Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

Niki μου,πιθανόν θα έχεις γεννήσει και θα κρατάς τον παίδαρο αγκαλιά...Να σου ευχηθώ να σου ζήσει,να είστε γεροί και ευτυχισμένοι!!Θα περιμένω με ανυπομονησία να μας γράψεις τα νέα σου!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 551
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι εγινε καλε κοριτσια????που χαθηκατε???ηρθαν κ αλλα μωρακια και μου το κρυβετε?????εγω ειμαι αρκετα καλα....χτες το βραδυ νομιζα οτι θα γεννουσα..ειχα συσππασεις και πονακια αλλα τελικα ολα οκ...πολυ βιαζεται ο μπεμπης μας και δεν ξερω ποτε θα μου την κανει και θα βγει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια μου,

χαθήκαμε ε? και που να γεννήσετε και οι υπόλοιπες, χαχα

άντε με το καλό!!! εγώ σήμερα μπαίνω 29η, έχω ακόμα 9 εβδομάδες. Με τη χολή οι πόνοι πάνε λίγο καλύτερα, αύριο έχω εξετάσεις και θα δούμε...

περιμένω να σταματήσω τη δουλειά και να αρχίσω να πλένω ρουχαλάκια.

Ψάχνω και για κάτι αγορές που θέλω σιγά σιγά...

Φιλάκια σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!μπηκα να σας πω οτι η αδερφη μου η αναστασια ,ειναι νοσοκομειο κ γενναει!!!!ευχηθητε να εχει μια καλη γεννα!!!!! :)

νικι να σου ζησει ο γιος!!καλοτυχος να ειναι στην ζωη του!!!

κοριτσια σε ολες σας ευχομαι καλη λευτερια,με κανεναν πονο!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μένα! Να μας ζήσουν τα δυο πρώτα μωρά τις ομάδας!! Να τα χαιρεστε κορίτσια υγιη και καλότυχα πάνω απόλα!! Είχα ξαναγράψει από το κινητό αλλά δεν το βρίσκω το μηνυμά μου...Εγώ είμαι 34 και 2 σήμερα ελπίζω 2 βδοάδες ακόμα να αντεξω γιατι η μπέμπα ειναι αρκετα μικρη..2000-2100 τη βγαζουν...Τσαμπα οι ενεσεις και τα σαλοσπιρ..Ευτυχως σταμάτησα τη δουλεια και θα εχω λίγο χρονο να ετοιμασω 2-3 πραγματα για το μωρο...Φιλιά σε όλες και στις λεχώνες καλούς θηλασμούς και ξενύχτια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αναστασια γεννησε το πρωι ενα υγιεστατο κοριτσακι 3700!να μας ζησει!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif] ειναι καλα κ μαμα κ κορουλα!!με το καλο οταν γυρισει σπιτι θα σας πει τα νεα της!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αναστασια γεννησε το πρωι ενα υγιεστατο κοριτσακι 3700!να μας ζησει!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif] ειναι καλα κ μαμα κ κορουλα!!με το καλο οταν γυρισει σπιτι θα σας πει τα νεα της!!

Να σας ζήσει! Να το χαίρεστε και πάντα με υγεία!!! Φιλιά στην Αναστασία! Τεράστια η μπέμπα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑς ΖΗΣΕΙ.....

μια χαρα κιλακια ειναι...

ειδες που αγχωνοσουν οτι ειχες μικρη κοιλια???????

δεν εχει να κανει η κοιλια με το βαρος του μωρου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου και Νικη μου να σας ζησουν τα ομορφα μωρακια σας!!!!Να εχουν την υγεια τους πανω απο ολα και να ειναι τυχερα στη ζωη τους!!!! Delphine να σου ζησει και εσενα το ανηψακι!!!!Εγω μπηκα σημερα στον 9ο επισημα οποτε μετραμε αντιστροφα μερες τωρα!Ετοιμαζω ρουχαλακια,πλενω σιδερωνω,φτιαχνω τη βαλιτσα μου σιγα σιγα..Το δωματιο του μωρου ειναι σχεδον ετοιμο!!!!Ολα ειναι υπο ελεγχο!!!Την πεμπτη θα παμε και στον γιατρο να ξαναδουμε τον μπεμπη να δουμε τι γινετε εκει μεσα και πως παμε!!!!Αντε με το καλο ολες σιγα σιγα...τωρα εχει σειρα η Binoula αν δεν κανω λαθος;;; @};-@};-:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ann μου,να σου ζήσει ο κορίτσαρος!!!Καλέ,τι γυναικάρα έβγαλες...3700!!!!!!!!!!!!Μου αρέσει αυτή εκεί πυ σου μέτραγε την κοιλά και σε είχε αγχώσει!!Τέλος πάντων...όλα καλά!!Περιμένω να μπείς να μας γράψεις και εσύ τα νέα!

Ούφ...άντε να παίρνουμε σειρά και οι υπόλοιπες!!χαχχααχαα!!Πλάκα έχει... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειάααααααααααααααα!!

Αναστασία να σας ζήσει!!!!!!!!!!!!!!

Πάντα γερή και ευτυχισμένη !!!! Καλή λοχεία να έχεις και να χαίρεστε την οικογένεια σας!!

Φιλιά σε όλες και καλή συνέχεια στα γεννητούρια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Πως μου είστε??? Γράφω με το 1 χέρι γιατί στο άλλο κρατάω τον μπέμπη μου για να κάνει γουλίτσα!!!!! :D

Είμαστε Δόξα τω Θεώ μια χαρά κ οι 2 μας!!! Η εμπειρία μου αξέχαστη!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P

Δεν χωράω άλλη ευτυχία!!!! θα σας γράψω αργότερα την εμπειρία μου!

Ευχαριστώ πολύ όοοοολα τα κορίτσια!!!!

φιλούδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..

νικη μου καλη λοχεια....

δωστου πολλα πολλα φιλακια!!!!!!

μολις γυρισα απο γιατρο...

ο μικρουλης μας σταματησε τελειως να παιρνει βαρος... ισα ισα φαινεται οτι εχει χασει και 50 γραμμαρια...

ο πλακουντας του ειναι χαλια...

ο μεγαλος μας φαινεται οτι πηρε 150 γραμμαρια εχει αρχισει κ ο δικος του πλακουντας να τα παιζει σιγα σιγα...

μου ειπε αν θελω να τα κανω την πεμπτη...

του ειπα καλυτερα το σαββατο που να μπαινω τουχαλιστον στον ενατο...

θα κανω υπομονη και ελπιζω ολα να πανε καλα....

θα σταματησω και αυριο της ενεσεις και θα περιμενω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε????

Εγώ μώλις τελείωσα τις δουλείες μου... μέχρι να μούμε στο ρυθμό μας κορίτσια έχω ξεθεωθεί όλη μέρα!! Αλλάαααα χαλάλι... γέμισε το σπίτι μας χαρά!!! Χαμόγελα... ευτυχία!!! Τι να πω... κοντά μου έρχεστε και εύχομαι να τα ζήσετε όσο πιο έντονα μπορείτε!!! Μεγάααααλη ευτυχία!!!

Αναστασία μου να σου ζήσει η κορούλα σου... να είναι πάντα γερή δυνατή και καλότυχη!!!!

Ελένη μου, με το καλό το σάββατο τα μωράκια σου... πρέπει να βγουν κοπέλα μου!!! Όλα εύχομαι να πάνε κατ ευχήν!!! Με επισκληρήδιο θα τα κάνεις???? Εγώ σου προτείνω με 1000 επισκληρήδιο... κορίτσια απίστευτη εμπειρία!!!!

Θα μπω τώρα στις ανακοινώσεις γεννήσεων να σας γράψω την εμπειρία του τοκετού μου!!!

Φιλάκια σε όλες τις μανούλες και τις μέλλουσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Νικη μμου!!!

Να σας ζήσει και πάλι!! θα μπω να δω την εμπειρία σου, καταλαβαίνω τι εννοείς ότι περνάς, απόλυτη ευτυχία και κούραση μαζί. Τουλάχιστον είναι γλυκιά...

Ελένη με το καλό και εσύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νiki μου....τρελή ευτυχία,δεν περιγράφεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να σου ζήσει και πάλι!!!!!!!!!!

Εleni_sk...άντε έφτασε και η δική σου στιγμή,διδυμομανούλα!!Με το καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D Όλα θα πάνε καλά!!!

Εγώ θα ξέρω σίγουρα την άλλη Πέμπτη που θα πάω στο γιατρό.Κορίτσια,πεινάω,τι πείνα ειναι αυτήηηηηηηηηηηηηηηη;;;;;;;;;;;Πως κρατιέμαι....έχω ταράξει τα μήλα...τι να κάνω;;;Τουλάχιστον να μη τρώω παχυντικά.....

Α!!νιώθω και κάτι περίεργα....ώρες ώρες νιώθω μια πίεση στη λεκάνη και προς τα κάτω,σαν να θέλω να κάνω κακά μου... :oops::oops: Αυτό είναι σύσπαση;;;;;Γιατί στην κόρη αλλιώς τις ένιωθα...Αυτό με πιάνει μια με δυο φορές την ημ'ερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!Πωπω!!!!Εχουμε παρει φορα βλεπω!!!!Αντε τωρα η Εleni_sk..μετα η Binoula και μετα οι υπολοιπες!!!!Αντε με το καλο ολες μια μια να ελευθερωθουμε και μετα να γραφουμε για τα ομορφα και τυχερα μωρακια μας!!!!Niki gπολυ χαρηκα που πηνανε ολα καλα και ηταν καλη η εμπειρια σου!!!Φιλια σε ολες και ευχομαι να πανε ολα τελεια για ολες μας!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφούλες μου!!! πως είστε???

Ευχαρστώ πολύ για τις ευχές σας!!!

Εγώ εχθές το βράδυ ψιλοξενύχτισα γιατί το μωρό μου τρώει λίγο και ξυπνάει συχνά για να φάει!!! Τι να κάνουμε... προσπαθώ να του αλλάξω το πρόγραμμα!!! Την Παρασκευή έχουμε παιδίατρο!!!

Κορίτσια αφήστε τι έπαθα εχθές!!!!!

Έγραψα την εμπειρία μου ένα κείμενο τεράστιο και την ώρα που πάτησα δημοσίευση είχε κάνει αποσύνδεση και μου ζήτησε να συνδεθώ και το έχασα όλο το κείμενο!!! Κόντεψε να με βαρέσει εγκεφαλικό!!! Πάω τώρα αμέσως να γράψω!!! :shock::shock::shock::shock:

Ζούμπι μου αυτό που νιώθεις μάλλον δεν είναι σύσπαση αλλά είναι φυσικό πιέζει το μωρό!!! Καιρός του είναι τώρα!!! :D:D:D

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη ναι πολύ ομορφος ο γιος σου.. και κοτζαμ παλικάρι!! Σου μοιάζει πολύ!!!

Τι άλλα νέα;; Τι κανετε κατα τα άλλα;;

Εγώ πέρασα ακόμα μια 'ιοση...και εχω προβληματιστει πολύ με το θέμα του σταθμου...Δεν ξέρω τι θα κάνω με τον μέγάλο και τι μικροβια θα μου φέρνει κάθε μέρα και πόσες αρρώστιες θα κολλήσει η μπέμπα....Μήπως να τον σταματήσω;;;Τώρα που πάει να συνηθίσει όμως...δεν ξέρω ειλικρινά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάρες!!!!!!!!!!!

πως πάνε οι μανούλες, τρέχουν μάλλον ε? ωραία, ωραία...

jovi μου και εγώ τυα ίδια σκέφτομαι αν και δόξα το Θεό καλά τα πάμε από ιώσεις, σχετικά δηλαδή, για πρώτη χρονιά στο παιδικό 2 φορές μου αρρώστησε μέχρι στιγμής. Σκεφτόμουν μήπως να τον σταματήσω σε λίγο που θα σταματήσω και εγώ και γενικά μετά τη γέννα να μην τον πάω. Ο γιατρός μου είπε ότι καλό είναι να μην αλλάξει το πρόγραμμα του για την μπέμπα καθόλου. Ετσι λέω να τον σταματήσω μια εβδομάδα πριν τη γέννα και να μείνει μετά μέχρι και τις διακοπές τπυ Πάσχα , οπότε γεννάω πρώτα ο Θεός μέσα Απριλίου , θα τον πάω πάλι ένα μήνα μετά. Τώρα θα δούμε....

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου...τι ομορφα νεακια διαβασα????Αν μου να σου ζησει η κορουλα σου....παντα γερη και καλοτυχη να ειναι και παντα ευτυχισμενη...Καλη λοχεια να εχεις....Νικη μου ο γιος σου ειναι τελειος...να σου ζησει και παλι...

Εγω ειμαι πολυ πεσμενη ψυχολογικα και δεν εχω και πολυ κεφι τωρα τελευταια...τσακωθηκα με τους δικους μου και επεσα παρα πολυ...προσπαθω να ειμαι οσο πιο ηρεμη μπορω για να μην εχω τρεχαματα...κατα τ αλλα καναμε νον στρες και εξεταση την δευτερα και ολα πανε καλα...απο μερα σε μερα περιμενω να ερθει ο μπεμπουλης μου κααι να νιωσω την ευτυχια...εχω ηδη διαστολη και ετοιμαζομαι σιγα σιγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...