Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΜΟΥ


adda

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΟΝΟΜΑΤΑ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ. ΙΩΑΝΝΑ Ή ΑΓΓΕΛΙΚΗ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. ΠΟΙΟ ΠΡΟΤΙΜΑΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σου πρότεινα να τα λες και τα δύο πολλές φορές μαζί με το επώνυμο της μικρής και όποιο είναι πιο ευηχό αυτό να της δώσετε! Και τα 2 ονόματα είναι πολύ ωραία, αρκεί (και ειδικά το Ιωάννα) να τα κρατήσετε ακέραια! φιλικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σου πρότεινα να τα λες και τα δύο πολλές φορές μαζί με το επώνυμο της μικρής και όποιο είναι πιο ευηχό αυτό να της δώσετε! Και τα 2 ονόματα είναι πολύ ωραία, αρκεί (και ειδικά το Ιωάννα) να τα κρατήσετε ακέραια! φιλικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Εγώ προτιμώ το Ιωάννα. Εάν καταλήξετε στο Ιωάννα όμως, να την φωνάζετε με ολόκληρο το όνομά της. Μην κάνετε καμιά συντμιση ή περικοπές του τύπου..."Γιάννα" κλπ.Το Ιωάννα είναι πιο μεγαλοπρεπές.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Εγώ προτιμώ το Ιωάννα. Εάν καταλήξετε στο Ιωάννα όμως, να την φωνάζετε με ολόκληρο το όνομά της. Μην κάνετε καμιά συντμιση ή περικοπές του τύπου..."Γιάννα" κλπ.Το Ιωάννα είναι πιο μεγαλοπρεπές.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ προτιμώ το Αγγελική σαν το δικό μου!!! Αλλά να την φωνάζεις Αγγελική γιατί εμένα είχε πεθάνει η γιαγιά μου όταν ήταν ο μπαμπάς μου 5 χρονών και την φώναζαν Κική. Με έκατσαν και έμενα έτσι, αλλά μου το άλλαξε ο αντρούλης μου και από το σοι το δικό μου με φωνάζουν Κική και από το σόι του άνδρα μου και όλοι η φίλοι μου μετά λυκείου με φωνάζουν Αγγελική. Εγώ συστήνομαι ως Αγγελική!

Το καλύτερο είναι να της τα βγάλεις και τα δύο, και να αποφασίσει αυτή όταν μεγαλώσει πιο θέλει να κρατήσει!!

Φιλάκια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ προτιμώ το Αγγελική σαν το δικό μου!!! Αλλά να την φωνάζεις Αγγελική γιατί εμένα είχε πεθάνει η γιαγιά μου όταν ήταν ο μπαμπάς μου 5 χρονών και την φώναζαν Κική. Με έκατσαν και έμενα έτσι, αλλά μου το άλλαξε ο αντρούλης μου και από το σοι το δικό μου με φωνάζουν Κική και από το σόι του άνδρα μου και όλοι η φίλοι μου μετά λυκείου με φωνάζουν Αγγελική. Εγώ συστήνομαι ως Αγγελική!

Το καλύτερο είναι να της τα βγάλεις και τα δύο, και να αποφασίσει αυτή όταν μεγαλώσει πιο θέλει να κρατήσει!!

Φιλάκια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει η ζουζουνα σου!!

και εγω θα προτιμουσα το αγγελικη,δεν ξερω γιατι αλλα μου ακουγεται ωραιο!

παντωσ θα σου προτινα να εδινεσ και τα 2 και να διαλεξει η μικρη σου αργοτερα πιο θα κρατησει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει η ζουζουνα σου!!

και εγω θα προτιμουσα το αγγελικη,δεν ξερω γιατι αλλα μου ακουγεται ωραιο!

παντωσ θα σου προτινα να εδινεσ και τα 2 και να διαλεξει η μικρη σου αργοτερα πιο θα κρατησει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...