Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ΜΑΣ


Recommended Posts

και μου ειπε μπραβο, κι εγω τωρα εχω παρει ενα καλαμι , το καβαλησα και γυρναω μες στο σπιτι :lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol: Καλά κάνεις κουκουβάγια μαμά Αφροδίτη!

Σοβαρά τώρα.... όταν κάποιος που γνωρίζει, επιβεβαιώνει την "καλή" δουλειά που έχεις κάνει στο παιδί, είναι μεγάλη ικανοποίηση για το γονιό!

Μακάρι όλες να δίνουμε σωστά εφόδια στα παιδιά μας, κι ας μαθαίνουμε μαζί με αυτά να είμαστε γονείς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 697
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεωργιάννα, όντως στις 29 δουλεύω πρωί οπότε μπορώ απογευματάκι, αν συμφωνούν και οι υπόλοιπες! Thanks που το θυμήθηκες! ;)

Δανάη, κι εμένα το 14 ή 15 μου "έλεγε" κάτι αλλά μάλλον ο μικρούλης έχει τα δικά του σχέδια!

Δεν ξέρω αν αυτή η αναμονή είναι δύσκολη αλλά εγώ τη ζηλεύω λιγάκι γιατί με το καλό όταν έρθει το 2ο θα πάω με ραντεβού για κτ :(

Δέσποινα, το άγχος είναι κακός "σύντροφος"... αλλά που να βρεις κάθε φορά κουράγιο να το αντιμετωπίσεις....

Παρασκευή σήμερα αλλά εγώ δουλεύω Σ-Κ.. :( .....γιατί αυτά τα νοσοκομεία να μην κλείνουν για σαββατοκύριακο? :lol:

Αχ, επάγγελμα που διάλεξα και πήγα και το σπόυδασα και 4 χρόνια!

Το μόνο που με κάνει να νιώθω καλά, είναι το ευχαριστώ και δεν εννοώ πάντα το λεκτικό. Ένα βλέμα, μια καλή κουβέντα μου φτάνει και παίρνω κουράγιο και συνεχίζω....

Πο,πο τι με έπιασε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου, πραγματι, κι εμεις σαν γονεις συνεχως δοκιμαζομαστε και αγχωνομαστε, θελουμε το μπραβο μας οπως τα παιδακια!! κανεις ενα πολυ δυσκολο και ψυχοφθορο επαγγελμα, ελπιζω να εισαι παντα γερη και να παιρνεις δυναμη απο τους ασθενεις σου για να το κανεις με χαρα πολλα χρονια ακομα!! εγω δεν θα μπορουσα ποτε να αντιμετωπισω σε καθημερινη βαση τοσο πονο και να δουλευω και ΣΚ!! ευτυχως που υπαρχετε κι εσεις!!!

δεσποινα, κι εσυ ειχες χαθει!! περαστικα στον αντρα σου, απο ο,τι εχω καταλαβει ειναι πολυ αγχωμενος με τη δουλεια :(:( να σκεφτεται το κατερινακι που θελει ενα μπαμπα ηρεμο και χαρουμενο ;)

αληθεια, η αντρια μας ειχε συνηθισει σε πιο συχνη ενημερωση :? καλα εισαι αντρια;;

λοιπον, αφου μπορει και η αναστασια 29 απογευμα, γωγω εσυ μπορεις;; δεσποινα;;γιουλη;;; τι λετε; να σας γραψω σε καποια συναντηση;; 29/12 η 5/1!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

Edw eimai.. Prospa8isa na sas gra4w prin liges wres alla xa8ike to minima mou k twra katafera na 3anagra4w..

Signwmi an sas agxwsa :P

Gewrgianna mou na sas zisei o Alexandros sas, na ton xereste.. Signwmi gia tin ka8isterisi..

Emeis polla treximata k poli kourasi k sto spiti k stin douleia k episke4eis se giatrous.. Den 3ekourazome ka8olou..

X8es piga giatro einai poli arnitikos gia fisiologiki k mou afise na ennoi8ei pws den iparxei periptwsi giati einai megali ipo8esi i ri3i mitras k meta mou eipe pws an spasoun ta nera k exw k kali diastoli mporei k na ta kataferoume, mia mporei k mia pws den iparxei periptwsi? Einai gia trellenese.. Mallon den eixe ta kotsia na mou to ko4ei teleiws k mou afinei elpides adika :evil: Me evale na kanw mia e3etasi matiwn (vi8oskopisi) giati exw 4ili miwpia k elegxoun ta matia (nevra, amfivlistroeidi, vi8o) gia na doune an antexoun stin piesi se tixon fisiologiki.. Tin ekana simera k ola kala..Na anaferw pws autin tin e3etasi tin kaneis mono an pas gia fisiologiki k tin 8elei o giatros na tou tin paw aron aron tin deutera.. Akomi deutera 8a kanw k ena megalo iperixo na doume tin anapti3i tou mwrou giati i Victoria vgike mikri..

Eipa ftanei agxos oti einai na ginei 8a ginei, vare8ika.. Sizitisa k me to afentiko mou k epeidi den mou dinoun safi apantisi apo to nosokomeio simfwnisame apo koinou na doule4w mexri telos dekevriou k meta 8a ka8isw..

Vgikane k oi analiseis tis Victorias tis pirame stin paidiatro na tis dei giati o sidiros k 2 anososfairines vgikan xamiles k mia ormoni tou 8iroeidi ligoulaki pio panw alla i giatros mas den anisixei giati leei pws mporei na itan ligo kriwmeni k vgikan etsi alla 8a rwtisei k mia alli giatro eidiki se loimw3eis na mas pei tin gnwmi tis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα! Δε ξέρω απο που να ξεκινήσω,πολλά τα νέα σας γι'αυτό λέω να σας τα σχολιάσω μια κ καλή απο κοντά! :lol::lol: Λοιπόν κορίτσια αν δε με έχετε ξεχάσει λέω να έρθω στις 5 στο Θαλερό με τον Ζοζεδάκο! Μας θέλετε?? Προς το παρόν είμαστε οικογενειακώς με γαστρεντερίτιδα απο χθές! Ευτυχώς μόνο εμετούς.. Κάνω μια σουπίτσα κ σας διαβάζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα! Δε ξέρω απο που να ξεκινήσω,πολλά τα νέα σας γι'αυτό λέω να σας τα σχολιάσω μια κ καλή απο κοντά! :lol::lol: Λοιπόν κορίτσια αν δε με έχετε ξεχάσει λέω να έρθω στις 5 στο Θαλερό με τον Ζοζεδάκο! Μας θέλετε?? Προς το παρόν είμαστε οικογενειακώς με γαστρεντερίτιδα απο χθές! Ευτυχώς μόνο εμετούς.. Κάνω μια σουπίτσα κ σας διαβάζω.

περαστικα ελενακι!!! οκ, σε σημειωσα!!! η μικρουλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μικρή θα μείνει με τη μαμά μου γιατί με τα δύο δεν υπάρχει περίπτωση να τα καταφέρω! Θα βγάλω γάλα για να έχει να της δώσει. Μπορείτε να μου θυμίσετε πόσα μλ πίνουν σε αυτή την ηλικία? 150 ή 180? επίσης πόσες μέρες διαρκεί στο ψυγείο? γιατί θα το βγάζω σε δόσεις κ θέλω να το ενώσω μετά κ να το αποθηκεύσω στην κατάψυξη.θα υπάρχει πρόβλημα άν το κάνω έτσι?

Γλυκερία μου σου εύχομαι κ απο εδώ να χαίρεσαι τον γιόκα σου!!!

Γεωργιάννα μου κ εσύ τον Αλεξανδράκο σου!!! Γερός κ καλότυχος να είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου!!!!Αλλου πατάω κ αλλου βρίσκομαι ειμαι τόσο κουρασμενη απο την ορθοστασια που δεν αντεχω να κάνω ΤΙΠΟΤΑ!!! :(

Τι να πρωτοσχολιάσω???

Ζηλεψα την Αφροδιτη με το εργοστασιο της ΙΟΝ αλλα δεν μας ειπες???Ποσες σοκολατες φαγατε κυρια μου???Πωπωω

Γεωργιαννα σχετικα με το κουιζ...σε καλο δρόμο βρίσκεσαι!Μια απο τα ίδια!Οσο κ να το θελουμε τα ματια εγκαταλείπουν,κλεινουν νωρις νωρις...βαζω την Χριστινα για υπνο κ κοιμαμαι 1η...πφφφ!

Που κουραγιο,αυτα ειναι για αθλητες! :lol:

Οσο για το θεμα της συναντησης...εγω σας ειπα Σαββατο δουλευω!!!!

29/12 και 5/1 πεφτει Σαββατο.... :(

Θα σχολαω στις 18,00...δεν νομιζω να τα καταφερω γτ θα πρεπει να φυγω απο Ερμου να κατεβω Ταυρο να πάρω Χριστινα κ αμάξι να ερθω να σας βρω,αλλά επειδη θα ειμαι σιγουρα κομματια δεν ξερω αν μπορω να ανταπεξελθω σε αυτο.............αχχχχχχχχ βρε κοριτσια,με στεναχωρειτε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οσο για το θεμα της συναντησης...εγω σας ειπα Σαββατο δουλευω!!!!

29/12 και 5/1 πεφτει Σαββατο.... :(

Θα σχολαω στις 18,00...δεν νομιζω να τα καταφερω γτ θα πρεπει να φυγω απο Ερμου να κατεβω Ταυρο να πάρω Χριστινα κ αμάξι να ερθω να σας βρω,αλλά επειδη θα ειμαι σιγουρα κομματια δεν ξερω αν μπορω να ανταπεξελθω σε αυτο.............αχχχχχχχχ βρε κοριτσια,με στεναχωρειτε!!!!!!

βρε γωγω, κι εγω στεναχωριεμαι!!! ειναι αμαρτια να κανουμε 2 συναντησεις και να μην μπορεις να ερθεις σε καμια!!! :shock: το 5/1 δεν μπορουμε να το αλλαξουμε γιατι βολευει τη δαφνη και τη γλυκερια. την αλλη ημερομηνια προσπαθω να συντονισω :?: πες μου ποια ημερομηνια σε βολευει να το κλεισουμε!!! τελος!! εγω θα ερθω οπωσδηποτε να δω κι εσενα και τη χριστινα, και σιγουρα καποιο αλλο κοριτσι μπορει!!! ας ειναι και μεσοβδομαδα, δεν πειραζει, οκ;;; :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε γωγω, κι εγω στεναχωριεμαι!!! ειναι αμαρτια να κανουμε 2 συναντησεις και να μην μπορεις να ερθεις σε καμια!!! :shock: το 5/1 δεν μπορουμε να το αλλαξουμε γιατι βολευει τη δαφνη και τη γλυκερια. την αλλη ημερομηνια προσπαθω να συντονισω :?: πες μου ποια ημερομηνια σε βολευει να το κλεισουμε!!! τελος!! εγω θα ερθω οπωσδηποτε να δω κι εσενα και τη χριστινα, και σιγουρα καποιο αλλο κοριτσι μπορει!!! ας ειναι και μεσοβδομαδα, δεν πειραζει, οκ;;; :D:D

Αφροδιτη μου εισαι πολύ γλυκιά!Με συγκίνησες βρε!!!

Λοιπον...εγω μπορω στις 6/1 σιγουρα κ μετα που θα πέρνω ρεπό κανονικα Δευτερα η Τεταρτη....αλλα για να μην σε μπερδεψω κ εσενα κανονίστε εσεις κ βλεπουμε...απογευμα θα τα κανετε κ τα 2?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως είμαι οκ και με τις 6/1...

Γλυκερία μου να τον χαίρεσαι το κούκλο σου!

Πάω να κοιμίσω το ταρζανάκι... η συνέχεια μετά, γνωρίσαμε και την Έλενα με τη Έμμα σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια να προσεχεις παρα πολυ αυτο με τα ματια. εγω απο την πολυ πιεση σπασανε ολα τα αγγεια στο προσωπο. πραγματι ειναι πολυ η πιεση που ασκουμε στις τελευταιες ωοθησεις.

Ελενα δεν κανει να αναμειξεις γαλα διαφορετικης ωρας. το πολυ 150 πινουν. Περαστικα σας!!! ανυπομονω να σας δω.

Ο Διονυσης ειναι απο την Παρασκευη με πυρετο ανα 5-6ωρες. ξυπναω συνεχεια την νυχτα και τον ελεγχο. απο διαθεση σκιζει, μονο την ωρα που ανεβαινει θελει αγκαλιτσα και μετα συνεχιζει τις σκανδαλιες. τωρα περιμενω να περασει λιγο η ωρα να τον ελεγξω.

Γωγω εσυ μπορεις στις 30/12 που ειναι Κυριακη; ή θα δουλευεις;

Γλυκερια να χαιρεσε το Λευτερακι σου!!! περιμενω να τον δω και παλι!! Ο Αλεξανδρος θα λειπει απο τις συναντησεις. δεν μπορω να κανω και αλλιως.

Δαναη παει και το 15!!! επεσα εξω με το 12 :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγαμε στο μπαζάρ των supermoms σήμερα και με χαρά συναντήσαμε την όμορφη Έλενα με τον άντρα της και την τσαχπίνα Έμμα η οποία, αν και νυσταγμένη, μας είπε πολλά πολλά λογάκια, έψαχνε μανιωδώς το κακό το λύκο ανάμεσα στα δέντρα, γνωρίζει όντως άψογα και τα δυο της ονόματα και είναι μια γλύκα! Ο δικός μου πάλι δεν έβαλε κώλο κάτω, μονοπωλούσε με πείσμα τη τσουλήθρα κι όλο σκανταλιές έκανε, απίστευτη στραβοξυλίαση!

Έλενα νο 2 περαστικά σας! Μπορείς να αναμείξεις γάλα αρκεί να είναι στην ίδια θερμοκρασία, δηλαδή αν αντλήσεις σε διαφορετικές ώρες θα πρέπει κάθε άντληση να μπει σε διαφορετικό μπουκαλάκι και στο ψυγείο και όταν φτάσουν όλα στην ίδια θερμοκρασία τότε θα τα ενώσεις. Σου βάζω και σχετικό link:

http://www.mitrikosthilasmos.com/2009/1 ... st_30.html

Δε θυμάμαι το άλλο ήθελα να γράψω, είμαι πτώμα και πάω να την πέσω. Όνειρα γλυκά σε όλους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!

Molis ka8isa apo tis douleies, logw oikonomikwn den efera tin kopela simera (vrika alli k ir8e 2 fores ws twra k prostoparwn fenete ka8ari) k anagkastika ekana egw arketes.. Mas emeine to e3w, kaname kipouriki :D k kaname xalia tis verantes.. Eutixws evale o george fagito ston fourno..

Ti kala pou kanonizete sinantiseis :) na perasete omorfa k na pieite k ena kafedaki k gia 'mas pou eimaste makria :(

Me tin Danae ti ginete? :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμας!!!!

Οντως χθες γνωρίσαμε την γλυκιά μας Δάφνη η οποία φαίνεται πολύ πολύ μικρούλα και ομορφη μαμα!!! :D:D:D

και το ζιζανιο με το αγγελικο προσωπο ΑΡΗ!!!!! ο Αρης μου "εκοψε" το αυτι και την μυτη με ενα ψαλιδι και μετα γελουσε :D:D στην συνέχεια κουρνιασε (για λιγο :lol::lol::lol: ) στην αγκαλιά της μαμάς του που φαινεται οτι της εχει τεραστια αδυναμια!!!!! αχ για αυτο λενε για τους γιους οτι λατρευουν τις μαμαδες χιχιχι :D:D:D:D

χαρηκαμε πολυ πολυ !!! Η Εμμα ακομα παραμεριζει τα μαλλια μου για να δει αν οντως εχω αυτι ακομα :lol::lol::lol::lol:

κριμα που στην συναντηση στις 5/1 δεν θα ειναι !! θα περνουσαμε πολυ ωραια!! :D:D

ολο το σαββατοκυριακο ηταν γεματο δραστηριοτητες μονο που το καημενουλι μου δεν μπορεσε να κοιμηθει χθες το μεσημερι και ηταν πολυ κουρασμενο το βραδυ!!!! :?:?:D:D:D

Ανδρια μην κανεις δουλειες παιδακι μοΥ!!!!!!!! θα ερθω να σε μαλωσω (σε ποια πολη της Κυπρου εισαι για να μην ψαχνω??? :D:D )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω δεν το ηξερα αυτο με την θερμοκρασια στο μητρικο γαλα! εγω εβγαζα συνεχεια και τα ανακατευα χωρις διακριση...πω πω ...λες για αυτο να ειχαν κολικους???

δεν πειραζει...στο 3ο :lol::lol::lol::lol::lol: ( χαχαχααααααααααααα ας γελασωωωωωωωωωωωω) :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕς ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΕΥΤΕΡΑΚΟ ΜΟΥ,,,,,, Ο ΤΕΤΕΛΗΣ ΜΟΥ,ΕΤΣΙ ΣΥΣΤΗΝΕΤΑΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΕΙ ΕΧΩ ΤΕΤΑ(ΜΑΡΙΕΤΤΑ)!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΟΛΙς ΟΡΙΣΕΤΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΗΛ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΖΑΡΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΗΣ ΜΑΡΙΕΤΤΑΣ ,ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΑΛΛΑ ΠΟΥΛΗΣΑΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ,ΜΑΖΕΨΑΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΕΚΔΡΟΜΗ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΔΩΡΕΑΝ!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΟΝΥΣΑΚΟ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑΣ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ!ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΤΟ 70% ΤΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ ΜΑΣ,ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ!!!!!!!!!!

ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΑΝΑΗ ΜΑΣ!<3

ΚΑΛΗ ΝΥΧΤΑ !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Γλυκερία να τον χαίρεσαι το Λευτεράκη σου! Να ειναι πάντα γερός και τυχερός!

Γεωργιάννα κι εσύ το Διονυσάκο! Να είναι καλά τα αγοράκια σου!

Κανένα νέο από τη Δανάη είχαμε?

Αφροδίτη απουσιολόγε, γράψε με στη μαμαδοσυνάντηση του Ιανουαρίου. Θα έχω άδεια εκείνη την εβδομάδα και ελπίζω να τα καταφέρω να έρθουμε.

Χτες εγκαινιάσαμε το καθισματάκι του ποδηλάτου! Η Κατερίνα βεβαια κυρίως κοιμόταν στη διαδρομή (κι εμείς οι κακούργοι τη βγάλαμε την ώρα του μεσημεριανού ύπνου - αλλά νυχτώνει νωρίς!). Πήγαμε από τη μαρίνα Φλοίβου ως τον Άλιμο και ήταν πολύ ωραία. Μάλλον θα το καθιερώσουμε γιατί η ταλαιπωρία του παρκινγκ τα Σ/Κ δεν παλεύεται!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Γλυκερια τι ωραια κινηση! μπραβο σας!!

Εμεις περασαμε ΣΟΥΠΕΡ εχθες το βραδυ στο παρτυ των παιδιων. το μωρο φυσικα εδωσε ρεσιταλ οπως παντα. καλα το μενου παρα πολυ ωραιο αλλα λιγο. εκανα λαθος στις ποσοτητες. οι τουρτες μου φυσικα και εγιναν αναρπαστες!!!! μου αρεσει πολυ ολοι να φευγουν ευχαριστημενοι και γι αυτο μελεταω το μενου μηνα πριν.

Σαμανθα εφτιαξα το muffins pizza αλλα εβαλα καραμελοχαρτο και κολησαν επανω και δεν τα εβγαλα. μεσα ειναι λιγακι υγρο απο το τυρι; εφτιαξα και τα λουκανικα πανω σε καλαμακι και ηταν τελεια!! ο Διονυσης με κυνηγησε να παρει, η ζυμη ομως μου πηρε και αλλο αλευρι. και δεν μου πετυχαν τα σφολιατα με την μοτσαρελα γτ εβαλα παραπανω μοτσαρελα αλλα τα φαγανε και αρεσαν πολυ!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για τις ιδεες σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!!

Eimai gia na dwsw katw, exw ena fovero ponokefalo apo tis 9:00-1:30 eimoun sto kratiko analiseis, iperixo (san tin B epipedou) k rantevou sto ginaikologo na tou dwsw tis e3etaseis twn matiwn mou, fisika me eide allos giatros k oxi autos pou ta zitise (iperixo k e3etasi matiwn) alla den peirazei..Rwtisa k auto ton giatro k stin arxi mou elege pws an kaneis kaisaiki 1i fora 3ana pas gia kaisariki k pws deν exei simasia posoi mines perasane, sto telos otan tou eipa gia periptwseis pou kanane konta tous fisiologiki mou eipe pws an to 8elei i mama dokimazoune ktl telospantwn sinoptika mou eipe afou to epi8imw na to dokimasoume k an den vgei stin poreia gia opoiodipote logo (diastoli, polles e3w8iseis) pame gia kaisariki, 8a me afisei na parw tis meres mou k vlepoume..

Glikeria mou na sas zisei o Leuterakos sas!! Na ton xereste!! An k ka8isterimena :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!

εβαλα καφεδακι και σερφαρω στο ιντερνετ τωρα που κοιμαται το καμαρι μου :D

δεσποινα, σε σημειωσα!!! τι ωραια που κανετε βολτες, μπραβο!!!

γεωργιαννα, ωραιος ακουγεται ο μπουφες!!! να χαιρεσαι το διονυσακο σου, παντα γερος και χαρουμενος να'ναι!!!

γλυκερια μου, κι εσυ το λευτερακη σου!! πολυ ωραια η κινηση με το μπαζαρ και την εκδρομη, μπραβο!!

αντρια, ολα καλα με τις εξετασεις;; να ξεκουραστεις!! τελικα ποτε αρχιζεις την αδεια;;

δαναη μου, τι κανεις;;; σε σκεφτομουν σημερα, ελεγα ποτε θα γεννησεις;;

σημερα γιορταζει και η βαφτηστηρα μου, τη λενε διονυσια, και τη φωναζουμε ντενια :)

χτες ειχαμε επισκεψεις στο σπιτι, και ηταν πρωτη φορα που ερχονταν ανθρωποι που δεν τους γνωριζε καθολου η αθηνουλα, και την επιασαν κατι ντροοοοπες, αλλο πραγμα :shock: ειχε χωθει στην αγκαλια μου και δεν ξεμυτιζε :shock: της πηρε κανα μισαωρο να ξεθαρρεψει και να δινει φιλακια :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω μου, δεν γινεται 6/1 γιατι φευγει η γλυκερια, και η δαφνη δεν μπορει νωριτερα απο τις 4 που επιστερφει, γι'αυτο προεκυψε το 5/1 :? η αναστασια θα λειπει μεχρι τις 28, γι'αυτο ειπαμε 29 η 30... αλλα, αφου η αναστασια εχει τη δυνατοτητα να ερθει στις 5/1 , λεω μηπως καναμε μια συναντηση πριν τις 28 π.χ 26 ; γιουλη, αν θες, πες μας κι εσυ ποτε μπορεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afroditi mou ola kala, o of8almiatros mou edwse graptws to ok tou gia fisiologiki, ston iperixo oles oi metriseis einai kales apo varos einai 2546gr einai mikroula gia tin evdomada tis? Den 8imame apo tin Victoria.. K entos twn imerwn 8a parw k tis genikes analiseis aimatos pou ekana simera..

Na sou zisei i vaftistira sou, na tin xereste, panta me ugeia to koritsaki sas!!

8a doule4w mexri telos autou mina diladi 8a paw k auti tin evdomada k meta 27 k 28 tou minos k 8a ka8isw..Skeftoume 27 k 28 na gra4w adeia an den exei provlima o 3inismenos giati etsi k alliws stis 28 exw rantevou sto nosokomeio pali.. Opws k na exei stin xeiroteri periptwsi 6 ergasimes meres meinane [smilie=blob1.gif] tosa ante3a mazi tous se autes tis liges meres 8a kollisoume? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...