Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

Binoula μου,μη στενοχωριέσαι τώρα...Θα μου πείς...τι σου λέω ε..;;;Ναι αλλά πάνω απ"όλα σκέψου το μωρό και εσένα,όλα τ'άλλα λύνονται.

Νίκη...ναι δεν είναι συσπάσεις...έχεις δίκιο,πιέζει ο μικρός και το έντερό μου τα έχει παίξει!!!

Κορίτσια......με έχει πιάσει φόβος και άγχος για τη καισαρική....Ναι...ναι ας είναι η 2η....Να σας πώ...δεν θέλω να κάνω επισκληρίδιο...δεν μπορώ να ΄σκέφτομαι ότι θα έχω τις αισθήσεις μου και θα μου ανοίγουν την κοιλιά... :?:? Την πρώτη φορά γίναν όλα πολύ γρήγορα,σας τα έχω πεί...Δεν ήξερα κιόλας...Ενώ τώρα που ξέρω...δεν θέλω να το ζήσω πάλι...είναι λίγο αγριευτικό για μένα...Σκέφτομαι να κάνω ολική ή αν γίνετε,δεν ξέρω...,να μου κάνουν επισκληρίδιο και μέθη να ψιλοκοιμάμαι να μην καταλαβαίνω.......

Ούφφφφφφφφφφφφφφφφφ!!!Τι είναι αυτά που με πιάσανε τώρα........;;;;;;Ευελπιστώ μήπως όταν έρθει η στιγμή πάρω κουράγιο και σταματήσω να νιώθω έτσι......... :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 551
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Τι κάνετε????

Εμείς Δόξα τω Θεώ καλά... εχθές πήγα έκοψα τα ράματα στο γιατρό μου με είδε και στον υπέρηχο και μου είπε ότι όλα είναι μια χαρά να πάω τον Απρίλιο να κάνω ένα τεστ παπανικολάου!!!

Ο μπεμπάκος μας είναι μια χαρά σήμερα έχουμε την πρώτη μας επίσκεψη στον παιδίατρο γενικά είναι πολύ ύσηχος ξυπνάει μόνο για να φάει!!!!

Ζούμπι μου, μην τολμήσεις να κάνεις ολική νάρκωση!!! :o:o:o Εγώ σου λέω επισκληρήδιο με 1000.. αύριο το πρωί να μου λέγανε να γεννήσω επισκληρήδιο θα έκανα πάλι... δεν έχω πάρει παυσίπονο από την 2η ημέρα την γέννας!!! Δεν έχω αισθανθεί καθόλου πόνο... σηκώθηκα αμέσως και περπάτησα!!! Ενώ όσες έχουν κάνει ολική νάρκωση μου λένε ότι δεν μπορούσανε από τους πόνους!!! Εγώ όσα παιδάκια και να κάνω επισκληρήδιο με 1000!!!!

Binoula μου, μην πέφτεις τώρα ψυχολογικά... τώρα πρέπει να είσαι ευτυχισμένη!!! Εντάξει εντάσεις πάντα θα υπάρχουν!!! Όλα θα φτιάξουν.... ;)

Κόνα και Jovi, Καλύτερα θα ήταν να τα σταματήσετε τα παιδάκια σας από τα σχολεία!!! Οι ιώσεις είναι σε έξαρση αυτή την εποχή!!! Εγώ τα φοβάμαι πολύ!!!

Φιλάκια σε όλες καλημέρα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...\

εγω σημερα πηγα και εκανα τις τελευταιες εξετασεις, εκλεισα δωματιο με μπαλκονι για να βγαινουν στο μπαλκονι εξω οι επισκεπτες.. :lol::lol: (ο γιατρος μου μου το εκλεισε παρεπιπτωντως) :mrgreen:

πηγα στον γιατρο για τελευταιο υπερηχο... το μυγοφτυσματακι μου γυρισε και εχει βαλει το κεφαλι του στην λεκανη...ειναι λεει ετοιμος να βγει... ο αλλος ορθιος ακομα..... με ζυγισε κιολας... συνολικα πηρα 10 κιλα...

ρε παιδια οσο κοιμαμαι το βραδυ (μια -δυο ωρες μην φανταστειτε), σηκωνομαι και ειμαι μεσα στα σαλια... εχω βρεξει το μαξιλαρι, την μπλουζα μου... οτι να ναι....

αυριο ειναι η μεγαλη μερα.... το πρωι που πηγα στο νοσοκομειο για εξετασεις ηταν ολοι απο πανω μου... εσυ εισαι με τα διδυμα που γεννας αυριο???

καλε που τα εχεις???

μπραβο που τα εφτασες ως εδω και τετοια....

ηρθε ολη η ομαδα που θα ειναι αυριο στον τοκετο και μου συστηθηκε..

ενιωσα βασιλισσα εχω να πω.....

την ειρηνη μου την εκανα σαν σημερα....

35 και 5 μερων....

δεν μπορω να το πιστεψω οτι η κυηση των διδυμων ξεπερασε την κυηση της κορης μου εστω και για μια μερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ρε Ελένη!!!!!!!!!!!!!!Άντε με το καλό και εσύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αρε...μάνα με τους δυο τους γιούς και με τη μια την κόρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Θα περιμένω τα νέα σου,όταν μπορέσεις !!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ελενάκι μας γλυκό... αύριο είναι η μεγάλη σου ημέρα!!!!

Με το καλό κοριτσάκι μου!!!! Όλα να πάνε καλά και σε λίγές ώρες θα έχεις τα αντράκια σου αγκαλίτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μάλλον θα ζείς τις πιο ευτυχισμένες σου στιγμές τώρα!!Όλες μου οι ευχές και οι θετικές σκέψεις μαζί σου!

Κοριτσάκια μου τελικά αυτά που νιώθω είναι συσπάσεις.....προπαρασκευαστικές μου τις είπε ο γιατρός.Ευτυχώς ακόμα είναι ακανόνιστες.Ξεκούραση μου είπε τελείως,για να φτάσουμε τη 38 εβδομάδα.Και φυσικά να έχω το νού μου,αν αυξηθούν να φύγω σφαίρα για το νοσοκομείο...μάλλον βιάζεται ο υιός!!χαχαχα!! :D:D

Ούφ!Άντε να δούμε....θα το ρίξω στην ξάπλα τώρα και ο Θεός βοηθός!!

Φιλάκια στις κοιλίτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! λένη μου καλη επιτυχία !! Να πάνε όλα τέλεια!!!Και γω απο χτες που μπηκα στη 35η πολλές συσπασεις κοριτσια...πάνω απο 10 ειχα χτες...Τον μικρό μάλλον θα τον σταματησω κοριτσια οπως λέτε και σεις.. βεβαια να δω τι θα μου πει και ο παιδιατρος...Εγω Τετάρτη πάω στο γιατρο πάλι και βλέπουμε...ή 26/2 ή 5/3 υπολογίζω αν ολα ειναι καλα μεχρι τοτε....Φιλάκια περιμένω νεα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.....

Ελενη μου μακαρι να πανε ολα καλα...Σιγουρα τωρα θα εχεις αγκαλια τα αγγελουδια σου και θα ζεις τις πιο ομορφες στιγμες της ζωης σου....Να σου ζησουν κοριτσακι μου και να ναι παντα γερα και καλοτυχα....καλη λοχεια και σε σενα κοριτσακι μου...η επομενη ειμαι εγω λογικα εκτος απροοπτου...αχ θελω να ερθει συντομα η σειρα μου...μακαρι να πανε ολα καλα και για μας και να σας γραψω συντομα τα ευχαριστα....σας φιλω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! τι κάνετε??

εμείς Δόξα τω Θεώ καλά... κορίτσια ξεκουραστείτε και κοιμηθείτε τώρα που μπορείτε!! Εμένα πήρε φωτιά ο κώλος μου :lol::lol::lol: ούτε να κατουρήσω που λέει ο λόγος δεν έχω χρόνο!!!! Τι είναι αυτό??? Τώρα βρήκα λίγο χρόνο να μπω τον περιμένω να ξυπνήσει να φάει!!!

Ελένη μου, λογικά τώρα θα έχεις τα αντράκια σου αγκλαλίτσα!! Να σου ζήσουν κορίτσι μου.. να είναι πάντα γερά και να τα καμαρώσεις όπως επιθυμείς!!! Καλό σαραντισμό να έχεις!! Φιλάκια!!

Ζούμπι και jovi, μήπως πρέπει να πάρετε χαπάκια για τις συσπάσεις... στην εβδομάδα που είστε και γω έκανα πολλές συσπάσεις και πήγα με είδε και μου έδωσε χάπια γιατί το μωρό δεν έπερνε βάρος από τις συσπάσεις που γινόταν!!!

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!!

Niki Τρέξιμο κάργα ε..;;;;;;;;;χαχαχαχαχαχαχ!! :lol::lol::lol: Υπομονή...τα πρώτα 10 χρόνια είναι δύσκολα,μετά....συνηθίζεις!!!!χαχαχαχαχαα :lol::lol::lol: Εγώ με το γιατρό τα είπα απ'το τηλέφωνο.Την Πέμπτη με περιμένει να με δεί και θα μου πεί αν χρει'αζομαι φάρμακα και πότε θα γεννήσω οριστικά.Προς το παρόν η στις 28/2 ή στις 7/3.....Εγώ δεν έχω πολλές μέσα στη μέρα.Αλλά όταν έχω είναι δυνατούτσικες...Υπομονή μέχρι τη Πέμπτη...

Jovi...εμείς μαζί θα πάμε για γέννα μου φαίνεται ε..;;;;;;;

Binoula...λογικά ναι είσαι η επόμενη!!!!!!!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα blog καινουριο για διδυμακια "Διδυμομάνα.com" αποκλειστικα : http://twinshappytwins.blogspot.gr/

και η σελιδα του στο fb για οσες διδυμομανουλες θελετε να ξανετε like : http://www.facebook.com/Didymomanacom?ref=hl

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!!!ΕΛΕΝΗ μου σου ζησουν τα ομορφα παιδακια σου!!!!Να ειναι γερα και τυχερα ευχομαι!!!!!Αντε να παιρνουμε σειρα σιγα σιγα!!!!Εμεις λοιπον κοριτσια πηγαμε προχθες στον γιατρο!!!Ο Μπούμπου μας ειναι μια χαρα! 2600 φτασαμε και εχει παρει θεση κανονικά!Ο τραχήλος αρχίζει σιγά σιγά και μαλακωνει και το μωρο απο οτι φενεται κατεβαινει λιγο λιγο..και απο κιλα δεν πηρα αλλα ουτε αυτη τη φορα ευτυχώς!Απο οτι φενεται μετα τις 20/2 με βλεπει εκτος απροόπτου φυσικά!Θα ξαναπαμε παλι την πεμπτη να με δει!Πωπω!Αγχωθηκα πάλι!Εχω αρχισει και φοβάμαι γαμώτο!Πως περασε ο καιρός τόσο γρηγορα!Δεν μπορώ να το πιστέψω!!!Νοιωθω περιεργα και τα εχω λιγο χαμενα!!!Αυτη η αναμονη μερικες φορες ειναι γλυκια και μερικες φορες με σκοτωνει!!!Ειναι λιγο τρομακτικη δεν συμφωνειτε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.....

Ελενη μου μακαρι να πανε ολα καλα...Σιγουρα τωρα θα εχεις αγκαλια τα αγγελουδια σου και θα ζεις τις πιο ομορφες στιγμες της ζωης σου....Να σου ζησουν κοριτσακι μου και να ναι παντα γερα και καλοτυχα....καλη λοχεια και σε σενα κοριτσακι μου...η επομενη ειμαι εγω λογικα εκτος απροοπτου...αχ θελω να ερθει συντομα η σειρα μου...μακαρι να πανε ολα καλα και για μας και να σας γραψω συντομα τα ευχαριστα....σας φιλω ολες

Binoula μου ευχομαι να πανε ολα καλα και να τα βρειτε με τους γονεις σας!Προσπαθησε να μην στενοχωριεσαι!!!Θα πανε ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!!!ΕΛΕΝΗ μου σου ζησουν τα ομορφα παιδακια σου!!!!Να ειναι γερα και τυχερα ευχομαι!!!!!Αντε να παιρνουμε σειρα σιγα σιγα!!!!Εμεις λοιπον κοριτσια πηγαμε προχθες στον γιατρο!!!Ο Μπούμπου μας ειναι μια χαρα! 2600 φτασαμε και εχει παρει θεση κανονικά!Ο τραχήλος αρχίζει σιγά σιγά και μαλακωνει και το μωρο απο οτι φενεται κατεβαινει λιγο λιγο..και απο κιλα δεν πηρα αλλα ουτε αυτη τη φορα ευτυχώς!Απο οτι φενεται μετα τις 20/2 με βλεπει εκτος απροόπτου φυσικά!Θα ξαναπαμε παλι την πεμπτη να με δει!Πωπω!Αγχωθηκα πάλι!Εχω αρχισει και φοβάμαι γαμώτο!Πως περασε ο καιρός τόσο γρηγορα!Δεν μπορώ να το πιστέψω!!!Νοιωθω περιεργα και τα εχω λιγο χαμενα!!!Αυτη η αναμονη μερικες φορες ειναι γλυκια και μερικες φορες με σκοτωνει!!!Ειναι λιγο τρομακτικη δεν συμφωνειτε;;;

Nαι...είδες τι γρήγορα που περνάει ο καιρός!!!Και όντως η αναμονή είναι και γλυκιά και τρομαχτική!!χαχαχαχαχαα!!!!!!Με το καλό και εσύ ΚΑΝΤΥ-ΚΑΝΤΥ!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!!

Niki Τρέξιμο κάργα ε..;;;;;;;;;χαχαχαχαχαχαχ!! :lol::lol::lol: Υπομονή...τα πρώτα 10 χρόνια είναι δύσκολα,μετά....συνηθίζεις!!!!χαχαχαχαχαα :lol::lol::lol: Εγώ με το γιατρό τα είπα απ'το τηλέφωνο.Την Πέμπτη με περιμένει να με δεί και θα μου πεί αν χρει'αζομαι φάρμακα και πότε θα γεννήσω οριστικά.Προς το παρόν η στις 28/2 ή στις 7/3.....Εγώ δεν έχω πολλές μέσα στη μέρα.Αλλά όταν έχω είναι δυνατούτσικες...Υπομονή μέχρι τη Πέμπτη...

Jovi...εμείς μαζί θα πάμε για γέννα μου φαίνεται ε..;;;;;;;

Binoula...λογικά ναι είσαι η επόμενη!!!!!!!!!!!!! :D:D

Ζουμπι γιατι λες αυτες τις ημερομηνιες;; Είμαστε πολύ μαζι!!!!Μη μου πεις οτι εισαι και στο Ιασω;;Εγω γραφω τις αντιστοιχες γιατι ο γιατρος μου ξεγενναει τις Τριτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουμπι γιατι λες αυτες τις ημερομηνιες;; Είμαστε πολύ μαζι!!!!Μη μου πεις οτι εισαι και στο Ιασω;;Εγω γραφω τις αντιστοιχες γιατι ο γιατρος μου ξεγενναει τις Τριτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου...τι κανετε???εγω ειμαι καλα...τα μωρακια μας πως ειναι????Εγω εχω να σας πω νεακια....πηγα χτες στον γιατρο και μου ειπε οτι ολα πανε καλα...πεμπτη ή παρασκευη εκτος απροοπτου μπαινω μεσα για παρακολουθηση γιατι ο μπεμπης μας ειναι πολυ χαμηλα και η διαστολη αυξανετε σταδιακα...μεχρι το σαββατο αν ολα πανε καλα θα εχουμε γεννησει...Σας εχω και ενα περιεργο...με πηραν τηλεφωνο απο μια δουλεια που τους ειχα στειλει βιογραφικο το καλοκαιρι και μου ειπαν οτι ενδιαφερονται για εμενα και να κανονισο να περασω απο συνεντευξη...η δουλεια ειναι στα γιαννενα....καλο?????αυτα τα νεακια μου...σας φιλω γλυκα ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Τι κάνετε??

Εμείς Δόξα τω θεώ καλά!!!!

Binoula μου, τι τέλεια νέα?? Άντε με το καλό κορίτσι μου όλα να πάνε τέλεια εύχομαι έφτασε η μεγάλη μέρα!!!

Ωραία και τα νέα για την δουλειά γιατί οι εποχές μας είναι δύσκολες!!! Όλα να πάνε κατ΄ ευχήν!!!

Φιλάκια σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!Πως ειστε οι υπολλειπομενες εγκυουλες?Εχω να μπω καιρο αλλα πραγματικα εχω τρελαθει στην κουραση και τη στεναχωρια αυτο το διαστημα.Το κοριτσακι μου ηταν αρρωστη για 8 μερες με πυρετο ακατεβατο και δεν ετρωγε ουτε ειχε κεφι.Εκλαιγε με το παραμικρο και γενικα η κατασταση ηταν εντελως αφορητη.Αρρωστησα κ γω 2 μερες πριν γεννησω.Η ατμοσφαιρα στο σπιτι μας ηταν πολυ βαρια απο ιωσεις γτ αρρωστησαμε ολοι εκτος της πεθερας μου.Αυτο που με στεναχωρησε πιο πολυ ηταν που αρρωστησε το κοριτσακι μου και που δεν την ειχα ξαναδει ετσι.Σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχουλες σας!Σας χρωσταω την εμπειρια τοκετου μου.Ο χρονος μου ειναι πολυ περιορισμενος πια..καμια σχεση το να εχεις ενα παιδακι και το να εχεις 2.Με το θηλασμο το παλευω πααρα πολυ αλλα δεν ξερω πως θα καταληξει τελικα.Μειωνεται το γαλα μου κ προσπαθω ποτε με το θηλασμο και ποτε με το θηλαστρο.

Ελενη μου να σου ζησσουν τα μωρακια!!Γερα και καλοφωτισμενα να ειναι!Να τα δειτε οπως επιθυμειτε!!!

Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια,

Αναστασία μου περαστικά σας. Πραγματικά σε νιώθω,στο δεύτερο δεν έχεις τον ίδιο χρόνο. Στο πρώτο όταν κοιμάται το μωρό ξεκουράζεσαι λίγο και μπορείς να του αφοσιωθείς σε θηλασμό ή οτιδήποτε άλλο, αλλά στα 2 τρέχεις. Ειδικά όταν αρρωσταίνει το μεγάλο, πρέπει να περασες δύσκολα αλλα υπομονή όλα θα στρώσουν, κάθε αρχή και δύσκολη.Η μητέρα μου έκανε 3 και η πεθερά μου 4 παιδιά κοντά κοντά . Οπως τα κατάφεραν αυτές και όλες οι μανάδες έτσι και εμείς, θα βρούμε το ρυθμό μας...

Φοβάμαι και εγώ δεν το κρύβω, μην είμαστε άρρωστούλιδες όταν γεννήσω. Η μικρή μπεμπα καλά?

Βινούλα με το καλό κοπέλα μου!!!!!!!!! Ευχομαι να γεννήσεις φυσιολογικά και να πάνε όλα καλά!!!

Ζούμπι και jovi με το καλό και εσείς, περιμένουμε νεώτερα για το πότε θα γεννήσετε. Απρίλιο μόνο εγώ είμαι?

Ανυπομονώ να βγώ σε άδεια να ξεκινήσω δουλίτσες για τη μπουμπου..

Φιλάκια σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα και απο εμένα!

Αnn ..περαστικά σας.Σίγουρα το τρέξιμο τώρα είναι περισσότερο...όλα θα πάνε καλά!!

Βinoula με το καλό και εσύ!!!!!!!!!!!

Εγώ κορίτσια μου,πήγα σήμερα τελικά στο γιατρό γιατί δεν μπορούσε αύριο.1η Μαρτίου μπαίνω να γεννήσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Θα έχω κλείσει την 38η εβδομάδα.Ο μπέμπης είναι μια χαρά και εγώ επίσης!!!Ουφ...τι αγωνία είναι αυτή;;;;Ανυπομονώ να τον δώ και να τον πάρω αγκαλίτσα!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Σήμερα έχω αϋπνίες! Τι κάνετε; Αναστασία μου περαστικά εύχομαι θα τα καταφέρεις σιγά σιγά μην απογοητευεσαι! Κ εγώ την ίδια γωνία έχω με τον μικρό κ το σταθμό... Βινούλα αντε είσαι η επόμενη! Με το καλό! Ζούμπι μπράβο με το Καλό και συ θα είμαστε σχεδόν μαζί! Εγω χτες πήγα η μπέμπα είναι λίγο μικρή 2350κ με βλέπω για τις 26Φλεβάρη. 37κ 4! Το καρδιοτοκογράφημα δεν ήταν κ τόσο καλό θα ξαναπάω το Σάββατο τα νερά πολύ λίγα... Οπότε βλέπουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!! Τι κάνετε???

Εμείς Δόξα τω Θεώ καλά!!!

Αναστασία μου, περαστικά σας και υπομονή κορίτσι μου!!! Σε καταλαβαίνω εγώ 1 έχω και πάλι τρέχω σαν το Βέγγο όλη μέρα!!!

Εγώ κορίτσια τον έβαζα στο στήθος και δεν είχε την υπομονή να πιεί και το έβγαζα με το θήλαστρο αλλά του έδινα και ξένο γάλα γιατυί εγώ έβγαζα στην ουσία 1 γεύμα την ημέρα!!! Έχω τώρα 2 μέρες που μου ψιλοκόπηκε και βγάζω όλη μέρα 50ml, μάλλον άρχησε και κόβετε!!!

Jovi μου, ότι και να ναι τώρα έφτασες στο τέλος!!!!Όλα να πάνε τέλεια!!!

Ζούμπι μου, με το καλόοοοοοο!!! Με έναν πόνο που λένε!!!

Κόννα μου, με το καλό να βγεις στην άδεια και να το χαρείς!!!

Φιλάκια σε όλες!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου μπηκα να σας χαιρετησω και να σας πω οτι σημερα το απογευμα μπαινω στο νοσοκομειο για εξετασεις...αυριο αν ολα πανε καλα θα ειμαι πλεον και εγω μανουλα και θα εχω τον μπεμπη μας αγκαλιτσα....Θελω να σας πω οτι μου κανατε παρα πολυ καλο ολους αυτους τους μηνες...με βοηθεισατε παρα μα παρα πολυ να εχω υπομονη και ψυχραιμια με την εγκυμοσυνη...σας ευχαριστω παρα πολυ για ολα οσα κανατε για μενα....Ελπιζω να πανε ολα καλα και να τα ξαναπουμε απο βδομαδα που θα ειμαι και εγω μανουλα πρωτα ο θεος...σας φιλω ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...