Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ


HELEN@85

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ...

ΠΗΡΑ ΤΑ ΚΛΟΜΙΦΕΝ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ. ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΩΩΟΘΥΛΑΚΙΟ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΗΝ ΠΡΕΕΕΚΝΥΛ . ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 19/11. ΕΙΧΑ ΕΠΑΦΕΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ. ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΕΧΩ ΕΝΤΟΝΟ ΠΟΝΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΩΟΘΗΚΗ ΙΣΩΣ, ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙΑ. ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 5/12. ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορώ να καταλάβω γιατί είσαι απογοητευμένη??

Τα κλομιφέν είναι για να προκαλούν ωορρηξία την οποία την διαπίστωσε η γιατρός σου και μετά σου έκανε την pregnyl για να σπάσει το ωοθυλάκιο και να βγει το ωάριο...στη συνέχεια έρχεσαι σε επαφή κτλ κτλ...

αυτή είναι η διαδικασία προς τι η απογοήτευση???

Τώρα ως προς τον πόνο αυτό είναι σχετικό.

Σε άλλες είναι πολύς σε άλλες λίγο όπως και στην περίοδο...διαφέρει από οργανισμό σε οργανισμό και από μήνα σε μήνα.

Δεν υπάρχει λόγος απογοήτευσης κατά τη γνώμη μου. Όλα σωστά τα βλέπω...τώρα το αν θα προκύψει εγκυμοσύνη είναι και θέμα τύχης....αυτό ισχύει πάντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην απογοητεύεσαι ακόμα...αυτά τα πονάκια περιόδου εγώ τα είχα κ στις τρείς εγκυμοσύνες κ μάλιστα σχεδόν καθ'όλη την διάρκεια!

Μην βιάζεσαι να αγχωθείς κ να απογοητευτείς.......

post-16404-13873939857903_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι το μωρακι σου που ερχεται....και σκαβει για να γαντωθει καλαααααα...ακους??????????? αυτο θα σκεφτεσαι....σε φυσαω και εγω απο εδω....πιστη καλη μου στις αγιες τουτες μερες που ερχονται...δεν ξερω καθολου απο αυτα τα θεματα περι ορμονων που συζητατε αλλα...ΠΙΣΤΗ ΑΚΟΥΣ????????? περιμενω να μου πεις νεα ευχαριστα...δεν ξερω γιατι αλλα τωρα που πηραμε φορα οι παλιες παλι...κατι μου μυριζεται μεσα στην κοιλιτσα σου μαμουλιτσα!!!!!!! πες το προαισθημα πες το βλακεια πες το ορμονες πες το αφελεια...αυτο μου ηρθε απο καρδιας να σου γραψωωω....ολα δεξια!!!!!

post-15892-13873939863507_thumb.jpg

post-15892-13873939863561_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευάκι μου πραγματικά με συγκίνησες... αλλά δεν νομίζω οι πόνοι γίνονται πιο δυνατοί.  θα περιμένω ακόμη μια εβδομάδα.  

Θα σας ενημερώσω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....αυτο ηθελα να συγκινηθεις...να νιωσεις αυτη την γλυκα της μητροτητας....ακουσε με σκεψου θετικα...κανε ομορφες σκεψεις...πιστευε τις αγιες τουτες μερες και ολα θα πανε δεξια.....καλη συνεχεια....ποτε ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?

ευάκι μου πραγματικά με συγκίνησες... αλλά δεν νομίζω οι πόνοι γίνονται πιο δυνατοί.  θα περιμένω ακόμη μια εβδομάδα.  

Θα σας ενημερώσω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

se exo sto mualo mou pes mou ta eyxarista......

πραγματι χρειαζεται να εχεις πολυ θετικες σκεψεις κοριτσακι μου. ολα θα πανε καλα. μην απογοητευεσαι τοσο ευκολα
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...