Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΝ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.. ΕΠ37


Recommended Posts

καλημερα και απο μας...πηγαμε χθες ελενη..τιγκαρε η κοιλια της..πραγματικα!!!

ντομ θα σε παρω τηλ για τη διαιατα..καλα αν μπει το μαρακι θα μας χεσει πατοκορφα..

εμεις θα παμε λαικη σε λιγο!!

να παρω υφασμα να ρεαψω 1 ζακετακι..τρομαρα μου!!

αλλα το κρεας με τι αντικατασταται;;

αν η συνταξη μου ισχυει!!ζαχαχ..

ντομ μπηκα στο φορουμ...κα ειδα..και διαβασα!!

τεσπα!!εμεις βρωμικο μαλλον σημερα!!

η μαρθα αρακα!!

απο χθες..

μαλλον θα ΠΡΕΠΕΙ να την μαλωνω και γω για τη διακονια!!

δε γινεται!!

και δε με νοιαζει το σοκολατακι και το κουλουρακι τωρα..αυριο μεθαυριο που θα ειναι κατ αλλον..και ισως απο αγνωστο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα...

Ντομ Θεα!!!! για αυτο σε λατρευω!!!!

ντουκαν λοιπον μετα τη γεννα!!!

ο αντρας θα με κραξει αλλα θα τη δοκιμασω και αυτη!!!

δεν εχω προλαβει να διαβασω τα παντα..μαλλον τιποτα σχεδον δεν εχω διαβασει..

χθες δε δουλευε ο αντρας και πηγαμε για καφε διαρκειας...

μετα πηραμε τον μικρο απο το σχολειο και φαγαμε εξω...

εμεις δηλαδη γιατι ο Θ εφαγε μονο πατατες τηγανητες...

το απογευμα εγω δουλευα οποτε πηγε στη μανα μου...

εκει εφαγε φακες που ειχαν μεσημεριανο και το απογευμα του εψησε μπιφτεκακια...

το βραδυ στον υπνο του κατα τη 1 εκανε τοσο εμετο που δεν εχω ξαναδει...τα εβγαλε ολα φαγητα και γαλα...

απιστευτος εμετος...ευτυχως κανει καλος καιρος και επλυνα παπλωμα παπλωματοθηκη σεντονια μαξιλαρια και το υφασμα απο το κεφαλαρι του κρεβατιου :?:?:cry::cry:

αφου τα ξεσηκωσα και τον αλλαξαμε κοιμηθηκε μια χαρα μεχρι τις 8 ..

πυρετο δεν εκανε , διαρροια ουτε..μαλλον δεν ειχε χωνεψει καλα.. :cry:

Ελενη προλαβα να δω οτι εισαι κουρασμενη...υπομονη ρε Ελενιτσα..

Σωσω το μονο που θυμαμαι απο οσα διαβασα.. το πατρικο μου ειναι απεναντι απο σχολειο..εχει φοβερη φασαρια ολο το χρονο...ειδικα οταν γυρισα απο Αθηνα που ειχα ηδη πηξει απο ηχορυπανση δεν μπορουσα να ηρεμησω...

σε λιγο θα ερθει απο το καθαριστηριο να παρει το χαλι απο το δωματιο του μικρου... :?:? ευτυχως εχω και 2ο γιατι μου ειπε θα μου το φερει την αλλη εβδομαδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άντε ρε Χρυς... γιατί έτσι ο Θανούλης;

ο εμμετός πολύ με χαλάει...

είμαι ικανή να κάνω κι εγώ εμμετό...

σωσώ, ευτυχώς η Χρυς δε μας κράζει για τα ρορθογραφικά και τα συντακτικά... χαχαχα!!!

τη σκότωσες τη λέξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα δεν ξερω..μαλλον ηταν τιγκαρισμενη η κοιλιτσα του :mrgreen::mrgreen:

τον μπουκωνει και μη μανα μου μωρε... :twisted:

οχι δε μου αρεσει να διορθωνω τα ορθογραφικα...ουτε τα εκφραστικα :D:D:lol::lol:

μονο τον Νικο διροθωνω αν κανει κανενα λαθος γιατι θα του ξεφυγουν και στο σχολειο καμια μερα και θα ξεφτιλιστω...μια χουφτα ανθρωποι ειμαστε εδω περα :lol::lol:

post-12935-13873940055504_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια.......με χάσατε ε;

Ουφ ουφ...αναρρώνουμε...Οι διάρροιες πέρασαν με δίαιτα αφού κόλλησε βέβαια και η μάνα μου και ο πατέρας μου.Τα κράτησα σπίτι από τη Δευτέρα σήμερα βγήκαμε πρώτη μέρα για παιδικό,ήταν καλά,είχαν βαρεθεί και στο σπίτι,τους έψαχναν και οι συμμαθητές.Πάντως πολύ άτιμο πράμα,πόνος στη κοιλιά,φούσκωμα,αφαγία,αέρια,αναγούλες όλα μαζί.Στη Χρυσάνθη που σας ρωτούσα για τα ρινικά σπρέυ τελικά μας είπε ο γιατρός φούσκωσαν οι κόγχες και μας έδωσε otrivin με caragon (κάπως έτσι) να ρίχνουμε στη μύτη να ξεπρηστούν για να κατέβει η μύξα.Για να δούμε...

Vag πω πω αποστολές μπατσίνα γυναίκα και μάνα,και τη βρίσκεις κιόλας χαρά στο κουράγιο σου...Και γω είμαι της γνώμης μην τον πιέζετε τον μικρό αφού έχει και το θέμα με τον τρόμο τα βράδια.Βέβαια όχι και να σας πάρει τον αέρα να φτάσουμε στο άλλο άκρο...Εμένα όταν είναι αρρωστούλες όπως τώρα άμα ξυπνήσει η μια ή η άλλη τη φέρνω κρεβάτι μας αναγκαστικά για να κοιμηθούμε όλοι γρήγορα.Παλιότερα είχε φουσκώσει ο άντρας μου ένα στρώμα camping και κοιμόταν δίπλα στη κούνια...χα χα..Υπάρχουν και άλλοι χαζομπαμπάδες μη γελάτε...

Ελένη σούπερ τα νέα από το γιατρό...άντρακλες τα μπεμπέκια,άντε με το καλό!9/2 έχει και η μαμά μου γενέθλια.

Νανά τη fest τη χύτρα έχω και γω.Αυτό με τα νερά που λες ότι κάνει,δεν έχει εφαρμόσει το λάστιχο καλά.Βγάλε το και ξαναβάλε το καλά να εφαρμόζει.Και γω πάντως μόνο για μοσχαράκι κοκκινιστό τη χρησιμοποιώ,τα άλλα στη κατσαρόλα λαδερά,κοτόπουλο.Προτιμώ να έχω οπτική επαφή με το φαγητό να ανοίγω να βλέπω το ζουμάκι του...χα χα

Marker αστέρι με τα mac quin.Αφού και γω όταν ακούω για τρίχρονα αγόρια τι παιχνίδια τους αρέσουν απο γνωστούς κάνω την έξυπνη και λέω mac quin δεν έχουν;;;Τόσα που έχω ακούσει...Και πάλι σου βγάζω το καπέλο,με 2 παιδιά και έγκυος και χωρίς βοήθεια...δε θυμάμαι αν στο πα αλλα μετά από αυτό που πέρασαμε με τη γαστρεντερίτιδα δε ξέρω αν θα την πάλευα και σωματικά και ψυχολογικά όσο και άν το ήθελα το τρίτο...Θα ξεπεταχτούν όμως όλα μαζί και μετά θα τα βλέπεις και θα τα καμαρώνεις...

Σωσώ μπράβο που δε θα μετακομίσετε χειμωνιάτικα και φτου φτου σκόρδα η μπουμπου στην ανάπτυξη.Εμένα 5,200 πρέπει να πήγαν σχεδόν 4-5 μηνών για να γίνουν.Δε τα θυμάμαι καθόλου τόσο μικρά πως ήταν.Πως γίνεται να τα ξεχνάμε όλα;;;Και μένα θα με τσάντιζε να ζητάνε από ξένους φαγητό ενω μου χει τύχει να ταίζω τα παιδιά μου σε πάρκο και να ρθουν να μου ζητήσουν άγνωστα παιδάκια και εκεί δε με πείραξε έδωσα αφού ρώτησα το γονιό φυσικά.

Ντομπήξημο στη δουλειά ε;Υπομονή αφού είναι μόνο για 2 φορές το μήνα...παλεύεται.

Έλειψα αλλά τα διάβασα όλα δε νομίζω να χετε παράπονο...Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα θα πω! Χωρίς χύτρα δε ζω.

Εάν ξέρεις να τη χρησιμοποιείς κάνεις θαύματα.

Διάβαζα για τις δίαιτες και με τη σώσω τα έχουμε πει.

Η διαιτολόγια είναι επιστήμη. Όταν κάποιος πραγματικά έχει θέληση και είναι αποφασισμένος να αλααξει τη ζωή του αλλά και να επηρεάσει τη διατροφική συμπεριφορά των γύρω πχ σύντροφος, παιδιά κλπ τότε o διαιτολόγος μπορεί να βοηθήσει.

Όλα τα υπόλοιπα είναι επικίνδυνα για την υγειά σας. Κάθε φορά που κάνετε τέτοια δίαιτα επιβαρύνεται τον οργανισμό με σκουπίδια απόβλητα αλλά και μειώνετε τη μυϊκή σας μάζα. Παρόλο που βλέπετε απώλεια πόντων ντομ.

Αν κάνετε μία λιπομετρηση με ένα σωστό μηχάνημα θα δείτε ότι μόνο λίπος δε χάνετε...τελειώνω λέγοντας σας ότι είστε o καθρέφτης των παιδιών σας και οι διατροφικδς συνήθειες σας θα γίνουν και δικές τους.

Οπότε μόνο και μόνο για αυτά αξίζει να κάνετε μία σωστή προσπάθεια με σωστά αποτελέσματα.

Σας γράφω και από το κινητό! Ξεστραβωθηκα!

Εμείς καλά είμαστε!

Εγώ ακόμη έχω αναγουλες και κάνω και κανένα εμετό.

O θάνος της τζουλιας θα ξεκινήσει tae kwon do. Χαχα πολύ γέλιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγαμε λαικη...παρκο..

καλε πως επρεπε να πω τη λεξη;;για πειτε..εμενα μαρεσει πολυ να με διορθωνουν..αληθεια..

περαστικα σας ρε μαντριο..

ελπιζω να τιγλαρε ο θανουλης και να μην ειναι τιποτε αλλο;!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω πάντως δε συμφωνώ με τις δίαιτες express παρόλο που θα με συνέφερε.Στη διαιτολόγο μετά την εγκυμοσύνη 4 κιλά που ήθελα να χάσω έκανα να τα χάσω 4 μήνες κιλό και μήνας δηλαδή βασανιστήριο τηρώντας ευλαβικά όσα μου έλεγε για συνδυασμό τροφών,σαλάτα πάντα στο γεύμα μου,νερο πολύ,φρούτα τη σωστή ώρα,γλυκό 1 φορά τη βδομάδα,delivery μετρημένο.Όμως σας πληροφορώ από τότε που σταμάτησα 1 χρόνο δηλαδή και παρότι ξαναγύρησα στις παλιές κακιές συνήθειες αυτα τα 4 κιλά δε τα ξανάβαλα.Πιστεύω δηλαδή αυτό που λένε ότι όσο πιο πολύ προσπάθεια θες να τα χάσεις τόσο πιο δύσκολα θα τα ξαναβάλεις.

Και για τη dukan δε μου αρέσει η ιδέα μόνο του κρέατος του αυγού,της βρωμης του γιαουρτιού έστω και για λίγη περίοδο.Προτιμώ με μέτρο και από όλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala h uoylh me την αυχενικη τελικα!~

θα παω να δω 1 σπιτι σε λιγο..για αγορα..

ασχετο!!

και μενα με χαλαει αυτο στη ντουκαν..εγω που δε τρωω κρεας ας πουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω συμπεριφερονται απανθρωπα σε ανθρωπους και ιδιως παιδια, στα ζωα θ ακολησουν;;;;

δεν το ειδα το βιντεο...

Μαρντιο περαστηκα!

κοριτσια και εγω ειμαι υπερ της σωστης διατροφης και ασκησης για χασημο κιλων.

τετοια εξπρες δεν εκανα ποτε. οποτε χρειαστηκα, 2 φορες, πηγα σε διαιτολογο.

δυστυχως τα τελευταια χρονια δεν μπορω να γυμναστω... να μεγαλωσουν λιγο ακομα να εχω λιγο χρονο...

Ελενη στο Σπυρο δεν πιανει ουτε το φιλοτιμο... θα γυρνουσε και θα ελεγε κανενα "καλα επαθες" και θα με εστελνε αδιαβαστη!

οσο για την κουραση, να δεις οταν με το καλο γενηθουν τα αντρακια σου ποση δυναμη θα εχεις μεσα σου και θα τα καταφερεις μια χαρα... αλλωστε δεν εισαι πρωταρα....

Νανα μακαρι να μπορουσαμε να ερθουμε στην Κυπρο για να σας δουμε γενικως, οχι μονο να πλεκεις με το χερι! ας ελπισουμε το μελλον να ειναι καλυτερο και να γινει και αυτο!

Χρυσουλα ειναι οκ ο μικρος; πωπω... και εγω τον εμετο δεν τον αντεχω... το καθαρισμα και τη μυρωδια που δε φευγει ποτε!

εμεις, καλα... αρχισαν παλι να βηχουν λιγο και να ριχνουν και κανενα φτερνισμα... ελπιζω να μην γινει χειροτερα...

ο Σπυρος ξυονησε παλι αλλα με τη 2η φορα που πηγα συμμορφωθηκε και κοιμηθηκε!

να δουμε...

εχω μια νυστα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Βαγκ, το σπίτι μου είναι ανοιχτό να έρθετε όποτε θέλετε!!!

Μαράκι, για τη νύφη μου θα ξέρουμε 27 Φεβρουαρίου που θα ξαναπάει γιατρό και θα είναι 18 βδομάδων...

όταν πάω να πάρω τον Άνθιμο από το σχολείο, τους έχουν κάτω στην εσωτερική αυλή για παιχνίδι.

χθες περίμενα να με ανοίξουν και βλέπω τη διευθύντρια να τον κρατάει από το χεράκι...

τον πήγαινε επάνω για να του βάλει θερμόμετρο.

μόλις με είδε... τον έπιασε ένα παράπονο... το αγοράκι μου...

είχε πυρετό τελικά...

σήμερα δεν τον έστειλα σχολείο.

ο Π δουλεύει απογευματινός.

θα τον κρατήσει ως τις 2 κι εγώ θα σχολάσω λίγο νωρίτερα.

το πρωί ξύπνησε και φώναζε "καίω"... το πουλάκι μου.

η ψυχή μου πιάνεται να τον βλέπω έτσι.

θα μου πεις, αυτές να είναι οι αρρώστιες τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα!

Αχ έτσι ο Ανθιμούλης Νανά ε;Περαστικά σας και σας...Εμεις είμαστε καλύτερα δόξα το Θεό.Ο άντρας μου είναι μόνο με ρίγη και κομμάρες και απίστευτο βήχα και μύξα και είναι η γκρίνια του... α πα πα.Το τρίτο μου μωρό!Χθες λέει πεθαίνω....και ανάβει αν δει τον ολυμπιακό.Λέω μα αφού πεθαίνεις τι σε νοιάζει;;;Λέει ας το δω και πεθαίνω μετά...Φτιάξε μου και 2 αυγά...γκρρρ

Σωσώ μπράβο για την αδερφούλα σου που δεν είναι τίποτα,προχωράει ακάθεκτη.Της είπαν και το φύλο στην αυχενική ή δε φάνηκε ακόμα κάτι;

Χθες είδα την αυτοψία του Σρόιτερ με τα εγκαταλελειμένα παιδιά.Συγκινήθηκα πολύ αν και δε μου αρέσει σα δημοσιογράφος και σε ορισμένα σημεία ήταν σα να πήγε να κάνει καμάκι στις μαίες παρά να πάρει συνέντευξη και να διαπιστώσει πως έχει η κατάσταση,οι ερωτήσεις του ήταν εκτός τόπου και χρόνου πολλές φορές.Θυμάμαι αντίστοιχη εκπομπή του Θεοδωράκη ήταν φανταστική,θα τη θυμάστε.

Αρκετά φορτήστηκα βέβαια αλλά όλο σκεφτόμουν πόσο θα θελα να φροντίζω αυτά τα παιδιά.Θα είναι φοβερά ψυχοφθόρο βέβαια και θα πρέπει να μη δένεσαι να το βλέπεις σα δουλειά αλλά νομίζω πρέπει να νιώθεις τόσο γεμάτος στο τέλος της μέρας.Είχα ακούσει στην Αθήνα στο χαμόγελο του παιδιού πχ μπορείς να πας σαν εθελοντής να βοηθήσεις ή να παίξεις με τα παιδιά κάποιες ώρες.Πολύ θα θελα να παιρνα τις κόρες μου και να πηγαίναμε να παίζαμε.Εχουν τόσο ανάγκη μια αγκαλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας

μονο αυτη τη σελ διαβασα

Περαστικα ατα αρρωστουλικα

Εμμετοι πυρετοι τσλσιπωρισ γισ τσ μικρσ μωρε

Περαστικα και στον αντρ Μαρντ - μωρο Νο3 :D

Μπραβ με την αυχενικη της Θουλης δεν θα κανει αμνιο δλδ;

Εμενα η συνηφαδα μου παει στις 5 θα την κανει τελικα αν και 2 φορες την εκανε στο γιατρο της κα βγηκε καλη - καλα κανει συμφωνω.

Και εγω χαλια 8:00εχθες το βραδυ ημον περδκι και ξαφνηκα 8:01 λες και πατηθηκε κουμπι και εκλεισε ο λαιμος πονος πολυ ρε γμτ - εχω αρχισει τα γιατροσοφια αλλα ποναω ολοκληρη.

Ο Στελαρας ην έκοψε την πανούλα την βραδυνη εντελως ΠΑΕΙΙΙΙ [σηκωνεται μισοκλαιει και τον παει ο Κωσ για τσισα το βραδυ

ο Νικολας ειναι σε πολυ καλο δρομο

Δουλεθω στις 1:00 -να δω τι θα τους πω που ειμαι μουγκη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα σας βρε..εγω συνεχιζω 10λεπτη γυμανστικη καθε πρωι και κοιλιακους..χαχα..

εγω παιρνω τη μπουμπου και παμε βολτα..το μεσημερι ψαρια..κ αν θελει ας φαει η μαρθα..αλλιως νηστικη..

επεισης η μαρθα ειναι τιμωρια..οποτε δεν ερχεται βολτα..

νανα πως ειναι ο ανθιμος;;

το απογ εχω ενδοκρινολογο..παει το 30-40αρι..

νανα..ερχομαστε εμεις κυπρο..χαχα..πλακα κανω..αλλα θα ηθελα..σου ειπα οτι μου αρεσει πολυ η γλωσασα σας;;ςεννοω ο τροπος που μιλατε..

τρελαινομαι σου λεω!!!θα μου πηγσινε πολυ..οπωε και τα γερμανικα μαρεσει να τα ακουω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσώ να κοπιάσετε!!!

ποια γλώσσα μας μαρή;

εγώ δε μιλάω κυπριακά... βέβαια... μου ξεφεύγουν κάποιες λέξεις πού και πού... χαχαχα!!!

αλλά με έναν όρο... κάθε μέρα να μου φτιάχνεις πίτες και πισσία... χαχαχα!!!

ο μικρός είναι απύρετος σήμερα.

σε λίγο θα σχολάσω γιατί πρέπει να πάει δουλειά ο Πετρής...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις κατεβηκαμε κεντρο...παιδια θα τρελαθω..θελει πολυ μπιριμπιρι..

συνςεχιζει να ζηταει τα παντα...στο ταξιτζη..ζητησε κουκλακι..

στο γιατρο ζητησε κατι μαλακο...

δε ξερω..της ειπα αυριο οχι παιδικα οψι βολτα...

αλλα χεστηκε!!

τι θα το κανω;;

τεσπα!!

εμεις ημασταν στο λεωφ και τρακαραμε..μιλαμε ευτηχωες την κρατουσα..

εσπασε το φαναρι..ο προφυλακτηρας..

χαμος σας λεω..κα ιη μαρθα τρομαξε που φωναζε ο κοσμος..ξερεις..τι εγινε και τετοια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..........και συνεχιζω..εκανε 1 ξιγυρισμενο εμετο η μαρθα..αλλο πραγμα σας λεω..

ελπιζω να ειναι επειδη εφαγε οτι ναι και μαζεμενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι μασ επιασε παλι ολα μαζι με αρρωστιες;;;;;

και ο Σπυρος ξυπνησε με 37,7 αλλα ηταν μαλλον απο μπουκωμα που τον επιασε στον υπνο και ζοριστηκε. το ξεναεκανε αλλημια φορα τον Οκτωβριο. μετα απο 10΄ ειχε 37,2. ετσι, του δωσαμε ντεπον και βουρ στο σχολειο. ειπε ο αντρας και τον εξετασε η παιδιατρος του παιδικου, τα πηρε και λιγο νωριτερα και τα πηγε και στη δικια μας... απλη ιωσουλα ειπαν και οι 2...τιποτα σημαντικο... εχει μυξες. το απογευμα αρχησε και η ΜΑριαννα... αντε να την περασουν το σ/κ και απο Δευτερα να ειναι καλα, να πανε σχολειο...

την Κυριακη ΝΑνα ειναι ο ετησιος χορος των Δραμινων εδω... το κοπη τη πιτα... αλλα δεν εχω ορεξη να παω.... ειναι και τα μικρα ετσι... ο αντρας φαγωθηκε να παμε... αντε να δουμε...

Μαρντιο μα ολοι οι αντρες οταν αρρωσταινουν να ειναι ετσι!!!!λιποψυχοι βρε παιδακι μου!

ΜΑρκερ ακουγεσαι;;;; δεν το εκμεταλευονται τα δικα σου που σεν μπορεις να τους μαλωσεις;;; γιατι αυτο εκαναν τα δικα μου οταν ειχε κλεισει η φωνη μου και γελουσαν που δεν μπορουσα !

Σωσω τι να πω για τηΜΑρθα... κατι πρεπει να γινει για να διορθωθει, οντως...

παντως καλα που δε χτυπησατε στο τρακαρισμα!

Ελενη!!!! ολα καλα;;; δωσε το παρον να ειμαστε σιγουρες!

αντε να κοιμηθουμε ηρεμα αποψε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....

εχω οπως τα ξερετε...ποναω...

κανω τις τελευταιες προετοιμασιες και προσπαθω να ξεκουραζομαι οσο μπορω.. για υπνο δεν το συζητω...

χθες με πηγε ο ανδρας μου για φαγητο.....

με το που φαγαμε με πιασανε κατι δυνατοι πονοι αστα να πανε...

σηκωθηκαμε και φυγαμε κακειν κακως.. ηρθα στο σπιτι ξερασα , εκανα ενα καυτο μπανιο και ηρεμησα λιγο...

οντως γεωργια δεστο με τη μαρθα τωρα που ειναι νωρις... αλλα οχι με τιμωριες και τετοια...

με πολυ μπλα μπλα...

δεν χανειςνα παρεις ενα τηλ την παιδοψυχολογο του δημου για να σε κατευθυνει πως θα το χειριστεις...

μαρντ περαστικα στον ανδρα σου..

εμενα παλι ο δικος μου οταν αρρωσταινει δεν με ενοχλει καθολου... μπορει να κοιμαται ενα 24ωρο συνεχομενα και μετα ξυπναει πινει φαρμακα, κοιμαται αλλο ενα 24ωρο και μετα ειναι περδικι... αφου παω και του μιλαω για να δω αν ζει... :lol::lol:

περαστικα τους ρε βαγκ.

εχω περιεργια ποσα δινεται το μηνα στην παιδιατρο???????

γιατι εμας ενα μηνα ετυχε να την παμε 5 φορες και μας εφυγε το 250αρι.....

μαρκερ παρε λιζοπαιν.... μπορει να σου φτιαξει λιγο το λαιμο... και πολλα βρασταρια....

μπραβο σας για την πανα....

ρε παιδια τα αγορια αργουν να την κοψουν η τελικα ειναι θεμα παιδιου??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!

μια εβδομαδα κ ποσα ειπατε!!!! :)

εμεις εδω αρχιζουμε κ βλεπουμε τρελες ελειψης...χασαπικα τελος....γαλατα τελος....μαναβικα τελος :roll:

δεν εχουμε ,που δεν εχουμε καραβι καθημερινα εχουμε τωρα κ απεργιες ναυτεργατων ...ποτε θα δουμε καραβι οεο?????

εχθες το σκαφος του λιμενικου πηγε ασθενη στο βολο

ειδατε ειδησεις???/με το κατσικοπολεμο?????

χαμος εγινε εδω...ενα θα σας πω τα παλικαρια ηταν λιμενικο σκοπελου...ξηλωθηκαν παει!

αρρωστιες δεν μας εχουνε πιασει...

στο σχολειο τωρα που εχουμε πολλες νηπιαγωγους λογο 5μηνων ειναι σουπερ η Αγγελικη τρελη αγαπη με το σχολειο....κ μεγαλη εξελιξη σε ολα....εκτος του φαγητου βεβαιως...

η Μαρια επεσε στο σχολειο :shock: φυσικα επαθε σοκ! λεει οτι δεν θυματε καποιος την εβαλε τρικλοποδια ,δεν τον ειδε ...δεν ξερει ....το καλτσον της κοματια ...εβαλε το γονατο για να μην χτυπηση το χερακι με τον γυψο

εριξε πολυ κλαμα κ την κρατησαν στο γραφειο οι δασκαλοι....

σημερα εχουμε εξοδο ...ο αντρας σπιτι με τις κορες του ;)

εγω με φιλες για φαγητο.....απο νωρις ...νομιζω 8 μαζευτηκαμε :D

θα ειναι κ η νηπιαγωγος που ειχε περιση η Μαρια κ εχουμε κρατησει επαφες κ μια δασκαλα που ειναι απο εδω ...οποτε γνωριζει ολες μας....

τελικα το μονο που εκανα για μενα ηταν να φτιαξω μαλλι...βαφη κ κουρεμα ....κουρεψα κ τις μικρες κ αυτο ηταν ολο!!! ουτε βρακι δεν πηρα :lol:

αλλα πληρωσα πολλα ...ρευμα ..τηλ...ογα...αγγλικα...νερο...δανιο....σουπερ γεμισα το σπιτι...αυτα!

κ εχω κ να παω βολο κατα τις 12 του μηνα...να δουμε το χερακι....145 ευρουλακια μονο τα εισητηρια μας εγω κ η Μαρια με φλαινκ .......μηπως να την παω εξωτερικο ??πιο λιγα θα μου βγει :lol:

πινω καφε...παμε να παρουμε δωρο για παιδικο παρτυ αυριο...εχει λιακαδα ,θα παμε παρκο....

εχθες εκανα το σπιτι...ειχα πεταξη χαλια κ παπλοματα απο το μεσημερι εξω ...μεχρι τις νυχτες παλευα....

σημερα ομως ειμαι ετοιμη για πρωινη βολτα ;)

φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!

θα τα πουμε κ αργοτερα!!

καλα λεει η βαγκ...ολοι τη βδομαδα εδω ...το σ/κ που ειστε???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....τι κανετε;;εδω και το σαβ κο..

ελενη και μπιριμπιρι κ τιμωρια...αφου δε καταλαβαινει χριστο@

εμεις μπιφτεκια σημερα...ειπα να το καθιερωσω 1 φορα τη βδομαδα..να τρωει και η μαρθουλα λιγο κρεας..

χαχα...

τελειος καιρος..θα παμε καροτσαδα με μπουμπου..η μαρθα σπιτι...

ελενη ειναι θεμα παιδιου το παμπερς!

τα αγορια ειναι λιγο πισω σε ολα!!χαχαχ///

νανα πωως παει ο ανθιμος;;

αλεκα δε ψωνισες;;κριμα!!!

δε πειραζει...αλλη φορα.

και οταν δεν εχετε γαλατα κρεατα και τετοια τι κανετε;;να φανταστω εχετε ολοι καταψυκτη,ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...