Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου!-Νο74 Να μας ζήσει το νέο μέλος!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ τέτοια να μου λες Γιώτα!!! ...μήπως θυμασε άλλη? Χαχαχαχα

τρώμε μπεικ ρολς με τον μικρό ,αχ θα με τρελάνει υτην η Φατσουλα! Ολο "αγαλιά αγαλιά " είναι και έχει αρχίσει και μιλάει λέει δύσκολα πράγματα!! Ποσο πιο γριγορα απο τον Μ!!! Δεν το πιστεύουμε!!! ...κάνω λες και έχω παιδι θαύμα! Το ξέρω οτι είναι το νορμάλ άπλα το χαιρωμαι περισσότερο γιατι ο Μναργισε να μιλήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε κοριτσαρα...μια χαρα θυμαμαι....

και μενα παντως ο ιασονακος μιλησει πιο γρηγορα απο το γιωργο......στην ηλικια που ειναι ο μικρος σου ο ιασονας εκανε προτασουλες με 3 και 4 λεξεις.... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Γιωτού θα είμαι Πάτρα μέχρι 5 Ιανουαρίου. Εσύ? Έλα να συντονιστούμε να βρεθούμε!!!

Η Μ τώρα έχει αρχίσει να μιλάει. Να κάνει δηλαδή μεγάλες προτάσεις. Νορβηγικά όμως μόνο.... στα ελληνικά δεν τη βλέπω να κάνει μεγάλη πρόοδο... Λέτε να μην τα μάθει? :(

Επίσης μιλάει την τοπική διάλεκτο που είναι χάλια και μου είναι πολύ δύσκολο νακαταλάβω τι λέει :? Να δείτε που σε λίγα χρόνια όταν τσαντίζεται μαζί μου θα με βρίζει στα νορβηγικά για να μην καταλαβαίνω :P

Φραν περαστικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδα μαλλον τα χριστουγεννα θα ειναι αθηνα...αλλα απο 27 και μετα θα ειμαι κατω....οποτε στειλε μου σε πμ το κινητο σου να βρεθουμε.....

μην αγχωνεσαι να της μιλας ελληνικα και θα τα μαθει....μικρη ειναι ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα δεν ξέρω αλλά γιατί δεν φτιάχνεις μόνη σου; Δεν είναι δύσκολο. Απλά πάιρνεις σιτάρι ολόκληρο και το μουλιάζεις μέχρι να φυτρώσει. Και ψωμί μπορείς να φτιάξεις έτσι αλλά είναι λίγο μπλιάξ αν δεν έχεις συνηθήσει. Μιλάμε το τρως και πας στην τουαλέτα 10 φορές τη μέρα!!!! Τί ευτυχιά για μένα τη στουμπωμένη!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα..νατασα ..δυσκολο..απλα μου τελειωνει το πακετακι γμτ...και δενε χουν αμεσο αποθεμα..

τεσπα..θα φαει σκετη βρομη μερικες μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!

Μόλις γύρισα από το χωριό του Αη Βασίλη!!

Ξανά!!!

Πήγαμε με το σχολείο μας..περάσαμε τέλεια

Φτιάξαμε κουλουράκια στο εργαστήρι ζαχαροπλαστικής, γράψαμε και ταχυδρομήσαμε γράμμα στον Αη Βασίλη, ζωγραφίσαμε και μας έβαψαν το προσωπάκι :D:D:D

Πήγαμε και στον Αη Βασίλη :D:D:D

Και αφού μίλησε με το κάθε παιδάκι ξεχωριστά τους εδωσε και από ένα δώρο..

Αφού πήραν όλα τα δωρα τους, εγώ ήμουν τελευταία για να προσέχω τα παιδάκια, μου λέει ο Αη όλο νόημα :shock: "Εσείς δωράκι δε θα πάρετε???" /:)/:)/:) Λέω "οριστε?" μπα δεν άκουσα καλά και μου ξαναλέει "ε σε εσάς δε θα δώσουμε δωράκι???" /:)[smilie=love4.gif]

"Λέω πήρανε τα παιδάκια"[smilie=icon_scratch.gif]

"Ε να πάρετε κι εσείς.." λέει και μου έκανε ματάκια :o:o:o;;):o:oops::oops:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ο συνάδελφος που ήταν μαζί μου λέει "κοίτα λίγο τη σακουλίτσα σου κανα στρινγκ θα σου έβαλε αυτός" :o:o:o:shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol:

Τώρα πίσω στο γραφείο :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!! :D

Νυστάααααζω... (-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|

Που ειστε όλες καλέ;;; Που ειναι η Θουλη να ανοιξει καινουργιο τρενακι; :D

Λειπει η Γωγω και ξελυσσάξατε;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαγδα εγινε ληστεια σημερα στα ΕΛΤΑ της Βαρδας, επεσαν πυροβολισμοι. Στο λεω για την φιλη σου. ;)

Βρε Αναστασί αφού σου είΠα δεν βγαίνω ακόμα έξω, μη με περιμένεις! Θες να την φας μόνη σου την πίτσα;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Η Αργυρούλα πήγε για διαβατηριο;;

Εμεις εδω είμαστε αυτοκόλλητες. Δεν καθεται με τπτ στην καλαθούνα της, απορω δεν πιάνεται πάνω μου;; :? Οϊμέ! :mrgreen: Μ'αρεσει η μωρουδίλααααα! Δεν περιγραφεται πόσο!

Την πεφτω και γω λίγο να κοιμηθώ, γιατί μετα έρχεται και η μεγάλη! :mrgreen:

Πωπω ουτε τα κρεβατια δεν καταφερα να στρώσω... ούτε τις κουπες στο νεροχύτη να πλύνω... τι ανεπρόκοπη... :mrgreen:

Γεια σου ρε Μαρία με τα τυχερά σου!!! Όχι πες! Το ερίμενες δλδ ποτε οτι θα σου την έπεφτε χοντρός ηλικιωμένος με κόκκινο σώβρακο και κοκκινο παντελόνι; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πουλακιαααα μουυυυ

Γιωτα για πες..τι κανατε τελικα με τη Γερμανια;;;

Σισσυυυ..ματσ μουτσ..δε ξες ποσο σε ζηλευω..ποσο μου λειπουν τα νινακια..

και αυτη η στριμμενη η κουμπαρα μου δε μου αφισε το λεο για δωρακι...χαχαχ...

Βικακη ναι..το καμαρι μου γεννεθλειαζει..

ειναι και αυτος ενας εκνευριστικος Τοξοτησ...

Σισσυ :-p:-p:-p ρεεεε..

Γινετε 39..του χρονου που 40αριζει..θα του κανβω δωρο καρτα μελους στα ΚΑΠΗ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας, τι κάνετε;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σισσόνι σε σκεφτόμουν το πρωί... :x:x:x Αλλά δεν σε πήρα γιατί δε θέλω να ενοχλώ... :roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops::oops: Πως πας με τις θηλές σου;;;Το βεντουζάκι σου συνεχίζει τα ξενύχτια;;;; :lol::lol::lol::lol:

Γιώτα μου τι κάνετε;;;Πως είστε;;Συνήλθατε;;;; :roll::roll::roll::roll:

Χρύσα κάνε 3ο μωρή αν σου έχει λείψει η μπεμπεδίλα... 8-)8-)8-)8-)

Νατάσα στουμπωμένη βλέπεις μωρή για να μην τρως λίγο junk τι παθαίνεις;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: Δε χρειάζεται να στο πω...Έφτασε η σειρά σου για 3ο... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Αντεεεε και άργησες.... :lol::lol::lol: Βάλτε μπρος....(στο λεω επειδή σου αρέσει αυτή η έκφραση 8-}8-}8-}8-}:ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil: )....

Φρανιτάκι περαστικά μωρέ στο Σεμπίνι... :(:(:(:(:( Ρε 'συ γιατί τόσο χάλια φέτος;;;; :roll::roll::roll: Και πέρυσι δεν πήγαινε παιδικό;;;; :?:?:?:?

Σας έχω χάσει...Δε σας διάβασα χθες... :oops::oops: Πνιγόμουν... :?:?:?:?

Εμείς καλά...Εγώ μετράω σαν τους φαντάρους αντίστροφα τις μέρες μέχρι τη β επιπέδου την άλλη Πέμπτη... :oops::oops::oops::oops: Ανυπομονώ να δω το μπεμπέκι μου, αν είναι καλά και πως είναι η μουρίτσα του... :x:x:x:x:x

Η Ιωάννα έχει φάει κόλλημα με παζλ...Της είχα πάρει όταν ήταν μικρή και τα είχα κρύψει γιατί δεν ήξερε να τα φτιάχνει... :roll::roll::roll: Μια μερα την προηγούμενη εβδομάδα αναρωτιόμουν αν ξέρει να φτιαχνει παζλ....Και της έδωσα αυτά που είχα (των 15 κομματιών) τα έφτιαξε αμέσως λες και έπαιζε καιρό... :shock::shock::shock::shock::shock: Το Σάββατο της πήρα άλλα 2 των 20 και τα φτιάχνει σε 2 λεπτά.... :shock::shock::shock: Και σήμερα πριν έρθω δουλειά πήγα και της πηρα ένα παζλ με 4 μέσα (2 των 25 και 2 των 36) και άλλο ένα με τρία μέσα (ένα με 25, ένα με 36 και ένα με 49)... :roll::roll::roll::roll: Μιλάμε όοοολη μέρα με τα παζλ παίζει... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρελοκομειο θα νταντευω τα δικα σας ρε...

εκεινα θα τα ταιζετε και θα τα μορφωνετε σεις... :lol::lol:

εγω μονο θα παιζω μαζι τους... :lol::lol:

ειπαμε..πτωρα θα κερδισω το Τζοκερ..και μετα θα κανω τριτο..

οπου Τζοκερ βαλτε...Λοττο..ξηστο..Λαικο Εθνικο Κρατηκο οτι τελοσπαντων σε λαχειο σας βρισκετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μονη μου την εφαγα την(μιση) πιτσα!σαν ειπε η ατιμη "δε θα φαω"!!! :lol::lol::lol:

Μαρια καθισες στα γονατα του για να παρεις δωρακι??? :lol::lol::lol: αχ αχ αχ!Naughty girl!!!! :lol::lol::lol:

Αφρο θα ηθελα να σε βρισω(επειδη το ζητησες :P ) αλλα σ'αυτο το θεμα (αρρωστο παιδακι στον παιδικο)...τι να πω...

Εγω πιστευω πως μονο με βηχα ή μυξες μπορεις να στειλεις το παιδι σχολειο ή 1-2 24ωρο χωρις συμπτωματα,πυρετο κλπ...

Λειπει η Αργυ και φαινεται!Ελπιζω να εκανε τη δουλεια της!

Σισσυ μου παρε μια τζουρα μωρουδιλας και για εμας!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι στο τρένο!

Εκανα αίτηση για διαβατήριο σε πένα μήνα θα είναι έτοιμο!!!

Ο Λ έπρεπε να περιμένει !

Γκρίνια με τον άντρα μου! :twisted:

Αυτά......

βαρέθηκα ψυχολογικά πια!!!!

Τα λέμε αύριο πάλι γιατί σήμερα δεν έχω πολύ διάθεση!!!!

Χρύσα έκανα ένα τσάι χθες, ωραία μυρωδιά, αλλά μάπα γεύση!!! Το πέταξα!

post-8455-13873939877098_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια εισαι πολυ τυχερη....χαχαχαχα!!!!!!!!!!!

σες περιμενω...μιλησα πριν μια βδομαδα....δε ξερω ακομα το σκεφτομαστε :roll: ειναι δυσκολη η αποφαση....η ολη διαδικασια περνει σχεδον 6 μηνες...ειδωμεν.....

γιατι ρε κοριτσια τα τοξοτακια ειναι φατσες..... :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι τσαι;;;;

εγω πινω ενα sencha πρασινο με τζιντζερ καρδαμο κοκκινο πιπερι

τασιαααα..ματσ μουτσα

αχ..τι μου κανει ςμε την πιτσα σουυυυυ

Αρτζ γιατι ρε ετσι με το διαβατηριο;;;

Γιωτα δεν ξερω τι αποφαση θα παρετε..ευχομαι μονο οποια και να ειναι..να ειναι η καλυτερη για την οικογεννεια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία έχεις δίκιο για τον παιδικό, συμφωνώ μαζί σου ;) ,

Χτες το βράδυ έκανα πίτσα και έφαγα πάνω από τη μισή μόνη μου χθες ( αφού πήγα για ύπνο και ο Γ μου έφερε το τηλέφωνο δίπλα μου να πάρω το 166 αμα χρειαστώ) :lol: και τελειώνω την υπόλοιπη σήμερα..Τέλεια έγινε :-j

Κορίτσια μου έχει λείψει και μένα η μωρουδίλα :D:D:D

αλλά σε αυτή τη φάση είμαστε τέλεια, σε καλές ηλικίες, συννενοήσιμες, περνάμε καλά..

Εγώ έχω το μεταπτυχιακό, είμαστε άφραγκοι 8-) άντε να το πάρω απόφαση μετά :roll:

Θα το αφήσω για αργότερα :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι και εγω αυτο ελπιζω σες......δε ξερω.....θα ηθελα να φυγω να πω την μαυρη μου αληθεια....μου αρεσουν πολυ οι αλλαγες......αλλα.....αυτο το αλλα θα με φαει.....χαχαχα......αυριο εχει και ο αντρας μου ενα ραντεβου για δουλεια που απο εκει θα εξαρτηθουν πολλα.....θα δουμε.......

γωγουλα ποτε εχεις β επιπεδου......

αργυρω γιατι εχεις νευρα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!!!!!!!προσωπικα αν βηχουν και εχουν μηξες τα παω παιδικο....εξαλλου απο την ωρα που πηγαν εκει μονιμως με μια μυξα ειναι.... :lol::lol::lol::lol: με πυρετο δεν τα παω....κριμα ειναι ταλαιπωρουνται......

δυσκολα ειναι με τρια παιδια ρε κοριτσια ρωτατε και μενα.......την εμπειρη...χαχαχαχα......ειδικα ετσι οπως τα εκαναν....χεσε μεσα....... :twisted::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια κανε μου τικερ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::roll::roll::roll::roll:

αργυρω γτ ετσι ρε :cry::cry::cry::cry:

αν δε ειχες κ μας να μιλας με καποιον δε θα ειχες κανεναν αλλο?ποσο δυσκολα ειναι..

ςκλεισα ραντεβου στο ιπποκρατει για 8 ιανουαριου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...