνος όμως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλίτσα, ο αγρότης Τασούλης με το τρακτέρ όλα τα λεφτά!!!Είναι κεφάτος γυρίζει από του Βερόπουλου!χα χα πολύ γέλασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδιτσες μου σημερα δεν πηγαμε θαλασσα εχει συννεφουλα.

το ριξα στις δουλειες εκανα κ κατι κουλουρακια μουρλιΑ με βοηθο τον βασιλακο μου

μαρακι παρτυ αυριο ε;; Τι μου θυμισες ειχαμε ριξει πολυ κλαμμα την τελευταια μου μερα στην αλλη δουλεια να σε προετοιμασμενη για τετοια στανταρ

το δαχτυλακι μαυρισε σκεψου τρακο που φαγα το καψερο

ζορισε κ την δημητρα ξεβρακωσε τα μια βδομαδα θα σου παρει στο λεω!!

Εμας τωρα εχει ερθει ενας μαστορας για μια δευτερη περγκολα διπλα στο σπιτι θα δουμε!!

συμπεθερα καλως τα δεχθηκες το πεθερονι

μεγεια κ τα δωρακια σας

για την ερτ στεναχωρεθηκα τα χουν ισοπεδωσει ολα αυτο πιστευω!!!!

αλεξακι εγω στανταρ θα πηγαινα καλαμο ειναι κοντα κ πολυ ομορφα εκει εχω φιλη με πατρικο εκει

αλλη ποιοτητα ασε που αν εχεις αμαξι εσυ ανεξαρτητη πληρως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ευχαριστω!!στηριζομαι πανω σου!!ειδες;ξινη ξιη αλλα στα αλλαξε!!!2 νουμερα;;!!!αντε καλοφορετα!! Καλα οντως στην εξοχη εχει πολυ σκονη..που να εβλεπες πριν μας κανουν ασφαλτο τι γινοταν απο σκονη,ασπρα ολα,τωρα κλαυτερα μεν αλλα η εξοχη τα εχει αυτα αλλα εχει και αλλα καλα!!ο αντρας μου εχει ψηθει παντως αφου του ειπα κατι να φτιαξουμε εδω στο σπιτι και μου λεει αφου θα φυγουμε...χαχα Δινεις στην Χρυσανθη τιποτα γα επειβραβευση οταν κανει κακα;να δεις πως θα ζηλεψει και η αλλη η ζουζουνα!!

Μαγδουλα αφου ξερεις τα μερη θα ερχεστε καμια βολτα;μην ειμαι σαν την καλαμια στον καμπο!!!χαχα Ναι θελει και αμαξι εκει και για μενα,ευτυχως το ειπε πρωτος ο συζυγος!!κουλουρακια ακουω!!!μπραβο μπραβο!!!καλοφαγωτα!!

Το Κωνσταντινι κοιμηθηκε στον καναπε!!!βοηθεια μου!!!τα εχω παρει και με τον αντρα μου..τον περιμενα να φαμε,παιρνω τηλ 4 και μου τα μασαγε,δεν ηταν στην δουλεια,προφανως ειχαν κατσει πουθενα για καμια μπυρα αλλα αυτο που δεν παιρνει να ειδοποιησει να μην περιμενω δεν το μπορω!!!ή που μου τα μασαει λες και ειναι ντροπη να τον ακουσουν οι αλλοι οτι λεει στην γυναικα του που ειναι...τα νευρα μου!!!σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια;;;;;;;;;Κερνάω panacotes για την αποχώρηση,κοπιάστε...Το πιο ωραίο μου το πε το αφεντικό μου και με έκανε αλοιφη.....:Δε τρώω το γλυκό σου γιατί δε μπορεί να γλυκάνει τη πίκρα που μου δωσες με την απόφαση σου.....................................................................................................................Φυσικά μου είπε όποτε θέλω να ταξιδέψω με τα πλοιά τους να παίρνω πρώτα τηλέφωνο για free.Μουντρούχος και κακότροπος αλλά ποτέ δεν είχα θέμα μαζί του,πάντα με μένα άψογος........................και όσες φορές μου φώναξε ήταν για καλό μου για να με κάνει πιο καχύποπτη................όταν πρωτόήρθα άκουγα να βρίζουν εδώ και έλεγα που ήρθα Παναγία μου....μου φαίνεται τόσο αστείο μετά από 10 χρόνια!!!!!!Χθες πήγαμε στη ΄γιορτή του νηπιαγωγείου της νονάς μας.....Ρε κόρες με πιασαν τα κλάμματα.....Τόσο συγκινητικό....δηλαδή τα δικά μας σε 2 χρόνια που θα ναι νήπιο θα κάνουν τέτοια;;;;;....άλλα χόρευαν συρτάκι άλλα ποίημα αλλά το αποκορύφωμα ήταν μια μπαλαρινούλα που χόρεψε μόνη το τραγούδι της Νεφέλης Αλεξίου,βούρκωσα η γυναίκα....αφού ο φωτογράφος της παράστασης στεκόταν δίπλα και μου λέει ποιο είναι το δικό σου να στο τραβήξω παραπάνω!!!!!!!!Στη λογοθεραπεία καλά, κάναμε στον υπολογιστή το μάθημα.Θα μου δώσει το Cd να κάνουμε στο σπίτι.Το πιο καλό από όλα είναι ότι η δασκάλα στο σχολείο μου πε ότι βλέπει μια διαφορά στη Χρυσάνθη χωρίς να τις έχω πει ότι κάνουμε λογοθεραπείες,πολύ χάρηκα..............γιατί εγώ δε βλέπω διαφορά.Της λέω- δείχνω ένα ρήμα τώρα και σε 2 λεπτά δε ξέρει να το πει.Με τα κακά οι επιβραβεύσεις από βδομάδας συστηματικά!......................................................................................................Αλεξ αμαν αυτός ο σύζυγος να μην ειδοποιεί....Παρασκευάρα!!!!!!!!!Θα μου φέρουν και το μωρό των από πάνω σήμερα 17,00-20,30.....δίνουν ελέγχους στο σχολείο της μαμάς,είναι δασκάλα σε ειδικό σχολείο δεν εχουν κάποιο να το αφήσουν...Μου αρέσει όταν μου την αφήνουν......μπριζώνεται και η Δήμητρα και τις κάνω χάζι...χα χαΑντε φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑλησπερα σημερα παλι μας τα χαλασε ο καιρος οποτε μπανιο γιοκ το απογευμα κ εγω θα κλαιω χορευει η ευγενια κ η κελυ στο μπαλέτο

Μαρακι ενας κύκλος κλεινει ενας νέος ανοιγει θελω κ εγω πανα κότα!!!

Αλλαξες κ τα παπουτσια σουπερ!!!!

Ειδες εχει εξέλιξη η χρυσανθουλα απλα εσυ επειδη την εχεις ολη ωρα δε το καταλαβαινεις

Α κ μπειμπισιτερ σημερα σουπερ

Αλεξ φυσικα θα ρχομαι καλαμο δωσμου βολτα κ οπου θες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ να του φωναξεις του συζηξ εγω ειμαι αγγλος στα ραντεβου κ το ιδιο απαιτώ κ απο τους αλλους εμενα κ πεντε λεπτα να αργήσει θα παρει τηλ γιατι ξερει θα γινει της βοσνιας ετσι κ αργεί χωρις να παρει..

Συμπεθερα η παολα μου αρεσει κ μενα ειδικα το κρατάμε κ το βιντεο κλιπ του.

Ρουλα μαναρι απίστευτο ο τασουλης μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!!!Τι κανετε?Μαντεψτε που ειμαι???????ΕΦΗΜΕΡΙΑ!!!!ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡ!!!!

Για αυτο χαθηκα τις τελευταιες μερες,μας φαγανε οι συνελευσεις,μας πληρωσαν 3 μηνες και αυτους κουτσουρεμενους ,τον εναν μας ειπαν οτι τον χασαμε και να παμε δικαστικα και οι αλλοι αγνοουνται!!!Αλλα τι να καναμε?Μεχρι ποτε να μην δουλευουμε,αφου δεν ιδρωνει το αυτι τους!!!!Ετσι απο Δευτερα κανονικα πισω.Τωρα που θα καθεσαι και εσυ ρε Μαρια και θα ειχαμε χρονο για τσατ,γυρναω....

Κατα τ'αλλ τελειωσαμε τις αυλες,κατι λεπτομεριες μεινανε,πολυ ωραιες!!Εχθες πηγαμε βολτα με τη Μιμη και την πεθερα μου σε παιδοτοπο,10:30 μαζευτηκαμε!!!!Σημερα ομως που καταλαβε οτι γυριζω στη δουλεια...θρηνος!!!

Εχθες ηλθε και ο παιδιατρος καναμε εμβολιο,καλα στις καμπυλες τιναξαμετην μπανκα!!!Ειναι 16.800 και 105cm!!!Bαλαντωσε ομως με το εμβολιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα δικα σας τωρα....

Μαρια , η τελευταια φορα που μας ειπες Παρασκευαρα,τωρα θα στο λεμε εμεις!!!Εννοειται οτι ξερει την αξια σου και στεναχωρεθηκε ο αφεντικος!!!!Αλλα σιγα μην πληρωνε δυο υπαλληλους και φυσικα ο λογιστης θα φροντιζε για τον ανηψιο.

Μπραβο ρε εσυ προοδος το Χρυσανθακι,ειδες?Και να μην ξεχναμε οτι προηγηθηκε στην τουαλετα απο τη Δημ τελικα!!!!

Ωραιες οι γιορτες...δυστυχως λογω των εξελιξεων στη δουλεια εχασα της ανηψιας μου,γιατι εγινε πρωι και πολυ στεναχωρεθηκα.

Η πεθερα μου θα μεινει 2 εβδομαδες ρε,μεχρι και την αλλη Παρασκευη γιατι οι γονεις μου υποτιθεται θα ηταν απο τις 10/6 στο εξοχικο!!!Και λεω υποτιθεται γιατι ακομα εδω ειναι,θυμηθηκε ο μπαμπας μου τωρα να φτιαξει τα δοντια του!!!Σκοτωθηκαμε παλι,γιατι εφερα την πεθερα μου για να κερδισω χρονο με το παιδι και τελικα ειμαστε ολοι εδω!!!Θα μπορουσε να ελθει αργοτερα και να την κρατουσε τοτε!!!!Εξαλλη με κανουν και επειδη το καταλαβαν ειπαν οτι θα γυρισουν του Αγ .Πνευματος και θα φυγουν την αλλα εβδομαδα για να μεινει λιγο ακομα μαζι μας.Η αληθεια ειναι οτι εχει και εναν σκατοκαιρο!!!Ολο βρεχει!!!Τι να κανουν και εκει χωρις μπανια?Τεσπα.

Σχετικα με τις διακοπες,μην κολλας στο Ναυπλιο,εχει και αλλους προορισμους,οπως Αχαια εχει κατι ξενοδοχεια Ψαθοπυργο,Κατω Αχαια με πακετα all inclusive και καταπληκτικα για οικογενεια.Οπως επισης και προς Αρχαια Ολυμπια!!Τελειος προορισμος και η Καλαματα!!!Ιδια ωρα θα κανεις γιατι εχει καλυτερο δρομο.Και φυσικα μπορεις να δεις και προς Ευβοια,τωρα που θα καθεσαι δες το!!!Δες και προσφορες απο γραφεια για all inclusive.Ελπιζω μην σε μπερδεψα...

Μαγδα,πολυ σπαστικο να χεις αδεια και να εχει συννεφια!!!!Αν κι εσεις κανετε μπανιο και στο κρυο!!!

Τελεια με τον παιδικο!!!Ειδες που σου ειπα οτι αν βρεις το καταλληλο θα το καταλαβεις?Λειτουργει το ενστικτο της μανας!!!Τα φλερτ να λειπουν!!!Αν και εχθες που πηγαμε στον παιδοτοπο ηταν ενα αγορακι,αρκετα μεγαλυτερο 6ετ πρεπει να ταν,που της χαιδευε συνεχεια τα μαλλια και αυτη του χαμογελουσε πανευτυχης!!!!Αλλα το αλλο που πηγε να μας χαιδεψει στο κολυμβητηριο,εφαγε μπουνια!!!!

Αρχιζετε δουλειες στον κηπο και εσυ?Αντε καλα κουραγια.

Αλεξ,δεν λεω κουβεντα για το συζυγο γιατι αυτο το κανω συνηθως εγω[smilie=violent1.gi:

Πολυ ωραιες οι φωτο απο την βουτια σας!!!Αυτη με το ολοσωμο καταπληκτικη!!

Εγω παντως στανταρ θα εφευγα Καλαμο,ειναι πολυ κοντα ρε εσυ!!!Μια ξαδελφη του αντρα μου μεναν σε διαμερισμα στην Κηφισια κια ειχαν το εξοχικο τους,μεγαλο σπιτι ωραιο,στον Ωρωπο και τους τη βαρεσε ενα καλοκαιρι και λενε δεν γυρναμε το Σεπτ,καναν και μια ανακαινιση και σουπερ!!!Τα παιδια ειδικα,εχει 3 ειναι ευτυχιμενα,εχει 4χρ που μενουν εκει πια!!!Θα εχεις και τη μανουλα διπλα,βοηθεια μεγαλη,δεν το συζητω!!!!

Αντε καλη επιτυχια και με το ΕΣΠΑ.

Ρουλακι,πολυ γελιο στη φωτο με το καροτσι,το κανει και η δικια μου εννοειται!!!Ασε ομως τις φωτο,δεν μας ξεγελας...θελουμε και εσενα:-*

Φωτεινηηηη,που εισαι καλε παλι????Ηθελα να σε παρω και τωρα αλλα ξερω οτι ειναι ο Τ στο σπιτι το Σ/Κ και δεν παιρνω.Ρε βαλε παλι τις φωτο απο το ποδηλατο σας,λεω να της παρουμε για το εξοχικο.

Αντε σας φιλω.Καλο υπολοιπο Σ/Κ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!!!!!!!!!Μπήκα στα κλεφτά γιατί τρέχω με εργασία διπλωματικής....Ευτυχώς τα καμάρια πιστά στο εγερτήριο των 07,30 οπότε δεν έχασα χρόνο.Ο καθηγητής τη θέλει τελειωμένη τη Παρασκευή που μας έρχεται....ελπίζω να προλάβω.....Από το πρωί με το διάβασμα δε κατάλαβα την απουσία της δουλειάς......Το Σαββάτο πήγαμε στη βάπτιση,έφτιαξα μαλλί έβαλα και φόρεμα καινούριο.Ήταν όλη η εταιρία ,ωραία περάσαμε πολύ κόσμο.Χθες θάλασσα αλλά δε μπήκαμε μόνο για καφέ και μετά φαγητό με το συμμαθητή.Φωτεινή δεν έδωσες σημεία ζωής και λέω δε θα κατέβηκαν προς Ρόδο,θα χουν υποχρεώσεις....

Σας αφήνω να τελειώνω γιατί δε σας κρύβω έχω αγχωθεί και πρέπει και να μαγειρέψω και να τελειώσω και τον πίνακα επιβράβευσης για τη τουαλέτα των κοριτσιών!Ξεβρακώνω σήμερα ...τέλος....οριστική απόφαση...χα χα.....

Χαρά έπαθα πλάκα με τη κόρη στο κομμωτήριο.Οι δικές μου ακούν σεσουάρ και τρέχουν να κρυφτούν....για να μη μιλήσω για να τους αγγίξει τρίτος τα μαλλιά με χτένα....Εδώ εγώ στο μπάνιο να τα ξεμπερδέψω δίνω μάχη.....Φτου σκόρδα στην ανάπτυξη το παιδί είναι αστέρι και γω έλεγα τη Χρυσανθούλα τσουπωτή αλλά η νταρντάνοβα μας έφαγε!!!!!!Κρίμα με τα πεθερικά-γονείς που δεν έγινε καλός συντονισμός να βολέψει να χετε κοντά σας περισσότερο το παιδί....Thanks για τις προτάσεις....προς το παρόν πρέπει να βρω δωμάτιο για Σύμη το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος λέμε να πάμε με το συμμαθητή.Θα μας βόλευαν και θα μας άρεσαν πολύ τα all inclusive....Τι ησυχία είναι αυτή ρε κορίτσια χωρίς τα παιδιά σπίτι και χωρίς τα τηλέφωνα της δουλειάς.....μόνο το παλιατζή και τον άνεμο άκουσα από το πρωί!!!χα χα!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια. Εδώ όλα καλά. Σούπερ θα έλεγα.

Ο Αλέξανδρος επιτέλους αγάπησε το ποδήλατο του, μάλλον το ερωτευτηκε γιατί θελει συνέχεια να κάνει βολτες με αυτό. Χθες πηγαμε και το πρώτο μας μπανάκι και ήταν υπέροχα. Η μικρή μουρμουρουσε στην αρχή αλλά μετά ηρέμησε και ο Αλεξ δεν ήθελε να βγει από τη θάλασσα, ενώ πέρσι δεν ήθελε ουτε να την βλέπει. Χωρίς καθόλου γκρινια έκατσε να του βάλω το αντιλιακό, δεν έβγαλε στιγμή το καπέλο του και έβαλε και το σωσίβιακι/κουλουρα. Και όταν του είπαμε να χτυπάει τα ποδαρακια για να κολυμπησει το έκανε και φωναζε "κο(λ)υμπάωωωωωωω!!!!". Θα στειλω και φωτογραφίες αργότερα. Περιμένω να ξυπνήσει τωρα η Δαναη και να πάμε οι 3 μας στη θάλασσα, κάνει φοβερή ζέστη. Ελπίζω να τα καταφέρω και να μην μου πνιγεί κανένα παιδί.

Θα μπω το βραδάκι. φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κ ελεγα απο παρασκευη θα χω πολλα να διαβασω αλλα ερημιες σνιφφφ

Λοιπον ξεκινω με νεα παρασκευη στην γιορτη του μπαλετου ηταν ομορφα πολυ συγκινηθηκα η βανα κουνιαδα μου με ευχαριστησε που την πιεσα να τις γραψει θυμαστε ειχα πει η θα αθληθει ειδικα η ευγενια ειδατε φωτο γιατι επιμενω η παραιτουμε απο νονα ευτυχως εισακουστηκα τωρα λυσαω να πανε διατροφολογο αι να δω!!!!μετα πηγαμε σπιτι τους για φαγητο κ γυρησαμε μαυρα μεσανυχτα

Το πρωι σαββατο κολυμβητηριο κ ψωνια νανι τεζα κ βραδυ κουνιες καφε κ καροτσαδα με ινα κ πολυ αψογα παλι αγρια νυχτα γυρησαμε

Κυριακη τραπεζωσαμε το μαστορΑ ξεκιναμε κ εμεις επεκτασης στο σπιτι κ τετοια τρελες δουλειες προβλεπω κ απογευμα παιχνιδι με τα κοριτσακια κ τεζα!!!σημερα τρελη δουλεια τα ειδα ολα πισινα μπηκε ο μπαμπας να ξεκουραστω γυρησα εκανα ενα καρο δουλεειες μ τωρα ειμαι σεκος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που σαι φωτεινη αναμενουμε θαλασσινη εμπειρια με δυο μωρα!!!

Μπραβω ο αλεξ που τωρα απολαμβανει τη θαλασσα!!!θεμα χρονου ηταν οπως κ με το ποδηλατακι του

Ο βασιλης οταν φευγουμε μαραζωνει το καψερο κ οταν τη δει που φτανουμε φωναζει χαλασσααααα μου ερχομαιιιιιι!!!

ΣυμπεθερΑ καλε τη γυναικαρα η μιμικα στα κιλα μας περασατε εμεις 16 ακομα να μου πεις με τοσο κολυμπι θαλασσα πισινα κ αλλο τοσο λυσαγμα που να μεινει γρμ τωρα για το υψος κ μενα θηριο στο κολυμβητηριο τα συνομιλικα ενα κεφαλι τα περναει γερα να ναι μωρε επισης η ευγενια ειναι 1.47 κ ειναι 8 ετων αυτη κ αν ειναι ψιλη αλλα κ 48 κιλα ο παιδιατρος τους εβαλε χερι!!

Εγω στην αδεια εβαλα τρια κιλα σε 9 μερες χιχι ολο εφτιαχνα λιχουδιες κρεπες κουλουρια γλυκα σουπερ φαγητα το απολαυσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξακι δεν καταφεραμε να βρεθουμε σκεψου ολο θελω να σε παρω κ ολο κατι τυχαινει που σαι καλεεε θα σε παρω αυριο!!!

Μαρακι απολαυσε το οσο μπορεις!!

Κουραγιο με πρακτικη

Πηρα κ τακη για ξενοδοχεια θα σου στειλω μειλ με σημειωσεις αυριο γιατι ειχα ξεχαστει συγνωμη..

Αυριο τα αλλα κουτουλαωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας..............................ένα απόγευμα όνειρο τι να σας λέω!!!!!!!!!Το πλυντήριο έχει 10 κατουρημένα-χεσμένα σορτσάκια και άλλα τόσα βρακιά.Λες και το καναν επίτηδες ρε γαμώτο για να γελάνε,παίζαν με τα νεύρα μου.Ενώ θέλαν να ξεβρακωθούν τους έδειξα και αυτοκόλλητα που θα πάρουν αν τα κάνουν στη λεκάνη...τιποτα αυτές....και κάναν τόσες φορές πιπί και κακά μα τι έγινε ελευθερώθηκε το πωπίνι και πήρε φόρα;;;;;Μήπως οι σφικτήρες τους δεν είναι έτοιμοι;Είναι φυσιολογικό για πρώτη μέρα να τα κάνουν πάνω τους τόσες φορές;Στο τέλος πια τις άφησα με τα κατουρημένα να δω τι θα κάνουν,χαμπάρι μιλάμε ούτε διαμαρτυρήθηκαν ούτε τίποτα!!!!10 απογεύματα έβαλα dead line δε θα αντέξω παραπάνω,αν δε δω προκοπή αναβολή...Και δε γίνεται με τέτοιο χάλι να τις στείλω ξεβράκωτες σχολείο.Ενώ μου λένε και δείχνουν πως σκουπίζει η κυρία τα άλλα παιδάκια και μου λένε η τάδε κάνει στο γιογιό ο τάδε πάει λεκάνη αυτές δε ζητάνε να πάνε.Τους έλεγα κάθε μια ώρα πάμε,τις έπαιρνα με το ζόρι τις ξεβράκωνα στο γιογιό άνοιγα τις βρύσες....τίποτα αυτές....Μόλις σηκωνόνταν τα καναν πάνω τους....Και δε δυσανασχετούσαν κιόλας αυτό με ανησυχεί.Είναι δυνατόν να κοντεύουν 3 και να μην είναι έτοιμες;;;;;

Φωτεινή μπράβο για πρώτο μπανάκι και Αλεξούκω!Εγώ δε τόλμησα να μπω,περιμένω και περίοδο με αργοπορία αιώνα πάλι και δεν ήθελα να κρυώσω και δεν έρθει.Φοβήθηκα να βάλω και τα παιδιά η αλήθεια.Αλλά την άλλη Κυριακή με τόση ζέστη μας βλέπω να πηγαίνουμε.....

Ουφ........νεύρα πολλά νεύρα!!!!

Μάγκυ αναμένω προτάσεις για ξενοδοχεία....

Καληνύχτα!

Επεξεργάστηκε από MARDIO
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!τι ζεστη σημερα ,σκασαμε!!ειχαμε και το ραντεβου στο παιδων...πολυ ταλαιπωρια!!!παμε στην γαστρεντερολογο,ειχαμε αλλαξει γιατρο γιατι η αλλη εφυγε απο το νοσοκομειο,μου λεει ''α δεν μπορω να δω εγω το παιδι,πρεπει να πατε στην ιδια.''τελοσπαντων ,ειδε το ιστορικο της,και για το βαρος μας εστειλε σε διαιτολογο να δουμε αν καλυπτεται λεει θερμιδικα.παω κι εγω εκει,αρχιζω να λεω τι τρωει,και ποιες ηταν οι ιατρικες συμβουλες;αντι φρουτο να της το κανω μιλκσεικ και να βαζω μεσα και ζαχαρη,να της δινω γλυφυτζουρι,της λεω της παιρνω και μου λεει καθε μερα ,αν το τρωει μια στο τοσο δεν κανει δουλεια!!μετα λεει θα αρχισουν και τα γαριδακια''με σκατολοιδια θα μεγαλωσει αυτο'' μου ειπε!!προσωπικα εμεινα με το στομα ανοιχτο!!μεχρι να τελειωσει σκεφτομουν ευτυχως που δεν ειχε ουρα να περιμενω και δεν πληρωσα για να ακουσω αυτες τις βλακειες...αμα ηθελα να τρωει αχρηστα πραγματα μονο και μονο για να γεμισει λιπος και να πουμε οτι παχυνε ηξερα να το κανω και μονη μου.τελοσπαντων συνεχιζω την ωραιοτατη διατροφη που της κανω και αυτη ας περιμενει σε ενα μηνα να την ζυγισω συμφωνα με την δικη της διατροφη!!!

το σκ περασαμε πολυ ωραια,βολτουλες και την Κυριακη πηγαμε Λαγονησι για μπανακι,συναντησαμε και 2 δευτεροξαδερφακια της μικρης και επαιξαν,μετα πηγαμε σπιτι τους φαγαμε και το απογευμα ξανακατεβηκαμε παραλια για καφεδακι,η μικρη κοιμηθηκε στο αμαξι απο την κουραση και την εβαλα στην πετσετα αραχτη και συνεχισε να κοιμαται.μετα βεβαια μεχρι να παμε σπιτι μας ταραξε στην γκρινια αλλα οκ!!

Μαρακι αδειουχα πως περνας;συνηθισες;πολύ θετικο που βλεπει η δασκαλα διαφορα στην Χρυσανθη χωρις να ξερει και για τις λογοθεραπειες!!!και εχετε κανει λιγα μαθηματα φαντασου!!κι εμενα ετσι ηταν οι πρωτες μερες,ολο κατουριοταν,αλλα δεν την ειχα και με βρακι και με σορτς,ξεβρακοτελα εντελως!!!στην λεκανη αν τους δινεις κανενα βιβλιαρακι να χαζευουν;εμενα ετσι ψιλοχαλαρωνε και καθοταν.

Μαγδουλα μου σκεφτομουν να σε παρω την Κυριακη που ηρθαμε από εκει αλλα μου εκλεισε αμεσως από μπαταρια,ποτε να μην το προσεχω αυτό το τηλεφωνο!!!αλλα διαβαζω ειχατε δουλειες,θα ξεκινησετε τελικα την επεκταση ε;ωραια,που θα μενετε όμως;στα πεθερικα; μωρε εμενα δεν εχει σταθερο ωραριο ,μπορει να ερθει 2,30 ,3, 3,30 το καταλαβαινω,αλλα αν προκειται να αργησει πολύ περισσοτερο πχ 5 ή 6 που ηρθε τις προαλλες ας με παρει να μου το πει.πραβο που επεμενες για την Ευγενιτσα,για διατροφολογο καλη ιδεα(αρκει να μην είναι σαν αυτή που πηγα εγω!!)αλλα θα πρεπει να ακολουθουν και οι γιαγιαδες-παππουδες που κανουν τις ζημιες!!!

Χαρα καλε ποσο απολαμβανει την περιποιηση η κοκετα σου;εγω όταν μου ισιωνουν τα μαλλια θελω να γυρισω να χτυπησω την κομμωτρια ετσι που τα τραβανε με την βουρτσα ,η δικια σου μια χαρα!!χαχα 16,800;;;φτου φτου,είναι και ψηλη όμως!!Σας πληρωσαν ε;ε από το τιποτα…αν και τα δεδουευεμενα πρεπει να πληρωνονται κανονικα. Χαιρομαι που συμφωνεις κι εσυ με την αποκεντρωση ,χαχα!!κι εγω σκεφτομαι ότι εκει θα είναι η χαρα της Κωνσταντινας,άλλη ζωη από την πολη.κι εμεις πρεπει να κανουμε μια ψιλοανακαινιση στο σπιτι οποτε δεν ξερω αν θα προλαβουμε το καλοκαιρι,μην παμε και καταχειμωνο με τα χιονια και τα δουμε όλα!!!

Φωτεινη μου με τα σχολια σου!!!ενθουσιαστηκαν με το τρενακι ολες,για να δουμε όμως θα το ζητησει καμια άλλη;Μπραβο στον Αλεξανδρακο με το ποδηλατο,τωρα απλα κρατηστε μακρια τον μπαμπα σας!!!χαχα Δεν του αρεσε η θαλασσα περσυ;αντε τωρα θα γινει δελφινακι!!!

φιλακια σε ολες!!!παω να την ταισω γιατι παλι τα παρατησε και αρχισε το παιχνιδι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...