Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάνες προσφορές!


Recommended Posts

Τι λέτε να φτιάξουμε ένα thread που να ενημερώνουμε με προσφορές για πάνες; Είναι σημαντικό γιατί είναι έξοδα!

Βρήκα λοιπον σήμερα προσφορά για τις πάνες Libero και Libero Up & Go στα ΑΒ Βασιλόπουλος -45%. http://on.fb.me/V7ZO1I

Πάμε να το ανανεώνουμε για να βοηθηθούμε όλοι! ;-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δειτε και δω www.epithimies.gr που εγγράφεσαι δωρεάν και αν έχεις έγχρωμο εκτυπωτή τυπώνεις κουπόνια Pampers των 4€ για μέχρι 30/11.Κατά καιρούς βγάζει κι άλλες προσφορές για άλλα΄είδη της P&G

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου,πηγα κ πηρα τις πανες απο τον βασιλοπουλο.ειναι οι οικονομικες συσκευασιες κ το νουμερο 4 απο 18 € ειχε 10 €.μια χαρα προσφορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου είπε η αδερφή μου ότι ο Μαρινοπουλος έχει τα babylino τις μικρές συσκευασίες 40% και με την έκπτωση της εταιρίας τα πήρε 2,30 € το πακέτο!!! Εγω πάντως αυριο θα πάω να φορτώσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αν συμβαίνει αυτό να μην υπάρχει πακέτο προσφοράς στο ράφι μπορείτε να ζητάτε από κάποιον υπάλληλο να κοιτάξει στην αποθήκη αν υπάρχει κάτι.Εμένα στο Βερόπουλο μου χει τύχει να μου φέρουν από μέσα προσφορά γιατί είχε τελειώσει το νούμερο που ήθελα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...