Μετάβαση σε περιεχόμενο

υπαρχει περιπτωση?


margaret1

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια

αδιαθετησα στις 8/12 ειμαι στην 5 μερα αν και εχω τελειωσει απο περιοδο!!

γυρω στις 7-8 μερες πριν αδιαθετησω ειχα αναγουλα πονο στο στομαχι και εκανα και εμετο!(με κυκλο 25-26 ημερεων)απο εχθες δηλαδη την 4η μερα περιοδου εχω εντονο πονο στο στομαχι και εντονες ζαλαδες και αναγουλα,υπαρχει λετε περιπτωση εγκυμοσυνης η λετε να μου επεσε ο αιματοκριτης η κατι τετοιο...(συνηθως αιματοκριτη εχω 39-40)αναμενω απαντηση σας!η θερμοκρασια μου τωρα ειναι 37,1.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου το ευχομαι με ολη μου την καρδια.....η ποσοτητα του αιματος πως ηταν?

το στηθος σου σε τι κατασταση ειναι?????

θα συμφωνησω με την χοριακη και εγω...σε κανα διημερο...φιλια!!!

καλημερα κοριτσια

αδιαθετησα στις 8/12 ειμαι στην 5 μερα αν και εχω τελειωσει απο περιοδο!!

γυρω στις 7-8 μερες πριν αδιαθετησω ειχα αναγουλα πονο στο στομαχι και εκανα και εμετο!(με κυκλο 25-26 ημερεων)απο εχθες δηλαδη την 4η μερα περιοδου εχω εντονο πονο στο στομαχι και εντονες ζαλαδες και αναγουλα,υπαρχει λετε περιπτωση εγκυμοσυνης η λετε να μου επεσε ο αιματοκριτης η κατι τετοιο...(συνηθως αιματοκριτη εχω 39-40)αναμενω απαντηση σας!η θερμοκρασια μου τωρα ειναι 37,1.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριστι μου δεν ειναι τιποτα απιθανο....η κουμπαρα μου ειχε για 3 μηνες κανονικη περιοδο. Αφου την κραζαμε να κοψει το φαγητο γιατι ειχε παχυνει. Ο κουμπαρος μου την κυνηγουσε για να μην τρωει. Και ξαφνικα δεν ηρθε η περιοδος και οταν πηγε στο γιατρο ειδε οτι ειχε μια ολοκληρη κορακλα μεσα της. Στο πρωτο ραντεβου ειδε φιλο και κανονισε 2 μερες μετα την αυχενικη! Να τρελαινεσαι!!! Κανε μια χοριακη για να εισαι σιγουρη! Σου ευχομαι οτι καλυτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Σου ευχομαι πραγματικα να εισαι...!!!!οταν ημουν εγω εγκυουλα το στηθος μου με ποναγε υπερβολικα,αλλα να ξερεις οτι οι αναγουλες και τα περαιτερω ερχονται μετα την 8 εβδομαδα,κανε μια χοριακη !!!!!!!περιμενουμε νεα σου...ευχαριστα!@@@@@@@@@@@@@@

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...